فال شخصیت شناسی

طالع بینی شخصیت شناسی از روی تاریخ تولد

فال شخصیت شناسی

برای فال ماه تولد گزینه های زیادی در دسترس شماست و به راحتی میتوانید فال روزانه و ماهانه خود را ببینید. اما گاهی نیاز است که با شخصیت متولدین هر ماه بیشتر آشنا شویم در این قسمت سعی میکنید شخصیت شناسی با توجه به ماه تولد را درج کنیم.


شخصیت و ویژگی های نشانه های زودیاک:

در این مقاله قصد داریم در مورد شخصیت و ویژگی های هر کدام از نشانه های زودیاک صحبت کنیم.


فال شخصیت شناسی برج حمل:

افرادی که متولد این برج از سال هستند دوست دارند به مکان هایی بروند که سایر افراد علاقه ای به سفر به آن ندارند. این افراد شخصیت کاندید دارند. متولدین برج حمل از اجتناب رنج نمی برند.


فال شخصیت شناسی برج ثور:

این افراد ممکن است در شرایطی که قابل پیش بینی نیست حضور نداشته باشند اما اشتباه بزرگی است اگر چابکی و سرعت ذهنی آن ها را کمتر از سایر افراد بدانیم.


فال شخصیت شناسی برج جوزا:

چیزی که این افراد می گویند و انجام می دهند ممکن است روز بعد تغییر کرده باشد.


فال شخصیت شناسی برج سرطان:

متولدین این ماه به خوبی می دانند چگونه خود را با تغییرات موجود وفق دهند. برای این افراد هیچ مشکلی بدون راه حل باقی نمی ماند.


فال شخصیت شناسی برج اسد:

اگر از قدرت این افراد به خوبی استفاده شود می توانند برای جامعه و دوستان خود بسیار مفید باشند. افرادی که در این برج متولد شده اند انسان دوست واقعی هستند و معتقدند کار آن ها مراقبت و زنده نگه داشتن انسان هاست.


فال شخصیت شناسی برج سنبله:

متولدین این ماه چه زن باشند و چه مرد، بسیار قدرتمند هستند و می توانند در حوزه خود حکمفرانی کنند. به همین خاطر افراد به متولدین این ماه برای تصمیم گیری های هوشمندانه اعتماد می کنند.


فال شخصیت شناسی برج میزان:

متولدین این ماه شگفت انگیز، حساس و هنرمند هستند. آن ها هوش فوق العاده ای دارند و می توانند در هر شرایطی به کار خود ادامه دهند.


فال شخصیت شناسی برج عقرب:

متولدین این ماه بر خلاف نام عقرب، بسیار دوست داشتنی هستند و عشق بخشی از زندگی آن هاست. این افراد به احساسی بودن در روابطی که با سایر افراد دارند مشهور و شناخته شده اند.


فال شخصیت شناسی برج قوس:

متولدین این ماه بزرگ فکر می کنند، بزرگ عمل می کنند و هزینه های زیادی را برای خود و دیگران صرف می نمایند. این ها به بحث های طولانی و عمیق علاقه بسیار زیادی نشان می دهند.


فال شخصیت شناسی برج جدی:

از آنجایی که متولدین این ماده از درون انسان های باهوشی هستند بسیار قابل احترام اند و می توانند کارهای خود را به خوبی انجام دهند. این افراد برای کارهای خود برنامه دارند، آن را تکرار می کنند و اجرا می نمایند.


فال شخصیت شناسی برج دلو:

اگر به دنبال دلیل همراهی با این افراد هستید باید بدانید که متولدین این برج بسیار قابل اعتمادند.


فال شخصیت شناسی برج حوت:

افرادی که در این برج متولد می شوند بسیار حساس و ظریف هستند و عاشق دنیای اطراف خود هستند. این افراد زندگی خود را صرف بهبود دنیای اطراف خود می کنند.


در ادامه برخی از سیاره های حاکم بر نشانه های زودیاک و ویژگی های هر کدام را با هم بررسی می کنیم.

 • برج اسد: خورشید: ویژگی ها: شخصیت خوش بینانه، خوش شانس
 • برج سرطان: ماه: ویژگی : احساسی
 • برج جوزا و سنبله: عطارد. تحول و ارتباط
 • برج ثور و برج میزان: ونوس. عشق و ثروت
 • برج حمل: مریخ. قدرت و تحمل
 • برج قوس و حوت: مشتری. شوخ طبعی و نعمت
 • برج جدی و برج دلو: زحل. اخمو و سودازدگی

انطباق سیاره های زودیاک در سیستم مدرن:

 • برج دلو: اورانوس. خلاقیت و تحول
 • برج حوت: نپتون: حساس
 • برج عقرب: پلوتون. سرنوشت و تغییر
 • برج سنبله: سرس.همدردی و پرورش

شخصیت شناسی

اگر به شخصیت شناسی علاقمند هستید و میخواهید این مهارت را در خودتان تقویت کنید در ادامه با آلامتو همراه باشید تا یاد بگیرید چگونه شخصیت افراد نزدیک خود را تشخیص دهید:


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین