مجله آلامتو

تعبیر خواب عشق

(287 رای, امتیاز میانگین: 3٫56 از 5)

تعبیر دیدن عشق در خواب چیست؟

دیدن معشوق در خواب

عشق در خواب دیدنی نیست مگر این که خودتان یا دیگریرا عاشق بیابید. عشق در هر قالبی که باشد در خواب های ما حرص و آز و ولع است و حتی طمع زیاد و مضر ضعیف ترین نوع عشق در خواب به نیاز و شدیدترین آن به حرص و طمع تعبیر می شود.

در خواب عشق به اشخاص یا چیزهای بد و مکروه خوب نیست. عشق به هم جنس هم تعبیر خوشی ندارد و وبال و گرفتاری است.

تعبیر دیدن معشوق در خواب

اگر در خواب ببینید عاشق شده اید و معشوق خود را بشناسید کارتان به کسی می افتد که به نحوی با کسی که عاشقش شده اید قابل تشابه و انطباق باشد.

چنانچه در خواب ببینید که عاشق شده اید و ندانید معشوقتان کیست محتاج می شوید و اندازه احتیاج شما به نسبت شدت و ضعف عشق متفاوت می شود اگر ببینید عاشق شده اید و معشوقتان را چه معروف و چه مجهول در کنار خود دارید حاجتتان روا می گردد.

تعبیر خواب مرغ عشق

شاید کمی متعجب شوید اما دیدن جوجه مرغ عشق در خواب به نشانه عشق علاقه و محبت زن و مرد نسبت به یکدیگر است بیشتر معبران این نظر را تایید کرده اند و دیدن جوجه مرغ عشق ها را در خواب به نشانه ی ارادت قلبی مرد به زن و یا بالاعکس میدانند که در همین مورد توضیحاتی بیشتری داده شده است.

اگر کسی ببیند مرغ عشق هایش تخم و سپس جوجه کرده اند به نشانه ی این باشد که در زندگی نسبت به همسر خود وفادار خواهد ماند و محبت به او به خانواده و فرزندانش بیشتر از قبل خواهد شد و برای دختر پسرهایی که مجرد هستند و چنین رویایی را تجربه می کنند به نشانه ی این باشد که رابطه ای احساسی و عاشقانه را با جنس مخالف خود آغاز خواهند کرد.

ادامه تعبیر خواب مرغ عشق

تعبیر خواب بوسه عاشقانه

برخي از معبران نوشته اند بوسه خيانت است و سو نيت و بد دلي چه بوسه بدهيم و چه بگيريم. اگر ما ديگران را ببوسيم ما عامل خيانت خواهيم بود اگر ديگري ما را ببوسد نسبت به ما خيانت مي شود.

در بيداري و زندگي روزانه ما بوسه وسيله ابراز عشق و محبت است. وقتي کسي را می بوسيم مي خواهيم محبت خود را در حد اعلا به آن شخص نشان بدهيم و ثابت کنيم. در خواب نيز از اين حد فراتر نمي رويم.

ادامه تعبیر خواب بوسیدن

تعبیر خواب «عشق» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «عشق» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

566 دیدگاه

 1. عرفان در

  سلام . من یک سال پیش فروردین به پسردایی مامانم که عاشقشم پیام دادم تو واتساپ و گفتم عاشقشم . اونم گفت من مثل خواهرشم و این چیزا اصلا بایدبعد از ۱۸سالگی باشه و اینا . بعد دقیقا۱سال بعد تو همون شبی که براش پیام داده بودم خواب دیدم بعد از چند سال دیدمش ومن خیلی خوشگل و نجیب شدم. اونم همش زل زده بهم و لبخند میزنه . تعبیرش چیه؟

  اون زمانی که براش پیام دادم ۱۹سالش بود و من ۱۳سال

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از این دارد که افکار شما از احساساتتان نشات میگیرد و اینکه خوابتان نشان از وصال ندارد و شما برای خودتان دل مشغولی درست کرده اید که بیهوده با ان درگیر هستید . و این مسائل برای سن بلوغ طبیعی است . نشان از علاقه که به صلاح شما باشد نمیدهد چون که سنتان برای این تصمیم بسیار کم است و تا میتوانید به مسائل اموزشی و درسی و به ایمان به خدای تعالی مشغول کنید . تا پیشرفت اصلی را در زندگی تجربه کنید.
   سربلند و پیروز باشید .

 2. سلام
  من دیشب یه خوابی دیدم ممنون میشم تعبیرش رو بهم بگید
  من عاشق یکی از فامیلهام هستم و دیوونه وار دوسش دارم حدود ۲ سالی میشه که ندیدمش
  وخودش هم این موضوع رو نمیدونه
  خلاصه من هرچندوقت یه بار خوابش رو میدیدم
  تا اینکه دیشب خوابی رو دیدم که از این قراره:
  توی یه جمعی بودیم که همه بودند
  و اون هم بود
  خیلی ناراحت بود توی خواب
  دم دمای رفتنشون بود
  که
  یهو چشم تو چشم شدم باهاش
  و ناخوداگاه دستم رو گذاشتم روی صورتش به حالت ناز کردن
  بعد از اون خیلی خوشحال شد
  و از بقیه خواب چیزی یادم نمیاد
  ممنون میشم تعبیرش رو بهم بگید
  با سپاس

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما به این شکل معنی خواهد شد که احساسات شما باعث دیدن این خواب میشود و اینگه ناخوداگاهتان ان را به شکلی دگر در خواب به شما نشان خواهد داد و اینکه شما علاقه مند هستید که ارتطاطی بین شما و ایشان باشد و با بازگو کردن علاقتان میتوانید به خواسته دلتان برسید .
   سربلند وپیروز باشید.

 3. سلام من در واقعیت عاشق کسی ام ولی اون نه و اینکه یک سال که من این حس رو به اون شخص دارم،دیشب خواب دیدم با مامانم و چند تا زن که نمیدونم اشنا بودن یا نبودن رفتیم به ی جایی که خیلی سرسبزه و طبیعته ی خونه های قدیمی ام اونجاست که توشون چیزی نیست انگار که فقط برای نما درست شده باشن زیبایی ام نداشتن همه شوتم کرکره های قدیمی رنگی داشتن اما کرکره این خونه ای که ما دست جمعی توش عکس گرفتیم قهوه ای پر رنگ بود عکس رو که گرفتیم یاد عشقم افتادم و اینکه اونم با همکارانش ی عکس دسته جمعی داشتن تو خواب من که من همش اون عکس رو از گوشیم نگاه میکردم و سعی میکردم بفهمم یعنی اون ها هم جلوی همین خونه عکس گرفتن و من همش عکس رو نگاه میکردم که بفهمم ایا اونها هم اینجا بودن و بعد دیدم توی اون خونه نوشته گردنه حیران اصلا هم نمیدونم ربطی داشت یا نه ولی حس کردم اونها هم اونجا بودن و یکم از اینکه اون ام مثل من اومده بود اونجا حس خوشحالی داشتم تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما میتواند بر این معنی باشد که ناخوداگاه شما به خاطر علاقتان به این شخص به دنبال مسیری است که شما را و احساساتتان را به ان فرد نزدیک کند و ارتباطی برقرار کند که ناکام میماند . اگاه باشید که علاقع یک طرفه به روح شما ضربه وارد خواهد کرد و شما را به صورتی فلج روحی میکند که شما توان تصمیم گیری درت و انتخاب سالم را نخواهید داشت .
   سربلند و پیروز باشید .

 4. سلام.منو دختر عمم یه چن وقتیه ک عاشق دوتا پسر شدیم ک باهم پسر خاله ان.من یه چن وقتی با اونی ک عاشقش بودم رل زدم ولی بعد مدتی جدا شدیم.من دیشب خواب دیدم ک اونا تو خونه ی پدربزرگم برای شام دعوت شدن ک البته ما خبر نداشتیم.تو خوابم یه جوری بهم نگاه میکرد!! انگار میخواست حرفی بزنه!!اولش نگام نمیکرد ولی وقتی نگام کرد نگاهاش یه جوری بودن!! انگار ناراحت بود.میخواستم بدونم تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اگر شما هنوز میلی به این رابطه دارید این خواب نمیتواند دارای تعبیر باشد اما اگر نه به این صورت ممکن است باشد که ایشان دچار دلخوری باشند و قادر به بیان ان نیست و اینکه حتی در ان شرایط در خواب هم این دلخوری بوده است احتمال حقیقت این تعبیر را بیشتر میکند.
   قصد در دلجویی کنید
   سربلند و پیروز باشید

 5. سلام خسته نباشید. خواب پسری و که دوست دارم دیدم بعد خیلی باهم خوشحال بودیم و اون کاری کرد که بیشتر پیش هم باشیم بعد یه بچه ی کوچیک اونجا بود هی بازی میکرد بعد گفتم که برم و اینا گفت یعنی نمیخوای بیشتر بمونی گفتم اگه تو بخوای چرا و بیدار شدم.
  توی بیداری این فرد فکر نمیکنم که بدونه من بهش علاقه مندم چون بهش نگفتم ولی احساس میکنم که اونم نسبت به من بی میل نیست.
  لطفا تعبیرش و میگید بهم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت است که شما به طرفتان علاقه دارید و خوابتان احساساتتان را بیان میکند که دوست دارید به شما محبت شود و اینکه نیاز به محترم بودن و عزیز بودن در چشم ان شخص را دارید و اینکه علاقه مند هستید با ان فرد تشکیل خانواده بدهید و زندگیتان پر از محبت و علاقه باشد و اینکه میتواند خوبتان بازگو کننده این هم باشد که به شما علاقه ای دارند اما این بر احتمال است و حتمی وجود ندارد . خوابتان خیر است و انشالله به مراد دلتان برسید .
   سربلند و پیروز باشید

 6. سلام.
  ممنون میشم‌ اگه جوابمو بدین

  من خواب دیدم عشقمو (که تاحالا از نزدیک ندیدمش) دیدم. اون هم با من خیلی رفتار خوبی داشت و همو بغل کردیم
  .
  این چه تعبیری داره؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این نوع خواب ها بسیار طبیعی است و ممکن است زاییده ی خیال شما باشد و دارای تعبیر صادقه نیست مگر انکه به معنای وصال حقیقی باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 7. سلام من دختری که بهش علاقه دارم را در خواب دیدم تعبیر خوابم چیست؟
  ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب تعبیری ندارد و اشاره ای به ذهنیت شما دارد که بسیار طبیعی است ما انچه را که بسیار دوست داریم در خواب هایمان در بهترین حالت می بینیم.
   سربلند و پیروز باشید

 8. خواب دیدم ک عشقم بعد سالها اومد پیشم ینی آخرین بار ک همو دیدیم جوون بود و بعد سالها پیر شده و وقتی اومد پیشم غمگین بود و با یه مرد سید اومده بود‌

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از این میتواند باشد که احساساتی از طرف شما همچنان به آن شخص وجود دارد و اینکه خوابتان بر ایشان تعبیر می‌شود که احتمالا به معنی است که تعبیر خواب پیر شدن رسیدن به مقام های بالاتر و دست یافتن به ثروت های زیاد و همچنین از بین رفتن و نابودی همیشگی مصیبت و غم های بزرگ است برای ایشان و اینکه مورد اعتماد دیگران هستن به وسیله پاکیشان در امور کاری و امین مردم قرار گرفته اند.
   سربلند و پیروز باشید.

  • سلام وقت بخیر
   مادرم خواب دیده ک من فوت کردم کارخیلی گریه میکنه و میگه همسرش چطور میخواد دوبچه رو بزرگ کنه
   اما در واقعیت من میخوام همسرم رو بدون اینکه کسی بدونه طلاق بدم حضانت بچه ها هم بهش دادم
   خواب مادرم با داستان زندگی من چه ارتباطی داره
   ممنون از لطفتون

   • یاسین صداقت در

    با سلام
    این خواب از دوحالت خارج نیست .
    یااینکه اصلا اشاره ای به موضوع شما نداردو نشان از طول عمر برای شماست و یا انکه دقیقا اشاره ای به این موضوع است که این کار شما در خواب برای مادرتان مساوی با نبودتان است و اصلا خیر نیست و باید در کاری که میخواهید بکنید تجدید نظر بکنید.
    سربلند و پیروز باشید

 9. امیر محمد در

  سلام لطفا جواب بدید چون قبلا هم چند بار پرسیدم جواب ندارید.
  خواب دیدم صندلی عقب مینی بوس نشسته ام و دختری که بهش علاقه دارم صندلی جلویی نشسته من تا اون ایستگاه ای که اون دختر پیاده می شه نشستم ولی دیدم اون دختر سرش رو برگردونده و بهم می گه عاشقم هستی که من هم بهش می گم بله و با همدیگر دوست می شویم ویک روز من میریم جای خونشون وبهش گل هدیه می دهم . تعبیر این خواب چیه لطفا سریع جواب بدید. باتشکر از سایت خوبتون .

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما از عواطف و احساسات درونی شما نشات گرفته است و اینکه شما به این خلنم علاقه دارید باعث میشود هر خوابی که به احساسات شما ربط داشته باشد را ناخوداگاه شما ان را در خواب به شکلی دیگر به شما نشان خواهد داد.و اینکه تعبیر اینکه شما به ان گل داده اید نشان از محبت پاک شما نسبت به این شخص است از این رو احتمال میرود ک ان شخص هم به شما علاقه مند است و شما میتوانید هم مسیر خوبی برای هم باشید .
   سربلند و پیروز باشید .

 10. محمد محمدی در

  سلام . خواب دیدم با دختر مورد علاقه ام تو ایستگاه اتوبوس ایستادیم البته درخواب او نمی دونست من عاشقش هستم و او می خواست سوار اتوبوس خط 15 شود که من بهش گفتم داری اشتباه سوار می شی باید باخط 1097 مینی بوس سوار شوی و بعد من و اون باهم خط 1097 سوار می شیم تعبیر این خواب چیست و این رو هم بگم که در واقعیت هم من و اون دختر خط 1097 سوار می شیم و اینکه درواقعیت هم هنوز اون دختر نمی دونه من دوسش دارم . لطفا فوری پاسخ دهید ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما نشان از احساساتی است که به ان شخص داریدو وجود میل به ارتباط با این شخص برایتان این خواب را فراهم کرده است و این میتواند به دست خودتان حاصل شود. و اینکه خوابتان تعبیرخاصی ندارد .
   سربلند وپیروز باشید .

 11. سلام و عرض ادب خدمت شما
  من چند شب پیش خواب دیدم کسی که دوسش دارم داره با پسر خالم ازدواج می‌کنه و من میخواستم هر جور شده جلوی این ازدواج رو بگیرم. (تا حالا به کسی که دوسش دارم ابراز عشق نکردم)
  ولی در حقیقت چند ماه قبل که از پسر خالم پرسیده بوده گفت که هیچ حسی به دختری که دوسش دارم نداره
  ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب دارای تعبیر نیست و فقط زاییده ی ترس های ذهنی بیننده ی خواب است و به این معناست که شما بسیار به این رابطه حساسید و از همین رو همیشه حس از دست دادن ان را به همراه خود در ناخوداگاهتان دارید.
   سربلندو پیروز باشید

 12. فرهاد در

  سلام من توی خواب دیدم به عشقم رسیدم بعد باهاش خیلی شاد بودیم هر روز کار های باحال میکردی ی جورایی پایه هم بودیم خیلیم پوادار بودیم و هیچ احتیاجی به پول نداشتیم اون منو خیلی دوست داشت منم دیوانه وار دوسش داشتم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما نشان از احساسات و ارزو های شما است که ناخوداگاه شما ان را با خود به خواب میبرد که احساس دیگر را تجربه کند و این که تعبیر خواب شما محتمل است بر این معنی باشد که شما مسیری را برای خود انتخاب کرده اید که ایده و هدف های مشخصی در ان دارید که با همیاری طرفتان به انها دست پیدا خواهید کرد . این که امیدتان در انجام و به ثمر رساندن هدفتان زیاد است و نشان از نتیجه مطلوب را برای شما دارد .
   سربلند و پیروز باشید .

 13. خواب دیدم که از سفرکربلا برگشتم وتمام خانواده معشوقم اومدن خونه ما برا دیدن من تو همون جمع عشقم باصدای بلند بهم ابراز علاقه کرد منم خجالت کشیدم و بهش گفتم آروم تر،اون گفت مگه چیه می خوام همه بدونن دوستت دارم. موقع غذاخوردن شد که آش رشته درست کرده بودیم ودرحال خوردن آش بودیم که یهو عشقم بهم ریخت و ناراحت و عصبانی از خونه پدرم زد بیرون و همینطوری غر میزد و میرفت داداشم ناراحت شد بابت حرفاش خواست بهش چیزی بگه ولی
  من نزاشتم وجلوشو گرفتم نگاهم تا آخر کوچه باهاش بود تا اینکه رفت سمت دیگه
  میشه بگین تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما نشان از احساسات شما به طرف مقابلتان است و باید بتوانید این احساسات را کنترل کنید و این که ناخوداگاهتان آن را در خواب شکل های دیگری به شما نشان خواهد داد و تعبیر خواب شما این است که شما حاجتی که بر دل دارید را برای به دست آوردنش و حل کردن مشکلاتتان به آن امام بزرگوار متوسل خواهید شد و این که ابراز محبت در خواب نیک است و نشان بر محترم شدن شما برای عزیزانتان دارد و این که احتمالا شما را به جلسه کاری و یا مصاحبه کاری فرا می‌خوانند که در آن به شما منفعتی می‌رسد که خیر است و اینکه احتمالا شما و شریک عاطفی تان از طرف شما رنجیده شود و کدورتی بر دل بگیرد پس شما مراقب رفتار خود باشید تا زود تر حل شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 14. امید ابراهیمی در

  سلام خواب دیدم سوار مینی بوس شهری شدم و دختری که بهش علاقه دارم یک لحظه بهم نگاه می کنه و بعد با یکی از دوستانش مشغول صحبت کردن می شه و من هم همینطور به دختری که بهش علاقه دارم نگاه می کنم ولی برای 30 ثانیه به پاهای دوستش خیره می شوم بدون اینکه به دوستش حسی داشته باشم ولی بعد دوباره به چهره دختری که بهش علاقه دارم نگاه می کنم فکنم 8 یا 9 اردیبهشت این خواب رو دیدم تعبیرش چه لطفا فوری جواب بدین ممنون می شم .

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از احساسی است که شما به طرفتان دارید و نگاه به صورت نشان از میل شما به ان شخص است و اینکه شما خود را فردی راضی در مورد اتنخابتان میدانید و و اینکه عضوی توجه شما را به خود جلب کرده است نشان از خواسته ها و حس های غریزی است که باید به ان ها پاسخ داده شود و اینکه تعبیر بدی نخواهد داشت .
   سربلند و پیروز باشید .

 15. بیشتر وقت ها یه زن توی یه گاراژ بزرگ با من حرف میزنه ولی صورتش درست نمیتونسم ببینم و هر وقت این زن رو تو خواب می دیدم یه دختر وارد زنگی من میشد این تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   ممکن است باز هم به این شکل که میفرمایید باشد اما معمولا خوابهایی که بسیار تکرار می شوند ریشه ی روانشناختی دارند تا اینکه بتوان انها راتعبیر کرد و از همین رو بنده هم نظرم بر ان است که با کسی که در این امر متخصص است حتما صحبت بکنید.
   سربلند و پیروز باشید

 16. سلام
  دیشب مامانم خواب دید ک بابام.توی خواب بش گفته خواب دیدم مینا حامله س
  بابام میخاس مطمعن بشه ک من از کسی ک دوسش دارم حامله شدم یا ن
  همش ب مامانم اصرار میکرد از مینا بپرس ک بچه مال اونه یا ن
  بعد اینک کسی ک من دوسشداشتم عکسای پروفایلشو پاک کرده بود توی خواب بابا گف
  ممنون میشم تعبیر کنید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب اشاره ای به ترس مادرتان برای شما دارد و خیلی نمیتوان به تعبیر ان اتکا کرد اما اگر بخواهیمم ان راتعبیر کنیم باید عرض کنم که حاملگی مایه ی خیر است برای شما ولی بقیه ی خواب ترس مادرتان از صحیح و یا غلط بودن انتخاب شماست و لاغیر.
   سربلند و پیروز باشید

 17. امیر محمدی در

  سلام من امروز خواب دیدم که من سوار مینی بوس شهری یا همون ون شدم دارم بایکی از معلم هایم صحبت می کنم و دختری که بهش علاقه دارم روی یکی از صندلی های ون نشسته و به من لبخند ملیح می زند و بعد من هم راه معلمم از مینی بوس پیاده می شیم ولی من متوجه می شم اشتباه ایستگاه رو پیاده شدم و بعد با پای پیاده در حالت دویدن به خانه ی دختری که دوسش دارم می روم . تعبیر این خواب چیه این خواب رو در تاریخ 5 اردیبهشت 99 دیدم تعبیرش چیست لطفا فوری و سریع پاسخ بدهید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر ان وسیله ی نقلیه میتتواند به معنای مرکب زندگی باشد و در خواب ها امده است که اگر در خواب ببینید که کسی برای شما تبسم کرده است بسیار خیر است و اینکه در خواب دیده اید حس کرده اید اشتباه سوار شده اید و بعد و دویده اید هم میتواند به معنای تلاشی باشد که در اینده برای به دست اوردن ایشان خواهید کرده اید و به این صورت این خواب از چند چیز به همراه هم خبر داده است.
   تعبیر خواب دویدن
   تعبیر خواب تبسم آلامتو
   سربلند و پیروز باشید

 18. خواب دیدم خونه مون رو عوض کردیم رفتیم یه شهر دیگه ویه مهمونی تدارک دیده بودیم ومنتظر مهمونا بودیم که رفتم لب پنجره بیرون رو ببینم نمی دونم چی شد خودمو دیدم که از پنجره آویزون شدم کسی هم نبود کمکم کنه تو همون حین دیدم خاله ام با خانواده اش دارن میان سمت خونه ما تمام تلاشمو به کار گرفتم وخودمو از پنجره کشیدم بالا ویه نفس عمیق کشیدم تا اینکه مهمونا اومدن برا غذا برنج ومرغ داشتیم همه سر سفره نشسته بودن ودرحال کشیدن غذا برا مهمونا بودیم که بیدار شدم،میشه لطفا بگین تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب چند حالت دارد و اولین حالت ان به این شکل است که اولا در تعبیر خانه عوض کردن امده است که اگر در خواب برای شما خانه ی جدید بسیار بهتر از حالت واقعی بود خوب به جاه و مقامی خواهید رسید.در تعبیر خواب اویزان شدن هم باید گفت که اشاره ای به مشکلی بسیار کوچک دارد که خودتان ان را حل خواهید کرد و مهمانی دادن هم در خواب بسیار خیر است و به این معنا میتواند باشد که شما از ان منبعی که در خواب خیرتان را می دهد به دیگران هم نیز خواهید داد و این نه به معنای پول و یا مادیات حتمی باشد بلکه ممکن است هر خاصیت خیر دیگری باشد که ممکن است.
   سربلند و پیروز باشید

 19. سلام

  این خواب عشقم دیده:
  دیشب خواب دیده روبروی خونه مون یه بازار هست (تو واقعیت نیست). ایشون اومده بودن برای خرید ،مادر و برادر بزرگم از کنارش رد شدن ولی ایشون رو ندیدن

  و یک روز قبلش این خواب من دیدم:

  خواب دیدم من و برادرم و عشقم با هم توی یه اتاقی هستیم. من و عشقم کنار هم خوابیدیم .روی من پتو بود که دوست پسرم خیلی با محبت روبروی من دراز کشیده بود (و فکر کنم دست هم رو گرفته بودیم وقتی نفسش بهم خورد موی بدنم مور مور شد و عشق رو احساس میکردم). و من نگران بودم برادرم متوجه بشه ما همدیگر رو دوست داریم. بیشتر پتو روی من بود و قسمت کمی از پتو روی عشقم بود . همون موقع عشقم بلند شد که پتو رو به عرض روی خودمون بکشه که من با اشاره گفتم برادرم متوجه عشق ما میشه حتی احساس کردم از توی شیشه میز تلویزیون قدیمیمون ، اشاره حرف زدن ما رو برادرم دیده باشه. برا همون رفت یه پتوی دیگه اورد و کمی با فاصله دراز کشید اما همچنان از زیر پتو پاهامون به هم برخورد می کرد . و من برای اینکه زیاد تابلو نشه پشتمو کردم به دوست پسرم و خودمو زدم به خواب. و از خواب بیدار شدم.
  ممنون از بزرگواری شما

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از وجود احساسی درونی شما به طرف مقابلتان است و اینکه در این جا نشان می‌دهد به حد زیادی طرفتان را دوست دارید و احساسات طرفتان هم برای شما آشکار است که به شما احساس خوبی دارد و اینکه خواب شما از ترسی خبر می‌دهد که شما را فرا گرفته است و اینکه شما دوست ندارید خانوادتان و برادرتان از این احساسات و رابطه با خبر شوند و این باعث ترس درونی در شما شده است که در خواب هایتان آشکار است پس برای این ترس راه حلی انتخاب کنید که دچار مشکلی در عالم واقعیت هم نشوید. و اینکه شکل خوابیدنتان را تغییر داده اید می‌تواند نشان بر فاصله ای باشد که بین شما و طرفتان ایجاد می‌شود که به واسطه همین ترس به وجود می آید.
   سربلند و پیروز باشید.

 20. سلام خسته نباشید.
  این خواب عشقم دیده:
  دیشب خواب دیده روبروی خونه مون یه بازار هست . ایشون اومده بودن برای خرید ،مادر و برادر بزرگم از کنارش رد شدن ولی ایشون رو ندیدن
  آیا تعبیر داره؟
  ممنون از بزرگواری شما

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از ذهنی می‌دهد که آن را خواسته است یعنی ذهن و افکار شما بر خوابتان سلط داشته است که خانواده شما آن فرد را نبینند چون در واقعیت احتمالا این امر برایتان مهم است که اشکار نشود. تعبیر بدی ندارد. جای نگرانی نیست.
   سربلند و پیروز باشید.

 21. سلام
  من دیشب خواب دیدم ک خونمون خیلی بهم ریخته بود انگار خونه قدیمی بود من هم در حال نذری دادن بودم اونجایی ک من بودم ى دفه دیدم ک کسی ک دوسش داشتم با دوستش رد میشن من هم سمتشون میدوم ک بهشون نذری بدم بعد هم خودشو هم دوستشو میبوسیدم
  اوناهم وقتی نذری رو گرفتن (با موتور بودن )از من دورتر میشدن و من هم همش دنبالشون میدویدم تا اینک اخر راه ى دیوار بود بعد کسی ک دوسش داشتم همش تلاش میکرد از دیوار بره بالا منم همش اونو میکشیدم ک نتونه بره.
  من حدودا ى هفته س ک تصمیم گرفتم ک فراموشش کنم قسم خوردم ک فراموشش میکنم
  خیلی اعصابم بهم ریخت وقتی دیدم توی خواب دارم دنبالش میدومم
  ممنون میشم خیلی واضح واسم تعبیر کنید و منو از نگرانی در بیارید
  سپاس از سایت خوبتون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب میتواند تعبیر داشته باشد اما در بیشتر مواقع این خواب ها نشان از فقدان کسی است که دوستش دارید و از این رو دارای تعبیر نخواهند بود .
   اما برای تعبیر ان میتوان گفت که ممکن است به این شکل باشد که انتخاب شما در واقعیت اشتباه بوده است و این خود بیانگر همان موضوع است چرا که در این خواب شما در حال عملی خیر بوده اید که ایشان را دیده اید و دویدن هم در خواب به معنای تلاش برای امری کردن است واینکه ایشان از شما فرار کرده اند ممکن است علتی دیگر داشته باشد که در واقعیت باید به دنبال ان گشت.
   انتخاب هایتان را از روی عقل انجام دهید تا احساس
   سربلند و پیروز باشید

   • یاسین صداقت در

    با سلام
    نه
    این بدان معنا نیست که ایشان از لحاظ معیشتی افت میکند و دیوار دراین خواب میتوانسته است به معنای مانع باشد.
    سربلند و پیروز باشید

 22. سلام خسته نباشید.
  خواب دیدم من و برادرم و دوست پسرم با هم توی یه اتاقی هستیم. من و دوست پسرم کنار هم خوابیدیم .روی من پتو بود که دوست پسرم خیلی با محبت روبروی من دراز کشیده بود (و فکر کنم دست هم رو گرفته بودیم وقتی نفسش بهم خورد موی بدنم مور مور شد و عشق رو احساس میکردم). و من نگران بودم برادرم متوجه بشه ما همدیگر رو دوست داریم. بیشتر پتو روی من بود و قسمت کمی از پتو روی دوست پسرم بود . همون موقع دوست پسرم بلند شد که پتو رو به عرض روی خودمون بکشه که من با اشاره گفتم برادرم متوجه عشق ما میشه حتی احساس کردم از توی شیشه میز تلویزیون قدیمیمون ، اشاره حرف زدن ما رو دیده باشه. برا همون رفت یه پتوی دیگه اورد و کمی با فاصله دراز کشید اما همچنان از زیر پتو پاهامون به هم برخورد می کرد . و من برای اینکه زیاد تابلو نشه پشتمو کردم به دوست پسرم و خودمو زدم به خواب. و از خواب بیدار شدم.

  فقط این اخر خواب که پشتمو کردم به دوست پسرم یعنی مشکلی بین ما بوجود میاد؟ممنون از بزرگواری شما

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب کاملا خوابی طبیعی است و به تخیلات ذهنی شما اشاره دارد و دارای تعبیر نیست به جز قسمت هایی از ان که شامل این خواهد شد که در بخش هاییی از این خواب حسن نیت ان شخص برای شما روشن شده است و باید در واقعیت هم ان را بسنجید که اگر اینگونه باشد بسیار انسان خیری خواهند بود.
   بقیه خواب هم فقط اشاره ای به ترس های معمول هر روابطی دارد و پشت کردن در خواب هم به ان تعبیر که فرمایش کردید نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 23. ناشناس در

  سلام وقت بخیر.روز28ماه قمری بعداز طلوع آفتاب خواب دیدم توی مسجد دورتادور نشستیم و انگار ناراحتم بقیه رونمیشناختم فقط باهم بودیم تعبیرش چیست.
  بعداون هم از خواب پریدم دوباره خوابیدم دیدم پسری که دوسش دارم چندتاکلیپ استوری کرده روی کلیپ آهنگای ملایم خونده میشه ولی عکساش حالت خنده و شادی داشت ویه جاهایی میرقصید ومیخندید تعبیراینم لطف کنید.خوابها بین ساعت7‌:۳۰تا۹:۳۰صبح بود.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اینکه در خواب اول دیده اید که در مسجد بوده اید و کسی را نشناخته اید ممکن است اشاره ای به این باشد که شما از مسیری که شاید صلاح باشد دور شده اید و باید در این مورد تجدید نظر کنید.
   خواب بعدی هم که فرمایش کردید ممکن است اشاره ای به دلیل خواب قبلی باشد ولی به خودی خود دارای تعبیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 24. سلام من مدت 4 سال با اقایی در ارتباطم اما ازدواجمون به مشکل خورده و پدرش مخالف چند شب پیش خواب دیدم با این اقا کنار ساحلیم که من میرم جلو تو اب که موج میزن درحال غرق شدنم که این اقا کمکم میکن تو خوابم گریه میکردم و یک خانم غریبه میگفت گریه نکن حل میشه و شنیدم که به خانومی تو کنارش گفت باید به این بچه ها کمک کنیم تا مشکلشون حل بشه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   ممکن است این خواب فقط برای ارامش شما در واقعیت باشد و در غیر اینصورت هم بسیار خیر است زیرا از غرق شدن نجات یافتن بسیار معنای خوبی دارد و نشان از حل مشکلات است.برای رفع مشکلتان صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 25. سلام همون طور که گفتم من عاشق مردی هستم یک سالی میشه ولی هرگز باهم دوست نبودیم من اونو کامل می شناسم و اون منو تقریبا دیشب خواب دیدم که تو ی ماشین نشستیم دوست صمیمیش که متوجه علاقه من به اون هست و خیلی مرد خوبیه و مثل برادر بزرگترمه پشت فرمون نشسته منم کنار اون هوا برفی و بارونی بود و سرد چون همه کاپشن پوشیده بودیم بعد رفتیم توی خونه که انگار خونه چند تا از فامیلای دور عشقم بود بعد اون خیلی خوابالوعه و توی اتاق خوابیده بود خونه ویلایی نسبتا قدیمی بنظر می رسید انگار خونه رو قبلا دیده بودم ولی تو خواب اولین بار بود میرفتم توش تو خواب من خیلی لاغر و خوش اندام تر از بیداریم شده بودم و دوست عشقم به عنوان بزرگتر همش حواسش به من بود عشقم اصلاااا بهم توجهی نمی کرد و نمیخواست برم تو اتاق ببینمش تلفنش ی جا زنگ خورد و برداشت و گفت اصلا نمی زارم کسی نزدیکم بشه من به هیچ دختر یا زنی نیاز ندارم و اصلا کسی حق نداره به من نزدیک بشه جوری که انگار همه اینارو با تیکه به من میگفت منم ناراحت و همش سرم پایین بود کل خواب غمگین بودم و دوستش هر از گاهی دست میزاشت رو دستم و میگفت نگران نباش بعد یجای خواب دیدم داریم میریم از اون خونه دوتا دیگه از دوستای اون نشستن و اون ها هم هیچ توجهی نمی‌کردن و من با دیدن همه اینا بیشتر و بیشتر ناراحت میشدم یجای خوابم دیدم که رفتیم پیش همسایه مون که ی پیر زن هشتاد و خورده ای سالست با مامانم بعدش گفت بیاین تو ببینم جلوی در نمونین و ازم خواست برم بالای پشت بومش و ی لنگه کفش که جنسش مثل پارچه بود(انگار که ی لنگه مثل پارچه روش دوخته باشن و قدیمی بود)رو بردارم و من رفتم و اون ی لنگه رو برداشتم و اومدم پایین ادامه خوابم بچه یکی از اشناهامون همراهم بود و داشتیم می رفتیم خونه ما که دیدیم که شهرک مون ی پارک درست کردن تو کل خواب من همش غمگین و بی حوصله بودم هوا هم همش بارون و برف بود ولی بیشتر بارون خواهش میکنم تعبیرش کنین

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب فقط دارای دو الگو است که بتوانیم ان را تعبیر کنیم.
   اول انکه لاغری و خوش اندام شدن در خواب به تعبیری بسیار خیر است و حتما شما سامان خواهید یافت.
   دوم انکه تمام دیالوگ های مروبط به ان شخص که در خواب بوده است هم بع تعبیر اند و فقط برای باز خواین خاطرات امده است.
   اما در بخش دیگر خواب اشاره به پشت بام و کفش میتواند به این معنا باشد که ممکن است سعادت شما د رگروی ازدواجتان باشد و این خواب به این علت امده است که شما در تصمیم هایتان بسیار بیشتر فکر کنید تا به انتخابی صالح برسد.
   انشالله که خیر است
   سربلند و پیروز باشید

 26. سلام من یه پسری رو دوس دارم اونم یکم ازم خوشش میاد ولی چند وقت پیش حرفمون شد و گفت دیگه با من حرف نزن
  دیشب خواب دیدم روز تولدشه و من کیک گرفتم رفتم براش تولد بگیرم داداششم خونه شون بود…
  میزو صندلی ناهارخوری و مبل های توخونشون چیده بودن تو حیاط …رفتم داخل خونشون دیواراشون تقریبا بنفش رنگ بود و کسیم که دوسش دارم تو آشپزخونه بود برام ماکارونی پخته بود ریخت تو بشقاب رفتیم حیاط رومیز خوردم …تو خواب حس خوبی داشتم … بعدشم که کیک و آوردم براش تولد گرفتم و گفتم اگه دعوام نمیکردی و نمیترسیدم از واکنشت میخواستم برات کادو هم بگیرم …
  اونم تو خواب مهربون بود داداششم همین طور…
  میشه تعبیرشو بهم بگین؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب فاقد تعبیر است و فقط باز خوانی خاطرات و وقایع خوش از سمت خوداگاه شماست برای رفع فقدان حضور ایشان.
   سربلندو پیروز باشید

 27. سلام
  چهار ساله عاشق یه دخترم، یه روز خواب دیدم ک شب با یه بهونه الکی رفتم خونشون،وقتی دیدمش یخورده شکل صورتش فرق داشت، بعد همون لحظه یخورده میل به شهوتم بیدار شد، وقتی بیدار شدم با خودم فکر میکردم نکنه از رو شهوت دوستش داشتم
  لطفا تعبیرشو بهم بگین

  • یاسین صداقت در

   با سلام تعبیر خواب شما نشان از احساسات شماست بدون شک و اینکه حس شهوت داشته اید امری طبیعی است و باید در واقعیت به آن پاسخ به گفته شرع داده شود تا به گناه مرتکب نشوید و اینکه اگر ایشان را دوست دارید این حس در شما بیدار شده است.
   سربلند و پیروز باشید.

   • امیررضا در

    با سلام یک دختر توی زندگی من هست ک خیلی عاشق هم هستیم و همدیگرو میخوایم خواب دیده ک من حالت عادی ندارم (مثل حالت مواد زده) و دارم هی میزنمش…البته ندیده ک مواد زدم فقط دیده ک حالتم مثه اوناس و غیر عادیه.

    لطف میکنید تعبیرش رو بگین؟

    • یاسین صداقت در

     با سلام
     این خواب ممکن است به علت شک درونی ایشان به این انتخاب باشد و تعبیر صادقه ندارد زیرا تعبیر ان به این شکل خواهد بود که خدای ناکرده شما به عملی ناپسند و غیر صالح درگیرید که انشالله اینگونه نیست.
     سربلند و پیروز باشید

 28. سلام منو عشقم ی ماهی هست جدا شدیم چون من بهش شک داشتم همیشه ..2 شب پیش ک کلی گریه کردم بخاطر اینکه نکنه الان با یکی دیگس خاب دیدم رفتم خونشون تاریکه ی برق روشن بود فقط ی عکس اونجا بود عکس خودش بود با کت شلوار ولی دختری نبود جا دختر خالی بود پشت عشقمم گل رز قرمز بود کنار خونشونم دسته گل گریه کردم گفتم این زن گرفته ک یهو مامان و خاهرش اومدن عشقمم بود ولی با دیدن من جا نخوردن و باهام خوب بودن مخصوصا خاهرش من تعجب کردم چون از خونودش حساب میبرد خلاصه میخاسم برم خونمون گف لباساتو بپوش برسونمت عشقمم تو خواب خیلی شلخه بود لباس کهنه داشت حالش خوب نبود تویه خاب سر درد بود گف منتظرتم بیا برسونمت سرمم درد مکنه منم خدافظی کردم با مامان و خاهرش داشتم کفشامو پام مکردم ک بیدار شدم تعبیر این خواب چیه اخه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب را تقریبا میتوان موضوعی طبیعی پنداشت به جز قسمت اخر خواب که ایشان شلخته بوده اند و ممکن است دلیل بر حال ایشان در حال حاضر باشد که میتوانید از ایشان پیگیری کنید.
   شک نیز تا زمانی که به یقین نرسیده است اصلا دلیل خوبی برای قطع یک رابطه ی خوب نیست و حتما در افکارتان تجدید نظر کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 29. خواب دیدم که ازدواج کردم ویه بچه دارم و اصلا هم حسی نسبت به اون آقا ندارم تا اینکه ایشون یه سفر کاری به مشهد براش پیش اومد ورفت خاله ومادرم ودوستم اومدن خونه ما که هم دور هم باشیم وهم من تنها نباشم درهمین حین پسری که درحال حاضرعاشقشم بهم زنگ زدوگفت با دوستم از تهران داریم میام شهر شما جا نداریم میشه بیایم خونه شما بمونیم،منم موافقت کردم اومدن خونه بعد خوردن شام با دوستش رفتن تو اتاق خوابیدن وما خانمها هو تو اتاق دیگه خوابیدیم البته اینم بگم از عصرش داشت بارون میومد بارون لذت بخشی بودهوا حسابی عالی شده بود، صبح که از خواب بیدار شدیم بعد خوردن صبحونه عشقم با دوستش رفتن ،بعد رفتن اونا اون آقایی که شوهرم بود اومد ما خانما نشسته بودیم وقتی اومد خونه انگاری فهمیده بود که مرد تو خونه بوده داشت سوال جواب میکرد منم حسابی ترسیده بودم تا اینکه از خواب بیدار شدم،
  از لحاظ تاریخ هم زمان خوابم تو شبی بود که نوشته بود تعبیر نداردوصحیح نیست ولی بدجور ذهنم رو مشغول خودش کرده لطفا بگین تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب ممکن است اشاره ای به اینده داشته باشد که در ان همچنین شرایطی برای شما پیش بیاید و شما مجبور باشید به ازدواجی تن دهید که ان را نخواهید و همین سبب شود که برای شما به واسطه ی عدم علاقیتان مشکلاتی پیش بیاید و از این رو این خواب را دیده اید تا عواقب هر انتخابی برای شما روشن گردد . پس حتما اگر فرصتی یا موقعیتی برای شما پیش امد حتی با کسی که فکر می کنید دوستش دارد حتما عقل را ملاک انتخابتان کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 30. ملیحه در

  سلام امیدوارم خوب باشید وخواب قشنگ منو تعبیر بفرمائید.الان صبح است و قبل از بیدار شدن خواب دیدم (من مادر مجردی هستم که اخیرا ۴۰ روز به نیت ازدواج عاشقانه دلخواه دو تا سوره خوانده ام شب آخر خواب جن دیدم که کنار تختم بود و الان این خواب را دیدم) رفتم برا هزینه کلاس زبان ازباجه پول بگیرم ,قسمت پرداخت کننده باز بود و تمام پولها با چکهای,۵۰ ای بیرون میخواستم پولم را معاوضه کنم مردی زیبا وموقر وطاهرا ثروتمند خواست این کار رو انجام بده من نپذیرفتم بعد به اصرار وفشار کلید ماشین وکارتش رو گذاشت تو دستم .
  اومدم بالا بشینیم تو کلاس ,که عشق رفته ام را که مدتها انتظار دیدارش رو داشتم در کلاس دیدم یه تیشرت سفید پوشیده بودانگار پرسیده ومیخواسته در کلاس من باشه ۰,چهره ام قرمز شده بود, اون پرسید چته مریضی,با همون صداولحن قشنگ همیشگی ,بعد رفت یه لیوان پر آب برام ریخت که بیاره.
  در این خواب پدر من هم مهندسی عمران با سوادی شده بود و میخواست تدریس کنه درحالیکه در واقع پدرم یه معلم بازنشسته ساده است
  حس خوبی دارم آقای صداقت لطفا شما نظرتان رو در مورد این خواب بفرمائید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   به گفته معبران بزرگ حس که از خواب بیننده میگرد از تعبیر آن مهمتر است وه قطعا خواب شما به نیک تعبیر می‌شودو اینکه فردی با الگوهای ظاهری که در واقعیت میخواهید دیده اید می‌توان گفت که خواب شما زاییده فکر شما در طول روز بوده است. و اینکه می‌توان گوش زد کرد که آیا شما عشق را در مادیات می‌بینید و یا در احساس طرف چون در این جا شما هم از اهدا اموال خوشحال شده اید و هم از دیدن عشق قبلی‌تان. و اینکه پدرتان دارای رتبه شده اند بسیار نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

   • ملیحه در

    ممنونم,آقای صداقت عشق,قبلی مثل اون آقای مشتاق کلید ماشین نداد بلکه متوجه رنگ قرمز چهره ام شد و یک لیوان آب به من داد .دادن لیوان آب جه تعبیری داشت آقای صداقت?

    • یاسین صداقت در

     با سلام
     تعبیر خواب لیوان آب برای دختر خانمهای مجرد بخت و اقبال و خوش شانسی میباشد. و در جواب قبلی شما عرض شد آب به معنی مراد است. که هم می‌تواند از طرف این آقا باشد و هم از طرف مردان دیگر.
     سربلند و پیروز باشید.

 31. زهرا ملکی در

  من توی خواب دیدم با کسی میرقصم که به من در خواست ازدواج با دوستش رو بهم میده ولی من جوابی نمیدمانگار توی یه جشن بودیم بد تموم شدن جشن پیاده سمت خونه برمیگردیم کسی که عاشقش شدم داخل خونمون هست تصمیم میگیرم بهش بگم که دوسش دارم بهش میگم ( مندوست دارم)ولی وقتی اون میخواد جوابم رو بده از خواب بیدار میشم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب میتواند به این شکل تعبیر گردد که شما ممکن است در اینده ی نه چندان دور به شخصی با شمایل و وجنات ایشان برخورد کنید که همچنین اتفاقی که در خواب دیده اید در واقعیت هم برای شما بیفتد و در خیلی موارد هم این اتفاق افتاده است.
   سربلند و پیروز باشید

 32. من خواب یه دختریو دیدم که خیلی شبیه یکی از دختر هایی که تو فامیلمون هست که چند وقت خودمم دوسس داشتم ولی تو خواب دیدم که همش پیششم باهم میرفتیم بیرون که تو به جایی داشت گریه میکرد میخاستم تو خواب برم پیشش که از خواب پریدم علان چند وقته میخام ادامشو ببینم ولی اگه میشه تعبیرش کن و یه راحی بهم بگو که ادامه خوابمو ببینم با تشکر

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب ممکن است به این معنا باشد که شما به همچون شخصی دراینده خواهید رسید ولی بسیار مشکلات زیادی پس از ان خواهید داشت که اگر ملاک شما دوست داشتن است باید در راه برطرف کردن ان ها گام بردارید.
   برای دیدن ادامه ی خوابتان هم از اراده ی هر انسانی خارج است.
   سربلند و پیروز باشید

 33. دیشب تو اخرای خوابم يه پسری رو دیدم که قیافش آشنا بود ولی من نمیشناختمش بعد فهمیدم که تو همه ی خواب داشته تعقیبم میکرده و دنبالم بوده من توی خواب حس خوبی بهش داشتم و باور داشتم که عاشقمه تعبیرش چيه؟؟؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در این نوع خواب ها میتوان گفت که احتمالا تعبیر خواب به این شکل باشد که شما به شخصی با همان شمایل و یا متناسب ان دست خواهید یافت که انشالله برای شما خیر است.
   و ممکن است دقیقا به همین شکل که در خواب دیده اید باشد و ایشان دورادور شما را بشناسند و سعی در کسب شما داشته باشند.
   سربلند و پیروز باشید

 34. سلام من از شریک عاطفی خودم جدا شدم و الان بعد چند ماه خواب دیدم زنگ زد و منو ب کافه دعوت کرد ک برام تولد گرفت در حالی ک همون ادم در زمانی ک با هم بودیم برای تولدم جز تبریک خشک و خالی حرکتی نکرده بود و زیاد اشتباه ب رابطه نشون نمیداد ولی حالا توی خواب زنگ رد بهم و منو دعوت کرد و برام ی تولد زیبا گرفت و گفت من اشتباه کردم و منم در جواب گفتم شاید منم زود تصمیم گرفتم و بیدار شدم میشه تعبیر این خواب و بهم بگین ؟ با تشکر

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دوست عزیز اینگونه خواب ها دارای تعبیری خارج از دو حالت نیستند؛اگر فقدان ایشان برای شما بسیار سخت است این خواب بدون تعبیر و کاملا طبیعی است و اگر نه ممکن است به معنای رویایی صادقه از رسیدن ایشان باشد و ممکن است نه خود ایشان بلکه شخصی در وجنات ایشان باشد.
   در هر صورت برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 35. سلام
  من دیشب خواب دیدم
  با مامانم خواهرم بیرون بودیم
  بعد عشقمو دیدم ک شکمم خییلی بزرگ شده بود
  و ب محض اینک مارو دید در برابرمون تعظیم کرد
  ممنون میشم تعبیرش کنید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب چاقی امده است که اگر بینید که چاق شده اید به معنای دسترسی به خیر و برکت است اما در صورتی که بسیار چاق نشده باشید که زیاد چاق شدن به معنای عکس تعبیر می گردد.
   و اینکه ایشان را درخواب دیده اید هم احتمالا به معنای ربط ایشان به این موضوع است که این اتفاق به واسطه ی ایشان برای شما پیش خواهد امد.
   تعبیر خواب چاق شدن آلامتو
   سربلند و پیروز باشید

 36. محمد رضا در

  سلام من دیشب خواب عشقمو دیدم که با ماشین مادرش اومده بود (رانندگی بلد نیست) ماشینو پارک کرد اومد روبه روم فقط به هم دیگع نیگاه میکردم بعد من سویچ ماشینمو دراوردم دور انگشتم چرخوندم با نیگاه کردن بهش رفتم
  تعبیرش چی میشه

  • یاسین صداقت در

   با سلام تعبیر خواب شما احتمالا بر این معنی میتواند باشد کە ماشین و سوئیچ نشان از راه ومسیر جدید دارد و شما وارد راە و مسیری میشوید کە خودتان را بە افراد اصلی خانوادتان نشان خواهید داد و جایگاه تان را به رخ دیگران خواهید کشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 37. سلام و عرض خسته نباشید.
  راستش من دو نفر بهم درخاست ازدواج دادن که یکیشون کسیه که عاشقشم.
  خب دیروز به من درخاست داد و من شب این خواب رو دیدم ک برای خرید رفتم با دوستم با دوچرخه بعد خورشید داشت غروب می کرد من با دوچرخه رفتم در خونه عشقم و به پدرش سلام دادم و عشقم رو هم بغل کردم بوسیدمش.
  بعد از بالا و پایین کوچه ای که بودیم یک ماشین و موتور داشت می اومد ک من با دوچرخه سریع از اونجا دور شدم ک ماشین پدر بود و پدرم من رو دید.
  سریع فرار کردم سمت خونه مادربزرگم ک توی راه پسرعمم رو دیدم سلامش کردم جوابمو نداد بعد در خونه مادربزرگم سایه پدرمو دیدم ک داره پشت سرم میاد .
  بعد اومد داخل خونه و ازم خاست بهش بگم کجاها بودم که منم گفتم دو ساعتی مغازه بودم و بعدش رفتم توی خیابون گشتم. پدرم برنج خشک رو توی صورتم پرت کرد و گفتش که میخام بفروشمت دیگه دختر من نیستی.
  عموی بزرگم اومد توی خونه ک من رفتم توی اتاق ک من رو نبینه. بعد پدرم اومد پیشم انگار ک بخواد تصویه حساب کنه بهم گفت 700 تومن پس انداز داری کلا 2میلیون و200 بهم میده ک من خیلی تعجب کردم. بعدش توی خونه پدربزرگم ولم کرد و رفت ک من انقدر جیغ زدم از خواب بیدار شدم.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما چند المان دارد بوسه و بغل نشان از احساس شما به طرف مقابل است و مهمترین آن پدر شما میباشد و اینکه برای شما برنج پرت کرده و گفته شما را می‌فروشد نشان از رضایت دارد و با او صحبت کنید که رضایت قلبی او بر کدامین خواستگار شما است. المان بعدی دوچرخه است که نشان از حرکت و پیشرفت در زندگی است. اگر پول را به ظاهر دیدید خوب نیست و اگر ندید و نشمردین بهتر است. جیغ و ناراحتی در خواب شادی در بیداری است
   سربلند و پیروز باشید

  • سلام ک
   امروز نمازصبح خوندم و زیارت عاشورا باصدلعن وصدسلام خوندم گفتم بخوابم شاید امام حسین علیه السلام بیاد ب خوابم

   عصر یکی ازدوستام پیام داد خواب دیدم با هم کربلا بودیم در حالی ک حرم خلوت وباصفا بود
   تعبیرش چیه

   • یاسین صداقت در

    با سلام
    این خواب تعبیرش در همان کاری است که شما کرده اید و به این معناست که عبادت شما مقبول واقع شده است و خواب دوستتان میتواند به این معنا باشد که شما مسیر صحیحی را برای عبادت خود انتخاب کرده اید و انشالله همیشه مقبول خداوند خواهد بود.
    سربلند و پیروز باشید

 38. سلام من خواب دیدم ک با کسی ک ی زندگی واقعی دوسش دارم (یک طرفه ) ازدواج کردم ولی انگاری ازدواجمون سوری بودش یعنی من خوشحال بودم ولی اون فقط بخاطر یسری دلایل انگار باهام ازدواج کرده بود بعد توی خواب جمعیت زیاد بود تو خونه انگار ک با خانواده هامون زندگی میکردیم و یه اتاق داشتین برای خودمون بعد توی خواب عشقم با دوست های مشترکمون وقت میگذروند . و انگاری ازدواجمون قرار بود تموم بشه بالاخره . توی خواب بوسیدمش .

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب تا حدودی ممکن است فراورده ی ذهن شما باشد و خالی از تعبیر.زیرا که بسیار دیده شده است کسانی ککه به یکدیگر علاقه دارند ارزوهایشان را به شکل خواب می بیندد و از این رو در این خواب هم برای شما این حالت اتفاق افتاده است و باید عرض کنم که اصلا جای نگرانی نیست اما این که در پایان خواب شما ایشان را بوسیده اید به این معنا میتواند باشد که از طرف شما امری سر خواهد زد که باعث نگرانی ایشان خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید

 39. سلام اقای صداقت من خواب دیدم عشقم اومده خونمون و بابام هست میخوام ایشونو نبینه(چون خیلی تندبرخود میکنه همیشه، من تو خوابمم میترسیدم)و سعی دارم قایمش کنم ولی بابام ایشون رو دید،و گفت ک ایشون با چه حقی اومدن اینجا و چیکار میکنن و بهش میگفتن کسی که قصد ازدواج داشته باشه با بزرگترش میاد خواستگاری و این کارای مسخره رو نمیکنه(ناگفته نماند ماالان تو بحث ازدواجیم و پدرم دقیقا این حرفی ک تو خواب به ایشون گفتن رو تو واقعیت ب من گفتن).در همون حال که دور هم نشسته بودن نمیدونم چی شد من فهمیدم عشقم حتی اسمش رو به من دروغ گفته،و اسمشون ی چیز دیگه اس حتی قیافش رو رو هم تݝییر داده و قیافه اصلی خودش نیست،عشقم تو خواب به من گفتن میرن جایی،ولی مامانشون به من پیام دادن گفتن علی بهت دروغ گفته ک میره جایی،اون رفته مشهد!و من انگار اون لحظه تو ناخوداگاهم میدیدم که عشقم با دوستاش داره مشروب میخوره (و تو واقعیت ایشون به من گفتن ک لب به مشروب نمیزنه چون میدونه من مخالفم)!دیروز دقیقا بحث جمع شدن با دوستاش دور هم و نگرانی من از مشروب خوردن دوستاش بود….امیدوارم این خوابم تعبیر نداشته باشه خیلی اشفتم کرده

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب دارای تعبیر نیست و فقط در مورد نگرانی های شخص بیننده ی خواب در ضمیر ناخودآگاه شماست که ان را به شکل واقعی در می اورد و شاهدی هم برای ان می اورد کهاز قبل مشخص بوده است که در اینجا همان فرمایش پدرتان است.
   اینکه شما ایشان را در خواب دروغ گو دیده اید هم به معنای این است که در عالم واقعیت چون در حال انتخابی بزرگ هستید از این رو نگرانی برای شما پیش امده است که به این شکل ان را دیده اید و از بابت این خواب نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 40. سلام من چهارساله تقریبا بالای صد بار خواب کسی که عاشقش هستم رو دیدم اخرین خوابی که ازش دیدم این که مامانم رفته بود باهاش صحبت کنه که میخواد با من باشه اونم گفت نه خیلی منو درگیر کرد اولین خوابی هم دیدم ازش یکی بود داشت فال حافظ میخوند و داخل فال حافظ نوشته بود که منو اون عاشق همدیگه هستیم. تعبیر خواب ها چی هست؟ و من چهارساله تقریبا هفته ایی پنج بار خوابشو میبینم.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب هایی که به تعداد بالا دیده می شوند تعبیر صادقه ندارند و اشاره ای به درون ضمیر ناخوداگاه شما هستند که در آن همیشه حسرت ها به شکل خواب دیده می شوند و از این رو شما اینگونه خواب دیده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 41. سلام . من دوست دختری از گذشته داشتم که جدا شدیم. فکر کنم ۷ سالی باشه. ک خواب دیدم با ماشین کار آمده ام دم خانه او کمی صحبت میکردیم که شوهرش بیرون آمد و من در یک کوچه ماندم تا برود. و قبل این خواب دو شب ادامه دار با خواهر او بودم که بعد که شب سوم باشد خواب دوست دختر قبلیم و دیدم. یکم گیجم چرا این خواب ها دیدم اونم سه شب ادامه دار پشت سرهم

  • یاسین صداقت در

   با سلام خواب شما نشان از احساس درونی شما است که برای شما تصوراتی ساخته است و ناخودآگاه در زمان پاک کردن هر موضوعی آن را یاد آوری می‌کند. خواب شما تعبیر خاصی ندارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 42. سلام من عاشق ی مردم الان ی سال شده ولی باهاش نبودم دیشب بود که خواب دیدم دارم بهش پیام میدم اونم بهم پیام میداد که خیلی خوشحال بودم بعد از ظهر بود و نور همه جای خونه رو گرفته بود تو پیام بهم گفت واسه تولدم ی کاری برام میکنی؟ منم گفتم اره بهم بگو بعد گفت واسه تولدم که تو شهریوره برام ی کیک چند طبقه درست کن ی مانتو سبز رنگ بپوش بیا بریم باهم پیک نیک منم خوشحال شدم و گفتم حتما خوابیدم و فرداییش تو خواب از خوابم پاشدم و دیدم چند تا از فامیلاش که ی خانوم بود با دوتا پسر بچه کوچولو با خودش اومدن خونمون و بازم بعد از ظهر بود از مامانم پرسیدم امروز چندمه گفت چندم شهریور من گفتم وای امروز تولد… (که همون عشقم میشه)و گفتم وای مامان براش کیک درست نکردم مانتو سبز رنگ نخریدم مانتو سبز الان ندارم بعد مامانم دستمو گرفت و برد یخچالو بهم نشون داد ی کیک ساده خوشکل توش بود با دیدن کیک یکم نا امید شدم ولی گفتم باز از هیچی بهتره اون خانومه ام همش تو خواب از دوتا پسراش گوشه و کنار خونمون عکس می گرفت ی مرد حدودا هفتاد ساله ام تو خواب بود که خوش قیافه بود و موهای جو گندمی داشت و رو میز ناهار خوریمون داشت کیک میخورد بعد که مهمونی تموم شد عشقم بهم پیام داد گفت ازت انتظار نداشتم و اینا من گفتم ناراحتی؟گفت چرا نباشم اون مرده اونجا چیکار میکرد و اینا خواب تموم شد ولی تو کل خواب احساس خوشحالی داشتم مخصوصا اینکه اون بهم خیلی توجه میکرد تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب عشق به گفته معبران زاده فکر و احساسات بیننده است که آن را به خواب می‌بردتا تصوراتی را بسازد و بدون شک خواب شما هم بیشتر از حس شما به این شخص متشکل شده است. و اما در خواب شما چند آلمان هست که می‌شود آنها را تعبیر کرد.
   این که آن آقا از شما کیک خواسته نشان از شیرینی رابطه دارد و رنگ سبز برای پوشش شما رنگی نیکو است که نشان از زندگی و عافیت است برای شما. و اینکه آن شخص به شما توجه داشته بسیار خوب است و نشان از این دارد که جنس مخالفی به شما توجه می‌کند. و از همه مهمتر حس مثبت و انرژی خوبی که شما از این خواب گرفته اید بسیار خوب و نیکو است.
   سربلند و پیروز باشید.

 43. باسلام
  من خواب دیدم که به شدت عاشق یک دختری شدم که اصلا هم در دنیای واقعی نمیشناسمش و حتی همدیگه رو بوسیدیم ولی در آخر به یه سری دلایل مجبور شدیم از هم جدا شیم و اون منو ترک کرد. اونقدر حس عشق عمیقی داشت که در طول روز بعد هم این حس عشق کاملا همراهم بود.
  میخواستم بدونم تعبیری داره یا صرفا الگو و داستان سازی ذهنم بوده
  خیلی ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   به گفته معبران بزرگ خواب عشق از احساسات و نیازهای درونی هر فرد تشکیل می‌شود اما خواب شما دو المان دارد که قابل تعبیر است اول آنکه بوسیدن در خواب نشان از سود و منفعت و اگر آن شخص غریبه باشد یعنی از طرف شخصی و یا از جایی که فکرش را نمی‌کنید به شما سودی می‌رسد و این که نشان از رابطه نو برای شما دارد و این که شما از خوابتان انرژی گرفته اید بسیار نیکو است
   سربلند و پیروز باشید

 44. سلام
  ممنون میشم جواب بدید
  من خواب کسی که عاشقشم رو دیدم که با هم توی یه ماشین بودیم و من بوسش کردم و دستاشو توو دستم گرفته بودم
  با ایشون یه هفته پیش به هم زدیم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما بر این که شما فرمان زندگی خود را به دست گرفته اید شاید نشان از این است که راه جدیدی در پیش دارید و بوسه به معنی منفعتی از طرف دوست است که می تواند بر شما خیر باشد. و باید خدمت شما عرض کنم که خوابتان هم می‌تواند نشان از احساسی باشد که به آن شخص دارید و هنوز امید به برگشت و ادامه در فکرتان است.
   سربلند و پیروز باشید.

 45. سلام خيلى دوست داشتم ببينم تعبير خوابم چيه من دو هفته پيش دو سه خواب درباره ى كسى كه دوسش دارم ميبينم بار اول خواب ديدم تويى ماشين نشستيم قسمت پشت و راننده كس ديگه اى است ما نشستيم و هى من از شدت دلتنگى زياد ميبوسمش (لب ها و صورت) و بغلش ميكنم با موهاش بازى ميكنم و توى بغلش اروم چشام بستم مث يك نوع حس ارامش
  خواب دومم رو خواب ديدم خونه خالم هستيم خواستگارى خالم هست و كسى مارو دعوت نكرده و ما سر زده رفتيم من از ديگ هاى بزرگ روى گاز فهميدم مهمون هاى زيادى دارن ولى مهمونى رو توى خوابم نديدم سفره پر از غذا چيده شده بود و من از خونه بيرون رفتم وقتى برگشتم توى دست مادرم قران بود و گفت خواستگار خالت اومد چه ادم خوبى بود براش قران اورده بود
  و خواب سومم كه ديشب ديدم
  خواب ديدم ميخوام برم بيرون دوستم فاطمه عشقم و خواهرش در خونمون وايستادن و عشقم يهو از كمر منو بلند كرد و با سرعت فرار كرديم و من ميخنديدمو هى توى خواب ميگفتم دوست ذارم و اون لبخند ميزد و ميگفت منم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   ممنون از همراهی شما دوست عزیز.
   خواب هایتان در قسمت بوسه. خواستگار و عشق بگذارید تا تعبیر به صورت جداگانه برای شما جواب داده شود.
   تعبیر خواب بوسه چنانچه در خواب ببينيم کسي را مي بوسيم موردي پيش مي آيد که حسن نيت خود را نسبت به او ثابت کنيم و اگر آن که مي بوسيم نا شناس باشد نفعي از ما به او مي رسد.
   اگر يک دختر دم بخت ببيند که محرمي او را مي بوسد محبوبيت ميابد و اگر ببيند که نامحرمي او را مي بوسد خواستگار خواهد يافت و شوهر مي کند و چنانچه خودش کسي را ببوسد نشان آنست که از او به نيکي ياد مي کنند.
   خواب بعدی که خواستگار است. نشان از آن دارد
   دیدن خواستگار در خواب نشان دهنده احساسات شما در مورد خودتان یا دیگران است و به این معناست که هدف شما ایجاد شور و اشتیاق در دیگران برای قرار دادن آن ها در مسیر تجربه هایی جدید است.
   این خواب آغوش باز و پذیرش شما در امتحان کردن چیزهای جدید را نشان می دهد و نمادی از احساسات شما در موقعیت هایی است که راهی برای فرصت های جدید را در زندگی تان می گشاید.
   خواب سوم شما که در مورد عشق است
   نشان از هیجانات دارد که در شما در مورد عاشقان در حال جریان است و شما دوست دارید رابطه تان پر از سرخوشی و شادمانی باشد و انشالله به مراد دل برسید.
   سربلند و پیروز باشید.

  • سلام پسرم ۵ سالشه خواب دیده میگه خیلی اب بود و اب گلها دادیم ک گلها خیلی بزرگ شدن این در حالی هس ک من میخوام مادرش رو طلاق بدم و ی زن دیگه بگیرم و امروز دقیقا همون دختری ک میخواستم رو دیدم
   تعبیرش چیه

   • یاسین صداقت در

    با سلام
    تعبیر این خواب برای ایشان خیر است که در خواب دیدن گل و رشد آن به معنای رشد خود شخص است اما در این بین نوع گل نیز مهم است که باید به آن توجه کرد که بدانیم دقیقا چه بوده است اما در خواب کودکان این نوع خواب ها به معنای رشد خود اوست و به موضوع شما ربطی ندارد .
    سربلندو پیروز باشید

 46. مصطفی در

  سلام چند شب پیش دختری که دوستش دارم خواب میبینه که من رفتم خونشونم که یهو باباش میاد منو میفرسته تو اتاق،باباش یه سوال میپرسه و اونم جوابشو میده بعد من از تو اتاق میام بیرون و میگم که نه جواب این سوال این میشه.باباشم بهش میگه از پسره خوشم اومد پسر باجنمیه.تعبیرش چیه این خواب

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب برای شما می‌تواند بر این باشد که شما به صورت اتفاقی و یا عمدی با پدر ابن خانم ديداري داشته باشد که شما خودتان را در آن لحظه باید نشان دهید که در آینده میتواند امتیاز مثبتی برای تایید آن خانواده نسبت به شما باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 47. سلام همون طور که گفتم من تو واقعیت عاشق کسی هستم که اون نه دیشب خواب دیدم بهش ی پیامی میدم تو تلگرام و اونم دد جواب پیام مینویسه نه که من خیلی پاکم ی چنین چیزی بود مکالمه طولانی ام نداشتیم من با لباس مدرسه تو ی جایی مثل کتابخونه مدرسه بودم بعدش یهو کلی دانش آموز دختر که شاید کلاس دوم بودن آوردن تو نماز خونه کنار من تعدادشون زیاد بود یکی شون که خیلی خوشکل و با نمک بود اومد کنار من نشست کلی حرفای بامزه و قشنگ میزد صداشم خیلی قشنگ بود موهای قهوه ای سوخته داشت من بجا یچیز گفت که یادم نمیاد ولی بعد از گفتنش ی لبخند کوچیک زدم تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب عشق نشان احساسات و عواطف درونی شخص است که رویا آن را به شکل تصاویر متفاوت به بیننده خواب نشان می‌دهد و اصل آن است که حس شما به طرفتان چگونه است اگر دوست داشتن باشد آن را نشان می‌دهد اگر تنفر باشد به شکل بد نشان می‌دهد و تعبیر خواب شما نشان از حس دوستی و دوست داشتن است و اینکه الملن های خواب شما تعبیر جداگانه دارند این که پاکی شما از طرف شخصیتان مورد قبول است خیر است و اینکه مدرسه و کتابخانه تعبیر شان برای خواب شما نشان از آگاه شدن در مورد شخص مورد علاقه شما است که باید بیشتر شناخت پیدا کنید تا منطقتان هم این شخص را بپذیرد و تعبیر نشان می‌دهد که بین عقل و احساستان جنگی است. و کودک دختر در خواب نشان از خیر و خبرهای خوب است. که شما آنهارا می‌پذیرید.
   سربلند و پیروز باشید.

 48. میلاد در

  سلام
  من خواب دیدم که کسی را که دوست دارم در بالکون خانه اش است و منم از پایین داد میزنم که من دوستش دارم و اون وقتی که توجه اش طرف من زیاد میشه من کم کم از دستش پنهان میشم و دوباره من کاری میکنم ک خانواده اش را از دست مرگ نجات می دهم

  • یاسین صداقت در

   با سلامتعبیر خواب عشق شما نشان از آن دارد که علاقه شما به آن شخص قلبی میباشد اما برای به دست آوردن معشوقه خود را آماده نکرده اید و دو دل هستید. و اینکه خانواده اشان را از مرگ نجات می‌دهید نشان از خیر خواهی و فداکاری شما نسبت به معشوقه خود میباشد. خیر است انشالله
   سربلند و پیروز باشید.

 49. فاطمه در

  سلام من دیشب خواب دیدم ک کسی ک دوسش دارم (قبلا نامزد بودیم ۱۰ ماهه ک نامزدیمون بهم خورده) اومده خونمون همراه خواهرش و دوست خواهرش کلی با همدیگه گپ میزنیم گفتم کو پدر مادرت پ گفت ک مادرم افتاده و پاش شکسته نتونست بیاد پدرش بهش زنگ زد و کلی با هم گپ میزدن و میدونست ک اومدن خونه ما و بعد ب یاد قدیما یه کیک دو طبقه و هدیه چی ورده بود کل خانواده خودمم بودن. رفتیم داخل خانه و همه دراز کشیدم همه خانوادم با اون کسی ک دوس دارمم بود هممون دراز کشیدم و اینی ک میخوام اومد دراز بکشه بالشت پیشش نبود و من دستمو گذاشتم‌ زیر سرش بعد چن دقیقه یه بالشت برداشت و گذاشت زیر سرش
  بعد اینکه خودمون تنها رفته بودیم تو یه اتاقی بهش گفتم یه چیزی بهت بگم اونم گفت اره و منم زدم زیر گریه و دیگه هیچی نگفتم اونم اصرار کرد و بهش گفتم ک دیگه ازدواج نمیکنیم مگه ن ؟اونم گریه کرد و گفت تو با من بمون چون چن سال طول میکشه ک درسم تموم شه و سربازی برم بعدش میام گقتم خانوادت راضی نمیشن میگفت اونا با من تو فقط پیشم باش
  و اینکه تو هیچ فکری هم نبودم ک این خوابو دیدم اگه لطف کنین تعبیرشو بگین ممنون میشم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما نشان از حس درونی شما به آن شخص است و ذهن شما به صورت ناخودآگاه درگیر آن شخص میباشد و آن شخص را دنبال می‌کند و شما باید به صورت منطقی این حس را هدایت کنید و موضوع را با خود حل کنید. خواب شما نشان از گذشته دارد و وجح های خواب شما از جمله خانواده پسر کیک و خوابیدن اینها همه از گذشته این رابطه است و گریه شما هم به علت از دست دادن میباشد. و اینکه مادرشان مریضی داشته احتمالا نشان از مشلی خانوادگی برای آن شخص است و صحبت از اینده می‌تواند نشانه ای از امید از آن شخص برای شما باشد ولی اطمینان بیشتر را به دست بیاورید که باز هم با مشکل مواجهه نشوید
   سربلند و پیروز باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 50. سلام
  من دیشب خواب دیدم به عشقم پیام دادم و راجب کاری ک اخیرا درگیرشم ویکی از دوستام بهم پیشنهاد داده قراره راجبش فککنم باهاش مشورت کردم و ازش مشورت خاستم
  اونم گف خدا قوت خسته نباشی بنظر کار خوبی میاد
  پیامای زیادی به هم دادیم ولی من یادم نیس
  فقط این پیامش یادمه ک گفت مینا من بخاطر دوستم افسردگی گرفتم تعبیرش چیه ؟
  ممنون میشم سریعتر پاسخ دهید.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دوست عزیز این خواب فقط یک المان و الگو دارد که همان افسردگی است که در تعابیر خواب امده است که به معنا و مفهوم شادی است و ایشان را در حالی خوب نشان داده است که باید علت ان را که احتمالا همان دوستشان و یا چیزی متناسب با ان است پیدا کرد ولی در کل خوابی خیر است.
   سربلند و پیروز باشید
   تعبیر خواب افسردگی آلامتو

 51. دیشب خواب معشوقم‌را دیدم که دست منو محکم گرفته و فشار میده و دائم منو در آغوش میگیره و نوازشم میکنه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اگر ایشان در فراق نیست و شما هنوز در راتباطید احتمالا به معنای وصال است و انشالله که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 52. سلام و خسته نباشید
  من توی خوابم دیدم که توی ی محفلی بودم که مشروب خورده بودند بقیه فکر کنم ولی من نمیخوردم به خاطر عقایدم و پلیس اومدو بقیه رو گرف و همون جا داشت تنبیه میکرد و دیدم که شخصی هم که قبلا دوستش داشتم بود(با رقیبم رفت الانم باهمن) و اون رو هم ازاد کردن و مثل من منتظر بقیس سر خیابون و فقط منو اون بودیم که یواش یواش شرو کردم باهاش حرف بزنم و خودش حرفو برد سمت رابطه که وارد رابطه ای شدم یا نه و بعد هم من پرسیدم که رابطش با اون پسره چطوره که یکم من من کرد و زیر لبی گفت رابطه ای ندارم من (انگار) و روشو اون سمت کرد و من تا اومدم سپیچ بشم که مطمئن بشم رابطش بهم خورده ی نفر اومد باهاش فکر کنم فکر کنم حرف زد که دارن انگار بقیه رو ی شلاقی چیزی میزنن و ازاد میکنن و خوشحال شدیم و تا اومدم ادامه بدم از خواب بیدار شدم…ولی هم توی خواب و هم بعدش احساس خیلی خوبی داشتم چون ی جورایی داشت بهم ثابت میشد که شاید از رابطش راضی نیست(این رو هم بگم که من با این فرد یه سالی هست که صحبتی نکردم و اصلا رابطه ای شکل نگرفت بینمون…بهشم زیاد فکر نمیکنم حتی ولی توی این دوماه حداقل سه چار بار خوابشو دیدم و قبل اون هم حد اقل ماهی بار خوابشو میدیدم)

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اول اینکه دوست گرامی دیدم مجلس و خوردن شراب دوستانتان نشان از مال حرامی دارد که در اطراف شماست و باید خود را از آن دور نگه دارید و در قسمت دیگر خوابتان و دیدن دوستتان در اینجا نشان از دیدار های قدیمی است که نو و تازه خواهد شد و اینکه حس مثبت داشتن به هر موضوعی در خواب آن را به خیر تعبیر می‌کند. وبدون شک خواب شما از احساستان متشکل شده است و موضوع را برایتان یادآوری می‌کند. در کل خواب شما خیر است. و اگر میلی به آن شخص دارید میتوانید به صورت مستقیم صحبت کرده و احساس خود را ابراز کنید. تا افکارتان را از نامیدی نجات دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 53. سلام من دیشب ی خوابی دیدم که یکمی بهم ریخته بود اولش خواب دیدم کسی که عاشقشم ولی اون از من یکم خوشش میاد ی ماشین خارجی زرد رنگ گرفته یکمم رنگش متمایل به نارنجی شاید بود ولی بیشتر زرد،بعد من با یکی از دوستام که نمی شناسم کی بود تعقببش کردیم بدون اینکه اون بفهمه و رفت توی خونه جدیدش که ساختمونی بود که دوستم و مامانش که مجرده هم تو یکی از واحداش بودن بعد ما داشتیم می رفتیم تو که مادره اون یکی دوستم بیرونمون کرد لباس مشکیم تنش بود بعد یجای دیگه خواب دیدم که من موهام بلند و قهوه ای شده در حالی که موهام در واقعیت یکم کوتاه کردم و مشکیه بعد تو بغل ی بازیگر معروفم با موهای بود که همو بغل کردیم تو پارک بغل خونمون داریم راه میریم اون قدش از من بلندتر بود ولی انگار خود مرتضی بود انگار روح مون رفته تو جسم دوتا بازیگر یعنی خودمونیم تو جسم اونا تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب انچنان که باید و شاید شامل واقعیت نمی شود و تعبیری از اینده ندارد و بیشتر اشارات نماخوداگاهتان به شماست و به این شکل باید عرض کنم که قسمت اول خواب بیانگر تلاش ذهن شما برای پیدا کردن چیزی خلاف واقع در جهت رد علاقیتان به ان فرد است و در تلاش است تا ثابت کند که علاق ی اشتباهی دارید که با سددی برخورد می کند که به شکل مادر دوستتان امده است و دیگر چیزهای داخل خواب فقط صحنه هایی برای شکل دادن خواب بوده است.
   اما در قسمت دوم خواب در اول تعبیر خوبی دارد که موی بلند برای زن بسیار خیر است و نشان از برطرف شدن مشکلاتی دارد که ممکن است با ان درگیر باشد و اینکه خود را با شخصی معروف دیده اید هم به تعبیری میتواند به معنای رسیدن به موفقیت و یا موفقیت ان شخص حقیقی داخل زندگیتان باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 54. در خواب دیدم خانمی که دوسش دارم باهم تو ی درمانگاه کار میکنیم در حالی که هیچ کدوممون پرستار نیستیم رفتم جلو باهاش صحبت کنم اما بهم اخم کرد و رفت ضمنا ما همدیگه رو ندیدیم ومن اهل شیرازم و ایشون اهل تهران ولی خیلی تمایل ب ازدواج با او دارم تعبیرش چیه
  ممنونم از لطفتون ک جوابش رو بدید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب نشان می دهد که در بین شما چیزی وجود دارد که احتمالا باعث مشکل است و این خود بیشتر نشان از اینده ای نه چندان دور است که احتمالا در ان بین شما مشکلی پیش می آید ککه کمی حل کردن ان برایتان سخت خواهد بود چرا که در تعابیر امده است دیدن جایی که به ان تعلق ندارید یا نشانه از ارزوهای ذهنی است و یا انکه شرایطی است که برای شما پیش می اید.
   پس در رابطیتان بیشتر فکر کنید که خدای ناکرده مسبب ضرر برای شما نشود.
   سربلند و پیروز باشید

   • سلام من خواب دیدم با عشقم که دوماهه به هم زدیم و در واقعیت با یکی دیگه رفتیم بیرون و تو یه پاساژ داریم قدم میزنیم و اون از علاقه به عشق جدیدش میگفت و از اون تعریف میکرد تعبیرش چیه

    • یاسین صداقت در

     با سلام
     این خواب تعبیر صادقه نداردو به این معنا میتواند باشد که شما چون حسرتی در دل دارید که از دست دادن ایشان است و ممکن است حال حاضر ایشن برای شما گنگ باشد این رویا را دیده اید و معمولا کسانی که چیزی و یا کسی را از دست میدهند ان را در خواب خود به شکلهای مختلف میبینند که برایشان سوالهایی پیش می اید که دلیل بر تعبیر داشتن ان نیست.
     سربلند و پیروز باشید

 55. سلام ،من چله زیارت عاشورا رو برای رسیدت به کسی که دوستش دارم میخونم اوایل خواب دیدم که لا یه نامحرم که میشناسمش در حال معاشقم ودیشبم خواب دیدم که با کسی که دوستش دارم و‌پدرش همش باهم بودیم و خیلی بمن ابراز علاقه میکرد

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اگر در خواب از این موضوع لذت برده اید این خواب باطل است اما در غیر اینصورت به معنای وصال میتواند باشد که شما اگر ان مسیری که در خواب مشخص شده است را ادامه دهید به وصال برسید.و این حتی ممکن است به معنای رسیدن به شخصی دیگر شبیه ایشان هم باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 56. سلام خسته نباشید خیلی ممنون میشم جواب بدید چون کم کم این خواب داره اذیتم میکنه من ۴سال پیش شدیدا عاشق مردی بودم که به علت مخالفت خانواده ها رابطه ما تموم شد وتا مدتی افسردگی داشتم الان ایشون ازدواج کردن ومن هم نامزدم اما همش در خواب میبینم درمحلی باهم هستیم از هم دوریم اما تمام حواسمون پیش همه واینکه دیشب تو خواب به دختر عموم گفت بهش زنگ بزنیم چون حتی تو خوابم انگار مرضی هست ک نمیتونیم ب هم نزدیک شیم یا مثلا بقیه میفهمن زشته مدت هاست این خوابو میبینم گاهی اوقات حتی زمانی ک اصلا به اون شخص فکر نمیکنم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این نوع خواب ها که دیلیلی برای رخ دادن ندارند به چند وجه میتوانند باشند.
   اول آنکه شما به شخصی می رسید که هم ارزش و رده ی ایشان است که انشالله همین اتفاق هم می افتد .
   دوم انکه نکته ای در اسم ان شخص نهفته است تا بتوان خواب را تعبیر دقیق کرد که مثلا اگر اسم ایشان صادق باشد شما به خشصی خواهید رسید که انسانی راستگو است و این خواب در مجموع خوابی خیر است و راجع به نکته ی اخر خواب که فرمایش کردید هم کاملا طبیعی است زیرا تفکر اکثریت غالب این روزها همین موضوع بیماری است.
   سربلند و پیروز باشید

 57. سلام من خواب دیدم یکی که عاشقشم ولی باهاش نبودم توی خونه ماست تو اتاق من خوابیده و بعدش بیدار شد خواب خیلی واضح نبود ولی وقتی که بیدار شد انقدر باهام مهربون بود و خنده های کوتاه میکرد و دوستم داشت که وقتی بیدار شدم انقدر حس خوبی داشتم که نگو تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب عشق شما نشان از شادی های پنهانی دارد . و اینکه ان شخص را دیده اید یعنی به فردی اشنا محتاج خواهی شد و احتیاج شما را به خیر رفع خواهد کرد
   سربلند و پیروز باشید

   • ارمان در

    سلام.من حدود یک سال از خانوم خودم جدا شدم اصلا دوست نداشتم چون واقعا خیلی دوسش دارم،از وقتی که جدا شدیم من هر شب خوابشو میبینم .میخاستم ببینم تعبیر این خواب چی هست.ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

    • یاسین صداقت در

     با سلام
     خواب شما از افکار شما متشکل شده است و تعبیر خاصی ندارد و شما باید افکار و احساستان را ارام سازید
     سربلند و پیروز باشید

 58. سلام من از یه پسری خوشم میاد و نذر کردم که بهش برسم و تا چهل روز قرار گذاشتم زیارت عاشورا و دعای توسل رو بخونیم. یه چند روزی که خوندم مامانم خواب دید که اون پسره بود بعد یکی به مادرم گفت ایه انا فتحنا لک فتحا میبینا رو بخون تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب مادر شما اینگونه است که در عالم خواب نوید پیروزی به ایشان داده شده است . خواسته را به جا بیاورید که انشالله اگر صلاح شما در ان باشد به مراد دل خواهید رسید
   سربلند و پیروز باشید

   • ببخشیدمن چند شب پیش خیلی دلم گرفته بود وگریه کردم. گفتم خدایا اگه منو عشقم بهم میرسیم امشب امام رضا بیاد به خوابم. و اومد. خوابم اینجور بود که من توی حرم بود یهو یع صدا اومد که تو ذهنم انگار امام رضا بود بهم گفت حاجتت قبوله. و من خیلب خوشحال و بلند بلند میگفتم خدایا شکرت. یهو یه پیرزنی کنارم نشسته بود گفت ای بابا چه خبرته من دعامو یادم رفت بعدم بهش فش داد. خیلی عصبانی شد. تعبیرش چیه

    • یاسین صداقت در

     با سلام
     دیدن حرم حضرت رضا _ع_ بسیار نیک است و رویای صدایشان نیک تر از انجا که ما ایشان را باب حواحج خودمان میدانیم نشان از ان دارد که شما به مراد دلتان برسید و حاجت روا شوید انشااله در جهت دیگر خوابتان این است که شما برای رسیدن به حاجتان توانتان را هم به کار بگیرید و اگر مخالفی در سر راهتان است ان را کنار بزنید
     سربلند و پیروزباشید

 59. خواب دیدم پسری رو که عاشقشم اومد خونمون وماهم همگی آماده رفتن به عروسی بودیم که داداشم بهش گفت تنها نمی خواد خونه بمونی بیا با ما بریم عروسی وبا ما اومد عروسی، صبح روز بعدش تو خواب دیدم با دو سه نفر رفتم کوه نمی دونم کی بودن ولی خانم بودن دوتا خانم با یه دختربچه به یه قسمت کوه رسیدیم یه کلبه چوبی بود رفتیم داخل این کلبه دوتا در داشت از در پشت بچه رفت بیرون شروع کرد به دویدن وبازی، یه گربه وحشی سفید رنگ توی برفا بود(کوه پر از برفای سفید وتمیز بود)که دیده نمیشد وقتی رفتم ببینم بچه کجا رفت گربه بلند شد با یه حالت وحشیانه که می خواست به بچه حمله کنه منم دویدم که بچه رو بگیرم دیگه از خواب بیدار شدم
  تعبیرش چی میشه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   وجح اول خواب شما نشان از افکار و احساسات روزمره شما میباشد و وجح بعدی خواب شما نشان از زنی دزد که هدف شما را نشانه گرفته است پس بسیار مراقب باشید و صدقه بدهید که بلا از شما دور باشد انشالله
   سربلند و پیروز باشید

 60. سلام بهتون میخواستم اگه می تونید این خواب رو تعبیر کنید من عاشق ی مردم که اون عاشق من نیست ولی بی حسم نیست از من خوشش میاد ما دوست نیستیم دوستم نبودیم من یبار رفتم پیش ی فالگیر که بعد از اون خواب دیدم که با اون فالگیره تو صندلی پشت ماشین عشقم نشستیم اون جلو داشت رانندگی میکرد خارج از شهر خودمون بودیم بعد ی پیره مردی با دوچرخه یا اگه اشتباه نکنم با موتور داشت میزد به ماشین که عشقم جا خالی داد و بعد خندید و گفت پیره مرد اسکل که من تو خواب خیلی تعجب کردم چون اون خیلی جنتلمنه و از این حرفا نمیزنه خیلیم مهربونه با بزرگترا بعد رسیدیم جلوی ی ساختمون بزرگ پشت دروازه هاش منتظر بودم عشقم تو ماشین نشسته بود فالگیره رفت اون ور دروازه زنگ رو زد ولی گفت کسی خونه نیست و بعدش ما رفتیم توی خونه ویلایی من تاپ و شلوارک قرمز پوشیده بودم عشقم سفید پوشیده بود بعد ی شونه قرمز بهم داد خیلی مهربون بهم گفت بیا با این موهاتو شونه کن من در واقعیت موهام مشکیه و صاف ولی اونجا موهام فر های ریز داشت تو خواب منو عشقم باهم دوست نبودیم تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تمام این خواب تعبیری خوب دارد و باید به این اشاره کنم که الگوهای داخل خواب خیلی مهم هستند و این خواب ممکن است به این معنا باشد که ایشان اولا که شما را به زندگی خوبی هرچن دنیوی خواهند رساند و چاره ی برطرف شدن اشفتگی های شما به دست ایشان است که ههمان شانه ای است که در خواب به شما داده اند.
   سربلند و پیروز باشید
   تعبیر خواب شانه گرفتن آلامتو

 61. سلام
  دخترم
  راستش عاشق یکی شدم الان به مدت چهارماه رابطه ام داشتم ولی امروز خواب دیدم تو محل خودمون میبینمش باهاش قدم میزنم نزدیک خونه عمه مامانم میشه یه زنی از خونشون میزنه بیرون من اون زنو نمیشناسم ولی از این پسر سوال میکنه اونم جوابشو میده من حسودی بهم دست میده تو خواب باهاش قهر میکنم لطفا خواب منم تعبیر کنید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب دو جنبه برای تعبیر دارد اول انکه شما احتمالا بخاطر مرور خاطرات گذشته این خواب را دیده اید و جنبه ی دوم ان هم اشاره ای به دلیل پایان یافتن رابطه دارد که مربوط به تعبیر خواب خیانت است که بسیار واضح و روشن است که میتوانید با خواندن مطلب زیر به ان دست پسدا کنید اما این خواب همچ گونه خبر بدی نمی دهد.
   تعبیر خواب خیانت آلامتو
   سربلند و پیروز باشید

 62. فاطمه در

  سلام من خواب دیدم معشوقم که الان رفته اومده خونه ما منم دارم خریداییی که برای نامزدیمون انجام دادمو بهش نشون میدم تو خوابم انگار قرار باهم نامزد کنبم بعدشم باهم میریم دنبال کارای نامزدی این تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب از دوحالت خارج نیست.
   اول انکه می تواند به علت فقدان ایشان باشد و این امری بسیار طبیعی است که برای شما این خواب رخ بدهد ولی از شخصی به شخص دیگر این تعبیر خواب می تواند متفاوت باشد.
   از طرفی هم در تعابیر امده است که ممکن است به معنای وصال دوباره باشد که شما دوباره به ایشان دست پیدا کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 63. سلام ميشه لطفا خواب منو تعيبر كنيد من خواب ديدم كسي باهاش درارتباط هستم و دوسش دارم توي خواب بخاطر من جداي همه خانوادش ايستاد و پيام ها و عكس عاشقانه تو گوشيش نشونم داد و گفت كه اينا چون به تو علاقه داشتم نگه داشتم ولي در اخر انگار لباسش خيس بود و من داشتم لباسشو عوض ميكردم ولي صورتشو نميديدم انگار بدنش ي ادم ديك بود اما توي ذهن ميدونستم خودشه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب میتواند از نگاهی بیانگر احساسات شما باشد که برای رسیدن به ایشان ناخوداگاهتان سعی بر ان دارد که شما را بیشتر آگاه کند و از همین رو برای شما این خوب را مجسم کرده اس که به شما تذکر دهد که برای شناخت ایشان باید به درونیات او توجه کند تا ظاهری که همه از ان بهره مند میتواندد باشند و انشالله که خوابی خیر است.
   سربلند و پیروز باشید
   ناخوداگاه را بهتر بشناسید را این جا مطالعه کنید

 64. سلام من خواب دیدم عشقم رو که بعد از ۴سال از دست دادم به خانه اوردم و با هم رابطه داری که یهو از رابطه بیرون اومدیم و مادرش در خانه ی ما بود با پدرش و یه عالمه مهمان دیگر که مرد بودن و نمیشناختم و مادرم براشان شام درست کرده بود مامان من چون تو واقعیت باهاشون خیلی بد برخورد کرده بود حالا در خوابم هم با مادر عشقم بد رفتار میکرد و او مادری بسیار مظلوم دارد که ناراحت شد و عشقم در حال کمک کردن در اشپزخونه بود که یهو همه چیو ول کرد و رفت تو اتاق من وقتی رفتم دیدم پشت پنجره وایساده و گریه میکند گفتم عه رامین گریه نکن مامان من چیزی نگفت او الان زن گرفته ولی من ازش پرسیدم گفتم رامین طلاق گرفتی سکوت گرد گفتم رامین فکر میکنم جدا شدی باز هم سکوت کرد تعبیرش چیست؟؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   انسان ها پس از از دست چیزها و کسانی که بسیار برای ان ها عزیز است معمولا جهت ارضای روح خود اینگونه خواب هایی میبینند که خالی از الگو است و مرور خاطرات است.
   خوابی خیر است ولی تعبیر صادقه ندارد.سوال هایی هم که در خواب پرسیده اید مسیله ای در روانشناسی است به نام توهم رهایی که بسیار شایع است.
   سربلند و پیروز باشید

 65. سلام و خسته نباشید.
  من چتدوقت پیش خواب دیدم پسری زیبا(چهره اش کاملا واضحه ولی نمیشناسمش) با لبخند ملیح میاد سمت من ولی من ازش میترسم و فرار میکنم میگم سمت من نیا.
  ولی ایندفعه خواب پسری رو دیدم (چهرش کاملا واضحه) متفاوت از قبلی هست، تو خواب احساس میکنم نامزد کردیم، با عرض پوزش میبینم که همدیگر رو بغل کردیم و میبوسیم. من اول بهش گفتم خیلی دوستت دارم و اون هم به من گفت .بعد دیدمش که جلو در اتاقی هستیم و از داخل صدای خانمی میاد انگار میخواست پسر کاری براش بکنه ،من با اینکه راضی نبودم پسر داخل اتاق بره، چیزی نگفتم و پسر رفت داخل.
  و من اسم و فامیل پسر رو کامل شنیدم تو خواب،در واقعیت نمیشناسمش نه اسما نه قیافه. اسمش اکبر بود ولی فامیلیش یادم نمیاد.
  میشه لطف کنید تعبیرش رو بگید.منتظر پاسختون هستم .
  متشکرم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   ممکن است که رویای صادقه باشد و شما با همچنین شخصی آشنا بشوید که شخصی خاص است و اگر این اتفاق بیفتد باید بسیار هشیار باشید که بدایند که اگر ایشان شخص خیری است این فرصت را از دست ندهید و از طرفی ممکن است تمام این خواب یک الگو سازی ذهنی از طرف ناخوداگاه شما باشد و تعبیری نداشته باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 66. سلام
  14فروردین ساعت حدود5 صبح بود خواب دیدم که یه مرد با یه زن و دو تا دختراش (که خارجی هم بودن) و من تو ی حیاط خونمون بودیم.دکی از دخترا از من خوشش میومد بامارش و خواهر شروع کردن به رقصیدن(ازین رقصا که تو فیلمای هندی انجام میدن البته هندی نبودن).بعد از اینکه رقصشون تموم شد دختره اومد لب منو بوسید (من رو پله نشسته بودم) اول خجالت کشیدم و رفتم یه چرخ تو حیاط زدم بعد دوباره رفتم روی پله پیش دختره نشستم (دختره هم وقتی من بلن شدم اونجا نشست)و هم دیگه ره بوسیدم .وقی داشتم همو بوس میکردیم خواهر دختر با مرده از پله رفتن بالا چند لحظه بعد دختره از کنارم بلد شد و با مادرش رفت(انگار یه مشکلی پیش اومده بود یا از یه چی ناراحت بود)منم دنبالش رفتم تا ببینم چی شده از خونه رفتن بیرون و دختره نشست تو ماشین منم از طرف راننده سوار شدم از سوال کردم که چی شده و مشکلش چیه اما اون جواب نداد بعدش هم از خواب بیدارشدم .وقتی بیدار شدم داشت اذان میزد.
  میشه بگین تعبیرش چیه؟؟

 67. سلام چرا خواب منو تعبیر نمی کنید اگه میشه تعبیرش کنید خیلی برام مهمه خیلی ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دوست عزیر به خواب شما پاسخ داده شده است و لطفا به بخشی که در ان خواب را روایت کرده اید مراجعه کنید.
   در غیر اینصورت دوباره روایت فرمایید که در اسرع وقت پاسخ به شما داده شود.
   سربلند و پیروز باشید

 68. سلام خسته نباشید
  در واقعیت ۴ ماه پیش من در آزمونی قبول نشدم اما الان منتظرم دعوت به مصاحبه بشم. از طرفی هم یه آقایی به من ابراز علاقه می کنه. این خواب رو ایشون دیدن:
  در خواب ایشون، من داشتم گریه می کردم و پدر مرحوم این آقا میاد و به این اقا میگه که چه جوری دوستش داری چرا بهش کمک نمی کنی.

  این خواب رو برا این نوشتم چون خواب چند روز پیش من رو اینجوری تعبیر فرمودید که این آقا کمک می کنه که استخدام بشم. آیا این خواب هم همین تعبیر رو داره؟ البته این خواب مربوط به ۴ ماه پیش است.
  ممنون از بزرگواری شما.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   همانگونه که عرض شد ان خواب و تعبیر ان کاملا مربوط به احتمالات است و هیچ گونه قطعیتی در هیچ کجای جهان برای خبر دادن از اینده وجود ندارد اما ما همیشه بر اساس گفته های معبران میتوانیم به اینده ی خود اگاه باشیم.
   اگر در خواب ببینیم که دیگری گریه میکند خبری خوش به ما می رسد و این تعبیر برای ایشان است و نه شما و ممکن است این خبر خوش وصال با شما باشد .که قطعا اگر هم انتخابی صورت بگیرد باید از روی احساسات نباشد و عقل حکم فرما باشد.
   تعبیر خواب گریه آلامتو
   سربلند و پیروز باشید

 69. اینم اضافه کنم توسطلی ک من یه ماهی بزرگ گرفته بودم دیدم اون شخص ی عالمه ماهی بزرگ دیگ انداخته ولی چون من شک داشتم که اینا ماهی مرده تو رودخونه هستن همشو انداختم دور و ماهی تازه خودم رو برداشتم،

  یک شب قبلشم دیدم دقیقا باز کنار یه جاده هستم ک اونورش رودخونه مانند جاییه ک من دید نداشتم ب ابش و کنار بودم،ولی به حدی مار و جک و جونورهای دریایی اونجا بودن که رنگارنگ و پرزر و برق بودن میدرخشیدند،مارهای رنگی و زیبا ک انگار میرقصیدن،حرکت داشتن،بی نظیر زیبا بودن،من به طرز خیلی ماهرانه انگار رو میدان مین دارم حرکت میکنم با سرعت داشتم میدوییدم ک گرفتار این مارها نشم،هیچ اسیبی ندیدم و پرش مانند کلا اون منتطقه رو رد کردم،خیلی سرعتم بالا و محتاطانه بود

  اقای یاسین این دو خوابم ربطی ک به عنوان تعبیر خواب معشوقه نداره و من جای مناسب پیدا نکردم که خوابمو عرض کنم و مجبورا اینجا نوشتم ،بی نهایت ممنونتون میشم اگ تعبیر کنید و فکرم ازاد بشه،

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما از چند وجح تشکیل شده است و باید جدا از هم تعبیر شود .
   اول انکه شما دیدن ماهی و به دست اوردن ان از اب شفاف و زلال بر این تعبیر است که افرادی ثروتمند و صاحب دولت شما را مورد لطف و محبت خود قرار میدهند و به تعبیر انلی بیتون اگر دختر به خواب بیند نشان بر ان است که همسری زیبا به دست میاورد .
   و در قسمت بعدی خوابتان که مارهای رنگارنگ و زیبا دیده اید نشان بر دشمنانتان است که در ظاهر دوست خود را به شما نشان میدهند که باید مراقب باشید که لطمه ای به شما نزنند . تعبیر خواب شما بسیارنیک است
   سربلند و پیروز باشید

 70. سلام من توی زندگی واقعیم یک ساله که عاشقانه یکی رو دوست دارم اون فقط از من خوشش میاد ما هیچ رابطه ای باهم نداشتیم و نداریم من دیشب خواب دیدم که توی خونشیم که طبقه آخر ی آپارتمان بزرگ و لوکس البته در واقعیت خونش ویلاییه بعد دراز کشیده با دوتا از دوستاش من با یکی از دوستاش خیلی خوبم ولی با یکی از دوستاش اصلا،شاید درست نباشه اینو بگم ولی ی آن از روی شلوارک دستش و گذاشت روی آلت تناسلیش بعد به اون دوستش که من ازش متنفرم گفت اگه به جا زدن فرو کرده بودمش الان ی بچه اینجوری داشتم بعدم عکس ی نوزاد دخترا روی تخت بهشون نشون داد خیلی عجیب بود چون اون خییلی با شخصیته و اصلا امکان نداره از این حرفا بزنه تو خوابش اصلا به من توجهی نمی کرد منم تو خواب باهاش نسبتی نداشتم انگار نامرئی بودم براش با اینکه اونجا بودم ولی اون دوستش که خیلی خوبه به عنوان خواهر بهم توجه میکرد آخرای خواب مامانم اومد باهم بریم اونی که عاشقشم هیچ عکس العملی نشون نداد ولی دوستش گفت میخواین منم دارم می رم برسونمتون مامانم سرشو به نشونه مثبت تکون داد ولی من فورا گفتم نه نه مرسی آخر آخرای خواب داشتم پیاده میرفتم و به ساختمانهای بزرگ توی راه نگاه می کردم عشقم تو خواب سفید پوشیده بود دوسته بدش سرمه ای اون دوستش که خوبه مشکی

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب ممکن است به علت فکر زیاد به این موضوع دیده شده باشد ولی در غیر اینصورت باید عرض کنم که در این خواب اشاره ی ایشان به معنای بد نیست و فقط به معنای زشتی اورده شده است و باید عرض کنم که ممکن است بدین شکل تعبیر گردد که ارزوی بچه کردن در خواب خوب نیست و نشان از حسرتی است که ایشان دارند و ممکن است این حسرت شما باشید و به همین دلیل در خواب به این شکل امده است و باید عرض کنم که بقیه خواب تقریبا معنایی ندارد و فقط هدف اصلی خواب حسرت است و نشان دهنده ی حسرت ایشان در نرسیدن است که مکن است ایشان تا مدتی خواهان باشد و پس از ان دیگر میلی برای ادامه تلاش نداشته باشد.
   انشالله که خیر است و این خواب بیشتر به ایشان اشاره دارد تا شما.
   سربلند و پیروز باشید

 71. سلام من خواب دیدم فردی که خیلی دوستش داشتم و چند مدت پیش دعوامون شد و رابطمون قطع شد ، با هم قرار گزاشتیم و رفتیم بیرون و اوکی شده بودیم
  میشه لطفا بگید تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب ممکن است به علت حسرت از دست دادن ایشان باشد که خیلی هم طبیعی است اما در غیر اینصورت به معنای وصال است.
   انشالله که خیر شما در ان است.
   سربلند و پیروز باشید

 72. سلام خسته نباشید
  در واقعیت آقایی بهم ابراز علاقه می کنه اما فعلا همین جوری مونده و الان باهم در ارتباط نیستیم و از طرفی هم من برای استخدام منتظرم که دعوت به مصاحبه بشم.
  دیشب خواب این آقا رو دیدم که با هم سوار ماشینی هستیم و با هم به یه ساختمانی رفتیم که اونجا از من مصاحبه استخدامی بگیرن. اونجا من دوست دوران دانشگاهم رو دیدم که اونم برای مصاحبه اومده بود ازش پرسیدم قبلا آزمون دادید که الان دعوت به مصاحبه شدی اونم گفت که همه معاینه پزشکی انجام دادن. منم نگران شدم چون من انجام نداده بودم . وقتی در اتاق مصاحبه کننده باز شد من داخل رو نگاه کردم و به این آقا گفتم خیلی خوبه، جلوی مصاحبه کننده ها برگه ای نیست متوجه نمیشن من دعوت به معاینه پزشکی نشدم و خیالم راحت شد.
  ممنون از بزرگواری شما
  من قبلا هم خوابم رو ارسال کرده بودم تعبیر شما واقعا درسته. دستتون درد نکنه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   با تشکر از شما
   ممکن است این خواب به این شکل تعبیر گردد که این دو مقوله که برای شما پیش امده است در اینده هم راستا بشوند یعنی اینکه وصال با ان فرد و استخدام شما دو امر باشند به یکدیگر کمک کنند و این موضوع سبب شود که شما به سعادت برسید.
   اما باید عرض کنم که احتمالا در مسیر استخدام شما مشکلی پیش خواهد امد که میتوانید از این شخص برای کمک استفاده کنید و اگر ایشان سبب شد که شما به موفقیت برسید این خواب صادق است و هردو هدف برای شما موازی هستند.
   سربلند و پیروز باشید

 73. سلام من عاشق یکیم ولی اون نه خواب دیدم که شبه رفتم پیش دوتا از دوستای نزدیکم که ازم دارن توی شهر دیگن توی ی خونه کوچیک که شبی ی اتاق بود بودیم بعد بدو بدو رفتیم خونه ویلایی بغلی که یکم قدیمی بود ولی بزرگتر بود خیلی بعد یهو دیدم اونجا شلوغ بود اونجا رو مبل نشسته قرمز پوشیده بود دستکش سفید دستش بود منم تاپ شلوارک قرمز تنم بود بعد با دوستام پشت یکی از اون مبلغ قایم شدن که منو بوقت نبینه من خودمو از چشمش خیلی دور میکنم بعد یهو ی پیره زنه زشت با موهای مشکی که فضولم بود اومد گفت مگه گاوی زنگوله تو گردنته تو خواب ی زنگوله تو گردنم بود خودمم یهو دیدم بعد اون یهو رد شد منو دید ولی داشت خودشو میزد به ندیدن به پیره زنه گفت به تو چه پیره زنه ام گفت مگه به تو ربطی داره من از اون پرسیدم اونم گفت ربط داره تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در این خواب چند نشانه وجود دارد .اول انکه در زندگی شما فراخی رخ خواهد داد و این خواب اشاره ای به این دارد که شما خیر و برکتی به همراه خود دارید که آن شخص ثانویه بسیار نسبت به ان مشتاق است.اما شما انرا به عنوان نقطهی ضعف خود از ایشان پنهان میکنید و همین باعث ان میشود که این وصلت رخ ندهد.در خویشتن خود بسیار فکر کنیدو آنچه را که دارید و بسیار نیکو است اثبات کنید تا همه خواهان شما باشند.
   سربلند و پیروز باشید

 74. من توی تاریخ نه فروردین سوم شعبان ساعت دوازده ظهر تقریبا
  خواب دیدم که کسی که خیلی بهش علاقه داشتم ودارم (و اون با کسی رفت که رقیب من بود و تقریبا برتری به من نداشت به گفته خیلی ها و فکر میکنم از روی ترس به اینکه نکنه من ادم بدی باشم و روزی ولش کنم رفت با اون با توجه به تجربه قبلیش که شکست خورده بود وفکر میکنم چشمش ترسیده بود که رفت با ادم کمتر از حد خودش و میدونست این رو هم و اصرار دوستانش هم بی تاثیر نبود (چون با اون پسره سر وکار داشتن و دوستشان بود) توی این رابطه فعلیش و الان حدود نه ماه از اون روز میگذره که من بیخیال شدم از اصرار چون رفت با اون پسره)سعی میکنه که توسط افرادی منو با طناب ببنده در یک مکانی تا من یه حرفی رو که یادم نیس چی بود به اون پسری که باهاشه یا دیگران نگم و منم مقاومت کردم و دیگرانو که سعی در بستن من داشتند به صندلی کنار زدم اصلا کاری هم برایم نداشت و رفتم رو در رو بهش گفتم ببین من که همون روز بیخیالت شدم اصلا بهت هم فکرم نمیکنم چون واسم دیگه مهم نیستی و دلیلی هم نمیینم که این کارو بکنم تو رو بخیر با اون پسره مارو هم به سلامت و اینجا از خواب پریدم ،،،،،،لطفا اگه ممکنه تعبیرش رو بگید(ضمن اینکه بنده به صورت اتفاقی شماره ایشون رو پیدا کردم و سیو کردم که پروفایلش رو ببینم و به نا خوداگاه دستم رفت روی تماس وچون توی واتساپ پیام میره من حتی سریع دلیت اکانت هم کردم ولی چندان برایم مهم نبود این قضیه که دوسه هفته پیش رخ داده بود)
  باز هم ممنون از سایت خوبتون…

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تمام توضیحات شما صحیح است اما دو عامل در این بین وجود دارد که ممکن است خواب شما را فاقد تعبیر کنند.
   اول انکه خواب را ظهر دیده اید.
   دوم انکه معمولا خوابی که در اثر اتفاقی که به تازگی برای ما رخ میدهد خیلی دارای تعبیر نیست.
   اما با وجود تمام این تفاسیر این خواب به این شکل میتواند تعبیر شود که ایشان نسبت به رابطه ی جدیدشان ممکن است بسیار جددی شده باشند و به همین دلیل بزرگترین ترسی که دارند گذشته ای است که با شما داشته اند و به همین دلیل در خواب شما عین واقعیت را ممکن است ببینید.سعی کنید اگر دیگر حسی به ان شخص ندارید خود را از این موضوع دور کنید که خدای ناکرده برا ی شما منبع مشکلی نگردد.
   سربلند و پیروز باشید

 75. نازنین در

  سلام کسی که دوسش دارم(پسر)منو ول کرده ولی من شب ها خوابشو میبینم که همه چی مثه قبله و بهم پیام میدیدم و بیرون میریم تعبیرش چی میتونه باشه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب به علت احساس ناباوری شماست به این موضوع و تعبیری ندارد و ذهن هر انسان به صورت معمول پس از مدتی برای خاطرات خوبی که دارد برای التیام خود این نوع خواب ها را میسازد.
   سربلند و پیروز باشید

 76. سلام من خواب دیدم عشقم تو برنامه تلوزیونی هستش و مجری ازش میپرسه کی ازدواج میکنی اونم میگه بایکی از فامیلا سال99بعد خواب دیدم شب بود و عشقم تو روستایی بود که پدربزرگ و مادربزرگم زندگی میکنن بعد انگار یه جورایی فامبل ما بود و داشت به سمت خونه مادربزرگمینا با عموهام حرکت میکردن تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر دیدن این چنین خواب هایی از دو حالت خارج نیست،یا به علت افکار زیاد حول ان موضوع است و یا اینکه رویای صادقه ای به معنای وصال حقیقی باآن شخص است که در هر دو صورت خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 77. سلام
  مامانم دیشب خواب دید ک دوستش اومده به اون گفته ک عشقم پشت مقعدش قبر چسبیده بعد مامانم میگ ینی چی بعد دوستش میگ ینی میل جنسیش زیاده
  ممنون میشم تعبیر کنید واسم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در این خواب قبر به معنای سرمنزل پایانی است و مقعد هم استعاره ای از کسب و کار است به گفته ی ابن سیرین.
   این میتواند به این معنا باشد که ایشان بسسیار انسانی کوشا ئ تلاش گر هستند و تا پایان برای کسب روزی حلال تلاش خواهند کرد.
   قسمت اخر خواب هم فقط حالت ذهنی شخص بینند ی خواب است و بی تعبیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 78. محمد جواد در

  سلام من خواب دیدم که خواستگاری عشقم رفتم و او را در خواب دیدم در حالی که هنوز او را در واقعیت ندیدم و بعد از آن همه از این موضوع باخبر شدن و این خواب چه تعبیر ی داره

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیری خیر دارد و به معنای اشنایی شما با شخصی نیکو است که ممکن است با همان وجنات داخل خواب باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 79. باعرض سلام
  من و یه خانم تقریبا ۱۲ سال با هم رابطه داشتیم و عاشق هم بودیم و الان چند ماهی هست که دیگه بهش واقعا فکر نمیکنم ولی هر چند شب یه بار بخوابم میاد و بعد از بیداری خیلی دلم واسش تنگ میشه …

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این طبیعت هر انسانی است که پس از رابطهی های طولانی و ایجاد خلا پس از ان در خواب های ما ظاهر میشوند زیرا در واقعیت جای خالی ان ها وجود دارد و تا مدتی همین روال ادامه خواهد داشت.
   سربلند و پیروز باشید

 80. افتاب گردان در

  سلام وقت بخیر
  ببخشید من تو خواب دیدم یکی دخترای فامیلمون وسط یه رودخونه که اب جاری تمیز هست واییستاده یه گردو دستش بود که جوانه زده بود به من گفت که این گردو رو اینجا میکارم تا بزرگ شه بعد با دستش گردو رو تو خاک رودخونه کاشت
  خیلی برام عجیبه خوابم تعبیرش برای خودمه یا اون فایلمون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب از جهاتی خیر است و از برخی جهات نه،زیرا ایستادن در ایب رودخانه و زلال بودن ان یعنی تلاش برای پاک شدن ولی گردو یعنی مال حرامی که به اگاهانه از ان استفاده شود و این دو در تناقض با ه هستند.
   پس میشود خواب را به این شکل تعبیر کرد که ایشان گرفتار مسیله ای هستند ولی خود بدان واقف اند و سعی در حل کردن ان دارند.
   برا یبیشتر خواند تعبیر زیر را هم مطالعه فرمایید.
   تعبیر خواب گردو الامتوسربلند و پیروز باشید

 81. مهدیه در

  سلام خسته نباشید مو یه آقا پسری خیلی میخوامش و اونم همین طور. یه بار خواب دیده اومده ملاقاتم تو پارک دستشم یه گل بوده. بعد میبینه ک من با یه نفر دیگه ام. اونم منو میبینه ک دارم با اون شخص میخندم و اون با گریه از مکان دور میشه. تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب میتواند بر چند وجه باشد .اول انکه اگر از جنبه ی تعبیر خواب خیانت به ان نگاه کنیم که برای این موضوع لینک زیر را مطالعه فرمایید.
   تعبیر خواب خیانت آلامتو
   ثانیا اگر از نقطه نظر گریه و خنده بدان بنگریم اگر ایشان شما را در حالت خنده ی بسیار زیاد دیده اند خیر نیست و باید مراقب باشید.اما اگر تبسم بوده است خیر است و انشالله تاثیر ان را در زندگیتان خواهید دید.
   سربلند و پیروز باشید

 82. سلام سپاسگذارم از پاسخگوییتون،من پریشب خواب دیدم تو مکانی هستم ک نمیدونم کجاست یه محیط دایره مانند که پله پله بود اخر پله ها ی محیط خالی برای اجرای نمایش اینا،بالای پله ها تو ی اتاق چندتا خانوم ک نمیشناختم سمنو میخواستن درست کنن مایع رو ریختن تو دیگ و دادن دست من گفتن تو هم بزن من گرفتم و هم زدم بعد سمنو پخته شد،خیلی خوشرنگ بود،رفتم بیرون ی مراسم بود ک ۴ تا عروس اونجا بود با لباس سفید عروس عین مانکنا امدن رد شدن،من هم یه چادر مشکی سرم بود باحجاب و کمی ارایش ملایم داشتم،(تو واقعیت من چادری نیستم)انگار اونجا یکی بم میگفت توهم عروسی ولی کامل نه!پایین ترین پله خواهر و مادر عشقم نشسته بودن،من هم بالاترین پله بودم،بعد عشقم رو دیدم رفتم سمتشون،پایین پله ها سلام کردم بهشون و با احترام احوال پرسی کردم ب روم لبخند زدن و پا شدن خواهر عشقم بهم گفت تو همیشه مارو خجالت زده میکنی..
  لطف میکنیدداینم برام تعبیر کنید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   برای تعبیر این خواب ها باید مرحله به مرحله خواب را تعبیر کرد.پس در مرحله ی اول اشاره ای به زندگی شده است که همان محیط پله پله و نمایش گونه بوده است.در وهله دوم مسیولیت تولید خیر و برکتی به شما داده شده است که خیر است و شما هم از عهده ی ان به خوبی برامده اید.در این بین خود را در مراسمی که عروس در ان بوده است دیده اید و این خود به معنای ان است که شما ان کار اول را برای امری بسیار خیر کرده اید و این ممکن است به این تعبیر باشد که برای رسیدن به کسی که دوستش دارید باید کاری بسیار خیر انجام دهید .در رابطه با تفاوت پله ها هم باید گفت که شما احتمالا انسان خیر تر ی از ان دو هستید و در این خواب به شما اشاره شده است.
   سربلند و پیروز باشید

 83. محمد نودهی در

  سلام من یک دختری تو فامیلامون خیلی دوساس دارم و تقریبا ۹ سال عاشقشم و ۴ سال میشی که یکم بهم سرد شده من خواب دیدم که با ایشون دست هم گرفته بودیم و اون تو خواب حتا بیشتر از خودم منو دوست داشت جوری که اصلا دستمو ول نمیکرد و ازم خواست که اون کاری ۵ سال قبلو بکنیم دست همو بگیریم همو ببوسیم و میخواستیم باهام حرفای دلمون بگیم که دستمو ول کرد گفت بیا دنبالم من هم دنباالش دویدم اما هعی سرم گیج میرفتم خوردم زمین اما وقتی از زمین پاشدم با سرعت زیاد داشتم خودم بهش میرسوندم چون خیلی جلو بود ازم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب به این اشاره دارد که سعی بر ان کنید که به صورت کاملا نامحسوس و مخفی بفهمید و در خود و ایشان جست و جو کنید که عات کمرنگ شدن رابطیتان چه بوده است تا پس از ان بتوانید دوباره ایشان را بدست اورید و شرایط را به حالت قبلی برگردانید.
   سربلند وپیروز باشید

 84. سلام و خواب دیگری رو تقاضای عاجزانه دارم تعبیر کنید،همین اقایی ک ما همدیگرو دوست داریم،همین امشب قبل اذون خواب دیدن که میان خونه و من تو اتاق(اعوذوبالله) بغل مرد دیگه ای خوابیدم،خیلی بهم ریخته ان و حالشون خوب نیست
  ایشون به ندرت خواب میبینه و این خواب رو دو بار دیدن،بی صبرانه منتظر تعبیرتونم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اینکه در خواب ایشان دیده اند که خدای ناکرده شما در حال عملی ناپسند هستید دلایل مختلفی دارد و کاملا موضوعی ذهنی است و میتواند به این شکل باشد که :چنانچه در خواب ببینید شریک زندگی، همسر یا فرد مورد علاقه‌ی شما خیانت می‌کند، نشان می‌دهد از اینکه ترکتان کند، واهمه دارید. شما نگران آینده هستید و نگرانید که شریکتان در آینده نیز همراهتان خواهد بود یا خیر. شاید هم منتظرید تا به تعهداتش جامه عمل بپوشاند. چنین خواب‌هایی اغلب ناشی از آن است که شریک زندگی قبلی شما، والدینتان یا فردی که برایتان از اهمیت ویژه‌ایی برخوردار بوده، شما را ترک نموده است.
   برای اینکه دلایل دیگر را هم بخوانید و سبب رفع مشکل گردد لینک زیر را مطالعه فرمایید.
   تعبیر خواب خیانت آلامتو
   سربلند وپیروز باشید

 85. سلام وقت بخیر من با اقایی رابطه دارم خیلی همدیگررو دوست داریم،من دوبار در خواب دیدم که مادربزرگم ک فوت کردن به خوابم اومدن و من تو خوابمم میدونم ک ایشون فوت شده تو ی جمعی اومدن و فقط م قادر به دیدنشون،بهشون با گریه و التماس گفتم ک توروخدا مامان بزرگ میگن مرده ها از اینده خبر دارن خواهش میکنم که ب من بگو اینده من با عشقم چ طوری میشه،ایشون به من گفت ک خیلی خوشبخت میشید ودستش رو مشت کرده به سمت گرفت و گفت علی تورو اینجوری تو زندگیش نگه میداره و دو تا بچه میارین،و دقیقا یک بار هم از پدربزرگم ک فوت شدن پرسیدم،با گریه به حضرت عباس قسمشون دادم ک بگن اینده ما جطوریه;به من گفت نگران نباش خوب میشین و لبخند زد و رفت،خواهش میکنم خوابم رو برام تعبیر کنید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   انشالله که خیر است اما دیدن خواب هایی که معمولا ارزوی ذهنی محسوب میشوند نمیتواند دارای تعبیر خاصی باشد و ممکن است قداست ذهنی برای توجیه موضوع باشد اما وضال و امر به وصال همیشه در خواب نیکو است.
   بیشتر فکر کنید و اگر توانستید تصمیم بگیرید خدا را فراموش نکنید.
   سربلند و پیروز باشید

 86. سلام خسته نباشین..ببخشید میخواستم بگم من وعشقم خیلی عاشق همیم الان مشکل داریم باهم وتقصیرمن بوده واون ازمن دوری میکنه وکارمون ب جدایی کشیده تقریبا درحالی ک هنوزم عاشقمه منم همینطور..هرشب خوابشومیبینم ومیخواستم بدونم چراهمش توخواب ماباهم رابطه جنسی داریم؟دیشبم خواب دیدم توی مدرسه درس میخونیم وباهم میخندیم وخوشحالیم ی گل رزهم بهم داده گذاشتم توکیفم..

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   ابن خواب ها به علت افکار شماست که به ایشان فکر میکنید و اینکه در خواب با ایشان رابطه داشته اید هم میتواند به عنوان الگویی از بالاترین لذت با ایشان باشد.
   سعی کنید از ان جهت که صحیح است برای حل موضوع وارد عمل شوید ولی قبل از ان تمامی جوانب برای صحیح بودن این انتخاب را بسنجید.
   سربلند وپیروز باشید

 87. توخواب داشتم یه لباس مجلسی شیک برا خودم می دوختم
  آخه یه مراسمی پیش رو بود وتمومشش کردم به نظر خودم خیلی قشنگ شد ولذت می بردم ازلباسم،یکی از دوستام هم خونه مابود با عین حال که هنوز ازدواج نکرده دیدم که دو قلو بارداره وپسر داره
  بعد از قضایا یه سفر پیش اومد با تعداد زیادی از فامیل راهی مسافرت شدیم رفتیم یه جایی که مشخص نبود ولی بزرگ وبا صفا بود بساتمون رو اونجا پهن کردیم هرکسی به یه کاری مشغول بود منم گشنه ام شده بود رفتم سر قابلمه غذا که ماکارونی بود از ته دیگش برداشتم خوردم دوتا از فامیلا هم کنارم بودن یکی یک تیکه هم به اونا دادم تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خوابی خیر است زیرا در خواب دوختن جامه برای خود به تعبیر تلاش برای اراستگی روح است و عمچنین سفر رفتن در خواب به جایی باصفا نشان از اینده ی بسیار سعادت مند دارد که هما نسفر به معنای مسیر زندگی است و ان اینده ای که در خواب برای شما نشان داده شده است به اینگونه خواهد بود که شما دیگران را نیز ارتزاق خواهید کرد و این که زن دیگری را در خواب باردار دیده اید به گفته ی برخی معبران به معنای زایش احساساتی در درون شما خواهد بود که سبب همان اینده ی نیک میشوند.
   سربلند و پیروز باشید

 88. با سلام من دیشب خواب عشق قدیمیمو دیدم البته نمیشه گفت قدیمی چون من ی بار بعد اون باز عاشق شدم چون سه سالی ندیده بودمشو دیگه عشقم بهش کم شد ولی بعد این ک از عشق دومم جدا شدم دوباره به اون فک میکنم (ی طورایی از خودم بدم میاد ) دیشب خوابشو دیدم تو این ی شیرینی بهم داد خوابم جزئیات دیگه هم داشت اتش سوزی داشت . فوتبال هم بود. ممنون میشم راهنمایی کنید .❤

  • یاسین صداقت در

   باا سلام
   برای اینکه زوایای مختلف خوابتان مورد بررسی قرار گیرد باید به صورت کامل تعریف شود اما دیدن کسی که دوستش دارید در خواب به معناهای مختلفی میتواند باشد.
   برای تعبیر ان لطفا خواب را به صورت کامل تعریف کنید تا الگوهای داخل ان شناسایی شود.
   سربلند و پیروز باشید

   • سلام مجدد متن قبلی یکم خلاصه بود . تکمیلی .(خواب دیدم ی بچه کوچیک خونمونه ک گم شده ولی میشناختمش فامیل خیلی نزدیک عشق قدیمیم بود حدودا 8 سالش بوده بعد منم دستشو گرفتم تا ببرم تحویل خونوادش بدمش تو راه ک داشتم میرفتم خونه اونا (عشق قدیمیم *)هم تو راه بود همشون خبر دار شدن منم منم عشق قدیمیو دیدم بهم سلام کرد ی شیرینی هم خواست بهم بده ک گفتم فعلا ن کسی میبینه بعد ی 200 متر ک با خوانوادش رفتیم جلوتر و به مقصد رسیدیم اونا رفتن بچه رو تحویل بدن اونم شیرینو بهم داد منم خوشحال بودم ولی خنده انچنانی در کار نبود .دقیقا یادم نمیاد از فاصله چن صد متری ی باغ هم اتیش گرفته بود. بعد برگشتم سمت خونه دیگه اونو ندیدم تو راه داداشم داشت فوتبال بازی میکرد ک منم بازی کردم . در ضمن بگم ک همونطور ک تو نوشته قبلیم نوشتم من دو سالی عاشق این دختر بودم ک ی مدت با ی دختر دیگه بودم بعد جداش شدیم ولی هنوزم دلم پیش اینه درسته دو سال ندیدمش ولی بازم خیلی دوسش دارم ولی تا حالا قدمی بر نداشتم ک بهش بفهمونم دوسش دارم . ممنون میشم کمک کنید سلام مجدد متن قبلی یکم خلاصه بود . تکمیلی .(خواب دیدم ی بچه کوچیک خونمونه ک گم شده ولی میشناختمش فامیل خیلی نزدیک عشق قدیمیم بود حدودا 8 سالش بوده بعد منم دستشو گرفتم تا ببرم تحویل خونوادش بدمش تو راه ک داشتم میرفتم خونه اونا (عشق قدیمیم *)هم تو راه بود همشون خبر دار شدن منم منم عشق قدیمیو دیدم بهم سلام کرد ی شیرینی هم خواست بهم بده ک گفتم فعلا ن کسی میبینه بعد ی 200 متر ک با خوانوادش رفتیم جلوتر و به مقصد رسیدیم اونا رفتن بچه رو تحویل بدن اونم شیرینو بهم داد منم خوشحال بودم ولی خنده انچنانی در کار نبود .دقیقا یادم نمیاد از فاصله چن صد متری ی باغ هم اتیش گرفته بود. بعد برگشتم سمت خونه دیگه اونو ندیدم تو راه داداشم داشت فوتبال بازی میکرد ک منم بازی کردم . در ضمن بگم ک همونطور ک تو نوشته قبلیم نوشتم من دو سالی عاشق این دختر بودم ک ی مدت با ی دختر دیگه بودم بعد جداش شدیم ولی هنوزم دلم پیش اینه درسته دو سال ندیدمش ولی بازم خیلی دوسش دارم ولی تا حالا قدمی بر نداشتم ک بهش بفهمونم دوسش دارم . ممنون میشم کمک کنید

    • یاسین صداقت در

     با سلام
     خوابی طولانی و چندوجهی است پس باید قسمت به قسمت در ان پیش رفت.
     اول انکه ان کودک نشانه از مسیولیت و یا فرصتی است که در اختیار شما قرار خواهد گرفت و ممکن است در بین انجام این مسیولیت شما باز هم با ایشان و ای وجوهی از شخصیت ایشان برخورد کنید و به کمکتان بیاید.تبسم هم در خواب خیر است اما خنده ی طولانی به معنای غم است.
     آتش گرفتن باغ هم در خواب نمیتواند خیر باشد و به معنای مشکلی در اینده ی نه چندان دور در نزدیکی شماست و نه لزوما برای شخص شما.
     در نهایت هم باید بدانید که فوتبال بازی کردن در خواب به معنای درگیر شدن به امور دنیوی و بی فایده است .
     در کل میتوان گفت این خواب اشاره ای به مسیولیتی دارد که به شما واگذار خواهد شد و ممکن است دوباره شمارا به ان خانم نیازمند کند.
     سربلند وپیروز باشید

 89. سلام و خسته نباشید
  دوست عزیز من دختری رو چندین سال پیش دوست داشتم و در حال حاظر با یه دختر دیگه در رابطه ام و واقعا دوسش دارم و قصدم جدیه.
  من با اون دختری که چند سال پیش دوسش داشتم در ارتباطم و دوستیه خیلی کم رنگی با هم داریم. ولی توی خوابی ک دیدم.اون دختر منو خیلی دوست داست در صورتی ک من از رابطه ی فعلیم راضیم و ب کس دیگه ای فکر نمیکنم.
  توی خواب همش داشتم به این فکر میکردم ک من این دختر رو خیلی ساله دوست دارم درست اما من رابطه ی الانم رو هم دوست دارم..یه جورایی داشتم خیانت میکردم انگار در صورتی ک اصلا اهلش نیستم. باید بگم ک خواب اون دختر رو من خیلی زیاد میبینم و حتی علایقی ک ایشون برا کسی ازشون نگفتن و من از طریق خواب هام میفهمم.من ایشون رو واضح در خواب هام میبینم در صورتی ک از نزدیک در واقعیت ندیدمشون.
  لطفا بگید من چرا خوابای ایشون و میبینم وقتی حتی بهشون فکر هم نمیکنم و دیگه بهشون حسی ندارم؟ و اینکه این خوابی ک دیدم تعبیری داره؟؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب میتوان نشان گر علاقه ی ان شخص به شما باشد و اینکه از طرف ناخوداگاهتان مسیری به گذشته ی شما باشد که بتوانید این انتخاب را انجام دهید اما باید بدانید که خواب ها دلیل بر انتخاب های عقلانی و صحیح نیستند و این ممکن است به معنای وسوسه ای نیز باشد که شما درگیر خود کند و باید کاملا بر حذر باشید.بسیار بهتر است که زمانی بگذارید و انتخاب صحیح را انجام دهید و پس از انبه یکی از روابطتان پایان دهید تا این خواب ها هم پایان بپذیرند.
   سربلندو پیروز باشید

 90. سلام
  من ینفر رو خیلی دوسش دارم..چن شب پیش تواب دیدم که باهم توی اتاق هستیم و داشتیم باهم صحبت میکردیم و میخندیدیم…
  ولی خب انگار من مواظب بودم که کسی مارو باهم نبینه
  میشه تعبیرشو بهم بگید؟
  ممنون❤

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اگر خنده ی شما بسییار زیاد بوده است به معنای ناراحتی است و اگر به شکل تبسم و خوشحالی بوده است به معنای گشایش در زندیگتان است و این خود تمام خواب را تعبیر خواهد کرد .
   سربلند و پیروز باشید

 91. سلام وقتتون بخیر
  من مدت سه ماهه که با دختر خانمی آشنا شدم و عاشقشم و نیتم هم واقعاً ازدواجه اما ایشون منو دوست ندارن و بهم گفتن تو پسر خوبی هستی اما من نمیتونم باهات زندگیمو بسازم و تو برو پی زندگی خودت و معطل من نباش تا اینکه چند شب پیش خواب دیدم کنار ایشون دراز کشیدم و نمی‌دونم من ازش پرسیدم یا خودش بیان کرد اما یهو بهم گفت منم دوستت دارم و همدیگرو بغل کردیم و لبامونو گذاشتیم روی هم و دو طرف داشتیم لبای همدیگرو می‌خوردیم که بیدار شدم. خیلی حال خوبی داشتیم.
  واقعاً الآن گیجم که تعبیر این خواب با اون نه گفتن ایشون چطوری میشه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب از دو حالت خارج نیست و بستگی به واقعیت موجود نیز دارد که در اینجا بر اساس فرمایشات شما یکی از ان ها صادق است که احتمالا به علت علاقه ی زیاد شما به ایشان این خواب را دیده اید و چیزی غیر از این نمیتواند باشد ولی اگر حالت تعبیر ان ار ببینیم میتواند به معنای وصال شما به ایشان و یا شخصی در وجنات ایشان باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 92. عاشقم در

  سلام
  من چند شب پیش خواب دیدم که جای وضوخانه مدرسه هستم و بیرون وضوخانه عشقم و برادرش که دوست خودمه نشستن و دارم به سمت اونا میرم

  ولی یهو یکی دستشو زد بهم

  برگشتم دیدم یکی داره سیگار میکشه و یه برگه داد دستم که دورش رو با سیگار سوزونده بود و وقتی برگه رو خوندم با عصبانیت برگه رو پرت کردم اون طرف و از خواب پریدم

  اونی که داشت سیگار میکشید یکی از بچه های مدرسمون بود که خیلی آدم سالمیه ولی برادر عشقم امسال یک رفتار عجیبی بهش داره؛نمیدونم چرا؟؟؟!!!

