تعبیر خواب ریزش مو

دیدن ریزش مو در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن ریزش مو در خواب چیست؟

ریزش مو hair-loss

معمولاً تعبیر خواب ریزش مو با طاسی و کچل شدن در ارتباط است.

تعابیر خواب معمولا با استفاده از نمادها و بر اساس شرایط زندگی افراد تعیین می‌گردند. همواره بین تعابیر معبرین اسلامی و توضیحاتی که تعبیرگران غربی در مورد موارد مختلف بیان کرده‌اند اختلافاتی وجود دارد که ناشی از دریافت مفاهیمی جداگانه از سمبل‌هاست. پس دقت داشته باشید تفسیرهای گفته شده به صورت کلی بوده و بایستی با توجه به زندگی هر شخص رویای او تعبیر گردد.

تعبیر خواب ریزش مو

معبرین غربی گویند:

 • دیدن ریزش مو در خواب به شما این هشدار را می‌دهد که مراقب خود باشید و به دیگران تکیه نکنید.
 • با دیدن خواب ریزش مو بایستی کارهای خود را با استفاده از توانایی‌های خود انجام داده و از کمک گرفتن دیگران برای حل مشکلات خود بپرهیزید.
 • دیدن ریزش موهای خود در خواب بیانگر این است که شما بر کارهای خود کنترل ندارید. شما نمی‌دانید که چگونه در موقعیت‌های مختلف رفتار کنید و بر احساسات خود نیز تسلط ندارید.
 • اگر در خواب دیدید که موهای شما ریزش می‌کند بیانگر این است که شما نگران افکار خود (افزایش سن و از دست دادن جوانی) هستید.
 • از دست دادن و یا ریزش موها در خواب بیشتر فقدان توانایی و قدرت را در زندگی واقعی بیننده خواب نشان می‌دهد. همچنین این خواب نیز می‌تواند ناشی از تفکر و ترس درباره پیر شدن و عدم زیبایی نیز باشد.

لوک اویتنهاو: ریزش مو: ناراحتی

تعبیر خواب ریختن موی دیگران

معبرین غربی گویند: اگر کسی در خواب ببیند که موهای دیگری در حال ریزش است نشانه داشتن دیدگاه مهمی در رابطه با آن شخص است.

منبع: ستاره

☺ تعبیر خواب «ریزش مو» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «ریزش مو» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

7 دیدگاه

 1. مریم معلمی در 1399/09/26در2:15 ق.ظ

  سلام دوست گرامی، ممنون میشم راهنمایی ام کنید ☘️
  من سه شب سه تا خواب مختلف در مورد موهام دیدم:
  ۱. خواب دیدم قسمتی از سمت چپ سرم طاس شده و من سعی دارم با بقیه موهام آن قسمت رو بپوشونم.
  ۲. خواب دیدم لابلای موهام پراست از حشره ای ریز شبیه به کفشدوزک که هرچه تلاش میکنم بریزمشون بیرون از سرم، باز حشرات جدیدی ظاهر می شوند.
  ۳. خواب دیدم در جمعی از زنان هستم که همگی آنها موهای بلند و پرپشت ولی نازیبا داشتند که خودشان احساس غرور به موهایشان داشتند. من بین آنها موهای کوتاه و کم پشت داشتم ولی ناراحت نبودم و دلم به حال جهل آنها می‌سوخت.

  نمیدونم این سه خواب چه طور میتونه تعبیر بشه

  • یاسین صداقت در 1399/11/08در6:49 ب.ظ

   با سلام
   در مورد خواب اول بدانید که ممکن است به این معنا باشد که شما به واسطه ی تکیه بر دیگران خیری را از دست خواهید داد وپس از آن مجبور به سختی خواهید شد و خواب دوم هم اشاره ای به ذات آن اشخاص دارد و در خواب سوم همین موضوع دوباره اشاره شده است و باید بدایند که این خواب ها می توانند به هم مربوط باشند و باید بدانید که در این خواب ها برای شما مشخص شده است که باید بسیار به اطرافیان خود توجه کنید و در آن ها تجدید نظر بنمایید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. نفس در 1399/09/15در1:32 ق.ظ

  من خواب دیدم که دختر خالم همینطور که راه میرفت یه مقدار از موهای وسط سرش کنده شد و یه دایره وسط سرش خالی شد و من کَلَشو میدیدم.ممنون میشم اگه تعبیرو بگین.

  • یاسین صداقت در 1399/11/08در6:50 ب.ظ

   با سلام
   در تعابیر خواب برای این خواب آمده است که می تواند به این معنا باشد که برای ایشان ممکن است مشکلی پیش بیاید که سبب ناراحتی ایشان بشودو از این رو باید بسیار آگاه باشند.
   سربلند و پیروز باشید

 3. ارزو در 1399/03/16در12:34 ب.ظ

  دیدم موهامو رنگ‌کردم حلوی سرم قد یه کف دست طاس شد.بعد دوباره دیدم موهام از فرق سفیدیش بیشتر شده

  • یاسین صداقت در 1399/03/19در12:39 ب.ظ

   با سلام
   در تعابیر خواب امده است که اگر زنی خواب ببیند موهایش را در آرایشگاه رنگ می‌کند، علامت آن است که دشمنان می‌کوشند به آبروی او خدشه وارد سازند، اما او با احتیاط از دام آن‌ها می‌گریزد و در اینجا این برای شما هم صادق است و بدانید که این ریزش نشان از ان دارد که اندکی بر شما می توانند خدشه وارد کنند واز این رو باید بسیار اگاه باشید که این اتفاق نیفتد و حتما هم صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 4. سمیرا در 1397/01/24در1:07 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم ریزش موها توي پتو گذاشت دیدم موها جمع کردم تعبیرش چیه

نظر خود را بیان کنید