تعبیر خواب دکتر

دیدن دکتر در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن دکتر در خواب چیست؟

دکتر doctor

دیدن دکتر در خواب زاییده و حشت از بیماری هاست در بیداری ما، دیدن دکتر در خواب واکنش ترسی است که از بیماری داریم و عکس العمل تالمات روانی است که به علل مختلف بروز می کند و گاه نیز زمینه وسیع زمانی دارد مثلا از کودکی بیننده خواب ریشه می گیرد.

چنان چه در خواب دیدید که خودتان بیمار هستید و دکتر شما را معالجه و معاینه می کند از بیماری وحشت دارید ولی همین دلیل وجود صحت و سلامت شما است.

اگر در خواب از دکتر و بیماری خویش وحشت داشته باشید او دشمن شماست و تجسمی است از یک انسان بدخواه که پیرامون شما وجود دارد ولی اگر از او نترسید و با دکتر روابطی دوستانه و صمیمانه داشته باشید او دوستتان است و کسی است با خصایص یک پزشک خوب که در مسیر حیات شما قرار می گیرد.

همین حالت است اگر از دکتر دارو بگیرید. اگر فقط نسخه دکتر را در خواب دیدید و احساس کردید آن نسخه محتوی دارویی شفابخش است خبری خوش به شما می رسد که خوشحالتان می کند و اگر احساس خلاف داشتید خبری نامطلوب خواهید شنید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب بیمارستان

☺ تعبیر خواب «دکتر» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «دکتر» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

3 دیدگاه

 1. محمد طاهری

  سلام یکی از دوستان دور یا مجازی من که فقط با هم هوادار یک خواننده ایم منو تو خوابش دیده . که من به دروغ گفتم ک پزشکی قبول شدم . خواننده محبوبمون هم واسه من رو پوش پزشکی و وسایل پزشکی هدیه گرفته بود اما بعد با خبر میشن ک من دروغ گفتم و در حقیقت در نمایشگاه ماشین بابام کار میکنم . بنابراین خواننده محبوبمون (منظورم محبوب بین من و دوستم (کسی ک خواب منو دیده ) ) عصبی میشه و هدیه رو نمیده به من . تمام . میخاستم بدونم تعبیر این خواب چیه ؟؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دوست عزیز این خواب نمیتواند دارای تعبیر باشد زیرا معمولا خواب اشاره ای به شخص بیننده دارد و از این رو خواب شما برای فرد بیننده صادق است که ایشان احتمالا در خیال خود به صداقت و فاصله ی دور و شکل رابطه بسیار فکر کرده اند و همین دلیلی بر ان بوده است که این خواب را ببینند.تمایلات و شبهات درونی ما عامل بسیاری از خواب ها هستند.
   سربلند و پیروز باشید

 2. رحیم نورانی

  با سلام
  امشب خواب دیدم دخترمو بردم مطب دکتر اونم روی تخت خوابوندش و شروع کرد به معاینه کردن بعد فهمید که جاش پی پی کرده بعد خودش شروع کرد به شستن و طهارت کردن
  خیلی هم اینکارو با علاقه انجام میداد
  میشد لطفا بفرمایید تعبیرش چیه؟

نظر خود را بیان کنید