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب تعبیری نیک ندارد و اشاره به این دارد که رابطه ای که راجع به ان صحبت میکنید اشتباه است و علت ان هم سیگار و برگه ای است که به شما داده شده است که تعبیر سیکار در خواب به معنای تدخین و کار اشتباه انجام دادن است.بسیار اگاه باشید
   سربلند و پیروز باشید

 93. خواب دیدم یکی از آشنایان برا تولد مادرم کلی طلا آورده که تو خواب میگفت ۲۶۰میلیون پولشون شده منم طلاها رو از مادرم گرفتم گردنبندش رو تو گردنم کردم ودرحال نگاه کردن بقیه طلاها که انگشتر بود ،بودم ممنون میشم تعبیر این خوابم رو هم بگید تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دیدن طلا در خواب میتواند به معنای رزق و روزی دنیوی باشد و ممکن است به واسطه ی خیری که به مادر شما میرسد شما نیز از ان بهره مند گردید.
   سربلند و پیروز باشید

 94. با سلام ودرود
  من عاشق پسری هستم ودوستش دارم دیشب خواب دیدم که باعشقم خونه پدربزرگم روستا هستیم من داشتم یکسری کارا رو انجام میدادم وعشقم تو اتاق خوابیده بود بعد از انجام کارا اومدم بیدارش کردم که بریم تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب ممکن است به علت افکار شما باشد و لی در غیر انصورت میتواند به این معنی باشد که تعبیر دیدن عشق در خواب به معنا و مفهمو وصال به ایشان و یا کسی هم سنگ و هن اندازه ی ایشان است.
   سربلند و پیروز باشید

 95. سلام. من چند وقت پیش یه حسی از یه جایی اشتباهی سراغم اومد و از یه آقایی خوشم اومد. بعد که به خودش گفتم گفت که حسم اشتباهه و اون پسر خیلی بدیه و اهل ازدواج نیست. چند مدتی هست از اون محلی که ایشون بودن رفتم و دیگر هیچ وقت به اون جا دسترسی ندارم. این چند مدت خیلی زیاد میخوابم و یه روز هم خواب دیدم که تونستم برگردم به اون محیط و دوباره میتونم ببینمش و دوستش داشته باشم. در صورتی که بعضی وقت ها به خدا پناه میبرم چهره ای شیطانی برام پیدا میکنه ولی به جز اون نمیتونم به کس دیگه ای فکر کنم. ببخشید میشه بگین اون خوابم تعبیر داره یا نه و یا به چه معناست؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این نوع خواب ها به علت فکر زیاد به وجود میایند و دارای تعبیر نیستند و این امری کاملا طبیعی و مرسوم است که شما نسبت به شخصی که حسی داشته اید همچنین خوابی ببینید و چون خواب خالی از هر المان و الگویی است پس دارای تعبیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 96. سلام به اقای صداقت و سایت خوب الامتو
  من دو شب پیش خواب دیدم که با عشقم {دختری که دوستش دارم} یه سفر خیلی طولانی رفتیم و خواب خیلی طولانی دیدم بعد در آخر با اون دختر ازدواج کردم و اون اومد به خونمون . در کل خواب خیلی خوبی بود تعبیرش چیه؟؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر دیدن وصال در خواب با کسی که دوستش دارید به همان مقدار که در خواب خوب بوده است در واقعیت هم نیکو است و نشان از خبری در اینده دارد که به واسطه ی ان یا به همان شخص میرسید و یا به شخصی به شکل و نمونه ی ایشان میرسید.
   سربلند و پیروز باشید

 97. سلام وقت بخیر دیشب جمعه خواب دیدم ک برای اون دختری ک خیلی دوستش دارم و سید هم هستص . وسیله کرونا سنج خریدم ک قیمتش ۲میلیون بود بعد به در خونشون رفتم و تا در خونه رو باز کرد ومنا دید خیلی هیچان زده شد و باهم حرف زدیم و این دستگاه رو بهش دادم و بهش گفتم میشه شماره تونم داشته باشم. گفت اره و شماره منا داشت مینوشت تو گوشیش ولی دقت ک کردم دیدم داره اشتاه می نویسه بعد گوشیش رو گرفتم ک خودم بنویسم دیدم باباش امد و منم نا تموم شماره رو نوشتم و بهش دادم . وبعد با باباش با ماشین خودم رفتیم بیرون و برگشتیم .بعد باباش گفت دیگ کاری نداری . منم گفتم ن فقط میخوام دستگاه رو ببینم سالمه یا خراب تا دوباره شماره رو بهش بدم .

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب نمیتواند دارای تعبیر باشد و احتمالا بر اساس فکر های زیاد به ایشان شما این خواب را دیده اید و این که درخوابتان الگو ها و المان های مختص شرایط الان دیده اید همگی فضاسازی ها ناخوداگاه شما برای ایجاد این خواب بوده است.
   سربلند و پیروز باشید

 98. فاطمه در

  سلام منو یه پسری عاشق هم بودیم و بعد یه سال و نیم نامزد کردیم و ب دلایلی بهم خورد هی خودمون هم از همدیگه جدا می شدیم ک کلا رابطه رو تموم کنیم ولی نتونستیم دوباره بر می گشتیم بهم کلی هم خوابشو می بینم خواب جهاز برونمون یا خواب اینکه با پدر مادرش میرم خونشون مادرش میگه ک درستش میکنم قضیه رو و هر خوابی ک می بینم اینه ک قضییه ما درس شده و مراحل جهاز برونمون هست و کلی هم تو خواب پدر مادرش با هم خوب هستن و با روی خوش باهام صحبت میکنن ولی اینبار خواب دیدم ک پسره بهم میگه ک میخوام خودمو بکشم و این اهنگو برات میفرستم و بعد مرگم ببر برا پدر و مادرم تا گوشش کنن بعد ایکنه فرداش مادر و خوهرش میان پیشم‌مث اینکه پسره خودشو واقعا کشته و اومدن اهنگه رو گوش کنن ولی من هر کاری میکنم گوشی به یه مشکل بر میخوره و نمیشه اهنگه رو بیارم براشون تا اینکه ظهر میشه و پدر پسره هم میاد خونمون ولی دیگه هیچی گریه زاری نکردن مادرش و خواهرش و خیلی هم خوب و خوش بودن و کلی می خندیدن همراه خانواده من و اینکه همونجا تو حیاط خونمون میشینیم و نهار میخوریم
  میخواستم ببینم تعبیرش چیه لطفا بگین ممنونم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب های اولیه که دیده اید به دلیل فکر زیاد به این موضوع است و کاملا طبیعی است ولی خواب اخری که دیده اید به معنای این باشد که در خواب دیدن خنده ی زیاد و خوشحالی به معنای ناراحتی است برای شخصی که میخندد ولی در خواب هم مردن،نیودن و یا کشته شدن به معنای طول عمر برای ان شخص است.انشالله که خیر است ولی این خواب نمیتواند تعبیر منسجم و واحدی داشته باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 99. با سلام
  من دشب خواب دیدم خیلی تو خواب اشفته بودم
  و همش تلقین میکردم ک کرونا گرفتم
  خونریزی شدید افتادم تو خواب
  همونجوری ک نگران خودم بودم یدفه دیدم مامانم داره بم میگ مینا دارم سکته میکنم
  و یدفه چشم چپش از حدقه زد بیرچن رفتم سریع
  جلو چشمشو گرفتم و دستمو گذاشتم تو دهنش
  بعد چند دیقه احساس کردم حالش خوب شد
  حالا من همش میخاستم بابامو صدا کنم اصلا صدام در نمیاد
  همون لحظه فقط صلوات میفرستازم
  و همزمان ک صلوات میفرستازم چند تا از صفات خدا میومد جلو چشمم مثل یا قیوم و با حی و…
  توروخدا تعبیرش کنید خییلی نگرانم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب به احتمال زیاد دارای تعبیر نیست و اضغث احلام محسوب میشود زیرا در خواب شما المان شاخصی برای تعبیر کردن دیده نمیشود و المان های خواب شما با هم در تناقض هستند و این امری طبیعی است زیرا در شرایط کنونی اکثریت مردم دچار ترس و استرس ناشی از این موضوع هستند و این خود دلیلی است که در خواب هایشان بنده هم مشاهده میکنم که دچار اضغاث احلام میشوند.
   سربلند و پیروز باشید

 100. سلام،من چند وقته یکیو دوس دارم دیشب خواب دیدم که کیک خریده و میاد منو بغل میکنه/:
  اصلا درک نمیکنم همش دارم خوابشو میبینم احساس میکنم خوابمو تسخیر کرده

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب از دو حالت خارج نیست .
   اول انکه به معنای رسیدن و وصال باشد و دوم انکه به علت مشفله ی ذهنی به این موضوع طبیعتا دیدن این خواب امری معمول باشد.در هر دوصورت خیر است.
   سربلندو پیروز باشید

 101. سلام خسته نباشيد
  در واقعيت يك پسري بهم خيلي ابراز علاقه ميكرد و پيشنهاد دوستي داد ومن قبول نكردم و با وجود اصرار زياد ايشون اما الان رابطمون به كلي قطع شده.( چون به دلايلي نمي تونستيم باهم ازدواج كنيم ). ديشب خوابش رو ديدم. خواب ديدم من به همراه خواهر و مادرم يه جالي هستيم (اونجا رو نميشناختم و زياد جزييات يادم نيست فقط تا اين حد يادم هست كه من به صورت دراز كش و نشسته بودم و مادر و خواهرم كنارم بودن ) تقربيا 50 متر اون طرف تر اين اقا ايستاده بود و به من خيلي عاشقانه نگاه ميكرد چشم ازمن بر نمي داشت به قول معروف زل زده بود كه من متوجه عشقش نسبت به خودم بشم و يه ارامشي توي چهرش بود( اصلا با هم صحبت نكرديم فقط نگاه مهربون و عاشقانه ) و من چون نميخواستم مامانم و خواهرم متوجه نگاه من به ايشون بشن ( در واقعيت دختر خجالتي اي هستم) يكي دو بار نگاه كردم و ديگه نگاه نكردم چون خواهرم تقريبا متوجه شد و لبخند مي زد.

  مي خواستم بدونم آيا تعبير داره و مشكلمون برطرف ميشه يا چون فكرم مشغول هست اين خواب رو ديدم ؟ (چون يه هفته هست كه جواب منفي دادم).

  • البته يادم رفت بگم
   كه
   وسط هاي خواب بود كه يك انگشتر توي انگشت سوم دست چپم ديدم(انگشت حلقه نبود) كه شكل انگشتر به اين صورت بود كه يك طرفش دوتا سر مار زرد رنگ كنار هم بود و طرف دوم به شكل يك نيم دايره سفيد رنگ بود كه اخر هاي خواب بود كه نديدم كه چي شد اما ديگه انگشتر رو نديدم. فقظ چشم هاي ير از احساسش رو ميديدم.
   ممنون از بزرگواري شما لطفا تعبيرشو بنويسيد

   • یاسین صداقت در

    با سلام
    در ادامه خواب شما این تعبیر نیز ادامه دارد که دیدن انگشتر در خواب به معنای پیدا کردن راهی است برای رسیدن به موفقیت و این در تعبیر قبلی که برای شما عرض کردم متناسب است و بدین معناست که شما برای رسیدن به ان وعده که درتعبیر قبل عرض کردم نیاز به پا گذاشتن در راهی جدید دارید.
    برای بیشتر خواندن این موضوع لینک زیر را هم مطالعه فرمایدد.
    تعبیر خواب انگشتر الامتو
    سربلندو پیروز باشید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   معمولا هیچ خوابی بی تعبیر نخواهد بود و باید اگاه باشید که خواب ها حتی اگر رویای صادقه هم نباشند برای شما نشانه ای از درونتان خواهند داشت.این خواب ممکن است به این شکل تعبیر داشته باشد که در خواب شما اینگونه رخ داده است اشاره ای به این داشته باشد که شما میتوانستید ربطیتان را ادامه دهید تا بفهمید که ایا شرایط مهیا برای ازدواج وجود دارد یا خیر و قطعا در طول روابط است که افراد به نتیجه یا خواهند رسید که ایا فرد مناسبی برای طندگی خود پیدا کرده اند یا خیر.
   لبخند زدن هم تعبیر نیکو دارد و به معنای رضایت است و اینکه خواهرتان به شم لبخندی در حد تبسم زده است به معنای رضایت ایشان از اعمال شماست.برای بیشتر دانستن راجع به تعبیر خواب لبخندزدن میتوانید لینک زیر را مطالعه کنید.
   تعبیر خواب لبخند زدن الامتو
   سربلند و پیروز باشید

 102. سلام من خواب دیدم که سوار یه مینی بوس که شخصی دوسش دارم واز هم جداییم رانندشه ومن ودوستم باهم میگفتیمی ومیخندیدیم اون از تو اینه ماشین بهم زل زده ونگاهش ازم‌ور نمیداشت هر وقت میخندیدم اونم میخندید تعبیرش چیه؟؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب نیکو است و بدانید که این به این تعبیر میتواند باشد که در خواب دیدن وسیله ی سفر به معنای مسیری است که در ان زندگی طی میشود و انسان به شوق خود در ان گام میگذارد .در مجموع تعبیر این خواب به این شکل میتواند باشد که این شخص برای شما زندگی خوبی که ترقی در ان است میتواند رقم بزند.
   سربلند و پیروز باشید

   • سعیده در

    سلام خدمت شما.من خواب دیدم باکسی که الان عاشقشم والبته دورم ازش دیدمش باهم غذاخوردیم انگارتوخونه خانواده هامونم بودن اون رفت که بخوابه من اومدم جلوش موهاموشونه کنم که منوببینه ولی اون توجهی نکردتعبیراین خواب میشه بگیدچیه خیلی ممنون

    • یاسین صداقت در

     با سلام
     این خواب خوابی نیکو است اما یک اشاره به این معنا دارد که شانه کردن در خواب به معنای ناراحتی ذهنی متواند باشد و این خواب به این شکل تعبیر میشود که شما از بودن ایشان راضی هستید و با ایشان روزگار خوشی خواهید داشت اما در حال حاضر احتمالا شما ناراحی دارید که یا با ایشان بیان نکرده اید و یا اینکه ایشان نسبت به این موضوع انچنان که باید و شاید اهمیتی قایل نیوده اند و این خود دلیلی بر ان بوده است که شما از این جهت این خواب را ببینید.
     برای بیشتر خواندن این موضوع لینک زیر را مطالعه فرمایید.
     تعبیر خواب شانه کردن الامتو
     سربلند و پیروز باشید

 103. ملیحه در

  سلام.آقای صداقت ,وقت شما بخیر
  من الان که بعد از ظهر خوآب دیدم,عشقم(آقائی که دوستش داشتم و چند سال دور شدیم واخیر تصادفی در طبیعت همدیگرو دیدیم که البته قبلش خواب صادق دیده بودم وبعد شما تعبیر کردید) ما گروهی تو اتوبوس می رفتیم سفر صعود داشتیم,اون خیلی به من نزدیک بود بادهم حرف میزدیم خیلی خوشحال بودیم حتی,سرمون به هم نزدیک بود گفتم دیدی,کفش صعود برف رو نیاوردم اشتباه و…اون لاله گوش منو نوازش,کرد,انگار بگه مهم نیست,یا محبت یا توجه منو جلب,کنه اما من زیاد بهش حس ابراز نکردم آنقدر اینوحس کردم که وقتی چشمامو باز,کردم باورم نمی شد خواب دیده ام
  لطفا تعبیر بفرمائید سپاسگزارم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب بالا رفتن به معنای ارتقای درجه در زندگی شخصیتان است و ممکن است این ارتقای درجه به واسطهی ایشان باشد و اینکه شما در خواب بخشی هم داشته اید که در ان برف بوده است باید بدانید که تعبیر برف در خواب به معنای غم و اندوه است واینکه شما در خواب کفش هایتان را فراموش کرده اید میتواند به این معنی باشد که شما به غم و اندوهی که در مسیرتان بوده است دیگر دچار نخوایهد شد و علت خونسردی اشان در خواب نیز همین موضوع بوده است و این خود نشانه ی خیر و نیکی برای شماست.
   انشالله بدان چه که صلاح شما در ان است دست خواهید یافت.
   برای بهتر فهمیدن ان تعبیر برف را هم در لینک زیر بخوانید.
   تعبیر برف الامتو
   سربلند و پیروز باشید

   • ملیحه در

    لاله گوش من که ایشون داشت نوازش میکرد چه تعبیری دارد یعنی منفعت از جانب ایشون?
    بعدهنوز نیومده,و حتی بعد از از دیدن ناگهانی تماسی نداشته ,این خواب میتونه بر این باشه که میادش?

    • یاسین صداقت در

     با سلام
     ان نشانه میتواند فقط فضایی ایجاد کند که نشانه گر خونسردی ایشان از موضوعی که قرار است رخ دهد باشد و هر خوابی نیاز به فضایی دارد که در ان رخ بدهد و تمام المان های جزیی یک خواب دارای تعبیر نیستند.
     سربلند و پیروز باشید

 104. باسلام خسته نباشی خواهش میکنم جواب بدید من عاشق دختری هستم ولی یک طرفه هس و دختره میگه من تورو نمیخوام ولی من عاشقشم خواب دیدم که باهم خیلی خوب و مهربون بودیم خیلی خیلی بهمون خوش میگذرشت بعد سوار تاکسی شدیم خواستم بوسش کنم گفت نه راننده داره نگاه میکنه ولی تو ماشین بغلم بود بعد خودش حساب کرد نگذاشت حساب کنم بعد راننده گفت باید دو تومن بیشتر بدید منم دادم بجاش ولی اون اسرار داشت به راننده پولم برگردنه ولی در اخرمن به پولش دوتومن اضاف کردم خواهش میکنم تعبیرش بگید لطفا

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب به این شکل تعبیر میشود که بیشتر در این خواب ما در حال مشاهده ی الگوهایی از طرف ایشان هستیم که علت نارضایتی خود به برقراری ارتباط اشاره میکند که احتمالا یکی از ان ها سخن مردم باشد و دیگری هم تفاوت سطح اجتماعی شما دونفر و الا در غیر اینصورت ایشان به این ارتباط راضی بودند.
   سربلند و پیروز باشید

 105. با سلام
  من خواب دیدم ک یکی از پسرهای فامیل تو یک مهمونی اومد طرفم گف موهات چه بوی خوبی میدن و خیلی خوشگلی بعد خودشو میچسبوند بهم و گفتش بیا با هم اشنا شیم و از این حرفا، پسری که از خودم خیلی بزرگتره بعدشم در اون لحظه یهو یکی صداش کرد و رفت و حرفمون نصفه کاره موند به نظرتون تعبیرش چی میتونه باشع!!؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب به این شکل خواهد بود که شما با شخصی هم وجنات ایشان و هم اندازه و نزدیک به ایشان اشنا خواهید شد که برای شما خیر خواهد بود.
   سربلند و پیروز باشید

 106. با سلام
  لطفا جواب بدید
  خواب دیدم سر کلاسم و دختری که دوسش داشتم هم سر همون کلاسه( البته این بگم که دانشگام شیش ماهه تموم شده و اون دختر هم اون موقع بهم جواب نداد)واقعا دوسش داشتم.رابطش داخل خواب باهام بد نبود که اخر خواب دیدم ی دانشجو با استاد شوخی میکنه و من قهقهه میزنم تو خواب البته متوجه شدم که در واقعیت ی لبخند رو لبمه و بعد بیدار شدم در ضمن دو روز دیگه جواب ازمون استخدامیم میاد به خاط اونم خیلی استرس دارم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب نشانه ای بر ان است که ان دوست داشتن خیر برای شما نبوده است و شما همان بهتر که از ایشان جوابی نگرفته اید زیرا ممکن بوده است که دچار مشکلاتی بشوید.
   قهقهه در خواب به معنای رنج است و اینکه شما بدان نرسیده اید نشانه ای از خیر است.
   برای بهتر متوجه شدن این موضوع لینک زیر را مطالعه بفرماییدد
   تعبیر خواب خندیدن الامتو
   سربلند و پیروز باشید

 107. سلام
  من دو ماه پیش خواب دیدم ک توی محله ای ک ما.زندگی میکنیم دارم قدم میزنن بعد خانوم های چادری زیادی اونجا بودن بعد ب محض اینک منو دیدن شروع کردن ب پچ پچ کردن بعد یکی از اونا برگشت ب من گف قضیه تو وعشقت رو همه میدونن همه این محل دست ب دست هم دارن میدن ک شما ب هم نرسید بعد گفت اصلا یکی از اون افراد خودم هستم چون من تورو واسه پسرم میخام
  بعدش تبدیل شد ب ى خونه ای کوچیک ک منو عشقم تو اتاق بودیم میخاستیم بریم توی سالن عشقم بهم گف حالا ک دیگ ما هم شدیم دوسدارم شالتو سرت کنی بعد بهم لبخند زد با هم رفتیم توی سالن
  عمه و داییم و مامانم اونجا بودن
  عمم برگشت بش گف خیلی خوشحالید ک ب هم رسیدید بعد یدفه ک بش نگا کردم میدونستم عشقمه اما چهره ى پدرم بود
  گف اره خیلی خوشحالیم چون شما نمیدونی ما چقد بخاطر عشقمون سختی و عذاب کشیدیم
  ممنون میشم تعبیر کنیم ببخشید خیلی طولانی بود

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر دیدن آن زنان چادری که در خواب دیده اید دقیقا میتواند کسانی باشند که سعی بر بر هم زدن عقد دوستی بین شما و دوستتان باشند و اینها افرادی هستند که در نظر دادن نسبت به رابطهی شما همیشه منفعت خود رانیز در نظر میکیرند و باید بدایند که تعبیر واضح دیگری که در خواب شما موجود است لبخندی است که در خواب برای شما زده اند و لبخند در خواب تعبیری نیکو دارد و میتوانید تعبیر آن را در لینک زیر ببینید که تبسم در خواب بسیار نیکو است.
   تعبیر خواب تبسم
   و باید بدانید که در اخر که شما خود را در وصال با ایشان دیده اید به همان معنای وصال خواهد بود و اینکه ایشان را در هیبت پدرتان دیده اید نیز به معنای انتخاب صحیح میتواند باشد که همانا در ذهن هر شخصی فردی ایده ال تر از پدر وجود ندارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 108. با سلام
  مامانم خواب دید چند شب پیش ک عشقم درحال رانندگی توی یک جاده قرمز ک روی کوه ها برف بود
  داشت میرف سمت مشهد بعد با خودش میگه انقد حالم اشفتس فقط تنها کسی که میتونه مشکل منو حل کنه امام رضاس
  بعد مامانم میگه خدایا چجوری میش امشب ک حال نگین خوب نیس و اشفتس اینم همین حالت رو داره
  لطفا برام تعبیر کنید خیلی رابطه ما طولانی شده
  هر چیزیم ک مامانم واسم خواب میبین احساس میکنم خلاف چیزی ک توی بیداری هستش و احساس میکنم اصلا بم اهمیت نمیده
  ممنون از سایت خوبتون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب از برخی جهات تعبیر خوبی دارد و از برخی جهات نیز تعبیر نامناسب.
   در وهله ی اول که باید بدانید که رنگ قرمز در خواب نیکو نیست و به معنای دردسر است و اما اینکه ایشان دارای آشفتگی بوده اند هم نامناسب است اما اینکه ایشان توسل به اما رضا میکنند به تعبیری خوب میتواند باشد که همانا به معنای این است که ممکن است کسی که شما دوستش دارید مشکلی در زندگیش دارد و این مشکل قطعا با توکل به خداوند حل خواهد شد و این برای ایشان مناسب است.
   سربلند و پیروز باشید

   • سپاسگزارم از تعبیرتون
    اینکه مامانم با خودش تو خواب میگم چطور میشه امشب ک اون حال خوبی ندارد نگین هم همینطوره،اشاره به این نداره ک هر دوتامون درگیر یک موضوع هستیم ب فکرامون مثل هم هستش ؟؟؟؟
    ممنون میشم جواب بدید

    • یاسین صداقت در

     سلام دوباره
     قطعا به همین شکل است ام از دیدگاه مادرتان به این شکل است نه اینکه حتما این فرض قطعی باشذ.
     سربلند و پیروز باشید

 109. سلام وقتتون بخیر
  9ماهه ک رابطه امون قطع شده ومن زیاد خوابشو دیدم
  ولی اینبار دو شب پشت سر هم خوابشو دیدم
  اولی توی اغوشش بودم و خیلی بهم نزدیک بودیم و در منزل ما بودیم و من دائم به بوسیدنش فکر میکردم که هر بار نمیشد
  خواب دومم من واسه دیدنش رفته بودم تا دوباره باهاش حرف بزنم و نگران بودم که بهم گوش نکنه ولی وقتی رسید اون خیلی خوشحال بود و اصلا هیچ ناراحتی نسبت ب من نداشت بهم گفت برم خونه و میتونم بهش پ بدم تا حرف بزنیم خیلی حس خوبی داشتم و کاملا واقعی ب نظر میرسید
  اینا تعبیرش چیع؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب نیکو است و شما احتمالا باید بدانید که ممکن است ایشان هنوز به شما علاقه داشته باشند و این خواب به همین دلیل است و تعلل شما در خواب هم نشانگر احساسات شما است که در عالم واقعیت حس میکنید ایشان دیگر به شما علاقه ای ندارند اما ممکن است واقعیت بیانگر موضوع دیگری باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 110. سلام من ديشب خواب ديدم عشقم عاشق يه دختر بچه هندي شده و منو بخاطرش ول كرده همه خواهراشو هم تو خواب ديدم تدارك عروسيشو ميچيدن بعدشم يكي از خواهراش مارو به خونش دعوت كرد لطف ميكني تعبير كني خيلي پريشونم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دیدن خواب عروسی برای هرشخصی نیکو نیست و این ممکن است برای ایشان دردسری داشته باشد اما به لطف ایمان ببه خدا هر مشکلی قابل حل خواهد بود.اما راجع به موضوع ازدواج ایشا ممکن است که ایشان در داخل خانواده برای رسیدن به شما و یا ادامه رابطه و زندگی باشما دچار مشکل باشد و همین دلیلی برای این خواب بوده است که خواهران ایشان مشغول تدارک کاری ناصواب برای ایشان هستند.
   سربلند و پیروز باشید

 111. سلام
  امروز بعد از ظهر خواب دیدم ک با اون دختری ک خیلی دوستش دارم و فامیلمون هم هست و خیلی میخوامش داشتم چت میکردم و یک احساس خیلی خوبی داشتم .

