فال حافظ روزانه

چشمها را بسته و چند نفس عمیق بکشد و جمله زیر را بخوانید

ای حافظ شیرازی! تو محرم هر رازی! تو را به خدا و به شاخ نباتت قسم می دهم که هر چه صلاح و مصلحت می بینی برایم آشکار و آرزوی مرا براورده سازی.

حال آنچه را که مایلید قصد و نیت کنید

آنگاه برای گرفتن فال حافظ بر روی عکس زیر کلیک کنید

مشاهده نتیجه فال حافظ آنلاین


دیوان حافظ

دیوان حافظ که مشتمل بر حدود ۵۰۰ غزل، چند قصیده، دو مثنوی، چندین قطعه و تعدادی رباعی است، تا کنون بیش از چهارصد بار به اشکال و شیوه های گوناگون، به زبان فارسی و دیگر زبانهای جهان به چاپ رسیده است. فال حافظ آنلاین پیش روی شما 100 درصد کامل و شامل تمام غزلیات بوده، تمامی فال های حافظ با تفسیر و معنی کامل و به صورت رایگان برای شما فراهم شده است.


فال حافظ اصلی با تفسیر، شب یلدا و عید نوروز

مشهور است که امروز در خانهٔ هر ایرانی یک دیوان حافظ یافت می‌شود. ایرانیان طبق رسوم قدیمی خود در روزهای عید ملی یا مذهبی نظیر نوروز بر سر سفره هفت سین، و یا شب یلدا، با کتاب حافظ فال می‌گیرند.

برای این کار، یک نفر از بزرگان خانواده یا کسی که بتواند شعر را به خوبی بخواند یا کسی که دیگران معتقدند به اصطلاح خوب فال می‌گیرد ابتدا نیت می‌کند، یعنی در دل آرزویی می‌کند.

سپس به طور تصادفی صفحه‌ای را از کتاب حافظ می‌گشاید و با صدای بلند شروع به خواندن می‌کند.

کسانی که ایمان مذهبی داشته باشند هنگام فال گرفتن فاتحهای می‌خوانند و سپس کتاب حافظ را می‌بوسند، آنگاه با ذکر اورادی آن را می‌گشایند و فال خود را می‌خوانند.

 

فال حافظ  اصلی آنلاین با تفسیر کامل

بی شک فال حافظ شیرازی گردآوری شده در آلامتو کامل بوده، تفسیر های آن بررسی شده و خیال شما را از بابت گرفتن یک فال درست راحت خواهد کرد، همچنبن در پایین همین صفحه امکانی برای شما فراهم شده است تا بتوانید فال روزانه خود را از غزلیات حافظ بگیرید، در آخر خوشحال میشویم بعد از گرفتن فال از بخش نظرات تجربه خود را از گرفتن فال با ما به اشتراک بگذارید.


آیا فال حافظ برای ازدواج درست است؟

چگونه فال حافظ بگیریم؟

شعر عاشقانه حافظ


فال حافظ روزانه

فال روزانه حافظ شیرازی امکان جدیدی است که شما می توانید هر روز در آلامتو از فال روز خود باخبر شوید. این فال بر اساس روز تولد نیز کاربرد دارد پس اگر امروز تولد شماست از طریق لینک های زیر فال حافظ روز تولد خود را مشاهده کنید.