تعبیر خواب بیمارستان

دیدن بیمارستان در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن بیمارستان در خواب چیست؟

تعبیر خواب بیمارستان

خواب دیدن بیمارستان چه تعبیری دارد؟

دیدن بیمارستان در خواب معمولا نشان می‌ دهد که شما یا فرد نزدیک به شما باید یک مساله فیزیکی، ذهنی یا معنوی را التیام بخشید و یا ممکن است این بهبودی در حال انجام باشد. برای اینکه به تعبیر درستی در مورد خوابی که دیده اید دست یابید، نیاز به جزئیات بیشتری در مورد خواب نیاز است. به عنوان مثال، نوع درد، بیماری یا هدفی که برای آن به بیمارستان رفته اید را در نظر بگیرید.

بیمار بودن در خواب مربوط به بیمارستان می تواند فردی را نشان دهد که در حال بهبود است. به عنوان مثال اگر در خواب تان به ملاقات دوست پسر یا دوست دخترتان رفته اید، این نشان می دهد که رابطه بین شما و آن شخص به بهبودی نیاز دارد. با این حال، اگر کسی در خواب ببیند که به ملاقات شما در  بیمارستان آمده، نشان می ‌دهد که شما آسیب دیده اید و به کمک نیاز دارید.

مانند اکثر تعبیرهای خواب، خواب دیدن در مورد بیمارستان وقتی عموماً در زندگی واقعی تان با بیمارستان در ارتباط نیستید، دارای معانی عمیق تر است. به عنوان مثال خواب هایی مانند اینکه پزشک یا پرستار هستید و برای ویزیت بیماران سرطانی به بیمارستان می روید. این خواب های بیمارستانی ممکن است بازتابی ساده از تجربیات روزانه شما باشد. همچنین قسمت های بدنتان را که ممکن است نیاز به مراقبت پزشکی داشته باشد در نظر بگیرید.


تعبیر دیدن بیمارستان خالی و متروکه در خواب

بیمارستان متروکه در خواب چه تعبیری دارداین خواب نشانگر هشداری است مبنی بر اینکه یک مسئله پزشکی وجود دارد که باید در زندگی واقعی تان به آن توجه کنید.

یک بیمارستان خالی نشان می دهد که در گذشته از علائم مشکلات پزشکی یا روانی چشم پوشی کرده اید. اگر در خواب از بیمارستان ترسیده اید، نشانگر ترس از ابتلا به آن بیماری ها است.

اگر خواب دیده اید که در یک بیمارستان متروکه گم شده اید و کسی نیست که به شما کمک کند، نشان می دهد که در مورد شرایط خاصی که دارید احساس سردرگمی خواهید کرد. شاید شما اخیراً به یک بیماری مبتلا شده باشید یا بیمار بوده باشید و درد خاصی را تجربه کنید که قابل درمان نیست.


خواب در مورد تخت بیمارستان

تخت‌ خواب معمولا جایی برای استراحت و خوابیدن است. اما خواب دیدن تخت بیمارستان احتمالا خبر از این می دهد که شما از زندگی خود خسته شده‌ اید و واقعا به استراحت نیاز دارید. خواب دیدن در مورد تخت یا هر بخشی از بیمارستان معمولا به شما گوشزد می کند که به پشتیبانی بیشتری نیاز دارید، سعی کنید با افرادی که پشتیبانتان هستند بیشتر ارتباط برقرار کنید و مشکلاتتان را با آن ها در میان بگذارید.


خواب در مورد لباس بیمارستانی

لباس بیمارستان در خواب نشانگر آسیب پذیری یا مراقبت از دیگران است. اگر خواب دیده اید که لباس تان را در آورده و لباس بیمارستانی را به تن کرده اید، این نشان می دهد که نسبت به قبل آسیب پذیر تر شده اید و بخشی از قدرت خود را کنار می ‌گذارید تا کس دیگری از شما مراقبت کند.


تعبیر خواب بیمارستان روانی

دیدن آسایشگاه یا بیمارستان روانپزشکی در خواب به معنای جنون در زندگی روزمره شما است. شاید پذیرش این موضوع برای شما سخت باشد، اما خواب دیدن یک دوست یا عزیز در بیمارستان روانی  می تواند نشان دهد که شما کارها و رفتارهای آن‌ ها در بیداری را درک نمی ‌کنید.


دیدن خواب کار در بیمارستان چه تعبیری دارد؟

اگر خواب می بینید که پزشک یا پرستار هستید و در بیمارستان مشغول به کار هستید، به نوع بیماری بیمارانی که ویزیتشان می کنید دقت کنید. دیدن یک بیمار که می شناسید، نشان می دهد که شما توانایی بهبودی شخصی در درون خود دارید.

اگر تمرکز خواب بر روی درمان قسمت های خاصی از بدن باشد، این قسمت های خاص بدن قسمت های مختلف زندگی شما را که نیاز به بهبودی دارند، را نشان می دهند.

خواب هایی که دارای سایر مشاغل بیمارستانی مانند کار کردن در آزمایشگاه یا متخصص بیهوشی است، با توجه به وظایف شغلی آنها در بیمارستان، تصوری از معنای آن ها می سازد. به عنوان مثال، اگر در خواب ببینید که متخصص بیهوشی هستید این نشان می دهد که می خواهید باعث شوید که دیگران دردشان را فراموش کنند.


تعبیر دیدن بیمارستان در هنگام بارداری

هنگامی که شما در زندگی واقعی باردار هستید، ممکن است خوابی که می بینید راهی برای آماده کردن ذهن شما برای زایمان و به دینا آمدن کودک باشد. ذهن شما مراحل و روش های بالقوه ای را که قرار است طی روند زایمان دنبال کنید، را مرور می کند.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب بارداری

☺ تعبیر خواب «بیمارستان» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «بیمارستان» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


2 دیدگاه

 1. فاطمه

  سلام خسته نباشیدخواب دیدم که پزشک شدم ودر بیمارستان مشغول به کار با لبخند و شادی هستم ؛تعبیر این خواب چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این است که شما تجربیات جدیذی را به زودی مسب خواهید کرد و تغیرو تحولاتی نو در زندگیتان رقم خواهد خورد.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید