تعبیر خواب برف در تابستان

دیدن برف در تابستان در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن برف در تابستان در خواب چیست؟

تعبیر خواب برف در تابستان

بارش برف در تابستان خبر از تحولات غیر منتظره می‌دهد. در این پست به تعبیر خواب برف در تابستان از ابن سیرین، حضرت یوسف می‌پردازیم.


تعبیر خواب برف در تابستان

برای تعبیر خواب برف در تابستان معانی بسیاری آورده اند، به ویژه اینکه این خواب یکی از رؤیاهای متفاوتی است که بیننده در خواب می بیند و بنابراین معانی و جهات بسیاری است که تعبیر این خواب بر آن استوار است. و دانشمندانی هستند که تعابیر ستودنی و جنبه ستودنی این خواب را هدف قرار می دهند و علمای دیگری نیز جنبه ناخوشایند را هدف قرار می دهند.

به گفته برخی از معبرین دیدن اینکه در یک روز تابستان برف می بارد در خواب تعبیر منفی می شود. این خواب از نظر آنها برای بیننده خواب اشاره به بیماری و به تعویق افتادن برخی از کارها دارد. همچنین اینطور تعبیر می‌شود که زندگی به دلیل تغییرات ناگهانی برای شخص زیر و رو می‌شود.

طبق گفته آنها اگر بیننده خواب بدهی داشته باشد ممکن است افزایش یابد و اگر مشکل سلامتی داشته باشند تا مدت‌ها خبر بهبودی دریافت نمی‌کنند. برخی از مفسران گفته اند که این خواب منادی وارونه شدن زندگی مردم است. اگر قرار است افراد در مورد زندگی خود تصمیم بگیرند، توصیه می‌شود زمان این تصمیم را به تعویق بیندازند.

ببینده این خواب با ادامه تلاش خود برای بهبود زندگی خود، تصمیم اشتباهی می گیرند و همه چیز خود را از دست می دهند. اگر مردم ببینند شهری که در آن زندگی می کنند در تابستان برف می بارد، ممکن است بلایایی مانند زلزله یا سیل رخ دهد. برخی از علمای دین نیز اظهار داشتند که یک فرمانده بسیار بی وجدان به شهر خواهد آمد.

همچنین در تعبیر این خواب اشاره شده است که سال قحطی فرا خواهد رسید. دیدن برف پوسته پوسته در یک روز تابستان در خواب؛ سرماخوردگی، بیماری و گاهی سفر به مکان های دور در نتیجه بارش برف غیر فصلی از هر نظر منفی تلقی می شد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب خیانت چیست؟ دیدن خیانت شوهر به زن در خواب به چه معناست؟

تعبیر خواب برف در تابستان حضرت یوسف

در تعبیر خواب حضرت یوسف برف بی هنگام اشاره به لشگر و سپاهی دارد که در راه است.


تعبیر خواب برف در تابستان ابن سیرین

با توجه به اعتبار و حکمت مطالبی که از ایشان در ارائه تعابیر رویاها که در این خواب به شرح زیر بود، علاقه مند به ارائه تعابیر ایشان خواهیم بود:

در تعبیر خواب ابن سیرین به معنای توبه از گناه و عمل نافرمانی و به دست آوردن هدایت است.

همچنین دیدن برف از بالکن خانه به معنای خیر فراوانی است که بیننده در آینده با آن روبرو می شود و آینده ای روشن در پیش است.

تاکید کنید که دید در تمام جنبه های آن خوب است مگر اینکه بیننده در خواب ببیند که برف را خرد می‌کند، این یعنی شکر نعمت های خدا را نکردن و اینجا بیننده در خطر است باید مراقب باشد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب ریزش مو به چه معناست؟ ریزش مو خودم

تعبیر خواب برف در تابستان برای دختر مجرد


تعبیر خواب برف در تابستان برای دختر مجرد

تعبیر این خواب برای دختر مجرد از جمله تعابیری است که برای دختر مجرد تعبیر به خیر و صلاح زندگی آینده او می شود.

اگر برف بر سر او ببارد و احساس خوشبختی کند، این به معنای خیر فراوان و رزق بسیار است که دختر در واقعیت به دست می آورد.

در صورتی که برفی که می‌بارد باعث آسیب یا درد او شود، بلاها و بلاهایی است که به طور غیرمنتظره و در زمانی که هرگز انتظارش را نداشت به سراغش می‌آیند.

خواب دیدن برفی که سرد است و زیر آن می ایستد و بیشتر از آن را به درگاه خداوند دعا می کند، به معنای نیاز به خیر و رزق فراوان است که آسایش روانی او را فراهم می کند. همچنین تعبیر خواب برف در تابستان همراه با احساس سرما، بیانگر وارونه شدن شرایط به سمت بهتر و نشان دهنده ثبات زندگی و خوبی است.


سخن آخر

از آنجاییکه بارش برف در تابستان اتفاقی غیر قابل پیش بینی است، تعبیر این خواب نیز به شرایط و موقعیت‌هایی اشاره دارد که می‌تواند غیر منتظره باشد. در برخی تعابیر این خواب مثبت تلقی شده و اتفاقات خوبی را پیش بینی می‌کند از جمله یافتن فرصت‌های تازه و رفع گرفتاری ها. در تعبیر دیگر به پیش گرفتن راه های نامطلوب برای حفظ زندگی کاری و متحمل شدن ضرر مالی اشاره دارد.

☺ تعبیر خواب «برف در تابستان» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «برف در تابستان» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


13 دیدگاه

 1. سید مهدی

  سلام.من امروز خواب یک رودخانه و برف دیدم،انگار جاهایی برف و یخ بود،اطاقی در کنار رودخانه دیدم که برفی بود.تعبیرش چیست؟

 2. Sobhan

  سلام خواب میدیدم یه جای غریب هستم ،از پنجره ب بیرون نگاه میکنم ،کلی برف جم شده و یکسره درحال بارشه،توی این خواب میگفتم فردا هواخیلی سرد میشه و لباس کافی بره گرم کردن خود نداریم ،تعبیرشو میشه بازگو کنین لطفا

 3. قاسمی

  دیدم در خانه قدیمی مادربزرگم در شمال هستم هوا بارانی بود ،کم کم در باران سفیدی دیدم بعد چند ثانیه بیشتر شد هوا سرد نبود اما من هیجان زده شدم برف ک بیشتر دیده شد همزمان فیلم گرفتم.

 4. محسن

  خاب دیدم توی تابستون داغ از کوچه ای رد شدم ک جلو ی خونش پر برف بود..حتی ب برف دست زدم با تعجب رد شدم..ی القایی تو خاب گفت خونه شیطانه

 5. حسن رامشینی

  سلام.من امروز یهویی خوابم برد و دیدم که سوار الاغی هستم انگاری دنبال گوسفند بودم اما گوسفندا نبودند حس میکردم دنبال گوسفندم برف باریده بود خیلی زیاد اندازه نیم متر بود گوشیم زنگ خورد یه مقاییس بود میشناختمش جواب دادم دیدم که دختری که دوسش دارم داره گریه میکنه حرف نمیزد دوستش که مثل خواهرمه هی بهش میگف که حرف بزن دیگه هی تکرار می‌کرد که حرف بزنه اما اون گریه میکرد یهو از خواب پریدم دیدم که همون دوستش با خواهرم تو خونه ما هستن .خواهش میکنم تعبیرش رو برام انجام بدین ممنون میشم

 6. مهدی

  خوابم این بود در شهر خودم روستای خودم درتابستان برف زیاد باریده است..جهت اطلاع درشهرس که الان زندگی میکنم نه..

 7. M M

  سلام
  من شب قبل خوابی دیدم که تو حیاط خونه مادربزرگم هستیم که ایشون در قید حیاط نیستن و وقتی صبح از خواب بیدار شدم با وجود اینکه هوا گرم و تابستون بود تو حیاط خونه مادربزرگم برف میبارید و خیلی زیبا بود،شخصا احساس سرما نمیکردم ولی همه اشناهایی که بودن با لباس گرم زمستونه مشغول برف بازی تو حیاط بودن..
  اینکه تو فصل گرما همچین خوابی دیدم برام جالب بود و اصلا حس بدی از خوابم نگرفتم اصولا هم خیلی کم پیش میاد خواب ببینم یا یادم بمونه

 8. هانده

  من خواب دیدم که برف زیادی باریده و من خیلی خوشحال استم و مشغول بازی. در برف استم

 9. مسلم

  با سلام .خواب دیدم در تابستان برف می‌بارد و درختان میوه دارند .در خیابان بودم که یکی از اقوام سید هستند در خواب من بود و نشسته بود در کنار من چند نفر دیگر .او بر زمین نشسته بود پدر کوشش پرف جمع شده بود

 10. عبدالفتاح

  من در خواب برف خوردم

 11. گلی

  سلام خواب دیدم برف های خیلی ریز می بارد. و هوا کمی سرد شده و داخل برف غذا می خوریم

 12. محمد حسنی

  سلام . من چند شب پیش خواب دیدم رو پشت بام و خونه ی ما برف زیادی باریده و فقط تو خانه ی ما اینجوری شده تابستونم بود . میشه تعبیرشو بگین

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب در تعابیر خواب به خیر نیامده است و ممکن است برای شما هم به همین صورت باشد و از این رو باید بسیار اگاه باشید که خدای ناکرده سبب مشکلی نشود و حتما هم صدقه ای دهید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید