فال امروز متولدین دی

فال امروز متولدین دی

فال روزانه و ماه تولد برای متولدین دیماه


فال ماه تولد مردان متولد دی

متولدین این ماه عموماً افرادی گندگون با قدی متوسط، چرب زبان، غیور، عجول و خود بزرگ بین هستند. نقطع ضعف آنها این است كه دهن بین و زود تأثیر بوده و در مقابل مهربانی و عطوفت دیگران زود تسلیم هستند. آنان انتقاد كننده اما امتقادپذیر نیستند. در عین حال برخی از آنان سخنور و صاحب فضل و هنر هستند. از لجاظ شغلی، صنعت كشاورزی و دامداری با اینان سازگار است. این افراد اغلب از فرزندان خود نفع می‎برند.

متولدین این ماه اغلب بیماریشان از سردی و خشكی و درد شكم و درد كمر است. هلیله زرد و رازیانه همراه با عسل به صورت معجون برای آنان مفید می‎باشد. این افراد هرگاه از سن سه سالگی ودو خطر بگذرند، به عمر طبیعی و طولانی خواهند رسد. انگشتر یاقوت برای آنان خوش یمن و سازگار است.

همچنین بخوانید: فال ابجد متولدین دی

فال ماه تولد زنان متولد دی

زنان متولد این ماه عموماً خوشرو، خوش بیان، با حیا، هنردوست و بعضاً هنمند بوده واغلب در رفاه و آسایش خواهند بود. اینا باید از غیبت و قسم دروغ دوری كنند وگرنه ا مشكل بزرگی مواجه می‎شوند. اگر مایلند از محبت و توجه دیگران برخوردار شوند، باید به آنان محبت كنند. سه خطر زندگی اغلب این افراد را تهدید می‎كند كه یكی از آنها یك بیماری سخت می‎باشد. پس بایستی مراقب سلامت خود باشند. اگر همواره به یاد خدا باشند و به او توكل كنند، می‎توانند از این خطرات عبور كنند. لباس‎های آبی و سبز برای این افراد مناسب خواهد بود.


طالع بینی ازدواج متولدین برج جدی (دی):

با ورود مریخ به خانه چهارم از 9 تیرماه، خانه یازدهم را تحت تأثیر قرار می دهد كه ارتباط مستقیمی با روابط دارد. طبق طالع بینی ازدواج دی ماه 1399، این تأثیر ممکن است باعث ایجاد آشفتگی در روابط شما شود. به احتمال زیاد شما شاهد تلاطم رو به رشد در روابط خود بین 20 شهریور تا 24 آبان خواهید بود، بنابراین هر موقعیتی را با نهایت صبر و تحمل پشت سر بگذارید، زیرا ممکن است پرخاشگری اوضاع را بدتر کند. هر فکری که باعث پرخاشگری و عصبانیت شود باید در همان لحظه از بین برود. بنابراین، تعادل و هماهنگی را در زندگی زناشویی خود به هر قیمتی حفظ کنید. متولدین برج جدی باید در موقعیت های حساس صبور باشند و آرامش خود را حفظ کنند.

زمانی که مریخ که از طریق خانه چهارم حرکت می کند، بسیاری از روابط را تحت تاثیر خود قرار می دهد. در بازه های یاد شده در برقراری رابطه با عزیزانتان باید محتاط عمل کنید و در مورد حساسیت اعضای خانواده خود دقت کنید. برای حفظ صلح و هارمونی در زندگی زناشویی باید در مورد دیدگاه های همسرتان بیشتر صبور باشید و با ملایمت بیشتری رفتار کنید.


فال امروز دی ماهی ها


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین