فال فروردین

فال امروز فروردینی ها چیست؟

فال روزانه متولدین فروردین

فال روزانه متولدین فروردین

فال روزانه و ماه تولد برای متولدین فروردین


فال امروز مردان متولد فروردین

متولدین این ماه افرادی خوش طبع و خوشرو و بلند قد و خوش اقبال می‎باشند. اگر از سه و چهارده سالگی به سلامت عبور كنند، تا 90 سال عمر خواهند كرد. اینان اغلب در سینه، صورت یا بازونشانی دارند كه برایشان نیك است.

متولدین این ماه افرادی با ذوق و سلیقه بوده و عموماً رفتار مسالمت‎آمیز دارند. این افراد طالع و بخت خوبی دارند، به شرط آن كه همت خود را به مار گیرند اینان عموماً افرادی مهربان و بخشنده بوده و اگر چیزی را از دست بدهند، باز به دست می‎آورند.

گاه گرفتار بیماری می‎شوند كه بیشتر از ناحیه پهلو و كمر می‎باشد. این افراد بهتر است از نزدیك شدن به آب رونده و تند، پرهیز كنند. از لحاظ شغلی، صنعت كشاورزی و خرید و فروش برایشان سودبخش وسازگار است.

همچنین بخوانید: فال ابجد فروردین

فال روزانه زنان فروردینی

متولدین زن این ماه عموماً افرادی خوشرو، خوش زبان، تندخو، اما مهربان، با قدی متوسط می‎باشند. اینان كمی حسود و دوستدار جشن و سرور هستند. اغلب در ابتدای زندگی با مشكلاتی مواجه خواهند بود، اما به ترتیب موقعیت و عزت نصیبشان می‎شود. اینان نزد پدر و مادر عزیز هستند. خود نیز صاحب فرزندان زیادی می‎شوند. اغلب اینان دارای همسری با كمال و صاحب قدرت می‎شوند.

متولدین زن این ماه اغلب در خانه‎داری و همسرداری مسلط هستند. از نامحرم دوری می‎كنند و طالب رضایت شوهر هستند. اینان اغلب شاكر و خوش قلب هستند. اما برای كسب آرامش و آسایش بیشتر، باید از كفران نعمت پرهیز كنند.

این افراد طبعی گرم و خشك دارند و عموماً در زندگی با سه خطر مواجه می‎شوند. هرگاه از این سه خطر بگذرند، عمر طبیعی خواهند داشت. اینان باید صادق و راستگو باشند، زیرا دروغ به آنان صدمه می‎زند. این زنان اغلب طالب لباسهای روشن و سنگ عقیق هستند.


فال ازدواج متولدین برج حمل (فروردین):

طالع بینی ازدواج سال 1399 متولدین فروردین می گوید که به احتمال زیاد از یک محیط سالم در خانه و خانواده لذت خواهید برد و قادر خواهید بود به خوبی با اعضای خانواده خود ارتباط برقرار کنید. این طالع بینی حاکی از آن است که شما پشتیبانی فوق العاده ای ازطرف مادرتان و خانواده او خواهید داشت.

با این وجود، ممکن است لحظاتی پیش بیاید که شاید دست یافتن به پدرتان به عنوان یک پشتیبان سخت باشد. برای شما بهتر است که کینه ها را دور بریزید و به جای آن به نیمه پر لیوان نگاه کنید.

به عنوان والدین نیز سال بسیار خوبی را خواهید داشت. فرزندان شما با پیشرفت در درس و دانشگاه و همچنین فعالیت های مازاد درسی، باعث افتخار شما خواهند شد. به عنوان یک همسر نیز بهتر است با نهایت بلوغ و ظرافت با مسائل زناشویی برخورد کنید.

با توجه با طالع بینی برج حمل سال 1399، در این سال پیوند بزرگی با همسرتان خواهید داشت. با این حال ، ممکن است لحظاتی پیش بیاید که مجبور شوید وارد مشاجرات یا اختلاف نظرات کوچک نیز بشوید.

با این حال، دعواهای ناچیز یا عدم توافق نیز دور از انتظار نخواهد بود. مغرور بودن در این شرایط به هیچ وجه به هدف شما کمک نمی کند. با این حال، احتمال دارد که افراد مجرد متولد این ماه یک فرد مناسب و معقول را ملاقات کنند.


فال امروز فروردینی ها

آلامتو به صورت روزانه فال روز تولد شما را راس ساعت 15:00 روز قبل قرار میدهد و شما می توانید هر روز با مراجعه به این صفحه از اوضاع طالع بینی فردای خودتان آگاه شوید.


همچنین بخوانید: تقویم فروردین


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین

☀ فال روزانه بر اساس ماه تولد