تعبیر خواب ماشین سنگین (کامیون)

دیدن ماشین سنگین (کامیون) در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن ماشین سنگین (کامیون) در خواب چیست؟

دیدن ماشین سنگین و تریلی در خواب چه تعبیری دارد

کامیون (ماشین سنگین، تریلی) در خواب های ما تعبیر واحد و خاصی ندارد و اشاره به چیزهای مختلفی می تواند باشد. این تغییر در تعبیر و اختلاف در تشخیص این طور منظور می شود که کامیون به شما تعلق داشته باشد یا به دیگری یا کامیونی که ندانید به چه کسی تعلق دارد.

تمام این اختلاف در تعبیر موقعی باید مورد اعتنا واقع شود که ماشین سنگین (کامیون) محور خواب بیننده خواب باشد در غیر این صورت کامیون نیز یکی از اجزا تشکیل دهنده خواب است که اثر کلی و تعیین کننده ندارد.

اگر در خواب کامیونی باشد و شما احساس کنید که آن کامیون به شما تعلق دارد کامیون دوست و شریک و انبازی است که به او اتکا زیاد دارید و اثرش در زندگی روزانه شما است.

اگر در عالم خواب درک شما چنین باشد که آن ماشین سنگین (تریلی) را قبلا نداشتید و تازه به شما تعلق یافته چنین دوست و شریک موثری در زندگی شما پیدا می شود ولی اگر حس کنید که قبلا هم آن را داشتید دوستی است از میان کسانی که می شناسید و لی به تاثیر او وقوف نداشته اید.

اگر در بیداری کامیونی نداشته باشید و در خواب ببینید که کامیونی دارید که آن کامیون چرخ ندارد یا چرخ آن پنچر شده یا به هرعلتی باز مانده در استفاده از امکانات مشکلی برای شما پیش می آید یا خوتان غفلت می کنید که از کار باز می مانید.

اگر کامیونی داشته باشید که در خواب آن را بفروشید دوستی را از دست می دهید که تعیین کننده می تواند باشد.

اگر در خواب ببینید کامیونی داشته اید که آن را دزدیده اند و شما برای یافتن آن جستجو می کنید به شما خیانت می شود و بین شما و دوستتان جدایی می افکند.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب ماشین

☺ تعبیر خواب «ماشین سنگین (کامیون)» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «ماشین سنگین (کامیون)» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


79 دیدگاه

 1. حسن

  با سلام. من خواب دیدم یه تریلی نو ( 18 چرخ نو) خریدم و باهاش رانندگی میکنم خونوادمم همراهم بود بعد میرم یه جایی پارک میکنم اقوام میان میگن مبارکت باشه

 2. شقایق

  سلام خاب دیدم به سبب بی محلی همسرم از مسیری که داشتیم میرفتیم عقب موندم و وسط جاده دوتا تریلی با سرعت به سمتم امدن و من منتظر برخوردشون بودم ولی اونا از کنارم رد شدن و من وسطشون یودم.

 3. امید

  سلام.من خواب دیدم یکی از دوستام ی کامیون داره و باهم سواریم.یهو تو آب گیر میکنیم و چرخا ی حالت ک انگار داره غرق میشه دوستم ناراحت و غمگین میشه ولی من با کمک افرادی ک دو و بر هستن وسایلی که برای دوستم مهم بود رو از کامیون اوردیم پایین بعدشم تونستیم کامیون رو از غرق شدن نجات بدیم.ممنون میشم تحلیلتون بگین از این خواب

 4. محسن

  خواب دیدم تریلی مردی را جابجا میکنم که ب دخترش علاقه مند بودم حالا ازدواج کرده ینی هنوزم دوسش دارم

 5. محمدرضا

  در عالم بیداری که دراز کشیده بودم لحظه ای خوابم برد دوخوابه وحشتناک دیدم خواب دیدم که یک پسر کوچک چوپانی میکند وبا راهزنان یکی شده جلوداری کرده وازمردم اخازی میکنند و از قبل ما هم همسایه پیر سابق مان هم در آنجا بود با داس کشاورزی که سیه پوش بود فکرکنم یادم رفته پسر بچه چوپان نمیدانم چه گفت همسایه بافهاشی به بچه گربه اش گرفت وقتی براه ادامه دادیم دیدم همان رازنها بدنبال ما آمده با ماشین های غول پیکر میخواهند بخاطر سخنان پیرمرد مارابکشند اما با فریب آنها را سردرگم کرده و ماشین چپ کرده و به پرت گاه افتاد قبل این دیدم که مادرم در بالکن لباس پهن میکرد خشک شود ناگهان یکی با چادر ازطرف حمام آمد بیرون با صدای مادرم گفت میرم خانه پدری شاید شب نیام خواست بره بیرون جلوشو گرفتم لحظه ای چهره اش را دیدم نه چهره اش شبیه مادرم بود نه قداندازه آن شبیه مادرم بودونه قیافه آن سیاه شده بود صورتش قابل تشخیص نبود ولی هرچه بود یک زن بود وقتی به مادرم تعریف کردم اولش خندید بعد از مدتی گریه کرد چیزی نگفت تعبیر این چه میتواند باشد

 6. سلطانی

  خواب دیدم دایی مامانم ماشینش عوض کرده تریلی خریده نزدیک امامزاده پارک کرده بود رفته بود امامازاده بود ک ما رفتیم دیدم اونجا تو قبرستون ی قبرم کنده بودن ولی نمیدونم براکی بود

 7. Leylahastm

  سلام من خواب دیدم بابام از ماشین بزرگ پیاده شده و ماشین وسط خیابون بود و من سوار شدم ولی بلد نبودم دوتا دختر با یه پسر راهنما میزدن و پارک کردنشو بهم یاد میدادن…وقتی من پارک کردم با اونا آشنا شدم و باهم انگاری رفیق شدیم
  میشه تعبیرمو بگین؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر اساس تعبیر خواب می تواند نشان از ان باشد که شما در اینده کاری بزرگ را باید مدیریت کنید که برای شما خیر است و بدانید که کمک دیگران را نادیده نگیرید.
   سربلند و پیروز باشید

 8. سید رضا حسینی

  سلام خسته نباشید
  دیشب در خواب ماشین سنگین خریدم و خودم هم داشتم باهاش رانندگی میکردم نمیدونم تعبیرش چیه
  لطفا منو راهنمایی کنید

 9. عباس

  سلام مادرم خواب دیده که ماشین ترلی نو خرید تعبیر این خواب چیست

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر اساس تعبیر خواب تریلی و یا هر وسیله ای سنگین می تواند خیر باشد و نشانی از ان باشد که ایشان را کاری بزرگ در پیش است که برای شما هم خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 10. بهادر

  سلام من خواب دیدم رفتم تو شرکت رو یه ماشین بنز ده چرخ جایی که قبلا در عالم واقعیت اونجا کار میکردم کار کنم ولی ماشین خراب بود به مکانیک شرکت گفتم بیا درستش کن موقعی که درستش کرد میخاست امتحانش کنه یه ماشینی دیگه شده بود مثلا شکلش مثل ماشینهای خیلی قدیمی کلا شکلش عوض شده بود ولی ماشین درست نشده بود موقعه حرکت خودش به درو دیوار میزد لطف کنید تعبیرش بگید

 11. آراز

  خواب دیدم یه کامیون ولوو تک اونور خیابان توسط یه آشنا که من به دخترش علاقه دارم پارک شد خیلی خوش رکاب وخوب بود فقط لاستیکهاش فرسوده بود بدلیل اینکه فکر کنم تو معدن کار میکرد، همراه یه اسب سیاه و بسیار زیبا که پشت ماشین حرکت میکرد بعد رفت پیش همون آقا . همزمان دخترش هم پیشش بود رفته بودن تو قصابی روبروی خونه مون که اون پسر قصابه از دوستام هستش. این خواب خیلی واضح بود. و اینکه پدر و دختر منو نگاه میکردن ولی من روم نمیشد برم پیششون. در ضمن این آقا هم محلی مونه و سلام و احوالپرسی داریم باهم.و اینکه این دختر حدودا ۱۵ سال از من کوچیکتره. تو واقعیت کاملا خانواده شون و خود دختر میدونه بهش علاقه دارم.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب میتواند نشانه هایی برای شما داشته باشد که در ان به شما اشاره شده است که ممکن است انتخابی صحیح برای شما باشد که در ان مسیر زندگی شما بهتر خواهد شد و از این رو خوابی بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 12. آرش

