تعبیر خواب تخت خواب

دیدن تخت خواب در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن تخت خواب در خواب چیست؟

دیدن تخت خواب چه تعبیری دارد

تخت خواب بدون هیچ تردید برای مرد به زن بر می گردد و برای زن گویای تاثیر وجودی مرد است در زندگی او.

حالتی که تخت خواب دارد بیانگر حالت جفت خواب بیننده است چنان چه مردی ببیند تخت خوابش آشفته است این خواب به او می گوید که همسرش تعادل ندارد.

این عدم تعادل می تواند هم جسمی باشد و هم روحی. از چیزی آزرده است که این آزردگی در زندگی و روابط خانوادگی ایشان اثر می نهد.

مشاهده آشفتگی تخت خواب به مرد توصیه می کند که در بیداری جستجو و کاوش کند تا بفهمد همسرش از چه رنج می برد. برای زن خواب بیننده نیز گویای همین حقیقت است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب پتو | تعبیر خواب بالش

دیدن تخت خواب کثیف و تمیز

تعبیر خواب تشکاگر در خواب ببینید که تخت خواب کثیف و پاره است خواب شما خبر می دهد که یک بیماری انتظار همسرتان را می کشد. این برای زن نیز هست که مشاهده پارگی و کثافت و چرک تخت خواب و بستر توصیه می کند مراقب سلامت شوهر خویش باشد.

اگر در خواب تخت خوابی تمیز و گسترده و مجلل با ملافه های پاک و اطو کرده دیدید نشان آن است که همسر شما خشنود است یا کاری درخشان در پیش دارد و چنان چه زن نداشته باشید خواب شما می گوید زنی با امتیازات بالا و بسیار متشخص در زندگی شما ظاهر می شود.

چنان چه دختر و پسر جوانی در خواب تخت خوابی مجلل ببینند می تواند امیدوار باشند که بختشان گشوده شده و همسری مطلوب و دل خواه خواهند یافت.

ممکن است در خواب که تخت خواب شما نیمی کثیف است و نیمی تمیز این بیانگر اختلاف زن و شوهر است.


اگر در خواب روی تخت خوابی که می خوابید جوراب دیدید چه متعلق با شما با شد و چا نباشد به سفر می روید و این سفر را با همسرتان انجام می دهید.

اگر در خواب ببینید گربه ای در بستر و روی تخت خواب شما خوابیده زنی در صدد اغوای شما یا همسر شما است که در نتیجه زندگی و روابط شما را به هم می ریزد. بخصوص اگر بیننده گربه روی تخت خواب شما یا زیر آن بچه گذاشته است این می گوید که در نتیجه فتنه انگیزی یک زن بین شما و همسرتان جدایی می افتد.


دیدن ملافه های تخت خواب

اگر ملافه های تخت خواب زرد بود نگران بیماری همسرتان باشید.

اگر سفید بود ولی چرک و لکه دار باز هم خوب نیست.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب لحاف

اگر در خواب ببینید پایه تخت خواب شما شکسته خواهر یا همسرتان بیمار می شود یا می میرد.

اگر مرغی زیر تخت خواب شما لانه کرده بود صاحب فرزند می شوید و آن فرزند دختر خواهد بود.

اگر چیزی زیر تخت خواب شما بود که تشک را ناهموار کرده بود خودتان یا همسرتان به سفر می روید و موقتا بین شما جدایی می افتد.

خانم ها اگر گربه یا زن دیگری را در تخت خواب خود دیدند مراقب شوهر شان باشند چون گرفتار هوو می شوند.


تعبیر خواب «تخت خواب» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «تخت خواب» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

8 دیدگاه

 1. باریش در 1399/05/04در9:57 ب.ظ

  کل خوابم اینه که وارد یه خونه ای شدم دیدم که سطح اب بالا امده و ماهی های زیادی توش شنا میکنن و در اتاق دیگر خاله مامانم که سالهاست مرده رو دیدم که مریض حال توی تشکی توی آبه خوابیده ناراحت شدم گفتم چرا براش تخت نیاوردین گفتن نداریم.

  گفتم علان براش درست می کنم بعدش یکی پیشم بود که نمیشناختم و دو تایی به مدیر امل قبای می گفتیم که مارو به پروره خررج از کشورش بفرسته. با اسرار زیاد قبول کرده و نرخ پولشو گفت اما قول افزایش حقوق مثل دفعه قبل رو داد، بعدش من رفتم تخت و درست کردم

  • یاسین صداقت در 1399/06/22در6:21 ب.ظ

   با سلام
   این خواب با توجه به الگوهای دیگری که در خود دارد به تخت خواب مربوط تنمی شودو به معنایی به حال ایشان اشاره دارد که ممکن است خوب نباشد و از طرفی این که شما این خواب را دیده اید ممکن است به این معناباشد که از طرف شما کاری برای رفع این حالت صورت بگیرد و از این رو سعی بر آن کنید که برای ایشان خیرات دهید و اگر میدانید که ایشان مشکلی و دینی در این دنیا داشته اند ان را ادا کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. کیانا در 1399/02/29در0:03 ق.ظ

  سلام وقت بخیر
  من دارم از شوهرم جدا میشم خواب دیدم در یک ویلا هستم که انگار خودم ساختمش یه سری وسیله که ابزار کارم بودن رو زیر بغلم گذاشتم و از پله‌های داخل خونه بالا رفتم که تو اتاق بالا بزارم وقتی رسیدم یه پسر جوون تو اتاقم بود ازم استقبال کرد و لبخند زد منم انگار میشناختمش. توی اون اتاق دوتا تخت خواب تمیز و مرتب بود که یکیش مربوط به من و شوهرم بود و اون یکی کمی عرضش کمتر بود که خودم ساخته بودمش. داشتم به هر دوشون نگاه میکردم.ممنون میشم تعبیرش کنین

  • یاسین صداقت در 1399/03/02در4:51 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب تخت خواب به این شکل تعبیر میشود که نشان از روابط بین زن و مرد تعبیر میشود و اینکه شما تخت همسرتان را مرتب و تمیز دیده اید بر این معنی است که شما میتوانید به زندگی قبلیتان بر گردید و زندگی و روابطتان راه برای دست شدن دارد و اینکه تخت کمی کوچکتر که خودتان ساخته اید به این معنی تعبیر میشود که شما جدای و تنهایی را خودتان برای خودتان درست کرده ایت و شاید همسرتان خیلی نقشی در این انتخاب نداشته باشد و اینکه شما تنهایی را انتخاب کرده اید .
   سربلند و پیروز باشید .

 3. رها در 1399/01/21در10:30 ق.ظ

  سلام خسته نباشید
  دیشب خواب دیدم توی یه اتاق خیلی بزرگ در خوابگاهی هستم با‌ چند تا دختر. با هم حرف میزدیم.اولای خواب تو اتاق تخت نبود و پتوی قرمز روی زمین پهن کرده بودم و روی پتو دراز کشیده بودم. آخرهای خواب دیدم بچه ها تخت منو گذاشتن ته اتاق و تختم، پایه هاش خیلی کوتاه بود. وقتی دیدم گفتم من دلم میگیره اون ته. تخت کشیدم آوردم بهترین جای اتاق یه طرفش بخاری بود یه طرفش پنجره که لای پنجره یه کمی باز بود.که همون موقع مامانم رو توی اتاق دیدم یه کیف قشنگ دستش بود مامانم گفت بریم یه کیف بخرم برات.اخرای خواب پایه های تختم بلند و قشنگ و صورتی رنگ بود.
  ممنون از بزرگواری شما

  • یاسین صداقت در 1399/01/23در11:00 ق.ظ

   با سلام
   در تعابیر امده است که تخت نشان از همسر است و اگر مجرد هستید این خواب احتمالا بیانگر ان است که شما با شخصی اشنا خواهید شد که برای شما مناسب نیست ولی شما ان را برمی گزینید از همین رو در خواب به شما هشدار داده شده است تا که بدانید که مادرتان بسیار در این بین برا یتصمیم گیری مهم است و در تعابیر نیز امده است که تعبیر کیف در خواب به معنای ظرفيتي است که در مقابل مسائل زندگي دارا هستيم و این خود یعنی اینکه شما لایق بهترین ها هستید و این موضوع را مادرتان برای شما آشکار خواهد کرد.
   تعبیر خواب کیف
   سربلند و پیروز باشید

 4. سحر در 1397/03/03در3:10 ب.ظ

  سلام من با خواهرم که با اون الان سر مسایلی رابطه ای ندارم در خواب دیدم که میخواد برام مسافر بیاد و شروع کردیم به تمیز کاری یهو دیدم که در اتاقم تخت خوابم نیس خواهرم اونو جمع کرده بود کلا اتاق بدون تخت خواب بود

 5. Mohamadi در 1396/10/18در9:19 ب.ظ

  خواب دیدم که توی تخت خوابم هستم و یکی از همکارای مرد متاهلم پشتم نشته و دستاشو گذاشته پشتم و یه همکار مرد مجرد داره مارو با تعجب نگاه میکنه بعد اینکه دستاش رو پشتم بود کم کم با صورت دراز کشید و خوابید تو جای من!لطفا تعبیرشو بگین

نظر خود را بیان کنید