فال ورق روزانه

معانی فال کارت پاسور احساسی

فال ورق

فال ورق

فال ورق یکی از معروف ترین و پرطرفدارترین فال ها در بین افراد است. در این فال، تفسیری از فال فرد با توجه به کارت هایی که انتخاب کرده، وجود دارد. جالب این که فال ورق یا پاسور از 4 دسته کارت تشکیل شده که این چهار دسته به چهار عنصر آب، خاک، زمین و آتش مرتبط هستند.

مدتها قبل از اینکه مردم از این کارت ها برای بازی کردن استفاده کنند، از آنها برای پیشگویی آینده استفاده می شد. اگرچه روش های مختلفی برای دستیابی به معانی هر کدام از کارت ها وجود دارد، ما در این مطلب جذاب از مجله آلامتو، به روشی ساده مفاهیم اصلی مربوط به هر کارت بازی را بیان خواهیم کرد. اگر دوست دارید فال ورق یا همان فال پاسور را یاد بگیرید، در این مطلب با ما همراه شوید.

ما در بازی ورق یا فال ورق با 52 کارت سر و کار داریم که در 4 گروه 13 تایی (که به اصطلاح به آن خال گفته می شود) تقسیم بندی می شوند. خال دل، خال پیک، خال خشت و خال گشنیز نام هر کدام از این سری های چهارگانه هستند.

حال بیایید ارتباط هر چهار خال با 4 عنصر را مشخص کنیم:

خال دل با عنصر آب، خال خشت با عنصر زمین، خال گشنیز با عنصر آتش و خال پیک با عنصر هوا در ارتباط است.


برای گرفتن فال ورق اتوماتیک پس از نیت بر روی تصویر زیر کلیک کنید

فال ورق روزانه


معنی هر کدام از کارت های بازی (ورق ‌بازی یا پاسور بازی)

فال ورق روزانه
کارتدلگشنیزپیکخشت
آسآس دل، به معنی عشق و خوشبختی است. این کارت یک کارت با نشانه های بسیار خوبی است که می گوید مشکلات شما به زودی رفع می شوند.آس گشنیز خبر از ثروت، رفاه، پول یا سود غیر منتظره دارد. اما همه این خبرهای خوب فقط در صورتی است که فال کلی شما و سایر ورق های تان مطلوب باشد.آمدن آس پیک در فال شما نشان از ناراحتی دارد؛ گاهی اوقات با مرگ یا بیشتر اوقات با پایان سخت همراه است.کارت آس خشت می تواند حکایت از یک پیام، اغلب در مورد پول و معمولاً خبرهای خوب داشته باشد.
شاهپادشاه دل مردی خوش ذات است. مشاوره های این فرد بسیار منصفانه و مفید است. این مرد مهربان و دلسوز بدون صحبت زیاد به شما کمک می کند.پادشاه گشنیز مردی با موهای تیره و مهربان است؛ مردی سخاوتمند و با روحیه.کارت پادشاه پیک، مردی با موهای تیره و جاه طلب است.مردی با موهای روشن که بسیار مقتدر و تاثیرگذار است.
بی بیبی بی دل زنی خوش سیرت و خوش طینت است. این کارت نشانگر زنی دلسوز و مهربان است.بی بی گشنیز زنی با موهای تاریک و با اعتماد به نفس است؛ این زن می تواند به شما مشاوره خوبی بدهد.این کارت نشان از زنی بیوه یا مطلقه است.این کارت نشان از زنی با موهای زیبا دارد. شایعات و حرف های بی اساس معنی دیگر این کارت است.
سربازسرباز دل نشانگر جوانی خونگرم و صمیمی و در عین حال جوان مرد است.سرباز گشنیز جوانی مو تیره یا آتشین است. جوانی محبوب که خوش قلب و بازیگوش است.کارت سرباز پیک خبر از جوانی خصمانه یا حسود دارد.این کارت می تواند بیانگر شخصی حسود و غیرقابل اعتماد یا شخصی که اخبار منفی را به همراه دارد، باشد.
1010 دل یعنی موفقیت و خوش شانسی. این یک کارت مهم است که خوش شانسی بعد از سختی را نشان می دهد.این کارت خبر از موفقیت در کسب و کار می دهد. 10 گشنیز خبر از سفری دارد که در آن دوست خوبی می یابید.این کارت نشانگر نگرانی و خبرهای بد است.تغییرات مثبت در وضعیت مالی تعبیر این کارت است.
9کارت 9 دل خبر از یک آرزو و برآورده شدن آن می دهد.این کارت نشان دهنده ازدواج با یک فرد ثروتمند یا دست یافتن به ثروتی باد آورده است.کارت 9 پیک خبر از بیماری، تصادف یا یک نوع بدشانسی می دهد.این کارت می تواند به معنی یک معامله تجاری جدید؛ مسافرت رفتن؛ بی قراری یا تغییر محل اقامت باشد.
8این کارت نشانگر هدیه یا بازدید ی غیر منتظره یا دعوت به مهمانی است.این کارت نشان دهنده مشکلات کاری یا شغلی است که ممکن است مربوط به حسادت فردی دیگر باشد.وسوسه، بدبختی، خطر و ناراحتی می توانند معانی این کارت باشند.این کارت خبر از کار جدید یا تغییر در وضعیت شغلی دارد.
7این کارت خبر از علاقه فردی به شما دارد، اما علاقه ای نامطمئن و غیر قابل اطمینان. کسی که علاقه مندی های متفاوتی به شما دارد.کارت 7 گشنیز نشان دهنده موفقیت در تجارت و کسب و کار است، تغییر در رده شغلی یا ترفیع نیز می تواند یکی دیگر از معانی این کارت باشد.کارت 7 پیک نشانه ضرر و زیان است.آمدن این کارت در فال شما حکایت از این دارد که بحثی درمورد امور مالی یا شغل شما پیش می آید اما به طور کلی انتظار می رود که خوشبختانه حل شود.
6کارت 6 دل موجی ناگهانی از خوش شانسی را نشان می دهد.این کارت خبر از کمک مالی یا موفقیت زودهنگام دارد.آمدن 6 پیک در فال شما نشان از تغییرات کوچک و بهبودها دارد.این کارت می تواند نمایانگر بحث و جدل ها و مشاجرات باشد.
5کارت 5 دل نشان دهنده حسادت است و خبر از سوءنیت افراد اطراف شما دارد.کارت 5 گشنیز نشانگر ایجاد دوستی های جدید است.این کارت نشانگر موانعی است که موقتی هستند. البته گاهی اوقات فرد منفی یا افسرده نیز تعبیر دیگر این کارت است.این یک کارت مطلوب است که نشان از خوشبختی و موفقیت و تغییر به سمت بهتر شدن دارد.
4این کارت خبر از سفر و تغییر دارد، تغییر منزل یا محیط کاربا آمدن این کارت در فال شما، کمی بیشتر دقت کنید و از پذیرش کورکورانه دیگران خودداری کنید.4 پیک، به معنی نگرانی های کوچک، مشکلات و سختی های مالی است.این کارت نشان از این دارد که توصیه های یک فرد مسن می تواند برای شما مفید باشد.
3آمدن 3 دل در شرایط کلی خوب، خبر از خوبی و عشق و خوشبختی دارد. در غیر این صورت، این کارت می تواند نشان دهنده مشکلات عاطفی و عدم توانایی در تصمیم گیری برای دوست داشتن باشد.کارت خوش یمن 3 گشنیز به معنی عشق و خوشبختی و یک ازدواج موفق است؛ یک پیشنهاد مطلوب و بلند مدت اقتصادی نیز می تواند معنی دیگر این کارت باشد.این کارت نشانه بهم خوردن روابط است. گاهی اوقات نیز می تواند نشان دهد که پای شخص ثالثی در میان است.یک نامه حقوقی می تواند تعبیر این کارت باشد. کمی بیشتر مراقب باشید.
2این کارت نشانگر مشارکت یا یک نامزدی صمیمانه است. این یک کارت بسیار مطلوب است که نشان دهنده قدرت و پشتیبانی از طرف یک شریک است.این کارت موانع موفقیت و شایعات بدخواهانه را نشان می دهد.اگر فال شما مربوط به یک علاقه خاص عاشقانه باشد، این یک کارت هشدار دهنده محسوب می شود که در مورد خیانت یا جدایی هشدار می دهد.مشارکت تجاری؛ تغییر در رابطه و شایعات و حرف های بی اساس، هر کدام بسته به موقعیت شما می توانند معنی این کارت باشند.

نکات جالب درباره کارتهای بازی:

در هر چهار دسته، سیزده کارت وجود دارد که مربوط به 13 ماه قمری یک سال است. پنجاه و دو کارت نیز مربوط به پنجاه و دو هفته یک سال است.

کارت های خال دل با عنصر آب مطابقت دارند و نشانگر عشق، دوستی، خوشبختی و نگرانی های داخلی هستند. به طور کلی، آن ها کارت های “شاد” هستند.

کارت های گشنیز با عنصر v مطابقت دارند و به طور کلی بیانگر مسائل تجاری، جاه طلبی و موفقیت هستند. آن ها به طور کلی نشان دهنده موفقیت و خوشبختی هستند.

کارت های خال خشت با عنصر زمین مطابقت دارد و به طور کلی بیانگر مسائل شغلی و پولی است.

کارت های خال پیک، با عنصر هوا مطابقت دارند و به طور کلی بیانگر شایعات، چالش ها، پیام ها و ناراحتی ها هستند.