تعبیر خواب قارچ

دیدن قارچ در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن قارچ در خواب چیست؟

دیدن قارچ در خواب

قارچ در خواب های ما خواسته و مالی است حرام که از طریق غیر مشروع و ناپسند به دست ما برسد.

قارچ گیاهی است خود رو و فاقد برگ و ریشه که در نواحی جنگلی و مرطوب یافت می شود. زمان پیدایش قارچ بلا فاصله بعد از باران تند و رعد و برق است و به همین علت نوشته اند که قارچ خلق الساعه است و اصلا رعد و برق آن را به وجود می آورد.

کسانی که در حاشیه این نوع جنگل های بسیار مرطوب زندگی می کنند بلافاصله بعد از رعد و برق و باران به جنگل می روند و قارچ جمع می کنند.

معبران با توجه به این زمینه آن را مال ضبط شدنی دانسته اند یعنی مالی که بابت طلب از بدهکار ناتوان و مستمند ضبط می شود.

ضبط شدنی مالی است که ظاهرا می خرند اما بهایی ناچیز بابت آن می پردازند و به رضایت و نارضایی صاحب مال توجه نمی کنند زیرا قانون از آن حمایت می کند.

معبران اسلامی درباره قارچ چیزی ننوشته اند و این عقیده معبران مغرب زمین است که آن را مال ضبط شدنی دانسته اند.

اگر در خواب ببینید که غذایی از قارچ می خورید پولی حرام به دست شما می رسد و بعد دچار تشویش و نگرانی و دلهره می شوید یا گرفتار عذاب وجدان می گردید زیرا هیچ کس نیست که قارچ را با خیال راحت بخورد.

حتی آن ها که قارچ شناسان خوبی هستند دلهره دارند که مبادا قارچ سمی باشد و به مرگ ایشان بیانجامد.

اگر در خواب ببینید که قارچ را از لای برگ ها و علف های جنگل جستجو می کنید با کید و تزویر مالی به چنگ می آورید و برای تحصیل مال حرام به نیرنگ متوسل می شوید.

ممکن است قارچ را ببینید ولی در خواب احساس کنید غذایی که می خورید از قارچ است در این حال نیز تعبیر همان است.

همچنین بخوانید: همه چیز درباره پرورش قارچ

☺ تعبیر خواب «قارچ» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «قارچ» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


12 دیدگاه

 1. حداد

  با سلام.خواب دیدم در مسیری سرسبز با همسرم می‌رفتیم که چشمم به قارچ های خودرو افتاد.قبلش هم بارندگی و رعد زده بود و مطمئن بودم که توی مسیر قارچ میبینم.با خوشحالی فریاد زدم قارچ.و از همسرم خواستم صبر کنه تا بچینم.اولش یکی دو تا کند ولی بعدش به راهش ادامه داد که زودتر بره به جایی که قرار بود بره.ولی من ایستادم .هر چی جلوتر میرفتم قارچ ها بزرگتر میشدند و من هیجان زده تر.زیاد بفکر درست کردنشون هم نبودم خیلی دلم میخواست که تمام قارچ ها رو بکنم.قارچ ها به اندازه ی یک توپ فوتبال بودند و سفید. یک قارچ قهوه ای بزرگ هم دیدم .اونم کندم. بقدری هیجانش بالا بود که از خواب بیدار شدم

  • تعبیر خواب

   باسلام
   در تعبیر خواب چیدن قارچ به خیر نیامده است و نشان از ان می تواند باشد که در اینده شما به دنبال دست یابی به مالی حرام باشید که برای شما خیر نیست و می تواند به شما تذکر دهد.
   سربلند و پیروز باشید

 2. سمیه

  خواب دیدم تو کواه بودم .و دنبال قارچ کوهی بودم که قارچ کوهی سفید یا همون دنبالان دیدم و تو نایلون جمع کردم.و یه رود جاری و پر از اب داشت میرفت

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب قارچ کوهی ممکن است به این معنا باشد که در اینده باید بسیار اگاه باشید که به واسطه ی میل خودتان به سمت مالی حرام نروید و از این رو برای شما خیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 3. رضا سعید

  سلام من خواب دیدم در محوطه باز یک کارگاه پر از قارچهای خیییلی بزرگ در حد دیش ماهواره رویده بود ولی اصلا دست بهشون نزدم البته وسوسه شده بودم که خودم را توجیه کنم که یکی را برای خودم بردارم ولی اصلا این کار را نکردم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب این خواب برای شما خیر است و میتواند به این معنا باشد که شما در اینده در موقعیتی ممکن است قرار گیرید که مالی حرام برای شما در دسترس باشد اما شما از ان سر باز بزنید و این برای شما بسیار خیر است و خوب.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. زهرا

  سلام
  من خواب دیدم یه باغی هست بعد توش کنار گیاها قارچ پیدا شده و میدونستم سمی نبودن،شروع کردم به جمع کردن خیلیم خوشحال بودم،بعد وقتی بقیه ی خانواده خبر دار شدن و اومدن جمع کنن خیلی ناراحت شدم و دیدم همشو جمع کردن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما خیر نیست و به این معنا می تواند باشد که خدای ناکرده شما مالی غیر حلال به زندگی خود وارد می کنید و اجازه نخواهید داد دیگران از آن باخبر شوند.
   سربلند و پیروز باشید

 5. کیمیا

  سلام خسته نباشید.
  من خواب دیدم یکی از همسایه ها برامون قارچ آورده ولی سمی نبود.
  کسی هم از قارچ مصرف نکرده بود و تو یخچال بود/:
  مرسی ازتون♡

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر وجود مالی است که برای آن زحمت نمیکشی و آن را ضبط خواهید کرد و بهای ناچیز در مقابل آن پرداخت خواهید نمود و صاحب آن راضی نیست. و به شکلی مال حرام است که خوردن آن خوب نیست. و اینکه از آن نخورید بهتر است. و باید مراقب باشید که اینگونه مالی برزندگی شما وارد نشود.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. حنا

  سلام خواب دیدم تو ی مراسمی ک نمیدونم چی بود و خیلی هم شلوغ بود غذا خورشت قارچ بود قارچ کوهی…آشپز با پارتی بازی ی دیس پر از همین خورشت ب من داد…قبلا و قلبا تشکر از پاسختون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   معبران اسلامي درباره قارچ چيزي ننوشته اند و اين عقيده معبران مغرب زمين است که آن را مال ضبط شدني دانسته اند.اگر در خواب ببينيد که غذائي از قارچ مي خوريد پولي حرام به دست شما مي رسد و بعد دچار تشويش و نگراني و دلهره مي شويد يا گرفتار عذاب وجدان مي گرديد زيرا هيچ کس نيست که قارچ را با خيال راحت بخورد. حتي آن ها که قارچ شناسان خوبي هستند دلهره دارند که مبادا قارچ سمي باشد و به مرگ ايشان بيانجامدو اینکه شما باید بر این امر اگاه باشید که وارد مگان و یا معاملاتی نشوید که اگاه بر این امر هستید که مالی که به شما داده اند حرام باشد و بپرهیزید که خداوند پرهیزکاران را دوست دارد .
   سربلند و پیروز باشید .

نظر خود را بیان کنید