فال هفته

طالع بینی هفتگی آلامتو برای کار و ازدواج و تحصیل

فال هفته

در طول هفته چه احتمالاتی برای شما وجود دارد؟ در فال هفتگی با توجه به فال ماه تولد شما احتمالات مختلف را بررسی میکنیم.


فال این هفته

فال این هفته را برای 7 روز آینده از 13 تا 19 فروردین ماه در لینک های زیر مشاهده کنید.


فال هفته آینده

فال هفته اینده ممکن است با تغییراتی جزئی همراه باشد. هفته آینده از تاریخ 20 تا 26 فروردین خواهد بود.

فال شنبه 3 اردیبهشت
فال یکشنبه 4 اردیبهشت
فال دوشنبه 5 اردیبهشت
فال سه شنبه 6 اردیبهشت
فال چهار شنبه 7 اردیبهشت
فال پنجشنبه 8 اردیبهشت
فال جمعه 9 اردیبهشت

فال هفته,فال هفتگی,فال این هفته

فال هفته فروردین

این هفته زمان مناسبی برای سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار برای متولدین فروردین نیست و ممکن است شرایط کسب و کار و بازاریابی نیز آن طور که می خواهید مطابق میل شما پیش نرود، بهتر است اگر ممکن است گام مهمی در جهت روابط مربوط به کار در این هفته برندارید.

دانش آموزان متولد این ماه نیز در این هفته می توانند به همراه دوستان خود به مطالعه بپردازند و کمی از این فشار درسی را از روی دوش خود بردارند. ممکن است در این هفته مجبور باشید مشکلات قدیمی را نیز کمی تحمل کنید.

سالمندان فروردینی مبتلا به بیماری های قلبی باید این هفته بیش از پیش از خود مراقبت کنند، آنها باید مراقب هرگونه ناراحتی و اختلال در بدن شان باشند. بسیار مهم است که شما خریدهای عجیب و غریب انجام ندهید و این هفته بر روی پس‌انداز پول تمرکز کنید.

همچنین بخوانید: فال ماه تولد فروردین

فال هفته اردیبهشت

متولدین اردیبهشت این هفته برای سمت خود در شرکت یا اداره بسیار مشتاق تر و علاقمندتر عمل خواهد کرد و خواهند درخشید. اگر متولد دومین ماه از سال هستید، این هفته قادر خواهید بود روی کارهایی که به شما اختصاص داده شود به خوبی تمرکز کنید.

شما در موقعیتی قدرتمند قرار خواهید گرفت. موضوع ناراحت کننده اینکه ممکن است در مورد همکاران تان مشکلاتی ایجاد شود. با این حال پیش بینی می شود که شما در یک موقعیت امن قرار داشته باشید.

این هفته برای افرادی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند نیز شرایط هموار خواهد بود. اگر مدت هاست برای تحصیلات در خارج از کشور تلاش می کنید، این هفته هفته خوبی برایتان خواهد بود. در مواجهه با پول این هفته مراقب باشید، از تمام مخارج غیرضروری خودداری کنید و روی پس انداز پول تمرکز کنید.

برای متولدین اردیبهشت در این هفته شانس های زیادی برای گذراندن زمان با معشوق وجود خواهد داشت. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مراقب رفتارتان باشید. ممکن است در این هفته شاهد مشکلاتی در رابطه با سلامتی باشید. بهتر است درمان پزشکی را برای هر گونه ناراحتی که مشاهده می‌کنید دنبال کنید.

همچنین بخوانید: فال ماه تولد اردیبهشت

فال هفته خرداد

در این هفته فرصت های رشد عالی و معاملات سودآور به صاحبان کسب و کار متولد خرداد ارائه می شود، اگر به فکر توسعه کسب و کار خود هستید، این فرصت را از دست ندهید. سبک زندگی تان سالم را دنبال کرده و خود را از استراحت کافی محروم نکنید.

از خوردن غذاهای ناسالم و بی ارزش خودداری کنید و غذاهای مغذی را در برنامه غذایی تان بگنجانید. تمرینات منظم کاردیو (هوازی) نیز می تواند به شما کمک کند که متناسب باشید. یادآوری چندین خاطره قدیمی ممکن است کمی شما را از لحاظ عاطفی تحت تاثیر قرار دهد. بخشیدن و فراموش کردن را تمرین کنید.

دانش آموزان متولد خرداد این هفته با کسب نمرات خوب خانواده را شگفت زده خواهند کرد. به نظر می رسد این هفته از نظر مالی سودآور باشد، خصوصاً برای معماران خردادی! از جریان مالی خوب در این هفته استفاده کنید و روی پس‌انداز پول برای آینده تمرکز کنید.

همچنین بخوانید: فال ماه تولد خرداد

فال هفته تیر

در این هفته مشاغلی که به عنوان شرکت های مشارکتی فعالیت می کنند دارای مشکلات جزئی خواهند بود. ممکن است کمی اختلاف عقاید بین شرکا غالب باشد. امکان مشخصی برای استفاده از سفارشات تجاری جدید وجود دارد، گسترش کسب‌وکار نیز محتمل است.

