فال اسفند

فال امروز متولدین اسفند ماه چیست؟

فال امروز متولدین اسفند

فال امروز متولدین اسفند

فال روزانه و ماه تولد برای متولدین اسفند ماه


فال روزانه مردان متولد اسفند

متولدین این ماه اغلب افرادی شجاع و سخاوتمند، زیرك و فهیم هستند. در انجام كارها گاه توانا و گاه ناتوان جلوه می‎كنند. اغلب در جوانی و پیری پاكدامن بوده و از كسب و كال حلال، سود خوبی نصیبشان می‎شود. این افراد گاه از دیگران دلگیر می‎شوند، اما از آنان كینه به دل نمی‎گیرند.

متولدین این ماه در بین رنگها به رنگ قهوه‎ای حساس هستند. آنان فصل پاییز را دوست دارند و اغلب با دیدن غروب پاییز به هیجان می‎آیند. بعضی از این افراد از زنی بد عمل آسیب می‎بینند، باید مراقب باشند، اغلب این افراد سفر دریایی در طالع دارند.

متولدین ان ماه اغلب در كودكی با سه خطر مواجه می‎شوند، اگر از این سه خطر بگذرند، عمر طبیعی خواهند دات. روزهای پنجشنبه برای این افراد روز خوبی خواهد بود. همچنین انگشتر عقیق و یاقوت برای آنان مناسب است.فال امروز زنان اسفند ماهی

متولدین این ماه، زنانی نیك گفتار، امانتدار، نسبتاً صبور، كمی خودبین و مغرور و دارای قدی نسبتاً متوسط هستند.

اینان افرادی غریب دوست و مهمان نواز هستند، اما خود از جانب دوستان و خویشان، كمتر محبت می‎بینند. اغلب این زنان در شوهرداری استادند و تا حد امكان همسر را از خود راضی نگاه می‎دارند.

زنان متولد این ماه اغلب در دوران كودكی گرفتار رنج و بیماری می‎شوند كه عموماً از ناحیه شكم است. در این حال دو خطر د زندگی اینان وجود دارد كه با صدقه و توسل، انشاالله برطرف می‎شود.


فال ازدواج متولدین اسفند

خانه یازدهم مستقیماً با روابط و خانه هفتم مستقیماً با تعهد رابطه در ارتباط است. طالع بینی 1400 متولدین اسفند می گوید دو سیاره بزرگ امسال در این علامت وارد یازدهمین خانه می شوند.

از آنجا که خانه یازدهم در زندگی متاهلی و خانوادگی از اهمیت بالایی برخوردار است، می توانید انتظار داشته باشید که وقتی سیارات خاصی در آنجا مستقر شده اند، اتفاقات قابل توجهی بیفتد. حضور سیارات در این خانه نشانگر این است که شما ممکن است در زندگی خود، تغییرات قابل توجهی را شاهد باشید.

در حقیقت، این رابطه می تواند به به دست آوردن مال یا شغلی در آینده نیز نزدیک منجر شود.

طبق طالع بینی ازدواج برج حوت، از 23 مارس 1400 (4 فروردین)، زحل از طریق خانه دوازدهم وارد برج دلو می شود. اکنون، زحل که از طریق خانه دوازدهم در حال حرکت است، تاثیر مستقیمی روی خانه دوم متولدین اسفند دارد.

خانه دوم ارتباط مستقیمی با روابط پراهمیت با خانواده دارد. مسائل مربوط به خانواده ممکن است در دوره بین 22 اردیبهشت تا 13 خرداد آغاز شود. با این حال، آرام باشید و صبر خود را از دست ندهید.

هرگونه استدلال یا اختلاف نظر ممکن است در این بازه زمانی برای شما مشکل ساز شود. با صبر می توانید تمام مشکلات را حل کنید. از 8 مهرماه، ممکن است بتوانید با همسر و خانواده خود زندگی صلح آمیز و دلپذیری را تجربه کنید.


فال امروز اسفند ماهی ها

آلامتو به صورت روزانه فال روز تولد شما را راس ساعت 15:00 روز قبل قرار میدهد و شما می توانید هر روز با مراجعه به این صفحه از اوضاع طالع بینی فردای خودتان آگاه شوید.

فال امروز متولدین اسفند را از لیست زیر انتخاب کنید
فال روزانه 1 اسفندفال روزانه 2 اسفند
فال روزانه 3 اسفندفال روزانه 4 اسفند
فال روزانه 5 اسفندفال روزانه 6 اسفند
فال روزانه 7 اسفندفال روزانه 8 اسفند
فال روزانه 9 اسفندفال روزانه 10 اسفند
فال روزانه 11 اسفندفال روزانه 12 اسفند
فال روزانه 13 اسفندفال روزانه 14 اسفند
فال روزانه 15 اسفندفال روزانه 16 اسفند
فال روزانه 17 اسفندفال روزانه 18 اسفند
فال روزانه 19 اسفندفال روزانه 20 اسفند
فال روزانه 21 اسفندفال روزانه 22 اسفند
فال روزانه 23 اسفندفال روزانه 24 اسفند
فال روزانه 25 اسفندفال روزانه 26 اسفند
فال روزانه 27 اسفندفال روزانه 28 اسفند
فال روزانه 29 اسفندفال روزانه 30 اسفند

✔ فال امروز حافظ برای متولدین اسفند

اگر بدون فکر و اندیشه به کاری که داری ادامه بدهی، نتیجه ای جز شکست نخواهی برد. گمان نکن که راه رسیدن به مقصود دشوار است. هیچ مشکلی وجود ندارد که آسان نشود. عقل و اندیشه را راهنمای خود قرار ده.

☀ فال روزانه بر اساس ماه تولد