تعبیر خواب خروس

دیدن خروس در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن خروس در خواب چیست؟

دیدن خروس درخواب چه تعبیری دارد
فال سال خروس

خروس منادی و بشیر است. ندای خیر و خوبی و صلح و نیکی سر می دهد و بشارت می آورد و شادی می آفریند، از حضرت محمد (ص) روایت می کنند که فرموده اند خروس دوست من است چرا که مرا به اقامه نماز می خواند و دعوت می کند.

دیدن خروس در خواب خوب است و چنان چه در خواب به هر شکل و عنوانی خروس ببینید خبری خوش به شما می رسد که ممکن است هم مادی باشد و هم معنوی.

گم کردن و کشتن خروس در خواب خوب نیست و بیننده چنین خوابی زیان می بیند و خسارت تحمل می کند ولی خوردن گوشت خروس خوب است.

خروس رنگی نشان تلون و تردید است و خروس سفید بهتر است چرا که از شادی و روشنی بخت خبر می دهد.


☺ تعبیر خواب «خروس» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «خروس» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


40 دیدگاه

 1. فاطیما

  سلام من تو خوابم تو دستم دوتا تخم مرغ بوو که میخاستم بپزم واسه خروس بزرگ و رنگی وقتی دیدم پرید توی دستم و یکی از تخم مرغا رو سوراخ کرد ولی من خیلی دوسش داشتم تو خواب همون موقع شوهرم اومد تخم مرغا رو گرفت که درست کنه بعد دم گاز انگار داشت اسفند دود میکرد تو دوتا جای جدا ولی هر دو افتاد روی فرش و فرش رو سوزوند

 2. محسن

  خوابی که من دیدم کمی از نظر جزعیات زیاد بود ولی اینجا خلاصه اش را مینویسم و اگر تعبیر کل خواب سخت بود فقط در مورد خروس تعبیرش کنید
  در ابتدا جعبه ای داشتم که داخلش کبوتر بود و آنرا جایی قرار دادم فردا کبوتر ها از جعبه و محلی که گذاشته بودم بیرون زدند و لب دیوار نشستند (انگار جلد شده باشند )( ۴ کبوتر سفید و یک سیاه ) با ۲ دست به هم چسبیده داخل کیسه برنج کردم که برای کبوترها دانه بریزم دانه های دست راستم میدرخشید و دانه های دست چپم کمی تپل بود. اما وقتی به محل رسیدم دیدم اون محل با توری سفید و محکم پوشیده شده اما سقف و درب باز بود و حیرت من از اینجا شروع که داخل محل ۴ مرغ سفید با جثه ای ۳ برابر مرغ های معمولی به همراه ۲ جوجه ۱ روزه و ۲ تخم مرغ بود در آخر جلوی درب ورود یک خروس سیاه دیدم که نشسته بود انگار روی تخم خوابیده ولی وقت کمی تکونش دادم دیدم پای چپش انگار صدمه دیده و صاف شده و ۳ فضله روی پای خودش انداخته بود

 3. احمد

  با سلام در خواب دیدم یکی از دوستام برای من سبزی برای مرغ هام آورده کیسه سبزی رو که خالی کردم در آخر یک خروس بزرگ رنگی مرده بود یکی از آشناها این رو دید گفت خروس نمرده زنده هستش بد از مدتی خروس مرده شروع به راه رفتن در حیاط کرد

 4. زهرا

  سلام خسته نباشید
  من تو خواب دیدم ک ی خروس رو کامل بدون اینکه حتی سرشو ببرن سرخ کردن منم اولش برام مرغ خریده بودن بعدش خروسو خریدم برا خوردن پاهاشم سرجاش بودن . پشت سرشم برادرم بهم ۲تا قرص داد برا دردام ک خوبشم

 5. زهرا_میم

  سلام اگردرخواب ببینیم که
  ” چندمرغ وخروس درحیاط خانه هستندویک خروس به گردن مرغ نوک می زندوسرمرغ کنده میشودومرغ به زمین می افتد خروس به دانه خوردن ادامه میدهدوبعدازآن داخل اطاق چندجوجه هست یکی به رنگ صورتی یکی هم گل باقالی ویکی هم جوجه رنگ نشده دارند و می زنند دانه می خورند”
  تعبیرش چیه؟

 6. نازنین

  سلام
  من تو خواب دیدم ی خروس با بالهای به رنگ آبی اسمانی وسبز رنگ وفوق الهاده زیبا وچشمهای ب رنگ آبی بسمتم میاد ومیره تو بغلم منم هی بغلش میکنم تو خواب انگار منو میشناخت وباهام شوخی میکرد ومن سعی میکردم همسرم ازچشماش عکس بگیره

 7. A

  سلام خاله من خواب دیده که خروسی زیبا و رنگی داشته و من اصرار میکردم که آن را به من بده و در آخر آن خروس رنگی را به من میده میخواستم بدونم تعبیر این خواب چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بسیار خوابی خیر می تواند باشد و نشان از ان باشد که ایشان برای شما حامل خبری در اینده خواهند بود که بسیار خیر است و از این رو باید رابطیتان با ایشان را حفظ کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 8. زهرا

  سلام
  خواب دیدم که با یکی از دوستانم توی حیاط هستیم و تعدادی خروس کوچک وبزرگ توی توری هستن ب محض اینکه دیدمشون ترس اینکه ب من حمله کنن در دلم نشست دوستم بمن گفت اگر میترسی بریم توخونه اما من گفتم نه چیزی نمیشه تااینکه از قفسشون در اومدن و ب سمتم حمله ور شدن و من هرچقد از خودم دورشون میکردم اینا بیشتر بمن حمله میکردن تااینکه از ترس زیاد از خواب پریدم.رنگ خروس ها هم بیشترسیاه بودن.لطفا تعبیرش بگید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است این خواب برای شما تعبیری به این صورت داشته باشد که در اینده خبری بسیار خوش از شما دوری کند که خیر نیست و از این رو حتما صدقه ای دهید که انشالله برای شما خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 9. امیر

  سلام
  خواب دیدم خروسی با یک گربه سفید جنگیدن و خروس گربه رو کشت و شکمشو پاره کرد با نوکش
  خروسم خیلی گنده بود.

 10. مهسا

  سلام وقتتون بخیر
  من صبح جمعه خواب دیدم که دارم تلاش میکنم یه خروس سفید رو که تو خونه ی قدیمیم که فروختم بود بیرون کنم بعد دیدم مادرم که چهار ماهه فوت کردم کمکم کرد و خروس رو گرفت و از خونه رفت

  لطفأ تعبیرش کنید خوابمو ممنون میشم

 11. گوهر

  سلام من در خواب دیدم خروس رنگی بهم حمله میکند و دستم رو گاز گرفت وچسبیده بود به شکمم و جدا نمیشد

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر اساس تعبیر خواب خروس نمی تواند خوابی خیر باشد و نشان از ان می تواند باشد که خبری بد ممکن است در اینده بشنوید.
   سربلند و پیروز باشید

 12. Z

  سلام
  دیشب خواب دیدم 2تا طوطی به رنگ ابی توی تراس خونه بودن لای در که به شوهرم میگفتم چقدر این دوتا قشنگ هستن همینطور که داشتم این دو طوطی را تماشا میکردم یک دفعه دیدم 3 تا خروس لاری به رنگ حنایی توی تراس داشتن دعوا میکردن 2 تا از خروس ها به یکی حمله کرده بودن و اون خروس تکی هم درمقابل این دو تا از خودش دفاع می کرد من خیلی ترسیده بودم ولی شوهرم اروم نگاه میکرد و گفت ولشون کن بعد هم یک بچه کوجک اهو دیدم از دور داشت می دوید و فرار میکرد (البته جو خونه ما به دلیل بیکار شدن شوهرم خیلی متشنج هست ودائم دعوا و درگیری تو خونه بین من و شوهرم هست که نمی دونم این خواب به اتفاقات زندگی ام ربطی پیدا میکنه یا نه ) با تشکر

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ممکن است علتی به همان شکل که خودتان فرمایش کردید داشته باشد و نشانی از مشکلی در ذهن شما باشد اما بدانید که در تبعیر خواب خروس به خیر امده است و نشان از منادی است و خبری خوش برای بیننده ی خواب.
   سربلند و پیروز باشید

 13. معصومه

  سلام خسته نباشین من خواب دیدم خروس منو نوک میزنه هرچقدر میخوام دورش کنم بمن نزدیک میشه ولی نمیدونم چی شد بعد اینکه من اومدم بیرون مادربزرگم اومد گف مرده ولی من نوشتم تعبیرش چی میشه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ممکن است به این تعبیر باشد که شما به دست خودتان انچه برایتان خیر است را از خود دور می کنید و به همین علت خبر بدی خواهید شنید.
   سربلند و پیروز باشید

 14. ایمان

  سلام ببخشید من خواب دیدم خروس رنگی کوچک و خیلی قشنگ بعدش هرکاری کردم‌ که بگیرم نشد از دستم فرار کرد

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب برای شما ممکن است به این تعبیر باشد که در اینده موقعیتی را در دسترس ببینید که برای شما خیر است اما نتوانید به ان دست پیدا کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 15. ناشناس

  سلام وقت شما بخیر بنده خواب دیدم در مکانی بودم و دوتا حیوان رد شدند و چندنفر داشتیم به زیبایی حیرت انگیز ان دو نکاه میکردیم.یکی از انها حیوان ناشناخته ای سفید رنگ نسبتا بزرگ با پرههای سفید بسیر بزرگ و زیبا که تلاش میکردم از ان عکس بگیرم و دیگری خروسی صورتی رنگ تقزیبا بزرگ و بسیار زیبا با پرهای بزرگ که با انها خودنمایی میکرد و حرکاتی برای جلب توجه مانند طاووس انحام میداد که بسیار زیبا بود.تعبیر این خواب چیست؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر اینخواب همین بس که بدانید که ممکن است نشان از ان باشد که خبری خیر به شما رسد که قطعا برای شما خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 16. شميم

  سلام من خواب ديدم يه خروس دور مچ پام همش ميگشت و اذيت ميكرد تا يكي اومد گفت بزار بهش شليك كنم تا راحت شي و خروس و كشت و خونش پاشيد رو پام و حس كردم راحت شدم
  ميشه تعبير كنيد لطفا

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب خروس نشان بر خوبی دارد و کشتن آن نشان بر ضرری است که به شما خواهد رسید و اینکه شما نسبت به امری خیر بی حوصلگی انجام خواهید داد و در آن ضرری را متحمل خواهید شد و اینکه این خواب می‌تواند نشان بر هشداری باشد برای شما که با دقت بیشتر عمل کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 17. مهرداد

  با سلام

  من خواب دیدم که با همسر آیندم (خانم) بعد از یک‌روز تفریح به خانه مادرم برای نهار رفتیم. دیدم که داخل ظرف چند خروس زنده در آب جوش روی اجاق روشن بودند اما بیحال بودن و زجر نمیکشیدن من از مادرم خواستم راحتشون کنه مادرم هم سر و پاهای خروس ها رو دونه دونه قطع می کرد و داخل ظرف مینداخت که برای نهار بخوریم.
  تعبیر این خواب چی میتونه باشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب خروس به این صورت است که نشان از خبر خوب است و اما اگر شما خود را در حال خوردن می‌دیدید نشان بر خوبی داشت ولی وقتی مادرتان خروس را گشته و قرار بر آماده شدن است می‌تواند بد باشد خواب شما و نشان از ضرر مالی باشد. صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 18. فرشاد

  خواب دیدم گربه خوشگلی داره همش میره لای پاهام بازی میکنه با من همش میچرخد دورم منم نوازشش میکردم . تعبیرشو بهم میگید . ممنون .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب خود را باید در قسمت تعبیر خواب گربه ثبت کنید .
   اگر شما به این حیوان علاقه دارید و از حیوانات خانوادگی مراقبت میکینید به معنی علاقه شما میباشد. اما اگر غیر این است شما در بیداری با زنی روبرو خواهید شد که شما را فریب خواهد داد و از شما بدزدی خواهد کرد . پس مراقب باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 19. مریم

  من چند روز پیش خواب خروس می‌دیدم
  دیدم یه خروس سفید پرید با نوکش دستمو گرفت ولم نمیکرد هی دستمو تکون میدادم بیوفته نمیوفتاد
  تعبیرشو برام میگید چیه ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب خروس امده است که نشان از خوبی است و به معنی خبر های خوب و خوشحال کننده است و ایمه حضرت محمد ص فرمایش کرده اند که خروس دوست من است چون من را برای نماز بیدار خواهد کرد پس وجود خروس در خواب تنها خوبی است.
   سربلند و پیروز باشید.

 20. الهه..

  با سلام من باردار هستم در خواب دیدم دم درمون چند تا خروس هست من ا سیخ میخوام بکشمشون و یه اتیشی هست روی ان میپزم ولی خروس ها نمیمیرن و خونشون می‌پاشه به دیوار خیلی نگرانم لطفا تعبیر کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب خروس نشان بر خیر است و اینکه خروس مندی خبر خوب است و اگر در خواب دیده اید که انها مرده اند خوب نیست و نشان بر زیانی است که خواهید دید و اگر نمرده اند و خون پاشید زیانتان کمتر است اما حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 21. فهیمه

  باسلام
  من خواب دیدم که خروسی رو در ماهیتابه سرخ میکردم پوست و پا نداشت اما همچنان زنده بود و بعد یکی از نزدیکان آمد و من نگران بهش گفتم اون هم بالهاش رو جدا کرد، خروس زجر می‌کشید ولی باز زنده بود من خیلی ناراحت بودم و التماس میکردم که ذبحش کنه ولی اون دلش نمیومد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که برای شما خیر نیست و باید از بابت این خواب امری انجام دهید که برای شما به نفع باشد و بدانید که این خواب ممکن است به این صورت تعبیر شود که شما به واسطه ی ان شخص چیزی را که سبب تقویت ایمانتان شود از بین می برید و از این رو باید در انتخاب هایتان بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 22. عیسی انگجی

  سلام
  من چند خروس دیدم که میخواستند وارد خانه شوند و من دم در ایستاده بودم و با پا آنهارا کیش میکردم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خروس منادی و بشیر است. ندای خیر و خوبی و صلح و نیکی سر می دهد و بشارت می آورد و شادی می آفریند، از حضرت محمد (ص) روایت می کنند که فرموده اند خروس دوست من است چرا که مرا به اقامه نماز می خواند و دعوت می کند.
   دیدن خروس در خواب خوب است و چنان چه در خواب به هر شکل و عنوانی خروس ببینید خبری خوش به شما می رسد که ممکن است هم مادی باشد و هم معنوی.و اینکه شما ان را رد کرده اید نشان خوبی نیست .
   سربلند و پیروز باشید .

 23. نرگس

  سلام ببخشید من خواب دیدم یه خروس مشکی که سرش سفید بود یهو اومد تو حیاطمون که مال ما نبود ولی کاریش نداشتیم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب خروسخروس منادی و بشیر است. ندای خیر و خوبی و صلح و نیکی سر می دهد و بشارت می آورد و شادی می آفریند، از حضرت محمد (ص) روایت می کنند که فرموده اند خروس دوست من است چرا که مرا به اقامه نماز می خواند و دعوت می کند.
   دیدن خروس در خواب خوب است و چنان چه در خواب به هر شکل و عنوانی خروس ببینید خبری خوش به شما می رسد که ممکن است هم مادی باشد و هم معنوی.
   گم کردن و کشتن خروس در خواب خوب نیست و بیننده چنین خوابی زیان می بیند و خسارت تحمل می کند ولی خوردن گوشت خروس خوب است.
   خروس رنگی نشان تلون و تردید است و خروس سفید بهتر است چرا که از شادی و روشنی بخت خبر می دهد.
   سربلند و پیروز باشید.

 24. N

  سلام من ساعت ۱:۳۰ شب خواب دیدم
  دو خروس دارم پدرو پسر که یکی جوجه هنوز به مرحله خروسی نرسیده. گوشت پخته بچه خروس رو با خواهر و مادرم میخورم و خیلی خوشمزه هست البته ماله من که مهمونشونم کردم. بعد خروس قرمز با نوکاش انگشت اشاره دست راست من صف میگیره و بهم میگه چرا پسرمو خوردی

  با دستم تکون میدم که نوکش صور بخوره ول کنه دستمو نمیشه میخوام سرشو پیچ کنم خواهرم میگه نه یکم از چشش خون میاد بنظرم. به خروس میگه اتفاقا منتظرم پدرم بیاد تورو هم بخوریم. با نوکش اروم بی صدا دستمو ول میکنه و حالت تو فکر و ناچاری افسرده یجا بصورت تسلیم حرفم ی گوشه وایمیسته. بعد بیدار شدم دیدم ساعت ۱:۳۰ هست لطفأ برام تعبیرشو بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب خروس امده است که به این معنا میتواند باشد که شما دراینده ی نه چندان دور مشکلی خواهید داشت.
   در تعبیر خواب کشتن خروس امده است که ضرری خواهید دید که ممکن است برای شما به این شکل باشد که دو عمل اشتباه را بعد از یکدیگر انجام دهید که خیر نیست و باید بسیار اگاه باشید
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید