تعبیر خواب چرخ

دیدن چرخ در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن چرخ در خواب چیست؟

تعبیر خواب چرخ

چرخ در خواب گردونه زندگی است. چرخ و گردونه نظام کارند و بالاخره چرخ در خواب های ما نماینده مجموع چیزهایی است که به آن ها اتکا داریم و می بالیم.

دیدن چرخ به تنهایی هشدار روح ما است برای جلب اعتنا و توجه به آن چه که در اطراف بیننده خواب می گذرد.

اگر چرخی نو و سالم دیدید و آن چرخ به شما تعلق داشت خواب شما می گوید که زندگیتان خوب است و خوب می شود و این گردونه برمدار درست می گردد و جای نگرانی نیست.

ولی اگر چرخ شکسته و فرسوده و زهوار در رفته و غیر قابل مصرف در خواب مشاهده کردید خواب شما از نابسامانی ژرفی خبر می دهد که پیش می آید.


تعبیر خواب رینگ

تعبیر خواب چرخ و رینگ

رینگ نشان استحکام است در امور جاری زندگی بیننده خواب.

چنانچه ببینید خودرویی دارید که رینگ نو و سالم دارد نشان آن است که کار شما بر مدار درستی قرار خواهد گرفت و پیشرفت می کنید و اگر رینگ شکسته بود تعبیر خلاف آن است.


خواب های مرتبط با چرخ

☺ تعبیر خواب «چرخ» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «چرخ» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


6 دیدگاه

 1. زینب

  سلام من خواب دیدم شوهرم پشت فرمون نشسته و خواهرش و خواهرزاده ش صندلی های عقب نشستن.یک مرتبه شوهرم شروع به رانندگی کرد و نصف ماشین با دو چرخ جلو شروع به حرکت کردن و با سرعت رفت.ولی صندلی های عقب که خواهر و خواهرزادش نشیته بودن با چرخ های زیرش همونطور ثابت و بدون حرکت ماندن.یعنی نصف ماشین با شوهرم رفت.و نصفش موند.لطفا تعبیرش رو بفرمایین

 2. مهدی رجبی

  با سلام
  درخواب دیدم که یک بلبرینگ به همراه کوونس نو خریدم(که بسیار سفید و درخشان بود) و در مغازه میکانیکی که یکی از دوستان من است درحال مطابقت آن با بلبرینگ کهنه ماشینم بودم مکانیک ماشین آنرا از دست من گرفت و در حال تماشای آن بود که ناگهان از دستش افتاد و بلبرینگ و کونس آن به دو نیم شد حالا تعبیرش چیست
  باتشکر از شما

 3. رضا گودرزی

  سلام یه شب تا صبح دو سه بار خواب دیدم که زیر چرخ تریلی ماندم و راننده بدون اینکه متوجه شه راه افتاد و من له نمیشدم بلکه حالتی که گیر افتادم یه مسافتی منو کشید و برد و فریاد من بجایی نرسید، کمی جلوتر هم برادرم کنار ایستاده بود و دید که من زیر لاستیک تریلی در حال حرکت گیر کردم، اما تلاش جدی انجام نداد و یکی دو بار راننده رو صدا زد، اما حس کردم داره تظاهر به کمک میکنه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب های تکراری معنا و مفهومی وجود ندارد و علت ان در ناخوداگاه بیننده ی خواب است و از این رو نگران نباشید و به این موضوع فکر نکنید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. محمد

  چرخ های لاستیکی نیمه کهنه دورچاه آب که آبش بیرون جاری بوددیدم.
  فکرکنم هرچرخ منبع جاری یک درآمدباشد درکل 6چرخ بودیعنی از6جادرآمدکسب خواهم نمود آیاتعبیرم درست هست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب ممکن است که به تعبیر خواب چاه هم مربوط باشد ممکن است به این معنا باشد که در اینده برای شما حالتی رخ دهد که در ان برای شما خیری رسد که نشان از خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید