تعبیر خواب دکتر

دیدن دکتر در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن دکتر در خواب چیست؟

دکتر doctor

دیدن دکتر در خواب زاییده و حشت از بیماری هاست در بیداری ما، دیدن دکتر در خواب واکنش ترسی است که از بیماری داریم و عکس العمل تالمات روانی است که به علل مختلف بروز می کند و گاه نیز زمینه وسیع زمانی دارد مثلا از کودکی بیننده خواب ریشه می گیرد.

چنان چه در خواب دیدید که خودتان بیمار هستید و دکتر شما را معالجه و معاینه می کند از بیماری وحشت دارید ولی همین دلیل وجود صحت و سلامت شما است.

اگر در خواب از دکتر و بیماری خویش وحشت داشته باشید او دشمن شماست و تجسمی است از یک انسان بدخواه که پیرامون شما وجود دارد ولی اگر از او نترسید و با دکتر روابطی دوستانه و صمیمانه داشته باشید او دوستتان است و کسی است با خصایص یک پزشک خوب که در مسیر حیات شما قرار می گیرد.

همین حالت است اگر از دکتر دارو بگیرید. اگر فقط نسخه دکتر را در خواب دیدید و احساس کردید آن نسخه محتوی دارویی شفابخش است خبری خوش به شما می رسد که خوشحالتان می کند و اگر احساس خلاف داشتید خبری نامطلوب خواهید شنید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب بیمارستان

☺ تعبیر خواب «دکتر» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «دکتر» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


9 دیدگاه

 1. مریم

  سلام من نامزدمو تازه از دست دادم امروز چهلمش هست. بر اثر جراحی فوت کردن. پریشب خواب دیدم رفتم بیمارستان میگن تو کماست ولی باید عمل بشه منم رفتم پشت در سالن درش یکم باز بود پرستاره میگفت دوتا مریض بدحال هست باید به خانواده هاشون خبر بدیم و اسماشون رو گفت مریض ما نبود. از پرستاره پرسیدم خانم مریض ما چطوره(اسمشو گفتم) ایشونم گفتن مریض شما دیگه عملا مرده و امیدی بهش نیست که من زدم زیر گریه. یهو دیدم در یکم دیگه بازتر شد نامزدمو دیدم با کت و شلوار مشکی و ی بولیز سفید زیرش(کت و شلوار رو من خریده بودم در واقعیت براش به جز بولیز،انگار همونو پوشیده بود) نشسته رو تخت و یکی کنارش بود داشت انگار براش توضیح میداد چیزی. نامزدمم فقط به جلو خیره شده بود و بدون اینکه چیزی بگه یا تکون بخوره فقط بی صدا اشک میریخت. منم هی گریه میکردم و قربون صدقش می رفتم ولی حتی بهم اعتنا نمیکرد. میخوام بدونم تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب دیدن فوت مرده ممکن است به این معنا باشد که انشالله ایشان جایگاهی خیر دارد و اینکه در خواب خود ایشان را دیده اید دارای تعبیر نیست و بیشتر نشان از حسرتی است که در ناخوداگاه شما وجود دارد.
   سربلند و پیروز باشید

 2. عسل

  با سلام من خواب دیدم که دکتر بهم گفت بیماری کم خونی شدید گرفتی ( کم خونی شدید داشتم که یه مدت قرص مصرف کردم ) و بعد شروع به معاینه دندان هایم کرد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما تعبیر ندارد و می تواند به معنای آن باشد که در ناخوداگاه خود ترس از دوباره اتفاق افتادن این موضوع را دارید و به همین علت چنین خوابی دیده اید.
   سربلند و پیرو زباشید

 3. امیرحسین آقایی

  سلام وقت بخیر ساعت ۶ صبح بود که از خواب بیدار شدم و بعد از چند دقیقه دوباره به خواب رفتم توی خواب دیدم یه جایی مثل آزمایشگاه هستم و دارم نتیجه آزمایش هام رو میگیرم یه چیزی مثل آزمایش کرونا بعد متصدی اونجا با نگاه کردن به نتیجه من فقط گفت خیلی دیر آمدی و رو به موت هستی با اینکه وضعیت جسمانی توی خواب خوب بود و بعد از خواب پریدم البته در واقعیت من ۴۰ روز بود که مریض بودم و الان رفته رفته دارم بهتر میشم و بعد از این دوباره خواب دیدم که رفتم کفش نو خریدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب برای تعبیر خواب بدحالی امده است که میتواند نشانه ای از فردی باشد که بدخواه شماست و از این رو در خواب به این صورت دیده اید که ایشان را بیماری دیده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. محمد طاهری

  سلام یکی از دوستان دور یا مجازی من که فقط با هم هوادار یک خواننده ایم منو تو خوابش دیده . که من به دروغ گفتم ک پزشکی قبول شدم . خواننده محبوبمون هم واسه من رو پوش پزشکی و وسایل پزشکی هدیه گرفته بود اما بعد با خبر میشن ک من دروغ گفتم و در حقیقت در نمایشگاه ماشین بابام کار میکنم . بنابراین خواننده محبوبمون (منظورم محبوب بین من و دوستم (کسی ک خواب منو دیده ) ) عصبی میشه و هدیه رو نمیده به من . تمام . میخاستم بدونم تعبیر این خواب چیه ؟؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دوست عزیز این خواب نمیتواند دارای تعبیر باشد زیرا معمولا خواب اشاره ای به شخص بیننده دارد و از این رو خواب شما برای فرد بیننده صادق است که ایشان احتمالا در خیال خود به صداقت و فاصله ی دور و شکل رابطه بسیار فکر کرده اند و همین دلیلی بر ان بوده است که این خواب را ببینند.تمایلات و شبهات درونی ما عامل بسیاری از خواب ها هستند.
   سربلند و پیروز باشید

 5. رحیم نورانی

  با سلام
  امشب خواب دیدم دخترمو بردم مطب دکتر اونم روی تخت خوابوندش و شروع کرد به معاینه کردن بعد فهمید که جاش پی پی کرده بعد خودش شروع کرد به شستن و طهارت کردن
  خیلی هم اینکارو با علاقه انجام میداد
  میشد لطفا بفرمایید تعبیرش چیه؟

نظر خود را بیان کنید