تعبیر خواب ماشین

دیدن ماشین در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن ماشین در خواب چیست؟

تعبیر خواب ماشین

دیدن ماشین در خواب یک خواب رایج است و بسته به شرایطی که ماشین را در خواب دیده اید می تواند معانی و تعابیر مختلفی را برای این خواب ارائه دهد.

یکی از تعبیرهایی که در مورد دیدن ماشین در خواب مطرح می شود، عدم کنترل در زندگی و نگرانی است.

دیدن چندین ماشین در خواب اغلب نشان دهنده اضطراب زیاد شما خواهد بود. اگر احساس می کنید کاملا کنترل زندگی تان را به دست گرفته اید، بسیار خوب، دیدن ماشین در خواب می تواند یک خواب دلپذیر باشد.

اگرچه، دیدن ماشین در خواب اغلب با تعابیر منفی تلقی می شود، اما این می تواند بازتاب خوبی از عزت نفس شما باشد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب تصادف

تعبیرخواب ماشین

هنگامی که یک ماشین سریع رانده می شود یا از کنترل خارج می شود، این می تواند بازتابی از زندگی شما باشد. دیدن این خواب طبیعی است و اغلب می تواند به استرس شما در زندگی واقعی تان مرتبط باشد.

از خودتان بپرسید آیا در زندگی بیداری تان چیزی وجود دارد که بخواهید آن را کنترل کنید یا چیزی وجود دارد که شما را نگران کرده باشد؟ به طور کلی، این نوع خواب ها زمانی رخ می دهند که احساس نا امنی می ‌کنید.

تصادف اتومبیل در خواب می تواند نشانگر عدم اعتماد به نفس باشد. شاید شما در حال از دست دادن چیزی از جمله شغل، رابطه، خانه یا جنبه های دیگر زندگی تان هستید.

در کتاب‌ های یونان باستان، دیدن ماشین درخواب با شهرت فرد در زندگی مرتبط است. اگر خواب دیده اید که خودتان و یا دیگران بی ‌پروا رانندگی می کنید، این می تواند یک خواب “هشداردهنده” باشد.

این خواب به این واقعیت اشاره می‌ کند که شما باید مراقب عادت ‌های بدتان باشید و مطمئن شوید که این عادات به مشکلات طولانی ‌مدت ختم نمی ‌شوند.

در این تعبیرخواب آلامتو به شرایط مختلفی که ممکن است ماشین را در خواب ببینید و تعبیر این شرایط می پردازیم. لطفا تا انتها با ما همراه باشید.


تعبیر دیدن ماشین چیست؟

تعبیر دیدن ماشین شخصی خود در خواب چیست؟ دیدن ماشین شخصی در خواب به طور کامل به اعتماد به نفس خودتان مربوط می شود. ماشین شخصی شما به هویت شما متصل است. دیدن اتومبیل در خواب اغلب از نحوه کنترل زندگی توسط شما خبر می دهد. به طور کلی، خواب هایی که در مورد ماشین می بینیم به احساسات درونی ما متصل هستند و می توانند پیشرفت معنوی را هم از نظر روانی و هم از لحاظ عاطفی نشان دهند.
روانشناسی خواب در مورد دیدن ماشین در خواب چه می گوید؟ Carl Jung روانشناس مشهور در حوزه خواب، معتقد است که این ماشین با نفس پنهان خود ما در ارتباط است. از منظر روانشناسی، خواب های مربوط به اتومبیل می تواند قدرت یا کنترل پنهان ما در زندگی را نشان دهد.

به عنوان مثال اگر در طول خواب، در اتومبیل تنها باشید، این می تواند استقلال یا حتی اعتماد به دیگران را نشان دهد. اگر در خوابی که دیده اید کنترل کامل ماشین را از دست بدهید، این نشان می دهد که شرایطی وجود دارد که شما با موفقیت کمی سعی در کنترل آن داشته اید.

تعبیر دیدن رانندگی ماشین در خواب چیست؟ رانندگی با ماشین در خواب اغلب نحوه گام برداشتن به سمت جلو توسط شما را نشان می دهد. معنای این خواب این است که شما باید بر روی مسیری که می خواهید در زندگی گام بردارید، متمرکز شوید.

 • اگر خواب دیده اید که با سرعت زیاد رانندگی می کنید، این نوع خواب نشان می‌دهد که اتفاقات در دنیای بیداری خیلی سریع تر از آنچه شما فکر می کنید، اتفاق می‌افتد. این در حالی است که رانندگی در امتداد یک جاده نشان ‌دهنده این است که شما بر حرکت در مسیر درست در زندگی تمرکز دارید.
 • اگر خواب دیده اید که در جاده ‌ای پر از دست ‌انداز رانندگی می ‌کنید، تعبیر مربوط به آن، این است که با سرخوردگی جنسی مواجه خواهید شد.
 • اگر در خواب خیلی سریع رانندگی کرده و نمی توانستید به خوبی موقعیت و شرایط را کنترل کنید و یا با سرعت از میان جاده ها رد شده اید، یک خواب بسیار رایج است. این نوع خواب می‌تواند بیانگر این احساس باشد که شما نمی ‌توانید اشتباهات گذشته را در زندگی پشت سر بگذارید!
موقعیت شما در ماشین در طول خوابی که دیده اید چطور بود؟ آیا شما در صندلی مسافر نشسته بودید؟ اگر چنین است، این بدان معناست که شما احساس می کنید کنترل اوضاع از دست تان خارج شده است.

نشستن در صندلی عقب اتومبیل نیز نشانگر این است که به افراد اجازه می دهید زندگی تان را به پیش ببرند. قرار گرفتن در صندلی راننده نیز به معنای این است که شما کنترل خوبی بر روی زندگی تان دارید. موقعیت نشستن شما در طول خواب مربوط به اتومبیل، بسیار مهم است. همانطور که در قسمت بالا هم گفتیم، اتومبیل خود نشانگر “کنترل شخصی ما در زندگی” است. همچنین می تواند نشان دهد که ما در جهت مشخصی پیش می رویم و به گفته کارل جونگ این خواب به وضعیت اجتماعی و تصویر شخصی ما مربوط می شود.

تصادف با ماشین در خواب چه تعبیری دارد؟ به طور کلی دیدن تصادف در خواب به عنوان یک عامل هشداردهنده تلقی می شود.

تصادف اتومبیل در خواب می تواند نشان دهد که افراد دیگر سریع تر از شما در محل کار پیش می روند. اگر در خوابی که دیده اید ماشین به یک سگ یا گربه برخورد کرده، این می تواند زمان های چالش برانگیز در آینده را نشان دهد.

گم شدن ماشین در خواب چه تعبیری دارد؟ این خواب اغلب به انگیزه درونی شما در زندگی مرتبط است.

اگر در دنیای بیداری در حال فکر کردن در مورد وضعیت روحی خود و همچنین شجاعت گام برداشتن به سمت جلو هستید، دیدن این خواب یک هشدار بیدارکننده است که می گوید باید در مورد نیازها یا خواسته های خود در زندگی صداقت داشته باشید.

گم کردن ماشین در خواب به شما هشدار می دهد که باید به نحوی شرایط را تغییر داده و تحولی ایجاد کنید.

گم کردن سوییچ ماشین در خواب چه تعبیری دارد؟ اگر در خواب دیده اید که کلیدهای اتومبیل خود را گم کرده اید، من صادقانه معتقدم که این فقط استعاره ای برای از دست دادن چیزی در زندگی است. من معتقدم این بدان معناست که شما در زندگی به “شجاعت ذهنی” احتیاج دارید.
استارت نخوردن و یا خالی شدن باتری ماشین در خواب چه تعبیری دارد؟ افراد اغلب زمانی این خواب را می بینند که بیش از حد احساس خستگی کرده و یا در رابطه‌ ای هستند که به موجب آن بر چالش ‌های زندگی متمرکز نیستید.

اگر روشن نشدن ماشین یا خالی کردن باتری یکی از خواب هایی است که مکررا می بینید، این می‌تواند نشان دهد که در زندگی احساس تهی بودن می ‌کنید. توصیه من این است که درباره وضعیت خودتان در محل کار بیشتر فکر کنید.

اگر دیدید از جایی که هستید پادشاه سوار ماشین شد و رفت امنیت و فراغت می یابید و نگرانی و تشویش شما زایل می گردد و اگر دیدید جایی که هستید پادشاه آمد و پیاده شد گرفتار بلایی می شوید و محدودیت برای شما به وجود می آید و اگر دیدید که با پادشاه به سفر می روید نیکو خوابی نیست.

تعبیر خواب های مرتبط با ماشین

☺ تعبیر خواب «ماشین» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «ماشین» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


99 دیدگاه

 1. آرین

  سلام من نزدیک دوساله عاشق دختر داییمم بعد دیشب خواب دیدم خونه ما خوابیده بود و نصف شب بود رفت سوار یه پژو شد و می‌خواست جلو بشینه و ننشست و رفت عقب نشست و رفت بعد صبح فرداش
  دیدم یه دوربین داشت که تو خونه ما جا مونده بود و یکی از عکس های من داخلش بود همه اینا تو همون یه خواب بود
  این تعبیرش چیه

 2. حسین

  سلام
  من در خواب دیدم که ماشین نویی دارم و جلوی در پارک است (در صورتی که ندارم) و ینفر او را دزدید و من هم باهاش رفتم هرکاری کردم خفه نمیشد و پشیمون نمیشد گمان می کنم میخاست قطعات ماشینم را ببرد و به من تحویلش دهد و در اخر نتونستم پس بگیرم ماشینمو و بیدار شدم

 3. علی

  سلام علی هستم
  خواب دیدم که ماشین رو زنم سواره و سمت راستشو فرمون اضافه کرده و ماشن دو فرمون داشت و سمت راست نشسته بود و من با موتور اومدم و عصبانی شدم و یکم بحث کردیم
  ممنون میشم تعبیرشو بفرمایی

 4. مم

  سلام من خواب دیدم صندلی عقب ماشین خودم نشستم یکنفر رانندگی میکنه ماشین از قسمت موتور ماشین آتیش
  اومد بیرون و در پوش موتور جمع شدهوباید ماشین نگهدارم ولی ماشین به راه خودش ادامه میده و کار میکنه در حالی که راننده میگه موتور خراب شده من ترس خرابی ما
  شین رودارم که شاید خراب باشه ولی ماشین همینطور حرکت میکنه

 5. Nasir Mohib

  سلام یک خواب دیدم در جاده داشتم را می رفتم یک ماشین آمد و استاده شد و در ماشین را باز کردن دیدم داخل ماشین تعداد زیاد آدم ها است و من نیز داخل ماشین سوار شدم و ماشین حرکت کرد داخل ماشین یک تعداد اشخاص بود از جمله دایی ام و چند نفر آشنا نیز بود یکی از آشنا هایم که از قریه ما است یک مقدار دارو و دو داخل ماشین برایم داد گفت چند لحظه ای همین دارو و دو ها بگیر من گرفتم

 6. Nasir Mohib

  سلام وقت بخیر من یک خوابی دیدم داشتم به راه میرفتم که یک ماشین آمد و استاده شد و در ماشین را باز کردن دیدم داخل ماشین تعداد زیاد آدم ها است و من نیز داخل ماشین سوار شدم و ماشین حرکت کرد داخل ماشین چند نفر آشنا نیز بود از جمله دایی ام و نفر از آشنا هایم مقداری دارو و دو برایم داد گفت چند لحظه ای همین دارد ها را بگیر و من گرفتم ای خواب من چی تعبیر دارد

 7. Nasir Mohib

  سلام وقت بخیر یک خوابی دیدم در راه داشتم راه میرفتم که یک ماشین آمد و استاده شد و در ماشین را باز کردن دیدم داخل ماشین تعداد زیاد آدم ها است و من نیز داخل ماشین سوار شدم و ماشین حرکت کرد و در داخل ماشین دایی ام و چند نفر آشنا نیز بود یک فرد آشنا که از قوم سادات است مقداری دارو و دو برایم داد گفت چند لحظه ای دارو ها را بگیرد و من گرفتم ای خواب من چی تعبیر دارد ؟

 8. Ali

  سلام
  خواب دیدم که دو تا از اشخاصی که میشناسم و با من رقابت دارند در یک ماشین شاسی بلند سیاه نشسته ماشین را در پهلوی جاده پارک کرده است و من پیاده استم.

 9. وحید قرایی

  سلام من خواب دیدم عقب یک ماشین دوو اسپرو قدیمی ولی خیلی تمیز و زیبا شدم و این ماشین رو قبلا مدنظرم بود برای خرید ولی به دلایلی پشیمون شده بودم ولی دیشب خواب یک مدل خیلی زیباش رو دیدم و چهره سرنشینان رو متوجه نشدم ولی احساس میکردم میشناسمشون البته فک کنم دایی ام با دوستش که راننده بود و هم شهری شهرستانم هستند و گفتم شما دوو اسپرو داری من میخواستم بخرم گفتند هزینه هایش بالاست و منصرف شدم،قبل از این خواب دوتا خواب دیگه دیدم یکی اینکه خانمم فرزند دومی برامون به دنیا آورده بود و تعجب کرده بودم و خواب دیگه هم خانم جوانی داخل مغازه که از من راجب رنگ مو و ایناش پرسید و احساس میکردم میخواد با من باشه و من از پیشش رفتم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خوابی که بیان کرده اید با توجه به پیشینه ذهنی که از ان دارید دارای تعبیر نمی تواند باشد و بیشتر می تواند نشان از ان باشد که شما چیزی را که می خواسته اید به دست اورید و نتوانسته اید در خواب به این شکل دیده اید که بار دیگر به شما ثابت شده است که برای ان امادگی نداشته اید.
   سربلند و پیروز باشید

 10. جمیله

  سلام !
  دیشب خواب دیدم شاگرد مدرسه هستم ودر مدرسه بودم وتمام شاگردان مدرسه از پیر و جوان قاطی بودند یعنی سن بخصوصی نداشتند . کلاس که تعطیل شد همه بسوی بیرون ریختند و در ایستگاه اتوبوس منتظر اتوبوس بودند . من دنبال ایستگاه اتوبوس میگشتم ولی ایستگاه اتوبوس را که باید از آن سوار اتوبوس شوم پیدا نمیکردم . سوار نشده بیدار شدم . لطفا تعبیر آن چیست

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ممکن است برای شما به این معنا باشد که شما در اینده از چیزی که برای رشد شما موثر است به دور خواهید ماند که خیر نیست و باید بسیار اگاه باشید.
   سربلندو پیروز باشید

 11. مینا

  سلام خواب دیدم کنار پسری که در حال رانندگی هست نشستم . ماشین شاسی بلند بود . یه خورده ناراحت بودم که مبادا ازم سواستفاده نشه .که دیدم صندلی عقب مادر و خواهراش نشستن و بعدش فهمیدم انگار داریم با فامیل های این پسر تو جاده ایم و به سفر میریم و وسط جاده ایست بازرسی بود و این پسر و مردهای فامیلش که داخل ماشین های دیگه بودن رفتن که صحبت کنن. به این پسر گیر داده بودن که متوجه نشدم چرا . ولی یکی از مردها گفت حرکت کنیم مشکلش حل شد . تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب ماشین به نشانه ای از مسیر زندگی شما امده است و می تواند به این صورت باشد که شما مسیری را در اینده شروع خواهید کرد که ممکن است فردی در ان برای شما باشد که مشکلاتی داشته باشد که حل شودند.
   سربلند و پیروز باشید

 12. بهار

  سلام من خواب دیدم که در صندلی شاگرد نشسته ام و ماشین در جایی پارک هست و پدرم برای کاری بیرون رفته اما ماشین حرکت های آهسته گاهی به سمت عقب و گاهی به سمت جلو میکند و من هر کاری می کنم نمی توانم ماشین را متوقف کنم. میشه بگید تعبیرش چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ممکن است نشانی از ان باشد که در اینده به واسطه ی مسیر زندگی دیگران شما هم تغییراتی در زندگیتان ایجاد شود./
   سربلند و پیروز باشید

 13. نسرین

  با سلام و احترام من خواب دیدم با پدز و مادرم در خونه قدیمیمون هستیم (پدرم در قید حیات نیستند) دیدم اقایی که باهاشون دوست بودم سعی داشت در خونه ما ماشین رو پارک کنه و بیاد داخل، پدرم گفت چرا ماشین رو نمیاره داخل در رو باز کرد (در حالی که اون خونه درش ماشین رو نبود) و اون ماشین رو تو حیاط پارک کرد پدرم اونو دعوت کرد طبقه بالا ک اونجا هم زندگی می کردیم پدر مادرم اونو بردند اتاق پذیرایی در این حین من خجالت می کشیدم برم داخل و کنجکاو هم بودم ببینم چه میگن ک شنیدم پدرم راجع ب زمینهاش میگه دو تا طالبی دستم بود ک قصد داشتم برم قاچ کنم برای پذیرایی. دومین باره این خواب رو میفرستم ممنون میشم جواب بدید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب از جهاتی می تواند بی تبعیر باشد و نشانی از ان باشد که برای شما در ناخوداگاهتان لحظاتی که شاید دوست داشته باشید مرور شده است که همه ی کسانی که دوستشان دارید در ان جا بوده اند و از طرفی هم می تواند حسی را نشان دهد که مسیری که ان شخص می رفته اند برای پدر شما به خیر بوده است.
   سربلند و پیروز باشید

 14. نسرین

  با سلام و احترام. من چند ماه پیش خواب دیدم توی خونه قدیمیمون با پدرم (که در قید حیات نیستند) و مادرم هستیم آقایی که من باهاش رابطه دوستی داشتم با ماشین شاسی بلندی منزل ما اومدن ایشان اول بار سعی داشتند ماشین رو درب. منزل پارک کنند ما ب استقبالشون رفتیم ک پدرم گفت در حیاط رو باز کنید ک ماشین رو بیاورند داخل (
  اون خونه در اصل در حیاطش ماشین رو نبود) همون در کوچیک بود ولی ایشان ماشین رو داخل حیاط آوردند و پارک کردند پدر و مادرم این آقا رو طبقه بالا اتاق پذیرایی بردند من دو تا طالبی دستم بود ک ببرم قاچ کنم تو هال کنجکاو بودم ک ببینم چه میگن ولی روم نمیشد برم داخل شنیدم پدرم راجع ب زمینهاش حرف میزد البته پدرم با دیدن این خ خوشحال بود ممنون میشم تعبیرش رو بفرمایید

 15. یلدا

  خواب دیدم که من سوار ماشین هستم و خواهرم سوار اولاغ همه به مسخره گرفته بودن اما من دلم براش می‌سوخت

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند خوابی خیر باشد و به این معنا باشد که ایشان در زندگی و از مسیرشان منحرف شوند و سختی کشند تا به مسیر اصلی بازگردند.
   سربلند و پیروز باشید

 16. فاطمه

  سلام خسته نباشید من در خواب یک ماشین خراب شده و زنگ زده به رنگ سفید دیدم که تابحال کسی ازش استفاده نکرده بود تعبیرش چیست ؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است این خواب برای شما به این تبعیر باشد که فرصتی را در اینده خواهید دید که می توانید برای ادامه ی زندگیتان از ان استفاده کنید و ازاین رو باید بسیار اگاه و دقیق باشد که شاید برای شما خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 17. عبای

  سلام. خواب دیدم که مشاهده گر جمعی هستم که سوار بر اتوبوس میشوند که به زیارت امام رضا علیه السلام بروند و یا اباالفضل میگفتند. در این حین عکس شهدایی را هم میدیدم که در دست داشتند انگار خانواده شهید بودند. این افراد از روستاهای محروم سیستان و بلوچستان بودند

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خوابی خیر است و از بابت آن نگران نباشید و بدانید که ممکن است نشان از اتفاقی خوب باشد که در اینده ان را مشاهده کنید که قطعا شما هم از ان بی نسیب نخواهید بود.
   سربلند و پیروز باشید

 18. حامد حاتمی

  باسلام،من خواب دیدم ماشینی ک خیلی بهش علاقه دارم رو دم در خونه دیدم،یعنی خریده بودمش،یه تیکه باهاش سرعتم رفتم سرعت ۱۶۰ تارو یادمع،بعد آوردمش تو حیاط
  بنز کلاسیک قدیمی،خیلی ذهنمو درگیر کرده چی میتونه باشه،ممنون میشم پاسخگو باشین

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب بر دوجه است. یا انکه نشان از موفقیت شما در کاری است ویا اینکه تعبیری ندارد و چون به ان علاقه داشته اید حسرت رسیدن به ان در خواب برای شما به واقعیت پیوسته است.
   سربلند و پیروز باشید

 19. m

  سلام من خواب دیدم نامزدم یک ماشین دیگر خریداری کرده و من تازه دیدم که صاحب ماشین دیگر است.تعبیرش چیست؟ممنون

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب ماشین می توان به خیر دانست و نشان از ان باشد که برای ایشان خیری در راه است که زیادت کند و از این رو خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 20. محمد

  سلام من خواب دیدم دوستم سوار یک ماشین سیاه به نام ( NISSAN GTR ) شده است و من اون ماشین رو خیلی دوست داشتم خیلی دوست داشتم سوارش بشم ولی نمیتونستم اینکار رو بکنم ی چیزی جو مانند جلوی ورود من به ماشین رو میگرفت. لطفا جواب بدین تعبیرش چیه

 21. محمد فاضل پور

  سلام من پسر هستم و ۱۴ سال سن دارم من خواب دیدم دوستم سوار یک ماشین سیاه به نام ( NISSAN GTR ) شده است و من اون ماشین رو خیلی دوست داشتم خیلی دوست داشتم سوارش بشم ولی نمیتونستم اینکار رو بکنم ی چیزی جو مانند جلوی ورود من به ماشین رو میگرفت. لطفا جواب بدین تعبیرش چیه

 22. مهدی

  سلام
  من خواب دیدم ماشین خراب است و در تعمیرگاه استا مکانیک میگوید این قطعه از ماشین خراب بوده است
  لطفا اگه میشه خواب را تعبیر کنید

 23. سولاله

  سلام من یه خوابی دیدم من و خواهرم تو ماشین بودیم و خواهرم رانندگی میکرد و منم با دوست پسرم چت میکردم وقتی دیدم ماشین کنترل خودشو از دست میده و خود به خود حرکت میکرد هرچی ترمز میگرفتیم نمی ایستاد . منم رفتم در ماشین رو باز کردم و خودمو نجات دادم

 24. شیما

  با سلام من خواب دیدم در ماشین دوس پسرم هستم روی صندلی کنار راننده که ایشون از ماشین پیاده شد و رفت داخل یه خونه ک نا اشنا بود و در ماشین رو نبستند بعد از چند دقیقه خواهر زاده ایشون با ماشین اومدن و وقتی دیدن در ماشین بازه اومدن سمت ماشین و منی که نمیخاستم منو بشناسه درو ماشین رو میبستم اما بستع نمیشد !چندین بار سعی کردم اما نمیشد!و خواهر زادشون با اینکه من سعی در پنهون کردن صورتم داشتم کع منو نشناسه اسممو صدا میزد
  بعد از سوار شدن دوس پسرم روی صندلی راننده در بسته شد و رانندگی کرد ک منم صندلی کنارش بودم

 25. ارشاد

  ۲ بامداد در‌خواب وارد نمایشگاه اتوموبیل بزرگی شدم، در قسمتی عده‌ای کنار ماشین مشکی خاصی که فقط دوتا جای نشستن داشت و در پشت ان چندین تلویزیون بزرگ نصب بود جمع بودند، من و مرد مسنی سوار شدیم، فرمان بزرگی داشت؛ شروع به حرکت کردم، با احتیاط میراندم تا اینکه ترمز گرفتم، با هربار ترمز گرفتن سرعت ماشین بیشتر میشد و کنترلش سخت‌تر؛ فرمان سفت در دستانم بود و سعی میکردم از کنار خودروهای دیگر بدون برخورد عبور کنم که در آخر مرد مسن ترمز دستیو کشید و ماشین به سلامت متوقف شد.

 26. مبینا

  سلام من خواب دیدم که من و خواهرم سوار ماشین هستیم و خواخرم راننده است و با یک دیوار برخورد میکنیم و مقصر تصادف من هستم و در خواب خودم رو سرزمش میکنم و ماشین خراب شده و ان را برای تعمیر به تعمیرگاه میبریم و هزینه تعمیر هم انگار خیلی زیاد میشه.

 27. Marzy

  سلام، خواب دیدم دوست شوهرم دختر بچشو تو ماشین جلو در گذاشته بود دزد ماشینشو با بچه برد، ماشین شوهرمو گرفت که بره دنبال دزد، زد با ماشین به پسرم که تو خیابون بود من به اورژانس زنگ میزدم و پسرم ناله میزد که با تپش قلب شدید از خواب پریدم… قسمت ترسناکش اینه که پسر پنج سالم صبحش گفت خواب دیده داشته تو خیابون‌ اواز میخونده که ماشین زده بهش و کشتتش!!!!! ناگفته نماند که من تصادف شدید داشتم دو سال پیش و گاهی کابوس تصادف دارم….

 28. باران

  سلام
  من چند سالی است که ازدواج کردم و از اول ازدواج از شوهرم زیاد دروغ شنیدم و خیلی از نظر مالی به او بی اعتماد شدم ( البته میگفت برای رسیدن به تو هر دروغ و کلکی لازم باشه به کار میبرم). درحالی که بسیار حمایتش کردم چون شرایط مالی بهتری داشتم.بعد یکسال فهمیدم یک زن صیغه ای با دو تا بچه دارد ولی هیچوقت پیش آنها نمیرفت و با من بود برای همین دیر متوجه شدم چون بین روز که من سرکار بودم به اونها سر میزده و شناسنامه هم پنهان بوده. همچنان به من ابراز علاقه شدید میکرد. حدود یکماه پیش متوجه شدم که همچنان در حال خیانت به من است.و با زنهای مطلقه ارتباط دارد.البته کاملا مخفیانه و من با شگردهای خاص متوجه شدم وگرنه همچنان مخفی باقی میموند. ماشین من دستش هست و توخونه من زندگی میکنه. قرار هست جابجا بشیم و من برای تردد به مشکل میخورم چون ماشین دست شوهرم هست.
  دیشب خواب میدیدم ماشینی که دو سال پیش در بیداری فروختم، دست یکی از بستگان بوده و حالا به من برگردانده است. با ماشین سفر رفته بودن وخیلی کثیف بود و از ماشین خیلی کار کشیده بودند. ولی خوشحال بودم که بالاخره ماشین اختصاصی خواهم داشت و به مشکل نمیخورم. سوار ماشین شدم ولی نمیدونم چرا بین دو صندلی جلو نشسته بودم و به زحمت پام به کلاچ میرسید. افرادی که روی صندیهای عقب و جلو نشسته بودن نمیدانم چه کسانی بودن ولی اشنا بودن. وقتی شروع به رانندگی کردم ماشین منحرف شد و کمی شرمنده شدم ولی زود کنترلش کردم. خارج از اراده من ماشین دنده عقب میرفت و دور سه فرمونه زد بدون اینکه من از دنده عقب استفاده کنم!بهرحال ماشین در مسیر خودش قرار گرفت. همسرم هم تو خواب بود ولی خیلی نقشی نداشت. مادر مرحومم در خواب بود و ماشین را به مکان مطمئنی برد و به من نشان داد و گفت حالا سوار شو.
  در بیداری هر وقت به خاطر خطاهای شوهرم ناراحتم به خوابم میاد و میگه خیلی ناراحتی نکن و ازم میخواد که ببخشمش. قبل ازدواج هم زیاد به خوابم میومد و رضایتش رو از این ازدواج اعلام میکرد.

 29. مجید

  با سلام
  خواب دیدم که با خانواده خودم تو ماشین خودم بودیم خواهرم پشت فرمون بود . گذاشت تو. دنده ماشین و هر چی دنده عوض میکرد ماشین با سرعت عقب می‌رفت .من کنارش بودم ترمز دستی کشیدم کار نمی‌کرد .ترمز خودش هم کار نمی‌کرد. فرمون و گرفتم به جایی نزنه ماشین همین جور با سرعت عقب میرفت

 30. الهه

  من خاب دیدم تو صندلی کنار راننده بودم چند روزه من دارم درباره هدفم فکر میکنم که چیکار کنم استرس گرفتم دیشب ساعت 3 خاب دیدم من با متمتنم تو یه ماشین مشکی بودیم بد نبود مدرلش بعدش مامانم یه دفه لرزید گفت من دیگه نمیتونم ادامه بدم اومد طرف من که جای من بشینه لرزید مامانم کع گفتن نمیتونم ادامه بدم تو یه جاده خلوت بدون اب علف منم غرمونو گرفتم اومدم پامو بزارم رو ترمز بیدار شدم لطف میکنید بگین

 31. جمیله

  سلام !
  خواب دیدم که برای کمکی که به دیگران کرده بودم جایزه گرفتم وان جایزه یک ماشین بود . تعبیر خواب چیست . ممنون .

 32. ناشناس

  سلام من مدتی هست که از نامزدم جدا شدم و خیلی هم ناراحتم برای همین هرشب یه خوابی مربوط ب اون میبینم.خواب دیدم همون شخص انگار کامیون خریده بود و هی من با کامیون میدیدمش اول تو خواب فکر کردم که مال خودش نیست ولی بعدش فهمیدم مال خودشه هرجا میرفتم با کلمیون میومد جلوم و من اونو میدیدم اونم به من نگاه میکرد..تعبیرش چیه

 33. faezeh

  سلام خسته نباشید…
  من بارها و بارها خواب میبینم که تنها روی صندلی عقب ماشین نشستم و ماشین یهو شروع به حرکت میکنه و من به شدت از صندلی عقب به سمت فرمون هجوم میبرم و ماشین رو کنترل میکنم…
  و کلا زیاد خواب میبینم و معمولا خواب هام خوب یادم میمونن…
  چندین ماه پیش خواب میدیدم که با چند نفر از فامیلم(پسرخاله هام و عمه ام) داخل ماشینم و یهو مجبورم که کنترلش کنم…
  اما الان مدتیه که خواب میبینم داخل ماشین تنهام و از صندلی عقب به سمت فرمون هجوم میبرم…
  و گاهی هم داخل خواب هام جاده رو برعکس رانندگی میکنم…
  درضمن رانندگی بلدم اما گواهینامه ندارم…
  توی خواب هام هم ماشین رو کاملا کنترل میکنم و مشکلی پیش نمیاد اما استرس خیلی زیادی دارم…
  میشه لطفا تعبیرش رو بگید؟

 34. مجتبی

  سلام، حرکت کردن به سمت ماشین خود برای فرار از دست پلیس که هنوز متوجه فرار نشده تعبیرش چی میشه؟ ممنونم

 35. علی رضا

  سلام
  وقتتون بخیر و تشکر میکنم بابت سایت خوبتون
  من در خواب اتومبیل سفید برادرم را با احتیاط و آرام میراندم که وسط رانندگی از خستگی خوابم برد ، وقتی بیدار شدم متوجه شدم اتومبیل ما توقیف شده است و من نگران ک را تلاش فراوان ادارات دولتی و بیمارستان را برای گذراندن مراحل آزاد کردن ماشین طی کردم تا نهایتا موفق شدم اتومبیل را آزاد کنم ، و نمیدانستم آیا به ماشین خسارتی وارد شده یانه
  بعد خودم را صاحب ماشین مسابقه قرمز با خط مشکی وسط دیدم که با یک ماشین دیگه در حال رقابت هستند و ماشین من برنده شد .
  و بعد از مسابقه من و فرزندم رفتیم استخر
  لطف میفرمایین تعبیرش چیست ؟
  باتشکر

 36. علی

  سلام
  بارها خواب می بینم که با سرعت بیشتر از حد معمول در حال دنده عقب گرفتن هستم و در زمانی که لازم هست ایست کنم هر چه تلاش میکنم و ترمز میگیرم ترمز عمل نمیکند و ماشین همچنان دنده عقب حرکت میکند و من در خوب بسیار نگران و مضطرب از برخورد با موانع پشت سر هستم.
  ممنون

 37. مجتبی

  سلام من خواب میبینیم رانندگی میکنم با اینکه رانندگی یاد ندارم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به این معنا باشد که ممکن است در اینده دست به کاری بزنید که تا کنون در ان تجربه ای ندارید و از این رو برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 38. مهدی

  با سلام و احترام
  من ماشین فعلی خودم رو در خواب دیدم که توی کوچه ای پارک‌کردم و یهویی متوجه شدم لاستیک ها و پلاکش رو بردن…تعبیر خوابم چیه؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب دزدیدن ماشین می تواند به معنای خاصی نباشد و نشان از نگرانی شما نسبت به سرمایه خودتان باشد و از طرف دیگر هم در تعبیر خواب دزد می تواند برای شما نشان از خیر باشد و دوستی که به شما رسد.
   سربلند و پیروز باشید

 39. رزگل

  سلام من خواب دیدم ک دوتا ماشین بنز باری داره میاد اولی میزنیه ب یک دختر ولی دختره هیچیش نمیشه بنز دومی میزنه بهش پاش میشکنه با دستش و صورتش زخمی میشه تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب تصادف می تواند به این معنا باشد که در اینده برای شما موضوعی رخ دهد که سبب شود شوکه شوید و از این رو این خواب ممکن است برای خود شما مشکلی ایجاد نکند و از بابت ان نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 40. مهدی

  سلام
  من خواب دیدم سوار ماشین خودم هستم و از یک سراشیبی در حال پایین رفتن هستم انتهای سراشیبی هر کاری می کردم تا ماشین بایستد امکانش نبود و با اینکه سرعت ماشین کم میشد ولی کامل نمی ایستاد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب ترمز بریدن ماشین ممکن است به این معنا باشد که در مسیر اینده شما اتفاقی رخ دهد که شما بر ان کنترلی نداشته باشید و از این رو حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 41. امیر

  سلام خسته نباشید
  من خواب دیدم پاپدرم و یه نفر دیگه که یادم نیست کی بود جلو یه وانت نشسته بودیم پدرم راننده بود یکدفعه ماشین خورد به مانع سیمانی داخل پیچ جلو ماشین جمع شد یه مقداری ولی ما چیزیمون نشده بود هیچی بیرون ماشین نگاهش میکردیم فقط

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب تصادف ممکن است نشان از اتفاقی باشد که در اینده برای شما رخ دهد که سبب تعجبی برای شما شود که شوکه شوید و از این رو ممکن است به خانواده ی شما مربوط باشد.
   سربلندو پیروز باشید

 42. ناشناس

  من خواب دیدم که در حال پیاده‌روی در جاده ای خاکی بودم که اتومبیل های زیادی در آنجا بود که همه فرسوده بودند اما یک ماشین مدل بالا مشکی رنگ بود که منو جذب خودش کرد اما من میترسیدم که سوارش بشم چون فکر میکردم که مال آدم دیگری است .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب ممکن است به این معنا باشد که در اینده برای شما مسیری جدید پدید اید که نشان از ان باشد که شما مسیری بهتر را انتخاب کنید و از این رو برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 43. عباس

  سلام وقت بخیر،
  من خواب دیدم دوتا پیکان سفید جلوی خونه عموی من پارک شده و افرادی داخل آن هستند و یکی از آنها قوام ما بود،یکی از ماشین ها مثل اینکه شیشه نداشت

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما ممکن است به این معنا باشد که در اینده با کسانی که در گذشته شما بوده اند ارتباط برقرار کنید که ممکن است برای شما خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 44. سارا

  سلام.خواب دیدم با پسرخالم که مثل داداشمه،داریم از مسافرت برمیگردیم و سوار اتوبوسیم و اخر اتوبوس نشستیم.و دیدم که از اول که نشستیم توی اتوبوس همش باخودم فکر میکردم این اتوبوس چپ میشه.و نزدیکای خونمون که بودیم دیدم اتوبوس ما که قرمز بود با یه اتوبوس ابی کورس گذاشته و سرعتش خیلی زیاده .و دیدم که یکجا اتوبوس ابیه که ازماجلو افتاد، راننده ما باسرعت به سمتش رفت اما نتونست ترمز کنه و داشت چپ میکرد که تونست کنترش کنه و تصادف نکرد .ودیدم دوباره به سمت اتوبوس ابی باسرعت زباد رفت و ازش جلو زد و اتوبوس ابیه چپ کرد .و من زود از ماشین پیاده شدم و رفتم کمکشون تا از اتوبوس دربیان

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب مسافرت با اتوبوس ممکن است به این معنا باشد که در اینده برای شما به صورتی رخ دهد که در مسیری که پا گذاشته اید که سبب شود که در اینده برای شما اتفاقی رخ دهد که شما در ان تاثیری ندارید و به دلیل جمعی است که در ان هستید و از این رو باید بسیار نسبت به اطرافیانتان دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 45. امیر

  دو بار در طول دو روز خواب دیدم به همراه مادرم و دخترم به عنوان راننده پشت ماشین نشسته ام و می رانم اما ماشین دنده عقب می رود و من به نوعی از اینه در حال کنترل ماشین هستم . مسیر ما نیز دقیقا همان مسیر دنده عقب می بود اما نمی خواستم که ماشین را از عقب ببرم. اما این در کنترل من نبود. بار دوم دیدم وضعیت همان است و من ترمز می کنم تا ماشین را از جلو برانم اما ماشین می ایستد، ولی باز از عقب به راه خودش ادامه می دهد…. داستان چیست..؟
  تصورم این است که باید خودم را به سرنوشت بسپارم…

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب خواب های تکراری ممکن است دارای تعبیر نباشد و از این رو باید به دنبال دلیل ان در واقعیت بگردید که بدانید علت خوابی که دیده اید چیست.
   سربلند و پیروز باشید

 46. شادی

  با سلام و خسته نباشید. خواب دیدم پشت فرمون نشستم و رانندگی میکنم. ماشین 206 بود. پسری که میشناسمش کنارم نشسته بود. چون دور میدون ترافیک بود، دوربرگردون قبل از میدون رو دور زدم. دنده 1 گذاشتم. پسره بهم گفت از این طرف برو و خیابون به خیابون مسیر رو بهم نشون میداد. گفتم خب کامل آدرس رو بگو تا برم. گفت حالا فعلا همین مسیر رو برو.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب ممکن است برای شما خیر باشد و به این معنا باشد که در اینده برای شما اتفاقی رخ دهد که به واسطه ی ایشان ممکن است مسیری خیر را شروع کنیدو به دنبال ایشان بروید.
   سربلند و پیروز باشید

 47. Hichkas

  سلم من خواب دیدم ک کسی ک دوسش دارم و قبلا باهم بودیم تو ماشین اون رو صندلی راننده بود و من صندلی پشت بودم و توی کوچه خونه خودمون بودیم و من از صندلی عقب اون رو همشششش میبوسیدم از لپ همششش دلمم براش خیلی تنگ شده تروخدااااااا تعبیرش رو بگیددددد

 48. مریم

  سلام
  من خواب دیدم سوار اتوبوس پدر دوستم شدم. دوستم هم بعنوان کمک راننده تو اتوبوس بود. قرار شد با همون اتوبوس من رو ببرن خونه. من قبول کردم ولی گفتم یه چیزهایی تو کلاس جا مونده برم اونارو بیارم. قرار شد منتظر من بمونن. وقتی وسایلم رو‌ جمع کردم و برگشتم که سوار بشم. دیدم اتوبوس پُرِ پُر بود. خیلی‌ها ایستاده بودن. ولی دیدم رو صندلی که من میخواستم بشینم، یک نفر نشسته و کیفشو گذاشته جای من! هیچکس هم اعتراض نکرده بود. این شخص هم میشناختم، دوست دوره راهنماییم بود که خیلی وقته ازش خبری ندارم. فکر کردم شاید جا برای من گرفته، از دوستم(صاحب اتوبوس) پرسیدم من میتونم سوار شم؟ گفت نه، من هم بحثی نکردم دیگه، دیدم نمیتونم سوار شم، گفتم خب باشه ، پیاده میرم. رفتم سر خیابون دیدم چارراهیه. من هم تو خواب ادرس‌هارو قاطی میکنم داشتم فکر میکردم که از کجا باید برم؟ یدفعه دیدم همون اتوبوس اومد با خودم گفتم قرار بود اول بره سمت خونه ما پس من باید برم خیابونی که اتوبوس رفت. رفتم همونجا به مترو رسیدم. وارد سالن که شدم صدای قطار رو شنیدم که داشت میرفت. رفتم بلیط بگیرم که از خواب بیدار شدم. یعنی نه به اتوبوس رسیدم، نه به قطار، نه هم رسیدم خونه.

 49. محمد جواد مدبری

  سلام من خواب دیدم ماشینم خراب شده و بردمش تعمیر گاه تعمیر کار آشنا هست من نمیشناسمش ولی خیلی بهم اعتماد داره در حدی که ماشین رو درست کرد سوئیچ رو دادبهم و کلید تعمیرگاه رو هم داد بهم بعد خودش رفت من توی طول خواب میخندیدم و شاد بودم

 50. فتانه

  با سلام چندسال پیش خواب دیدم که الان هم گاهی به آن خواب فکر میکنم و دوست دارم تعبیرش را بدانم
  من و شوهرم در قبرستان ایستادیم در حالی که ماشین ما پشت سر ما و نزدیک ماست و ما یک قدم به جلو برمیداریم ماشین همچنان پشت ما ولی هربار با یک قدم به جلو تمام قبرهای پشت سر ما فرو میریزد چند قدم که رفتیم ماشین هم پشت سر ما، ولی بلاخره ماشین هم درون یک قبر فرو رفت .
  چند سال از دیدن این خواب گذشته و ما هم دو سال پیش آن ماشین رو به یک آشنا فروختیم ، میخوام بدونم خواب تعبیری داره؟

 51. Hooman

  سلام خواب دیدم دریک جایی برای مهمانی رفتیم قراربود من با دوستان به مسابقه فوتبال برم اما نشد اخرشب که اومدم تو هتل به درخواست دوستان رفتم ماشینمو از جلوی دربیارم که دیدم ظبط وباند .رو بردن و دوتادر عقب باز وچراغای عقب یکیش شکسته من سریع به مامورراهنمایی که از دوستان واقعی در بیداری است گفتم وسریعا آن شخص رو که از دوستان من هست که مدتی قبل باهم بحث کردیم اما قهرنیستیم رو پیدا کردیم میخواستم تعبییر این خواب رو بدونم ممنونم

 52. محمد

  سلام
  من در خواب دیدم که دارم ماشین خودم رو می‌شورم و ماشین صفر هست و می‌خوام خانواده رو ببرم بیرون قبل از اینا توی یک میدان که ماهی های مختلفی بود بودیم
  میشه تعبیر رو بهم بگین ممنون از سایت شما

 53. مرضیه+زمانی

  سلام
  چرا خوابای منو جواب نمیدینذهنم خیلی درگیره واقعا اعتقاد دارم، بجز شما هم کسی رو نمیشناسم درست تعبیر کنع تو را خدا جواب بدهید
  من خواب دیدم دوست پسرم با یک ماشین مدل بالای قرمز از شهر خودش تهران میومد که به من برسه و مسیرش یک بیابون بود که هیچ گیاهی نداشت و دو طرف جاده پر از دختر های بی حجابی بود که میرقصید ن و راه میرفتن ولی دوست پسرم بهشون هیچ اعتنایی نداشت

 54. مرضیه+زمانی

  سلام
  من خواب دیدم دوست پسرم با یک ماشین مدل بالای قرمز از شهر خودش تهران میومد که به من برسه و مسیرش یک بیابون بود که هیچ گیاهی نداشت و دو طرف جاده پر از دختر های بی حجابی بود که میرقصید ن و راه میرفتن ولی دوست پسرم بهشون هیچ اعتنایی نداشت
  ممنون میشم تعبیر کنید

 55. امیر

  سلام من خواب دیدم ماشینی که دوسش دارمو خریدم میشه بگید تعبیرش چیه؟

 56. فاطیما

  خواب دیدم همسرم باموتوراومده دم درحیاط بعدمن رفتم باهش دست دادم ولبشوبوسیدم همینطورکه بغلم کردگفت چه خبرگفتم هیچی تونبودت منومسخره کردندپسرعمه هام بعدیک مشت زدم به کمرش داشت ازالکی میگفت خیلی دردم اومدامادردنداشت
  بعد دیدم داخل خانه نشستم بابام خوابه شوهرم زنگ زده میگه بگذارحرف بزنم دیدم داره ازپشت گوشی همینطورحرف میزنه صدای خنده بچه هامیادبعددیدم یکی از بچه ها ویس فرستاده برام وعکس همسرم فرستاده من انگارمیخوام باهاش ازدواج کنم بایدنظربدم منم میگم چرااینقدرتغییرکرده نمیخوامش

 57. عباس

  سلام خسته نباشید
  خواب ماشینم که دزدیده شده رو دیدم که یه جا پارک بود و چون سوییچش همراهم بود سوارش شدم
  ولی تا اومدم استارت بزنم فهمیدم که خوابم و از خواب پریدم

 58. نازی

  سلام
  من در خواب دیدم که سوار ماشین پرشیا شدم و رفتم پیش یک خانم و از اونجا سوار ماشینش شدیم دو نفری رفتیم به یک مرکز تجاری و همینطور که دور می زدیم وارد یک بازار قدیمی شدیم هر دو نفر ما این بار سوار اسب بودیم داشتیم توی بازار قدیمی با اسب می رفتیم که رسیدیم به یک نمایشگاه ماشین های لوکس و شاسی بلند. نمایشگاه چند طبقه بود خواهرم رو کنار خودم دیدم و من و خواهرم با آسانسور بالا رفتیم آسانسور با سرعت زیادی بالا می رفت و من ترسیده بود و کف آسانسور رو به آسمان خوابیده بودم و خودم رو سفت گرفته بودم ولی خواهرم نترسیده بود. تمام طبقات ماشین های لوکس و شاسی بلند داشت که در بازار بعضی هاشون رو ندیده بودم دوباره با آسانسور با همون سرعت بالا پایین اومدیم. و من از اینکه سوار آسانسور شده بودم ترسیده بودم.وقتی پیاده شدیم خواستم برگردیم اون خانم هم دیگه نبود و برگشته بود ما هم پیاده تا پیش ماشین خودم که پرشیا بود قصد رفتن کردیم و راه افتادیم.
  ممنون میشم خواهم رو تعبیر کنید یا حق

 59. سارا

  سلام وقتتون بخیر
  من خواب دیدم بعد از تموم شدن کلاسمون استادم که پسر جوونیه میگه بیا من میرسونمت خونه بعد خودش جلو جلو میرفت تا رسیدیم به ماشینش که یه ۲۰۶ سفید بود بعد دیدم کلی بچه های کوچیک سوار شدن که اونارو برسونه و من دیگه جا نمیشدم. استادم چند نفرشونو بیرون کرد من جاشدم صندلی عقب نشستم. سوار که شدم انگار خیلی داخل ماشین بزرگتر از ۲۰۶ بود بعد اخرش هم خودش جای راننده نشست و با بقیه بچه ها راه افتادیم.

 60. سارا

  سلام وقتتون بخیر❤
  من خواب دیدم استادم که پسر جوونی هست بهم میگه بیا بعد از کلاس من برسونمت خونه بعد میریم سوار ماشینش بشم یه ۲۰۶ سفید داره بعد یه عالمه بچه های کوچیکم که انگار شاگردشن سوار میشن که باعث میشد من جا نشم. اون چندتاشونو بیرون کرد من نشستم صندلی عقب با بقیه بچه ها. وقتی هم که تو ماشین نشستم انگار خیلی داخل ماشین بزرگ بود. بعد خودش سوار شد رانندگی میکرد.

 61. مرضیه زمانی

  سلام
  وقت بخیر میشه خواهشا تعبیر خواب من را هم بگید
  خواب دیدم دوست پسرم با یک ماشین مدل بالای قرمز از شهر خودش تهران ، داشت میومد شهر من اصفهان که به من برسه و مسیرش یک بیابون بود که هیچ گیاهی نداشت و دو طرف جاده پر از دختر های بی حجابی بود که میرقصید ن و راه میرفتن ولی دوست پسرم بهشون هیچ اعتنایی نداشت
  تو را خدا بگید تعبیرش چیه یک دنیا ممنون

 62. الیا

  سلام وقتتون بخیر
  من خواب دیدم دو نفر از آشناهای فامیل توی یه ماشین قرمز بدون سقف نشستند و من اونا رو دیدم و وقتی خواستم ک بایستند یکم صبر کردند و رفتند.

 63. فرید

  باتقدیم سلام
  من خواب دیدم سوارماشین مشکی بسیارلوکس هستم. البته خریدم

 64. Alaleh

  سلام
  وقتتون بخیر
  من خواب دیدم سوار یه ماشین بزرگ بودم که چرخ نداشت مثل تانک بود به جای چرخ ماشین و ظاهدش هم رنگ مثلا جرثقیل بود. من بودم و راننده. یه بار دنده عقب رفت گفتم ترممز کن. زمین خالی شده نرو. ترمز کرد و مشکلی نیود. دوباره خواست بره عقب که نتونست کنترل کنه و افتادیم تو شیب تند و بعد یه سقوط آزاد کردیم و در انتها انگار آب دریا و یا رودخانه بزرگ بود نزدیکش که شدم با یه ترس عمیق بیدار شدم.
  لطفا تعبیرش رو بگید.
  ممنون

 65. نسرین اسدپور

  سلام خواب دیدم در دوروز پشت هم که سوار بر ماشین با دوتا از اموات سوار شدم

 66. مرضیه

  سلام
  من خواب دیدم دوست پسر سابقم با یک ماشین مدل بالای قرمز از تهران داشت میومد اصفهان که به من برسه و تو راهشم یک بیابون خشک بود که هیچ گیاهی نداشت و دوطرف بیابون زن های بی حجابی بودن که راه میرفتن و میرقصیدن اما به اونا هیچ اعتنایی نداشت
  میشه بگید تعبیرش چیه

 67. امیر

  سلام تو خواب پراید داشتم که شباحتی به پراید خودم نداشد ولی سقفش برق شده بود ومن هم شقفش را باز و بسته می کردم ولی ماشین داقون تر از ماشین خودم بود

 68. عللی

  سلام من تو خواب دیدم که سوار بر ماشین و تنها هستم ودر جاده ی پر از سنگ رانندگی میکنم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این تعبیر است که شما در مسیر زندگی با مشکلات ریز درشتی روبرو خواهید شد و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 69. امین

  سلام من خواب دیدم من و برادرم صاحب ماشین پژو 207i شدیم و برادرم پشت فرمونه. تعبیرش چی میشه؟ این روزا خیلی به ماشین خریدن فکر می کنم اما بودجه ندارم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشات گرفته از افکار شما و نیاز شما است و اینکه دارای تعبیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید.

 70. مهلا

  سلام من خواب دیدم منتظر اتوبوس هستم وقتی ک‌میاد خیلی داغونه درو پیکر نداره صندلیاش لقه و هر لحظه ممکنه کنده بشه من یکی از اون صندلی لقا رو میگیرم تا حرکت‌کنه …خیلی ترسیدم ک بیوفتم بیرون ولی بعد یکی مسافراپیاده شد و من‌رفتم روی یکی از صندلیایی ک راحتتر بودو امنیتش بیشتر بود ولی همچنان سفت‌گرفته بودمش چون میترسیدم بیوفتم ولی اونجا راحتتر بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما در مسیر زندگیتان به جایگاه شغلتان اطمینان ندارید و همیشه ترس از دست دادن موقعیتشان هستید و اینکه در آینده به نقطه امن کاری خود خواهید رسید که نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 71. فرشاد

  سلام .خواب دیدم ک با ماشین خودم بودم ماشینم در حالت پارک بود دوتا مسافر زن چادری اومدن سمت ماشینم ازم خواستن ک برسونمشون خلاصه قبول کردم و یکی جلو سوار شد یکی هم عقب بعد توی ذهنم حس خوشحالی بهم دست داد ک فعالیت خوبه اصلنم توجه نداشتم بهشون فقط فکرو اندیشم این بود ک مسافر هستن و ب مقصد برسونمشون. تعبیرش چیه

 72. یاس

  من در گذشته زنانی که ۱۵ سال داشتم خواب دیدم یه ماشین فراری قرمز رنگ دارم و سوارش شدم تا سفر کنم میدونستم دارم میرم مشهد حرم امام رضا تو راه سرعتم خیلی بالا بود .
  چند بار دیگه همین خواب رو دیدم

 73. فاطی

  با سلام و خسته نباشید❤
  من خواب دیدم با صمیمی ترین دوستم تو ی مدرسه هستیم و برای برنامه ای مجبوریم ک چندتا از بچه ها از مدرسه خارج بشیم یکی از بچه ها اومد گف مامان بابات حالشون ب هم خورده خوب نیستن باز میخوای بری گفتم اره و رفتم کلا تو راه مدرسه ما خیلی پسر میاد حتی شخصی ک من دوسش دارم ولی ندیدمش قصدمم دیدنش بود ولی نشد

  بعد تو راه منو رفیق صمیمیم داشتیم از پیاده رو میرفتیم و از بقیه جلوتر بودیم ک خیلی ماشین دیدیم پر از پسر تو پیاده رو پارک کردن و ما میتونستیم ب راحتی رد شیم من سمتشون بودم نگاه کردم ب دوستم ک مثلا من مشغول اینم ب پسرا توجهی ندارم ولی کلا یکی نگام کنه خندم میگیره ب دوستمم گفتم دارم منفجر میشم از خندع

  خلاصه رفتیم تو بازار من هر قدمی ک برمیداشتم پاهام‌ گلی بود رد گلی میموند ی ماشین مثل مال ما رد شد رفیقم بهم گف ببین شاید اونا مامان باباتن میخوان دنبالمون کنن ببین رد پاتن میمونه ولی من نگا کردم پلاک ما نبود و من کفشامو شستم تو راه برگشت بودیم دوباره از جلو همون ماشینا ک یهو ی ماشین ی ذره اومد جلو و دیگه ندیدم چیزی وقتی چشام باز کردم تو مدرسه داشتن میرزن بهمون من بهوش اومدم ولی دوستم نه

  هیچ اسیبی هم ندیدیم و هیچ دردیم نداشتیم فقط ی چیز مربعی کوچیک با نخ بسته شده تو گلوم بود اون در اومد همچی حل شد بعد واسه دوستمم بزور در اوردیم نگاش کردم و محکم بغلش کردم و گریه کردم دوتا از زنعمو هامم بود هی بشون میگفتم تورو خدا بگید ما بش گفتیم بره مامانم نفهمه خودم رفتم بعد بابام اینا اومدن دنبالم داداشم گف اجی صحنش از ذهنم پاک نمیشه خواب دیدم صحنشو مامانم اینا هم چیزی بهم نگفتم ولی لباسای مامانم افتضاح بود ی دامن کوتاه با سر لخت و اینا بابامم گف بهش ک لباسات مناسب اینجا نیس
  تعبیر میشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب خوابی بسیار طولانی است که قسمت های زیادی از ان به واقعیت شما مربوط است و دارای تعبیر نیست اما بدانید که در کلیت این خواب به شما هشدار داده شده است که مسیری را انتخاب کرده اید و یا اننتخاب خواهید کرد که سبب خواهد شد از موقعیتی غافل بمانید و از دست شما برود و این برای شما خیر نیست و بدانید که در خواب شما کفش گلی نشان از کار اشتباهی است که در حق روابطتان می کنید و در اخر سبب خواهد شد که هم شما و هم خانوادیتان از اصرار شما بر این موضوع اسیبی ببینید.
   در روش خود تجدید نظر باید کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 74. رضا

  سلام خواب دیدم سوار ماشین مشکی و خوبی هستم و برادرم و یکی از فامیلام هم سوارشن و اونا بهم میگن تو میترسی تند برونی و من هم شروع به تند حرکت کردن کردم و ماشین چپ کرد و نابود شد و بعدش حسرت اون ماشینو میخوردم و میگفتم که تقصیر اونا بود که اینطوری شد لطفا تعبیر خوابمو بگید ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما به این صورت تعبیر میشود که شما در میر زندگیتان موقعیت بسیار خوبی کسب خواهید کرد و فرمان زندگیتان را به دست گرفته اید و ارام ارام مسیر پیشرفت را در حال پیمودن هستید که افرادی که در اطراف شما هستن شما را با هر روشی که شده میخواهند از بهترین شرایط زندگیتان منحرف کنند و به بی راهه بکشانند و اینکه شما باید جلو دار انها باشد تا مشکلی برایتان پیش نیاید و نباید به هر سخن و رفتاری عکس العمل نشان دهید . و دشمن های خودتان را در غالب دوست بشناسید . صدقه بدهید و به تصمیمات خودتان اتکا کنید .
   سربلند و پیروز باشید .

نظر خود را بیان کنید