تعبیر خواب آهو

دیدن آهو در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن آهو در خواب چیست؟

غزال gazelle

غزال همان تعبير آهو در خواب را دارد و غزال زني است خوش خرام و زيبا و رمنده اگر به چنگ بيفتد استعداد خو پذيري قابل تحسيني دارد و همسري مهربان و خانه آرا مي شود.

دیدن آهو در خواب به چه معناست؟

آیا خوابی در مورد آهو دیده اید و به دنبال تعبیر آن هستید؟ جزئیات خواب تان را به یاد آورید و از قسمت زیر به معنای خواب تان برسید.

دیدن یک آهو در خواب نشانگر این است که یک سری مسائل مالی وجود دارد که شما را به خود مشغول کرده اند و با آن درگیر شده اید، اما این مسائل برطرف می شود و شما آرامش خواهید یافت.

دیدن بچه آهو در خواب نیز نشان می دهد که شخصی از خانواده شما به زودی می خواهد از شما پول بگیرد و یا اینکه ممکن است به زودی مقداری پول به شما بدهد.

اگر در خواب دیده اید که یک آهو را گرفته اید، به این معنی است که مقداری پول خرج خواهید کرد، اما نگران نباشید این پول در راه های بسیار خوبی خرج خواهد شد.

خواب دیدن در مورد اینکه شما به یک آهو شلیک می کنید نشان می دهد که حتی اگر در پرداخت پول یک ملک، ماشین یا هر نوع کار مشکل دارید، با کمک خویشاوندان خود بر مشکلات تان غلبه خواهید کرد.

اگر در خواب دیده اید که گوشت آهو می خورید، ممکن است این بیانگر این باشد که به زودی پول زیادی به دست خواهید آورد و به دلایل خوبی از این پول استفاده خواهید کرد.

دیدن پوست آهو در خواب نیز دلالت بر این دارد که شما بدهی دارید و هر چه سریع تر بدهی خود را پرداخت کنید.

اگر یک آهو شما را در خواب تعقیب می کرده، این نشان می دهد که به زودی به یکی از اقوام خود در مورد غذا یا پول کمک خواهید کرد.

خواب دیدن یک آهوی آسیب دیده نشان می دهد که به طور عمدی به یک خانواده کمک خواهید کرد و به دلیل این کمک آرام خواهید بود و آرامش مهمان قلب تان خواهد شد.

دیدن یک آهوی مجروح و زخمی در خواب به این معنی است که شما به خاطر سلامتی خود مقداری پول صرف خواهید کرد.

اگر در خواب دیده اید که به یک بچه آهو شیر می دهید، این به این معنی است که شما باید اخیرا در مورد خرج کردن مقدار زیادی پول دقت کنید.

غذا دادن به آهو در خواب، نیز نشانگر این است که باید پول خود را برای شرایط مهم هزینه کنید. در غیر این صورت در آینده با مشکل مواجه خواهید شد.

اگر در خواب ببینید که یک آهو در حال دویدن است نشانه این است که مقداری پول به طور ناشایست از دست شما خارج خواهد شد، اما این موضوع مهم را در نظر نخواهید گرفت.

☺ تعبیر خواب «آهو» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «آهو» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


39 دیدگاه

 1. Ali

  سلام من خواب دیدم
  تو حیاط بچه آهو هست با هزار بدبختی گرفتمش بعدش یادم نیس

 2. احمدی

  سلام
  من خانمی متاهل هستم
  خواب دیدم در دشتی هستم که یک آهو که بیشتر به بچه آهو شبیه بود روی زمین نشسته و از پستانهایش شیر سرازیر میشد که من یکی از پستانهاشو گرفتم و دوشیدم و خیلی لذت بردم و البته یه چیزی دیگه که به زور از خوابم یادم میاد این هست که یه کودکی از آن شیر آهو می‌نوشید ولی کودک را نمیشناختم

 3. سمیه

  با سلام و ارادت
  من زن ۳۴ ساله متاهل هستم
  خواب دیدم یه بچه اهو خونمون هست ازادانه هر جا میره حتی اوردیم تو اتاق وتو اتاق ادرار زد منم قالیچه رو شستم بعدا تو خواب فهمیدم که این بچه اهو مال بچه ی دوستم بود که عموش هدیه گرفت ولی از طرف شکار بان فهمیدن اومدن خونمون گفتن باید ببریمش تو محیط زیست که دلم میخواست یه روز دیگه پیشمون باشه

 4. محمد

  سلام خواب دیدم اهو پناه میارد خانه ما تعبیرش چیست؟

 5. فاطمه

  سلام من خوابیدم یک آهوی بسیار زیبا اومده تو تراس اتاقم هم ازش ترسیدم نکنه جفتک بندازه هم از زیباییش لذت میبردم تعبیرش چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب برای اهو می تواند نشان از ان باشد که شما به مسائلی درگیر شده اید که در اینده ممکن است برطرف شوند و از این رو تعبیر خوابی خیر خواهد داشت.
   سربلند و پیروز باشید

 6. خجسته

  سلام من خواب دیدم دو دانه بچه آهو را با خود دارم که خیلی کوچک است اما شبه فرشته بال داره با‌ خود میگم گناه داره باید آزادیش کنم و آزادیش میکنم اون هم عاجل فرار می‌کند

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب برای اهو می تواند نشان از ان باشد که شما در اینده نزدیک مشکلی که با مسائل مالی خود داشته اید رفع خواهد شد و از این رو خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 7. فریبا

  سلام خواهر شوهرم خواب دیده که شوهر من یه گله آهو داره انگار تو یه آغل هستن در آغل باز شده آهو ها میخواستن برن خواهر شوهرم میره دنبالشون که برگردونه هوا تاریک می‌ترسه بالای تپه ای میرسه میبینه پشت تپه دشت خیلی سرسبزیه آهوان مشغول چرا هستن و باباش که فوت شده مواظب گله هست. تعبیرش چی هست؟

 8. اسما

  اسما هستم که خواب حمله بچه آهو دیدم.اهو کرم رنگ بود وقتی سمت من آمد و سعی کرد ضربه به پشتم بزند رنگش سفید درخشان شد و دوباره که دور شد کرمی رنگ شد

 9. اسما

  سلام زن متاهلی هستم.خواب دیدم به همراه دوستانم برای رفتن به جشن آهو خیلی عجله دارم اما درراه بچه آهویی را میبینیم که به همه حمله میکند و رنگش بسیار روشن است به من هم حمله میکند اما نمی‌تواند آسیبی بزند و جلوتر میرود و به یک بز سیاه و سفید با موهای بلند حمله میکند و او را زمین میزند و من خیلی ترسیده بودم

 10. حسام

  سلام و ارادت وقت بخیر مادرم در خواب دوآهو باپوستی طلایی بدونه لک وصاف دیدن که چشمانی درشت و زیبا داشتن که سرشونو بالا می گرفتن و راه میرفتن با اقتدار ومحکم در روستای قدیمی که بچه بود اونجاها بازی میکرد این دوآهورو دید فقط بعدش یکی از آهوها آروم تر راه رفت ضعیف شد آنقدر که کج راه میرفت و ناتوان شده بود اون یکی آهو َیک حیوون شش دست وپا تبدیل شد که مثله لاک پشت روی زمین میخزید ممنون میشم اگه تعبیری داره بگین .

 11. گل عاروس

  خواب دیدم یکجای همراه با برادر شوهرم هستم و او آهو بچه‌اش میبیند و میخواست بگیرد شان و بکشد و
  من بچه‌اش را گرفتم برای نگهداری و خیلی چاق هم بود تعبیرش لطفآ

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب اهو امده است که ممکن است به این معنا باشد که ایشان در اینده پولی را خرج خواهند کرد که می تواند برای ایشان خیر باشد اما به شما هم چیزی در این بین خواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید

 12. زهرا اکبری

  سلام من یک زن متاهلم خواب دیدم یک گله آهوی زیاد با دوستم خریده ایم ودر طبیعت یک نفر برایمان پرورشش میداد و ما برای تماشای آن رفته بودیم دوسه تا اسب هم در میان آنها بود

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است برای شما به این معنا باشد که به همراه ایشان پولی خرج خواهید کرد که برای خودتان خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 13. س. س

  سلام من درخواب آهویی را دیدم که یهو وارد منزل شد چند ثانیه ای روی دیوارکه حالا درخواب اون دیوار شبیه تپه ای گلی بود نشست و بعد رفت،،

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب می تواند به این معنا باشد که شما در اینده پولی خرج خواهید کرد که برای خیر است و یک بار هم هست و از این رو نگران ان نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 14. سپیده

  سلام من خواب دیدم سر کوچه مون یک آهو تیر خورده وازش خون میاد من وبقیه بی تفاوت از کنارش رد شدیم ولی خواهر بزرگم تلاش کرد تا زخمش را درمان کنه ولی بعد از مدتی آهو مرد تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب برای این خواب امده است که نشان از ان دارد که ممکن است شما در اینده برای سلامت خود مقداری پول صرف کنید اما نباید از بابت ان نگران باشید که انشالله خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 15. محترم

  سلام استاد خداقوت! خواب دیدم یک بچه آهوی رام پیشم است و می خواهم دستش را با چاقوی کوچک ببرم صدایی شنیدم که به خاطر عباس (حضرت ابوالفضل علیه السلام) نه! منصرف شدم و دیدم دو بچه کنار آهو هستند که در نظرم بچه های خودم بودند و همچنین دیدم که در حیاط خانه ای بسیار بزرگ هستم. لطفاً تعبیر بفرمایید. با تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند بر اساس تعابیر خواب نشان از ان باشد که شما در اینده ممکن است با اشتباه خود دچار مشکلی شوید اما از این مشکل شما را بازخواهند داشت و از این رو نباید از بابت این خواب نگران باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 16. سیمین شهیدی

  سلام ، خواب دیدم در دشتی با شیب تند به همراه افرادی که اغلب ناشناس بودند و یا دیده نمی شدند و فقط صدایشان شنیده می شد به تماشای تعداد زیادی آهوی بسیار زیبا که خرامان و شاد مشغول پرسه زدن هستند ایستاده ام ، رنگ آهوان خیره کننده و زیبا بود ، قرمز آجری متمایل به قهوه ای یا نارنجی و من مدام تکرار می کردم این شاد ترین رنگ دنیاست ، این شادترین رنگ دنیاست …

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به این تعبیر باشد که شما در اینده با افرادی بسیار صالح دوست خواهید شد که برای شما خیر دارند و نباید ان ها را از دست بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 17. سپیده

  درود
  من خواب دیدم دو تا پسرهام توی یه دشت می‌دویدند که یکباره تبدیل به دو تا اهو شدند و بی دلیل پسر بزرگم با شکل اهو توی دستای خودم به حلاکت رسید و پسر کوچکم هم بیمار بر زمین افتاد. خیلی برام مهمه تعبیرش لطفا جواب بدید .ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما نگران کننده نیست و بدایند که در تعابیر خواب برای ان امده است که به این معنا می تواند باشد که شما در اینده مشکلی برایتان به وجود خواهدد امد که با صرف هزینه حل خواهد شد و جای نگرانی ندارد.
   سربلند و پیروز باشید

 18. قریبا

  با سلام من در خواب آهوی مادر با بچه اش که کنارش بود رو دیدم از هر جا رد میشدم دوباره آهوی مادر فرزندش و می دیدم که کنار هم نشسته بودن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب اشاره ای به شخصی می تواند باشد که در زندگی شماست و برای شما بسیار خیر و نیکو است و نباید از بابت آن نگران باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 19. هادی

  سلام استاد. من خواب دیدم درب حیات خونه مون بازه و یه آهو آزادانه آمد و رفت میکنه. تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب آهو آمده است که نشان بر این امر دارد که شما برای مدتی به مسائل مالی مشغول خواهید شد که در پی حل این مشکلات هستید و فکره شما را به خود درگیر خواهد کرد و اما بالاخره به زودی تمام خواهندشد و شما آرامش راتجربه خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 20. مانی

  سلام
  خواب دیدم گرگی در حال دویدن و زوزه کشیدن هست و وقتی میاد نزدیک دیدم آهو هست و گرفتم بردمش و بستمش و علف سبز ریختم جلوش و رفتم و وقتی برگشتم دیدم کاه سفید جلوش هست
  میشه لطفا تعبیرش رو بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب برای این خواب به این صورت امده است که به این معنا می تواند باشد که در اینده برای شما موضوعی پیش خواهد امدکه از کسی که دشمن شماست پولی به شما خواهد رسید و از این رو باید بسیار نسبت به حساب خود دقیق باشید.
   سربلند وپیروز باشید

 21. دریایی

  با سلام و احترام خواب دیدم همراه دخترم سبد پیک نیک برداشتیم، از خیابان شیبداری که خانه دوران کودکیم آنجاست، بالا می رفتیم تعدادی بچه آهوی خیلی زیبا و مرده کف پیاده رو دیدیم که می گفتند از گرسنگی و سرما تلف شدند توی خواب خیلی غصه خوردیم. به راهمون ادامه دادیم به سرپایینی رسیدیم که یخ بود و تعدادی پسر بچه از اونجا سر میخوردن و پرسر و صدا بازی میکردن، به اونها گفتم برید و بچه آهو ها رو ببینید شاید کسی بتونه اونها رو تاکسیدرمی کنه چون خیلی زیبا هستن. من و دخترم هم دست همو گرفته بودیم سرخوردیم. بعد جایی پیدا کردیم برای نشستن و با همسرم تماس گرفتیم که زیرانداز بیاورد که آنجا بنشینیم. با سپاس فراوان

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب آهو به گفته معبران نشان از زن و کنیز است و این خواب شما اینگونه تعبیر خواهد شد که از جانب زن منزل به اهل خانواده غمی خواهد رسید که نیک نیست و حتما برای رفع بلا صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 22. سهراب

  سلام خواب آهوی مادر و یا یچه اش دیدم که بچه آهو سوار مادرش شده یود ،و داخل یک چهار دیواری که جای در داشت ولی در نداشت ، برادر کوچکتر از خودم بچه آهو رو راحت میگیره وبا خودش مییره که من صداش میکنم بیار گناه داره مادرش ناراحته،

  آهوی مادر همراه من دنبال یرادرم میاد ولی انگشت سبابه منو دهن گرفته بود و داشت فشار میداد ، وقتی از برادرم یچه آهو رو گرفتم دادم مادرش انگشت منو ول کرد، بعدا داخل همون چهاردیواری دنیال علف میگشتم که به آهو و بچه اش غذا بدم که دیدم یک سیزس فروش داخل هست ازش سبزی های اشغال خواستم که گفت بگرد پیدا کن ولس همه سبزی ها تمیز یودن ،

  بعدش دیدم داخل زمین چهار دیواری علف رشد کرده و از آنها میچینم میدم و آهوی مادر با دستش بمن میزنه و تشکر میکنه ، و همان لحظه خانمم و دخترم و پسرم و مادرم هم با ماشین اونحا میبینم که میگن بیا بریم ، منم دو تا آهو رو نشانشون میدادم

  • سهراب

   بنظرم خواب خپبی بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   انچه در تعابیر خواب برای این خواب شما امده است به این معنا خواهد بود که شما در اینده ی نه چندان دور سعی در حفظ مقداری پول خواهید کرد که برای شما بسیار مهم است و به واسطه ی ان کاری خواهید کرد که سبب می شود در اینده این مبلغ برای شما بسیار بیشتر شود و این خود بسیار خیر است و باید نسبت به این موضوع آگاه باشید که این امر سبب ان نشود که دیگران را ازار دهید
   سربلند و پیروز باشید

 23. فرید

  با سلام
  بنده مرد و ۳۷ ساله هستم.خواب دیدم غزال یا آهو بره ای کوچک که میدوید مشغول چراع بود که با چند نفر صحبت میکردم و اینان به گویش شهرکردی صحبت میکردند .یکی از این افراد دست دراز کرد و دوپای عقب آهو را گرفت من هم دویدم و آهو را از دست او گرفتم در بغل و به سمت دختری غریب که در همان نزدیکی در محلی مجهول و پر از سختی و بلندی و سخره بود بردم به نزدیکی دختر که رسیدم آهو روی من ادرار کرد و قسمتی از ادرارش روی لباسم ریخت و

  بعد کنار گرفتمش تا بقیه ادرارش رو انجام بده. آرام از خواب بیدار شدم ولی یادم بود که میخاستم آهو رو به دختر نشون بدم و مدام میگفتم بیا آهو رو ببین..ساعت برخاستن از خواب شش و نیم صبح .تعدادی از اقوام مادری هم مثل دایی پسر خاله و دیگران هم در خواب من بودند و ابتدای خواب در خانه ای مجلل بودیم که از یادم رفته بود..من مرد ۳۷ ساله متاهل و بدون فرزند هستم .لطفا خواب بنده رو تعبیر کنیسپاسگذارم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب همین بس بدانید که نشان از ان است که شما برای خود هزینه ای خواهید کرد که برای شما سعادت خواهد اورد و بدانید که تعبیر خواب ادرار نشان از خیر است که به شما می رسد.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید