تعبیر خواب ماشین سنگین (کامیون)

دیدن ماشین سنگین (کامیون) در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن ماشین سنگین (کامیون) در خواب چیست؟

دیدن ماشین سنگین و تریلی در خواب چه تعبیری دارد

کامیون (ماشین سنگین، تریلی) در خواب های ما تعبیر واحد و خاصی ندارد و اشاره به چیزهای مختلفی می تواند باشد. این تغییر در تعبیر و اختلاف در تشخیص این طور منظور می شود که کامیون به شما تعلق داشته باشد یا به دیگری یا کامیونی که ندانید به چه کسی تعلق دارد.

تمام این اختلاف در تعبیر موقعی باید مورد اعتنا واقع شود که ماشین سنگین (کامیون) محور خواب بیننده خواب باشد در غیر این صورت کامیون نیز یکی از اجزا تشکیل دهنده خواب است که اثر کلی و تعیین کننده ندارد.

اگر در خواب کامیونی باشد و شما احساس کنید که آن کامیون به شما تعلق دارد کامیون دوست و شریک و انبازی است که به او اتکا زیاد دارید و اثرش در زندگی روزانه شما است.

اگر در عالم خواب درک شما چنین باشد که آن ماشین سنگین (تریلی) را قبلا نداشتید و تازه به شما تعلق یافته چنین دوست و شریک موثری در زندگی شما پیدا می شود ولی اگر حس کنید که قبلا هم آن را داشتید دوستی است از میان کسانی که می شناسید و لی به تاثیر او وقوف نداشته اید.

اگر در بیداری کامیونی نداشته باشید و در خواب ببینید که کامیونی دارید که آن کامیون چرخ ندارد یا چرخ آن پنچر شده یا به هرعلتی باز مانده در استفاده از امکانات مشکلی برای شما پیش می آید یا خوتان غفلت می کنید که از کار باز می مانید.

اگر کامیونی داشته باشید که در خواب آن را بفروشید دوستی را از دست می دهید که تعیین کننده می تواند باشد.

اگر در خواب ببینید کامیونی داشته اید که آن را دزدیده اند و شما برای یافتن آن جستجو می کنید به شما خیانت می شود و بین شما و دوستتان جدایی می افکند.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب ماشین

☺ تعبیر خواب «ماشین سنگین (کامیون)» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «ماشین سنگین (کامیون)» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

12 دیدگاه

 1. سلنا

  سلام..
  خواب دیدم دکتر هستیم و دکتر میگه که مشکلتون حل میشه برین بعد تو خیابون تریلی خیلی بزرگی که ما سمت چپ اون قرار داریم شروع به حرکت میکنه و ما داخل ماشین هستیم و زیرش قرار میگیریم و راننده تریلی نمیدونه که داره مارو له میکنه و من حیغ میزنم بوق میزنم و شوهرم سقف ماشینو گرفته از خواب پریدم تعبیرش چیه ممنون میشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که به این معنا می تواند باشد که شما در زندگیتان با مشکلی روبرو هستید که برای شما بسیار بزرگ است و از این رو این مشکل را برای خود بسیار حل ناشدنی می دانید که در خواب خود به صورت ترسی آن را دیده اید که نمی توانید در مقابل ان بایستید.
   نباید از بابت این خواب نگران باشید اما باید در زندگی خود با تلاش خود مشکلات را حل کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. Khanom.m

  سلام.تو واقعیت من یه خواستگار دارم که اونا یه شهر دیگه هستن ما یه شهر دیگه و همشون ماشین سنگین دارن (تریلی) بعد من برای این ازدواج دو دلم و نمیدونم جوابم چیه.

  خواب دیدم که یه عالمه تریلی به سمت خونمون در حال حرکت هستن و از جاده های کوهی و رودخونه عبور کردن بعد یدفعه یه عالمه جمعیت زن و مرد وارد خونمون شدن و نشستن و شروع کردن صحبت کردن ولی من متوجه نشدم چی گفتن خواستم ببینم تعبیرش چیه ممنون میشم جواب بدین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب دارای تعبیر نیست و از انججا که در واقعیت هم این موضوع برای شما وجود دارد فقط نشانه از تصورات ذهنی شما به اتفاقی که در حال انجام گرفتن است دارد.
   سربلند و پیروز باشید

 3. Azam

  سلام. مامانم دیشب خواب دیده ک من سوار یه کامیون بزرگ شدم توی یه مسیر باریک و سخت بودم آخرش کامیون رو در انداختم تو جاده اصلی و مسیرمو ادامه دادم و در حالت خواب کامیوم واسه برادرم بود اما من رانندش بودم‌. ممنون میشم نظرتو بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما امده است که به معنای رفیق و دوستی خیر است که در اینده ای نزدیک به شما خواهد رسید و این خواب برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 4. سلمان نوروزی

  سلام
  خواب دیدم سوار یک کامیون کوچک هستم و از مسیر برعکس باقی ماشین‌ها وارد پمپ بنزین بزرگی شدم به اولین نازل که رسیدم نازل آویزان بود و نتوانستم گازوئیل بزنم و این بار از مسیر درست وارد لاین دیگری شدم و میخواستم گازوئیل بزنم که نازل پمپ به ماشین نمیرسید مسئولش به من گفت که باید شیلنگ به نازل وصل کنم
  در حال جستجو طنابی پیدا کردم که از وسط زخمی بود که آنرا جدا کردم و سر آنرا گره زدم تا از هم باز نشود با این خیال که میشود به جای شیلنگ به نازل وصل کرد تا به ماشین برسد
  در همین حال راننده ماشینی که پشت سر من معطل شده بود آمد و خواست ماشین من را جابجا کند تا بتواند خودش گازوئیل بزند بعد من که آماده شدم گازوئیل بزنم و جابجا کرد
  پس از آماده کردن طناب برگشتم و مسیر ماشن را نگاه کردم
  مجدد که برگشتم طناب را به نازل وصل کنم نازل اصلا نبود و بیرون را نگاه کردم اصلا ماشین هم نبود و بیدار شدم
  لطفا تعبیر کنید
  ممنون
  آیا نظر من ارسال شد؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانیدکه می تواند به این معنا باشد که شما دوستی داریدکه نیاز به کمک شما پیدا خواهد کرد و از این رو شما قصد به کمک به ایشان می کنید اما تلاش شما موفقیت امیز نخواهد بود و از این رو برای شما سبب آن خواهد شد که ایشان را از دست بدهید و یا اینکه دوستی شما از بین برود و از این رو باید بسیار اگاه باشید و حتما هم صدقه بدهید.
   سربلندو پیروز باشید

 5. Amir

  سلام خواهرم خواب دیده من سوار بر جنیان هستم و روی جنیان راه میروم
  خودمم دو شب قبل خواب دیدم شیطان را کشتم
  تعبیرش چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب خواهرتان نشان بر این امر است که شما از دشمنتانظفر پیدا خواهید کرد و اینکه در مسیر کاریتان باعث پیشرفت و خیر است و کشتن شیطان هم نشان بر این است که شما نفس اماره خود را از بین خواهید بر و نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. مهدی

  خواب دیدم که کامیونی (۶ تن یا همان کمپرسی) پرتقالی خوشکل و صفر دارم که دایی من پیشام امد و راجب آن حرف میزدیم که یک نشانه رو کامیون نظرم را جلب کرد دو تا حرف انگلیسی بود SD پرسیدم این به چه معناست که دایی من گفت این ماشین دو نوع دارد این که شما گرفتید اتاق قشنگ تری دارد ولی متورش ضعیفتر است نمنه دیگری قویتر است ولی به این قشنگی نیست من هم گفتم این خیلی مهم نیست و رفت من هم سوار کامیون شدم و به حرکت افتادم ولی بلا تکلیف بودم که کجا برم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب ممکن است اشاره ای به آن باشد که شما در اینده ای نه چندان دور دوستی کسب خواهید کرد که برای شما خیر است اما نباید بسیار زیاد بر آن حساب کنید.
   سربلندو پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید