تعبیر خواب ترس

دیدن ترس در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن ترس در خواب چیست؟

ترس fear

ترس در خواب هاي ما شادي و خبر خوش است. اگر در خواب ترسيديد و يکه خورديد خوشحال مي شويد و خبري ناگهاني و خوب و شادی بخش دريافت خواهيد داشت…

نوشته اند ترس ايمني است. اگر از دزد ترسيديد از جانب خويشاوندان يا اهل بيت خود آسيب و زيان مي بينيد. امام جعفر صادق عليه السلام فرموده ترسيدن در خواب نصرت است.

☺ تعبیر خواب «ترس» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «ترس» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


6 دیدگاه

 1. رسول شیدا

  با سلام و تشکر از زحمتکشان سایت. ساعت ۴.۳۰دقیقه صبح خواب دیدم درب خانه را باز کردم و در کنار در زن همسایه رادر تاریکی دیدم وترسیدم ویکه خوردم زن همسایه به سمت ابتدایی کوچه دوید سپس پدرم( که یک سال پیش فوت کرده)ماشینم را روشن کرد وسره کوه یک نفر که همسایه بیست سال پیشمان بود به پدرم حمله کرد واورا از ماشین بیرون کشاند ودر حال کتک زدنش بود من هم به محض دیدن میدویدم واسمه آن شخص متخاسم راداد میزدم که از خواب بیدار شدم با تشکر تعبیرش رو میخواستم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر می تواند به یک معنا باشد و ان هم این است که شما باید در اینده برای پدرتان از کسی حلالیتی بگیرید که ایشان را در ارامش بگذارید و از این رو این خواب نشانه گر ان است که باید خیراتی هم برای ایشان بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. رها

  سلام خسته نباشید دیشب خواب دیدم اومدم تهران(در واقعیت شهرستانی هستم و دانشجوی تهران) از خیابان ناشناس رفتم به یه جایی رسیدم که فکر می کردم دانشگاه هست و هم کلاسی من یه پیر مرد و پیر زن بود. که باهاشون صحبت می کردم. بعد چند طبقه بالا رفتم و رسیدم به کلاس درس اونجا ۴ نفر جوان بودیم و استاد اومد و گفت صحبت کنید و من ؛ یکی از اون سه نفر رو نشون دادم و گفتم مهمان هست استاد می خواست من و اون مهمان را کاری بکنی بخوابیم که ما نگذاشتیم.

  دقیق خاطرم نیست اما یه دفعه درگیری شد نمی دونم من استاد رو کشتم یا یکی دیگه کشت اما ترسیدم و فرار کردم و از پله ها اومدم پایین که از دانشگاه بیام بیرون اما همه چی به وضعیت عادی برگشت از پله می اومدم پایین که از دانشگاه خارج بشم دیدم یک لنگه کفشم پام نیست خیلی گشتم و پله ها رو بالا و پایین کردم کفش خودمو پیدا نکردم و دنپایه ای که اونجا رو بود رو پوشیدم . همون لحظه فهمیدم کیفم نیست خیلی دنبالش گشتم.

  با خودم گفتم چه جوری برم خوابگاه. گفتم برم ترمینال می شینم تا صبح بشه . همون لحظه فهمیدم ۱۲ شب شده و دیگه مترو رو بستن. خیلی نگران بودم.
  ممنون از سایت خوبتون.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که از خواب شما مشخص است این خواب دارای تعبیر نیست و تمامی ترس های ناخوداگاه شما را به صورت خواب جمع کرده است.
   از این رو نباید از بابت آن نگران باشید و بدانید که به مرور زمان و با تجربه ی این موضوعات ترس ان ها هم برای شما از بین خواهد رفت.
   سربلند و پیروز باشید

 3. علي

  من خواب ديدم كسي مادرم را ترسانده تعبيير چيست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   ب هاي ما شادي و خبر خوش است. اگر در خواب ترسيديد و يکه خورديد خوشحال مي شويد و خبري ناگهاني و خوب و شادی بخش دريافت خواهيد داشت.نوشته اند ترس ايمني است. اگر از دزد ترسيديد از جانب خويشاوندان يا اهل بيت خود آسيب و زيان مي بينيد. امام جعفر صادق عليه السلام فرموده ترسيدن در خواب نصرت است.
   سربلند و پیروز باشید .

نظر خود را بیان کنید