تعبیر خواب سبیل

دیدن سبیل در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن سبیل در خواب چیست؟

سبیل Mustache

سبیل نشانه قدرت طلبی و هیبت مردانه است. در خواب نیز همین تجلی را دارد.

اگر در خواب ببینیم که ریش داریم ولی سبیل نداریم نشانه آن است که آبرو داریم اما قدرت حفظ این آبرومندی را فاقد می شویم.

اگر ببینید که سبیل خود را می تراشید حادثه ای پیش می آید که به آبروی شما لطمه می زند. این در صورتی است که در بیداری سبیل داشته باشید ولی اگر سبیل نداشته باشید و در رویای خود ببینید که آن را می تراشید کاری خلاف اخلاق انجام می دهید.

برای زن دیدن سبیل در خواب نیکو نیست. همان طور که قبلا هم نوشتم اگر مردی در خواب ببیند گوشواره آویخته نشان بی آبرویی است، چنانچه زنی در خواب ببیند که سبیل درآورده به اندازه پر پشتی و کم پشتی و درازی و کوتاهی سبیل آبروی او در مخاطره قرار می گیرد و شان زنانه اش تخفیف می یابد اما برای مردان دیدن سبیل نیکو است.

اگر در بیداری سبیل ندارید و در رویای خود ببینید که سبیل کلفتی پشت لبهای شما روئیده دو حالت دارد. یا کاری بیشتر از لیاقت و توانایی به شما پیشنهاد می شود یا شما را بیش از آنچه خودتان به خود ارزش و شان می دهید می ستانید. مجموعا احترام شما زیاد می شود و شخصیت می یابید ولی اگر سبیل متناسب و به اندازه باشد احترام می یابید و شما را تحسین می کنند.

اگر دیدید سبیل شما را با زور و جبر کندند به شما ستمی بزرگ می شود که در نتیجه اهمیت و ارزش خود را از دست می دهید.

اگر در خواب ببینید که سبیل خویش را می آرایید مثلا با قیچی یا موچین زوائد آن را می زنید خوب است و خبر می دهد که کاری در جهت حفظ آبرو و موقعیت اجتماعی خویش انجام می دهید. سفیدی سبیل خوب است اما اگر ریش شما سیاه باشد و سبیل شما در خواب سفید شود خوب نیست. داشتن سبیل غیر متعارف و زشت نیز خوب نیست.

دیدن سبیل در خواب ممکن است با خواب هایی همچون اصلاح صورت ، تراشیدن ریش و ژیلت همراه باشد.

☺ تعبیر خواب «سبیل» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «سبیل» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

12 دیدگاه

 1. فرزانه

  سلام من باردارم و خواب دیدم که سیبیل دراوردم خیلی کم پشت داشتم ب خودم نگاه میکردم تو اینه و میگفتم قیافمو بد کرده باید برم سیبیلامو بگیرم میشه بدونم تعبیرش چیه ؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب سیبیل برای زن نشان بر این دارد که رفتارهای مردانتان بیشتر شده است و باید بر آنها کنترل پیدا کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. نیما

  سلام من خواب دیدم که زن عموم چهره اش زشت شده و چندین تا سیبیل(حدودا10تا)دارد که خیلی ضخیم و بلند هست و چهره سیاه تر و خال بزرگ داشت که من داشتم با عموم صحبت می‌کردم اما هی کمی حواسم به قیافه اون پرت میشد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب سبیل برای زن نشان از این است که به عملی مردانه دست خواهد زد که احتمالا برایشان به خوبی نمیگراید و اینکه قیافه زشت به تعبیر معبران اسلامی نشان از اعمالی است که در عالم واقعیت طرف را در نظر دیگران زشت خواهد کرد. صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. مونا

  سلام ، من خواب دیدم برای یک عذا داری مادرم ریش درآورده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما خوب نیست و نشان از ناراحتی و خبر بد دارد که حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. هدی

  سلام. من باردارم . و در این چند وقتی که در بارداری هستم مادرم و یکی از دوستام خواب دیدن که سیبیل داشتم. البته خیلی کوتاه و کم پشت ..
  میخواستم ببیتم تعبیرش چی میشه ؟
  باسپاس

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب امده است که این خواب نشان از ان دارد که ممکن است در اینده شما مشکلی داشته باشید که اشاره ای به ابروی شما دارد و از این رو باید بسیار در اعمالتان دقت کنید که خدای ناکرده این اتفاق در اینده برای شما محقق نشود.
   حتما صدقه بدهید
   سربلندو پیروز باشید

 5. Hadishamohamadi10

  دیگه اخراشه….

 6. پ

  سلام من خواب دیدم سبیلمو مامانم برمیداره.تعبیرش چیه؟

 7. طلا

  سلام من دیدم سبیل دامادمون سفید شده.میخوام بدونم تعبیرش چیه نوشته خوبه اما ننوشته دقیقا از چ‌نظر خوبه اگه لطف کنید دقیق بهم بگید ممنون میشم

 8. زهرا

  سلام من در خواب دیدم یهویی سبیل سیاه و متناسب لبهام درآوردم و بهش افتخار میکردم بعد یهویی سبیلام محو شدند و دیگه سبیلی نداشتم

نظر خود را بیان کنید