مجله آلامتو

فال حافظ

فال دیوان حافظ شیرازی اصلی
(4,657 رای, امتیاز میانگین: 3٫20 از 5)

فال حافظ اصلی
فال حافظ,فال دیوان حافظ,فال از دیوان حافظ شیرازی

ای حافظ شیرازی، تو محرم هر رازی…

فال روزانه حافظ

چشمها را بسته و چند نفس عمیق بکشی

حالا جمله زیر را بخوانید :

ای حافظ شیرازی! تو محرم هر رازی! تو را به خدا و به شاخ نباتت قسم می دهم که هر چه صلاح و مصلحت می بینی برایم آشکار و آرزوی مرا براورده سازی.

حال آنچه را که مایلید قصد و نیت کنید

آنگاه برای گرفتن فال حافظ بر روی عکس زیر کلیک کنید

حافظ شیرازی

خواجه شمس‌الدین محمد بن بهاءالدّین حافظ شیرازی (حدود ۷۲۷ – ۷۹۲ هجری قمری برابر با ۷۰۶ – ۷۶۹ هجری شمسی)، شاعر بزرگ سدهٔ هشتم ایران (برابر قرن چهاردهم میلادی) و یکی از سخنوران نامی جهان است.

بیش‌تر شعرهای او غزل هستند که به‌غزلیات حافظ شهرت دارند. او از مهمترین تأثیرگذاران بر شاعران پس از خود شناخته می‌شود. در قرون هجدهم و نوزدهم اشعار او به زبان‌های اروپایی ترجمه شد و نام او بگونه‌ای به‌محافل ادبی جهان غرب نیز راه یافت.

هرساله در تاریخ ۲۰ مهرماه مراسم بزرگداشت حافظ در محل آرامگاه او در شیراز با حضور پژوهشگران ایرانی و خارجی بر‌گزار می‌شود. در ایران این روز را روز بزرگداشت حافظ نامیده‌اند.[ویکی پدیا]

فال حافظ و شب یلدا

مشهور است که امروز در خانهٔ هر ایرانی یک دیوان حافظ یافت می‌شود. ایرانیان طبق رسوم قدیمی خود در روزهای عید ملی یا مذهبی نظیر نوروز بر سر سفره هفت سین، و یا شب یلدا، با کتاب حافظ فال می‌گیرند.

برای این کار، یک نفر از بزرگان خانواده یا کسی که بتواند شعر را به خوبی بخواند یا کسی که دیگران معتقدند به اصطلاح خوب فال می‌گیرد ابتدا نیت می‌کند، یعنی در دل آرزویی می‌کند. سپس به طور تصادفی صفحه‌ای را از کتاب حافظ می‌گشاید و با صدای بلند شروع به خواندن می‌کند.

کسانی که ایمان مذهبی داشته باشند هنگام فال گرفتن فاتحهای می‌خوانند و سپس کتاب حافظ را می‌بوسند، آنگاه با ذکر اورادی آن را می‌گشایند و فال خود را می‌خوانند.


زندگی نامه حافظ

چگونه فال حافظ بگیریم؟

شعر حافظ انگلیسی

شعر عاشقانه حافظ


فال حافظ روزانه

فال روزانه حافظ شیرازی امکان جدیدی است که شما می توانید هر روز در مجله آلامتو از فال روز خود باخبر شوید. این فال بر اساس روز تولد نیز کاربرد دارد پس اگر امروز تولد شماست از طریق لینک های زیر فال حافظ روز تولد خود را مشاهده کنید.


به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین

154 دیدگاه

 1. بهاره در

  سلام منم به حافظ خیلی اعتقاد دارم من عاشق یک نفر شدم اونم منو دوست داست با دایش که تو محلمون بود گفت که منو میخواد تا اینکه ی ماه بعد فهمیدم همه چی بهم بخورده بخاطر ی چیز الکی که مأمانش با دایش خیلی رابطه خوبی ندارن که چرا نیموده به مابگی اول اونم دیگه قیدهمه چیز زد اون روز حالا خیلی بدی داشتم

 2. Amant loyal در

  به نظرتان زیباترین عاشقانه ها بین یک زن و شوهر خوشبخت چیستند؟
  به نظر من، نشستن با هم در یک کنج دنج و خلوت و چای یا قهوه ای را بغل هم خوردن
  به کتاب خواندن در بغل هم
  به لوس کردن خود برای هم
  به شعر سراییدن و شعر خواندن برای هم
  به محکم و طولانی بوسیدن و بغل کردن همدیگر
  به نشستن در تراس یا بالکن و در بغل هم به آسمان شب نگاه کردن
  به در آغوش هم بودن و چشم به چشم دوختن و گفتن دوستت دارم، تو همه ی دنیای منی و …
  به نگاه خاص به همدیگر جوری که چشمهایشان فریاد میزند دوستت دارم
  به دیوانه بازی های دو نفره
  به بوسیدن های یکهویی
  به غافلگیری و سوپرایزهای متنوع روزانه
  به بوسیدن های با وقفه آنگاه که چشم در چشم میدوزید و میدانید لحظه ای بعد او را محکم خواهید بوسید
  به بغل کردن های یکهویی
  به بغل کردن هایی که معشوق تمام غمگینیش را از یاد ببرد و بداند یک نفر همیشه با اوست کنار غم و شادیهایش
  به قدم زدن های دو نفره زیر باران و خیس شدن و بوسیدن همدیگر زیر باران و بغل کردن همدیگر و خیس شدن زیر باران
  به الکی گفتن هوا چه سرد شده و بغل کردن عاشق معشوقش را تا او گرم شود از وجودش
  به دست به دست هم دادن در خیابان و آهسته با عشق قدم زدن و زدن حرفهای خوب خوب
  به انتظار نشستن اینکه معشوق از خواب برخیزد و به او یک گل همان سر صبح که همه خوابند هدیه بدهید
  به خیره شدن با لبخند پر مهر و محبت به چهره ی همسر وقتی خواب است جوری که یکهویی او را ببوسید و از خواب بیدار شود بگوید چی شده؟ و شما بگویید مرسی که هستی، عشقه دلم، همه کسم، هم نفسم، همه ی وجودم،
  به نوازش موهای معشوق و کنار زدن گیسوانش از صورتش و بوسیدن پیشانیش و چسباندن پیشانی و بینی همدیگر بهم و گفتن همیشه با تو هستم و تو را عاشقانه دوستت دارم،
  به بوییدن موی معشوق و بوسیدن موهای او
  به دوستت دارم های روزانه
  به جانم گفتن های از ته دل در پاسخ هر بار صدا زدن او با عشق
  به … به … به… خیلی زیاد است. زندگی می تواند عاشقانه باشد.
  من همه ی این عاشقانه ها را میخواستم بعد از ده سال فراق، با یک عقد محرمیت و پیوند جاودانه با کسی که عاشقش بودم محقق سازم. اما او رفت. لااقل شماها اگر رسیدید کمی این ها را عمل کنید و عشقتان را ثابت کنید. زن باید درک شود، فهمیده شود و حس شود. یک زن را بخاطر خودش دوست داشته باش تا مثل من بدانی عاشقانه برای او یعنی چه.
  همه میدانند در اتاق خواب چه باید بکنند، شلوغی ها و شیطنت های آنجا را همه بلدند، اما آنچه خیلی ها بلد نیستند همین هایی هست که من اندکی برشمردم، زندگی همین اینهاست. چرا شما ها که همسر دلخواهتان را دارید با رفتار نامناسب او را ناراحت میکنید. باور کنید من در حسرت این هستم که بیاید و منت او را بکشم تا در زندگیم باشد. آن وقت شماها دارید و محبت نمیکنید. خنده دار است. یک خنده ی خیلی خیلی تلخ

 3. Reviens et donne-moi une chance. در

  همه شب نالم چون نی
  که غمی دارم، که غمی دارم
  دل و جان بردی اما
  نشدی یارم
  نشدی یارم
  تو بوی گل به کجا رفتی
  تنها ماندم
  اگر برمیگشتی دیگر برایت تکراری نمیشدم، چون حال من هم از تکرار زده شده بود. تا می آمدم خودی نشان دهم تو مرا از پیش خود میراندی و میگفتی مزاحمم نشو، من هر بار به همین منوال فقط تکرار میشدم. یک تکرار خیلی بد. فرصت اظهار وجود نمیدادی. کاش با من حداقل به اندازه ای که برای بقیه بودی، میبودی. من به یک سلام گرم نیز میتوانستم دل خوش باشم. عاشقی همین است. جایمان را عوض کن، ببین مثل من میتوانی صبور باشی؟ به نظرت اخلاقم شبیه فرشته ها نیست؟ به نظرت پایبندی من به تو، وفاداری این همه ساله ام به تو، این همه دنیایی که به آن رسیدم، شبیه افسانه نیست؟ همیشه به این فکر میکنم چرا همه چیز من متفاوت از بقیس، آخرش جوابش رو پیدا کردم چون من عاشق واقعی تو شدم. عشق تو از من یک آدم متفاوت ساخت. تو زیبا بودی زیبایم کردی.
  میخواستم باشم. خیلی زیاد و پررنگ باشم.
  میخواستم بگویم ببین این بار که همه ی شرایط OK شده، حال که همه چیز را دارا شدم از دنیا، بگذار من و تو فقط و فقط ماله هم باشیم. ببین یکبار هم مثل من شو، من همیشه برای تو بودم ولی تو برای من نبودی، بیا همین یکبار را برای من باش.
  بیا مثل همه دیوانه بازی کنیم: مثلا بیا بریم بستنی قیفی بخوریم و من بستنی قیفی رو بمالونم به صورتت و فرار کنم:) اینها کار بچه ها نیست، باور کن ما آدم بزرگها هم به این دیوونه بازی ها خیلی بیشتر نیاز داریم. میخواستم بگویم ببین با اینکه مردی معقول به چشم میام ولی مثل کودک بیش فعال دیوونه ی تمام عیار میشوم کنار تو. مثل کمدین ها شوخ طبع و مثل بچه ها شیرین. بذار خود واقعی مهربان من را ببینی، بذار با شیطنتهایم آشنا شوی. فرصت بده تا دنیای واقعی زیبای من را ببینی. من یک مرد هستم اما کنار تو یک دیوانه ی تمام عیار، خوشحال ترین مرد زمین، خوشبخترین و …. شانه هایم مردانه است میتوانی تکیه کنی، بگذار شانه های مردانه ام را ببینی که چگونه مستحکم است.
  فرصت بده. یک فرصت. مادرم هم مثل من تو را خیلی دوست دارد. آنقدر که از تو خوب گفتم. میخواهد بیاید و تو را از نزدیک ببیند و یک سرویس طلای گرانقیمت را تحفه بیاورد به رسم امر خیر.
  تو مثل خودمی. برگرد عشقم. تو مثل خودم میخندانی، نگاهت با آرامش است، زنی اما یک مرد تمام عیاری، احساساتت لطیف است، تو زیبا هستی، تو با نمکی، تو غرغرویی و من عاشق غر زدن های تو، تو دم به ساعت قهر میکنی و من عاشق ناز کشیدن تو. تو کلا عجیبی. برون گرایی پیش کسی که دوستش داشته باشی، دیوانه ای، من و تو دنیا را یک جور میبینیم اما تو ندانستی چون من پنهان کردم. دنیای من کامل شده ی دنیای توست با زیبایی های تمام عیار. فرق دارم. برگرد. خود تو هم خودت را پنهان کردی، مگر شوخ طبع نبودی؟ پس چرا بروز ندادی؟ حالا دیدی تو هم یه چیزایی رو پنهان کردی اما من همه را خواندم. بگذار بیایم و حضور گرم داشته باشم.
  این بار تکراری نخواهم شد. حالم از تکرار بهم میخورد بگذار در زندگیت باشم، بگذار حرفهایم را بزنم، بگذار مادرم بیاد برای خواستگاری. بگذار با هم آشنا شیم آن موقع خواهی فهمید که من پر از زندگی بودم و تو ندیدی. عین خودت منتها با تفاوتهای خیلی قشنگ اما تو ندیدی. این بار تو بیا سراغ من. تو به من زنگ بزن. من مثل تو نیستم بگویم: شما؟ نشناختم. من خواهم گفت عزیز جانم، دردانه ی چشمانم، کجایی تا بیایم با هم به اندازه ی ده سال حرف بزنیم.
  دنیای من خیلی زیباست. بگذار تو تجربه اش کنی. اگر تو دنیای من را تجربه نکنی، دنیای من تا به ابد ناشناخته خواهد ماند چون جز تو هیچ کس در زندگی من نخواهد بود. همانطور که در گذشته هیچ زنی جز تو در زندگیم نبود. من تا بحال هیچ زنی را دوست نداشتم. نمیدانم چرا اینگونه دوستت میدارم. نمیدانی چقدر دلم پرمیکشد تا به هم محرم شیم و من محکم بغلت کنم و های های گریه کنم که تا ابد کنار هم خواهیم بود. بریم ماه عسل به پاریس، کشور عشاق، من تو را کول کنم و با سرعت بدوم در خیابانهای پاریس، و به تو با صدای بلند بگویم “Je t’aime” یعنی عاشقتم. پیشانیم را به پیشانیت بچسبانم و چشم در چشم بگویم دیدی آخرش مال هم شدیم خوشگل من. من دیوانه ی تو هستم. ما مال هم شدیم تا ابد.
  من منتظرت هستم برگرد. لااقل من را میبینی یک سلام بده و سر صحبت را باز کن. مرا نادیده مگیر. بگذار با هم فقط دو هفته حرف بزنیم. آن موقع خواهی دید من چه هستم ولی باید قول دهی خودت نیز خودت باشی، ژست نگیری:)

 4. فالم خیلی خوب در اومد لذت بردم حافظ همون لسان الغیب هست و من باور دارم که الکی نمیگن راجع بهش
  راجع به ازدواجم درست گفت و ….
  همیشه درست گفته و باعث لذت بردن من میشه و همچنین ناراحتی!
  این سایتم خوبه برای فال گرفتن

 5. فال حافظ شب یلدا در

  من برای شب یلدا از فال حافظ آلامتو استفاده کردم
  اولش باورش نداشتم اما الان عینش برام اتفاق افتاد
  واقعا دمتون گرم با این سایت بی نظیرتون

 6. ساناز در

  خیلی حس آرامش میده
  برای من همیشه درست درمیاد
  و همون ک میگه اتفاق میوفته

 7. فال حافظ موفقیت در

  من میتونم از فال حافظ در زمینه موفقیت استفاده کنم؟
  مثلا برای یه تصمیم اقتصادی که خودم منطقاً توی دو راهی موندم، هردو راه ریسک داره و درصد موفقیت هردو هم نزدیک همه

  کار رو به حافظ عزیز بسپارم و تصمیمم رو با فال حافظ بگیرم؟

 8. حافظ محرم اسرار در

  ای حافط شیرازی تو محرم هر رازی
  از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر یادگاری که در این گنبد دوار بماند

 9. فال عشق حافظ در

  گرفتن فال حافظ وقتی که عاشق یه نفر هستی چقدر روحیه بخش و دل انگیزه
  مخصوصاً خوندن غزل های حافظ که توی همشون یه ردی از عشق و عاشقی هست
  ای کاش حافظ میتونست به من یه فال درست درمون بده.

  • فال حافظ مخصوص عاشقان در

   دقیقا به همین خاطر من اسم فال حافظ رو گذاشتم فال عاشقان واقعا برا منه عاشق عالیه. ممنونم از فال حافظ آلامتو

  • مه لقا در

   اما نه هر موقعی بلکه وقتی که فال مثبت باشد زیرا اگر منفی باشد ناراحت کننده است.

 10. فال حافظ هفتگی در

  من به صورت هفتگی فال حافظ میگیرم به این صورت که هر هفته اول صبح فال حافظ آلامتو رو باز میکنم و با نیت هفتگی فال میگیرم باور کنید کل هفتم همونجوری میشه که توی فال برام اومده
  خیلی لذت بخشه وقتی با یه نیت مشخص فال حافظ بگیرید

  • دمت گرم داداش ما هر روزم فال حافظ روزانه میگیریم یه بار برامون درست در نمیاد عجب حافظ باهات رفیقه.

 11. فال حافظ برای سفر در

  سلام به همه عزیزان
  من یه سوال داشتم، آیا از فال حافظ برای سفر هم میشه استفاده کرد؟
  من یه سفر پیش رو دارم که نمیدونم باید برم یا نه فال حافظ بگیرم براش میشه؟

 12. فال حافظ واقعیه؟ در

  سلام ببخشید من یه سوالی دارم: آیا فال حافظ واقعیت داره؟ منظورم اینه که برای چه مواردی میتونیم به فال حافظ شیرازی اعتماد کنیم؟ و اینکه آیا فقط یک بار فال حافظ بگیریم یا چند بار؟

 13. فال حافظ برای ازدواج در

  دوستان من یه سوال مهم داشتم:

  آیا میشه از فال حافظ برای ازدواج استفاده کرد؟ من توی تصمیم برای ازدواج در یک دو راهی گیر کردم نمیدونم فال حافظ برای ازدواج جایزه یا نه؟

 14. فال حافظ شناس در

  فال حافظ فقط با خوندن غزل لذت بخش میشه خیلی از سایت ها غزل رو نمیزارن و صرفاً یه خط تعبیر مسخره رو میدن.
  ممنون از سایت خوبتون که هم غزل ها به صورت آرشیو در دسترسه و هم امکان فال گرفتن رو محیا کردین.

 15. فال حافظ اصلی در

  سلام و عرض ادب
  من یه سوالی داشتم، فرق بین فال حافظ اصلی و فال حافظ روزانه چیه؟
  بعضی از سایت ها عنوان کردن فال حافظ اصلی بعضی ها هم میزنن فال روزانه حافظ شیرازی، خواستم بدونم آیا تفاوتی باهم دارن؟

 16. تعبیر فال حافظ در

  آیا این تعابیر فال حافظ شما درسته و برابر با معنی غزل هستش؟
  بعضی وقتا تعبیر فال حافظ با متن شعر هماهنگ در نمیاد

  • سلام دوست عزیز
   بله تعابیر کاملا صحیح هستند اما اگر موردی رو احساس کردین ممکنه اشتباه باشه لطفاً اعلام کنید تا بررسی کنیم.

 17. حافظ یه فال خوب برامون بگیر در

  این حافظ چرا هیچوقت یه فال خوب برای ما نمیگیره
  همش میگه بدبخت میشی وقتت سر اومده برو بمیر….

 18. فال حافظ روزانه در

  سلام
  من میخواستم بدون فال حافظ روزانه یعنی چی؟ یعنی هر روز باید فال حافظ گرفت یا فال حافظ بر اساس ماه و روز تولده؟

 19. حافظ عزیز جان در

  فال حافظ شما بهترین فال بین همه سایت هاست
  یا کتاب دیوان حافظ یا فال حافظ آلامتو
  ممنون

 20. فال حافظ شیرازی در

  گرفتن فال حافظ به من آرامش میده هرچی هم جوابش باشه بازم از اینکه بشینم و خودم فکر کنم به نظرم بهتره.

  درود بر حافظ.

 21. سلام دوستان برای همه دعا کنید برای منم دعا کنید. منم دو تا حاجت دارم.
  خواهش میکنم دو تا صلوات برای حاجت همه و بعدش برای من بفرستید.
  متشکرم و التماس دعا

  • حافظ شیرازی در

   امیدوارم به حاجتتون برسید
   من براتون دعا کردم و صلوات فرستادم

 22. سلام.برام دعا کنین.من از همه ی شما بد بخت تر هستم ۵ بار شکست عشقی
  …….
  درک کنین…
  فقط میخوام بگم که براتون دعا میکنم شما هم بکنین….
  گول پسر ها رو هم نخورین…..
  به من گفت دوست دارم بعد با یکی دیگه میگرده اونم جلو چشمم بعد میگه تو فقط برام مهمی…..

 23. با عرض سلام
  حضرت مولانا می فرمایند :
  ای نسخه نامه الهی که تویی
  وی آینه جمال شاهی که تویی
  بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست
  از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی
  در حقیقت وقتی ما نیت می کنیم برای تفعل ، داریم با درون خودمون رابطه بر قرار می کنیم و این خیلی مهمه که چقدر با خودمون صادق باشیم

 24. یه آشنا در

  فال حافظ گاهی اوقات واقعا خوبه حتی برای چند لحظه آدمو دلخوش میکنه… اما در مورد عشق‌فردی که عاشقه ثانیه ثانیه عمرش به فکر یارشه …غمش ،غمشه شادیش ‌شادیشه وفاداره تا آخرین لحظه ….من یه عاشقم که هنوز یارشو پیدا نکرده ولی در قلبمو به روی هیچ کس باز نکردم چون وفادارم به اونی که در آینده بهش میرسم…

 25. ارتش یک نفره در

  مرسی از سایت خوبتون .
  برا این دوستایی ک نظر گذاشتن دعا میکنم ک هر چی خیره براشون اتفاق بیفته .

 26. سلام ،منم عشقم رفته،خالا همش فال حافظ میگیر خوب میاد،میگه که بر میگرده،برای منم دعاکنید،دعای دیگران درخق آدم میگیره،توروخدا دعام کنید…

 27. ارمیتا در

  س من یه سوال داشتم من از بچگیم عاشق یکی بودم و هنوزم هستم ولی نمیدونم باید چیکار کنم نمیدونم اونم منو دوست داره یا نه لطفا کمکم کنین ممنون فال حافظ خیلی خوبه ممنون

 28. مرتضی در

  دانی که چرا زمیوه ها سیب نکوست
  نفسش رخ عاشق است و نقشش رخ دوست
  آن زردی و سرخی که در ام می نگری
  زردی رخ عاشق است و سرخی رخ دوست

 29. همه ى ما يك عذرخواهى به احساس خود بدهكاريم…
  زمانى كه براى نگه داشتن آدمهاى اشتباه پافشارى كرديم!
  آن زمان كه دروغ شنيديم و سكوت كرديم
  جايى كه بايد ميرفتيم اما ايستاديم!
  از هيچ و پوچ رويا ساختيم و ذوق كرديم!!!
  براى فرار از حقيقت لج كرديم و لج كرديم و لج كرديم…..
  خاموش كن فانوس وابستگى ات را..
  گاهى چه اصرار بيهوده ايست اثبات دوست داشتنمان به آدمها!
  معرفتهاى بيجايمان.. مهربانى هاى الكى مان..
  بها دادن هاى بيش از حدمان.. تلاشهاى بى مورد براى حفظ رابطه هامان..!
  وقتى براى آدم هاى امروزى خوبى و بدى يكسان است

 30. عاشق اگر می شوید،
  عاشق رفتار آدم ها نشوید.
  آدم ها گاهی حالشان خوب است، گاهی بد.
  رفتارشان متأثر از حالشان است.
  عاشق افکارشان شوید.
  افکار حتی در بدترین حال آدم ها هم
  تغییر نمی کند

 31. آدمهای مهربان در مقابل خوبی های یک طرفه شان هرگز احساس حماقت نمیکنند چون خوب بودن برای آنها عادت شده
  آدم های مهربان از سر احتیاجشان مهربان نیستند آنها دنیا را کوچکتر از آن میبینند که بدی کنند…
  آدمهای مهربان خود انتخاب کرده اند که نبینند ،نشنوند ،و به روی خود نیاورند نه اینکه نفهمند…
  هزاران فریاد پشت سکوت آدمهای مهربان هست سکوتشان را به پای بی عیب بودن خود نگذارید…
  هرگز به آدمهای مهربان زخم نزنید، چون گوشه قلب خدا زخمی میشود

 32. سلام
  بچه ها من چندسال که هرروزصبح فال حافظ می گیرم وطبقه توصیهایی که بهم میکنه عمل میکنم نمیدونیدچه چیزهایی ازبهترین دوستم یعنی حافظ متوجه شدم امتحان کنیدببینید چقدردنیازیبا میشه
  درپایان من نمیگم فال حافظ میگم معجزهٔ حافظ…

 33. هیچوقت به یه پسر نگین دوسش دارین… یه همکار داشتم خیلی پسر آقایی بود..بهم نزدیک شد.خیلی برای من از خودش مایه گذاشت..نفسش بودم..ولی هیچ وقت نگفت عاشقمه…میگفت دوسم داره.منم بهش گفته بودم دوسش دارم.الان رابطش باهام سردشده.دیگه دوسم نداره..میدونست برای من اولین پسره..نامردی کرد در حقم..نمیدونم دلش الان پیش کیه ولی خدایا این رسمش نبود…اینو بهش یاد اوری کن

 34. با سلام
  يه سال پيش عاشق يه دخترى شدم واسه هم ميمرديم روزى که همو نميديم حرف نميزديم واسه هم اون روز شب نميشد اما بعد چن ماه يکى بهتر از منو و پولدارشو پيدا کرد باهاش ازدواج کردخيلى داغرنم برگود تا جاى که دو بار خواستم خودمو بکشم اما حالا وقتى يه دخترى رو ميبينم از دوست داشتن و عاشقى شدن متنفرم فقط از خدا ميخوام نتونه روز خوش تو زندگيش ببىته البته اگه باشه

  • کیمیا در

   با سلام دوست عزیز
   عاشق واقعی خوشبختی عشقش را می خواد، تو هر شرایطی.مطمئنا تلنگر خوبی که بیشتر در مورد خودتون فکر کنید و قبل از شناختن نسبی اونها بهشون دل نبندید.امیدوارم طعم خوشبختی را به زودی زود بچشید و یه همراه واقعی پیدا کنید.

 35. بچه ها براتون چند تا راه حل میگم برا سبک شدن دلتون

  از اون طرفی ک ناراحتین و ازش دورین ودلتونو شکسته وغیره ، یه صندلی فرض کنید،ازش سوال میکنید بعدش خودتون از طرف اون جواب سوالاتونو میدین تااا قانع شین ودلتون آروم شه.

  2-یه نامه ب طرفتون بنویسید یه نامه ای ک هیچ وقت بهش ارسال نمیکنید و هرچی تو دلتونو براش بنویسید و احساساتتونو بروز بدین گریه کنید هر چی ک تو دلتونو تونامه بنویسید.

  3- شب ک ششد و همه خوابیدن ب خدا از اونی ک ناراحتتون کرده شکایت کنید و ب خدا بگید و گریه کنید.

  فقط تو یه جای خلوت این فنون رو اجرا کنید.

 36. وقتی عاشق میشین فکر کنین… ب این فکر کنید ک آیا این شخص میتونه مادر یا پدر مناسبی برا بچه م باشه؟؟

  اگه یه دختر یا پسری رو ب بهانه ی ازدواج دست بندازی.. بهت قول میدم دنیا برمیگرده و همون اتفاقو تجربه میکنی…

  بچه ها قدر وقتتونو بدونید …حیفه … برید دنبال کار یا درستوونو خوب بخونید… من نصیحت نمیکنم این اتفاقا برام افتاده کاش یه نفر نصیحتم میکرد…

  جهنم آتیش نیست بنظرم جهنم اینه ک تو آتیش درونت بسوزی … بدترین جنگها جنگ درونمونه…

  همه یه جفتی دارن اگه خوب باشی جفتتم خوب میشه…. زندگی فقط محدود ب دوست دختر دوست پسر داشتن نیست…

  با خدا باش عاشق خدا باش … درداتو ب خدا بگو… خیلی وقتها خدا با واسطه هاش کمکت میکنه… هدف داشته باش … چرا اومدی این دنیا؟؟
  اتلاف وقت یعنی خودکشی….

 37. منتظر در

  پسر همسایمون از من خوشش میومد منم خیلی ازش خوشم میومد اما چون اهل دوستی نبودم حتی نگاهشم نمیکردم همش فقط منتظر بودم بیاد خواستگاریم اما نیومد….هنوزم مجرده اما چن ساله که دیگه نگاهمم نمیکنه وقتی واسه اولین بار دیدمش دیدم وااای این همون مرد رویاهامه فک کردم چشام اشتباه میبینن

 38. به نظرم عشق قبل از ازدواج کشکه همش یعنی از طرفه پسرا ولی فکر نکنم دخترا خیانت کار باشن دعا کنید که این جامعمون خوب شهونسل اینجور پسرا و دخترا منقرض شه امین

 39. عشق بد دردیه از بوکان در

  سلام دوستان من دوسال پسریو دوست داشتم وقتی بهش رسیدم فقط منو واسه هوسش میخواست به بهانه ای ازم جدا شد منم واسه اینکه حرسشو درارم رفتم با دوستش دوست شدم الانم که الان ندیدمش ولی موضوع فهمید و ابرومو برد ای کاش فرصت برگشت داشتم الان حتی نمیتونم به چشای مادرم نگاه کنم خیلی پستی الان که الان با این همه بدبختی که سرم اورود باتمام وجود دوسش دارم برام دعا کنید تصمیم دارم با پدرش صحبت کنم تا از این بیشتر ابرومو نبره دعا کنید

 40. خیلی خسته ام بعد تموم بدبیاریهام تهنایی هام جون کند دنام گشنگی هایی که تو زندگی خوردم به زور درس خوندم کار پیدا کردم والان از نر فامیلامون پیشرفت کردم. همونایی که روزایی که نون نداشتیم بخوریم اصلا یادی از ما نکردن و حتی ما رو تو خونشون راه نمیدادن حالا از حسودی که به جای رسیدم نمیخان بذارن ازدواج کنم و همش گذشته بد بابام رو به عالم و ادم میگن.

  سال قبل فکر کردم یکی پیدا شد تو زندگیم که منو از ته دل بخاد خر شدم عاشق یه مرد شدم همکارم دوستش داشتم دوستم داشت اما رفت خیلی راحت اونیکه هرروز ازم خبر میگرفت و نگرانم بود ول کرد رفت و 18 مرداد به دروغ گفت دارم ازدواج میکنم مزاحمم نشو.

  دلم پر نمیفههم چی شد اون تموم رازهای زندگیشو بهم میگفت منو دوست داشت با یه کلمه حرف که من نباید به همکارمنزدیک میشدم اشتباه کردم رفت. خدایا هوامو اشته باش دوستت دارم به دادم برس تو که کاری کردی حالا سر گشنه زمین نذارم و لباس برای پوشیدن داشته باشم . حالا همه کسم باش و تهنام نذار حق ازدواج را ازم نگیر .

 41. دلسوز در

  سلام،آقایی ک اسمت غریبه هست واسه شما می نویسم. با تمام وجود و با اراده ی راسخ و محکم برو دنبالش،هیچ کاری نشد نداره امکان نداره به سمتت برنگرده اگه واقعا عاشقشی پیداش کن و دلشو ب دست بیار.من مطمئنم موفق می شی،اگر شده شبانه روز ببینیش و به زور هم ک شده متقاعدش کن که پشیمونی،من موضوعی مشابه شما داشتم و تونستم قانعش کنم و برگشت و الان قرار ازدواج گذاشتیم. موفق باشی

 42. هانیه در

  منم تو دانشگاه عاشق یه پسری شدم با نگاه اول نیم ساعت تواداره منتظر یه خانوم بودیم تا کارمونو درست کنه بعدش اون رفت و من هی خداخدا میکردم بازببینمش تو کلاس زبان یه دفه دیدمش وااااااااییییی دلم رفت بهترین لحظاتو داشتم وقتی نگاش میکردم خداخدا میکردم تایم کلاس زبانم شه تاببینمش ، وهر وقت ترممون تموم میشد و میخواستیم بریم ترم بعدی خداخدا میکردم اونم کلاس ماباشه، ولی اون هیچ وقت نفهمید دوستش دارم، من ترم یک بودم و اونم ترم پنج… ولی افسوس ک عشقم یه طرفه بود،چون یه با ک اومدم کلاس دیدم با یکی از دخترا دوست شده فکر کنم دو ترم من مردم وقتی اوناروباهم میدیدم…فقط گریه میکردم تو خوابگاه مسیرو پیاده میرفتم و گریه میکردم،

  یه بار تو سلف دوست دخترشودیدم دعوتم کرد باهاش نهاربخورم منم برخلاف میلم قبول کردم از اول تااخر فقط از محمد میگفت وقرص آهن در اورد وگفت محمد اینارو برام خریده ،خییییلی حال بدی داشتم بعدش ک سرکلاس رفتم نفهمیدم استاد چی گفت… هنوزم ک هنوزه بازم دوسش دارم وآرزومه از محمد یه خبری داشته باشم، اولین بارم بود که عاشق میشدم،بعضی وقتها دلم آتیش میگیره و میخوام ازش یه خبرداشته باشم و یه بار دیگه از دور ببینمش ، ببینمش ک داره میخنده وخوشحاله…
  محمد عزیزم هرجا ک هستی امیدوارم لبت همیشه خندون باشه ودلت شاد…
  دوستان دعام کنید…

 43. منتظر در

  هر کسی با توجه به اینکه در قلبش عشق خودش واقعی هست یا نه باید نظر بده اگر عشق دروغه یا کشکه پس در مورد عشق خودتونم همین نظر رو دارید. وگرنه اینطور نمیگفتید

 44. مرتضی در

  درود و رحمت خدا بر حافظ واقعا نیت خالص باشه جواب میده من چند وقته دنبال یه کار خوب هستم مژدشو حافظ داد و البته کار هم جور شد الحمدالله

 45. منتظر در

  سلام
  منم چهارسال با یه پسری بودم صد درصد از خودم مایه گذاشتم اما اون انگار نه انگار اخرشم گفت من فقط تورو واسه هوسم میخوام و اصلا قصد ازدواج ندارم این مشکل خودته که منو دوست داری،میخواستی دوستم نداشته باشی.بی لیاقت گفت اگر دوست داشتنت واقعی بود من میفهمیدم…

 46. سلام به همگی دختری که چهار سال بهم میگفت نفسم زندگیم چتد روز پیش بهم گفت گمشو از زندگیم بیرون. ولی نمیتونم فراموشش کنم. عشق دروغه.

  • رضا جان اولین پسری هستی که یه دختر اینو بهت گفته واقعا دنیای کثیفی شده عاشق نشو چون اسیب میبینی من الان دو ماه توبه کردم و فقط عاشق خدام والبته پدر و مادرم سعی کن اونقدری که واسه این دختر خوب بودی واسه پدرو مادرت خوب باشی ارزوی موفقیت برات دارم عاشقی همش کشکه

  • منتظر در

   آقای رضا محاله کسی بعد چهار سال همینجوری بزاره بره ببین چها باهاش کردی خودتو بزار جای اون و از نگاه اون به این چهارسال نگاه کن شاید واقعا حق داشته

  • سلام.آدرس بگو من می روم بهش میگم شما دوسش داریدپرستوجان.یابراش کادوبگیر درحد عشقی که بهش داری .

   • حامد جان به نظرم این کارو واسه پرستو نکن چون جز کم ارزش شدن پیشه پسره هچی دیگه ای نیست تازه مطمعن باش پرستو فقط تو سرت میزه که تو به من پیشنهاد دادی تو دنیا هزار پسر وجود دارد سعی نکن زندگیتو واسه یه عشق خراب کنی

 47. غریبه در

  سلام بچه ها کمکم کنید یه نفری بود که عاشقم بود ولی من رنجوندمش و منو ترک کرد چجوری باید برش گردونم

   • رهگذر در

    مجبور بودی اذیتش کنی که توی وبسایت و فال حافظ دنبالش بگردی؟
    یادم نیست از کی ولی شنیدم که بعضیا برچسبی دارن به این مضمون:تو قدر منو نمی دونی تا وقتی که از دستم بدی، و وقتی از دستم دادی هیچ وقت برنخواهم گشت. انشالله که نه ولی شاید دوست شماهم همین برچسبو داشته. بعدیو اذیت نکن.

  • منتظر در

   غریبه برو از دلش دربیار همه تلاشتو همه سعیتو بزار فقط دوی این موضوع و گرنه بعدا حتما پشیمون میشی.تو تلاش خودتو کن

  • چرا ر نجوندی نمی خوام ناامیدت کنم اما
   دل که رنجید از کسی خرسند کردن مشکل است
   چینی بشکسته را پیوند کردن مشکل است

 48. سلام بچه ها.تو رو خدا بگین اگه یه دختر بهتون بگه دوستون داره فک نمیکنید پر روئه؟منظورم برای ازدواجه.

 49. مهدیس در

  سلام بچه جدیدایکی اومدخاستگاریم که اصلا نمیخاستمش یک کاری کردم که بره وبرنگرده اما حالا پشیمونم حالا به من بگید چجوری برش گردونم

  • دوباره سعی کن عاشقش کنی و دوباره بهش زیاد توجه کن تا متوجه بشه پشیمون شدی.

 50. شهناز در

  سلام بچه ها لطفا برام دعا کنین ب هدفم بر سم
  من نمیدونم چی درسته چی غلط .خیلی فال حافظ میگیرم نمیدونم کی ب واقیعت میرسه .

 51. سلام .من به تازگی برام موقعیت ازدواج پیش اومده و ولی اونقد که باید دوسش ندارم و نمیدونم میتونم جواب بله بدم یا خیر,خیلی دو دلم…لطفا کمکم کنید دوستان

  • تنهای بی قرار در

   آبجی اگه دودلی پس قیدشو بزن.ازدواج چیزی نیست ک اینجوری درموردش تصمیم بگیری..باید هردوطرف از تمام وجودشون همدیگرو دوست داشته باشن.

  • ایهان در

   سلام اصلان ریسک نکن که حاصل یه عمر بدبختیت میشه مگر اینکه طرف خیلی عاشقت باشه و بتونه تو رو تو دلت جا بره ولی خیلی مواظب باش گول نخوری

  • آیدا جان باید عاشقش باشی تا تو زندگی طعم عشقو بچشی.وگرنه لذت نمی بری.با کسی که واقعا عاشقشی ازدواج کن.

 52. سلام.خوبید.من تازه بااین سایت اشناشدم.من کلابه فال حافظ خیلی اعتقاددارم چندساله واسه یه نیتم میگه صبرکن درست میشه اماحالاخداروشکرالان میگه روزگارخوبی درپیش داری وبخاطرصبرت.شماهم واسم دعاکنید.

 53. روزبه در

  سلام بر عزيزان خيلي به فال اعتقادي ندارم ولي اول امسال بدون اينكه سايتي يادم باشه فال سال 94 رو خوندم زياد برام مهم نبود بصورت سه ماهه و شش ماهه يه تذكراتي هم داده بود گذرا رد شدم الان چند مدتي دقيقا برام داره اتفاق ميفته حتي طوري كه تو شغلم كه مدرس دانشگاهم هستم تهثير گذاشته لطفا كسي اطلاعاتي يا موردي داره كه بتونه راهنمايم كنه ممنون ميشم

 54. سوگلی در

  بچه ها من عقد کردم با شوهرم گاهی اوقات دعوا میکردیم بابام گفت گوشیتو خاموش کن دیگه هم کاریش نداشته باش من به حرفش گوش ندادم رفتم طرفش اما بازم دعوا کردیم این دفعه نرفتم الان چند ماه میگذره به خانوممون زنگ زد گفت بهم به که خیلی دوست دارم طلاقتم هم نمیدم گفته که قول میدم از روز اول باهات بهتر باشم اما من نمیدونم چیکار کنم بابام هم گفته فقط طلاق بچه ها کمکم کنید باید چیکا کنم

  • تنهای بی قرار در

   سوگلی جان چرا کاری میکنید ک ب پشیمونی ختم بشه.دراین مورد خیلی سخته کسی نظر بده.ولی ب حرف بابات بیشترفکر کن آخه اونا تجربشون بیشتره وخوبی بچشونو میخوان..

 55. احسان در

  با سلام به همه ی دوستان عزیز انشاالله که همتون حاجت روا بشید وهمیشه موفق و موید باشید التماس دعا

 56. بچه های عزیز یه جمله هست که من خیلی دوست دارم :آنقدر قوی باشیدکه از آدمها ی نالایق بگذرید وبرای آدمها ی لایق به انتظار بنشینید.

  • ساناز در

   سلام من عاشق کسی هستم که واقعا صادقانه دوستش داشتم و دارم خیلی محبتش کردم اما الان سه ماه هست ترکم کرده و داغونم نمیدونم باید فراموشش کنم یا انتظار بکشم خیلی نامردی هست که این همه اشک بریزم و بسوزم ترو خدا برام دعا کنید از این وضع دربیام خیلی افسرده و غمگینم و دنیام تیره و تار شده

 57. ماهان در

  ازبس فال گرفتم خسته شدم دعای دیگران درحق ادم خدا قبول میکنه بیاین برای مشکلات گرفتاریهامون همودعاکنیم

 58. نمیدونم چرا هرچی فال حافظ بگیرم همش خوب میاد!!!!! اما معلوم نیست دیگه چی میشه..ایشالا که راست باشه!

 59. منم الان حافظ زدم درست درومد من خیلی شکست خوردم خیلی عشق بعد ازدواج قشنگه نه قبلش من نظرم اینه

 60. سارا بهرامی در

  دستتو بذار رو قلبت به ندای دلت گوش کن برو جلو توکلت بخدا باشه

 61. سلام …میشه کمکم کنید؟من میخوام بدونم که چطور بفهمم طرفم منو دوست داره یانه؟ من ازعاشقی میترسم ………دوست ندارم شکست بخورم میشه تجربیاتتون رو دراختیارم بزارید؟

 62. فاطیما در

  يگانه اميدم پشرفت كنم
  تجارت كنم سفر برم هميشه از فال حافظ فال خو گرفتم زياد خوب مياد تشكر از فال حافظ

 63. از کی تا حالا حافظ محرم همه اسرار خلق شده؟!!اون وقت کی به این درجه مفتخر گشتند؟؟!!یعنی الان حافظ میدونه من چی میخام و چی به ضرر منه؟!والا تا اونجا که من میدونم خدا یکیه!!

  • لطفا به حافظ توهین نکنید قرار نیست کسی جای خدا بشینه حافظ انق ازایمان بالایی برخوردار بوده که لقب حضرت حافظ گرفته پس اگه میگین خدایکیه پس لطفا جای خدا قضاوت نکنید این یکی ازسنتهای ما ایرانیها هستش با این حرفتون به خودتون وتمام ایرانیها توهین میکنید

 64. منم عشقم رفته. خیلی دوس دارم برگرده. هرچیم فال حافظ میگیرم خوب میاد. برام دعاکنید

 65. دست این حافظ درد نکنه که مارو سرگرم کرده.
  خداییش دمش گرم.
  دم شما هم گرم البته.

 66. سمانه در

  سلام مرسی خوب بود
  ببخشید درمورد اقاحسین میخواستم یچیزی بگم :اگه زنت برنگشت شما برو دنبالش

  • پرویز در

   برنامه تان عالی است تشکر به نوبه خودم از همه کسانی که در این زمینه زحمت میکشند واز آنهایی که وقتشان را در این زمینه صرف میکنند .(دکتر پرویز وصالی )

 67. من هر بار كه وارد اينترنت ميشم فال ميگيرم ولي فال حافظ خصوصا در سايت شما لطف ديگه اي داره.

  ممنون

 68. من زنم طلاق گرفته فال حافظ زدم میگه بر میگرده به نظر شما ها اعتماد کنم

  • داداش اگه دوستش داری به نظر من هیچقوت تنهاش نزار از دور زیر نظرت داشته باشش ، بهش توجه کن ایشالله برمیگرده … از تو حرکت از خدا برکت تو حرکتت رو متوقف نکن

 69. فهیمه در

  فال حافظ همیشه راسته.
  برای من همیشه جوابی متناسب با نیتم بهم میده

 70. آزیتا در

  خوبه. ولی ی سوال دارم تموم کسانیکه فال گرفتید آیا جوابی که داده بهش رسیدین؟

 71. این جمله ای ک نوشتین ی جور شرکه…این طوری بهتره :.ای حافط تو عبد خوب خدا و حافظ قرآن بودی ازت میخوام ک واسطه بشی و اون چیزی رو ک خدا صلاح میدونه بهم نشون بدی

 72. بهترین فال حافظی بود که توی اینترنت دیدم.
  لطفا کد فال حافظ برای وبلاگ هم بزارید.

نظر خود را بیان کنید