مجله آلامتو

تعبیر خواب گوشواره

(19 رای, امتیاز میانگین: 3٫21 از 5)

تعبیر دیدن گوشواره در خواب چیست؟

گوشواره earrings

گوشواره نيز از زينت هاي خاص زنان است و داشتن آن در خواب براي مردان شايسته و خوب نيست. پس تعبيري که براي گوشواره نوشته مي شود خاص زنان است.اگر زني در خواب بيند گوشواره اي دارد که به گوشش برازنده مي نمايد و خودش نيز از آن خوشش مي آيد خوب است چرا که خواب او مي گويد در خانواده و نزد شوهرش عزت و احترام خواهد يافت. اگر زني در خواب بيند که گوشواره لنگه به لنگه به گوشش آويخته مرتکب عمل خلافي مي شود که او را سرزنش و شماتت مي کنند. اگر مردي بيند که همسرش گوشواره لنگه به لنگه به گوش دارد از جانب زن خود نافرماني مي بيند و او را طلاق مي دهد. اگر مردي در خواب بيند گوشواره طلا براي همسر خويش خريده و به خانه آورده تا به او هديه کند از همان زن صاحب دختر مي شود. اگر در خواب بيند گوشواره گران بهائي براي همسرش خريده که طلا نيست اما گران بهاست صاحب پسر مي شود. زيرا گوشواره به اين ترتيب فرزند است که آويزه گوش والدين مي شود و طلائي آن دختر است.

تعبیر خواب «گوشواره» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «گوشواره» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

8 دیدگاه

 1. سلام و وقتتون بخیر.خواهرم خواب دیده که من گوشواره بسیار زیبایی دارم که یک گوی شیشه ای به ان اویزان است و هر وقت به گوش می کنم گوی شیشه ای نورانی می شود ولی خودم از ان خوشم نمی اید و می خواهم ان را به کسی دیگری بدهم .

  ممنون می شوم کمکم کنید برای تعبیرش

 2. من خواب دیدم مادشوهرم یه جفت گوشواره خیلی خوشگل که توپهای سیاه و سفیده بهم وصله به من هدیه میده منم هی اصرار میکتن که چرا زحمت کشیدی خودم گوشواره دارم ولی میگه اون کوچیکه اینا بهترن. در ضمن اینم بگم با اینکه چند وقتیه با همسرم اختلاف داریم ولی رابطم با مادرشوهرم خیلی خوبه

 3. حمیده در

  سلام من خواب دیدم گوشواره ام خراب شده و میله آن را به چشمم فرو کردم اول از چشمم اشک می آمد و بعد متوجه شدم نمیتوانم چشمم را باز کنم و شروع به گریه داد زدن کردم و از خواب پریدمتعبیرش چی میشه

 4. محدثه در

  خیلی قشنگ بود من خیلی خوشم اومد حالا هم درس دارم مگر نه هزار تا نظر می دادم

 5. سلام من خواب دیدم یکی گوشواره پلاستیکی رنگ سفید به امانت پیشم گذاشته

نظر خود را بیان کنید