  سلام خسته نباشین من خواب دیدم تو یه پایانه ای هستیم و دارم با خانواده خودم خداحافظی می‌کنم واسه یه سفر دور که من خیلی دلتنگ بودم و دوست داشتم پیش اونا بمونم سفر ماهم با یه تریلی بود انگار من شاگرد اون تریلی بودم بعد که رسیدیم مقصد من رفتم چادر کامیون و باز کنم بارشو خالی کنم دیدم بارش بادمجان هست به خودم روحیه میدادم که دلتنگ نباش خیال کن اصلا جایی نیومدیم وقتی از خواب بیدار شدم خیلی روحیم خراب بود و دلتنگی شدید داشتم

 13. خوشنود

  سلام و عرض ادب
  مادرم خواب دید نامزدم با یه کامیون پر از بار چوب اومده جلو خونمون و من اومدم خونه چای اینا برداشتم برای تو راهی و سوار شدیم رفتیم و نامزدم خیلی خوبو مسلط فرمون کامیون دستش بود بعد مامانم از پنجره نگاه میکنه به من میگه ایمان کامیوندارم بود !؟ با خوشحالی میگه عجب دست فرمونی هم داره و خیلی هم براش زیبا شده بود.در واقعیت شغلش این نیست

 14. خوشنود

  سلام و عرض ادب
  مادرم خواب دید نامزدم با یه کامیون پر از بار چوب اومده جلو خونمون و من اومدم خونه چای اینا برداشتم و سوار شدیم رفتیم و نامزدم خیلی خوبو مسلط فرمون کامیون دستش بود بعد مامانم از پنجره نگاه میکنه به من میگه ایمان کامیوندارم بود !؟ با خوشحالی میگه عجب دست فرمونی هم داره و خیلی هم براش زیبا شده بود.در واقعیت شغلش این نیست

 15. مهسا

  سلام وقت بخیر
  من خواب دیدن یکی دو تا ماشین آلات بهمراه خودروهای معمولی در جاده در حال حرکت هستن

  • تعبیر خواب

   با سلام
   تعبیر خواب شما میتواند خیر باشد و نشان بر این داشته باشد که شما در مسیر پیشرفت کاری قرار دارید که باید به ان اهمیت دهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 16. زهرا

  سلام وقتتون بخیر .خواب دیدم توی حیاط همسایه مون ی تریلی کانتینر دار بزرگ وایساده تعبیرش چه برای خودم چه برای همسایه بفرمایید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب برای شما می تواند به این تعبیر باشد که با کسی آشنا شوید که بسیار برای شما خیر است و کسی است که به ان توانید اتکا کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 17. سلطانی

  سلام دیشب خواب دیدم دوتا ماشین کامیون گرفته بودم یکی ده چرخ برای کارای توی شهر مثل اجر وماسه ویکی هم تریلر برای بیرون شهر بابام هم که فوت شدن گفتم یکیشو شما بردار یکیشو من

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند خوابی خیر باشد و نشان از ان باشد که در اینده نزدیک خیری به شما و ایشان به واسطه ی شما رسد که بسیار خوب است و باید برای ایشان خیراتی دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 18. مرتضی

  سلام
  خواب دیدم بدون اجازه همسایه سوارتریلی آنهاشدم وبعدازمدت کوتاهی دوباره آنرابرگردوندنم وکلی هم معذرت خواهی کردم البته همسایه هم پذیرفت وبامن دعوانکرد وبعدش هم همسایه نذری درست کردوبه مردم داد

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اگر در واقعیت ایشان هم جون وسیله ای دارند که این خواب نشان از ان می تواند نشان از ان باشد که نباید مسیر دیگری را بروید و زندگی خودتان را باید ادامه دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 19. نازنین

  با سلام من باردار هستم خواب دیدم شوهرم یک تریلی خریده و به من داده و من سوار تریلی شدم و رانندگی میکنم این خواب تعبیری داره ؟؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب خوابی بسیار خیر است ومی تواند نشان از اینده ای دهد که در ان خیری به شما رسد که به واسطه ی ان مسیر زندگیتان اسان تر شود.
   سربلند و پیروز باشید

 20. نازنین هنگرووانی

  خواب دیدم همراه پدر مرحومم سوار بر ماشین بزرگ و سنگین مثل اتوبوس بدون سقف یا وانت بدون سقف بود در هر صورت ، این ماشین ب سرعت زیادی می‌رفت همه خونواده توش بودیم منم آغوش پدرم بودم موهامو شونه میزد تعبیرش رو میشه بگید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند به علت دلتنگی ایشان باشد و بدانید که ممکن است دارای تعبیر نباشد و از طرف دیگر هم ممکن است نشان از مسیر زندگی خانوادیتان باشد که به خیر بوده است.
   سربلند و پیروز باشید

 21. فاطمه

  خواب دیدم همسرم تعدادی تریلی جلوش هستن، ولی مال خودش نبودن ،قصد داشت بعد این راننده تریلی بسه، رنگ آنها نارنجی و قرمز بودن، تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است این خواب نشان از ان باشد که ایشان در مسیر زندگی انتخاب های زیادی دارند که بسیار خوب و خیر است و از این رو خوابی خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 22. حسین

  سلام وقت بخیر بابای من با عموم یک کامیون بزرگ شریکند و اینکه بابام یک لخته خون تو رگ اصلی پاش هست دکتر هم گفته اگه بری پشت تریلی ممکنه خدای نکرده لخته بریزه تو قلبت و سکته بکنی و بابام دیگه نمیره پشت فرمون ولی عموم یه کوچولو داره سر بابام رو کلاه میذاره و اینکه تازه گیا عموم داره میره زن دوم بگیره بابام هم گفته ماشین رو میکنم تو بنگاه که یکی دیگه بیاد بخره و میره با اون یکی عموم شریک شه که اون یکی دیگه مرد خوبیه و قصد خرید کامیون داره

  خلاصه من خواب دیدم سوار همین کامیون ((بابام هم کنارم بود)) شدم و محرم هم بود و روی حسینیه پشت ماشین بابام این کاروان بودم و خلاصه خیلی خواب خوبی بود تعبیرش چی میشه؟؟ ببخشید انقد طولانی شد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   با توجه به شرایطی که در خواب اشاره کرده اید ممکن است این خواب برای شما دارای تعبیر نباشد و از این رو این خواب را در ناخوداگاه خود دیده اید و از بابت دیدن ان نگران نباشید و صدقه دهید تا رفع قضا شود.
   سربلند و پیروز باشید

 23. مهناز

  سلام من دیشب خواب دیدم با شوهرم با یک کامیون بزرگ قرمز رنگ رانندگی میکردیم خیلی کامیون زیبا بود تازه اون و خریده بودیم تو راه پلیس مارو نگه داشت بعد کمی به داخل کامیون نگاه کردگفت کامیونتان خیلی زیباست حرکت کنید میخوام ببینم تعبیر چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   با توجه به تعبیر خواب خریدن کامیون ممکن است به این تعبیر باشد که رفیق و دوستی قوی پیدا کنید که برای شما بسیار خیر است و ایرادی در ان پیدا نشود.
   سربلند و پیروز باشید

 24. زری

  سلام خواب دیدم سوار دوتا کامیون که روی هم قرار گرفته بودند شدم و کامیون ازیه مسیر باریک و دره مانند میره و لق میزنه ولی درآخر به سلامت به جای صاف و هموار رسیدیم ..تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب ممکن است به این معنا باشد که نشان از دوستی است که به همراه دوست دیگر به زندگی شما وارد شونند و سبب رد شدن شما از مشکلاتی شوند و از این رو برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 25. جمیله

  سلام ممنون از پاسخگویی و وقتی که می گذارید من خواب دیدم که همراه خاله مادرم در سمت شاگرد کامیون نشستیم خاله پیدا میشه من که می خوام پیاده بشم کامیون بدون راننده راه میفته هر چی می خواستم دستی رو بکشم یا برم اون ور و ترمز کنم بلد نبودم و نمی تونستم و می ترسیدم به کسی یا جایی برخورد کنه هرچی کمک می خواستم کسی کمک نمی کرد حتی بیرون عمو را دیدم هرچی دست تکون دادم که کمک کنه اون متوجه نمی شد و می خندید فکر می کنم داخل پارکی بود که می ترسیدم به جدولهای بخوره و گاهی می گفتم کاش بخوره و متوقف بشه رنگ کامیون هم به نظرم سبز بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید دابند که ممکن است به این معنا باشد که شما در اینده از کاری که در ان ورود می کنید غفلت کنید که سبب ایرادی در ان کار شود که باید بدانید که این موضوع باید به واسطه ی هوش شما برطرف شود.
   سربلندو پیروز باشید

 26. محمدرضا

  سلام
  وقت بخیر
  بنده کامیون(تریلی) ندارم
  ولی در خواب دیدم که یک تریلی 18 چرخ خریدم و قرار است با آن مشغول بکار شوم
  در ضمن گازوئیلش هم باید میزدم
  چند نفر که تریلی دارن و باهم دوستیم هم کنارم بودن و راهنمائیم میکردن
  گفتن باید گازوئیل هم بزنی
  منم گفتم میرم پمپ بنزین همینجا اگه بود میزنم اگه نبود میرم پمپ بنزین بعدی میزنم
  و از خواب بیدار شدم
  ممنون از شما

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند نشان از ان باشد که شما در ناخوداگاه خود به این موضوع فکر می کنید که از دوستان خود عقب مانده اید و به همین علت این گونه خوابی را دیده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 27. مرتضی عبدی

  باسلام. دیشب خواب دیدم، تریلی 18چرخ صفرکیلومترگرفتم، بااین که توذهنم بود گواهینامه پایه یک ندارم ولی رانندگی میکردم. بعدباخودم میگفتم چی اشتباهی کردم اول بایدگواهینامه میگرفتم. بعدماشین…. تعبیرش چیه. ممنون میشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب رانندگی تریلی ممکن است به این معنا باشد که کاری را با توجه به ان که خودتان هم باور ندارید انجام دهید که برای شما بسیار بزرگ است و از این رو برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 28. زهراخلاده

  خواب دیدم که بنز بزرگی اومد تو حیاط جلوش رو نگاه نمیکرد چندنفری آدم هم سوارش بودند شوهرخالم تو حیاط خوابیده بود و اونو ندیدن و از روش رد شدند و من چشامو بستم و جیغ کشیدم شوهرخاله سکته کرده بود و نمیتونست درست راه بره و همه میگفتن هفت جان داری ماشاالله چطور رنده ماندی ؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس تعبیر خواب تصادف ممکن است به این تعبیر باشد که در اینده ممکن است برای شما موقعیتی پیش بیاید که به واسطه ی آن حقیقتی را به یکباره متوجه شوید که سبب تعجب شما شود.
   سربلند و پیروز باشید

 29. حبیب

  خواب دیدم که در منطقه مسکونی کنار جاده که خارج از شهر مون بود یه کامیون بزرگ دارم و شب همه جا تاریک بود رفته بودم بیارمش از محیط اونجا احساس نا امنی میکردم و هرکاری میکردم در ماشین باز نمیشد تا اینکه یه شخصی اومد پیشم طوری برخورد کرد که ترس من از بین رفت و گفت ماشینت باطری اون از کار افتاده و برق نداره.گفتم حالا کی درستش میکنه، طرف گفت من مسئولم و درستش میکنم بیا بریم وسایل رو بیاریم، و اومدیم سمت جاده.. توو خواب یاد خاطراتی از رانندگی هام با کامیونم افتادم و انگار روز شده بود که به خانمم زنگ زدم گفتم کامیونم رو زودی میارم خونه..
  دخترم کنکور داده و خیلی به این موضوع پرداختیم که دخترم رشته خیلی خوبی قبول بشه و به خانواده کمک کنه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب برای کامیون این خواب می تواند به این معنا باشد که شما از کاری غفلت کرده اید که سبب این خواب شده است و از این رو باید بدانید که کارهای خود را سامان دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 30. امیر

  سلام من خواب دیدم یک تریلی 18چرخ خریدم ودر مسیری سخت دارم حرکت میکنم در بین راه درخت های زیادی بود که من از همشون خوردم مثل گیلاس زرد الو انگور… گاهی هم عقب ماشین گیر میکرد واز کله کامیون جدا میشد ودوباره وصلش میکرد م

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب رانندگی با کامیون ممکن است به این معنا باشد که شما کاری را به واسطه ی دوستی انجام دهید که صدیق و رفیق شماست که باید بدانید که این خواب برای شما خیر است.
   سربلند وپیروز باشید

 31. ابراهیم حسینی

  سلام من زنم با تو بچه ها هفت ساله که جدا شدن ولی طلاق ندادم حالا تو خواب دیدم که تو کوچه پس کوچه ها سوار یه کامیون بنز نارنجی به اتفاق دوستان هستیم بعد سر از یه کارخانه رسیندگی که قبلا اونجا کار میکردم سر در اوردیم بعد موقع خروج دیدم دخترهایم جلوی درب ایستاده ام به راننده گفتم وایستا اینا بچه هام هستند رفتم پایین دختر بزرگم را بغل کردم دختر کوچیکم اولش نمی امد ولی با اسرار من اومد بغلم و بعد رفتم سوار بشم که از خواب بلند شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما ممکن است خاطره ای در ناخوداگاه شما باشد که به واسطه ی دوری شما به این صورت دیده شده است و به این شکل تفسیر یابد که در اینده باید بدانید که سعی بر ان کنید رابطه ی خود را اصلاح کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 32. ناهید تومک

  سلام خواب دیدم یه کانتینر بزرگ بدون کله و ماشین داریم که متعلق به کل خانواده اس و در کوچه هایی است که باغ و ویلاهای بزرگ داره و من با خودم میگفتم فعلا ما کانتینر ش و داریم بهد آن شااله باغ می خریم و یک گوسفند خیلی بزرگ و رنگی هم داشتیم که پوست خیار و…. جلوش بود بعد کانتینر طوری بود که بعد از تفریح مانند زیر انداز پیک نیکی قابل جمع شدن بود برادرمم بود ممنون میشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب کانتینر بدون تریلی ممکن است نشان از کاری ناتمام برای شما باشد که باید در جهت رفع آن گام بردارید و بدانید که برای شما خیر است و نشان از تذکری به خودتان می تواند باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 33. کاربر

  با سلام و ادب من در خواب دیدم ، به یکی از مدرسه های قدیمی البته ناآشنا برایم بود(در حال) و گویا در خواب آنجا تحصیل داشتم برای سمینار رفته که همه بروی زمین نشسته بودند و خانم ها چادر بر سر داشتند و یکی از دوستان من که در بیداری چنین دوستی نداشته برایم جایی نگه داشته بود در صف اول میان جمعیت زیاد و چادری گلدار را به من داد و در خاطرم نیست سر کردم یا نه و من در آنجا نشستم و استاد که جوان بسیار خوش قیافه بود راجع به مطالبی صحبت کرد که در خاطرم نیست و من از پشت شیشه های بزرگ نکته ی که توجهم رو جلب کرد این بود که دیدم ماشینی سنگین و بزرگ طنابی به دور آن محل پیچیده و آنرا می‌کشد و در خواب‌ نگاهی منطقی به این جابه جایی داشتم چنانچه محبت کرده و بگوئید خواب بنده حکایت از چه موضوعی دارد صمیمانه از شما سپاسگزارم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب سوار شدن به تریلی ممکن است به این صورت باشد که نشان از وضعیتی برای زندگی شماست که در ان دوستی خیر و صالح را ممکن است بیابید که برای شما سبب رسیدن به خیری شود که همان افزایش علم است.
   سربلند و پیروز باشید

 34. سحر

  سلام , من خواب دیدم من و برادر بزرگم هر کدام یه هجده چرخ داریم و من مادرم, داییم و برادر کوچکم رو سوارش کردم و برادر بزرگم هم خانواده ی خودش رو سوار کرده , و داریم باهاش جابه جا میشیم البته من در خوابم گفتم که بلد نیستم این ماشین رو برونم و به داداش کوچکم دادم که رانندگی کنه ولی در واقعیت من اصلا ماشین ندارم فقط گواهینامه دارم و دنبال کار میگردم , آیا این خواب میتونه مژده ای برای کار من باشه ؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما ممکن است نشان از رسیدن به دوستی و خیری به واسطه ی ان باشد که در اینده ممکن است نسیب شما شود و از این رو باید بدانید که این خواب برای شما خیر است.
   سربلندو پیروز باشید

 35. فرحناز

  سلام خواب می دیدم همسرم سلام یک ماشین بزرگ وسنگین مثل تریلی شده ومن بغل دستش نشستم خیلی تندوبی احتیاط درجاده رانندگی می کند وزیرپامون دریاقراردارد۲که من به خودم میگم اگرسقوط کنه من شنابلدنیستم ولی خوب رانندگی میکرداماباسرعت بالاتعبیربفرماییدممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب سوار کامیون شدن ممکن است به این تعبیر باشد که به همراه ایشان ممکن است کاری بزرگ را شروع کنید و باید بدانید که این خواب برای شما خیر است به شرطی که ترس های خود را کنار بگذارید.
   سربلند و پیروز باشید

 36. زی زی

  سلام، دیشب خواب دیدم یک کامیون خیلی بزرگ جلوی خونه ما کلی خاک خالی کرده. ممنون میشم اگر تعبیر داره توضیح بدین. با سپاس.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   با توجه به تعبیر خواب خاک باید بدانید که چه خاکی بوده است و اگر این خاک بر خانه ی شما اثر نکرده است ایرادی ندارد و در غیر این صورت ممکن است برای شما خیر نباشد. حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 37. عبدالله

  سلام،خواب دیدم کامیون دارم وان را دخترعمویم اجاره دادم تعبریش چیست باتشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب اجاره دادن کامیون ممکن است نشان از دوستی باشد که بین شما و ایشان باشد و خیری که به واسطه ی این دوستی به ان شخص رسد.
   سربلند و پیروز باشید

 38. داوود ايماني

  سلام
  خواب دیدم سوار کامیونی شدم ( کامیون تانکر حمل میکرد)که دو تا راننده داشت(راننده و شوفر) که در مسیر راننده اصلی هدایت را دست شوفر داد و افراد زیادی هم روی کامیون بودند برای اینکه از منطقه مورد نظر بروند

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب ممکن است نشان از ان باشد که در مسیری از زندگیتان ممکن است به همراه کسانی هم مسیر شوید که سبب شوند شما در اینده سهولتی را کسب کنید که برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 39. فاطمه

  سلام.شوهرم خواب دیده چندتا ماشین سنگین بالای یه جاده بودندوسگ درپایین وبالای جاده بودند وپارس میکردند.وبعد ماشینها به سمت شوهرمن حرکت کردند

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما ممکن است به این تعبیر باشد که ایشان از چیزی در واقعیت واهمه دارند که در خواب به صورت کامیون و سگ ها به شرایطی ترسناک در امده است و از این رو این خواب برای شما تعبیر عینی ندارد.
   سربلند و پیروز باشید

 40. سلنا

  سلام..
  خواب دیدم دکتر هستیم و دکتر میگه که مشکلتون حل میشه برین بعد تو خیابون تریلی خیلی بزرگی که ما سمت چپ اون قرار داریم شروع به حرکت میکنه و ما داخل ماشین هستیم و زیرش قرار میگیریم و راننده تریلی نمیدونه که داره مارو له میکنه و من حیغ میزنم بوق میزنم و شوهرم سقف ماشینو گرفته از خواب پریدم تعبیرش چیه ممنون میشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که به این معنا می تواند باشد که شما در زندگیتان با مشکلی روبرو هستید که برای شما بسیار بزرگ است و از این رو این مشکل را برای خود بسیار حل ناشدنی می دانید که در خواب خود به صورت ترسی آن را دیده اید که نمی توانید در مقابل ان بایستید.
   نباید از بابت این خواب نگران باشید اما باید در زندگی خود با تلاش خود مشکلات را حل کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 41. Khanom.m

  سلام.تو واقعیت من یه خواستگار دارم که اونا یه شهر دیگه هستن ما یه شهر دیگه و همشون ماشین سنگین دارن (تریلی) بعد من برای این ازدواج دو دلم و نمیدونم جوابم چیه.

  خواب دیدم که یه عالمه تریلی به سمت خونمون در حال حرکت هستن و از جاده های کوهی و رودخونه عبور کردن بعد یدفعه یه عالمه جمعیت زن و مرد وارد خونمون شدن و نشستن و شروع کردن صحبت کردن ولی من متوجه نشدم چی گفتن خواستم ببینم تعبیرش چیه ممنون میشم جواب بدین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب دارای تعبیر نیست و از انججا که در واقعیت هم این موضوع برای شما وجود دارد فقط نشانه از تصورات ذهنی شما به اتفاقی که در حال انجام گرفتن است دارد.
   سربلند و پیروز باشید

 42. Azam

  سلام. مامانم دیشب خواب دیده ک من سوار یه کامیون بزرگ شدم توی یه مسیر باریک و سخت بودم آخرش کامیون رو در انداختم تو جاده اصلی و مسیرمو ادامه دادم و در حالت خواب کامیوم واسه برادرم بود اما من رانندش بودم‌. ممنون میشم نظرتو بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما امده است که به معنای رفیق و دوستی خیر است که در اینده ای نزدیک به شما خواهد رسید و این خواب برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 43. سلمان نوروزی

  سلام
  خواب دیدم سوار یک کامیون کوچک هستم و از مسیر برعکس باقی ماشین‌ها وارد پمپ بنزین بزرگی شدم به اولین نازل که رسیدم نازل آویزان بود و نتوانستم گازوئیل بزنم و این بار از مسیر درست وارد لاین دیگری شدم و میخواستم گازوئیل بزنم که نازل پمپ به ماشین نمیرسید مسئولش به من گفت که باید شیلنگ به نازل وصل کنم
  در حال جستجو طنابی پیدا کردم که از وسط زخمی بود که آنرا جدا کردم و سر آنرا گره زدم تا از هم باز نشود با این خیال که میشود به جای شیلنگ به نازل وصل کرد تا به ماشین برسد
  در همین حال راننده ماشینی که پشت سر من معطل شده بود آمد و خواست ماشین من را جابجا کند تا بتواند خودش گازوئیل بزند بعد من که آماده شدم گازوئیل بزنم و جابجا کرد
  پس از آماده کردن طناب برگشتم و مسیر ماشن را نگاه کردم
  مجدد که برگشتم طناب را به نازل وصل کنم نازل اصلا نبود و بیرون را نگاه کردم اصلا ماشین هم نبود و بیدار شدم
  لطفا تعبیر کنید
  ممنون
  آیا نظر من ارسال شد؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانیدکه می تواند به این معنا باشد که شما دوستی داریدکه نیاز به کمک شما پیدا خواهد کرد و از این رو شما قصد به کمک به ایشان می کنید اما تلاش شما موفقیت امیز نخواهد بود و از این رو برای شما سبب آن خواهد شد که ایشان را از دست بدهید و یا اینکه دوستی شما از بین برود و از این رو باید بسیار اگاه باشید و حتما هم صدقه بدهید.
   سربلندو پیروز باشید

 44. Amir

  سلام خواهرم خواب دیده من سوار بر جنیان هستم و روی جنیان راه میروم
  خودمم دو شب قبل خواب دیدم شیطان را کشتم
  تعبیرش چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب خواهرتان نشان بر این امر است که شما از دشمنتانظفر پیدا خواهید کرد و اینکه در مسیر کاریتان باعث پیشرفت و خیر است و کشتن شیطان هم نشان بر این است که شما نفس اماره خود را از بین خواهید بر و نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 45. مهدی

  خواب دیدم که کامیونی (۶ تن یا همان کمپرسی) پرتقالی خوشکل و صفر دارم که دایی من پیشام امد و راجب آن حرف میزدیم که یک نشانه رو کامیون نظرم را جلب کرد دو تا حرف انگلیسی بود SD پرسیدم این به چه معناست که دایی من گفت این ماشین دو نوع دارد این که شما گرفتید اتاق قشنگ تری دارد ولی متورش ضعیفتر است نمنه دیگری قویتر است ولی به این قشنگی نیست من هم گفتم این خیلی مهم نیست و رفت من هم سوار کامیون شدم و به حرکت افتادم ولی بلا تکلیف بودم که کجا برم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب ممکن است اشاره ای به آن باشد که شما در اینده ای نه چندان دور دوستی کسب خواهید کرد که برای شما خیر است اما نباید بسیار زیاد بر آن حساب کنید.
   سربلندو پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید