مجله آلامتو

تعبیر خواب طاسی

دیدن طاسی در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن طاسی در خواب چیست؟

طعبیر خواب طاسی سر

معبرین غربی درباره طاس شدن در خواب گویند:

 • به تعبیر برخی از معبرین غربی عدم توانایی در کنترل‌ها خود را به صورت ریزش مو یا طاسی در خواب نمایش می‌دهد. شما از آگاهی لازم در برخورد با دیگران برخوردار نبوده و بر احساسات خود مسلط نیستید.
 • اگر در خواب دیدید که موهای شما ریزش می‌کند بیانگر این است که شما نگران افکار خود (افزایش سن و از دست دادن جوانی) هستید.
 • از دست دادن و یا ریزش موها در خواب بیشتر فقدان توانایی و قدرت را در زندگی واقعی بیننده خواب نشان می‌دهد. همچنین این خواب نیز می‌تواند ناشی از تفکر و ترس درباره پیر شدن و عدم زیبایی نیز باشد.

محمد ابن سیرین درمورد طاسی گفته است: اگر مردی در خواب ببیند که موی جلوی سرش ریخته و طاس شده است به این معنی است که از غم و اندوه رهایی می‌یابد

تعبیر خواب کچل شدن زن

ابن سیرین: اگر زنی در خواب ببیند که طاس شده و موی سر او ریخته است بیانگر این است که در زینت و آرایش نقصان پذیرد.

آنلی بیتون می‌گوید: اگر زنی خواب ببیند موهایش می‌ریزد و کچل می‌شود، علامت آن است که برای امرار معاش باید تلاش کند زیرا بخت و اقبال به او پشت می‌کند.

تعبیر خواب ریزش مو

معبرین غربی گویند:

 • دیدن ریزش مو در خواب به شما این هشدار را می‌دهد که مراقب خود باشید و به دیگران تکیه نکنید.
 • با دیدن خواب ریزش مو بایستی کارهای خود را با استفاده از توانایی‌های خود انجام داده و از کمک گرفتن دیگران برای حل مشکلات خود بپرهیزید.
 • دیدن ریزش موهای خود در خواب بیانگر این است که شما بر کارهای خود کنترل ندارید. شما نمی‌دانید که چگونه در موقعیت‌های مختلف رفتار کنید و بر احساسات خود نیز تسلط ندارید.
 • اگر در خواب دیدید که موهای شما ریزش می‌کند بیانگر این است که شما نگران افکار خود (افزایش سن و از دست دادن جوانی) هستید.
 • از دست دادن و یا ریزش موها در خواب بیشتر فقدان توانایی و قدرت را در زندگی واقعی بیننده خواب نشان می‌دهد. همچنین این خواب نیز می‌تواند ناشی از تفکر و ترس درباره پیر شدن و عدم زیبایی نیز باشد.

لوک اویتنهاو: ریزش مو: ناراحتی

تعبیر خواب «طاسی» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «طاسی» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

20 دیدگاه

 1. مائده در

  سلام.
  خواب دیدم جلو موهام ریخته. و خیلی بابتش ناراحتم میخوام مو بکارم ولی بهم میگن این فرم پیشونیته که بلنده و من اصرار میکنم نه ببینید ریخته. خط رویش موهام کج شده از سمت چپ بیشتر ریخته و سمت راست کمتر

  • یاسین صداقت در

   باسلام
   این خواب میتواند بر اساس تعابیر به این شکل تعبیر گردد که شما از جایی و در زمانی که انتظار ان را ندارید ضربه خواهید خورد و این باید بسیار هشیاری شما را بیشتر کند و از این رو بدانید که باید و باید صدقه بدهید که انشالله بلا رفع شود.
   سربلند و پیروز باشید

 2. سلام
  من خواب دیدم که خوابیدم و وقتی بیدارشدم خودمو تو اینه دیدم دیدم زشت شدم و وسط سرم موهاش ریخته و انگار مادرم خودش موهامو زده بودولی مامانم خوشحال بود ولی من خیلی ناراحت بودم .
  قبلشم خواب دیده بودم موهام بلند شده ویه طرفشو با قیچی کوتاه کردم . مرسی

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   به تعبیر برخی از معبرین غربی عدم توانایی در کنترل‌ها خود را به صورت ریزش مو یا طاسی در خواب نمایش می‌دهد. شما از آگاهی لازم در برخورد با دیگران برخوردار نبوده و بر احساسات خود مسلط نیستید.
   اگر در خواب دیدید که موهای شما ریزش می‌کند بیانگر این است که شما نگران افکار خود (افزایش سن و از دست دادن جوانی) هستید.
   از دست دادن و یا ریزش موها در خواب بیشتر فقدان توانایی و قدرت را در زندگی واقعی بیننده خواب نشان می‌دهد. همچنین این خواب نیز می‌تواند ناشی از تفکر و ترس درباره پیر شدن و عدم زیبایی نیز باشد.و اینکه دیدن قیچی در خواب بای کوتاه کردن مو نشان از خوبی ندارد برای دفع بلا صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید .

 3. سلام من دو بار خواب دیدم موی سرم ب صورت سکه ای ریخت فقط ی تیکش و یکم اسارس و نگرانی هم دارم برای ی موضوعی میتونه برا اون باشه؟؟؟؟

  • یاسین صداقت در

   باسلام
   تعبیر خواب شما به گفته معبران به این معنی است که به تعبیر برخی از معبرین غربی عدم توانایی در کنترل‌ها خود را به صورت ریزش مو یا طاسی در خواب نمایش می‌دهد. شما از آگاهی لازم در برخورد با دیگران برخوردار نبوده و بر احساسات خود مسلط نیستید.
   اگر در خواب دیدید که موهای شما ریزش می‌کند بیانگر این است که شما نگران افکار خود افزایش سن و از دست دادن جوانی هستید.
   از دست دادن و یا ریزش موها در خواب بیشتر فقدان توانایی و قدرت را در زندگی واقعی بیننده خواب نشان می‌دهد. همچنین این خواب نیز می‌تواند ناشی از تفکر و ترس درباره پیر شدن و عدم زیبایی نیز باشد.محمد ابن سیرین درمورد طاسی گفته است: اگر مردی در خواب ببیند که موی جلوی سرش ریخته و طاس شده است به این معنی است که از غم و اندوه رهایی می‌یابد.
   سربلند و پیروز باشید .

 4. من تو خواب دیدم که خودم نشستم دارم موهای سرمو میزنم طاس میکنم با دست هم که میکشم موهام خودبه خود درمیاد.البته تو واقعیت هم موهام ضعیفه وریزش داره توخواب هم فک میکردم با این کار موهام رشدش بهتر میشه وپر پشت تر درمیاد.معنیش چی میتونه باشه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب بر اساس گفته های سرکار نمینواند دارای تعبیر روایی و صحیح باشد زیرا که موضوعی که در واقعیت بدان در گیریم در خواب به شکل دیگری خواهد امد اگر برای ان موضوع تعبیری باشد.
   از بابت ان نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. افشین در

  سلام من در خواب دیدم سرم سوراخ شده دقیقا بالای گوشم . بعد بالای سوراخ دیدم طاس شده اندازه یک کف دست . تعبیرش چیه . ممنون میشم توضیح بدین

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعابیرخواب امده است که اگر در خواب ببینید که شما را ریزش مو پیش امده است به این معنا است که توانایی از شما صلب خواهد شدو این خود به معنای فقدان چیزی در شماست و این که در این خواب دیده اید که بالای گوش شما سوراخ شده است اشاره ای است به ان فقدان که ممکن است در فکر شما باشد و ممکن است در اینده نسبت به موضوعی تصمیمی بسیار غلط بگیرید و این سبب فقدان چیزی برای شما گردد.
   سربلند و پیروز باشید

 6. سلمان در

  سلام من خواب دیدم وسط های سرم تاس شده و قسمتی ک تاس شده بود به شکل بیضی سیاه بود دور و برش هم تاس ینی چی؟؟؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   معبرین غربی این خواب را به نیک دانسته اند و تعبیر ان را رهایی از غم و اندوه میداننداما در تعابیر شرقی این خواب اصلا خیر نیست و شما باید بسیار اگاه باشید که نکند به بلایی و غمی مبتلا شوید که کاملا ورود به ان به دست خود شماست و از این رو باید بسیار هشیار باشید و صدقه دهید.
   سربلند و پیروز باشید

  • یاسین صداقت در

   باسلام
   در تعابیر امده است که اگر مردی در خواب ببیند و یا دیده شود که موهای جلوی سرش ریخته است از غم و مشکلاتی که دارد رهایی می یباد.
   انشالله که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 7. یاسین صداقت در

  با سلام
  طاسی و ریختن موها در خواب نشانه از خیر نیست.و شما یا مشکل بزرگی در زندگی دارید و یا اینکه کسی قصد دشمنی با شما را دارد.
  پس تلاش کنید که مشکل را پیدا کرده و رفع کنید،و در صورت بروز مشکل سعی کنید عصبی نشوید و از کنار آن به سادگی بگذرید و در غیر این صورت مشکلات بعدی شما بزرگتر خواهند شد.
  سربلند و پیروز باشید

 8. من خواب دیدم کلم تاس شده و دایره های قرمز بد روشه دست زدم یهو از خواب بلند شدم دیدم موهام هست ؟؟

 9. من در خواب دیدم دختر خواهرم که متاهل با مادر شوهرش است وقتی او میخاد بره بیردن جلوی موهاش کچل شده ما با تعجب نگاه کردیم بعد جند دقیقه دیدیم جلوی سرش مو است ولی احساس کردم مصنوعی است بابا من چنین خوابی تا به حال ندیده بودم

 10. من در خواب دیدم دختر خواهرم که متاهل با مادر شوهرش است وقتی او میخاد بره بیردن جلوی موهاش کچل شده ما با تعجب نگاه کردیم بعد جند دقیقه دیدیم جلوی سرش مو است ولی احساس کردم مصنوعی است

 11. من در خواب دیدم دختر خواهرم که متاهل با مادر شوهرش است وقتی او میخاد بره بیردن جلوی موهاش کچل شده ما با تعجب نگاه کردیم بعد جند دقیقه دیدیم جلوی سرش مو است ولی احساس کردم مصنوعی است

 12. علیرضا خاصی در

  مادرم رادرخواب دیدم کچل شده ولی لباسها ش تمیزومرتب بود تعبیرش چیست

نظر خود را بیان کنید