تعبیر خواب خفاش

دیدن خفاش در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن خفاش در خواب چیست؟

خفاش Bat

دیدن خفاش در خواب شئامت دارد و از موش و جوجه تیغی بد تر است.

دیدن خفاش در خواب نه فقط برای بیننده خواب بد است بل که روی زندگی اطرافیانش نیز اثر می نهد.

اگر در خواب دیدید که خفاش را کشتید بر دشمن چیره می شوید اما باقی گذاشتن جسد خفاش خودش ابتلا و بلا است و لاشه خفاش خود گویای مصیبت است.

اگر خفاش بچه کرده بود دشمنی است که ریشه دوانیده و انهدامش دشوار شده است.

اگر در خواب ببینید خفاش یا بچه هایش را در کیسه ریخته و به جایی دور برده و آزاد کردید بهتر این است که آن ها را بکشید.


☺ تعبیر خواب «خفاش» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «خفاش» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


21 دیدگاه

 1. الهام

  سلام من خواب خفاش دیدم که خاکستری بودن اصلا با من کاری نداشتن از اینکه با ما منو همسرم کاری نداشتن تعجب میکردم بعد دیدم مردن و بعد چن تاشون هم پرواز کردن رفتن بعد دیدم دریا رفتیم که خیلی آرامش داشت پشت سرم دیدم یه دریای دیگه که با موج آرام داره نزدیک و نزدیکتر میشه به ما

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب مردن خفاش می تواند به این معنا باشد که خیر است و برای شما خوب است و از این رو نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. علی

  سلام ..من خواب دیدم یه خفاش رو گرفتم و ازادش کردم و رفت..تعبیرش چیه ..ممنون میشم
  میدونم ارتباطی نداره ولی توی این خواب قلب می دیدم که بیرون بود و می تپید..بعدش دیدم یکیش رو گذاشتم توی یخچال که نمیره..

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب ازاد کردن خفاش می توان گفت که نه خیر است و نه شر و می تواند به این معنا باشد که دشمنی بد را از خود دور میکنید اما همچنان باید از جانب ان اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. M

  من خواب دیدم در جمع خانواده هستم و همه از یک خفاش بزرگ میترسند و تنها من بودم که نمیترسیدم اون به من حمله کرد و من اونو کشتم و بعد از کشته شدنش جسدش غیب شد میشه لطفا تعبیرش رو بدونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بسیار خیر است و ممکن است به این معنا باشد که شما در اینده ای نه چندان دور کاری انجام دهید که دیگران از انجام ان نه تنها عاجزند بلکه ترس هم دارند و از این رو این خواب برای شما بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. عشرت منتظری

  سلام من در خواب دیدم که یک خفاش سرخ شده را میخورم تکه تکه از گوشتش میکندم و میخوردم. لطفا پاسخ دهید و بفرمائید که راهکار برای رفع شومی آن چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که در بالا هم خوانده اید این خواب بر اساس تعابیر خواب اصلا خیر نیست و اگر در خواب خود به چشم دشمنی این کار را کرده اید می تواند از نحس بودن آن کم کند.
   حتما صدقه دهید و به خداوند تکیه کنید که انشالله برای شما ختم به خیر شود.
   سربلند و پیروز باشید

 5. Sara

  سلام
  من خواب دیدم یه دسته خفاش بهم حمله کردن و ریختن روی سرم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که دشمنانی در اطرافتان دارید که شما را مورد اذیت قرار خواهند داد و اینکه نیک نیست.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. سارا

  سلام من خواب دیدم که خفاش به پشت پای من چسبیده و نمیره ،چند بار تلاش کردم بکشم بردارم نشد، بعدش بابام رو صدا میکنم و گریه میکنم!تو رو خدا بگین چی میشه؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب خفاش از تعبیر موش و جوجه تیغی بدتر است و به معنی دشمنی است که به شکلی به شما و همیشه و همجا میچسبد و شما از آن عاجز هستید و نیتی هم بر دل دارد و اینکه کشتن آن خوب است و شما برای فرار از دشمن به پدرتان پناه خواهید برد. که صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. فاطۍ‌تتلیتۍ

  سلام وقت بخیر
  من خواب دیدم ک تنها تو خونه بود و همه چراغا رو خاموش کردم بعد یهو صدا های عجیبی شنید پاشد چراغا رو روشن دیدم دوتا خفاش تو خونمون هست من خیلی ترسید و زود رفتم بیرون خونه و در رو بستم تو خیابون خیلی صدای مادرم زدم اما کسی جوابم نمیداد بعد یهو همسایمون در باز کرد اومد کمکم و خفاشا رو از خونه بیرون کرد و کشت ولی تا کشتشون جسدشون غیب شد! میشه زود بگین تعبیرش چیه اخه خیلی ترسیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما بسیار خیر است و بدانید که در تعبیر خواب کشتن خفاش امده است که به این معنا می تواند باشد که شما بر دشمنی از خود چیره خواهید شد و این برای شما خیر است و همانگونه که در بالا هم خوانده اید از شر او برای همیشه راحت خواهید شد زیرا لاشه آن هم خود برای شما در خواب فتنه است و اینکه لاشه ای هم در خواب شما نبوده است نشان از رهایی کامل است.
   سربلند و پیروز باشید

 8. صلوات

  سلام من خواب دیدم در آشپزخانه اتاقم هستم ودارم یهچیزی میشورم که یهو یه خفاش از پنجره اومد و روشونم نشست.ممنون میشم تعبیرش را بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نمیتواند نیک باشد و معبران خفاش را بد دانسته اند و اینکه نشان بر دشمن دارد و اینکه مشکلی به شما وارد میشود برای دفع بلا صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید .

 9. علی مشیری

  سلام وقت بخیر
  من خواب دیدم یک خفاش بزرگ یک رتیل که در خانه من بود را کشت و خورد ممنون میشم تعبیرش را اگر میدونید بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب رتیل امده است که به معنای کسب چیزی در اینده است و خیر است و باید برای شما خوب باشد اما خفاش در خواب خیر نیست و نشان از ان شخصی بسیار بد و شر است و در این خواب باید خدمت شما عرض کنم که به این صورت میتواند باشد که در اطراف شما شخصی است که برای شما خیر نخواهد و سبب شود که آینده ی شما از بین رود و از این رو باید خیلی آگاه باشید و اصلا کسانی که خیر شما را نخواهند در زندگی خود راه ندهید و این برای شما خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 10. مجید قره داغی

  سلام همسرم خواب دیدند که یک خفاش بزرگ به من حمله کرده و مرا با خود برده تعبیرش چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   ديدن خفاش در خواب شئامت دارد و از موش و جوجه تيغي بد تر است. ديدن خفاش در خواب نه فقط براي بيننده خواب بد است بل که روي زندگي اطرافيانش نيز اثر مي نهداگر در خواب ديديد که خفاش را کشتيد بر دشمن چيره مي شويد اما باقي گذاشتن جسد خفاش خودش ابتلا و بلا است و لاشه خفاش خود گوياي مصيبت است.
   سربلند و پیروز باشید .

 11. بیتا

  سلام
  من خواب دیدم یه دونه خفاش و یه دونه خرچنگ تو خونه مون بودن فقط هم من یه کم ازشون ترسیدم
  برا بقیه عادی بود . میخواستم اگه میشه تعبیرش رو بدونم
  ممنون

نظر خود را بیان کنید