تعبیر خواب آهو

دیدن آهو در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن آهو در خواب چیست؟

غزال gazelle

غزال همان تعبير آهو در خواب را دارد و غزال زني است خوش خرام و زيبا و رمنده اگر به چنگ بيفتد استعداد خو پذيري قابل تحسيني دارد و همسري مهربان و خانه آرا مي شود.

دیدن آهو در خواب به چه معناست؟

آیا خوابی در مورد آهو دیده اید و به دنبال تعبیر آن هستید؟ جزئیات خواب تان را به یاد آورید و از قسمت زیر به معنای خواب تان برسید.

دیدن یک آهو در خواب نشانگر این است که یک سری مسائل مالی وجود دارد که شما را به خود مشغول کرده اند و با آن درگیر شده اید، اما این مسائل برطرف می شود و شما آرامش خواهید یافت.

دیدن بچه آهو در خواب نیز نشان می دهد که شخصی از خانواده شما به زودی می خواهد از شما پول بگیرد و یا اینکه ممکن است به زودی مقداری پول به شما بدهد.

اگر در خواب دیده اید که یک آهو را گرفته اید، به این معنی است که مقداری پول خرج خواهید کرد، اما نگران نباشید این پول در راه های بسیار خوبی خرج خواهد شد.

خواب دیدن در مورد اینکه شما به یک آهو شلیک می کنید نشان می دهد که حتی اگر در پرداخت پول یک ملک، ماشین یا هر نوع کار مشکل دارید، با کمک خویشاوندان خود بر مشکلات تان غلبه خواهید کرد.

اگر در خواب دیده اید که گوشت آهو می خورید، ممکن است این بیانگر این باشد که به زودی پول زیادی به دست خواهید آورد و به دلایل خوبی از این پول استفاده خواهید کرد.

دیدن پوست آهو در خواب نیز دلالت بر این دارد که شما بدهی دارید و هر چه سریع تر بدهی خود را پرداخت کنید.

اگر یک آهو شما را در خواب تعقیب می کرده، این نشان می دهد که به زودی به یکی از اقوام خود در مورد غذا یا پول کمک خواهید کرد.

خواب دیدن یک آهوی آسیب دیده نشان می دهد که به طور عمدی به یک خانواده کمک خواهید کرد و به دلیل این کمک آرام خواهید بود و آرامش مهمان قلب تان خواهد شد.

دیدن یک آهوی مجروح و زخمی در خواب به این معنی است که شما به خاطر سلامتی خود مقداری پول صرف خواهید کرد.

اگر در خواب دیده اید که به یک بچه آهو شیر می دهید، این به این معنی است که شما باید اخیرا در مورد خرج کردن مقدار زیادی پول دقت کنید.

غذا دادن به آهو در خواب، نیز نشانگر این است که باید پول خود را برای شرایط مهم هزینه کنید. در غیر این صورت در آینده با مشکل مواجه خواهید شد.

اگر در خواب ببینید که یک آهو در حال دویدن است نشانه این است که مقداری پول به طور ناشایست از دست شما خارج خواهد شد، اما این موضوع مهم را در نظر نخواهید گرفت.

تعبیر خواب «آهو» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «آهو» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

7 دیدگاه

 1. هادی در 1399/05/25در8:53 ق.ظ

  سلام استاد. من خواب دیدم درب حیات خونه مون بازه و یه آهو آزادانه آمد و رفت میکنه. تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • یاسین صداقت در 1399/05/26در3:54 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر خواب آهو آمده است که نشان بر این امر دارد که شما برای مدتی به مسائل مالی مشغول خواهید شد که در پی حل این مشکلات هستید و فکره شما را به خود درگیر خواهد کرد و اما بالاخره به زودی تمام خواهندشد و شما آرامش راتجربه خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. دریایی در 1399/04/09در7:43 ق.ظ

  با سلام و احترام خواب دیدم همراه دخترم سبد پیک نیک برداشتیم، از خیابان شیبداری که خانه دوران کودکیم آنجاست، بالا می رفتیم تعدادی بچه آهوی خیلی زیبا و مرده کف پیاده رو دیدیم که می گفتند از گرسنگی و سرما تلف شدند توی خواب خیلی غصه خوردیم. به راهمون ادامه دادیم به سرپایینی رسیدیم که یخ بود و تعدادی پسر بچه از اونجا سر میخوردن و پرسر و صدا بازی میکردن، به اونها گفتم برید و بچه آهو ها رو ببینید شاید کسی بتونه اونها رو تاکسیدرمی کنه چون خیلی زیبا هستن. من و دخترم هم دست همو گرفته بودیم سرخوردیم. بعد جایی پیدا کردیم برای نشستن و با همسرم تماس گرفتیم که زیرانداز بیاورد که آنجا بنشینیم. با سپاس فراوان

  • یاسین صداقت در 1399/04/19در2:50 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب آهو به گفته معبران نشان از زن و کنیز است و این خواب شما اینگونه تعبیر خواهد شد که از جانب زن منزل به اهل خانواده غمی خواهد رسید که نیک نیست و حتما برای رفع بلا صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. سهراب در 1399/03/24در7:13 ق.ظ

  سلام خواب آهوی مادر و یا یچه اش دیدم که بچه آهو سوار مادرش شده یود ،و داخل یک چهار دیواری که جای در داشت ولی در نداشت ، برادر کوچکتر از خودم بچه آهو رو راحت میگیره وبا خودش مییره که من صداش میکنم بیار گناه داره مادرش ناراحته،

  آهوی مادر همراه من دنبال یرادرم میاد ولی انگشت سبابه منو دهن گرفته بود و داشت فشار میداد ، وقتی از برادرم یچه آهو رو گرفتم دادم مادرش انگشت منو ول کرد، بعدا داخل همون چهاردیواری دنیال علف میگشتم که به آهو و بچه اش غذا بدم که دیدم یک سیزس فروش داخل هست ازش سبزی های اشغال خواستم که گفت بگرد پیدا کن ولس همه سبزی ها تمیز یودن ،

  بعدش دیدم داخل زمین چهار دیواری علف رشد کرده و از آنها میچینم میدم و آهوی مادر با دستش بمن میزنه و تشکر میکنه ، و همان لحظه خانمم و دخترم و پسرم و مادرم هم با ماشین اونحا میبینم که میگن بیا بریم ، منم دو تا آهو رو نشانشون میدادم

  • سهراب در 1399/03/24در7:15 ق.ظ

   بنظرم خواب خپبی بود

  • یاسین صداقت در 1399/03/27در8:38 ق.ظ

   با سلام
   انچه در تعابیر خواب برای این خواب شما امده است به این معنا خواهد بود که شما در اینده ی نه چندان دور سعی در حفظ مقداری پول خواهید کرد که برای شما بسیار مهم است و به واسطه ی ان کاری خواهید کرد که سبب می شود در اینده این مبلغ برای شما بسیار بیشتر شود و این خود بسیار خیر است و باید نسبت به این موضوع آگاه باشید که این امر سبب ان نشود که دیگران را ازار دهید
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید