تعبیر خواب مرغ و جوجه

دیدن مرغ و جوجه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن مرغ و جوجه در خواب چیست؟

تعبیر خواب مرغ و جوجه

مرغ و جوجه در خواب های ما سود و نتیجه خدمت و محصول کار و خلاصه بازده چیزهایی است که اصل آن موجه و خوب باشد.

نوشته اند دیدن ماکیان و مرغ خانگی در خواب کنیزیک و زن است بنابراین قیاس جوجه باید فرزند یا فرزندانی باشد که از همسر یا کنیزک به وجود می آیند.

اگر در خواب جوجه های ماکیان دیدید که هنوز کوچک هستند و با کرک زرد رنگ خود می دوند و بازی و جیک جیک می کنند بسیار خوب است و خواب شما از نعمت و برکت و خیر و خوشی خبر می دهد.

جوجه

به طور کلی دیدن جوجه شادی و نعمت و برکت است. دیدن جوجه های بزرگتر که پر زرد آن ها ریخته حکم ماکیان را دارند که تعبیر آن را در ماکیان و مرغ بجوئید. هر چه تعداد جوجه هائی که در خواب می بینید بیشتر باشد بهتر است.

اگر کسی جوجه به شما داد به شما خدمت و محبت می کند. اگر تعدادی جوجه را به کسی بدهید در امر خیری شما را شریک می کند.

دیدن مرغ و جوجه در هر حال خوب است. حالت بد آن است که در خواب ببینید جوجه هایی دارید و این جوجه ها دچار آفت شده اند به این معنی که یا گربه ها آن ها را گرفته و یا کلاغ یکی را ربوده. این خبر از ضرر و زیان است.

جوجه بیمار ، بیماری است. جوجه ای که به خانه همسایه برود نوشته اند فرزند نافرمان است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب خروس

همچنین بخوانید: چگونه مرغ را خوشمزه بپزیم؟

تعبیر خواب «مرغ و جوجه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «مرغ و جوجه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

23 دیدگاه

 1. سلام وقتتون بخیر خدا قوت

  من خواب دیدم تخم مرغ میخوام درست کنم تخم مرغ رو گذاشتم رو سکو اشپز خونه وقتی برگشتم تخم مرغ داشت ترک‌میخورد بعدش جوجه از تخم مرغ اومد بیرون
  ممنون میشم تعبیر کنین

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر دارد و اینکه شما خیر و منفعتی خواهد رسید و نشان از مال حلالی دارد که برای شما منشا برکت است.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. با سلام خدمت شما آقای صداقت و تشکر از سایت عالیتون
  من خواب دیدم که در کوه هستم و بسیار هوا سرد و بارانی است و اینکه یک مرد ره بالای قله کوه برای من تخم مرغی پرتاب کرد و من هم از خوشحالی که در بین این همه کوهنورد برای من پرتاپ کرده بود تخم مرغ را گرفتم و خوشحال در جیب گذاشتم تا کسی نبیند و راهی منزل شدم.
  ممنونم از پاسخگویتون.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب در تعابیر امده است اما بسیار به ندت پیش می اید کسی این خواب را ببیند و به این معناست که شما در کاری که شروع کرده اید سود می کنید اما نخواهید گذاشت کسی بفهمد که کار شما چیست و این برای شما بسیار مهم است.
   خوشحالی شما هم در خواب نشان از ناباوری شما نسبت به آن سود است که کرده اید.
   سرببلند و پیروز باشید

 3. احسان در

  سلام من خواب دیدم با اسلحه تیر هوای می زنم که مرغی ربروم از ترس پشت سر هم دوتا تخم گذاشت

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب تفنگ و تیر انداختن امده است که به معنای صداقت است که ممکن است در اینده در کارهایتان پیش بگیرید.
   تعبیر خواب مرغ هم به معنای چیزی است که برای ان زحمت زیادی کشیده اید و تعبیر خواب اینکه مرغ تخم بگذارد به معنای ثمر دادن است و این خواب برای شما خیر است و نوید این به شما داده شده است که در جایی صداقتی پیشه خواهید کرد که به واسطه ی ان ثمره ی تلاش های شما خود نتیجه ای جدید خواهد داشت.
   سربلند و پیروز باشید

 4. علی تربتی در

  سلام خواب دیدم دانش آموزم به من یک مرغ مادر به همراه تعداد زیادی جوجه زرد که در حال بازی سرسمتانه بودند هدیه داد. لطفا تعبیرش را بفرمایید.ممنونم.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر متاع گرفتن در خواب بسیار نیکو است و چه بسا که از حلال گوشتان باشد نشان از رسیدن مالی بسیار خیر بر شما دارد و شما باید اگاه باشید که این مال میتواند سرمابه ای باشد برای پیشرفتتان انشالله .
   سربلند و پیروز باشید .

 5. ملیحه در

  سلام سال نو مبارک آقای صداقت
  لحظه آخر خوابم یه کاسه سفیده تخم مرغ تا زه در مقدار زیاد دیدم.فکر کردم باهوشو چکار کنم شاید ماسک ..چه تعبیری دارد

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما خیر از چون ماحسل حلال گوشت محسوب میشود و احتمالا از افکارتان شکل گرفته است . اما تعبیر خواب سفیده تخم مرغ با خود تخم مرغ است . انلی بیتون میگوید : تخم مرغ تازه نشان از بخت اقبال مساعد که ارزوهای شما را بر اورده میسازد و همت عالی و انصاف شما را نزد دیگران محبوب میکند

 6. مادرمن فوت کرده مادرشوهرم خواب دیده مادرم ی عالمه جوجه رنگی زردبرای دخترم اورده میشه تعبیرشوبگید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب جوجه سراسر خیر و نیکی است و باید بدانید که احتمالا از مادر شما به فرزندتان و یا خودتان خیرو نیکی خواهد رسید و این نوید بخش بسیار خوبی است و در خواب همیشه جوجه به معنای خیر است و این خیر میتواند اشاره به رزق و یا حتی امور معنوی داشته باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 7. نادیا در

  سلام من خواب دیدم ک با شوهرم تخم مرغ شکستیم نیمرو کنیم یکی از تخم مرغ ها داشته جوجه میشده و جوجه کوچیک خونی با زرده تخم مرغ داخلش بود فقط

 8. فاطمه در

  خواب دیدم یک مرغ دارم ک تعداد زیادی تخم گذاشته وبعد همه ی تخم ها تبدیل ب جوجه های زرد میشود توروخدا ج تعبیر خواب مرا بدهید

 9. حسن کنعانی هستم ازخرمشهر در

  خواب دیدم جوجه های رنگی(سیاه.آبی.قهوایی)12تا15تاخریدم تعبیرش چی میشه..متشکرم

 10. سلام من در خواب دیدم چندتا مرغ دارم بدجور گرسنه هستن هرچه قدر اب و دون میدادم فوری تموم میشد

  • پریاخزایی در

   خواب دیدم جوجه و مرغ هامون باهم دعواشون شده و یکی از جوجه ها زخم و خونی بود تا منو دید عین انسان بدو بدو اومد سمتم انگار ب من پناه اوورد

   • یاسین صداقت در

    با سلام
    تعبیر این خواب به این صورت خواهد بود که برای شما موقعیتی پیش می اید که میتوانید از دو موضوع خیر بهره مند شوید اما فقط یکی از ان ها برای شما ممکن است و نباید طمع برای شما ملاک باشد که هردو را از دست خواهید داد.
    سربلند و پیروز باشید

 11. مجتبی در

  من در خو‌اب دیدم که یه بته تیغ را از ریشه درآوردم بعد زیر آن بته تیغ جوجه های زیادی وجود داشت لطفا بهم جواب‌و ایمیل بزنید

 12. توروخدا جواب منو به ايميلم بزنيد خيلي فكرم درگيره، خواب ديدم داداش كوچولوم در حين بازي سرجوجه رو كند قبل از اذان هم ديدم لطفاً بهم بگيد تعبيرش چي ميتونه باشه خيلي نگرانم

نظر خود را بیان کنید