تعبیر خواب گوشواره

دیدن گوشواره در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن گوشواره در خواب چیست؟

دیدن گوشواره طلا در خواب چه تعبیری دارد

گوشواره نیز از زینت های خاص زنان است و داشتن آن در خواب برای مردان شایسته و خوب نیست. پس تعبیری که برای گوشواره نوشته می شود خاص زنان است.

اگر زنی در خواب بیند گوشواره ای دارد که به گوشش برازنده می نماید و خودش نیز از آن خوشش می آید خوب است چرا که خواب او می گوید در خانواده و نزد شوهرش عزت و احترام خواهد یافت.

اگر زنی در خواب بیند که گوشواره لنگه به لنگه به گوشش آویخته مرتکب عمل خلافی می شود که او را سرزنش و شماتت می کنند.

اگر مردی بیند که همسرش گوشواره لنگه به لنگه به گوش دارد از جانب زن خود نافرمانی می بیند و او را طلاق می دهد.

اگر مردی در خواب بیند گوشواره طلا برای همسر خویش خریده و به خانه آورده تا به او هدیه کند از همان زن صاحب دختر می شود.

اگر در خواب بیند گوشواره گران بهایی برای همسرش خریده که طلا نیست اما گران بهاست صاحب پسر می شود. زیرا گوشواره به این ترتیب فرزند است که آویزه گوش والدین می شود و طلایی آن دختر است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب انگشتر

☺ تعبیر خواب «گوشواره» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «گوشواره» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


30 دیدگاه

 1. مرسل

  سلام من دیشب خواب دیدم یک جوره گوشواره از جنس طلا در دست دارم خیلی قشنگ بود شکل دایره داشت اما بزرگ بود از اش خوشم اومده بود چی تعبیر دارد لطف

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خوابی خیر است و بر اساس تعابیر خواب می تواند به این معنا باشد که برای شما در اینده نه چندان دور در نزد کسی که دوستش دارید عزتی اضافه خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید

 2. خسروی

  سلام چند ماه پیش دخترم افتاد و یک لنگ گوشوارش از گوشش دراومد دیگ نشد تو گوشش کنم
  دیشب خواب دیدم گوشواره ای ک دراومده رو ب اسونی انداختم تو گوشش میشه تو تعبیرش کمکم کنید
  دخترم 2سالشه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اینگونه خواب ها که در واقعیت تقریبا دیده شده اند دارای تعبیر نیستند و نشانه هایی از گذشت ان چه که باید دارند. از جانب ان نه بترسید و نه خوشحال باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. رز سیاه

  سلام وقتتون بخیر من چند شب پیش خواب دیدم از طرف یه اقایی که تو خواب از دوستان برادرم بود یه ست گوشواره و گردنبند به عنوان سوغات گرفتم که گردنبندش خیلی زیبا بود سینه ریز بود با سنگای قشنگ بعد من تو گوشواره اون ست رو با دندون شکستم و از خورده هاش یه گل گوش نقره پیدا میشد میشه تعبیر کنید خوابم رو من خانومی مجرد هستم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب این خواب می تواند به این صورت معنا یابد که در اینده عزتی برای شما نزد کسی که ممکن است دوستش داشته باشید کسب شود که توسط خود ایشان به دست آید و از این رو خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 4. Mahdis

  من خواب دیدم مادربزرگ خدابیامرزم که توی موقع حیات یه لنگه گوشوارشو گم کرده حالا اومده گوشواره هاشو آورده میگه بیا این گوشواره رو برام بنداز توی گوشم تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب گوشواره همیشه گوشواره به خیر آمده است و از این رو این خواب برای شما خیر است و نشان از ان دارد که ایشان به چیزی که میخواسته اند انشالله خواهند رسید و یا این که رسیده اند.
   سربلندو پیروز باشید.

 5. بهاره

  سلام دختری مجرد هستم
  من نیمه شب ۴ ام شعبان خواب دیدم یک جفت گوشواره طلای قشنگ دارم که میخوام گوشم کنم اولیشو گوشم کردم دومیشو فکر می کردم سخت بتونم توی گوشم کنم (اخه کلا گوش سمت چپم همیشه سخت گوشواره میره) ولی در کمال تعجبم راحت تونستم توی گوشم کنم.توی خواب متعجب شده بودم چه‌راحت تونستم وارد گوش چپم کنم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس تعبیر خواب گوشواره که خیر است و نشان از خوبی دارد اما از جهتی هم می تواند به معنای ان باشد که در خواب شما چیزی که در واقعیت همیشه مایه ازار شماست از بین رفته است و از این رو برای شما خیر است و خوب.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. مهناز

  خواب دیدم مادرشوهرم یک گوشواره شکسته پلاستیکی میخواست به من هدیه بده اما ازش قبول نکردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس تعبیر خواب گوشواره می تواند به این معنا باشد که شما در واقعیت هم ممکن است با ایشان رابطه ی خیری در دل خود نداشته باشید و از این رو در این خواب به این صورت دیده اید که نشان از کم بودن محبت بین شماست.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. رحیمی

  سلام بنده خواب دیدم گوشواره هایی که قبلا داشتم وتوخواب همونارو داشتم یکدفعه یکی ازشون تکه ای ازش شکست و داشتم نگاه میکردم دیدم تکه ای دوباره ازش جدا شدگوشواره را از گوش درآوردم وبا خودم گفتم اشگال نداره میبرم میفروشمش دوباره میخرم ممنونم تعبیر کنید برام

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به این معنا باشد که شما از طرف عزیزان خود چیزی می بینید که ممکن است سبب اذیت شما شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. الی

  سلام
  من خواب دیدم به خونه ای مهمونی رفتم که ی پسر اونجاست که به نظر نامزدم هست و اون منو دوست داره و من بهش اعتنا نمیکنم. خانمی که توی خواب حس میکنم مادره اون پسر هست به من و‌ ی دختر دیگه هدیه ی گردن اویز طلا داد بعد به اون ی گوشواره داد و بعد دستشو باز کرد چن جفت گشواره طلا داد من بهش گفتم اینا زیاده گفت چنتاش مال بچگیت هست نگه داشتم برات و این یکی رو ما برات گرفتیم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما خیر است و می تواند به این صورت تعبیر گردد که در اینده برای شما به واقعیت بپیوندد و سبب احقاق این موضوع شود و از این رو برای شما بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 9. S. S

  سلام من چند شبه خواب میبینم ک گوشوارهایی ک در واقعیت دارم درخواب قفلش خود ب خود باز میشه و میفته و من اونارو برمیدارم یا اینکه مشتمو باز میکنم و میبینم گوشواره هام تو مشتمه تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب گوشواره بر این صورت است که نشان از زینت زن است و اینکه برای شما بر این تعبیر است که شما عملی انجام خواهید داد که خوب نیست و دیگران بر شما خوب نخواهند گفت. صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 10. Sara

  با سلام و عرض خسته نباشید
  خدمتتون عارضم که من شب در خواب یکی از دختر عمه هامو دیدم که باهام ب بیرون میخواهیم بریم و ایشون می‌خوان یکم صورتم را آرایش کنن و یک حلقه گوشواره طلا رو بین ابرو و مژه چپم قرارمیدن و مثل اینکه مد امساله و فقط یک حلقه گوشوارس خودشم رنگش طلایی هس ولی دقیقا نمیدونم طلاس یا نه.
  ممنونم میشم اگه لطف کنید تعبیرشو بگین ممنونتون میشم
  باتشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که دیدن اینکه در خواب کسی شما را بیاراید خیر است و نشان از ان دارد که تغییری مثبت در زندگیتان رقم خواهد خورد و از طرف دیگر در تعبیر خواب گوشواره آمده است که نشان از عزتی برای شما دارد که کسب خواهید کرد اما باید بدانید که این عزت ممکن است با توجه به خواب شما از طریق صحیحی به دست نیاید.
   سربلند و پیروز باشید

 11. بهار

  سلام و وقتتون بخیر.خواهرم خواب دیده که من گوشواره بسیار زیبایی دارم که یک گوی شیشه ای به ان اویزان است و هر وقت به گوش می کنم گوی شیشه ای نورانی می شود ولی خودم از ان خوشم نمی اید و می خواهم ان را به کسی دیگری بدهم .

  ممنون می شوم کمکم کنید برای تعبیرش

 12. ادرینا

  من خواب دیدم همسرم یع گوشواره زیبا بهم داد.ولی گوشواره خیلی ناگهانی تیکه تیکه شد.گشتیم تیکه هاش رو از رو زمین جمع کردیم ولی یه تیکه اش رو نتونستیم پیدا کنیم.پیشنهاد جمع کردن تیکه هاش هم از من بود.همسرم میگفت اشکالی نداره یکی دیگه واست میخرم.تعبیرش می میشه؟؟ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما گوشواره نيز از زينت هاي خاص زنان است و داشتن آن در خواب براي مردان شايسته و خوب نيست. پس تعبيري که براي گوشواره نوشته مي شود خاص زنان است.اگر زني در خواب بيند گوشواره اي دارد که به گوشش برازنده مي نمايد و خودش نيز از آن خوشش مي آيد خوب است چرا که خواب او مي گويد در خانواده و نزد شوهرش عزت و احترام خواهد يافت.
   سربلند و پیروز باشید .

 13. الی

  من خواب دیدم مادشوهرم یه جفت گوشواره خیلی خوشگل که توپهای سیاه و سفیده بهم وصله به من هدیه میده منم هی اصرار میکتن که چرا زحمت کشیدی خودم گوشواره دارم ولی میگه اون کوچیکه اینا بهترن. در ضمن اینم بگم با اینکه چند وقتیه با همسرم اختلاف داریم ولی رابطم با مادرشوهرم خیلی خوبه

 14. M

  سلام دوستان من خواب دیدم برای همسرم گوشواره خریدم تعبیرش چیه؟

 15. رویا

  من خواب دیدم شوهرم برام گوشواره خریده

 16. حمیده

  سلام من خواب دیدم گوشواره ام خراب شده و میله آن را به چشمم فرو کردم اول از چشمم اشک می آمد و بعد متوجه شدم نمیتوانم چشمم را باز کنم و شروع به گریه داد زدن کردم و از خواب پریدمتعبیرش چی میشه

 17. محدثه

  خیلی قشنگ بود من خیلی خوشم اومد حالا هم درس دارم مگر نه هزار تا نظر می دادم

 18. محدثه

  خیلی با حاله

 19. artin

  سلام من خواب دیدم یکی گوشواره پلاستیکی رنگ سفید به امانت پیشم گذاشته

نظر خود را بیان کنید