تعبیر خواب گوشواره

دیدن گوشواره در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن گوشواره در خواب چیست؟

دیدن گوشواره طلا در خواب چه تعبیری دارد

گوشواره نیز از زینت های خاص زنان است و داشتن آن در خواب برای مردان شایسته و خوب نیست. پس تعبیری که برای گوشواره نوشته می شود خاص زنان است.

اگر زنی در خواب بیند گوشواره ای دارد که به گوشش برازنده می نماید و خودش نیز از آن خوشش می آید خوب است چرا که خواب او می گوید در خانواده و نزد شوهرش عزت و احترام خواهد یافت.

اگر زنی در خواب بیند که گوشواره لنگه به لنگه به گوشش آویخته مرتکب عمل خلافی می شود که او را سرزنش و شماتت می کنند.

اگر مردی بیند که همسرش گوشواره لنگه به لنگه به گوش دارد از جانب زن خود نافرمانی می بیند و او را طلاق می دهد.

اگر مردی در خواب بیند گوشواره طلا برای همسر خویش خریده و به خانه آورده تا به او هدیه کند از همان زن صاحب دختر می شود.

اگر در خواب بیند گوشواره گران بهایی برای همسرش خریده که طلا نیست اما گران بهاست صاحب پسر می شود. زیرا گوشواره به این ترتیب فرزند است که آویزه گوش والدین می شود و طلایی آن دختر است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب انگشتر

☺ تعبیر خواب «گوشواره» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «گوشواره» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

14 دیدگاه

 1. S. S در 1399/06/12در5:50 ب.ظ

  سلام من چند شبه خواب میبینم ک گوشوارهایی ک در واقعیت دارم درخواب قفلش خود ب خود باز میشه و میفته و من اونارو برمیدارم یا اینکه مشتمو باز میکنم و میبینم گوشواره هام تو مشتمه تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در 1399/06/17در5:28 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب گوشواره بر این صورت است که نشان از زینت زن است و اینکه برای شما بر این تعبیر است که شما عملی انجام خواهید داد که خوب نیست و دیگران بر شما خوب نخواهند گفت. صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. Sara در 1399/04/20در8:44 ب.ظ

  با سلام و عرض خسته نباشید
  خدمتتون عارضم که من شب در خواب یکی از دختر عمه هامو دیدم که باهام ب بیرون میخواهیم بریم و ایشون می‌خوان یکم صورتم را آرایش کنن و یک حلقه گوشواره طلا رو بین ابرو و مژه چپم قرارمیدن و مثل اینکه مد امساله و فقط یک حلقه گوشوارس خودشم رنگش طلایی هس ولی دقیقا نمیدونم طلاس یا نه.
  ممنونم میشم اگه لطف کنید تعبیرشو بگین ممنونتون میشم
  باتشکر

  • یاسین صداقت در 1399/05/05در2:26 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که دیدن اینکه در خواب کسی شما را بیاراید خیر است و نشان از ان دارد که تغییری مثبت در زندگیتان رقم خواهد خورد و از طرف دیگر در تعبیر خواب گوشواره آمده است که نشان از عزتی برای شما دارد که کسب خواهید کرد اما باید بدانید که این عزت ممکن است با توجه به خواب شما از طریق صحیحی به دست نیاید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. بهار در 1397/02/30در8:37 ب.ظ

  سلام و وقتتون بخیر.خواهرم خواب دیده که من گوشواره بسیار زیبایی دارم که یک گوی شیشه ای به ان اویزان است و هر وقت به گوش می کنم گوی شیشه ای نورانی می شود ولی خودم از ان خوشم نمی اید و می خواهم ان را به کسی دیگری بدهم .

  ممنون می شوم کمکم کنید برای تعبیرش

 4. ادرینا در 1397/02/29در1:11 ب.ظ

  من خواب دیدم همسرم یع گوشواره زیبا بهم داد.ولی گوشواره خیلی ناگهانی تیکه تیکه شد.گشتیم تیکه هاش رو از رو زمین جمع کردیم ولی یه تیکه اش رو نتونستیم پیدا کنیم.پیشنهاد جمع کردن تیکه هاش هم از من بود.همسرم میگفت اشکالی نداره یکی دیگه واست میخرم.تعبیرش می میشه؟؟ممنونم

  • یاسین صداقت در 1399/03/01در10:13 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما گوشواره نيز از زينت هاي خاص زنان است و داشتن آن در خواب براي مردان شايسته و خوب نيست. پس تعبيري که براي گوشواره نوشته مي شود خاص زنان است.اگر زني در خواب بيند گوشواره اي دارد که به گوشش برازنده مي نمايد و خودش نيز از آن خوشش مي آيد خوب است چرا که خواب او مي گويد در خانواده و نزد شوهرش عزت و احترام خواهد يافت.
   سربلند و پیروز باشید .

 5. الی در 1397/01/13در4:27 ب.ظ

  من خواب دیدم مادشوهرم یه جفت گوشواره خیلی خوشگل که توپهای سیاه و سفیده بهم وصله به من هدیه میده منم هی اصرار میکتن که چرا زحمت کشیدی خودم گوشواره دارم ولی میگه اون کوچیکه اینا بهترن. در ضمن اینم بگم با اینکه چند وقتیه با همسرم اختلاف داریم ولی رابطم با مادرشوهرم خیلی خوبه

 6. M در 1396/01/11در5:47 ب.ظ

  سلام دوستان من خواب دیدم برای همسرم گوشواره خریدم تعبیرش چیه؟

 7. رویا در 1395/12/09در8:52 ق.ظ

  من خواب دیدم شوهرم برام گوشواره خریده

 8. حمیده در 1395/06/25در2:44 ق.ظ

  سلام من خواب دیدم گوشواره ام خراب شده و میله آن را به چشمم فرو کردم اول از چشمم اشک می آمد و بعد متوجه شدم نمیتوانم چشمم را باز کنم و شروع به گریه داد زدن کردم و از خواب پریدمتعبیرش چی میشه

 9. محدثه در 1392/12/04در8:40 ب.ظ

  خیلی قشنگ بود من خیلی خوشم اومد حالا هم درس دارم مگر نه هزار تا نظر می دادم

 10. محدثه در 1392/12/04در8:37 ب.ظ

  خیلی با حاله

 11. artin در 1392/10/11در7:59 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم یکی گوشواره پلاستیکی رنگ سفید به امانت پیشم گذاشته

نظر خود را بیان کنید