فال شهریور

فال امروز شهریوری ها چیست؟

فال امروز متولدین شهریور

فال امروز متولدین شهریور

فال روزانه و ماه تولد برای متولدین شهریور


فال امروز مردان متولد شهریور

متولدین این ماه عموماً با گذشت، خدا ترس و مورد محبت پدر و مادر هستند. اغلب كارشان منظم و پول فراوان به دست می‎آورند. اما بعضاً آن را در جای غیر ضروری خرج می‎كنند.

آنان دوست و دشمن را به خوبی تشخیص نمی‎دهند و گاه گرفتار تهمت می‎شوند. به طور كلی در زندگی ممكن است گرفتار مشكلات زیاد شوند.

متولدین این ماه شوخ طبع و دل پاك هستند، اما زبانی تند دارند. همچنین افرادی مهربان و پرشور و عاشق پیشه هستند. اینان اغلب نشانی بر سینه دارند كه علامت نجابت است.

این افراد روی بعضی رنگها حساسیت دارند و به صورتی، سرمه‎ای و گاه قهوه‎ای علاقه نشان می‎دهندو این افراد نباید با همسرشان خیلی خودمانی شود. بهتر است رابطه‎شان را با خویشان قطع نكنند.

اینان فرزند زیاد خواهند داشت. متولدین این ماه اغلب بیمار می‎شوند و بیشتر از ناحیه پا آسیب می‎بینند.

چیزهای گرم و تر برای آنان نافع است. اگر از سن 5 سالگی بگذرند، عمر طبیعی و گاه طولانی خواهند داشت. روزهای یكشنبه و چهارشنبه برای آنان خوش یمن است.

همچنین بخوانید: فال ابجد شهریور

فال روزانه زنان شهریوری

متولدین این ماه عموماً دارای قدی متوسط و بعضاً بلند بالا، سرخ رو، نیك سیرت و پاكدامن، صبور كمی حسور هستند.

دروغ و حرام با آنها سازگار نیست. ین زنان بعضاً در زندگی با مشكل و مصیبتی مواجه می‎شوند كهجز صبر و تحمل و توسل به خداوند، چاره‎ای ندارند.

اینان اغلب با چهار خطر در زندگی مواجه می‎شوند. باید از آتش دوری كنند. این زنان بهتر است مراقب گفتار خود باشند تا گرفتار مشكل نشوند.

در عین حال هرگاه غمگین شوند و یا با مشكلی مواجه گردند، بهتر است ذكر خدا بگویند تا از غم و مشكلات رهایی یابند. این زنان در روی یكی از اعضاء بدن، نشانی دارند كه آنان را نزد دیگران عزیز می‎كند.


فال ازدواج متولدین برج سنبله (شهریور):

طالع بینی ازدواج و خانواده برای متولدین برج سنبله در سال 1399 می ‌گوید که به عنوان بزرگترین فرد خانواده ممکن است شما نیاز به تصمیم گیری داشته باشید و در صورت لزوم باید مسائل را حل کنید. اختلافاتی که ممکن است با خانواده داشته باشید ممکن است آرامش خاطر شما را مختل کند.

اختلاف نظرهای جزئی با مادرتان ممکن است باعث نگرانی شما شود. برای آرام تر کردن اوضاع فقط باید آرامش تان را حفظ کنید و با دید مثبت به مسائل نگاه کنید.

طبق طالع بینی ازدواج و خانواده سال 1399 برای متولدین شهریور ماه، زوج های متاهل هیچ اختلال عمده ای که بخواهد ذهن شما را مشغول کند، وجود نخواهد داشت. اما جوانب احتیاط را رعایت کنید و سعی کنید به حرف ها و خواسته های همسرتان نیز گوش بدهید.

شناخت یکدیگر و درک شریک زندگی برای ساختن یک زندگی خوب بسیار مهم است، به همین دلیل ضروری است که نظرهای یکدیگر را در نظر بگیرید و از احساسات طرف مقابل تان دور نشوید.


فال امروز شهریوری ها

آلامتو به صورت روزانه فال روز تولد شما را راس ساعت 15:00 روز قبل قرار میدهد و شما می توانید هر روز با مراجعه به این صفحه از اوضاع طالع بینی فردای خودتان آگاه شوید.


همچنین بخوانید: تقویم شهریور


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین

☀ فال روزانه بر اساس ماه تولد