تعبیر خواب طلاق

دیدن طلاق در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن طلاق در خواب چیست؟

طلاق divorce

از امام صادق علیه السلام نقل می کنند که اگر ببینید زن خویش را طلاق داده اید کاری می کنید که از کرده خود پشیمان و نادم می شوید.

معبران دیگر نیز با اندکی اختلاف همین عقیده را در مورد طلاق دارند اما نود درصد کسانی که همسر خویش را طلاق می دهند یا ازدواج هایی که به متارکه و جدایی می انجامد همراه با ندامت و ملامت و پشیمانی و سرزنش است و به همین علت است که غالبا رجوع اتفاق می افتد و زوجین با ابراز پشیمانی به سوی یکدیگر باز می گردند به خصوص اگر صاحب فرزند یا فرزندانی باشند.

زمینه تعبیر فوق و اطلاق ندامت به امر طلاق در خواب نیز همین است. چنانچه در خواب ببینید که همسری دارید و او را طلاق داده اید کاری می کنید که از انجام آن خشنود نمی شوید. شما را ملامت می کنند ولی اگر در خواب ببینید که همسر خود را می خواهید طلاق بدهید غصه و اندوهی دارید که تلاش می کنید از رنج آن برهید.

اگر ببینید که دیگری همسر خود را طلاق داده تعبیر عینا همین است که گفتیم. باز هم شما غم و اندوهی دارید که می کوشید از عذابش آسوده گردید و مشاهده متارکه دیگران واکنش نوعی حسرت خوردن است که دیگری از انقیاد رهید و راحت شد و من هنوز در بستر غم و رنج هستم.

☺ تعبیر خواب «طلاق» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «طلاق» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


70 دیدگاه

 1. مانیکا

  سلام یکی از دوستان قدیمیم خواب دیده توی حیاط ما بوده پدرم میاد کنارش میشینه و میگه دخترم طلاق گرفته چرا تو پیشش نیستی خیلی تنهاست احتیاج به سنگ صبور داره و درخت توی حیاط پر میوه آلو بوده دوستم هم یه الو میچینه میخوره،
  یک هفته قبلش هم یکی از اقواممون خواب دیده که پدرم اومده و خیلی شلوغ همه بیشتر اقوام بودن و پدرم خیلی خوشحال بوده و میخندی ه
  میشه تعبیر این دو خواب بگید

 2. مصی

  خواب دیدم شوهرم ازم ناراحته توی خواب جوری ک حتی توی روم نگاه نمیکنه بخاطر موضوعی ک تو خواب قضاوت بد کرد ازم قصد داره طلاق بگیره و من کلی دعوا میکردم باهاش اما اون حتی تو صورتمم نگاه نمیکرد زیادم حرف نمیزد باهام قصد طلاق داشت اما به اونجاها نرسیدبعدشم از خواب پریدم

 3. ندا

  خوب بود

  ولی من شوهرم خواب دید ی بچه تو بغلم بود بعد ب ی پسر جوون غریبه گفتم ک ببا پشتما ماساژ بده بعد شوهرم گفت باید طلاقش بدم تعبیرش چیه

 4. نسرین

  سلام من در خواب از کسی که نفهمیدم کیه شنیدم دخترخاله ام طلاق گرفته و خیلی ناراحت شدم که همچین مرد خوبی رو از دست داده،بعد دیدم داره ازدواج میکنه و خطبه عقد میخونن با یه مرد سطح پایین تر از شوهرسابقش.و در تمام این مدت دخترخاله من بی تفاوت بود(یعنی چهره اش نه خوشحال بود نه ناراحت) اما من ناراحت بودم.این خواب به چه معناست؟میشه بگید تعبیرش چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند به این معنا باشد که شما در دل خود ناراحتی دارید که نمایش ان در چهره ی ان شخص بوده است و از این رو در خواب شما ناراحتی و شکست به این شکل نمایان شده است.
   سربلند و پیروز باشید

 5. پریان محمدی

  سلام وقتتون بخیر
  من خواب دیدم شوهرم با یک زن دیگر که اصلا ن قیافه داشت نه چیزی بهم خیانت کرده و وقتی برای طلاق رفتیم بهم میگفت امشب آخرین شب باهم بودنمونه و باید باهم مثل روزهای قبل بخوابیم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب معمولا دارای تعبیر نیست و برای شما خطری ندارد و به علت چیزهایی که در ناخوداگاه شما هست این خواب را دیده اید و از این رو نگران ان نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. ف

  من خواب دیدم مادرشوهرم بخاطر پول و برخی مسایل یک زن دیگر برای پسرش پیدا کرده وباوجود عشق بین من و همسرم مارو مجبور بهطلاق میکند و همه طلاهای منو ازم میگیره و از خونه بیرونم میکنه و در خواب احساسمیکردم مادرشوهر وخپاهرشوهرم خیلی دارن تلاش میکنن ما جداشیم و همسرم ترس زیادی داره ک دربرابرشون مقاومت کنه.
  ممنونم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب را می توانید بی تعبیر بدانید و احتمالا در ذهن شم ایشان در زندگیتن بسیار دخالت کرده اند که در خواب ان را به این صورت دیده اید . از این رو نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. فرید

  سلام خواب دیدم
  دختر متاهل و من مجرد عروسی بودم
  منو راهنمایی کن چیشده

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که دیدن عروسی در خواب برای زنان خیر نیست و ممکن است نشان از ان باشد که برای ایشان در اینده مشکلی رخ دهد و از این رو حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 8. رضامینائی

  سلام.خواب دیدم جایی بودم که نمیدونم کجابود،زنم میخواست طلاق بگیره وپیشنهاد دادبهتره که جداشیم.من ازهمسرم خواستم این کارونکنه .اما قبول نکرد.یه اخوندی هم اونجابودکه بانظرش موافق بودومن بهش گفتم شمادخالت نکن.همسرم بهم گفت میخوادباشخص دیگه ای ازدواج کنه که حتی نام برد.وهمون شخص رومن میشناختم ووجودخارجی هم داره.بازهم اصرارکردم که این کاررونکنه .بعد باهمون اخوندنشست داخل ماشین وبه سمت محضرحرکت کرد.بابعض یه گوشه ای نشستم وپدرم رودیدم. وقتی جویای حال پریشونم شدبغضم ترکیدوباگریه وحقحق گفتم زنم داره طلاق میگیره تابافلانی ازدواج کنه.سعی کردارومم کنه ولی نشدم.منم ایمل ندارم،اماتمنادارم تعبیرم روبگید.سپاسگزارم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این است که شما و همسرتان عملی را انجام خواهید که از آن عمل پشیمان خواهید شد و اما به دنبال این ریسک ارامش و خوشحالی باز به خانواده شما بر خواهد گشت و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 9. گیسو

  سلام پدر شوهر من ۱۷سال پیش در سن ۵۲سالگی فوت کردند و مادر شوهرم در تمام این سالها از خیرات و ختم قران برای همسرش کوتاهی نکرده ودیشب ۹۹/۵/۲۷ خواب دیده که پدر شوهرم به طور جدی میخواهد اورا طلاق دهد که حتی مادر شوهرم در خواب خیلی گریه کرده وگفته که نمیخواهد جدا شود اما پدر همسرم که فوت شده در خواب اصرار به این کار داشته تا حدی که کیس ازدواج بعدی خود را نیز انتخاب کرده بود ودر خواب نام اورا به مادر همسرم گفته لطف میکنید تعبیر این خواب را بفرمایید ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب ایشان به معنی نیکی است و اینکه وجود هوو در خواب به معنی شانس و مال و منفت است و خیر به زندگی خانواده ایشان سرازیر خواهد شد و نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 10. Maryam shahmohammady

  من خواب دیدم که از همسر سابقم دوباره جدا شدم ولی شرایط بعد طلاقم همان شرایط زندگی فعلی ام است وچون من در شرف مهاجرت هستم همش حسرت میخوردم که چرا حداقل بعد گرفتن اقامت این کارو نکردم .ولی باز به خودم دلداری میدادم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان بر این دارد که ذهنتان درگیر اقدامات جدید است و اینکه آن را با گذشته شما مطابقت می‌دهد و نمی‌تواند تعبیر خاصی داشته باشد به این علت که چون آشکار است از وقایع روزمره شما نشات گرفته است و جای برای تعبیر و نگرانی نیست.
   سربلند و پیروز باشید.

 11. زری

  سلام من حدودا یک هفته هست که همش خواب میبینم میخواهم از همسرم جدا بشم و با فرد دیگری ازدواج کنم.همه اش بین طلاق و ازدواج کردم.دلیل طلاقم مشکلات مالی و بی توجهی همسره که در واقعیت هم دچار این مشکلات هستیم ولی قصد جدایی ندارم.گاه در این خواب ها که اکثرا هم صبح میبینم همزمان جدا نشده با دیگری نامزد یا عقد کردم.گاهی بعضی ها بهم مشورت میدن بمون.گاهی بعضی ها بهم میگن برو.دیدن هر روز این خوابها نگرانم کرده و خواستم بدانم آیا این خواب نشانی دارد یا فقط بازسازی ضمیرناخودآگاه هست؟سپاس

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر افکار پریشان و روانی نارام است و اگر شما در واقعیت زندگی آرام و بدون افکار پریشان را تجربه کنید دیدن این خوابها هم برای شما کم خواهد شد و اینکه شما اگر زندگیتان را دوست دارید یک بار برای همیشه این را قبول کنید که شرایط را هم پذیرفته اید و در آینده همسر شما گرفتاریشان کمتر خواهد شد و محبت به وسیله شما در زندگیتان جریان پیدا خواهد کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 12. نادر

  با سلام و خسته نباشید
  بنده در خواب دیدم همسرم غذا درست کرده ( فکر میکنم غذایش سوپ بود) که وقتی برایم در کاسه میریخت مارمولک به ملاقه اومد با توجه به اینکه در قابلمه هم در روی اجاق گاز بسته بود تعجب کردیم که چطور افتاده به درون غذا ( لازم به ذکر است که مارمولک زنده نبود داخل غذا).
  لذا خواهش میکنم تعبیرش را بفرمایید . باتشکر فراوان

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب مارمولک آمده است که نشان بر دشمنی ضعیف دارد که رفته رفته برای آسیب به شما بزرگ خواهد شد و ذات حیله گری دارد که دشمنی اش را پنهان می کند و در صدد غافلگیری شما میباشد.
   سربلندو پیروز باشید.

 13. آيه

  من خواب ديدم كه نوزاد كوجكي تو دستم بود بعد يك جايي مثل دريا من با نوزاد بودم كه آنها نوزاد از دستم افتاد تو آب بعد من نوزاد و از آب نجات دادم و نوزاد سالم بود بع از اين شوهرم اومد و لكن لا وزن كرفت و من رو بيرون كرد از خانه تعبير اين خواب جيست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این امر است که شما امری خیری را انجام خواهید داد و به واسطه عمل خیر شما همسرتان پیشرفتی در کار هایش حاصل خواهد شد که نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 14. شکوفه

  سلام من متاهلم سه سال باهمسرم دوست بودیم ازدواج کردیم چندش پشت سرهم‌خواب میبینم تو دوران دوستیمواز هم جا شدیم شب آخر خواب دیدم که من مجبورش به طلاق می‌کنم اون منو طلاق نمیده تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   باید خدمت شما عرض کنم که خواب شما از ترس جدا شدن از همسرتان است و احتمالا به این امر فکر می‌کنید و اینکه به عملی دست خواهید زد که پشیمان خواهید شد و همسرتان هم در این امر شما را همراهی نخواهد کرد و مخالف شما است.
   سربلند و پیروز باشید.

 15. zzzz

  سلام من تو واقعیت همسرم چند ماه پیش فوت کرده.
  تو خواب دیدم اومده خونه ی پدرش و منم اونجا بودم همه منتظر اومدنش بودیم .لباساش کثیف بود انگار مرده بود و زنده شده بود برگشته بود خونه.من رفتم پیشش و بهش گفتم از راه خیلی دوری برگشتی .بهش لباس تمیز دادم که لباساتو عوض کن الان همه میان دیدن تو .بعدش از دیدن اون خیلی خوشحال بودم و بلند تو صورتش نگاه میکردم و میخندیم و بغلش کردم .اما اون اصلا حرفی نزد با من.
  میشه لطف کنین بگین تعبیرش چی میشه خیلی ممنون.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن میت در خواب با لباس کثیف برای ایشان خیر نیست و نشان از ان می تواند داشته باشد که ایشان در شرایط نامساعدی ممکن است باشند اما باید بدانید که در خواب شما اشاره شده است که برای ایشان از طرف شما فرجی حاصل خواهد شد که حال ایشان را به خیر ختم خواهد گردانید و از این رو سعی بر ان کنید که برای ایشان خیراتی بدهید که انشالله خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 16. شیما

  سلام خواب دیدم به دادگاه رفتم و همسرم را خودم که زن هستم طلاق دادم یک بچه هم دارم از این می ترسیدم که چرا الکی این کارو کردم با خودم می گفتم وقتی همسرم از سفر اوند چی بهش بگم همسرم برای کار به خارج از کشور رفتن تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر ان عمر دارد که شما دست به عملی خواهید زد که ان درست نیست و از ان کار پشیمان خواهید شد که باید اگاه باشید که تصمیم درست را در انجام کار بگیرید.صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 17. مهدی

  دیدم که مادرم طلاق‌نامه من رو بسیار با ناراحتی برای من میآورد…و من‌ هم بسیار ناراحت و درمانده بودم چراکه حق‌طلاق رو به همسرم دادم.. لطفا و خواهشا پاسخ دهید…سپاس بیکران

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت است که مادر شما از اعمال شما ناراحت است و شما کارهایتان را به درستی انجام نمیدهید.و بر این تعبیر است که شما مشکلی دارید که میخواهید از ان نجات پیدا کنید و طلاق در خواب به معنی انجامکاری است که ندامت و پشیمانی به دنبال دارد که باید اگاه باشید.حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 18. الف

  سلام. مادرم خواب دیدن که از پدر مرحومم در حال جدا شدن هستند و من و خواهرم کنار ایستادیم ولی خواهر کوچکم داره گریه میکنه لازم به ذکره که خواهر کوچکم عروس عموم هستن ولی هیچ مشکلی هم با خانواده پدر مرحومم و عموم ناریم اتفاقا باهم خوب صمیمی و بی ریا هستیم. لطفا تعبیرشو بگید. سپاسگزارم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما اینگونه امده است که مادرتان در عات رفتار یا عملی قصد به انجام ان داردند و از ان پشیمان خواهند شد و اینکه در پی پشینان شدن مادرتان از کارشان خواهرتان خوشحال خواهند شد.
   سربلند و پیروز باشد.

 19. Parsa

  سلام . همسر من مدتیست فوت شدن. چند شب خواب میبینم از من طلاق میخواد . یا رفته ازدواج کرده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این شکل است که شما دست به عملی خواهید زد که بعد پشیمان خواهید شد پس صدقه بدهید و برای همسرتان و آرامشان خیرات هدیه بفرماید.
   سربلند و پیروز باشید.

 20. کیهان

  سلام من دوسال هست که همسرم قهر کرده و هر کاری کردم واسه برگشتن به زندگی مشترک مخالفت کردن هر چی التماس هرچی خودمو حقیر کردم فایده نداشت خواب دیدم همسرم ازم طلاق گرفته بود من خبر نداشتم که طلاق گرفته و همش میگفتم من جلوی این حکم طلاق رو میگیرم انگار تو خونه ی همسرم بودم دقیق خواب یادم نیست واون میگفت فقط این دودلیل نیست واسه طلاق ما خیلی بلاها سرت اوردیم با پدر ومادرش درگیر بود تو خواب البته اینم بگم که ما همش تو دادگاهیم واسه طلاق و مهریه ده تا پرونده دیگه من نمیخوام جدا شم ولی اونا خانوادگی میخوان این اتفاق بیفته ممنون میشم تعبیرش رو بفرمایید واقعیتش خیلی استرس دارم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر مشکلاتی است که در بیداری با انها دسته پنجه نرم میکنید و اینکه این خواب دلیل بر تعبیر خاص برای شما ندارد چون که کاملا اشکار است به دلیل مشکلات ان را ناخوداگاهتان به تصویر کشیده است و اینکه زمانی که همسر شما به شما و زندگی با شما علاقه ای ندارد ادامه دادن به این زندگی اجباری واقعا هیچ لذت بخش نخواهد بود و به جای کش دادن موضوع به نفع شما و ایشان است که به صورت توافقی این موضوع را حل بفرمایید که نه شما دچار هزینه بیشتری شوید و نه ان فرد بیشتراز این خودش و شما را گرفتار کند. و در این خواب احتمال مشکلات بیشتر هم تعبیرمیتوان کرد . صدقه بدهید و به روش بهتری موضوع را حل بفرمایید.
   سربلند و پیروز باشید.

 21. Miss.pashaei

  سلام وقت بخیر من امروز در خواب دیدم که با مادرشوهرم بحثم شده و باعث طلاق من و همسرم شده بعدش من با دیگری عقد میکنم و پیشمان
  شده و پدرشوهرم(پدر همسرم) باهم مشاجره میکنیم بعد من از کسی که با او عقد کردم جدا میشم و عقد همسر اولم میشم (بگم که میانه من و مادرشوهرم عالی هست اصلا بحث‌یا دعوا نداریم)
  باسپاس ممنون میشم تعبیر خواب منم بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این معنی است که که دوستی شما بیشتر خواهد شد و دعوا نشان بر خیر است . و دیدن طلاق در خواب به معنیه این است که در اینده کاری را انجام خواهید داد که از انجامش پشیمان خواهید شد .
   سربلند و پیروز باشید .

 22. اعظم

  خواب دیدم از همسرم جدا شدم وهمسر دیگری دارم که منتظر من است تا همسر قبلیم از خانه خارج شودومن برای بدرقه همسرم بدنبالش میروم تا اب پشتش بریزم کفشهای مادر بزرگم را که پشتش خوابیده شده را چپ وراست میپوشم ولی خیلی ناراحت وگریانم وکمی پشیمان که میبینم برادر کوچکترم در حال سیگار کشیدن ست واو دارد با او دعوا میکند وقتی به صورت همسرم که دارد با برادرم دعوا میکند نگاه میکنم صورت پدرم را که فوت شده میبینم وبا او دعوا میکنم که تو هیچ کدوم مون رو دوست نداری وگرنه باهامون دعوا نمیکردی

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که در تعبیر خواب طلاق برای شما آمده است که نشان از انجام کاری در اینده است که شما نسبت به انجام آن پشیمان خواهید شد و این موضوع بر اساس خواب شما ممکن است در حق همسرتان باشدو این موضوع سبب شده است که این خواب را به این صورت ببینید.
   سربلند و پیروز باشید

 23. اعظم

  به نظرم خوب اومد

 24. فرزانه

  باسلام همسر من دو شب پیش خواب دیده ک من از او طلاق گرفتم و شخص دیگری برای خواستگاری من آماده تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که اگر اینگونه ببینید به این تعبیر خواهد بود که ایشان کاری خواهند کرد که از کرده ی خود پشیمان خواهند شد و این موضوع به شما ارتباطی ندارد.
   سربلندو پیروز باشید

 25. سعید

  سلام مشکلی بین من وخانومم پیش اومده ولی دلش به طلاق نیست ولی خواب دیدم تمام اعضای خانواده همسرم دسته جمعی ومنو خانومم رفته بودیم که طلاقمون بدن ولی خانومم قاطعانه گفت من طلاق نمی گیرم درضما یک بچه سه ساله هم بغل خانومم بود کهانگاری بچه خودمان بود ولی خودم دوبچه دارم که هیچ کدام را در خواب نداشتیم لطفا تعبیرشو لطف کنید ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که این خواب برای شما دارای تعبیر نیست و بیشتر اشاره ای از ناخوداگاه شما به وضعیت کنونیتان است و از این رو از بابت آن نگران نباشید.
   در تصمیم هایتان دقت کنید که خدای ناکرده پشیمان نشوید.
   سربلند و پیروز باشید

 26. رها

  سلام خسته نباشید
  در واقعیت یکی از آشناها ما با همسرش مشکل داره و دیشب مادرش خونه ما بود و در مورد مشکلات این اقا حرف میزد.

  دیشب خواب دیدم خواهرم روی صندلی آشپزخونه نشسته میگه که ایشون (برادر شوهر خواهرم میشه) دیگه خونه خودش زندگی نمی کنه از خونه اومده بیرون و رفته ورامین(اصلا نمی دونم ورامین کجاست تا حالا این شهر رو ندیدم )و توی زندان زندگی میکنه (البته نه اینکه به عنوان مجرم زندانی بشه )و قراره وضع مالی ایشون خوب بشه و خودشو به قول معروف بالا بکشه.
  ایا خوابم تعبیر داره؟
  ممنون از سایت خوبتون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بیشتر به علت اتفاقی که قبل از رخ داده است دیده شده است و نمی تواند دارای تعبیر بسیار دقیقی باشد اما باید بدانید که مجموع الگوهای موجود در خواب شما نشان از ان دارد که ایشان در حال اصلاح وضعی است که سبب شده است در حال حاضر سختی بکشند اما در اینده خیری برای ایشان وجود داشته باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 27. Raha

  سلام خواب دیدم شوهرم در ازای نگه داری اسب ،به یک خانم دهاتی مطلقه پول خیلی زیادی داده ،که من خیلی ناراحتم و دادو بیداد میکنم که باید طلاقم بدی …
  در حالی که ما اصلا اسب نداریم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواباسب به گفته معبران نشان از خیر و نیکی است واینکه اسب نشان برر جاه و مقام است و طبقه و منزلت و اینکه این خواب به این صورت تعبیر خواهد شد که همسرتان برای رسیدن به مقام و منزلت تلاش خواهد کرد و آن را به دست خواهد آورد و اینکه شما او را در این امر حمایت نخواهید کرد و این رفتارتان پشیمان خواهید شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 28. Paria

  سلام من خواب دیدم که دختر عموم از شوهرش طلاق گرفته بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب نشان از عملی است که دختر عموی شما انجام خواهند داد وه به سبب آن عمل به مشکلی برخورد خواهند کرد و پشیمان خواهند شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 29. H.A

  سلام
  من چند شب است پوشت سره هم خواب میبینم که با شوهرم و خانوادش دعوا میکنم و تصمیم بر جدایی دارم. شوهرم با شدت با من دعوا میکنه و هم نمیخواد که جدا شویم.
  ممنون از لطفتون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب دو حالت دارد ، اول انکه بسیار طبیعی است و اشاره ای به ناخوداگاه شما و درونتان دارد و دوم انکه می تواند به معنی اصلاحی در امور شما و ایشان باشد که در اینده ی نه چندان دور کسب خواهد شد و نباید از بابت آن نگران باشید
   سربلند و پیروز باشید

 30. ح ج

  سلام من خواب دیدم زنم ازم طلاق گرفته ولی من نمیخواستم طلاقش بدم بعدش هی میرفتم در خونشون که امد بیرون با سنگ زدم سرش شکست و بعد خودم خیلی حالم بد بود دیونه شده بودم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب بر شما اگر متهل هستید احتمالا این گونه است که همسر شما کاری را انجام خواهد داد که موجب پشیمانی خودشان خواهد شد و اینکه شما در این کار بر ایشان میخواهید در راه درست راهنمایی کنید که همسرتان پذیرا نیست و باعث کدورت و ناراحتی بین هر دو پیش خواهد امد و برای حل ان مشکل شما پیش قدم خواهید شد . اگر مجرد هستید نشان بر اگر در خواب ببینی که ضربه ای به سر کسی . و خون و جراحتی هم وجود دارد معنی خواب تو این است که کار تو با کسی به مشکل می خورد و برای حل مشکل خود به نزد قاضی می روید.
   برای دفع بلا صدقه بدهید و اینکه در عالم بیداری بیشتر بر رفتارتان تمرکز داشته باشید و اینکهاین خواب میتواند ناشی از مشکلات روزمره هم باشد .
   سربلند و پیروز باشید .

 31. Maral

  من خواب دیدم که تولدم هستش و همسرم حضور نداره بعد از چند ساعتی میاد خونه تو مهمونی دم در ک هست میگه برید کنار برای خانومم سوپرایز دارم

  بعد یهو با بدترین دوستی ک بهش شک دارم و ازش متنفرم میاد داخل ک من خونم از شدت عصبانیت ب جوش و همسرم کلا چه در خواب چه بیداری میدونن ک من ب اون خانوم شک و تنفر دارم و خواب دیدم ک بعد از کلا من ناراحت و درهم رفته و تا خود وقتی ک بیدار بشم همش گفتم من میرم ازت طلاق میگیرم جدا میشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که به این تعبیر می تواند باشد که اولا چون این موضوع د رواقعیت هم وجود دارد از تعبیر خواب خواهد کاست اما بدانید که در تعبیر این خواب بر اساس گفته ی معبرین امده است که به معنای ان خواهد بود که شما در زندگیتان مشکلی دارید که سعی در حل کردن ان دارید که از ان رهایی خواهید یافت.
   سربلند و پیروز باشید

 32. مریم

  سلام من یک خانم متاهل ع
  هستم و دو تا دختر دارم خواب دیدم که دارم درخواست طلاق میدم تو دادگاه وهمسرم تو خواب گفت اینجوری برای منم بهتر میشه
  خیلی حالم بد بود گریه وناله میکردم به نقطه انفجار رسیده بودم با حال بد از خواب بیدار شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما بر این معنی میتواند باشد که شما کاری انجام میدهید که به همسرتان مربوط میشود و ازان کار همسرتان ناراحت میشود و شما به اشتباهتان پی میبرید و و از این کارتان ندامت و پشیمان خواهید شد و احتمالا مقداری کدورت بین شما و همسرتان پیش خواهد امد و این که همسرتان متوجه پشیمانی شما خواهد و این مسئله رفع خواهد شد و ناراحتی شما به شادی ختم خواهد شد . جای نگرانی نیست و صدقه بدهید تا رفع بلا شود انشالله .
   سربلند و پیروز باشید .

 33. Ooooooo

  سلام من خاب دیدم تو ماشین کنار همسرم نشستیم و داریم میریم در خونه ی خواهر شوهرم بعد رسیدیم از ماشین پیاده شدم رفتم در خونشون که دیدم گوشیم زنگ میخوره بعد به شوهرم گفتم آرشه جواب بدم مثلا تو خواب آرش دوست همسرم بود و من ازدواجمو باهاش به هم زده بودم شوهرم گفت جواب بده ببینم چی میگی اصلا منم جواب دادم دیدم صداش خیلی گرفتی و ناراحت و گفت چرا عروسیمونو بهم ریختی منم خیلی ناراحت بودم که صداش اونجوریه و می خاستم بهش بگم من دلم تورو می خاد ولی جلوی شوهرم نمی تونستم بگم بعد یه دفه رفتم تو یه خیابون که بالای سرم پل بود و من پایین پل توی جاده بودم که هیچ ماشینی از رد نمی شد ولی بالای پل پراز ماشین بود بعد گفتن پل داره خراب میشه و من و دادش کوچیکم که چهار سالشه و خواهر زادم که اونم ۴سالشه و کلی آدم دیگه که که همه جیغ و داد میزدن بعد ما سه تا رفتیم سوار یه آسانسور شدیم که فرار کنیم رفتم طبقه بالا بعد انگار اونجا هم میخواست زلزله بیاد و همه فرار میکردن و یه آقای خیلی مهربونی بود که هر کی میرفت بهش شیر میداد من که خاستم برم بهم یکی داد بعد گفتم واسه پدرم بده اون بیرونه و بعد گفتم واسه برادرمم بده پشت سرم بود خلاصه سه تا شیر ازش گرفتم و رفتم تعبیر خواب چیه اگه میشه زود تر تعبیرش رو بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خوابی که شما دیده اید المانهای مشخصی دارد که باید تنها انها را تعبیر کرد وکه توضیح اول شما از احساسات شما سرچشمه گرفته شده است که ناخوداگاهتان ان را رقم زده است و تعبیر خاصی نخواهد داشت . اما المان اول خوابتان که پل است به این معنی میتواند باشد که نشان دهنده تصمیم های مهم در زندگی است.بعضی معبران می گویند دیدن پل در خواب نشان دهنده رویا و آرزویی دست نیافتنی است.
   اگر در خواب دیدید که پلی در حال سقوط است تعبیرش این است که در زندگی ریسک پذیر نیستید و این باعث می شود که به همین دلیل ضرر خواهید کرد و اینکه وجح بعدی خوابتان اسانسور است که شما به وسیله ضرری که احتمالا خواهد داشت خودتان را با ان حالت رها نخواهید کرد و از تلاش دست نخواهید کشید
   خواب آسانسوری که به سمت طبقات بالا می رود؛ خواب نشان می دهد که شما در حال حرکت به سطوح بالاتری از آگاهی و شناخت هستید. این شناخت ، شما را به دید وسیع تری از زندگی می رساند و شما را به اهداف و خواسته هایی که در نظر گرفته اید نزدیک تر می کند. این خواب همچنین سمبل پیشرفت و ترقی شما ، و بالا رفتن جایگاهتان در عرصه ی شغلی می باشد. و احتمالا در ان پیشرفت که خواهید داشت کمی دچار ترس خواهید شد که در مورد شغلتان است و
   زلزله در خواب نماد قدرت و عظمت است و دلیل آن احساس ترس و خطری است که از شدت لرزش آن به ما دست می‌دهد. البته بایستی به این نکته دقت کنید که زمین لرزه در خواب معانی و مفهوم ضعیف تری نسبت به واقعیت خواهد داشت. و دانستن اینکه شما در لحظه زلزله چه عملی انجام می‌دهید و با چه کسانی هستید در تعبیر و تفسیر خواب لازم و ضروری است.
   زلزله در خواب بیشتر به معنای شوک و اتفاقی ناگهانی است این می‌تواند در بیداری به معنای خبری و یا از دست دادن مالی باشد که چون در خواب شما شدت زیادی نداشته بر شما اینگونه تعبیر نخواهد شد . و اینکه در این مشکلات شما یک فرد حمایت چی خواهید داشت که شما و خانوادتان را در تنگ نا حمایت میکند و نمیگزارد که اسیبی شما را متوجه شود و اینکه شیر در خواب نشان از منفعت مالی دارد که از طریق به شما میرسد و شما را از مشکلات و غم رها خواد کرد و این مال که مال حلال است که باعث خوشحالی شما میشود .
   سربلند و پیروز باشید .

 34. سید ناصر طباطبایی

  سلام من خواب دیدم ک همسرم طلاق گرفته و میخواهد دوباره ازدواج کند ک من خیلی التماس کردم برای منصرف کردنش البته واقع ما از هم جدا شدیم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر دو وجه است اول انکه اشاره ای به گذشته ی شماست و پشیمانی درونی که بی تعبیر خواهد بود و در غیر اسنصورت به معنی ان است که ممکن است در اینده ی نه چندان دور کاری انجام دهید که از انجام دادن ان نادم شوید.
   سربلند و پیروز باشید

 35. زهرا

  سلام خواب دیدم که شوهرم منو طلاق داده با اینکه یه بچه بایه بچع توراهی داشتم
  لطفا بگید به من تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر طلاق در خواب به این شکل است که شما در خواب وقتی ببینید که همسرتا ن قصد بر طلاق شما دارد احتمالا از طرف یکی از طرفین این ازدواج مشکلی پیش باید که خدای ناکرده سبب دلخوری و ایجاد مشکل میشود.
   پس حتما قبل از آنکه این خواب را خودتان به دست خود به تعبیر رسانید رابطیتان را مستحکم کنید تا خدای ناکرده مشکلی در این بین برای زندگیتان پیش نیاید.
   سربلند و پیروز باشید

 36. مسعود

  با سلام و خسته نباشی حضرت عالی بنده وزنم از هم جدا شده ایم مدت سه سال ونیم است حال در خواب دیدم که پسرم زنش را طلاق داده و شخصی که مطمین هستم در طلاق ما تاثیر داشته در یکی باغی هستیم و درخت تمشکی بود وشاحه آنرا همان شخص گرفت کشید و من وپسرم از آن تمشک سیاه بیشتر داشت تا قرمز خوردیم تعبیرش چیت خواهش میکنم راهنمایی کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب تمشک خوب نیست و اگر از ان خوردید و ترش بود نشان بر ناراحتی دارد وتمشک در خواب غم است به خصوص اگر به دهان ترش مزه بيايد و سرخ رنگ باشد.اگر سياه باشد بهتر از اين است که سرخ باشد چون تمشک سياه شيرين تر از تمشک سرخ است. تمشک غم و غصه هاي اندک است که چون جمع شوند مي توانند کوهي از غم فراهم آورند که دل توانايي قبول آن همه غم را ندارد.
   سربلند و پیروز باشید .

 37. ميلاد

  سلام
  من متاهل هستم اما اسم خانمم تو شناسنامه ام نيست خواب ديدم ك تو شناسنامه ها اسم جفتمون وارد شده ميشه بپرسم تعبيرش چي ميشه
  ما عقد دائمي هستيم

 38. من

  سلام من مجردم خاب دیدم ازدواج کرده بودم و بچه هم داشتم ولی طلاق گرفته بودم
  میشه جواب بدین تعبیرش چیه خیلی سردرگمم ای خدا
  شرمنده من ايميل ندارم یچیزی نوشتم تا ارسال شه
  جواب بدین خاهشا

نظر خود را بیان کنید