تعبیر خواب سبیل

دیدن سبیل در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن سبیل در خواب چیست؟

سبیل Mustache

سبیل نشانه قدرت طلبی و هیبت مردانه است. در خواب نیز همین تجلی را دارد.

اگر در خواب ببینیم که ریش داریم ولی سبیل نداریم نشانه آن است که آبرو داریم اما قدرت حفظ این آبرومندی را فاقد می شویم.

اگر ببینید که سبیل خود را می تراشید حادثه ای پیش می آید که به آبروی شما لطمه می زند. این در صورتی است که در بیداری سبیل داشته باشید ولی اگر سبیل نداشته باشید و در رویای خود ببینید که آن را می تراشید کاری خلاف اخلاق انجام می دهید.

برای زن دیدن سبیل در خواب نیکو نیست. همان طور که قبلا هم نوشتم اگر مردی در خواب ببیند گوشواره آویخته نشان بی آبرویی است، چنانچه زنی در خواب ببیند که سبیل درآورده به اندازه پر پشتی و کم پشتی و درازی و کوتاهی سبیل آبروی او در مخاطره قرار می گیرد و شان زنانه اش تخفیف می یابد اما برای مردان دیدن سبیل نیکو است.

اگر در بیداری سبیل ندارید و در رویای خود ببینید که سبیل کلفتی پشت لبهای شما روئیده دو حالت دارد. یا کاری بیشتر از لیاقت و توانایی به شما پیشنهاد می شود یا شما را بیش از آنچه خودتان به خود ارزش و شان می دهید می ستانید. مجموعا احترام شما زیاد می شود و شخصیت می یابید ولی اگر سبیل متناسب و به اندازه باشد احترام می یابید و شما را تحسین می کنند.

اگر دیدید سبیل شما را با زور و جبر کندند به شما ستمی بزرگ می شود که در نتیجه اهمیت و ارزش خود را از دست می دهید.

اگر در خواب ببینید که سبیل خویش را می آرایید مثلا با قیچی یا موچین زوائد آن را می زنید خوب است و خبر می دهد که کاری در جهت حفظ آبرو و موقعیت اجتماعی خویش انجام می دهید. سفیدی سبیل خوب است اما اگر ریش شما سیاه باشد و سبیل شما در خواب سفید شود خوب نیست. داشتن سبیل غیر متعارف و زشت نیز خوب نیست.

دیدن سبیل در خواب ممکن است با خواب هایی همچون اصلاح صورت ، تراشیدن ریش و ژیلت همراه باشد.

☺ تعبیر خواب «سبیل» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «سبیل» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


53 دیدگاه

 1. زهرا

  سلام من خواب دیدم که پشت ولبم سبیل کم پشت ولی سیاه بیرون اومده وبه اطرافیانم نشون میدادم ومیخندیدم ازسبیل خودم ولی برای همه عادی بوداین سبیل لطفاجوابموبدیدممنون میشم

 2. ….

  سلام من خواب دیدم سیبیل در آوردم و در تلاش برای کندنش بودم و موفق شدم… تعبیرش چیه؟

 3. یحیی هدایتی

  سلام
  من پرخواب دیدم که یک طرف سیبیلو بلند شده بیشتر از طرف دیگه طوری که میشد آنرا بافت
  البته طرف دیگه سیبیلو هم بلند شده بود منتها
  کمتر از طرف دیگه
  البته من در واقعیت هم سیبیل متوسطی دارم
  منتها نه به بلندی آنچه پرخواب دیدم
  سیبیل واقعی من کمی بور است ولی در خواب
  سیبیل های مشکی خوش رنگی داشتم
  لطفاً تعبیرش را بفرمایید

 4. محمد

  سلام من خواب یک خانم میشناختم که سیبیل در اورده بود و با ترس و هراس داشت حرکت میکرد

 5. زهرا

  سلام خسته نباشید ، بنده دختر هستم .
  خواب دیدم پشت لبم مو در اومده ولی نه زیاد کمرنگ بود ، با بند اصلاح کردم ، از دور معلوم نبود ولی وقتی نزدیک اینه میشدم معلوم بودن اما بی رنگ ، معنیش چی میشه؟ ممنون میشم

 6. کیوان 5D

  با درود.
  بنده مرد هستم. خواب دیدم که معشوقه سابقم که ازم جدا شده پیشم برای مدت چند ساعت برگشته ولی سبیل بسیار بلندی داره .مشکی و پرپشت و حتی از دو سمت صورتش بیرون زده و نوکش کشمشی یا نوک تیزه. توی خواب باهام مهربون بود بر خلاف واقعیت بیداری. لطفا راهنمایی بفرمایید. با سپاس. تعبیر این خواب برام بسیار اهمیت داره. باز هم سپاسگذارم.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب داشتن سیبیل برای زنان نشان از ان باشد که ابروی ایشان در خطر قرار گیردو از این رو برای ایشان خیر نیست و باید بسیار از این جهت اگاه باشند.
   سربلند و پیروز باشید

 7. گیسو

  سلام من خواب دیدم سیبیل مشکی پر پشت و ضخیمی دارم و مژه هام رشد کرده بلند و مشکی شده خیلی تعجب کرده بودم تو خواب به نزدیکام نشون میدادم ولی اونها متوجه نمیشدن تعبیر خوابمو لطفا بگین

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب ممکن است به این معنا باشد که برای شما خدای ناکرده در اینده خدشه ای در اعتبارتان پیش خواهد امد که باید بسیار از این جهت آگاه باشید و بدانید که حتما صدقه ای دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 8. Raha

  سلام خواب دیدم سیبیل خیلی کم پشت و کم رنگی در آوردم
  تعبیرش چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب سیبیل برای زنان به خیر نیامده است اما مقدار ان هم بسیار مهم بوده است و در این صورت برای شما خیلی مهم نیست و از بابت ان نگران نباشید اما صدقه ای دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 9. طیبه

  سلام من دیشب خواب دیدم سبیل در آوردم تراکم سیبیلهام کمه ولی تار سیبیلم ضخیمه خودمو تو آینه دیدم تعجب کردم سیبیل در آوردم تعبیرش چیه ممنون میشم بگید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که برای زنان خیر نیست و می تواند نشانی از ان باشد که خدای ناکرده به اندازه ی سیبیلی که در خواب داشته اید ابروی شما مورد خطر قرار گیرد و از این رو باید بسیار دقیق و اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 10. حمیده

  سلام من خواب دیدم که ملاقات کسی میخاسم برم وقتی تو اینه خودمو دیدم سیبیل داشتم پر پشت نبود اما بلندیش یک و نیم تا دو سانت بود ناچارن رفتم ب ملاقات شخص و گفتم بهش دم راه جلوی ارایشگاه نگه داره بعد بیدار شدم چیزی دیگه یادم نیس

 11. حمیده

  سلام من خواب دیدم برای رفتن ب ملاقات کسی حاضر میشدم در خواب تو آینه دیدم سیبیل دارم حمش متوسط ولی بلندیش یه یک و نیم تا دو سانت میرسید و چون فرصتی نبود اصلاح نکرد در ملاقات با ان شخص گفتم توی مسیر ارایشگاه زنانه نگهدار

 12. me

  سلام من دخترم و خواب دیدم که سیبیل در اوردم پرپشت بود ولی کمرنگ بود از نزدیک بیشتر معلوم بود و من بخاطر داشتن اون حجم از سیبیل متعجب بودم
  میشه تعبیرشو بگین ممنون

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای زنان امده است که می تواند به این معنا باشد که خدای ناکرده چیزی از ابروی شما مورد خطر قرار گیرد که خیر نیست و باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 13. فاطمه

  سلام من دخترم و خواب دیدم که فقط یک قسمت پشت لبم سبیل کلفتی درآوردم و وقتی دیدمش وحشت کردم و قبل اینکه بخوام اصلاحش کنم یاهرچی از خواب بیدار شدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اگر با ترس از خواب بیدار شده اید که دارای تعبیر نیست و کابوسی دیده اید و اگر نه می تواند نشانی از ان باشد که برای شما ممکن است مشکی پیش بیاید که باید صدقه ای دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 14. نجفی

  سلام من خواب دیدم ک سیبیل دراوردم دوستمم با بند قسمتیشو ورداشت اما بم گفت بیشتر از این ورداشته نمیشه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند خوابی خیر برای شما نباشد و به این معنا باشد که در اینده برای شما ممکن است مشکلی رخ دهد که سبب شود در اینده تهمتی به شما زده شود اما بایدبدانید که ان دوست شما می تواند بسیار در رفع آن موثر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 15. آزاده

  من خواب دیدم سبیل دراوردم خیلی بلند و پر پشت,توی ایینه خودمو دیدم و هیچی هم دور و برم نبود ک با اون بتونم سبیل هارو از صورتم بکنم,ولی بلاخره ی موچین پیدا کردم و تمامش رو از صورتم اصلاح کردم و توی ایینه ک خودمو دیدم صورتم هیچ مویی نداشت.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعبیر خواب سبیل برای زنان می تواند به این معنا باشد که خدای ناکرده ممکن است ابروی شما در خطر قرار گیرد که البته در خواب شما بر اساس تعبیر خواب کندن سبیل می تواند به پایانی خیر اشاره کند و از این رو نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 16. مهدیا

  سلام من باردارم خواب دید خاله‌ام سبیل مردانه داره تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که ممکن است برای شما دارای تعبیر نباشد و به ایشان مربوط شود و از این رو باید برای ایشان صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 17. علی

  با سلام.
  خواب دیدم ریش سیاه و بلندی دارم. بیش از حد معمول بلند بود که خودم تعجب کرده بودم. معنیش چیه؟
  لطف کنید معنیش بنگارید.
  ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب ریش بلند می تواند برای مردان خیر باشد و به این معنا باشد که انشالله در اینده برای شما ابرویی در انتظار است که بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 18. زهرا

  سلام. خواب دیدم برای پرستاری به بیمارستان جدیدی رفتم همه بیماران خانم بودند و سبیلهای بلند داشتند.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب می تواند به این معنا باشد که ممکن است به جمعی وارد شوید که برای شما خیر نیست و ممکن است بی ابرویی در ان جمع باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 19. کیانا

  سلام من خواب دیدم سیبیل در اوردم و خودمو توی آینه داشتم نگاه میکردم و گریه میکردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدایند که در تعبیر خواب گریه کردن امده است که ممکن است خیر باشد و برای شما نشان از ان باشد که در اینده ممکن است مشکلی که داشته اید حل شود و برای شما خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 20. سهیلا

  سلام من خواب دیدم مادرم که چند ماه پبش فوت کرده سیبیل بلند و سیاه و سفید داره با ربش که سیبیلها بیشتر جلب توجه میکنه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که برای ایشان حتما صدقه و خیرات بدهید ودر تعابیر خواب همچنین مضمونی به دقت نیامده است و از این رو نمی توان به ان اشاره کرد.
   سربلند و پیروز باشید

 21. حسینی

  سلام من دیشب خواب دیدم که همسرم که تو واقیعت سبیل نداره سبیل های کلفت و بلندی داره من از داشتن سبیل هاش بدم اومد و بهش گفتم سبیل هات خیلی بد شده به کم کوتاه شان کن بعد اون هم یه کم ناراحت شد اما رفت سبیل ها شو تراشید اما بعد گفت سبیل هام مصنوعی بود الان هم چسب شون رو کندم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب زدن سبیل برای مردان به خیر نیامده است و ممکن است نشان از بی ابرویی باشد و از این رو در این خواب می توان به این اشاره کرد که ممکن است به این معنا باشد که شما در اینده برای رسیدن به خواسته ای خود ممکن است ایشان را مجبور به کاری ناصواب کنید و از این رو باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 22. س

  سلام من خواب ديدم خيلى كم حجم سبيلاى ضعيف دارم و با موچين بالا ميارم ولى وقتى ميكشم بيرون خيلى بلنده يعنى به ديگرا ميگم ببينين ريشه و پيازه اش چقدر بلنده و بعضى هاشم كوتاه و بعضى متوسط اكثرشان سياه و يك دو دانه سبز
  تعبيرش چيست
  ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب سبیل بلند می تواند به این معنا باشد که شما در اینده از چیزی می خواهید خلاص شوید که برای شما خیر نیست و باید بسیار از این جهت آگاه باشید که خدای ناکرده برای شما اتفاقی نیفتد واز این رو حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 23. شقایقق

  سلام من خواب دیدم سبیل کمی داشتم، با قیچی می بریدمش بعد که می بریدم موی سبیلم چرک داشت
  بعد می گفتم چرک و چربی های صورتم از سبیلم در میاد، بعد داشتم کوتاه می کردم که از بدنم خارج بشن چرکها

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب اصلاح سبیل برای زنان به خیر امده است و از انی رو ممکن است برای شما هم خیر باشد و از این رو نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 24. فرزانه

  سلام من باردارم و خواب دیدم که سیبیل دراوردم خیلی کم پشت داشتم ب خودم نگاه میکردم تو اینه و میگفتم قیافمو بد کرده باید برم سیبیلامو بگیرم میشه بدونم تعبیرش چیه ؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب سیبیل برای زن نشان بر این دارد که رفتارهای مردانتان بیشتر شده است و باید بر آنها کنترل پیدا کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 25. نیما

  سلام من خواب دیدم که زن عموم چهره اش زشت شده و چندین تا سیبیل(حدودا10تا)دارد که خیلی ضخیم و بلند هست و چهره سیاه تر و خال بزرگ داشت که من داشتم با عموم صحبت می‌کردم اما هی کمی حواسم به قیافه اون پرت میشد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب سبیل برای زن نشان از این است که به عملی مردانه دست خواهد زد که احتمالا برایشان به خوبی نمیگراید و اینکه قیافه زشت به تعبیر معبران اسلامی نشان از اعمالی است که در عالم واقعیت طرف را در نظر دیگران زشت خواهد کرد. صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 26. نیل

  سلام من خواب دیدم که همسرم سیبیلش رو زده و برام خیلی عجیب بود و همش این توی ذهنم بود که ایشون اصلا حاضر نیست دست به سبیلش بزنه. (در واقعیت اینطوره و در خواب این موضوع توی ذهنم بود ) به نوعی من برای اولین بار چهره ی بدون سبیل ایشون رو میدیدم توی خواب. تعبیرش چی هست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب سبیل را با تیغ زدن می تواند به این معنا باشد که خدای ناکرده برای ایشان ممکن است خللی در ابرویشان رخ دهد و از این رو حتما صدقه بدهید و مراقب این موضوع باشید.
   سربلندو پیروز باشید

 27. مونا

  سلام ، من خواب دیدم برای یک عذا داری مادرم ریش درآورده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما خوب نیست و نشان از ناراحتی و خبر بد دارد که حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 28. هدی

  سلام. من باردارم . و در این چند وقتی که در بارداری هستم مادرم و یکی از دوستام خواب دیدن که سیبیل داشتم. البته خیلی کوتاه و کم پشت ..
  میخواستم ببیتم تعبیرش چی میشه ؟
  باسپاس

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب امده است که این خواب نشان از ان دارد که ممکن است در اینده شما مشکلی داشته باشید که اشاره ای به ابروی شما دارد و از این رو باید بسیار در اعمالتان دقت کنید که خدای ناکرده این اتفاق در اینده برای شما محقق نشود.
   حتما صدقه بدهید
   سربلندو پیروز باشید

 29. Hadishamohamadi10

  دیگه اخراشه….

 30. پ

  سلام من خواب دیدم سبیلمو مامانم برمیداره.تعبیرش چیه؟

 31. طلا

  سلام من دیدم سبیل دامادمون سفید شده.میخوام بدونم تعبیرش چیه نوشته خوبه اما ننوشته دقیقا از چ‌نظر خوبه اگه لطف کنید دقیق بهم بگید ممنون میشم

 32. زهرا

  سلام من در خواب دیدم یهویی سبیل سیاه و متناسب لبهام درآوردم و بهش افتخار میکردم بعد یهویی سبیلام محو شدند و دیگه سبیلی نداشتم

نظر خود را بیان کنید