تعبیر خواب باران

دیدن باران در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن باران در خواب چیست؟

تعبیر خواب باران سیل آسا

باران در بیداری و در زندگی روزمره ما موجب خیر و برکت و نعمات الهی است. در خواب نیز چنین حالتی دارد مگر در چند مورد استثنائی . عده ای از معبران سنتی عقیده دارند باران در خواب غم است.

خانم ایتانوس یونانی عقیده داشت باران نعمت است بخصوص اگر ببینید زیر باران ایستاده ایم.

باران ملایم و دلپذیر در خواب ما مخصوصا اگر در فصلی باشد که انتظارش را داریم بسیار خوب است و نشانه نعمت و فرح و سلامتی است.

خواب باریدن باران نیکو است مشروط بر این که باران همه جا فرو بریزد. اگر در خواب ببینید که مثلا پشت پنجره ایستاده اید و می بینید که باران می بارد و در همه جا یکسان فرو می ریزد بسیار خوب است ولی اگر در همین حالت ببینید که فقط در خانه شما باران می بارد و بام و در خانه های دیگر خشک است خوب نیست زیرا این باران اختصاصی در هر حالتی باشد از آمدن یک اندوه و غصه خبر می دهد. در این موقعیت که باران فقط در خانه شما می بارد بهتر است مراقب صحت و سلامت خود و افراد خانواده تان باشید.

ابن سیرین می گوید اگر بیننده خواب ببیند که باران در اول سال یا اول ماه می بارد در آن سال یا آن ماه نعمت فراوان می شود و مردم در رفاه خواهند بود.

اگر در خواب ما باران تند و سیل آسا باشد خوب نیست. باران با دانه ها و قطرات درشت به طوری که در خواب احساس کنید به صورت و سر شما می خورد از یک حادثه بد خبر می دهد مخصوصا روی سر فرود آمدن باران را اگر با شدت باشد میمون ندانسته اند.

همین طور است اگر بیننده خواب ببیند که باران می بارد اما رنگ قطرات آن تیره است یا اصولا رنگ طبیعی ندارد این باران از بیماری بیننده خواب خبر می دهد و چنان چه شما ایستاده باشید و دیگری را دست خوش چنین بارانی ببینید آن شخص بیمار می شود و اگر آن شخص که زیر باران است مجهول باشد یکی از نزدیکان شما طعمه بیماری می شود.

مشاهده باران بی وقت نیز در خواب نیکو نیست. مثلا در گرمای قلب الاسد که نزدیک کولر یا در فضای آزاد و روی پشت بام و در پشه بند خوابیده اید ببینید باران می بارد. این خواب به شما خبر از غمی می دهد که بیشتر جنبه عام دارد مخصوصا اگر در خواب ببینید که باران روی محله یا شهر می ریزد.

اگر در خواب ببینید که باران می بارد و شما با آب باران ( از ناودان یا آبی که در گودال های زمین جمع شده) دست و روی خود را می شوئید بسیار خوب است و شما را از سعادتی نزدیک مطلع می کند. از این خوب تر آن است که در خواب ببینید با آب باران وضو می گیرید.

معبران اسلامی نوشته اند که گیرنده وضو با آب باران به زیارت حج می رود یا به زیارت اعتاب مقدس توفیق می یابد اما به طور کلی دست و رو شستن و وضو گرفتن با آب باران نشانه ایمنی است و رهائی و نجات از نگرانی و یاس و چنان چه از آن بنوشید دین خویش را می پردازید.

اگر در خواب ببینید باران طوری به شدت و به حدت می بارد که رهگذران و مردم از بیم آن می گریزند و سر پناه می جویند دلیل بر آن است که برای آن مردم حادثه ای غیر قابل پیش بینی اتفاق می افتد.

اگر باران طوری می بارد که سر و روی و لباس و کفش شما را خیس می کند به سفر می روید و از این سفر سودی عایدتان می گردد.

اگر در خواب بینید که باران می بارد و شما صدای ریزش آن را می شنوید و از شنیدن آن خوشتان می آید و لذت می برید صاحب عنوان و شهرت و آوازه می شوید و چنان چه از شنیدن صدای آن خوشتان نیاید خواب بی اثر است و بی تفاوت.

همچنین خواب شما ممکن است با رعد و برق ، تگرگ ، برف و چتر مرتبط باشد.

☺ تعبیر خواب «باران» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «باران» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


54 دیدگاه

 1. فاطمه

  سلام خواب دیدم بارون شدید میاد جو ها داخل خونه پر از اب شده بود یک نفر گفت ۳دقیقه دیگه سیل میاد تو اتاق همه فرار کردیم ولی برای آب خوردن من از همون آب خوردم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب می تواند خوابی خیر باشد و نشان از ان باشد که شما از چیزی که دیگران را ممکن است عاجز کند منتفع خواهید شد که برای شما بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 2. جمیله

  با سلام ! خواب دیدم لباس زیادی شسته بودم وانها را آویزان کردم در بالکن تا خشک شوند . از اتاق گه رد میشدم دیدم باران می آید وچه باران عظیمی . تمام لباسهاخیس باران بودوباران روی لباسها می بارید . ممنونم برای تعبیر

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در برخی تعابیر برای این خواب امده است که می تواند نشانی از ان باشد که سفری می روید که سودی بزرگ عایدتان خواهد شد که برای شما بسیار خیر است و از این رو بدانید که این خواب هم ممکن است به همین صورت باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 3. فریبا

  خواب باران شدید و سیل آسا دیدم
  جوری که خونمون پر آب شده بود
  کلا تو شهر بارون می‌بارید از زیر درهای تراس آب میومد تو…

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اگر به شما ایرادی وارد نکرده است می تواند خیر باشد و اما اگر ترسی شدید در خواب داشته اید ممکن است نشان از مشکلی برای شما در اینده باشد. صدقه دهید.
   سربلندد و پیروز باشید

 4. M

  با سلام خواب دیدن اینکه باران باریده واینکه سیل از منطقه ای که فردی که آدم دوستش داره به منطقه ما میادایا خوبه یا بد لطفا تعبیرش بفرمایید برامون

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اگر در خواب در سیل گیر کردید که نشان از مشکل است و اگر نه خیری از ایشان به شما رسد که خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 5. سها

  با سلام .خواب دیدم بارون شدید میاد اينقد شدید بود که نمیدونستم جلوتر رو ببینم از سمت چپ خیابان موجی از آب به سمتم اومد کم عمق بود ولی تعادلم رو از دست دادم و با آرنج خوردم زمین و برگه های دستم خیس شده بود .این خواب دو بار پشت سر هم دیدم .تعبیرش چیه ?

  • تعبیر خواب

   با سلام
   دیدن خواب های تکراری معمولا ان ها را بی تعبیر می کند و در این خواب برای شما ممکن است به این تعبیر باشد که در اینده نزدیک برای شما مشکلی پیش بیاید که ازمونی که در اینده دارید را برای شما خراب کند. حتما صدقه ای بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. سیدعلم الدین

  خواب دیدم باران باسیل می امد و بصورت سیل وباراگلی به داخل خانه خودم میاد و در همون لحظه ایت الکرسی میخواندم و یه لحظه بند امد و همه چیز به حالت اول باز گشت.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ممکن است نشان ازان باشد کهخ چیزی که سبب خیر است برای شما به خیر بدل نشود و از این رو خوابی خیر نیست و حتما اگاه باشید تا انتخابی درست انجام دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. احسان

  سلام..تعبیر خوابمو میخواستم بدونم…دیدم اطراف خونمونم و بعد ابرای سیاهو دیدم ک دارن میان سمت شهر..ابرا سیاه ولی آتیشی بود داخلش..وقتی رسیدن رو سرم ابرها..شروع کردن ب باریدن..وقتی باریدن بارون نبود قطرهای آتیشی بود بجای بارون…مثل جوش جوشکاری قرمز ..
  میشه تعبیرشو بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب تعبیر نیک ندارد و نشان از بلا میباشد و اگر به شما آسیب نرسانده بهتر است و باید بیشتر مراقب احوالات خود باشید و حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. منا موسوی

  سلام ممنون میشم پاسخم رابدهید
  من خواب دیدم درخانه کسی نشستم که پر ازادم های غریبه بود داشت بارون میزد رفتم بیرون دیدم باران تبدیل به یک موج دریا شده دقیقا مثل دریا من طبقه دوم خانه بودم اب بایک موج بزرگ سمت ما می امد همه ترسیده بودند ولی من بهشون کفتم بگید یاالله بگید به غیرت حسین یاالله بگید به غیرت عباس یاالله همه هم گفتن یه لحظه بارون تموم شد وافتاب درامد وموج اب که شبیه دریا بود نزدیکمون نشد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نیک است و نشان بر این دارد که در اینده اتفاقی برای شما رخ خواهد داد اما به وسیله دعا ها و توسل شما و اعتقاد قوی شما انالله ختم به خیر خواهد شد که خوب است.
   سربلند و پیروز باشید.

 9. Narges

  سلام، من خواب دیدم داشت بارون میومد.. و پسرخالم که 6 سالشه داشت دستشو می‌گرفت زیربارون که رفتم بغلش کردم گفتم آب بارون کثیفه(بخاطر کرونا) دست بهش نزن بعد از تو بغلم داشت بارون و نگاه می‌کرد که خوابش برد..تعبیرش چیه؟
  درضمن من و پسرخالم تو دوتا شهر متفاوت زندگی می‌کنیم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت است که شما به خاطر احساس ترستان از بیماری این خواب را دیده اید و تعبیر بدی ندارد و اما دیدن باران در خواب نشان بر خیر و رحمت است.
   سربلند و پیروز باشید.

 10. ستوده

  من خواب دیدم شب از خونه میام بیرون ، خیلی خوشحالم بارون میاد بارون شدید ولی ترسناک نیست به صورتم می خوره . ازین که بارون به صورتم می خوره خوشم میاد . پیادم دارم میرم سمت شمال ولی سرعت راه رفتنم خیلی زیاد اصلا پاهام رو زمین نیست دارم پرواز میکنم. چند وقتی هست تمام خواب توی تاریکیه ممنون تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این که خواب های شما در تاریکی است نشان از ان دارد که در ذهن شما نقاط مجهولی وجود داردو از این رو نباید از بابت آن نگران باشید. اما در تعبیر خواب شما باید بدانید که این خواب برای شما ممکن است به این صورت باشد که خبری خوش در اینده دریافت خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید

 11. رامبن

  من در خواب دیدم باران میبارد و من همرای فامیلم خواب هستم در یک اطاق یک وقت بیدار میشوم و میبینم که باران شدید است و همه جا را ویران کرده و باران داخل خانه ما آمده و از هر در و دیوار آب باران میریزد و میبارد حتی همگی زیر آب باران که بسیار تیره و خت است پنهان میشوند و من چیغ میزنم الله الله میگویم که زود بیدار شوه آنها و صدای باران بسیار وحشت ناک است که در آن وقت دوستم مرا از خواب بیدار کرد حتی چیغ که میکشیدم الله میگفتم همگی میفهمید صدای مرا در خواب . خاهشانه تعبیر خوابم را بگویید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر غم و ناراحتی است که بر آن اهل خانه می‌رسد که آنها را ناراحت خواهد کرد و این خواب نشان بر آسیب مالی هم دارد برای آن افراد. برای دفع بلا صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 12. مصطفی

  من خواب دیدم درون ماشین برادر هستم به همراه مادرم صدا باد بلند شد چند دقیقه نگذشت که باران بارید توری که احساس شکستن شیشه ماشین داشتم گفتم ماشین برگردونم ولی گفتم تا الان تحمل کرد بداین تحمل می کنه بدش یه زمین گودی بود همه اب ها انجا جمع شد من گفتم به صاحب زمین عیب نداره پدتر ازاین تحمل می کنه پی ولی اون نشنید وقتی منزل رسیدم گفتن عجب بارونی همه چی راشت

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب نشان از ان دارد که شما در مشکلی قرار خواهید گرفت اما باید صبر پیشه کنید و تصمیم صحیح بگیرید که انشالله از ان نجات یابید.
   حتما صدقه دهید و بدانید که این تعبیر برای شما نشان از قطعیت ندارد و بر اساس تعابیر معبران است.
   سربلند و پیروز باشید

 13. Mahsa

  سلام وقت بخیر من خواب دیدم باران ب حدی شدیده که همه دارن فرار میکنن بعد سیل میاد و من و چند نفر از نزدیکانم تو اون سیل داریم شنا میکنیم که چند نفر میان و میخوان مارو بکشند که دیگه از خواب پریدم

  • یاسین صداقت

   باسلام
   در تعبیر این خواب امده است که دیدن سیل در خواب نشان از مشکلی است که برای همه پیش می اید و شما را هم در این موضوع در گیر خواهد کرد و این خواب برای شما نشان از ان دارد که در اینده مشکلی برای شما پیش خواهد امد که باید بسیار نسبت به مدیریت ان اگاه باشید که خدای ناکرده سبب نشود پشیمانی برای شما بماند.
   حتما صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 14. ستوده

  .من خواب دیدم شب از خونه میام بیرون ، خیلی خوشحالم بارون میاد بارون شدید ولی ترسناک نیست به صورتم می خوره . ازین که بارون به صورتم می خوره خوشم میاد . پیادم دارم میرم سمت شمال ولی سرعت راه رفتنم خیلی زیاد اصلا پاهام رو زمین نیست دارم پرواز میکنم. چند وقتی هست تمام خواب توی تاریکیه ممنون تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اول باید به این نکته اشاره کرد که دیدن خواب های تاریک نشانه از فعالیت ناخوداگاه شما و گنگ بودن مسائل برای شماست و نگرانی ندارد و اما در رابطه با خوابی که دیده اید هم باید بدانید که تمامی خواب شما خیر است و نشان از خیر و سعادت برایتان دارد و حتما باید بابت این خواب شکرگزار باشید
   سربلند و پیروز باشید

 15. Raad

  سلام وقتتون بخیر خدا قوت
  من خواب دیدم داره بارون ملایم میاد رفتیم جلو در خونمو چند تا درخت و گل و کاکتوس بیرون اومده بود کاکتوس ها گل داده بودن اون سمت خونمون اب انبار بود اب بارون از رود خونه میریخت توش چند نفر سر اب انبار بودن خاله و‌دختر خالمو دیدم خالم نوه اشو بغل کرده بود ی پسر کوچولو بود هرکاری کردم بیا بغلم نیومد نگاه کردم دوتا از دختر بچه های اقواممون هم اومدن پیش این درختا وایسادن دارن رو برگ‌یکی از درختا ی چیزی مینویسن بهشون میگفتم رو برگ‌وشاخه های خشکش ننویسین وبرگای سبزش بنویسین لطفا تعبیر کنین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما بر این صورت است که به شما خیری خواهد رسید و نشان از دعوت به عروسی و مراسم نامزدی دارد و اینکه احتمالا بر شما خواستگاری ورود خواهد کرد و اینکه بر برگ سبز نوشتن نشان بر حاصل شدن مراد دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 16. شکیلا

  سلام وقت بخیر
  من در حال خرید بودم که یه دفعه بارون شروع ب باریدن کرد و کم کم تند شد در حدی ک از خیابون نمیتونستم رد شم رفته رفته کم شد ولی همه خیس شده بودن من از توی چمدون به همه لباس و پتوی خشک میدادم برای اینک اذیت نشن
  خیلی نگرانم ممنون میشم تعبیرشو بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که به اینصورت میتواند باشد که در اینده ی نه چندان دور برای شما موقعیتی پیش خواهد امد که دیگران در مشکلی همگاننی به کمک شما نیاز دارند واین برای شما خیر است و شما به عنوان کسی که دیگران را کمک می کند معرفی شده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 17. amir

  سلام من خواب دیدم که در خانه هستم ناگهان باران شدیدی شروع به باریدن کرد وسیلاب به وجود امد که از در پارکینگ خانه کم کم در حال ورود به خانه بود و خانواده ی ما در حال مقابل با ان بودن ولی من در حال فرار بودم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب دقیقا تعبیر خوابی به مانند تتعبیر خواب سیل دارد و بدانید که به این معناست که برای شما و خانوادیتان مشکلی پیش خواهد امد که باید ان را حل کنید و یا اینکه با ان مقابله کنید.
   اما در این خواب نشان داده شده است که ممکن است در اینده شما از این مسئولیت سر باز بزنید که امری صحیح نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 18. رها

  سلام من دیشب خواب دیدم اول تو یه کشتی بودیم انگار چند تا خانوم رو مهمونی دعوت کردم و اون کشتی چوبی مال خودم بود بعد یهو بارون شدید شد و من و چند تا خانوم با اسب طرف خونه می‌رفتیم با سرعت بعد رسیدم به اون خونه کشتی چوبی هم اونجا بود یه جورایی انگار خودم آورده بودم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب کشتی امده است که به معنای زندگی شماست و این خود نشان از خیر دارد که اگر نجات پیدا کرده اید.
   باران هم در اینجا اشاره ای به مشکلاتی است که ممکن است برای شما پیش بیاید و از این رو اگر در خواب شما پس از باران هم کشتی به سلامت ادامه ی مسیر داد پس بسیار خیر است.
   تعبیر خواب اسب هم به معنای جاه و مقام است.
   سربلند و پیروز باشید

 19. سبحان

  سلام وقتتون بخیر
  دیشب خواب دیدم پشت پنجره خانه خودمان ایستادم و بیرون رو نگاه میکنم ابر های خاکستری دیده میشد و کف حیاط ما پر از آب بود اما بارانی از اسمان نمیبارید اما همونجور که گفتم اسمان همه جا ابری خاکستری بود اگر تعبیر این خواب رو بگید ممنون میشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب مربوط به باران نیست و اشاره ای به ان دارد که برای خانه و خانواده ی شما مشکلی پیش می اید که در ان شما باید ذکاوت به خرج دهید و از این رو بسیار مراقب باشید زیرا تعبیر این خواب بیانگر ان متیواند باشد که برای شما در اینده مشکلی پیش اید.
   حتما صدقه دهید
   سربلند و پیروز باشید

 20. شنو

  سلام خواب دیدم یک باران خیلی تند میبارد ومن و دخترم روی پشت بام خانه ای هستیم و تمام مردم را آب میبرد خیلی ترسناک و دلهره اور بود ودر خوابم قسمتی که ما بودیم باران گل و زرشک میباریددر خواب نگران پسرم بودم که دست خواهرم بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر ان خواب برای شما خیر است ام کلیت ان خیر نیست زیرا تعبیر سیل و باران شدید به معنای مشکل و بحرانی است که همه را فرا می گیرد اما اینکه شما مصون بوده اید و همچنین گل بر شما باریده است به این معنا است که شما را مشکلی پیش نخواهد امد.
   این برای شما خیر است و نباید نگران ان باشید و نگرانی شما در خواب برای پسرتان هم کاملا طبیعی است.
   سربلند و پیروز باشید

 21. علی

  سلام. از پشت پنجره ابرای سیاه و وحشتناک دیدم که شروع به بارش شدید کردند و باعث خرابی و افتادن جرثقیل روی ماشین‌ها شد. بابام گفت به ما آسیبی نمیرسه اما همسایه ها اومدن گفتن سریع جمع کنید بیاید بیرون سیل راه افتاده….
  ممنون میشم تعبیر درست رو بگید یکم فکرمو درگیر کرده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب سیل امده است که به معنای مشکلی است که برای همه پیش خواهد امد و همه را درگیر می کند و دراینجا هم به همین معناست و این بیشتر اشاره ای به مضون بودن شما در خواب دارد .صدقه بدهید و هشیارتر باشید.
   سربلند و پیروز باشید
   تعبیر خواب سیل الامتو

 22. صادق

  سلام و خسته نباشید.
  یکی از دوستانم خواب دیده حوالی غروب رو به شب تو خیابون داره راه میره بهرون هم میباره.بعد دید با یه ماشین خفن از کنارش رد شدم.بعدش دنده عقب گرفتم اومدم پیشش شیشه رو دادم پایین.دوستم یه شنل سیاه داشت من و بغلیم هم لباس سیاه داشتیم ولی لباسمون رسمی نبود.شیشه رو که دادم پایین اول چشمش افتاد به اونی که کنادم بود.گویا یه خانم زیبا و با نمک و باکمالات بود و برای دوستم آشنا بود.بعدش منو دید هیکلم چهار شونه و عالی ولی من الان یکم شکمم جلوئه و قدم یه کم متوسط کوتاه.یه خالکوبی s هم رو گردنم بود.گفت حدود چهل سالت بود چون تک و توک موی سفید داشتی و فکر کنم صورتم شیش تیغ بود.ولی بچه ای پیش من و زنم نبود.شیشه رو که دادم پایین با خوشحالی صداش زدم که یهو از خواب پرید.
  این برام خیلی مهمه ممنون میشم تعبیرشو بگید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما از جند وجح تشکیل شده است که باید هر کدام را جداگانه تعبیر کرد
   اول انکه باران در خواب نشان بر رحمت است و خیر و نیکی .
   ماشین در خواب نشان از ارزوهای مادی شما دارد که به انها دلبستگی دارید و نشستن در سمت راننده یعنی خود فرمان زندگیتان را به دست دارید و پیش میبرید و وجود خانمدر خواب باز نشان از ارزوها و افکار شما میباشد
   موفق و سربلند باشید

 23. طناز آذرپندار

  سلام خسته نباشید.
  تلاشتون عالیه ولی این تعبیر خواب من نیست. میشه همین الان بفرمایید.
  ببینید من چندین ساعت تو خواب دیدم باران تمیز میباره حتی زمین هم مسطح ولی طبقه بندی شده پراز آبی تمیز بود. ولی خونه ها نابود شده بود باچندنفرکه اصلا قوم و خویش نبودیم دنبال پناهگاه بودیم و دریک جای خیلی تنگ ایستاده بودیم و درش و که شکسته بود با تخته های خیلی نازک میپوشوندیم تا آب نیاد داخل که یک دفعه فکر پرواز به سرم زد گفتم من میتونم پرواز کنم ولی این جماعت نمیتونن باید همین الان بهشون یاد بدم که ازخواب بیدارشدم.
  اگر آنلاین هستید همین الان به آیدی تلگرامم جوابشو بفرستید. چون ایمیلم کارنمیکنه ممنونم ازتون.

  • ناصر

   سلام روزتون بخیر من توخواب دیدم باران ملایمی میباره ومادرخانه هستیم ویک دفعه پسرکوچیکمودیدم که ازخونه بیرون رفت دنبالش دویدم بگیرمش دیدم باران تبدیل به سیل شدوپسرموباخودش بردومن نتونستم بگیرمش میشه لطفاتعبیرشوبفرماییدخیلی آشفته وپریشونم کرده.

   • یاسین صداقت

    با سلام
    تعبیر دیدن باران در خواب نیکو است .اینکه در خواب دیده اید این باران به سیل بدل شده است و کودکتان را در خواب با خود برده است ممکن است به این تعبیر باشد که شما بر اثر انچه که برای همه خیر است دچار گزندی شوید و در اینجا ان را به صورت باران دیده ایم.بسیار اگاه باشید و در کارهایتان خدا را فراموش نکنید.
    سربلند و پیروز باشید

 24. shiva

  وقتی تو خواب ببینی از شدت بارون سیل اومده و تو هم داری از پشت پنجره نگاه میکنی تعبیرش چیه؟؟لطفا هرچه سریعتر جواب بدین بهم عجله دارم

 25. عسل

  توخواب ديدم باران ميلاده ولي خيش نشدم

 26. ندا

  سلام خوب بود ولی بعضی کلمه ها که تو ذهن آدمه نیستش اگه زحمتی نیست اونارم بذارین ممنون.

 27. نیوشا

  تو بارون داشتم می دویدم کفشام از پام در اومد. تو بارون پا برهنه می دویدم

 28. samira

  slm.khob bod.mer30

  • زينت

   از سقف خونه بارون تند بباره تعبيرش چيه!!!

   • ملودی

    ینی میخوای شوهر کنی خخخخ

نظر خود را بیان کنید