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب از دوحالت خارج نیست.اگر قبل از اذان صبح دیده اید به تعبیر وصال است و اما اگر در روز دیده اید به معنای همان دغدغه ها و فکر کردن های همیشگی هر انسانی است.
   سربلند و پیروز باشید

 112. سلام من دیشب خواب دیدم
  عشقم داره واسم معجون درست میکنه بعد ب دوستش میگه این معجونو دارم واس مینا درست میکنم تا اروم بشه
  لازم ب ذکر هستش من اینروزا وضعیت روحی خوبی ندارم و فکرم مشغوله
  تعبیرش چیه ؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر دیدن معجون در خواب به حالت معمول ان است که معجون ترکیبی است برای چند هدف مشخص.اما اینکه در خواب دیده اید برای شما معجون درست کرده اند به این تعبیر میتواند باشد که ایشان برای برطرف کردن حال شما در حال تکاپو و تلاش است و به احتمال قوی آن دوست ایشان یکی از افرادی است که در حال کمک کردن برای رفع این مشکل میباشد.
   بدانید که احتمالا ایشان (عشق شما) بتواند مشکل و ناراحتی شما را برطرف کند.
   سربلند و پیروز باشید

  • خیلی ممنون از تعبیر زیباتون اقای صداقت.
   تقریبا چن ماه پیش خواب دیدم ک عشقم اومده بود کنار خونمون منم رفتم پیشش بعد رو به اسمون کرد گف خدایا شکرت از اینک ب همه ثابت شد عشق پاک و واقعی هستش بعد ب من نگا کرد گف مرسی از اینک ب همه ثابت کردی عشقمون عشق پاک و مقدسیه ممنون میشم تعبیرش رو بگید

   • یاسین صداقت در

    با سلام
    تعبیر این خواب به این شکل میتواند باشد که برای رابطهی شما چالشی پیش آید که هردوی شما به همدیگر و دیگران اثبات بشوید و بعد از آن اتفاق در مسیر سادگی و سهولت قرار گیرد.
    در هر اتفاقی به یکدیگر ایمان داشته باشید و ایمان به خدا را فراموش نکنید.
    سربلند و پیروز باشید

 113. من عاشق هم مدرسه ایم شدم دوسال از من بزرگتره و فقط میدونه که روش کراش دارم چند شب پیش خواب دیدم کل خانوادم تو مدرسه ان و بعد فقط من و هستی (همونی که دوسش دارم) از بین بچه ها تو مدرسه ایم. هستی یکم دورتر از من وایساده بود منم بالا سر بابام بودم بعد دیدم داره نزدیکم میشه با چشم اشاره کردم که بره اونور تا من خودم برم پیشش که کسی نفهمه بعد باهم وارد سالن مدرسه شدیم وای به جای مدرسه از اتاق خواب مامان و بابام سر در آوردیم. من به هستی گفتم که خیلی دوسش دارم و می خوام بغلش کنم که هستی خودش بغلم کرد و گردنمو همینجور میبیسید. بعدم رو لبه تخت نشستیم که از خواب پریدم! خیلی دوست دارم تعبیرشو بدونم. آخه قراره که برم بهش بگم که چقد دوسش دارم ولی مدرسه ها همش تعطیل میشه و نمیتونم ببینمش. لطفا تعبیرشو بهم بگید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب انگونه که باید و شاید دارای تعبیر نیست و فقط زاییده ی احساسات و افکار شماست و قطعا ترس از فاش شدن این موضوع هم در ذهنتان رخنه کرده است که خود را در آن شرایط دیده اید.
   سربلند و پیروز باشید

   • خیلی ممنون بابت کمکتون ولی آخه دیشبم خواب دیدم که ازدواج کردمو اون آدمی که به جای شوهرم بود قیافش کپ داداشم بود فقط لاغر تر وگرنه باهم مو نمیزدن بادیشب این دومین باریه که دارم داداشمو به جای شوهرم میبینم این برادرم هم ازدواج کرده. خیلی خواب عجیبیه

    • یاسین صداقت در

     با سلام
     دیدین شوهر در خواب وقتی که ان را نمیشناسید و فقط بر اساس حدس و گمان است به معنای دقیق شوهر نیست و اشاره به شخص دیگری دارد که درد اینجا اشاره به برادرتان است و باید بدانید که در این خواب برای شما وعده ای داده شده است که احتمالا در اینده باشخصی اشنا خواهید شد که وجنات رفتاری و اخلاقیشان به مانند برادر شماست .
     سربلند و پیروز باشید

 114. ملیحه در

  سلام آقای صداقت,از تعبیرهای عالی که اینقدر زود هم محقق میشوند سپاسگزارم
  میخواهم از خواب ۳ سال پیش برای شما بگویم
  زمانی که تازه با عشقم آشنا شده بودم خواب دیدم :(برای زایمان به بیمارستان رفته ام والدینم بودند و عشقم, که داشت کارهای بیمارستان رو انجام می داد میخواستم آرایش کنم اما پرستار گفت, خانم چهره شما آنقدر زیبا و نورانی است که احتیاجی ندارید و ضمنا الان دارید میرید اتاق عمل .من بسیار آرام و خوشحال بودم.)اابته اوایل رابطه واقعا این طور بودم واو چون نوری بود که عشق و ثروت و سلامتی آورد اما بعد از مدتی اختلافات شد و… او تمایل به ادامه نداشت و میگفت میخواهد ازدواج کند در حالیکه نکرد,بعد از دو سال دوباره او را دیده ام ,این چند سال خواب اورا زیاد دیده ام
  لطفا خواب مرا شما تفسیر بفرمائید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   بسیرا خواب خوبی بوده است.
   تعبیر آن هم نشانه از این داشته است که ان رابطه ای که برقرار نشده میتوانسته که بسیار مزایا و نیکی برای شما داشته باشد .زیرا دیدن بارور بودن در خواب به معنای زایش است و نورانی بودن نیز به معنای و تعبیر خوشحالی.
   اما اینکه در واقعیت به عمل نپیوسته است صرفا به علت اعمال شما نیست و خواب فقط دلیلی است برای بیشتر اگاه بودن و نه یک حکم ثطعی برای اینده ای کاملا روشن.
   سربلند و پیروز باشید

  • ملیحه در

   سلام آقای صداقت ممنون از تعبیر خواب خوبتان.
   سال گذشته هم همین موقعها بود که خواب دیدم من و عشقم که( انقدر غصه فراقش را می کشیم وبه تازگی او را تصادفی دیدم)در آب,عمیقی اوفتاده ایم من خودم را دیدم ودست کردم خودم را نجات دادم اما هر چی گشتم او را نتوانستم از آب بکشم بیرون به شدت گربه میکردم واز خواب بیدار شدم
   چه تعبیری داشت?لطفا بفرمایید

   • یاسین صداقت در

    با سلام
    تعبیر غرق شدن در خواب خوب نیست و کسی که در خواب بتواند از مهلکه نجات یابد یعنی میتواند از مشکلی که بر سر راهش است رهایی یابد و اینکه شما ایشان را به گونه ای دیده اید که نمیتواند نجات یابد بدین تعبیر خواهد بود که شما از مشکلی که پیدا میکنید رهایی مییابید اما ایشان نمیتواننند و شما هم نمیتوانید که کمکی به ایشان بکنید.
    سربلند و پیروز باشید

 115. سلام من چند وقت پیش خواب دیدم که عشقمو میبینم ولی یه دفعه غیب میشه یا گمش میکنم بعد وقتی میدیدمش دوباره دنبالش میرفتم ولی دوباره غیب میشد میشه بگید تعبیرش چیه?

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر دیدن عشق در خواب به اشکال گوناگون قابل تعبیر است اما اینکه در خواب شما ایشان گم شده اند به این معنی خواهد بود که شما راه سختی برای دست یافتن به ایشان درد پیش دارید.
   اگر از تصمیم خود مطمینید صبر داشته باشید و به تلاشتان ادامه دهید که به کمکم خداوند و تلاش خودتان تمام کارها تسهیل میشوند.
   سربلند و پیروز باشید

 116. سلام وقتتون بخیر بنده خواب دیدم توی یک مرکز خرید بزرگی هستم که آتش گرفته یا به اصطلاح منفجر شده ولی نه همش بعدش من داخل حیاطش هستم منو صدا میکنن بیا این دستگاه رو ببر وقتی میکشمش متوجه میشم دستگاه دوتا لوله داره وصله به گاز یکیش خارج میشه از شیشه نگاه میکنم به داخل میبینم بچه ها سر کلاس هستن میگم بدویین بیرون بعد که منفجر میشه میرم طبقه پایین عشقم که مرده و دکتر هست اونجا با لباس سفید میبینمش ولی چون ازش دلخور بودم باهاش حرفی نزدم فقط نگاش کردم به اتاقش نیاز داشتیم که بریم آتش سوزی دیگه ای رو رفع کنیم که توی این زمان دیدم یک یخ بزرگ از بالا میاد پایین و تموم سرویس چینی یک مرد فروشنده رو خراب میکنه تعبیرش خیلی مهمه برام

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   بسیار خواب پیچیده ای است و تعبیر ان قطعا کار مشکلی است و باید جز به جز خواب را تعبیر کرد.اول از همه مرکز خریدی که اتش گرفته است نشانه از امور و امال دنیوی دارد که در نهایت بی ثمر هستند و در برابر دیدگان هر انسانی خواهند سوخت.
   در المان بعدی خواب باید به این اشاره شود که اگر شما را در خواب به عنوان منجی دیده اند بسیار خوب است و نشان از ان دارد که شما در امور روزمره به دیگران برای رفع مشکلاتشان کمک خواهید کرد و اینکه دستگاهی را به شما داده اند که خود سبب بیشتر شدن شعله میشود نشان از بی میلی شما به امور دنیوی است زیرا این دستگاه اتش را بیشتر میکند.
   و اما اینکه شما از جایی به پایین تر رفته اید تا کسی را ببینید شاید به این معنا باشد که احتمالا ایشان هم سطح شما نیستند و تلاش بر ان دارند که خود را به حد شما خوب و نیکو کنند.اما در خواب هم میشود همچنین تعبیری دید که شما به ایشان در زندگی روزمریتان نیاز خواهی داشت و ایشان فردی غیر حسنه نخواهد بود.
   یخ هم در خواب نشان از جمود و یکجا بودن و سرد بودن است و به این تعبیر است که اگر شما در زندگیتان تلاشی برای هدفتان نکنید در برابر دیرگانتان همچون ان شیشه ها خواهد شکست.
   در مجموع خوابی نیکو است و شما باید در زندگیتان برای اهدافتان بسیار هوشمندانه و باپشتگار تلاش کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 117. mahammadjavadsafI در

  سلام تعبیر خواب این چیه عشقم اومده بود ت خوابم خوشحال بود میخندید منو میدید خوشحال تر میشد خواهشن تعبیرش چیه ؟؟؟؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   همانگونه که قبلا بارها بدان اشاره کرده ام دیدن عشق یا معشوقه در خواب به معنای رسیدن است این بدین معنا میتواند باشد که شما به شخصی به مثال ایشان و یا خود ایشان برسید.
   سربلند و پیروز باشید.

 118. من میخومم بدون چرا توخوابم کسی رو میبینم که خیلی منودوست داره وهمیشه همونه وهمه جادر خواب پیشمه و همش منو اون داریم یا فرار میکنیم یا داریم میجنگیم یاداره منو نجات میده تعبیری براش پیدا نکردم واون پسر یک شکل توی خوابم ولی اونو اسلن وبه هیچ وج ندیدم ولی توی خواب چند سال میبینم منو خیلی ازار میده که تعبیر نداره من تنهام ولی اون تنهایی منو پر میکنه توخواب

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب تعبیری نیکو دارد اما باید بدانید که اگر از دیدن این خواب ازار میبینید به علت نرسیدن به مقصود است و اگر آن شخص را نمیشناسید و نمیدانید چه کنید تا از او رهایی یابید نمیتواند به معنای معشوق حقیقی باشد و این خواب به شکل آگاهی برای شما خواهد بود که احتمالا در آینده ای در مسیله ای خواهید رفت و قابل حل بود ولی ایمان باید پیشه کنید و صدقه دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 119. سلام.من توی خواب دیدم کسی که دوستش دارم میاد و یه جعبه جلوم میگیره توی جعبه هم شیرینی هست و هم تخم مرِغ آب پز که حتی پوستش هم گرفته شده من تخم مرِغ آب پز رو برمیدارم و یه مقدار از سفیدشو میحورم و بقیشو برمیدارم با خودم میارم خونه.تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر دیدن معشوق در خواب به نشانه ی رسیدن و وصال به معشوق است و آن تخم مرغی هم که در خواب دیده اید به معنای یا معاملات سودمند است و یا رسیدن به خیر و رزقی حلال است که شاید به این معنا باشد که شما به واسطه ی آن فرد به رزق و خیری حلال خواهید رسید.
   سربلند و پیروز باشید

 120. سلام من خواب میدیدم با شخصی ک مثلا معشوقه من خست میریم مسافرت و و در بین راه منو میبوسه و بغل میکنه من اصلا قیافش ندیدم و نمیدونم کیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر دیدن عشق در خواب بسیار نیکو است و بارها هم ذکر کرده ام که دیدن عشق درد خئاب به معنای رسیدن به خیری همسنگ آن موضوعی است که در خواب دیده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 121. بدبخت در

  سلام من خواب دیدم کسی که دوستش دارم و به او نگفتم به خواب من آمده واین دختر در کلاس زبان من است و همان جا به من گفت دوستت دارم البته در خوابم شب قبل هم خوابش را دیده بودم ولی اینطوری نبود شب کلا با این بار ۷ بار خوابشو دیدم بنظر شما چی قراره اتفاق بیفتد؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دیدن معشوق در خواب نیکو است و بار ها هم قبلا همین شکل خواب هایی در اینجا بیان شده است و تعبیر آن را در یافت کرده اند و همانگئنه که قبلا نیز اشاره کرده ام تمام فضاهای داخل خواب تعبیر ندارند و فقط فضاسازی ذهنی است ولی تعبیر این خواب به احتمال زیاد رسیدن و وصال باشد.
   سربلندو پیروز باشید

 122. حانيه در

  من خواب ديدم كسي كه دوسش دارم با خانوادش اومدن خونه مامانبزرگم مهموني. منم اونجا بودم .همه بهم ميگفتن چون از تو خوشش مياد ميخان خودشونو نزديك كنن بهت. تعبيرش چيه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب نیکوست و همانگونه که قبلا هم اشاره کردیم در خواب دیدن کسی که دوستش دارید ان هم در وجنات کسی که به شما علاق دارد نشنه از رسیدن است و اینکه دیگران به شما گوشزد کرده اند که او میخواهد خود را به شما نزدیک کند ریشه در واقعیت زندکیتان دارد.
   سربلند و پیروز باشید

 123. فاطمه در

  سلام من خواب دیدم که رفتم خانه ی کسی ک دوستش دارم خودم و خواهرم بودیم اولش مادرش باهام بد حرف میزد ولی بعدش هم پدر و هم مادرش با روی خندان با من صحبت میکردن و خیلی خوب بودیم و اینکه بعد از چند ساعت امادا شدیم و همگی ب بیرون رفتیم ….و اینکه بگم من و این اغا نامزد کردیم و بهم خورد و خانوادش هم دلیل جدایی ما بود و اینکه یه مدته من و این اغا بنا بر دلایلی از هم جدا شدیم و ایشون دیگه هیچ حسی ب من ندارن کل جیزایی ک از من داشتنو نابود کردن کلی از این خوابا میبینم من حتی خواب جهاز برون و این جیزا رو هم میبینم ک در خواب با من خیلی خوب هستند خواستم ببینم تعبیر این خواب ها چیست

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دیدن معشوق در خواب به معنای رسیدن است اما اینکه خانواده ی او با روی خندان با شما برخورد کرده اند معنای دیگری دارد و بدین صورت است که خنده ی و خوشرووی بسیار در خواب به معنای فتنه میتواند باشد و این به همین دلیل است که دلیل اصلی جدایی شما همان فتنه ی خانواده ی او بوده است و ممکن است که ایشان هنوز محبت شما را در دل داشته باشند.
   سعی کنید که بار دیگر هم از طریق اصول به سمت ایشان بروید و به او بفهمانید که هنوز مسیر محبت برایش باز هست و اگر نشد دیگر دلیلی برای ادامه دوست داشتنان نیست که اگر ادامه یابد فتنه به بار می آورد.
   سربلند و پیروز باشید

 124. سلام من دیروز ساعت 6 صبح به خواب رفتم و خواب دیدم که من روی تخت دراز کشیده بودم و معشوقم مرا بغل کرد و من در بغل هم بودیم و منم به بوسه زیر گردنش زدم،بعدش لباسایی که خریده بودمو بهش نشون میدادم و اونم خیلی خیلی مهربون بود…تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   همانگونه که قبلا هم اشاره کرده ام عشق و دوست داشتن و محبت در خواب بسیار نیکو است و خبر از رسیدن شما به ان شخص و یا کسی هم سنگ ایشان دارد .
   صبر پیشه کنید و تقوایتان به خدا را تقویت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 125. کیانا ابراهیمی در

  سلام. من خواب دیدم یه آقایی(میشناسمش- ارتباط رسمی ای باهم داریم ولی نزدیک و اونجوری صمیمی نیستیم) اومده خواستگاریم و منو هم خیلی دوست داره.منم دوستش دارم اما نه اونقدر شدید که اون داشت.
  خوابم انگار یه فیلمِ طولانی بود که یه قسمتاییشو رد میشی میزنی جلوتر
  یه تیکه ش من و این آقا داشتیم توو یه جایی شبیه صحرا/بیابون کنار هم قدم میزدیم اون دست منو گرفته بود. بعد من هی نگاش میکردم ولی اصلا حواسش به من نبود و کااااملا به روبروش نگاه می کرد. خونمون هم یه عمارت بود(خیلی خشک و بی ظرافت؛ دیوارای کاملا صاف و بی هیچ تزئیناتی. صرفا بزرگ بود و چند طبقه؛ که آدمای دیگه ای هم باما اونجا زندگی میکردن)
  بعد یه قسمت دیگه ای از خوابم انگار من باردار بودم. هیچی مشخص نبود اما خودم و بقیه میدونستن(این بقیه هم یه سری آدمایی بودن که با من توی یه خونه بودن اما من نمیشناختمشون…همسایه بودن انگار)
  و بخش دیگه ی خوابمم یه نوزاد پسر بود که انگار بچه ی من و اون آقا بود.
  لطف میکنید تعبیرشو بگید؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام؟
   تعبیر دیدن دوست داشتن در خواب میتواند به این معنا باشد که شما به آن شخص و یا کسی در هیبت ایشان خواهید رسید و این میتواند بسیار خیر و نیکو باشد.
   در ذات ایشان فکر کنید که شاید فرد خووبی باشند اما همیشه عقل را معیار کارهایتان قرار دهید و بدان رجوع کنید و یک خواب نمیتواند معیاری دقیق برای اعمال آینده شما باشد اما میتواند که کمک دهنده باشد.
   تعبیر دیدن کودک پسر در خواب به معنای خیر و برکتی است که به شما خواهد رسید و ممکن است این خیر و برکت به واسطه ی آن شخص باشد و یا اینکه به طرق دیگر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 126. سلام، ممنون میشم که تعبیر این خواب رو بفرمائید؛
  من بین ساعت ۴ نا ۶ صبح روز جمعه خواب دیدم که شخصی رو که قبلا بهش خیلی علاقه مند بودم و از من جدا شد در یک ماشین قدیمی روبروی منزل من ، منتظر نشسته و به دیدار من آمده، در خواب احساس میکردم که ناراحت و پشیمان هست و به این دلیل به دیدارم آمده، من هم لباس های مشکی به تن داشتم و ظاهرا از خرید به منزل بر می گشتم که دیدمشون و خیلی نسبت به ین اتفاق بی تفاوت بودم و احساسی به ایشون نداشتم ، همین که ایشون سرش رو بلند کرد و به من نگاه کرد و نگاه هر دوی ما به هم افتاد من از خواب پریدم .
  سپاس فراوان از شما

  • در ادامه باید عرضکنم که من و این آقا حدودا سه سال قبل از هم جدا شدیم و ایشون در خارج از کشور زندگی میکنند .
   ببخشید که عرایضم طولانی شد

   • یاسین صداقت در

    با سلام
    این خواب نشان از آن دارد که احتمالا شما هنوز میلی به آن شخص دارید و دوستش دارید.
    اینکه در خواب خود را مغرور و بیتفاوت دیده اید نشان از این دارد که شما تحت تاثیر غرور ناخودآگاهتان در خواب قرار گرفته اید که حس مکنید ایشان باید خواهان شما باشد تا بشود باز هم دوستشان داشت.
    تمامی المان های دیگر این خواب فقط بستری را فرآهم میکنند که خواب در آن بستر رخ بدهد و معنای اصلی این خواب همان موضوعی است که در ابتدا اشاره کردم.
    شما اگر میدانید که این میل و علاقه هنوز باقی مانده است میتوانید در جهت آن تلاشی حداقلی بکنید.زیرا به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل
    سربلند و پیروز باشید

 127. من حدود ساعت ده ، ده و نیم شب بود ک خواب دیدم یه پسری ک دوس داشتم و یه مدت باهم بودیم بعد به دلیل حسادت دوستام و اینا بهم سر یه سری مسئله ها بی اعتماد شده رو دیدم.
  خواب دیدم ک برگشته پیشم و خیلی حالم خوبه ولی تو خواب باز یه استرسی داشتم ک نکنه یه نفر بفهمه ک اون اومده پیشم کنار منو اون هم چند نفر بودن ک از بچه های فامیل خودم بودن بعد وقتی ک ما دوتا پیش هم نشسته بودیم من صورتش رو یه بوسه زدم یعنی لپش رو بوسیدم می‌خوام بدونم تعبیرش چیه؟ منو اون پسر خیلی وقته از هم خبر نداریم ممنون میشم جواب بدین

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب تعبیری به این شکل دارد که هردوی شما هنوز از صمیم قلب همدیگر را دوست دارید و میدانید که دیگران حتی با کینه ورزی نمیتواننداین عشق را کدر کنند و شما میتوانید در این حال اگر به علاقه ی خود ایمان دارید بار دیگر برای کسب آن کس که دوستش دارید تلاش کنید ، و از این موضوع هم نترسید که ممکن است غرور شما خدشه دار شود که قطعا عشق معنایی است که در آن غرور هیچ جایی ندارد.
   سربلند و پیروز باشید

 128. خواب آدمیو دیدم که به من حس داره و عاشقمه دیدم که خیلی اتفاقی لبش به لبم خورد نبوسیدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اگر در چند وقت اخیر این فرد بارها به شما ابراز علاقه کرده است این خواب نشانه از این دارد که شما هم در حال این هستید که آن فرد را برای خودتان بپسندید.
   رسیدن در خواب نشانه از خووبی و خیر آن کار است به شرط آنکه فرد خواب بیننده بداند که انتخابش با تمام اصول خوانایی دارد.پس به او اعتماد کنید اما از روی اصول نه فقط با تکیه بر احساسات
   سربلند و پیروز باشید

 129. امیرحسین در

  سلام من دیروز صبح حدود ساعت شیش یا هفت صبح خواب دیدم دختری که دوسش دارم و باهاش رابطه دوستی دارم اومده خونمون من بوسش کردم اونم بوسم کرد ولی ادامه نداد و رفت دیگه ندیدمش تعبیر این خواب چیه پیامش چیه خوب یا بد

 130. سلام من دیشب خواب دیدم کسی ک عاشقشم داره نگام میکن ولبخندمیزنه و چشم از من برنمیدآشت لبخندم میزد

 131. سلام من خواب دیدم که اونی ک دوسش دارم اومده خونه مون بعد ما به هم دیگه لبخند میزنیم بعد من میرم تو اتاق ک لباس خوب بپوشم(چون انگار ب عنوان مهمون اومده بودن خونه مون اونم شام) وقتی ک لباس میپوشم میام بیرون سر سفره میشینم میبینم اون نیس و بجاش ی پسر بچه کوچولو(حدودا 9 ساله) میبینم بعد تو خواب حالم گرفته میشه… تعبیرش چیه؟ لطفا بگین…

 132. من خواب دیدم که یک دختریو نجات دادم وبهش کمک کردم اون عاشقم شد منم عاشقش شدم نه اینکه باهاش رابطه جنسی داشته باشم فقط درحد بقل کردن تعبیرش چیه لطفا بگید

 133. در صورتی که دفعه پیشش خواب دیدم که اون اقا پشت فرمونه و با رفیقش با صدای بلند میخندن قهقه اصلا به دوروز نکشید با رفیقش دعواش شده گویا و الان رفاقتی ندارن

 134. این جواب اون سایته……

  مدیر سایتمدیر .(modiriyat) ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ – ۱۴:۱۵:۵۷
  سلام خنده و خوشالی دیگران در رویا و ئاقعیت یکی است و بر شادیشان تعبیر میشود

 135. سلام من به سایتی مراجعه کردم خوابم رو شرح دادم براشون خوابم اینبود من به معشوق سابقم تلفن کردم و اون پشت تلفن همون لحظه اول قهقه میزد با صدای بلند بعد من اصلا عکس العملی نداشتم‌ اون سایت جواب منو اینجوری داد که شادی برای دیگران‌ تو رویا و واقعیت یکیه !در کل خنده با صدای بلند معنی خوبی نداره !!

 136. سلام با پسری که دوست داشتیم همدیگرو یکماه قهریم.ولی خواب دیدم اومده برای اشتی ولی چون از دستش خیلی ناراحت بودم قبول نکردم تعبیرش چیه ایا واقعا غرورشو میزاره کنار میاد برای اشتی.خوابم رو صبح بین ساعت ده تا یازده دیدم.ممنون میشم تعبیرش برام بفرستید.

 137. سلام خواب دیدم شوهرم منو ول میکنه میره سراغ یه دختر دیگ هرکاری هم‌میکنم‌ک برگرده ولی بی فایدس و میگه ک دیگ دوسم نداره باره اول هم نیس ک اینجور خواب میبینم خیلی فکرمو درگیر کرده هربارهم ک ازخواب بیدارمیشمو میخوابم دوباره ادامه خوابو میبینم اگ میشه توروخدا کمکم کنید

 138. عشقم(پسر) خواب دیده که من بهش پیام دادم تو واتساپ بهش گفتم ولم کن وبعد بلاکش کردم تعبیرش این خواب چیه؟؟؟؟

 139. فرشته در

  سلام. من به شخصی علاقه مند شدم. و 3 بار تو خواب دیدمش. ایشون یه نقص عضوی دارند. من دو بار در خواب دیدم که نقص عضوشون برطرف شده و سالم هستن. بار آخر هم دیدم که لباس یک دست آبی و تمیز پوشیدن. معمولا همیشه لباس تیره میپوشن و من بهشون سلام دادم و ایشون هم با لبخند جواب دادند. تعبیرش چیه؟

  • بنده خدا در

   روح سالمه و مثل بدن مشکل نقص عضو نداره و این علاقه هم بین شما دو طرفه است

 140. سلام من تو خواب دختریو که دوسش دارمو دیدم که باهم به علاوه یکی از توستای صمیمیم که تازگیا بهم خیانت کرده می گردیم ولی عشقم عوض اینکه به اون دوستم محل نده به محل نمیداد لطفا تعبیرش رو محبت کنین

 141. میلاد در

  سلام و وقت بخیر
  من خواب دختری رو که خیلی خیلی بهش علاقه دارم رو دیدم البته نمیدونم که ایشون به من علاقه داره یا نه، با هم تو آشپزخونه بودیم و داشتیم غذا می خوردیم ولی ایشون داشتن سالاد می خوردن و اینکه انگار بی تفاوت بودیم به هم و ایشون بقیه سالادشونو رو تو اتوبوس داشتن می خوردن بعد ی آقایی اومدن که انگاری آشنا بودن که منو مجاب کردن که باهاشون برم بعد بیدار شدم
  ممنون میشم تعبیرش به من بگید
  ممنون از سایت خوبتون

 142. من خواب دیدم دختری که روش دارم تو خواب بهم پیشنهاد رل داد و گفت همه چیه منو دوس داره و منم‌ یجورایی قبول کردم
  تعبیرش چیه ؟؟؟

 143. سلام من خواب دیدم با یه نفر ازدواج کردم بعد انگار کس خیلی مهمیه ومن همیطور بعد کسی دوسش دارم سال ها پیش رفته خارج اما الان برگشته و من هم
  دو تا دخت و شوهر دارم بعد همه به من اون جا احترام میذارن انگار ملکه ام
  خیلی ناراحتم هر دو رو دوست دارم اما دوستو بیش تر از شوهرم دوست دارم

 144. سلام
  من خواب دیدم که عشقم به خانه ی مادر بزرگم امده و با پورم و مادرم در حال صحبت کردنه منم به مدسه دارم میرم هی دوستام میان دنبالم من میگم مدرسه نمیرم میخوام پیش عشقم باشم ولی اصلا نمیتونم برم پیشش خجالت میکشم ازش

 145. سلام من خواب دیدم انگار که یه جشن هست تو خونمون ولی من زیهد خوشحال نیستم بعد با دختر خالم رفتیم سمت دیگه ی حیاطمون که دیدم ماشین پسر خالم اونجاس و با یه دختری نشسته که همه میگن نامزدشه ، منو پسرخالم همدیگرو دوس داریم ولی الان از هم جدا هستیم میشه تعبیرشو بهم بگیدد

 146. سلام من خواب دیدم پریدم تو بغل یه مردی که نمیشناسمش. حتی قیافشم یادم نمیاد. اما تو همون حال بازم به فکر کسی که واقعا عاشقشم بودم. تعبیرش چی میشه؟ اون آقایی که تو خواب دیدم منو میشناسه و من نمیشناسمش؟

 147. Maha Roshan در

  سلام
  خواب دیدم پسری که دوستش دارم اومده خونه ما و تو حموم هست لباساشم بیرون حموم هست که من دیدم و از خودم میپرسیدم چرا اومده خونه ما مگه خودش حموم نداره
  میشه بگين تعبیرش چیه؟

 148. شایلی در

  سلام ، من خواب دیدم که در حال خرید هستم و عشقم با پدر و برادرش آمدند و در مغازه کناری مشغول خردین شدند ؛ مغازه کناری ظروف آشپزخانه و وسایل برقی و …. برای فروش داشت ، من به دنبال عشقم به کنار مغازه رفتم و مرد صاحب مغازه که از دوستان پدرم بود به من ظرفی دا نشان داد و من گفتم خیلی زیبا و خارق العادست اما او گفت به سلیقه من شک کرده و این یه ظرف تقلبی است ، تمام این مدت دختر عمویم نیز همراه من بود ؛ من همیشه خواب هایم را فراموش میکنم اما این خواب به یادم مانده پس به دنبال تعبیرش هستم البته میدانم که بعضی خوابها تعبیر ندارند

 149. negin jafari در

  سلام ببخشید من خواب دیدم توی یه خونه که همش از سفیدی برق میزد بودیم رفتم پشت اون خونه ک دیدم پسری ک دوسش دارم با یه پیرمرد جلوی تلویزیونن پیر مرد تا دید من نگاش می کنم سریع ناپدید شد بعدش پسری که دوسش دارم منو بغل کرئ گفت همه زن دارن ماهم زن داریم بعدش انگار یهو تاریکی شد تویه مفازه بود ک فقط نون و تخم مرغ داشت پسری ک من دوسش دارم داشت تخم مرغ برمیداشت بهش گفتم بر ندار تو خونه داریم گفت حالا تو اینو بگیر ولی تخم مرغ از دست من افتاد و شکست و من گریه کردم بعدش انگار از یه جایی پرت شدم و از خواب پریدم تعبیرش چیه لطفا بگید

 150. راستش نمیدونم چرا دارم اینجا چنین چیزی رو مطرح میکنم ولی واقعا بدم نمیاد نظرات بقیه رو بشنوم. مخصوصا دوستان و صاحب نظران این کار

  من دیشب خواب دیدم که با یکی از دوستان قدیمی هستم و به شدت بهش علاقه دارم و اونم راضیه از این خواسته شدن و دوست داشته شدن ……. ولی چیزی که هست اینه که من این دوستم رو خیلی وقته ندیدم و اصلا ارتباطی هم با هم نداریم.

  چیه داستان این خواب ؟ تعبیری داره یا اینکه یه خواب بوده و تمام ؟

 151. من خواب دیدم خونه عشقم هستم و با مادرش حرف میزنم البته من فقط عاشقه اون اقام.اکثر اوقات خواب میبینم جایی که هستم میاد دور و برم اما نه نزدیک که باهام حرف بزنه تعبیرش چیه ؟لطفا جواب بدید

 152. کسی رو که دوستش دارم توی خواب دیدم که ازم میخواد کاری براش انجام بدم
  اول اینکه یه ماری رو بکشم دوم اینکه نیش یه مار دیگه رو هم بکنم و براش ببرم منم اولی رو انجام دادم داشتم نیش ماری رو میکشیدم که از خواب بیدار شدم
  تعبیرش چیه؟؟؟

 153. مقداد رستمی در

  من خواب دیدم که عشق قبلیم که خیلی هنوز دوسش دارم باهاش چشم تو چشم شدم تعبیرش چیه؟

 154. آرمیتا در

  سلام من خواب دوست پسرم رو دیدم،من و دوست پسرم در اصل توی یک شهر نیستیم من توی ایرانم ولی اون توی استانبول. توی خواب باهم خیلی خوب بودیم میخوام تعبیر خوابم رو بدونم

 155. سلام…من خواب دختری که عاشقش بودم رو دیدم اونم تو روز برفی تعبیرش چی میشه؟

 156. سلام.
  من خواب کسیو که عاشقشم دیدم اونم تو عروسی یکی از آشنایان. با هم سلام و علیک کردیم و من جدا شدم.
  بعد از بیدار شدن فهمیدم که امروز روز تولدش هست.

  • سلام و وقت بخیر من با یک آقایی حدد 10 ماهه صحبت میکنیم ایشون خارج از کشور هستن و سه بار قرار بوده بیان که به دلایلی نشده اما امروز بعده اذان صبح خواب دیدم همه فامیل منزل قدیمی خاله ام جمع هستن یکهو دیدم اون آقا که من باهاشون صحبت میکنم سرزده اومدن ایران و امدن منزل خاله ام که منو ب
   غل کردن و بوس کردن منم چون آرایش نداشتم دویدم رفتم روژ زدم بعد با همه سلام علیک کردن و مامانم بوس کردن ناهار قیمه خوردیم دوباره مامانم ایشون بوس کردن بعد ناهار دراز کشیدن استراحت کنن که من بهشون گفتم بریم منزل خودمون (منزل پدری ) و اونجا استراحت کنن که قبول کردن لطفا تعبیرش بگید

 157. سلام.
  من با همسرم جدا شدیم.‌خواب دیدم همسرم سر یه موضوعی اسرار داشت ولی وقتی چن نفر بهش فهموندن که اونی که تو فکر میکردی گاملا اشتباه بوده .
  از من معذرت خواهی کرد.
  تعبیرش چیه؟؟
  لطفا

  • سلام من خواب دیدم کسی را که دوست دارم خانه ما آمده و به میز نان خوری نشست من به اون نگاه میکنم این خواب چی تعبیر دارد لطفن کمک کنید

   • یاسین صداقت در

    با سلام
    دیدن کسی که آن ر دوست دارید و در خواب به آن شخص رسیده اید نشانه از رسیدن به معنایی بزرگ مربوط به آن شخص و یا خود آن شخص است.
    و اما اینکه در خواب شخص را در خانه ی خود دیده اید دلیل بر اینکه بتوانید آن شخص یا فردی همسنگ آن را به خانه ی خود آوردید که همان دست یافتن به آن شخص است.
    و اما اگر اسم آن شخص معنایی خاص داشته باشد به مثل صادق،یاسر و یا غیره داشته باشد به معنی آن است که یا در کارهایتان آسانی خواهید دید و یا از صداقتتان پاداشتان را می گیرید.
    سربلند و پیروز باشید

  • شما عشق نمی دونی چیه درد عشق نکشیدی به خاطر همینم اسم هوا و حوسات رو عشق میزاری نه عزیز من عشق یه چیز پاک و آرامش بخشیه اونی که شما میگی هوا و حوسات نفسانیه

 158. طیب رحمانی در

  سلام و دردو
  تعبیر این خواب چگونه میشود
  کسی را دوست دارم وعاشق شم و از هم دوریم اما بعد از مدتی میخوام ببینمش اما میخوام براش تماس بگیرم موبایلم کریدیت کارت نداره و نمیتوانم تماس بگیرم و نمی‌بینمش

 159. سلام
  دخترم
  خواب یک نفر رو یک هفته ی متوالی هر وقت چشم رو هم میزاشتم میدیدم
  چن روزی بود که دیگه ندیدم اما باز دوباره شروع شده
  کوچک ترین خبری هم ازش ندارم و هیچ دسترسی هم ندارم تا از حالش خبر دار بشم
  کسی که میگم پسره و احساسم هم….نمیدونم
  فقط باید بگم که میتونم منتظرش باشم
  بنظرتون اونم به من فکر میکنه؟!
  اینم بگم که تو اون یک هفته تو اکثر خواب هام میدیدم که اون پسر عاشقم شده

 160. سلام من خاب دیدم ک کسی,ک دوستش دارم رو ولی بهش نمیگم رو میبینم ک منو یواشکی چک میکنه و بدون این ک من بفهمم با گوشیه خودش وارد اکانت من شده و من مچشو میگیرم اما اون انکار میکنه ک این کارو نکرده

 161. سلام من خواب عشق سابقمو دیدم که بعد مدت ها از همسرش جدا شد وباابراز ناراحتی جلو خانواده و تو جمع گفت من درواقع دارم تاوان شکستن دل یه دخترو میدم ک هنوز نبخشیده منو و بعداین همه مدت تو رومم نگا نمیکنه…
  باگفتن این حرفا من نگاش نکردم و اونم گذاشت رفت
  تعبیرش چیه؟

 162. فاطمه.ا در

  با شخصی که رابطمون رو تموم کردیم در خواب دیدم بهم پیام داده که قهری با من.
  کسی تعبیر این خواب رو میدونه

 163. فاطمه در

  سلام من خواب دیدم کسی که دوسش دارم با من تماس گرفته اول صحبت روش نمیشه صحبتش وبیان کنه ولی بعدش از علاقش میگه واینکه میگ میایم برای نامزدی .و ب من میگ تو چرا حس منو نفهمیدی دوست دارم و توضیح میده ولی آماده شدنش برای اومدن خواستگاری میگه .تعبیرش چیه

 164. ماریا معین در

  سلام وقت بخیر من خواب دیدم پیراهن کسی رو که دوست دارم از پله های پل عابر پیاده اویزون کردن هی به منم تاکید میکنن که این پیراهن عشقته لطفا تعبیرشو بگین ممنون

 165. سلام من هرشب خواب دختری که عاشق هم بودیم سال ها باهم بودیم ولی الان ۳سال جدا شدیم رو هی میبنم ک پیشمه بامنه خواهشا تعبیرش کنین هیچجا پیدا نکردم تعبیرشو

 166. سلام من خواب دیدم که پسری که عاشقش بودم و اون اصلا منو دوست نداشت تو خواب اومد پیشم و از لپام بوس کرد و دستش انداخت دورم منم با اینک دوست داشتم بوسش کنم نکردم تا پررو نشه و موقعه ایی که بوسم کرد خیلی خوش خال بودم خیلی…تعبیرش چیه؟

 167. اصافه کنم ک من هنوزم بعد اون همه وقت خیلی دوسش دارم و اون موقع ها کلی نفرینش کردم. مذهبی بود

 168. دو شب فبل از اربعین یعنی دیشب خواب دیدم کسی ک حدود ده سال پیش عاشقش بودم و رهام کرد و رفت با همسرش اومدن خونه خالم ک ی کم شلوع انکار مهمون داشتن .همسرش پشتش ب من با چادر مشکی و روی زمین نشسته بود و مهدی روبروی اون و من بود زوم کرده بود تو چشمام و انگار میخواست گریه کنه و منم بلن میگفتم چرا اینکارو با من کردی و تنهام گذاشتی .و گریه میکردم ولی هیچ کس حواسش ب ما و حرفامون نبود‌ .
  کاش تعبیرشو میدونستم .خوابشو نمیبینم هیچ وقت نگرانم

 169. با عرض سلام من خواب دیدم ک عشقم عکس ی پسر رو فرستاد برام و گفت ک این عشقمه تعبیرش چی میشه

 170. سلام لطفا تعبیر خواب من رو هم بگین از بقیه واجب تره.من پدرم 13 ساله ک ترکمون کرده و ازش خبری نیست هی خوابشو میبینم برگشته دیشب هم خوابشو دیدم ک برگشته و خونمون مهمونی هست ولی منو تحویل نمیگیره تو اینترنت زدم نوشته کارتون گشاده گردد شما میشه راهنماییم کنید؟؟؟

 171. محمد.. در

  سلام نامزدم قهر کرده کارمونو انداخته دادگاه خواب دیدم ما از مشهد اومدیم وسایل خریدیم نمیخواهیم اون بدونه وهمسرم هم تو اتاق جای خواب میندازه تعبیرش چیه

 172. الناز در

  سلام .من خواب دیدم تو خونه ما یه کنسرته و عشق قدیمم اونجاست و من همش سعی میکنم ازش فرار کنم ولی اون همه جا هست اها تازه عشق قدیمیم تپل تر و کچل شده بود .تعبیر این خواب چی میشه ؟

 173. باسلام من خواب دیدم عشقم بچه ای دارد ک ان بچه مادر ندارد وهم خانواده من هم خانواده عشقم هستن و من میخاهم ک ان بچه رو بزرگ کنم.تعبیرش چیه؟؟درضمن عشقمم خوابی مشابه همین دیده

  • باسلام من خواب دیدم عشقم بچه ای دارد ک ان بچه مادر ندارد وهم خانواده من هم خانواده عشقم هستن و من میخاهم ک ان بچه رو بزرگ کنم.تعبیرش چیه؟؟درضمن عشقمم خوابی مشابه همین دیده.تورو خدا جواب بدید

 174. فرزانه در

  سلام من جدید پنج ماه در هشت سال پیش پسری را که دوستش داشتم اما به عشق او نسبت به خودم اطمینان نداشتم و رابطه ما از همان هشت سال پیش قطع است و خبری از او ندارم.
  دیروز ظهر و دیشب خواب او را دیدم.
  ظهر خوابم مبهم بود و او به من محل نمیگذارد.
  خواب شب واضح تر بود و من که عاشق او بودم و هستم از اینکه اورا دیدم دوباره همانطور دوستش داشتم و یک جا روبروی هم برای مدتی کوتاه نشسته بودیم و از او شماره تلفنش را خواستم او هم بهم داد.من توی خواب بنظرم آن شماره ای که داده بود اشتباه میآید و از خواب بلند شدم.
  لطفا تعبیرش چیست؟

 175. رقیه احدیان در

  سلام من خواب دیدم دوست پسرم اومده خواستگاریم تعبیرش چیه میشه سریع جواب بدید مرسی

 176. Sepideh ahmadi در

  سلام،من خواب دیدم باکسی که دوستش دارم ازدواج همه شاد وخوشحال هستن لطفا تعبیرش بگید؟؟؟

 177. سلام من خواب دیدم با کسی ک دوستش دارم بالای ی بلندی نشستیم و هم دیگرو بغل کردیم تعبیرش چیه

 178. من خواب ديدم رفتم خونه عشقم و اون در حال اماده شدنه كه با پدرش برن بيرون بعد مادرش كنارم نشست و گفت بايد واسه علي زن بگيرم

 179. ناشناس در

  سلام
  ممنون میشم تعبیر خوابهای منم بگید
  من ۱۱ سال قبل دختری رو خیلی دوست داشتم اما به هم نرسیدیم و او ازدواج کرد.
  من هم رفتم به یه شهر دیگه اما همیشه خوابشو میبینم و هر دفعه که خوابشو دیدم چند روز بعدش توسط دوستانم میشنیدم که اتفاقی براش افتاده.
  البته این خوابها رو زمانی میبینم که هیچ فکری درباره ایشان نمیکنم. چون علت بعضی خوابها افکار روزانه انسانها است و هیچ تعبیری نداره.
  آخرین خوابی که دیدم این بود که داخل یک اتاق کنارش نشسته بودم که پدر و مادرش وارد اتاق شدن و خیلی خونسرد به من گفتن هنوز فراموشش نکردی.
  منم جواب دادم نه. چون خیلی دوستش دارم.
  ممنون میشم از دوستان اگه تعبیرشو بهم بگن

 180. سلام
  من درخواب دختر مورد علاقم را دیدم دستش را گرفتم با هم خوش هستیم تعبیرش چی میشه

 181. زن داییم خواب دیده من با پسری به اسم….ازدواج کردم. و این اسم پسر خودش هم هست و من به پسرش علاقه دارم
  تعبیرش چیه

 182. سلام من خواب دیدم در کنار پسری ک به بهش علاقه دارم نشستم ولی اون به من علاقه ای نداره ، باهم نشستیم و صحبت میکنیم
  تعبیرش چیه؟!!

 183. ناشناس در

  سلام من قبلا عاشق یکی بودم ولی بدلایلی نتونستیم باهم باشیم وازشم نفرت دارم ومن 4ساله بایکی دیگه ازدواج کرده ام خواب دیدم که عروسیمه وتمام افراد فامیل جمع شدن وبیرونیم ومن فکرم پیش عشق اولمه وناراحتم که دیگه نمیتونیم بهم برسیم ومن هی بر میگردم عقب عشق اولمو میبینم

 184. من خواب دیدم عشقم خیلی ناراحته از خانوادش جوری که گله میکردو اشکاش جمع شده. بودن و با اجیم دردو دل میکرد و از مشکلاتش میگفت و من ناراحت شدم که چرا من این چیزارو نمیدونم چرا واسه من نگفته تا حالا و الان داره به اجیم میگه

 185. دیشب خواب دیدم یه مردی ک عشقمه برگشته و بغلش کردم ، تو‌واقعیت اون مردو نمیشناختم حتی عشقم یکی دیگش ولی تو‌خواب یکی دیگ بود خاب دیدم برگشته و سرش گذاشته رو پاهام و خوشحالیم

 186. سلام من خواب دیدم در کنار پسری ک عاشقش هستم نشسته ام و با او صحبت میکنم تعبیرش چیه؟؟؟؟؟
  لطفا جوابمو بدین

 187. سلام من خواب دیدم ک با پسری ک دوسش دارم اما اون منو دوس نداره تو یه ماشین بودیم و ازدواج کرده بودیم من بهش لبخند میزدم اما اون بی تفاوت بود تعبیرش چیه؟!

 188. من خواب دیدم که دختر همسایه ما که با هم رقیب هستیم در درس ها و من خیلی اورا دوست دارم درحال گریه و ناراجتی است که در درسش قبول نشده

 189. سلام من خواب دیدم که خونه ی فامیلمون رفتیم البته خونه جدید بود من دیدم ک ی پسری ک نمی‌شناسم نصبت ب من علاقه پیدا کرده اینو از روی رفتاراش و نگاهاش فهمیدم
  تعبیر چیه؟

 190. من خواب ديديم كه عشقهم داره ميره سرياني و من سهى گمش ميكنم و نمي تونم ميكي رو كه براش پخته بودم بهش بدم
  ميشه تعبير إينو يكي بده لطفا …….

 191. سلام…عشقم بهم خیانت کرد وازش جداشدم…خواب دیدم که عشقم بایه دسته گل میاد به دیدنم…معنی این خواب چی میتونه باشه؟

 192. سلام من هم خواب دیدم به ملاقات عشقم میرم و نگام میکنه و بغلم میکنه نگاهاش تو خواب معنی داشت ولی توی واقعیت اون منو نمیخوادو من عاشق اونم

 193. حمیدرضا در

  من یخوابی دیدم که داخلش خیلی من دپرس بودم از اخر یه دختر امد باهم به حرف زدن بعد گفت بریم یه جا بشینیم رفتیم تو یه باغی چند نفر دنبالمون کردن اون خودشو از یه ارتفاع پرت کرد به پایین و مرد:(

 194. سلام خسته نباشید.اگه سریع تعبیرش کنید ممنون میشم.
  من پسر داییم رو دوست دارم چند وقت پیش سر هیچی دعوا کردیم.الانم باهم قهریم.
  خواب دیدم نامزد کردم ولی نامزدمو نمیبینم تو خواب بعد چند وقت میخواستم حلقه رو بهش پس بدم ولی روم نمی شد،به هرکیم حلقه رو میدادم گریه میکرد.تااینکه به یکی از فامیلاش حلقه رو دادم و نامزدیمو بهم زدم.بعد سریع پسر داییم با ماشین اومد و با لبخند پیاده شد و به من نگاه کرد چشمش برق میزد.

  تعبیرش چیه.ازتون خواهش میکنم تعبیرش کنید.

 195. من خواب دیدم عشقم بامامانش اومده کفش بخره ولی منوکه اونجا دیدگف نگو که ماهمومیشناسیم و رفت..یکی هم اینکه بایه دخترغریبه تو مدرسه دیدمش..تعبیرش چیهه؟؟

 196. مرتضی در

  با سلام من در خواب خودم عشق دوران جوونیمو مبینم که گاهی با من گاهی با کس دیگه ازدواخ کرده ولی با من و به من عشق میورزه میخواستم بدونم تعبیرش چیه بعد امکانش هست اونم بفکره من باشه که باعت خواب دیدن من بشه

 197. سلام من تو خواب دیدم که به شدت از یکی خوشم اومده اونم به من بی میل نیس ولی وقتی از خواب پاشدم به یاد قیافه طرف افتادم ک تو دنیای واقعیم هرگذ ندیده بودمش و اولین بار بود ک تو خواب دیدمش کسی تعبیرشو میدونه بگه ممنون میشم

 198. سلام من خواب دختری رو دیدم که عاشقش بودم و اونم عاشق من بود اما خانواده اش بخاطر اختلاف طبقاتی منو رد کردن دیدم رفتم پیشش دارم باهاش حرف میزنم و میگم که شاید بتونم خودمو بکشم بالا و وضع مالیمو خوب بکنم،ممنون میشم تعبیرشو بگين خیلی واسم مهمه

 199. سلام من خواب دیدم که پسری که دوسش دارم دستمو گرفته بود و باهم داشتیم تو خیابون کلی شیطنت و دیوونه بازی در میاوردیم در اخرم گفت من دوست دارم بعد همدیگرو بغل کردیم الان معنیع این چیع؟؟؟؟

  • سلام برا من گزینه ای که خوابتو توش بگی نیومد برا همین اینجا نوشتم در اصل من عاشق دوست خواهرم تو خواب شده بود و بیدار که شدم شدیدا عاشقش بود با خواهرم قرار زیاد میزاشتن ولی ما نمی توستیم تنها باشیم که بهش بگم بعد حداقال ۱ سال یا ۶ ماه ایدی تلشو پیدا کردم خودش قبلا دوس پسر داشت ولی دودل بود به بد بختی رتضی اش کردم دیشب خوابشو دیدم که از در خونه ی مامان بزرگم اومد و به من ی نگاه عاشقانه کرد و رفت خیلی خجالت میکشید اون رفت تو راه رو منم اومد و دستمو انداختم دور شونش.

 200. من خواب دیدم که با پسری که عاشقشم(یکی از فامیلامونه) توی محیط جنگلی هستیم با خانواده ها و فامیلامون اومدیم پیک نیک . بعد من و اون با هم بازی میکردیم که شب شد و ما هنوز داشتیم بازی میکردیم که یه دفعه اومد کنارمو دستشو حلقه کرد دور کمرم و خودشو چسبوند بهم و خوشحال هم بود و باهم قدم زدیم و حرف زدیم حس خیلی خوبی داشتم .تعبیرش چی میشه ?

  • مهتاب در

   خواب دیدم معشوقم کلا با من و خواهرام بود ولی زیاد سمتم نبود با اینکه میدونست دوستش دارم و‌خواهرم وقتی بهش گفت من دوستش دارم و‌منتظرش هستم،جواب خواهرم داد حسی به من ندارد و زیاد تمایلی ندارد

   • محمد.اف… در

    2حتما خواهرتو دوست داره خیانت کردی فهمیدی ازت زده شده بنظر من استغفارکن حتما عاشقت بوده خطایی سرزده ازت
    کمک کن ب خواهرت برسه

   • محمد.اف… در

    حتما خواهرتو دوست داره خیانت کردی فهمیدی ازت زده شده بنظر من استغفارکن حتما عاشقت بوده خطایی سرزده ازت
    کمک کن ب خواهرت برسه

   • محمد.اف… در

    کمک کنین به خواهرتون برسه حتما خیلی عاشق خونوادتونه ازاین خونواده دختر میخواد کمک کنین

 201. سلام اگ ی زنی که قبلا ازدواج کرده ولی داره جدا میشه،خواب ببینه که ی پسری که به دختره تو خواب علاقه داره همیشه میاد خونشون …خیلی هم تو نخ دختره میره …معلومه که دوستش داره ..حتی کتاب هاشو فروخت پولشو میده به دختره..ولی حرفی از دوست داشتن نزده به دختره تا الان تعبیرش چیه ؟؟

 202. مهیار در

  من دوروزه دارم خواب میبینم دارم تو خیابون دنبال دخترا میکنم بعد همش خواهش میکنم که شمارمو بگیرن باهاشون رل بزنم
  توروخدا بگید تعبیرشو

 203. الهام در

  سلام من خواب دیدم با داییم رفتیم بیرون بعد داییم یه جا رو پله میشینه تا بند کفششو درست کنه همونجوری داشته با من حرف میزده که یهووقتی از نیم رخ چشمم به صورتش میوفته میبینم عشقمه وقتی کار عشقم تموم شد لبخندی میزنه و میگه بریم.فکر کنم تو شمال هم بودیم.

  • الهام در

   تروخدا جواب بدین این اولین باری نیست که خواب عشقمو میبینم. دفعه های قبل هردفعه یه اتفاقی براش افتاده بود.یبار دستش شکسته بود.یه بار تصادف کرده بود.یه بار سرش شکسته بود.تروخدا جواب بدید

   • الهام در

    مرسی از جواب
    من عاشق پسرداییمم. عاشق داییم که نیستم.بعدشم اون دایی پسرداییم بود.دایی واقعی خودم که نبود که.دوستانی که واقعا میتونن خوابم رو تعبیر کنن جواب بدن ممنون

 204. ستاره در

  من خواب دیدم کسی رو که خیلی دوست دارم دیدم و دیدم در خواب نامزد داره و از قضیه در خواب متعجب شدم خیلی و از خواب پریدم….
  به فاصله دو ساعت بعدش خواب دیدم همه نوه ها و داماد ها خونه مادربزرگم جمع شدن البته شباهتی به خونه مادربزرگم نداشت فقط در خواب می دونستم خونه مادر بزرگمه… همه چیز خیلی زیبا بود و مجلل و میگفتن که دارن تولد من رو جشن میگیرن!و من دوباره از خواب پریدم چون تولد من 7 ماه دیگه هستش…

 205. کرد…. در

  سلام .من خواب دیدم با دختر عمم که عاشقش بودم .البته الان ازدواج کرده ،داشتیم با هم قدم میزدیم در مورد گذشته ای که تو واقعیتم وجود داشته دوستانه بحث میکردیمو که تقصیر کی بوده به هم نرسیدیم ،من میگفتم تقصیر مادرت بوده و می خندیدیم…بهش گفتم تو واقعا دوسم داری یا نه که در جواب گفت دوست دارم)))(((لطفا تعبیرشو بگید)))

 206. کرد…. در

  سلام .من خواب دیدم با دختر عمم که عاشقش بودم .البته الان ازدواج کرده ،داشتیم با هم قدم میزدیم در مورد گذشته ای که تو واقعیتم وجود داشته دوستانه بحث میکردیمو که تقصیر کی بوده به هم نرسیدیم ،من میگفتم تقصیر مادرت بوده و می خندیدیم…بهش گفتم تو واقعا دوسم داری یا نه که در جواب گفت دوست دارم

 207. حسین علی محمدی در

  با عرض سلام به همه …
  من خواب دیدن که با کسی که دوسش داشتم و اون نداشت صحبت و درد دل میکنم آیا این تعبیرش چیه لطفا کمکم کنید ممنون از سایت خوبتون

 208. سلام من خواب دیدم دارم با عشقم و خانوادم میرم سفر در حالی که خو واقعیت خانوادم از عشقم خبر ندارن منم ۵ ماهه ازش دورم تعبیرش چیه؟؟؟؟

 209. ناشناس در

  سلام به همه میشه هر کس میدونه خواب منو تعبیر کنه من یک ماهه با عشقم از هم دوریم از تمام رابطه ما خانواده ها کاملا اطلاع دارن و هیچ چیز پنهان نیست کلا دو ساله با هم هستیم .ولی اون نه زنگ زیاد میزنه نه پیام میده ولی به همه گفته من باهاش هستم کتمان نکرده .ولی دیدار های حضوری رو همیشه میاد با خانواده و تمام خرج ها رو خودش میکنه با این که پشت وانه مالی نداره .فاز شو اصلا نمیدونم فقط هم با من این طوره خواب دیدم مهمون داریم داریم غذا میچینیم این و مادرشم از راه میرسن .میاد پیش من دراز می کشه دستم و میگیره همش صورتم رو ما چ میکنه میگه الان بهترین لحظه زندگیم هست حتی میگم چرا یک ماهه ازت خبر نیست میگه من بودم تو نبودی خواهرم میاد تو اتاق خیلی ریلکس باز منو می بوسید میگفت من که هدف بدی ندارم .بعد با مادرش و مادر من میریم سوار هواپیما میشیم به قصد شهر خودشون مشهد .

  • سلام عزیز من به عنوان کوچکتر نظرم اینکه فکراتو کامل بکنی اگه طرفت همونی هست که میخوای برو جلو و تمومش کن انشالله خوشبخت بشی

 210. سلام من چند ماهي ميشه كه ازدواج كردم اما دائما و دائما خواب عشق قديميمو ميبينم كه ٣ سال باهاش بودمو نشذ به هم برسيم من هنوزم عاشقانه ميپرستمش اما اصلا بهش فكر نميكنم تقريبا همه ي شب ها خوابشو ميبينم و اين منو عذاب ميده دليلش چيه؟

  • پارسا در

   به نظر من کسی که ازدواج بکنه هنوز به فکر عشقش باشه خیانت به همسرشه، دلیل اینکه تو‌خواب میبینیش اینه که، به فکرش هستی، اگر کسی مدعی اینه که عشق شو‌ نمیتونه فراموش کنه، نباید هیچ‌ وقت تن به ازدواج با دیگری بده، چون ما فرق عشق و با وابستگی شدید نسبت به شخصی که نتنها یک نفر بلکه افراد زیادی و‌یا دختران زیادی رو شیفته خودش کرده، نمیدونیم، واقعا نباید بهش فکر بکنی چون خیانته، و فکر نکنی بهش تو‌خوابتم نمیاد.

  • سلام،تعبیر خواب کار ساده ای نیست،واغلب باید از بزرگان اهل معرفت باشی تا بتوانی تعبیر کنی،اما باتوجه به نعابیر گوناگون و اشتراکات معبرین ،از خواب شما میشود این طور نتیجه گرفت که آقا شما را دوست دارد و مایل بشما هست ،و انشالله قدم مثبت را به کمک‌ وترغیب خودتان جهت خواستگاری برمیدارد.البته شماهم مایل به ایشان هستی که درخواب مشهود است..انشالله با انرژی مثبت وتوکل بخدا و اقدام موثر به هم میرسید

  • شما ایشونو دوست داری و مغرت برای پر کردن جای خالیش اونو تو خوابت میاره و به تصویر می کشه.

 211. سلام. من تو خواب دیدم که با دایی اونی که دوسش دارم دارم صحبت می کنم و اونم تو همون باغ با مادرش بود و یهو داییش یک کیسه بهم داد ومنم اونو دادم به کسی که دوسش دارم .اونم با لبخند کیسه رو ازم گرفت بعد از خواب پریدم .
  ممنون می شم تعبیرشو بهم بگین.

 212. سلام من یه هفتس با عشقم جدا شدیم خواب دیدم تویه باغ داره دنبالم میکنه منم از دستش فرار میکنم این تعبیرش چیه؟

 213. سلام، من خواب دیدم که عکس اونی که میخوام و تو یه باغ گل وایساده با لباس مشکی یه دسته گلم تو دستشه دارم عکسشو نگاه میکنم بعد عکسارو میزارم تو فضای مجازی بعد یادم میفته ک داداشش میبینه بعد تا میخوام برم عکسارو حذف کنم از خواب بلند میشم
  لطفا اگه نعبیرشو بگین لطفااااااا

 214. سلام من در خوابم دیدم که عشق قدیمیم که ۵ سال پیش عاشق هم بودیم( در حال حاضر من ازدواج کرده ام ) در یک مغازه در حال خرید وسیله است و منم با خاله هام میرم توی اون مغازه و خرید میکنم . ما توی خواب هیچ حرفی نمیزنیم با هم فقط همو نگاه میکنیم .
  تورو خدا تعبیر خوابمو بگین ممنونم

 215. جواد نظری در

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من تا حالا سه بار خواب در مورد عشق دیدم
  اولیش طرف رو نمی شناختم و فقط بغلش کردم و بوسیدمش و بهش گفتم که تو همه چیز منی
  دومیش طرف رو میشناختم که یکی از همکلاسی هام بود که ازش خوشمم میاد تو یه سالن بزرگ همه خوابیده بودن و من تقریبا وسط بودم که یهو دختره اومد و نشست روی شکمم و بهم گفت که جا نیست منم بهش گفتم که اشکال نداره و بعد بغلش کردم
  سومی تو مترو بودم با یه هم کلاسی دیگم اول رو به روی هم بودیم و صحبت میکردیم بعد من اون رو گرفتم و روی پام نشوندم و به صحبت ادامه دادیم
  خیلی ممنون میشم اگه تعبیر هر سه خواب رو بگین
  با تشکر

 216. سلام من خواب دیدم که من با عشقم خوشبختیم تعبیرش چیه ؟ ولی رفته از پیشم

 217. ب ه م ا ز در

  خوب من خواب دیدم که عشق سابق من بسیار مشهور شد است و من را نمیشناسد این یعنی چی؟

 218. سلام من خواب دیدم که عشقم چن وقته ازم جدا شده اومد پیشم محکم بقلم کرده گفت میخوام باهات ازدواج کنم حلقه دستش کردم
  خواهشن تعبیرش کنین خیلی برام مهمه

  • اگه عامل جدایی ایشون باشه از کارش پشیمون شده و می خواد برگرده پیشت و احتمالا زندگی خوشی خواهید داشت.

 219. سیمین در

  من سالهاست که خواب میبینم میخوام با کسی ازدواج کنم که در کنارمه و میشناسمش گاهی یک عشق قدیمی است

  یک بار یک پیرمرد کشاورز بود یکبار یک هنرپیشه سینما بود که از قضا شبیه شوهرم هم هست

  درخواب میدونم که شوهر دارم گاهی میبینم که میخوایم از هم جدا بشیم ومن میخوام با فردی که در خواب میبینم ازدواج کنم.تعبیرکنید تعبیر خوش ممنونم

 220. من خواب دیدم داشتم با عشقم تلفنی صحبت میکردیم خیلی هم خوشحال بودیم ولی یهو یه پشت خطی اومدرو خطش همزمان با جفتمون حرف میزد منم با اون دختره صمیمی بودم و تازه میگفتم یه بار من زنگ میزنم یه بار تو زنگ بزن میشه بگید تعبیرش چیه؟؟؟؟

 221. دختر دریا در

  سلام خیلی گیج شدم نمیدونم خوابم چه تعبیری داره ؟ راستش تو واقعیت کسی هست که همسایمونه هر وقت به هم برخورد میکنیم رو من میخکوب میشه و نمیتونه بره تو واحدش اونجا تجاریه و محل کارش ولی چون تنها نیستم نمیتونه چیزی بگه. یجواریی منم ازش خیلی خوشم اومده. تا اینکه دمه صبحی خواب دیدم انگار اومده خونه ما مادرم همه هستن اومد از در تو و به من چشمک زد که بفهمونه دوسم داره منم لبخند خیلی ملیحی زدم در جوابش. بعد در خواب به خودم گفتم یعنی اشتباه دیدم که خواسته بهم بفهمونه دوسم داره؟؟؟ در یک ان دوباره خوابم از اول تکرار شد این سری هم چشمک زد و هم لبخند ملیحی زد که منو مطمعن کنه واقعا میخوادمنو. منم دوباره لبخند اروم زدم و حس خوبی داشتم. لطفا نظرتونو بگین. خدا کنه واقعی بشه 🙂

 222. دیشب خواب دیدم با کسی که عاشقش بودم دارم حرف میزنم اون مدت هاس که بهم خیانت کرده و رفته ولی خواب دیدم دارم تلفنی باهاش حرف میزنم

 223. من به پسر عموم علاقه دارم ولی اون نمیدونه
  دیشب خواب دیدم حالن بهم خورد کسی نزدیکم نمی اومد اون اومد از پشت بغلم کرد و اب ریخت روم …بعدشم همه دور هم بودیم با عمه و اینا غذا درس میکردیم مدام دنبالش بودم ازش عکس بگیرم ولی نمیشد و جالب این بود که موهاش خیس بود

 224. سلام من خیلی وقته به دختری عاشق شده ام و دیشب در خواب دیدم که کنار او هستم و او را بغل کرده‌ام تعبیر خوابم چه چیزی است؟

  • یا شما بهشون می رسید یا مغر شما برای جبران کمبود و جای خالیشون همچین خوابی رو برای شما مناسب دیده.

 225. سلام.من تو خواب دیدم که دوست دخترم که قبلا با هم صمیمی بودیم و الان دیگه کات کردیم تو خواب همو توی خونه پدر بزرگم میبینیم و بعدش اون دستش و واسه سلام به طرف من دراز کرد بعدش یهو پشیمون شد و خجالت کشید دستش و برد عقب منم چون دیدم خجالت میکشه دستش و نگرفتم ولی با هم عادی بودیم وبا هم حرف میزدیم.ممنون می خواستم بدونم تعبیرش چیه؟؟

 226. سلام خسته نباشید
  من خواب کسیو دیدم که واقعا عاسقشم ولی نکته ای وجود داشت مو هاشو کوتاه کرده بود و با عصبانیت با من حرف میزد…
  در حالیکه تو سریای قبلی حالت مهربونی با من داشت…میشه لطفا تعبیرشو بگید
  تشکر

  • میخواد سربازی بره و این موضوع خیلی ناراحتش میکنه و ممکنه بینتون جدایی بندازه
   ولی تعبیر دقیقی نیست

 227. حانیه در

  سلام من دیشب خواب دیدم علیرضا (عشقم)ک ۸ ماهه با همیم اومده جلوی در خونمون با ی ماشی قرمز دنبالم بعد من ب مامانم میگم برم مامانم میگه ن روت ب روش وا میش منم گفتم چ ربطی داره بعد بی اجازه و یواشکی رفتم رفتم یجایی تو پارک ک ی دفتر کار مانند بود علی بودو ۳.۴ تا از دوستآش بعد من با دوستاش سلام کردم یکی از دوستاش ی زیر انداز انداخت گفت بشینید اینجا بعد رفتم ک ما حرف بزنیم با هم بعد تو خواب حرف ک میزدم میخندیدم باهاش دندونام کثیف بود ولی علی هی میگف چ خنده های قشنگی داری تو تو خواب شلوارم کوتاه بود و من خجالت میکشیدم تعبیرش چیه میش بگید یا واسم ایمیل کنین ممنونم

  • پسر خوبیه ولی چون زمانش نرسیده ممکنه به فساد و بدبختی تبدیل شه باید خیلی کمتر رفت و امد کنین باهاشون و اینکه مراقب حیا و عفتتون باشین!!
   ولی تعبیر دقیقی نیست

 228. سلام من خواب دیدم کسی که دوسش دارم ولی یه مدته از هم جدا شدیم تو خواب کنارم بود تعبیرش چی میشه

 229. سلام من خواب دیدم عشقم به من تو خیابون گفتش که اون ازدواج کنم من بهش گفتم که تو نامزد داری ولی گفت نامزدیمو به هم میزنم و با تو ازدواج میکنم

 230. سلام من دیشب خواب دیدم کسی که چندساله دوسش دارم وعاشقشم خواستگار میاد براش ودارن میگن خواستگارش یه گاو جلو خونشون کشته برا مراسم خواستگاری وغذا دادن، ومن تو خونه ناراحتم و دارم با خانوادمون دعوا میکنم خواهش میکنم تعبیرشو برام بگین..مرسی

 231. من خواب دیدم کسی که دوسش دارم بهم اعتراف کرد که دوسم داره
  میشه بگید تعبیرش چیه؟

 232. من شب خواب دیدم عشق قدیمیم اومده میگه برگرد دارم خفه میشم ولی چون نامزد کرده میگه میزنم بهم نامزدیو میام پیشت منم قبول کردم اومد دنبالم

 233. Mohammad Ali در

  سلام من یه جوون آشقم خواب کسیو دیدم که دوسش دارم اما توی خواب یه خطری اونو تهدید میکنه که من نجاتش میدم یا زبونم لال میمیره ومن انتقامشو میگیرم این خواب یعنی چی تعبیرش کن تورو جون مولا این خوابا قلبمو داره ….

  • Amin.physio در

   سلام دوست عزيز
   ديدن مشكلات وخطر در خواب و رهايي يافتن از آن مشكل و خطر به معني برطرف شدن و رهايي يافتن از مشكلات زندگي است ، انشاالله

 234. کیارش در

  سلام من خواب دیدم دختری که عاشقشم ولی هنوز بهش نرسیدم از پشت پنجره خونشون با لبخند برام دست تکون داد (من قبلا چند بار پشت پنجرشون رفته بودم) توروخدا تعبیرشو بگید بهم . خیلی مهمه . مرسی

 235. میلاد در

  سلام من یه دختررو خیلی دوس دارم ولی به دلایلی ۷ یا ۸ ماهه از هم جدا شدیم دیشب خاب دیدم با اون رابطه جنسی تو یه خرابه داشتم لطف کنید تعبیرشو بگین من منتظرتونم❤

 236. سلام من صبح خواب دیدم اونی که دوستش دارم با مامانم رفت خرید و برای مامانم یه شلوار سیاه و یه مانتو سیاه گرفته تعبیرش چیه؟

 237. سلام من ی دختر مجردم و در خواب دیدم ک عاشقان و خاطرخواهان زیادی دارم تعبیرش چی میشه ؟

 238. سلام امید وارم که حالتون خوب باشه من دیشب یه خوابی دیدم یه جورایی فکرمو خیلی به خودش مشغول کرده…خواب دیدم تو یه روز خوب با ماشین مدل بالا شیک و پیک نسبتا پولدار از محله ای که عشقم مینشست ( ما الان از هم جداییم دختری که میگم منو خیلی اذیت کرد) بگذریم با ماشین وقتی رد شدم یه دفعه از بقلش رد شدم اون به من نگاه میکرد من رومو برگردندمو به راهک ادامه دادم….اگه میخونید این پیامو بهم جواب بدید من مدتهاست منتظر یه روز خوبم لطفا ….

 239. سلام.اگه تو خواب ببینی کسی که یه زمانی باهاش دوست بودی و ازدواج کرده در خواب میاد سمت تو تعبیرش چیه

 240. سردرگم در

  سلام.من خواب های عجیبی میبینم..در کل دو نوع خواب با مکان های مختلف میبینم..اولین دسته خواب هام اینه ک من همیشه تا به امروز ک به یاد دارم مدادم خواب میبینم من یک متر بالا تر از زمین در حال فرار هستم و مردی ب دنبال من است.۶۰درصد خواب هام تو این موضوع خلاصه میشه..دومین دسته هم همیشه خواب میبینم ک من و پسری ناشناس عاشق هم شدیم تو همه خواب هامم ی نشونه ی ظاهری پسر رو یادمه بیشتر هیکلشون یا مدل موهاشون صورت رو اصلا نمیبینم تو تموم خواب ها عاشق همیم ..خیلی سردرگم شدم اخه من همسر دارم و اونو خیلی دوست دارم و اصلا نشونه های ظاهریش با اونی ک تو خوابه زمین تا اسمون فرق داره

 241. سلام.خواب دیدم با دوست صمیمیم به دیاری غربت رفته بودیم و در خانه ای ساکن.
  در انجا متوجه شدم که شخصی که 1سال است از هم جدا شده ایم نیز با دوستتان صمیمیش خانه گرفتن و برای انجام کاری انجا هستن.دوستان مردی که دوستش دارم به دیدار من و دوستم جهت خوش امد گویی امدن.
  در میان کلامشان .گفتن میثم (مردی که 8سال با اون دوست بودیم و اکنون 1سال است جدا ماندیم از هم)عاشق شده و کی دیگه را میخواهد.و دیگر تو را نمیخواهد . و الان نیز با ان دختر در خانه خواب هستن و من عصبی شدم و شروع کردم به گفتن اینکه او تقاص پس میدهد با من بازی کرد و ………
  یک دفعه از خوابپریدم
  تعبی خواب من چه میتواند باشد.راهنماییم کنین ممنونم.

 242. سلام من كسي رو دوست دارم اما اون حتي يه بارم منو نديده دو سه مرتبه خواب ديدم همش اون دستامو ميگيره طوري كه بقيه بهمون اشاره ميكنن يا اينكه منو به بقيه معرفي ميكنه و پشت دستامو بوسيد تعبيرش چيه

 243. سلام
  من کسیو که دوسش دارم و عاشقشم ولی نه نامزدیم نه ازدواج کردیم تو خواب دیدم.. در حاله حاضر باهام قهره ولی خواب دیدم اومده خونمون و بغل هم خوابیدیم… دقیقا هفته پیش هم برعکسه این بود یعنی خونه اونا بغل هم خوابیدیم
  تعبیرش چیه

 244. محدثه در

  من چندماه پیش خواب دیدم پسرعموم توی مهمونی ازم خواستگاری کردوگفت ک خیلی دوسم داره ولی من نمی دونستم چی جوابشوبدم دودل بودم…بعدازچندهفته توی همون مهمونی پسرعموم شمارم روبرداشت وبهم پیام دادودقیقامثل توخوابم دودل بودم ک باهاش چت کنم یان؟ ولی آخربلاکش کردم چون من اون جوری نیستم ک باپسرهاچت کنم ولی ازاون موقع همش توفکرپسرعمومم نمی دونم واقعادوسم داره یابرای دوستی من رومی خوادتوی مهمونی های بعدازاون هم خیلی نگام می کردوبخاطراینکه خجالتی چیزی نگفت بعدازاون مدت هرشب بافکرپسرعموم می خوابم وبیشترشب هاهم خوابش رومیبینم

 245. واب دیدم پسری که عاشقشم ازدواج کرده و من نمیدونستم
  و وقتی فهمیدم زن داشته که زنش مرده بود…عشقم اصلا حالش خوب نبود و مثل همیشه نبود من میرفتم باهاش حرف میزدم و دلداریش میدادم و با هم حرف میزنیم..
  خواااااااااهش میکنم تعبیرشو بگید
  و اینکه اون نمیدونه من دوستش دارم

 246. سام علیک
  من خاب دیدم روز عروسی دختر خالم زدم دومادو کشتم خونش پاچید رو لباس دختر خالم لباس عروس سفیدش کامل خون الود شد تعبیرش چیه؟

 247. من همممش خواب میبینم عشقم که یک سالو نیم پیش ترکم کرد برگشته و من تو خواب خیلی خشحالم
  ای کاش خوابم واقعی شه و برگرده منتظرشم

 248. من خواب دیدم گوشیشو چک کردم برای یکی شعر عاشقونه فرستاده بود بعد این موضوع ینی کامل پشت سر این خواب خبر فوتشو برام اوردن(تو خواب) خیلی نگرانم

 249. سلام،خواب ديدم دوس دختر سابقم اسمش مريم بود،اومده بود تو خوابم و بهم كم محلى ميكرد،با اينكه بهم كم محلى ميكرد ولى نميخواستم از خواب بيدار بشم خيلى دوس دارم خودشو ببينم ن خوابشو’برام دعا كنيد بهش برسم دوباره،موفق باشيد

 250. خواب دیدم توی یک جمعی معشوقم با چند نفر صحبت میکنه و میخندن و توجهی به من نمیکنه یکی از پسرا هم از معشوقم خوشش میومد و ازش طرفداری میکرد. شب بعد خواب دیدم جای دیگه هستیم و باز یک پسری از معشوقم خوشش اومده . تعبیرش چیه؟

 251. خواب دیدم کسی که قبل عاشقشم بودم بچه خواهر او را به همراه خو دارم و به او غذا میدم و در کلاس ها ی دانشگاهی اورا با خود میبرم ..آیا تعبیری هست برای این خواب

 252. محبوبه در

  کسی خواب دیده که شخصی را که می شناسد ،در حرم امام رضا نسخه ای از قرآن نوشته که رهبر معظم در حرم آقا آن را تایید کرده است.لطفا بفرمایید تعبیر چیست؟

 253. سلام من خواب دیدم از پسری که قبلا دیدمش و خوشم می اومد ازش ولی نه اسمشو میدونم نه چیز دیگری ازش ولی قبلا دیدمش خواب دیدم که به خواستگاری من می اید و من قبول میکنم و بعدش ما به یه سفر همراه با خانواده میرویم

 254. سلام اگر در خواب دختری خواب این رو ببیند بدون اینکه رابطه و یا اینکه طرف رو ببینه خواب خودش با فشار یک ظرف منی اون شخص رو وارد بدنش کند یعنی چی؟ با اینکه دختر باکره هست و فقط اون فرد رو دوست داره

 255. سلام تو فامیل یه پسری هست که یک سال از من بزرگ تره و پسرخالشم عاشقمه ولی من عاشق خودشم اونو نمی دونم.یه شب خواب دیدم دیوونوار عاشقمه و منم هنو دوسش دارمو بخاطر من جلو مامانش واستاده و یه بار اومد سمتم تا بگه دوسم داره وبعد می خواست منو ببوسه

  • همون لحظه بابام بیدارم کرد لطفا تبیرشوووبگید چند باره دارم خخوابه عشقمو می بینم.

 256. ما هممون آدم های تنهایی هستیم که اگه نبودیم الان همه اینجا به دنبال یه چیز واهی نبودیم. من 8 سال پیش به یه دختر شماره دادم اما اون از من خوشش نمیومد هر چند شمارشو داد ولی بیشتر سرکار بودم. دوس پسر داشت و بهم هم گفته بود. بی خیالش شدم به اندازه کافی کوچیک شدم. الان بعد این همه سال خوابشو دیدم که برگشته اومده دنبالم و با من دوست شده. شاید چند برابر حس دوست داشتن اون موقع رو تو خواب نسبت بهش داشتم وقتی بیدار شدم حس خوبی داشتم. ولی می دونم که فقط یه خواب بوده. اون از من بدش میومد و الان اصلا شاید شوهر کرده باشه. نمی دونم فقط خواستم بگم ما آدمای تنهایی هستیم. اون چیزهایی که تو بیداری نداریم تو خواب غرقش میشیم. مثل دخترک کبریت فروش

 257. باسلام من خواب دیدم پسرداییم دختری که بهش علاقه داره ول میکنه ومن با اون دختر دوست میشم و ازدواج میکنیم

 258. ناشناس در

  باسلام من خواب دیدم پسرداییم دختری که بهش علاقه داره ول میکنه ومن با اون دختر دوست میشم و ازدواج میکنیم

 259. سلام خواب دیدم که انگار با فامیلامون رفتیم بیرون از شهر یه جای خشک ولی انگار هم باغ داشت و هم آب! بعد با خواهرم و دخترخالم رفتیم برای سنگ.جمع کردن توی جاده ماشین میرفت و میومد یه ماشین سنگین دیدم داره میاد تو خواب اون مرد شبیه کسی که دوسش دارم بود بهش نگاه کردم اونم نگاه کرد بعد ماشین رفت از تو آیینه بازم بهم.نگاه می کرد ! بعد انگار از تو آیینه برام قلب میفرستاد منم همین کارو کردم انگار واسم بوسه فرستاد منم همینطور بعد رفت تو گذشتش با یه زن دیگه بود باهم تنها بدون که همون پسزه مو های زن رو میتراشه بعد زنه تو زمان حال مو داشت من عصبانی بودم پسره اومد ازم عذر خواهی کنه خواستم برم.پیشش زیر پام ترکید وا نگار مردم.

 260. نا شناس در

  من عاشق یک نفرم خواب دیدم باهم حرف می زدیم خیلی صمیمی شده بودیم بعد خسته شده بود سر شو گذاشت رو پام تو چشماش نگاه می کردم داشتم باهاش حرف می زدم حتی زبری لباسشو رو هم حس می کردم یعنی وا قعا باور کرده بودم که واقعیت داره این دنیای واقعیه خیلی خوشحال بودم دوست نداشتم این رو یا تموم بشه خوابشو خیلی دیدم خیلی هم دوسش دارم اما اون نمی دونه قتی میخوام باهاش ارتباط یر قرا کنم یعنی باهم صحبت کنیم هول میشم نمی تونم حتی تو صورتش نگاه کنم تورو خدا کمکم کنید

  • محدثه در

   سلام احتمالاشمابایدآقاباشیددراین صورت می تونم کمک بکنم اگه نی تونیدباهاش صحبت کنیدبایدیکی روواسطه کنیدواگه هم خیلی توتصمیمتو ن جدی هستیدبه خانوادتون اطلاع بدین برای خواستگاری

 261. سلام من چند روز قبل از خواب دیدنم از یه دختر خواستگاری کردم جواب رد بهم داد الان تو خواب دیدم که تو خانه خودم با برادرش کنار من نشسته وبا نگاه عاشقانه نگاه میکرد و با هم حرف زدیم

 262. من خواب دیدم که یک دختری همراه با دوست و مادرش کنار من و پدرم آمدند من هم آن دختر را برای اولین بار دیدم و حتی نمیشناختم به هر حال او خجالت کشید که بهم سلام بکنه ولی بعد از اینکه پدر و مادر او از ما کمی دور شدن منو بغل کرد و بوسید من هم اون رو بوسیدم لطفأ بگید تعبیر این خواب چیست

 263. من خواب دیدم که یک دختر هم راه دوستش و مادرش پیش من و پدرم امد اول خجالت کشید که بهم سلام کند ولی بعد از اینکه اینکه صحبتها تمام شدن و کمی پدرم و مادر او از ما دور شدن من را بغل کرد و بوسید من هم اون را بوسیدم البته من اون دختر را دیدم ولی نمیشناختم لطفن تعبیر خوابم را بگید

 264. سلام ‘ من خواب دیدم پسری که بهش علاقه مندم و باهاش دوست هستم با یه دختر دیگه که میشناسمش حرف میزنه و با اون رابطه داره همه حرف هایی که به هم زده بودن و هم یادمه چون به هم پیام داده بودن 🙁 تعبیرش چیه ؟؟

 265. سلام
  خواب دیدم دختری که چند ساله عاشقشم شده زن یکی از بهترین دوستام که این دوستم تو دوران دانشگاه همیشه خودشو بالاتر از من میدونست ولی بعد دانشگاه همش به موقعیت و موقف من غبطه میخورد.
  تو خوابم دختر مورد نظر رو خیلی دوست داشتم و همش میخواستم باهاش به هر طریقی حرف بزنم.

 266. من به طریقی به عشقم نرسیدم و خیلی ناراحت بودم همه بهم میگفتن عشقت الکی بوده ولی از نظر خودم باورش برام سخت داشتم باور مبکردم خرفای بقیه رو که خوابشو دیدم و باز بهم گفت عاشقتم و هر کی هر چی بهت گفته دروغ بوده و همش با هم بودیم و خوش بودیم.تعبیرش چیه؟

 267. من عاشق برادر دوستمم.خونشون ک بودم بهم ابراز علاقه کرد ولی وقتی اومدم خونه خودم گف ب درد هم نمیخوریم و اینا.ادم کثیفی هم نیست که بگم منظور از کارش داشته.فقط دل نمیبنده.دیشب خواب دیدم خونه دوستمم و داریم اماده میشیم برا تولد داداشش.بعد خودمو تو خونه تنها دیدم ترسیدم اماده شدم برگشتم خونه خودم.بعد دوستم زنگ زد گله کرد چرا رفتی . بعدشم خواب دیدم خود عشقم زنگ زد گف ناراحتشدم رفتی و اینا …توهم زدم ن؟پوف

 268. سلام خواب دیدم من کنارعشقم خابیده بودم یه رمال وای خانم بود بهم میگفت ک چکارکنم ک بیشتردوسم داشته باشه ولی عشقم توو خواب داشت باهام حرف میزد ومیگفت ک همه روبخاطرمن کنارمیزاره ولی تابزدارشد گفت نه اینکارونمیکنم و خانمه ک رمال بود تامن روم وبرگردوندم ب سمت عشقم رفت و ب زور باهاش ورمیرفت ولی عشقم منوصداکرد ومن به رمال گفتم برو ک ایشااله هرگز خیرنمیبینی و رفت و بعد بیست سال زندگیش تلخ شده بود

 269. خواب دیدم تو یروز بارونی مادر و خواهر کسی که دوسش دارم اومدن خونمون بعد خواهرش میگه الان زنگ میزنم داداشم بیاد دنبالمون بعدم که داداشش یعنی کسی که دوسش دارم میاد دنبالشون جوری رفتار میکنه که انگار اصلا همو نمیشناسیم
  تعبیر این خواب چیه!

 270. سلام.خواب دیدم در خانه عشقم هستم ولی اون با من صحبت نمیکرد ولی خانواده اش زیاد بهم احترام میگذاشتن
  الان هم باهام قهره لطفا تعبیرش کنید برام .

 271. راستشو بخواین من عاشق یکی هستم که ازم خواستگاری کرده ولی چون مشکل مالی داره، خونوادم مخالفت کردن. ما واقعا همو دوست داریم.خواب دیدم مادربزرگم بهم میگفت عشقت اومده پیشم و بهم گفته که من عاشق نوه ی شما هستم و میخوام باهاش ازدواج کنم. مامان بزرگم میگفت خییلی حالش بده. داره از دوری تو دق میکنه. برو بهش یه سری بزن. رفتم توی یه اتاق پذیرایی و کلی مهمون بودن. فکر کنم خونواده ی عشقم بودن که داشتن ناهار میخوردن.عشقم،مظلومانه یه گوشه نشسته بود و رنگش پریده بود. تا چشمش به من افتاد،هول کرد .دستش لرزید و قاشق از دستش افتاد. خواب دیدم بابام اسمشو میاره و مدام ازش تعریف میکنه. واقعا نمیدونم تعبیرش چیه؟

 272. خواب دیدم عشقمو از دور میدیدم و دائم رد میشد ولی اصلا نگاهم نمی کرد!چند بار رد شد ولی نگام نمیکرد!!
  تعبیرش چی هست؟؟

  • سلام من چند روز قبل از خواب دیدنم از یه دختر خواستگاری کردم جواب رد بهم داد الان تو خواب دیدم که تو خانه خودم با برادرش کنار من نشسته

 273. سعیده در

  عشقم خواب دیده که با هم توی ماشین بودیم و حرف میزدیم چند ماه پیشم خواب دیده همو بغل کردیم یهنی چی؟؟

 274. سلام راستش خوابم یه جوری بود نمیدونم شایدم چرتو پرت بوده ب هر حال میگم شما بگین چجوریاس چرتو پرت یا واقعی اها قبلشم بگم من ازدواج کردم خب خوابم از اونجایی شروع شد که من و دوستان دبیرستان ب همراه معاون دبیرستان و مادرم بود رفتیم مکه جالب بود ک هیچ ادمی جز ما اونجا نبود و اطراف کعبه هم کلا این چیزا نبود انگار ک اطرافش بیابون بود بعد اونجا فقط یه نفر بود ک نگهبان کعبه بود انگار بعدهموطن هم بود بعد نمیدونم یهوچی شد دیدم عاشق شدماونم ب همین شدت بعد بهش گفتم من شوهر دارم خیلی ناراحت شد و ماانگاربرگشتیم خونه بعد روز بعدش دوباره رفتیم ب همراه همون تیم کعبه بعد اینبار بجاش دوستش اونجا بود ک ب شدت مذهبی بود و یه ایه ای بود برتی زمانی ک میخای جلوی کعبه وایسی بود انگار بعد من ازش عکسرفتم دقیق یادم نیست چیه اما یادمه ک خوندمش و ازش هم عکس گرفتم رو دیوار بود بعد پسره گفت نمیشه و جزو قوانین نیست بعد همون پسره ک گفتم عاشقش شدم اومد تا منو دید بهم ریخت منم همینجور بعد دوستش فهمید ک ما عاشق شدیم کلی چیز میز زد ب درو دیوار و دادو هوار کرد ک این ممنوعه واینا بعد به یه پیرمردی گفت ک اونم مارو کلی سرزنش کرد و مارو فرستادن ایران بعدش من شماره پسره رو داشتم بعد مامانمم میدونست بعد گفت زنگ بزن بهش ببین کجاست من زنگ میزنم جواب نمیده گفتم خب زنگ زدم گفتم کجایی گفت جده هستم بعد همون پیرمرده اومدخونمون ک راضیمون کنن دس برداریم بعدپستچی اومد دوتا پاکت بهم داد یکیش مال من بود یکیشم مال پیرمرده مال من یه شعری توش نوشته بود درمورد جداییو اینا بعد خیلیییی برای من اشنا بود بعدکلی گریه هم تو خواب کردم اینو خوندم مال پیرمرده رو نمیدونم واقعا عذر میخام ک یکم طولانی شد ولی اگه لطف کنین جواب منو بدین خیلی ممنون میشم .

 275. من یه پسری رو خیلی دوست دارم اما اون نمیدونه و ندیدمش دوستم خوابشو دیده پسره گفته به دوستم برو به نگار بگو از دستم ناراحت نباشه که فعلا نیستم بهش بگو دوسش دارم

 276. همبازی بچگیهام چند ماهیه که مرده. خواب دیدم اومده خونمون میگفت دوستم داره و میگفت بشین فقط باهم حرف بزنیم . من گفتم دیر اومدی من ازدواج کردم شوهرمو بهش نشون دادم ولی گفت من میخوام فقط باهات حرف بزنم کاری به شوهرت ندارم . بعد از بیدار شدن یادم افتاد که مرده. لطفا تعبیرشو واسم بفرستید.ممنون

 277. خواب دیدم کسی ک دوسش دارم مادرش واسش میخواد زن بگیره اینو ب من میگه من پیشش گریه میکنم تعبیرش چیه بگید لطفا؟؟؟؟

 278. من خواب ديدم كسي رو كه دوست دارم تو بغلم داره گريه ميكنه و بهم ميگه من همه چيمو از دست دادم
  تعبير اير چيه!؟

 279. من خواب ديدم كسي رو كه دوست دارم تو بغلم داره گريه ميكنه ..تعبير اين چيه!؟ لطفاً بگين

 280. من خواب دیدم اون کسیو که دوسش دارم اومده تو خونمون باهم خوابیده بودیم و من داشتم قضیه رفتنمو که از پیشش رفتمو باهاش ارتباط ندارم .براش تعریف میکردم که چرا ترکت کردم بعد اونم منو بخشید و قبول کرد باهام باشه!
  میشه بگید تعبیر خوابش چیههههه؟

 281. من خواب دیدم دو نفر خانه مان هستند و از اطاق که خارج شدم اول یک سکه طلا تمام پیدا کردم مجددا دو تا که روی هم بودند و جلوتر تعداد بیشتر که روی هم انباشته شده بود و انها را ازدید بقیه مخفی کردم چون تو خواب فکرمیکردم طلاها مال همان 2نفره که خونه ما هستند همه اش وحشت داشتم که بقیه بفهمند من سکه ها رو پیدا کردم لطفا تعبیرش رو بگید.

 282. من خواب دیدم عشقم ک حدود پنج ماهه باهام کات کرده بهم پیام داده من دوست دارم اما مجبور بودم
  اخه تعبیر این چیه؟!

 283. فائزه در

  چند وقت پیش تو مراسم امام حسین یه پسررو دیدم خیلی خوشم اومد ازش حالا پریشب خوابشو دیدم تو خواب بهم گفت عاشقتم تعبیرش چیه؟

  • مرتضی در

   توی مراسم امام حسین به فکر آخرت باشیم بهتره و خود آقا بختمون رو باز میکنه اگه لیاقت داشته باشیم

 284. الناز در

  من خواب عشقمو ک ۳ماهه ندیدمش ک تو این سه ماه با ی دختر ک رفیقم بوده رفیق شده رو دیدم خواب دیدم دوس دخترش اومده بهم میگه میخوام برم پیشش گفتم منم میام نمیزاش برم پیشش بعد بهم میگف اون دوست نداره من ازش بچه دارم و اینا.. لطفا تعبیرشو بگید

 285. من خواب دیدم کسی که دوستش داشتم و او مرا ترک کرده از پشت بغلم کرد و دم گوشم چیزی زمزمه کرد. من بسیار شوکه شدم و دهانم از دیدنش باز ماند و چند لحظه در شوک دیدارش بودم و بعد برگشتم و با او صحبت کردم. لطفا بگید تعبیر این خواب چیه لطفا.

 286. من خواب دیدم عشقم ک خیلی وقته ندیدمش اومده تو اتاقم بغل کردیم همو بعد بابام اومد اونم از پنجرا اتاقم فرار کرد

 287. پسر خوب در

  خواب دیدم با خانواده رفتیم مسافرت بعد از این که یه جاده سر بالایی رو رد کردیم پیاده شدیم و از یه کوه رفتیم بالا و اونور کوه یه شهر زیبا بود تو اون مسافرت چند بار عشقمو دیدم

 288. الهام در

  خواب ديدم كسي كه قبلا تو زندگيم بوده و دوستم داشته بغلش كردم و باهاش آميزش داشتم

 289. نزدیک های صبح بود که من خواب دیدم دختری را که به واقعیت دوست دارم در خوابم آمده و من برایش اظهار عشق می کنم بعد می بینم یک دختر دیگه میباشد تا به عشقم نزدیک میشم اون گم میشه لطفا برام بگوید تعبیر اش چیست

 290. من در خواب عشقم که هم جنس خودمه رو دیدم که سر زده اومد خونمون ومن به شدت بغلش کردم جوری که دوست نداشتم ولش کنم تعبیرش چیه؟؟؟

 291. مجهول در

  من خواب دیدم ی نفر عاشقم شده و بهم گل داده نمیدونستم کیه خودم ینفر دارم که عاشقشم تعبیرش چیع

 292. پارسا در

  خواب دیدم که بدنبال عشقم میدوم اما پاهام توان دویدن ندارند برای همین از میانبر استفاده کردم و اورا گرفتم

  • سلام من خواب دیدم عشقم بهم پشت کرده بهم تو خواب گفت که همه چیزا دوروغ بود و خوابگاهی که تهران رفته پمن دیدم الکی بوده و یه خوابگاه دیگه بوده که ادرسشو هم بهم داد و گفت دیگه نمیخوامت و منو پس زد گفت کسی دیگرو دوس داره دیدم بی محل شده بهم تروخدا بگین چی شده تعبیرش

 293. گمنام در

  خواب دیدم عشقم با یه نفر دیگه میگه و میخنده بااینکه من پیشش بودم ولی به من هیچ محلی نمیزاشت توروخدا تعبیرشو بگید

 294. خواب دیدم
  کسی که عاشقشم داره ازدواج میکنه
  ولی تو خواب تشویش نداشتن که دارم از دستش میدم برام خیلی عادی بود

 295. مجهول در

  اگه ببینی عشق سابقت تو خواب باهات خوب شده و بوسیدیش و بغلش کردی چند لحظه بعد باهات خوب نیست چه تعبیری داره؟

  • مگ عشق سابقم داریم ما یه دونه عشق داریم دیگ اونم اونیه ک همیشه تو ذهنته خواهشا اسم هوسو عشق نزارین

 296. من و عشقم در

  سلام.من خواب دیدم پسری که عاشقشم و حدودا 1ماه دیگه قراره نامزد کنیم.برای پشتیبانی از من با بردارهام دعواش میشه بعد حالش بد میشه خیلی بد ،که انگار زبونم لال درحال مرگه و منم تو بغلم میگیرمش و هی جیغل میزنم و میگم زندگیم .خواهش میکنم برام تعبیرش کنید

 297. من خواب دیدم که فرد مورد علاقه زندگیم سر موضوعی از من گلایه میکنه موضوع اصلی خواب این بود.لطفا تعبیرش رو بهم بگید

 298. خواب دیدم من روبروی آینه نشستم و کسی که عاشقشم اومد جلوم با غم و آروم انگشتش رو میکشید رو لبم حتی همون موقع بابام سر رسید و اب اخم مارو نگاه میکرد دست از کارش برنداشت! تعبیرش چیه؟؟؟؟؟خیییییییییییلی دوست دارم بدونم !

 299. خواب دیدم عشقم با دوستم ازدواج کرده ومن خوشحال بودم ولی بعد از بیدار شدن از خواب حالم خیلی بده وهروقت دوستمو می بینم گریم میگیره تعبیر این خواب چیه ؟؟خواهش می کنم جواب بدین؟؟؟؟!!!!

 300. من خواب دیدم خودم و عشقم برای رسیدن به هم کریه میکردیمو اشک میریختیم و رفتیم پیش پدر و مادرم تا خانواده ی عشقم رو راضی کنیم بزارن ما به هم برسیم واقعا تعبیرش چیه تورو خدا اگه کسی میدونه بگه

 301. من خواب دیدم حمام میکنم و بعد میبینم معشوقه ام با کسی دیگری در حال قدم زدن است و میخنده باهم این چی معنی دتره لطفأ

 302. من تو خواب کسیو که عاشقشم رو دیدم که خیلی خوشکل شده و بهم یه کادو تکراری داده و به من لبخند میزنه تعبیرش چیه؟؟؟

 303. من تو خواب دیدم کسیو که عاشقشم خیلی خوشکل شده و به من لبخند میزنه و بهم یه کادو تکراری داده تعبیرش چیه ؟؟ بگید لطفا

 304. ساینا در

  من کسی رو دوستش دارم رو توی خواب دیدم ولی اون منو بی محل میکرد اصلا حتی نگام هم نمیکرد. تعبیرش چیه لطفا بگییید

  • سلام من دیشب خواب دیدم با لی مین هو بازیگر کره که عاشقشم تو یه خیا بونیم بعد اونم با دوست دخترش سوزی منو میبینه بعد سوزی رو ول میکنه و مییاد پیش من بعد از منخواستگاری میکنه میشه بگید این خواب تعبیرش چیه

  • سلام من خواب دیدم لی مین هو عشقم دوست دخترش رو ول کرد اومد تو خیابون از من خواستگاری کردتعبیرش چی میشه

  • سلام من خواب دیدم لی مین هو عشقم دوست دخترش رو ول کرد اومد از من خواستگاری کردتعبیرش چی میشه

  • سلام من دختر مورد علاقه ام رو در خواب دیدم و بهم سلام کرد تعبیرش چی میشه؟

   • عشقم(پسر) خواب دیده که من بهش پیام دادم تو واتساپ بهش گفتم ولم کن وبعد بلاکش کردم تعبیرش این خواب چیه؟؟؟؟

نظر خود را بیان کنید