دانشجویان تیرماهی مرتبط با معماری و طراحی مد در این هفته عملکرد بسیار خوبی خواهند داشت. آنها همه را با عملکرد کلی خود متحیر خواهند کرد! در این هفته لحظات عاشقانه ای در انتظار شما و کسی که دوستش دارید است.

اگر از هرگونه بیماری قدیمی رنج می برید، در طول این هفته بهبود می یابید. اعتماد به نفس شما در این مدت به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. ورزش منظم را در برنامه روزانه تان قرار دهید.

همچنین بخوانید: فال ماه تولد تیرماه

فال هفته مرداد

کارمندان حقوق بگیر برای رفع اهداف خود دچار مشکل خواهند شد. البته خبر خوب اینکه در این هفته کارمندانی که منتظر انتقال به مکان مورد نظر خود هستند، به آرزوی دیرینه خود خواهند رسید! سعی کنید در این هفته درگیر بحث و گفتگوی بیهوده با والدین تان نشوید، چرا که هر چه بیشتر برای متقاعد کردن آن ها تلاش کنی کمتر نتیجه می گیرید، در نتیجه بهتر است کلا از این فاز خارج شوید.

به متولدین مردادماهی توصیه می کنم که در این هفته از قرض دادن پول به دیگران خودداری کنید. در این هفته به خصوص بیمارانی که از آسم رنج می برند، باید نسبت به سلامتی خود بسیار محتاط تر باشند. وقت خود را صرف نگرانی در مورد مسائل بی ارزش نکنید، چرا که این مسائل ارزش تحمل کردن استرس را ندارند.

همچنین بخوانید: فال ماه تولد مرداد

فال هفته شهریور

ممکن است یک سفر کاری در این هفته به شما محول شود. خبر خوب این که در این هفته مسائل مربوط به دولت، بانک یا دادگاه نیز حل می شود. برای رسیدن به نتایج مطلوب از دانشجویان خواسته خواهد شد تا با زحمت و تلاش بیشتری کار کنند.

اگر حقوق تان عقب افتاده، نگران نباشید این هفته هفته خوبی در این زمینه خواهد بود. احتمال مشخصی برای بهره‌مندی از تسهیلات مالی از بانک نیز وجود دارد. به لحاظ عاطفی نیز، این هفته هفته خوبی برای یک شهریوری است، چرا که می توانید به راحتی لحظات خوشی را با معشوق تان بگذرانید.

هر لحظه ای که با معشوق یا همسر خود بگذرانید کاملاً مسحور کننده خواهد بود. شما باید در آخرین روزهای هفته مراقب سلامتی خود باشید چرا که احتمال رنج از مسائل جزئی مربوط به کلیه ها، پاها یا گلوی شما وجود دارد.

همچنین بخوانید: فال ماه تولد شهریور

فال هفته مهر

این هفته، به دلیل برنامه های سنگین و فشار کاری هفته سخت و خسته کننده ای برای کارمندان شاغل خواهد بود. پیشنهاد می کنیم برای جلوگیری از هرگونه مشکل و یا جر و بحث، مخصوصا با سالمندان کمی به چیزهایی که می خواهید بگویید فکر کنید و بعد صحبت کنید.

افراد مبتلا به دیابت نیز باید در این هفته بسیار مراقب خودشان باشند. تمرینات سبک و مراقبه مطمئناً در جهت رفع خستگی های این هفته کمک کننده و موثر خواهد کرد. برای رشد مالی خود با روشی پایدار و تدریجی، باید عادت به پس انداز کردن کرده و از خرج های بیهوده بپرهیزید.

سعی کنید تعادل بین جریان مالی و مخارج خارجی خود را حفظ کنید. دانشجویانی که قصد ادامه تحصیلات در خارج از کشور را دارند می توانند مراحل اقدام به آن را در این هفته آغاز کنند. این هفته، هفته خوب و شادی برای شما و خانواده تان خواهد بود، چرا که پیوند شما بین دوستان و خانواده از همیشه قوی تر خواهد بود!

همچنین بخوانید: فال ماه تولد مهر

فال هفته آبان

این هفته، هفته مطلوبی برای مشاغل مرتبط با آهن، ماشین آلات، مواد شیمیایی و نفت نخواهد بود. حتی شرکت های مرتبط با صنعت کشاورزی ممکن است با مشکلاتی روبرو شوند. دانشجویان نیز ممکن است در حین پاسخ به سوالات پرسیده شده در امتحان خود با مشکلاتی مواجه شوند.

خبر ناخوشایندی که برای متولدین فروردین وجود دارد این است که در این هفته جریان مالی پایین تر از حد متوسط خواهد بود. البته نگران نباشید، شما ممکن است مبلغ قابل توجهی به عنوان بازپرداخت از دولت دریافت کنید، که می تواند مشکلات مالی شما را تا حدی حل کند. در این هفته بین شما و پارتنرتان فاصله ای خواهد افتاد و تلاش شما برای ارتباط با شریک زندگی خود برای بیرون رفتن موفق نخواهد شد.

افراد مجرد متولد فروردین نیز نباید در این هفته ساده لوح باشند و به همه کورکورانه اعتماد کنند. در صورت وجود درد شدید در کمر ، فوراً با پزشک خود مشورت کنید. شاید مشکلات سلامتی جزئی نیز تجربه کنید. تنها کاری که باید برای جلوگیری از همه مشکلات انجام دهید، خوردن غذای مغذی است.

همچنین بخوانید: فال ماه تولد فروردین

فال هفته آذر

این هفته فرصت خوبی است تا کسب و کارهای مرتبط با تولید یا بازاریابی تجهیزات مختلف پزشکی بهتر است کار خود را در این دوره گسترش دهند. اگر احساسات منفی شما را دوره کرده اند باید بدانید که استرس روانی منفی علت اصلی بسیاری از بیماری های جسمی و روحی است.

سعی کنید به هر قیمتی از استرس دوری کنید. اگر احساس می کنید افزایش وزن دارید و تناسب اندام تان به هم ریخته فرصت خوبی است تا در سبک زندگی و چیزهایی که می خورید کمی تجدیدنظر کنید.

اگر در حال برنامه ریزی برای اجرای یک پروژه یا محصول جدید هستید، توصیه می کنم آن را به زمان مطلوب تری موکول کنید. در این هفته از سرمایه گذاری های جدید خودداری کنید. دانشجویان پزشکی برای به دست آوردن نمرات خوب، باید بسیار سخت کار کنند.

همچنین بخوانید: فال ماه تولد آذر

فال هفته دی

هیچ موضوع مهمی برای صاحبان کسب و کار متولد دی ماه در این هفته پیش بینی نشده است. با این حال، شما باید با درک درست نیازهای مشتری، مراقبت کافی را در این زمینه انجام دهید. عدم انجام این کار باعث از بین رفتن سفارشات جدید خواهد شد.

دانشجویان دی ماهی از این هفته استفاده کنید! این هفته به معنای واقعی کلمه برای شما ساخته شده است! دانش عمیق شما در مورد موضوعات مرتبط قطعا می‌تواند به شما کمک کند تا آزمون‌های رقابتی خود را با موفقیت سپری کنید و پشت سر بگذارید. بر روی پس انداز کردن پول هایتان تمرکز کنید و از خرج های اضافه پرهیز کنید. خ

وردن غذاهای پرادویه و شام سنگین در اواخر شب مطمئناً دستگاه گوارش شما را با مشکل مواجه می کند و باعث مشکلات شدید معده می شود، لطفا به سلامت خود اهمیت بیشتری بدهید.

همچنین بخوانید: فال ماه تولد دی

فال هفته بهمن

مشاغل مرتبط با واردات و صادرات کالا در این دوره یک هفته ای رونق می گیرند. این هفته به زور خاص برای دانشجویانی که مشغول تحقیق علمی هستند مطلوب است. خبر خوب دانشجویانی که قصد تحصیل در خارج از کشور را دارند، این هفته هفته خوبی برای اقدام به پذیرش در این زمینه است.

تا حد امکان در رفتارهایتان با نزدیکان و عزیزانتان مراقب باشید، هر مشکل کوچک ممکن است به یک فاجعه بزرگ تبدیل شود. به طور متوسط، جریان مالی شما در این نه خیلی زیاد خواهد بود و نه خیلی کم.

ممکن است فرصت های جدیدی برای کسب درآمد به شما ارائه شود.

چنین فرصتهایی به شما در ثبات مالی خود کمک خواهد کرد. اگر با چاقی و اضافه وزن سر و کار دارید، ورزش روزانه را در برنامه تان بگنجانید.

همچنین بخوانید: فال ماه تولد بهمن

فال هفته اسفند

صاحبان کسب و کار متولد اسفند در این هفته طلایی مشغول مذاکره در مورد معاملات متعدد خواهند بود. کارمندان نیز ممکن است یک پیشنهاد شغلی سودآور دریافت کنند. البته دانشجویان ممکن است در امتحانات رقابتی که در این هفته شرکت می کنند، نمرات مورد انتظارشان را کسب نکنند. نگذارید این مشکل موقت شما را از هدف اصلی تان دور کند، دوباره تلاش کنید.

موقعیت کلی سیارات برای معاملات مالی خیلی مطلوب نیست. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که آرام باشید و اجازه دهید این دوره بگذرد. ممکن است برخی از افراد مجرد در این بازه یک رابطه تازه را شروع کنند و این هفته درگیر احساسات و هیجانات عاطفی متعددی شوند.

برای بهتر پشت سر گذراندن این هفته و دوری از هر گونه آسیب، لازم است بیشتر مراقب خود باشید.

همچنین بخوانید: فال ماه تولد اسفند