تعبیر خواب رقصیدن

دیدن رقصیدن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن رقصیدن در خواب چیست؟

تعبیر خواب رقص

چون معبران پای کوبیدن را در خواب خوب نمی دانند رقص را نیز مصیبت و غم و رنج تعبیر کرده اند.

رقص در خواب اگر به معنای پای کوفتن باشد خوب نیست واگر فقط حرکت دست باشد طلب کردن و خواستن است و احساس نیاز است به دیگران اما نه چندان شدید.

چنانچه در خواب ببینید مردمی دسته جمعی می رقصند غم و رنجی عمومی پدید می آید که شامل حال همه آنها که می رقصند می شود و اگر کسی می رقصد و دیگران دست می زنند او گرفتار مصیبت و بلا می شود و آنها که دست می زنند در غم او اندوهگین می شوند.

اگر کسی ایستاده یا نشسته در خواب با حرکت دست برقصد نشان آن است که به دیگران نیازمند می شود و اگر بیننده خواب ببیند که می رقصد و جست و خیز می کند گرفتار غم و مصیبت و بلا می شود و اگر ببیند نشسته یا ایستاده دستها را به عنوان رقص می جنباند نیازمند و وامدار می گردد.

رقصیدن برای زنان بد نامی و رسوایی و بی آبرویی است و چنانچه زنی در خواب ببیند که می رقصد بد نام و انگشت نما می شود. سر زبان ها می افتد و مردم پشت سر او بد خواهند گفت.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب موسیقی

☺ تعبیر خواب «رقصیدن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «رقصیدن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


14 دیدگاه

 1. ملودی

  سلام من دختر ۱۲ساله هستم خواب دیدم که در خونمون برادرم با پسرعمم (که باتازگی عروسی کرده) داره می رقصه رقصشون آروم بود باحرکت دست بود من بدو بدو رفتم سمت برادرم پسرعمم پشت سرم بود پسرعمم موها مو گذاشت جلو من چرخیدم سمت پسرعمم من لبخند زدم پسرعمم دست مو گرفت باهم رقصیدیم با راه رفتن اگه میخواستید جواب بدید اول بنویسید ملودی که بدونم تعبیر خوابم گفتین ممنون میشم بابت پاسخگویی

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب رقصیدن با نامحرم باید بدانید که به معنای خیر نیست و ممکن است نشان از کاری باشد که بیننده ی خواب انجام دهد که معصیت است و ایشان را به راه بیهوده بکشاند و از این رو بسیار در رفتار خود دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. شیرین

  در خواب دیدم با صاحبخونه م بحث‌داشنیم یهو یکی خبر داد که برف تابستونه میاد و من به همراه چند بچه میرقصیدم‌

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب رقص آمده است که نشان از غم است و د راین خواب برای شما ممکن است به این معنا باشد که شما به واسطه ی موضوعی که با ان فرد مذکور در خواب خود داشته اید ناراحتی پیدا کنید که باید در جهت رفع آن تلاش کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. سعید

  خواب دیدم با دختر عمه ام یک رقص ملایم دارم واون هم یک عطر زنانه خوشبو داره که مستم میکنه بوی خوبش

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب میتواند به این تعبیر باشد که شما در ناخوداگاه خودتان به ایشان میلی دارید که ممکن است سرکوب شده باشد و در خواب به بهترین حالت ایشان و خودتان را دیده اید و از این رو باید با خودتان بیشتر روراست باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. ساناز

  سلام خواب دیدم مادر بزرگم که فوت شدن
  یه سی دی ازش به ما رسید ، رفته بودن مزون لباس بخره با خوشحالی داشت تن میزد و با دست میرقصید ،خیلی خوشحال بود.
  من و خواهرم داشتیم این فیلم رو میدیدم گریه میکردیم
  ممنونم بابت پاسخگوییتون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب رقص مرده با فرد زنده متفاوت است و ممکن است به این معنا باشد که ایشان را حال خوبی نصیب شده است و این نشان دهنده ی جایگاه خوب ایشان است و خود برای ایشان خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

   • ساناز

    ممنونم

 5. جاوید

  در خواب دیدم در عروسی خودم ایستاده می رقصم،اما کسی دست نمی زند

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب عروسی برای مردان اینگونه امده است که نشان بر پیشرفت دارد و اینکه عروس را به ظاهر ندیده باشید نشان بهتری است و پیشرفت مورد حاصل قرار خواهد گرفت و اینکه نشانیر اندوهی است که در مدت زمان کوتاهی رفع میشود و به تعبیر حضرت یوسف رقصیدن در خواب نشان از سلامتی و تندرستی است .
   سربلند و پیروز باشید .

 6. پوران معدنی

  سلام لفا تعبیر خواب چغاله زرد آلو والوچه را بفرمایید ؟

 7. شهرام

  سلا م بین ساعت 3 تا4 شب خواب دیدم
  به همراه خانواده در مراسم عزای کسی هستیم
  که از بستگان خانومم هست که متوجه شدم خواهرم همراه پسرها وشوهرش شروع کردن به پایکوبی

 8. اشنا

  درخواب دیدم که کفش هایم دراب افتاد وبه جای ان دمپایی پاره بهم دادند

نظر خود را بیان کنید