تعبیر خواب ماشین

دیدن ماشین در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن ماشین در خواب چیست؟

تعبیر خواب ماشین

دیدن ماشین در خواب یک خواب رایج است و بسته به شرایطی که ماشین را در خواب دیده اید می تواند معانی و تعابیر مختلفی را برای این خواب ارائه دهد.

یکی از تعبیرهایی که در مورد دیدن ماشین در خواب مطرح می شود، عدم کنترل در زندگی و نگرانی است.

دیدن چندین ماشین در خواب اغلب نشان دهنده اضطراب زیاد شما خواهد بود. اگر احساس می کنید کاملا کنترل زندگی تان را به دست گرفته اید، بسیار خوب، دیدن ماشین در خواب می تواند یک خواب دلپذیر باشد.

اگرچه، دیدن ماشین در خواب اغلب با تعابیر منفی تلقی می شود، اما این می تواند بازتاب خوبی از عزت نفس شما باشد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب تصادف

تعبیرخواب ماشین

هنگامی که یک ماشین سریع رانده می شود یا از کنترل خارج می شود، این می تواند بازتابی از زندگی شما باشد. دیدن این خواب طبیعی است و اغلب می تواند به استرس شما در زندگی واقعی تان مرتبط باشد.

از خودتان بپرسید آیا در زندگی بیداری تان چیزی وجود دارد که بخواهید آن را کنترل کنید یا چیزی وجود دارد که شما را نگران کرده باشد؟ به طور کلی، این نوع خواب ها زمانی رخ می دهند که احساس نا امنی می ‌کنید.

تصادف اتومبیل در خواب می تواند نشانگر عدم اعتماد به نفس باشد. شاید شما در حال از دست دادن چیزی از جمله شغل، رابطه، خانه یا جنبه های دیگر زندگی تان هستید.

در کتاب‌ های یونان باستان، دیدن ماشین درخواب با شهرت فرد در زندگی مرتبط است. اگر خواب دیده اید که خودتان و یا دیگران بی ‌پروا رانندگی می کنید، این می تواند یک خواب “هشداردهنده” باشد.

این خواب به این واقعیت اشاره می‌ کند که شما باید مراقب عادت ‌های بدتان باشید و مطمئن شوید که این عادات به مشکلات طولانی ‌مدت ختم نمی ‌شوند.

در این تعبیرخواب آلامتو به شرایط مختلفی که ممکن است ماشین را در خواب ببینید و تعبیر این شرایط می پردازیم. لطفا تا انتها با ما همراه باشید.


تعبیر دیدن ماشین چیست؟

تعبیر دیدن ماشین شخصی خود در خواب چیست؟ دیدن ماشین شخصی در خواب به طور کامل به اعتماد به نفس خودتان مربوط می شود. ماشین شخصی شما به هویت شما متصل است. دیدن اتومبیل در خواب اغلب از نحوه کنترل زندگی توسط شما خبر می دهد. به طور کلی، خواب هایی که در مورد ماشین می بینیم به احساسات درونی ما متصل هستند و می توانند پیشرفت معنوی را هم از نظر روانی و هم از لحاظ عاطفی نشان دهند.
روانشناسی خواب در مورد دیدن ماشین در خواب چه می گوید؟ Carl Jung روانشناس مشهور در حوزه خواب، معتقد است که این ماشین با نفس پنهان خود ما در ارتباط است. از منظر روانشناسی، خواب های مربوط به اتومبیل می تواند قدرت یا کنترل پنهان ما در زندگی را نشان دهد.

به عنوان مثال اگر در طول خواب، در اتومبیل تنها باشید، این می تواند استقلال یا حتی اعتماد به دیگران را نشان دهد. اگر در خوابی که دیده اید کنترل کامل ماشین را از دست بدهید، این نشان می دهد که شرایطی وجود دارد که شما با موفقیت کمی سعی در کنترل آن داشته اید.

تعبیر دیدن رانندگی ماشین در خواب چیست؟ رانندگی با ماشین در خواب اغلب نحوه گام برداشتن به سمت جلو توسط شما را نشان می دهد. معنای این خواب این است که شما باید بر روی مسیری که می خواهید در زندگی گام بردارید، متمرکز شوید.

 • اگر خواب دیده اید که با سرعت زیاد رانندگی می کنید، این نوع خواب نشان می‌دهد که اتفاقات در دنیای بیداری خیلی سریع تر از آنچه شما فکر می کنید، اتفاق می‌افتد. این در حالی است که رانندگی در امتداد یک جاده نشان ‌دهنده این است که شما بر حرکت در مسیر درست در زندگی تمرکز دارید.
 • اگر خواب دیده اید که در جاده ‌ای پر از دست ‌انداز رانندگی می ‌کنید، تعبیر مربوط به آن، این است که با سرخوردگی جنسی مواجه خواهید شد.
 • اگر در خواب خیلی سریع رانندگی کرده و نمی توانستید به خوبی موقعیت و شرایط را کنترل کنید و یا با سرعت از میان جاده ها رد شده اید، یک خواب بسیار رایج است. این نوع خواب می‌تواند بیانگر این احساس باشد که شما نمی ‌توانید اشتباهات گذشته را در زندگی پشت سر بگذارید!
موقعیت شما در ماشین در طول خوابی که دیده اید چطور بود؟ آیا شما در صندلی مسافر نشسته بودید؟ اگر چنین است، این بدان معناست که شما احساس می کنید کنترل اوضاع از دست تان خارج شده است.

نشستن در صندلی عقب اتومبیل نیز نشانگر این است که به افراد اجازه می دهید زندگی تان را به پیش ببرند. قرار گرفتن در صندلی راننده نیز به معنای این است که شما کنترل خوبی بر روی زندگی تان دارید. موقعیت نشستن شما در طول خواب مربوط به اتومبیل، بسیار مهم است. همانطور که در قسمت بالا هم گفتیم، اتومبیل خود نشانگر “کنترل شخصی ما در زندگی” است. همچنین می تواند نشان دهد که ما در جهت مشخصی پیش می رویم و به گفته کارل جونگ این خواب به وضعیت اجتماعی و تصویر شخصی ما مربوط می شود.

تصادف با ماشین در خواب چه تعبیری دارد؟ به طور کلی دیدن تصادف در خواب به عنوان یک عامل هشداردهنده تلقی می شود.

تصادف اتومبیل در خواب می تواند نشان دهد که افراد دیگر سریع تر از شما در محل کار پیش می روند. اگر در خوابی که دیده اید ماشین به یک سگ یا گربه برخورد کرده، این می تواند زمان های چالش برانگیز در آینده را نشان دهد.

گم شدن ماشین در خواب چه تعبیری دارد؟ این خواب اغلب به انگیزه درونی شما در زندگی مرتبط است.

اگر در دنیای بیداری در حال فکر کردن در مورد وضعیت روحی خود و همچنین شجاعت گام برداشتن به سمت جلو هستید، دیدن این خواب یک هشدار بیدارکننده است که می گوید باید در مورد نیازها یا خواسته های خود در زندگی صداقت داشته باشید.

گم کردن ماشین در خواب به شما هشدار می دهد که باید به نحوی شرایط را تغییر داده و تحولی ایجاد کنید.

گم کردن سوییچ ماشین در خواب چه تعبیری دارد؟ اگر در خواب دیده اید که کلیدهای اتومبیل خود را گم کرده اید، من صادقانه معتقدم که این فقط استعاره ای برای از دست دادن چیزی در زندگی است. من معتقدم این بدان معناست که شما در زندگی به “شجاعت ذهنی” احتیاج دارید.
استارت نخوردن و یا خالی شدن باتری ماشین در خواب چه تعبیری دارد؟ افراد اغلب زمانی این خواب را می بینند که بیش از حد احساس خستگی کرده و یا در رابطه‌ ای هستند که به موجب آن بر چالش ‌های زندگی متمرکز نیستید.

اگر روشن نشدن ماشین یا خالی کردن باتری یکی از خواب هایی است که مکررا می بینید، این می‌تواند نشان دهد که در زندگی احساس تهی بودن می ‌کنید. توصیه من این است که درباره وضعیت خودتان در محل کار بیشتر فکر کنید.

اگر دیدید از جایی که هستید پادشاه سوار ماشین شد و رفت امنیت و فراغت می یابید و نگرانی و تشویش شما زایل می گردد و اگر دیدید جایی که هستید پادشاه آمد و پیاده شد گرفتار بلایی می شوید و محدودیت برای شما به وجود می آید و اگر دیدید که با پادشاه به سفر می روید نیکو خوابی نیست.

تعبیر خواب های مرتبط با ماشین

☺ تعبیر خواب «ماشین» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «ماشین» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


46 دیدگاه

 1. مینا

  سلام خواب دیدم کنار پسری که در حال رانندگی هست نشستم . ماشین شاسی بلند بود . یه خورده ناراحت بودم که مبادا ازم سواستفاده نشه .که دیدم صندلی عقب مادر و خواهراش نشستن و بعدش فهمیدم انگار داریم با فامیل های این پسر تو جاده ایم و به سفر میریم و وسط جاده ایست بازرسی بود و این پسر و مردهای فامیلش که داخل ماشین های دیگه بودن رفتن که صحبت کنن. به این پسر گیر داده بودن که متوجه نشدم چرا . ولی یکی از مردها گفت حرکت کنیم مشکلش حل شد . تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب ماشین به نشانه ای از مسیر زندگی شما امده است و می تواند به این صورت باشد که شما مسیری را در اینده شروع خواهید کرد که ممکن است فردی در ان برای شما باشد که مشکلاتی داشته باشد که حل شودند.
   سربلند و پیروز باشید

 2. بهار

  سلام من خواب دیدم که در صندلی شاگرد نشسته ام و ماشین در جایی پارک هست و پدرم برای کاری بیرون رفته اما ماشین حرکت های آهسته گاهی به سمت عقب و گاهی به سمت جلو میکند و من هر کاری می کنم نمی توانم ماشین را متوقف کنم. میشه بگید تعبیرش چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ممکن است نشانی از ان باشد که در اینده به واسطه ی مسیر زندگی دیگران شما هم تغییراتی در زندگیتان ایجاد شود./
   سربلند و پیروز باشید

 3. نسرین

  با سلام و احترام من خواب دیدم با پدز و مادرم در خونه قدیمیمون هستیم (پدرم در قید حیات نیستند) دیدم اقایی که باهاشون دوست بودم سعی داشت در خونه ما ماشین رو پارک کنه و بیاد داخل، پدرم گفت چرا ماشین رو نمیاره داخل در رو باز کرد (در حالی که اون خونه درش ماشین رو نبود) و اون ماشین رو تو حیاط پارک کرد پدرم اونو دعوت کرد طبقه بالا ک اونجا هم زندگی می کردیم پدر مادرم اونو بردند اتاق پذیرایی در این حین من خجالت می کشیدم برم داخل و کنجکاو هم بودم ببینم چه میگن ک شنیدم پدرم راجع ب زمینهاش میگه دو تا طالبی دستم بود ک قصد داشتم برم قاچ کنم برای پذیرایی. دومین باره این خواب رو میفرستم ممنون میشم جواب بدید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب از جهاتی می تواند بی تبعیر باشد و نشانی از ان باشد که برای شما در ناخوداگاهتان لحظاتی که شاید دوست داشته باشید مرور شده است که همه ی کسانی که دوستشان دارید در ان جا بوده اند و از طرفی هم می تواند حسی را نشان دهد که مسیری که ان شخص می رفته اند برای پدر شما به خیر بوده است.
   سربلند و پیروز باشید

 4. یلدا

  خواب دیدم که من سوار ماشین هستم و خواهرم سوار اولاغ همه به مسخره گرفته بودن اما من دلم براش می‌سوخت

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند خوابی خیر باشد و به این معنا باشد که ایشان در زندگی و از مسیرشان منحرف شوند و سختی کشند تا به مسیر اصلی بازگردند.
   سربلند و پیروز باشید

 5. فاطمه

  سلام خسته نباشید من در خواب یک ماشین خراب شده و زنگ زده به رنگ سفید دیدم که تابحال کسی ازش استفاده نکرده بود تعبیرش چیست ؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است این خواب برای شما به این تبعیر باشد که فرصتی را در اینده خواهید دید که می توانید برای ادامه ی زندگیتان از ان استفاده کنید و ازاین رو باید بسیار اگاه و دقیق باشد که شاید برای شما خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 6. عبای

  سلام. خواب دیدم که مشاهده گر جمعی هستم که سوار بر اتوبوس میشوند که به زیارت امام رضا علیه السلام بروند و یا اباالفضل میگفتند. در این حین عکس شهدایی را هم میدیدم که در دست داشتند انگار خانواده شهید بودند. این افراد از روستاهای محروم سیستان و بلوچستان بودند

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خوابی خیر است و از بابت آن نگران نباشید و بدانید که ممکن است نشان از اتفاقی خوب باشد که در اینده ان را مشاهده کنید که قطعا شما هم از ان بی نسیب نخواهید بود.
   سربلند و پیروز باشید

 7. حامد حاتمی

  باسلام،من خواب دیدم ماشینی ک خیلی بهش علاقه دارم رو دم در خونه دیدم،یعنی خریده بودمش،یه تیکه باهاش سرعتم رفتم سرعت ۱۶۰ تارو یادمع،بعد آوردمش تو حیاط
  بنز کلاسیک قدیمی،خیلی ذهنمو درگیر کرده چی میتونه باشه،ممنون میشم پاسخگو باشین

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب بر دوجه است. یا انکه نشان از موفقیت شما در کاری است ویا اینکه تعبیری ندارد و چون به ان علاقه داشته اید حسرت رسیدن به ان در خواب برای شما به واقعیت پیوسته است.
   سربلند و پیروز باشید

 8. m

  سلام من خواب دیدم نامزدم یک ماشین دیگر خریداری کرده و من تازه دیدم که صاحب ماشین دیگر است.تعبیرش چیست؟ممنون

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب ماشین می توان به خیر دانست و نشان از ان باشد که برای ایشان خیری در راه است که زیادت کند و از این رو خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 9. مجتبی

  سلام من خواب میبینیم رانندگی میکنم با اینکه رانندگی یاد ندارم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به این معنا باشد که ممکن است در اینده دست به کاری بزنید که تا کنون در ان تجربه ای ندارید و از این رو برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 10. مهدی

  با سلام و احترام
  من ماشین فعلی خودم رو در خواب دیدم که توی کوچه ای پارک‌کردم و یهویی متوجه شدم لاستیک ها و پلاکش رو بردن…تعبیر خوابم چیه؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب دزدیدن ماشین می تواند به معنای خاصی نباشد و نشان از نگرانی شما نسبت به سرمایه خودتان باشد و از طرف دیگر هم در تعبیر خواب دزد می تواند برای شما نشان از خیر باشد و دوستی که به شما رسد.
   سربلند و پیروز باشید

 11. رزگل

  سلام من خواب دیدم ک دوتا ماشین بنز باری داره میاد اولی میزنیه ب یک دختر ولی دختره هیچیش نمیشه بنز دومی میزنه بهش پاش میشکنه با دستش و صورتش زخمی میشه تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب تصادف می تواند به این معنا باشد که در اینده برای شما موضوعی رخ دهد که سبب شود شوکه شوید و از این رو این خواب ممکن است برای خود شما مشکلی ایجاد نکند و از بابت ان نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 12. مهدی

  سلام
  من خواب دیدم سوار ماشین خودم هستم و از یک سراشیبی در حال پایین رفتن هستم انتهای سراشیبی هر کاری می کردم تا ماشین بایستد امکانش نبود و با اینکه سرعت ماشین کم میشد ولی کامل نمی ایستاد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب ترمز بریدن ماشین ممکن است به این معنا باشد که در مسیر اینده شما اتفاقی رخ دهد که شما بر ان کنترلی نداشته باشید و از این رو حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 13. امیر

  سلام خسته نباشید
  من خواب دیدم پاپدرم و یه نفر دیگه که یادم نیست کی بود جلو یه وانت نشسته بودیم پدرم راننده بود یکدفعه ماشین خورد به مانع سیمانی داخل پیچ جلو ماشین جمع شد یه مقداری ولی ما چیزیمون نشده بود هیچی بیرون ماشین نگاهش میکردیم فقط

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب تصادف ممکن است نشان از اتفاقی باشد که در اینده برای شما رخ دهد که سبب تعجبی برای شما شود که شوکه شوید و از این رو ممکن است به خانواده ی شما مربوط باشد.
   سربلندو پیروز باشید

 14. ناشناس

  من خواب دیدم که در حال پیاده‌روی در جاده ای خاکی بودم که اتومبیل های زیادی در آنجا بود که همه فرسوده بودند اما یک ماشین مدل بالا مشکی رنگ بود که منو جذب خودش کرد اما من میترسیدم که سوارش بشم چون فکر میکردم که مال آدم دیگری است .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب ممکن است به این معنا باشد که در اینده برای شما مسیری جدید پدید اید که نشان از ان باشد که شما مسیری بهتر را انتخاب کنید و از این رو برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 15. عباس

  سلام وقت بخیر،
  من خواب دیدم دوتا پیکان سفید جلوی خونه عموی من پارک شده و افرادی داخل آن هستند و یکی از آنها قوام ما بود،یکی از ماشین ها مثل اینکه شیشه نداشت

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما ممکن است به این معنا باشد که در اینده با کسانی که در گذشته شما بوده اند ارتباط برقرار کنید که ممکن است برای شما خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 16. سارا

  سلام.خواب دیدم با پسرخالم که مثل داداشمه،داریم از مسافرت برمیگردیم و سوار اتوبوسیم و اخر اتوبوس نشستیم.و دیدم که از اول که نشستیم توی اتوبوس همش باخودم فکر میکردم این اتوبوس چپ میشه.و نزدیکای خونمون که بودیم دیدم اتوبوس ما که قرمز بود با یه اتوبوس ابی کورس گذاشته و سرعتش خیلی زیاده .و دیدم که یکجا اتوبوس ابیه که ازماجلو افتاد، راننده ما باسرعت به سمتش رفت اما نتونست ترمز کنه و داشت چپ میکرد که تونست کنترش کنه و تصادف نکرد .ودیدم دوباره به سمت اتوبوس ابی باسرعت زباد رفت و ازش جلو زد و اتوبوس ابیه چپ کرد .و من زود از ماشین پیاده شدم و رفتم کمکشون تا از اتوبوس دربیان

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب مسافرت با اتوبوس ممکن است به این معنا باشد که در اینده برای شما به صورتی رخ دهد که در مسیری که پا گذاشته اید که سبب شود که در اینده برای شما اتفاقی رخ دهد که شما در ان تاثیری ندارید و به دلیل جمعی است که در ان هستید و از این رو باید بسیار نسبت به اطرافیانتان دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 17. امیر

  دو بار در طول دو روز خواب دیدم به همراه مادرم و دخترم به عنوان راننده پشت ماشین نشسته ام و می رانم اما ماشین دنده عقب می رود و من به نوعی از اینه در حال کنترل ماشین هستم . مسیر ما نیز دقیقا همان مسیر دنده عقب می بود اما نمی خواستم که ماشین را از عقب ببرم. اما این در کنترل من نبود. بار دوم دیدم وضعیت همان است و من ترمز می کنم تا ماشین را از جلو برانم اما ماشین می ایستد، ولی باز از عقب به راه خودش ادامه می دهد…. داستان چیست..؟
  تصورم این است که باید خودم را به سرنوشت بسپارم…

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب خواب های تکراری ممکن است دارای تعبیر نباشد و از این رو باید به دنبال دلیل ان در واقعیت بگردید که بدانید علت خوابی که دیده اید چیست.
   سربلند و پیروز باشید

 18. شادی

  با سلام و خسته نباشید. خواب دیدم پشت فرمون نشستم و رانندگی میکنم. ماشین 206 بود. پسری که میشناسمش کنارم نشسته بود. چون دور میدون ترافیک بود، دوربرگردون قبل از میدون رو دور زدم. دنده 1 گذاشتم. پسره بهم گفت از این طرف برو و خیابون به خیابون مسیر رو بهم نشون میداد. گفتم خب کامل آدرس رو بگو تا برم. گفت حالا فعلا همین مسیر رو برو.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب ممکن است برای شما خیر باشد و به این معنا باشد که در اینده برای شما اتفاقی رخ دهد که به واسطه ی ایشان ممکن است مسیری خیر را شروع کنیدو به دنبال ایشان بروید.
   سربلند و پیروز باشید

 19. عللی

  سلام من تو خواب دیدم که سوار بر ماشین و تنها هستم ودر جاده ی پر از سنگ رانندگی میکنم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این تعبیر است که شما در مسیر زندگی با مشکلات ریز درشتی روبرو خواهید شد و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 20. امین

  سلام من خواب دیدم من و برادرم صاحب ماشین پژو 207i شدیم و برادرم پشت فرمونه. تعبیرش چی میشه؟ این روزا خیلی به ماشین خریدن فکر می کنم اما بودجه ندارم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشات گرفته از افکار شما و نیاز شما است و اینکه دارای تعبیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید.

 21. مهلا

  سلام من خواب دیدم منتظر اتوبوس هستم وقتی ک‌میاد خیلی داغونه درو پیکر نداره صندلیاش لقه و هر لحظه ممکنه کنده بشه من یکی از اون صندلی لقا رو میگیرم تا حرکت‌کنه …خیلی ترسیدم ک بیوفتم بیرون ولی بعد یکی مسافراپیاده شد و من‌رفتم روی یکی از صندلیایی ک راحتتر بودو امنیتش بیشتر بود ولی همچنان سفت‌گرفته بودمش چون میترسیدم بیوفتم ولی اونجا راحتتر بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما در مسیر زندگیتان به جایگاه شغلتان اطمینان ندارید و همیشه ترس از دست دادن موقعیتشان هستید و اینکه در آینده به نقطه امن کاری خود خواهید رسید که نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 22. فاطی

  با سلام و خسته نباشید❤
  من خواب دیدم با صمیمی ترین دوستم تو ی مدرسه هستیم و برای برنامه ای مجبوریم ک چندتا از بچه ها از مدرسه خارج بشیم یکی از بچه ها اومد گف مامان بابات حالشون ب هم خورده خوب نیستن باز میخوای بری گفتم اره و رفتم کلا تو راه مدرسه ما خیلی پسر میاد حتی شخصی ک من دوسش دارم ولی ندیدمش قصدمم دیدنش بود ولی نشد

  بعد تو راه منو رفیق صمیمیم داشتیم از پیاده رو میرفتیم و از بقیه جلوتر بودیم ک خیلی ماشین دیدیم پر از پسر تو پیاده رو پارک کردن و ما میتونستیم ب راحتی رد شیم من سمتشون بودم نگاه کردم ب دوستم ک مثلا من مشغول اینم ب پسرا توجهی ندارم ولی کلا یکی نگام کنه خندم میگیره ب دوستمم گفتم دارم منفجر میشم از خندع

  خلاصه رفتیم تو بازار من هر قدمی ک برمیداشتم پاهام‌ گلی بود رد گلی میموند ی ماشین مثل مال ما رد شد رفیقم بهم گف ببین شاید اونا مامان باباتن میخوان دنبالمون کنن ببین رد پاتن میمونه ولی من نگا کردم پلاک ما نبود و من کفشامو شستم تو راه برگشت بودیم دوباره از جلو همون ماشینا ک یهو ی ماشین ی ذره اومد جلو و دیگه ندیدم چیزی وقتی چشام باز کردم تو مدرسه داشتن میرزن بهمون من بهوش اومدم ولی دوستم نه

  هیچ اسیبی هم ندیدیم و هیچ دردیم نداشتیم فقط ی چیز مربعی کوچیک با نخ بسته شده تو گلوم بود اون در اومد همچی حل شد بعد واسه دوستمم بزور در اوردیم نگاش کردم و محکم بغلش کردم و گریه کردم دوتا از زنعمو هامم بود هی بشون میگفتم تورو خدا بگید ما بش گفتیم بره مامانم نفهمه خودم رفتم بعد بابام اینا اومدن دنبالم داداشم گف اجی صحنش از ذهنم پاک نمیشه خواب دیدم صحنشو مامانم اینا هم چیزی بهم نگفتم ولی لباسای مامانم افتضاح بود ی دامن کوتاه با سر لخت و اینا بابامم گف بهش ک لباسات مناسب اینجا نیس
  تعبیر میشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب خوابی بسیار طولانی است که قسمت های زیادی از ان به واقعیت شما مربوط است و دارای تعبیر نیست اما بدانید که در کلیت این خواب به شما هشدار داده شده است که مسیری را انتخاب کرده اید و یا اننتخاب خواهید کرد که سبب خواهد شد از موقعیتی غافل بمانید و از دست شما برود و این برای شما خیر نیست و بدانید که در خواب شما کفش گلی نشان از کار اشتباهی است که در حق روابطتان می کنید و در اخر سبب خواهد شد که هم شما و هم خانوادیتان از اصرار شما بر این موضوع اسیبی ببینید.
   در روش خود تجدید نظر باید کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 23. رضا

  سلام خواب دیدم سوار ماشین مشکی و خوبی هستم و برادرم و یکی از فامیلام هم سوارشن و اونا بهم میگن تو میترسی تند برونی و من هم شروع به تند حرکت کردن کردم و ماشین چپ کرد و نابود شد و بعدش حسرت اون ماشینو میخوردم و میگفتم که تقصیر اونا بود که اینطوری شد لطفا تعبیر خوابمو بگید ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما به این صورت تعبیر میشود که شما در میر زندگیتان موقعیت بسیار خوبی کسب خواهید کرد و فرمان زندگیتان را به دست گرفته اید و ارام ارام مسیر پیشرفت را در حال پیمودن هستید که افرادی که در اطراف شما هستن شما را با هر روشی که شده میخواهند از بهترین شرایط زندگیتان منحرف کنند و به بی راهه بکشانند و اینکه شما باید جلو دار انها باشد تا مشکلی برایتان پیش نیاید و نباید به هر سخن و رفتاری عکس العمل نشان دهید . و دشمن های خودتان را در غالب دوست بشناسید . صدقه بدهید و به تصمیمات خودتان اتکا کنید .
   سربلند و پیروز باشید .

نظر خود را بیان کنید