تعبیر خواب طلاق

دیدن طلاق در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن طلاق در خواب چیست؟

طلاق divorce

از امام صادق علیه السلام نقل می کنند که اگر ببینید زن خویش را طلاق داده اید کاری می کنید که از کرده خود پشیمان و نادم می شوید.

معبران دیگر نیز با اندکی اختلاف همین عقیده را در مورد طلاق دارند اما نود درصد کسانی که همسر خویش را طلاق می دهند یا ازدواج هایی که به متارکه و جدایی می انجامد همراه با ندامت و ملامت و پشیمانی و سرزنش است و به همین علت است که غالبا رجوع اتفاق می افتد و زوجین با ابراز پشیمانی به سوی یکدیگر باز می گردند به خصوص اگر صاحب فرزند یا فرزندانی باشند.

زمینه تعبیر فوق و اطلاق ندامت به امر طلاق در خواب نیز همین است. چنانچه در خواب ببینید که همسری دارید و او را طلاق داده اید کاری می کنید که از انجام آن خشنود نمی شوید. شما را ملامت می کنند ولی اگر در خواب ببینید که همسر خود را می خواهید طلاق بدهید غصه و اندوهی دارید که تلاش می کنید از رنج آن برهید.

اگر ببینید که دیگری همسر خود را طلاق داده تعبیر عینا همین است که گفتیم. باز هم شما غم و اندوهی دارید که می کوشید از عذابش آسوده گردید و مشاهده متارکه دیگران واکنش نوعی حسرت خوردن است که دیگری از انقیاد رهید و راحت شد و من هنوز در بستر غم و رنج هستم.

تعبیر خواب «طلاق» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «طلاق» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

22 دیدگاه

 1. سلام خواب دیدم شوهرم در ازای نگه داری اسب ،به یک خانم دهاتی مطلقه پول خیلی زیادی داده ،که من خیلی ناراحتم و دادو بیداد میکنم که باید طلاقم بدی …
  در حالی که ما اصلا اسب نداریم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواباسب به گفته معبران نشان از خیر و نیکی است واینکه اسب نشان برر جاه و مقام است و طبقه و منزلت و اینکه این خواب به این صورت تعبیر خواهد شد که همسرتان برای رسیدن به مقام و منزلت تلاش خواهد کرد و آن را به دست خواهد آورد و اینکه شما او را در این امر حمایت نخواهید کرد و این رفتارتان پشیمان خواهید شد.
   سربلند و پیروز باشید.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب نشان از عملی است که دختر عموی شما انجام خواهند داد وه به سبب آن عمل به مشکلی برخورد خواهند کرد و پشیمان خواهند شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. سلام
  من چند شب است پوشت سره هم خواب میبینم که با شوهرم و خانوادش دعوا میکنم و تصمیم بر جدایی دارم. شوهرم با شدت با من دعوا میکنه و هم نمیخواد که جدا شویم.
  ممنون از لطفتون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب دو حالت دارد ، اول انکه بسیار طبیعی است و اشاره ای به ناخوداگاه شما و درونتان دارد و دوم انکه می تواند به معنی اصلاحی در امور شما و ایشان باشد که در اینده ی نه چندان دور کسب خواهد شد و نباید از بابت آن نگران باشید
   سربلند و پیروز باشید

 3. سلام من خواب دیدم زنم ازم طلاق گرفته ولی من نمیخواستم طلاقش بدم بعدش هی میرفتم در خونشون که امد بیرون با سنگ زدم سرش شکست و بعد خودم خیلی حالم بد بود دیونه شده بودم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب بر شما اگر متهل هستید احتمالا این گونه است که همسر شما کاری را انجام خواهد داد که موجب پشیمانی خودشان خواهد شد و اینکه شما در این کار بر ایشان میخواهید در راه درست راهنمایی کنید که همسرتان پذیرا نیست و باعث کدورت و ناراحتی بین هر دو پیش خواهد امد و برای حل ان مشکل شما پیش قدم خواهید شد . اگر مجرد هستید نشان بر اگر در خواب ببینی که ضربه ای به سر کسی . و خون و جراحتی هم وجود دارد معنی خواب تو این است که کار تو با کسی به مشکل می خورد و برای حل مشکل خود به نزد قاضی می روید.
   برای دفع بلا صدقه بدهید و اینکه در عالم بیداری بیشتر بر رفتارتان تمرکز داشته باشید و اینکهاین خواب میتواند ناشی از مشکلات روزمره هم باشد .
   سربلند و پیروز باشید .

 4. من خواب دیدم که تولدم هستش و همسرم حضور نداره بعد از چند ساعتی میاد خونه تو مهمونی دم در ک هست میگه برید کنار برای خانومم سوپرایز دارم

  بعد یهو با بدترین دوستی ک بهش شک دارم و ازش متنفرم میاد داخل ک من خونم از شدت عصبانیت ب جوش و همسرم کلا چه در خواب چه بیداری میدونن ک من ب اون خانوم شک و تنفر دارم و خواب دیدم ک بعد از کلا من ناراحت و درهم رفته و تا خود وقتی ک بیدار بشم همش گفتم من میرم ازت طلاق میگیرم جدا میشم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که به این تعبیر می تواند باشد که اولا چون این موضوع د رواقعیت هم وجود دارد از تعبیر خواب خواهد کاست اما بدانید که در تعبیر این خواب بر اساس گفته ی معبرین امده است که به معنای ان خواهد بود که شما در زندگیتان مشکلی دارید که سعی در حل کردن ان دارید که از ان رهایی خواهید یافت.
   سربلند و پیروز باشید

 5. سلام من یک خانم متاهل ع
  هستم و دو تا دختر دارم خواب دیدم که دارم درخواست طلاق میدم تو دادگاه وهمسرم تو خواب گفت اینجوری برای منم بهتر میشه
  خیلی حالم بد بود گریه وناله میکردم به نقطه انفجار رسیده بودم با حال بد از خواب بیدار شدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما بر این معنی میتواند باشد که شما کاری انجام میدهید که به همسرتان مربوط میشود و ازان کار همسرتان ناراحت میشود و شما به اشتباهتان پی میبرید و و از این کارتان ندامت و پشیمان خواهید شد و احتمالا مقداری کدورت بین شما و همسرتان پیش خواهد امد و این که همسرتان متوجه پشیمانی شما خواهد و این مسئله رفع خواهد شد و ناراحتی شما به شادی ختم خواهد شد . جای نگرانی نیست و صدقه بدهید تا رفع بلا شود انشالله .
   سربلند و پیروز باشید .

 6. سلام من خاب دیدم تو ماشین کنار همسرم نشستیم و داریم میریم در خونه ی خواهر شوهرم بعد رسیدیم از ماشین پیاده شدم رفتم در خونشون که دیدم گوشیم زنگ میخوره بعد به شوهرم گفتم آرشه جواب بدم مثلا تو خواب آرش دوست همسرم بود و من ازدواجمو باهاش به هم زده بودم شوهرم گفت جواب بده ببینم چی میگی اصلا منم جواب دادم دیدم صداش خیلی گرفتی و ناراحت و گفت چرا عروسیمونو بهم ریختی منم خیلی ناراحت بودم که صداش اونجوریه و می خاستم بهش بگم من دلم تورو می خاد ولی جلوی شوهرم نمی تونستم بگم بعد یه دفه رفتم تو یه خیابون که بالای سرم پل بود و من پایین پل توی جاده بودم که هیچ ماشینی از رد نمی شد ولی بالای پل پراز ماشین بود بعد گفتن پل داره خراب میشه و من و دادش کوچیکم که چهار سالشه و خواهر زادم که اونم ۴سالشه و کلی آدم دیگه که که همه جیغ و داد میزدن بعد ما سه تا رفتیم سوار یه آسانسور شدیم که فرار کنیم رفتم طبقه بالا بعد انگار اونجا هم میخواست زلزله بیاد و همه فرار میکردن و یه آقای خیلی مهربونی بود که هر کی میرفت بهش شیر میداد من که خاستم برم بهم یکی داد بعد گفتم واسه پدرم بده اون بیرونه و بعد گفتم واسه برادرمم بده پشت سرم بود خلاصه سه تا شیر ازش گرفتم و رفتم تعبیر خواب چیه اگه میشه زود تر تعبیرش رو بگین

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خوابی که شما دیده اید المانهای مشخصی دارد که باید تنها انها را تعبیر کرد وکه توضیح اول شما از احساسات شما سرچشمه گرفته شده است که ناخوداگاهتان ان را رقم زده است و تعبیر خاصی نخواهد داشت . اما المان اول خوابتان که پل است به این معنی میتواند باشد که نشان دهنده تصمیم های مهم در زندگی است.بعضی معبران می گویند دیدن پل در خواب نشان دهنده رویا و آرزویی دست نیافتنی است.
   اگر در خواب دیدید که پلی در حال سقوط است تعبیرش این است که در زندگی ریسک پذیر نیستید و این باعث می شود که به همین دلیل ضرر خواهید کرد و اینکه وجح بعدی خوابتان اسانسور است که شما به وسیله ضرری که احتمالا خواهد داشت خودتان را با ان حالت رها نخواهید کرد و از تلاش دست نخواهید کشید
   خواب آسانسوری که به سمت طبقات بالا می رود؛ خواب نشان می دهد که شما در حال حرکت به سطوح بالاتری از آگاهی و شناخت هستید. این شناخت ، شما را به دید وسیع تری از زندگی می رساند و شما را به اهداف و خواسته هایی که در نظر گرفته اید نزدیک تر می کند. این خواب همچنین سمبل پیشرفت و ترقی شما ، و بالا رفتن جایگاهتان در عرصه ی شغلی می باشد. و احتمالا در ان پیشرفت که خواهید داشت کمی دچار ترس خواهید شد که در مورد شغلتان است و
   زلزله در خواب نماد قدرت و عظمت است و دلیل آن احساس ترس و خطری است که از شدت لرزش آن به ما دست می‌دهد. البته بایستی به این نکته دقت کنید که زمین لرزه در خواب معانی و مفهوم ضعیف تری نسبت به واقعیت خواهد داشت. و دانستن اینکه شما در لحظه زلزله چه عملی انجام می‌دهید و با چه کسانی هستید در تعبیر و تفسیر خواب لازم و ضروری است.
   زلزله در خواب بیشتر به معنای شوک و اتفاقی ناگهانی است این می‌تواند در بیداری به معنای خبری و یا از دست دادن مالی باشد که چون در خواب شما شدت زیادی نداشته بر شما اینگونه تعبیر نخواهد شد . و اینکه در این مشکلات شما یک فرد حمایت چی خواهید داشت که شما و خانوادتان را در تنگ نا حمایت میکند و نمیگزارد که اسیبی شما را متوجه شود و اینکه شیر در خواب نشان از منفعت مالی دارد که از طریق به شما میرسد و شما را از مشکلات و غم رها خواد کرد و این مال که مال حلال است که باعث خوشحالی شما میشود .
   سربلند و پیروز باشید .

 7. سید ناصر طباطبایی در

  سلام من خواب دیدم ک همسرم طلاق گرفته و میخواهد دوباره ازدواج کند ک من خیلی التماس کردم برای منصرف کردنش البته واقع ما از هم جدا شدیم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب بر دو وجه است اول انکه اشاره ای به گذشته ی شماست و پشیمانی درونی که بی تعبیر خواهد بود و در غیر اسنصورت به معنی ان است که ممکن است در اینده ی نه چندان دور کاری انجام دهید که از انجام دادن ان نادم شوید.
   سربلند و پیروز باشید

 8. سلام خواب دیدم که شوهرم منو طلاق داده با اینکه یه بچه بایه بچع توراهی داشتم
  لطفا بگید به من تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر طلاق در خواب به این شکل است که شما در خواب وقتی ببینید که همسرتا ن قصد بر طلاق شما دارد احتمالا از طرف یکی از طرفین این ازدواج مشکلی پیش باید که خدای ناکرده سبب دلخوری و ایجاد مشکل میشود.
   پس حتما قبل از آنکه این خواب را خودتان به دست خود به تعبیر رسانید رابطیتان را مستحکم کنید تا خدای ناکرده مشکلی در این بین برای زندگیتان پیش نیاید.
   سربلند و پیروز باشید

 9. مسعود در

  با سلام و خسته نباشی حضرت عالی بنده وزنم از هم جدا شده ایم مدت سه سال ونیم است حال در خواب دیدم که پسرم زنش را طلاق داده و شخصی که مطمین هستم در طلاق ما تاثیر داشته در یکی باغی هستیم و درخت تمشکی بود وشاحه آنرا همان شخص گرفت کشید و من وپسرم از آن تمشک سیاه بیشتر داشت تا قرمز خوردیم تعبیرش چیت خواهش میکنم راهنمایی کنید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب تمشک خوب نیست و اگر از ان خوردید و ترش بود نشان بر ناراحتی دارد وتمشک در خواب غم است به خصوص اگر به دهان ترش مزه بيايد و سرخ رنگ باشد.اگر سياه باشد بهتر از اين است که سرخ باشد چون تمشک سياه شيرين تر از تمشک سرخ است. تمشک غم و غصه هاي اندک است که چون جمع شوند مي توانند کوهي از غم فراهم آورند که دل توانايي قبول آن همه غم را ندارد.
   سربلند و پیروز باشید .

 10. ميلاد در

  سلام
  من متاهل هستم اما اسم خانمم تو شناسنامه ام نيست خواب ديدم ك تو شناسنامه ها اسم جفتمون وارد شده ميشه بپرسم تعبيرش چي ميشه
  ما عقد دائمي هستيم

 11. سلام من مجردم خاب دیدم ازدواج کرده بودم و بچه هم داشتم ولی طلاق گرفته بودم
  میشه جواب بدین تعبیرش چیه خیلی سردرگمم ای خدا
  شرمنده من ايميل ندارم یچیزی نوشتم تا ارسال شه
  جواب بدین خاهشا

نظر خود را بیان کنید