مجله آلامتو

تعبیر خواب طلاق

(70 رای, امتیاز میانگین: 3٫10 از 5)

تعبیر دیدن طلاق در خواب چیست؟

طلاق divorce

از امام صادق عليه السلام نقل مي کنند که اگر ببينيد زن خويش را طلاق داده ايد کاري مي کنيد که از کرده خود پشيمان و نادم مي شويد. معبران ديگر نيز با اندکي اختلاف همين عقيده را دارند…

اما نود درصد کساني که همسر خويش را طلاق مي دهند يا ازدواج هايي که به متارکه و جدايي مي انجامد همراه با ندامت و ملامت و پشيماني و سرزنش است و به همين علت است که غالبا رجوع اتفاق مي افتد و زوجين با ابراز پشيماني به سوي يکديگر باز مي گردند به خصوص اگر صاحب فرزند يا فرزنداني باشند. زمينه تعبير فوق و اطلاق ندامت به امر طلاق در خواب نيز همين است. چنانچه در خواب ببينيد که همسري داريد و او را طلاق داده ايد کاري مي کنيد که از انجام آن خشنود نمي شويد. شما را ملامت مي کنند ولي اگر در خواب ببينيد که همسر خود را مي خواهيد طلاق بدهيد غصه و اندوهي داريد که تلاش مي کنيد از رنج آن برهيد. اگر ببينيد که ديگري همسر خود را طلاق داده تعبير عينا همين است که گفتيم. باز هم شما غم و اندوهي داريد که مي کوشيد از عذابش آسوده گرديد و مشاهده متارکه ديگران واکنش نوعي حسرت خوردن است که ديگري از انقياد رهيد و راحت شد و من هنوز در بستر غم و رنج هستم.

تعبیر خواب «طلاق» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «طلاق» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

4 دیدگاه

 1. سلام خواب دیدم که شوهرم منو طلاق داده با اینکه یه بچه بایه بچع توراهی داشتم
  لطفا بگید به من تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر طلاق در خواب به این شکل است که شما در خواب وقتی ببینید که همسرتا ن قصد بر طلاق شما دارد احتمالا از طرف یکی از طرفین این ازدواج مشکلی پیش باید که خدای ناکرده سبب دلخوری و ایجاد مشکل میشود.
   پس حتما قبل از آنکه این خواب را خودتان به دست خود به تعبیر رسانید رابطیتان را مستحکم کنید تا خدای ناکرده مشکلی در این بین برای زندگیتان پیش نیاید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. ميلاد در

  سلام
  من متاهل هستم اما اسم خانمم تو شناسنامه ام نيست خواب ديدم ك تو شناسنامه ها اسم جفتمون وارد شده ميشه بپرسم تعبيرش چي ميشه
  ما عقد دائمي هستيم

 3. سلام من مجردم خاب دیدم ازدواج کرده بودم و بچه هم داشتم ولی طلاق گرفته بودم
  میشه جواب بدین تعبیرش چیه خیلی سردرگمم ای خدا
  شرمنده من ايميل ندارم یچیزی نوشتم تا ارسال شه
  جواب بدین خاهشا

نظر خود را بیان کنید