مجله آلامتو

تعبیر خواب موش

(114 رای, امتیاز میانگین: 3٫05 از 5)

تعبیر دیدن موش در خواب چیست؟

تعبیر خواب موش dream-interpretation-rat

همان طور که قبلا نیز نوشتم دیدن موش در خواب به معنای دزد است و یک دزد خانگی است و معبران آن را به زنی دزد و خائن و زیانکار و غیر قابل اعتماد تشبیه کرده اند.


تعبیر خواب موش ابن سیرین

ابن سیرین نوشته موش زنی به ظاهر مستوره اما در باطن مفسده.

اگر بیننده خواب موشی ببیند با چنین زنی سر و کار پیدا می کند و اگر این موش در خانه خودش باشد نوشته اند زنی با این پلیدیها در خانه اش هست یا حضور پیدا خواهد کرد.

اگر سوراخ موشی ببینید مالی از شما برده می شود که می دانید چه کسی برده ولی نمی توانید ثابت کنید که او ربوده و سارق مال شما یک زن خائن است.

اگر موش در اتاق شما باشد زنی دزد اهل خانه شماست که نباید به او اعتماد داشته باشید. اگر در خواب موش از پاچه شلوار شما افتاد و گریخت و رفت زنی فاسد و فاجر را از خود می رانید و دور می کنید.

همچنین بخوانید: طالع بینی چینی سال موش

تعبیر خواب فضله موش

فقط مدفوع موش و گنجشک را فضله می نامندو تعبیر این دو در خواب متفاوت است.

چنان چه در خواب ببینیم سرگرم پاک کردن برنج هستیم و فضله موش در آن می بینیم خواب ما می گوید زنی به ما زیان می رساند.

اما فضله گنجشک لطمه ای است که از دروغ گوئی و وراجی و هرزه درائی دیگران وارد می شود.

اگر در خواب ببینیم گنجشکی بر لباس ما فضله کرده دروغ گوئی دیگران به آبروی ما لطمه می زند. اگر فضله به کلاه باشد به شخصیت بیننده خواب آسیب وارد می آید و اگر بر میوه و غذا بود به مال و دارائی.

تعبیر خواب «موش» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «موش» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

20 دیدگاه

 1. خواب دیدم چهارموش مرده در دست دارم انها را درون یک جعبه گذاشتم و درش رابستم.یر جعبه اتش قرار دادم وچهار موش زنده شدند .دو موش زنده نیز داخل بدن من زیر شلولر بودند که انهارا گرفتم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب موش به معنای دزد است و این دزد فقط به معنای رایج دزد نیست که اموال شما را میدزد بلکه سو استفاده کردن از احساسات هر شخصی هم دزدی محسوب میشود.
   با این تفاسیر باید عرض کنم که احتمالا شما در زندگی به شخصی یا اشخاصی برخورد خواهید کرد که همانگونه عرض کردم دزد هستند و شما ان ها را تشخیص میدهید اما زمانی که قصد انتقام دارید و یا میخواهید ان ها را به روشی که خودتان صلاح میدانید مجازات کنید ایشان بدتر خواهند شد .
   پس اگر در اینده به همچنین شرایطی رسیدید باید گذتشن را در نظر بگیرید.از ایشان بگذرید و مسیر خود را جدا کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. سلام
  خواب دیدم چند نفر دختری را دنبال میکردند و من برای پشتیبانی از دختر به او کمک کردم سپس در یک لحظه دختر تبدیل به موش شد وفرار کرد و مرا رها کرد.
  با تشکر فراوان

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر موش در خواب به معنای دزد است و اگر شمادر خواب به این شکل دیده اید باید بسیار اگاه باشید که ممکن است در اینده ای نه چندان دور و یا گذشته ای نزدیک شما به فردی کمک کرده اید که از مشکلی رهایی یابد اما ایشان در حق شما بدی کرده اند و جواب نیکی را با بدی داده اند و یا بدهند.
   اگر در گذشتیتان اتفاق افتاده است دیگر جای نگرانی نیست و فقط یک تلنگر مجدد بوده است ولی اگر اتفاق نیفتاده است باید نسبت به اطرافیانتان بیشتر آگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. سلام خواستم بدونید در طی سالهای گذشته من هروقت خواب موش دیدم یک تعبیر واحد داشت همکاری پشت سرم حرفی زده که برام یانقشه بدکشیده اند یافتنه خواسته درست کنه همین چندروز پیش هم خواب دیدم موش تا راهرو خانه آمده من دیدمش ونشان خواهرم دادم خواهرم کشتش.سه روزبعد فهمیدم یکی ازهمکارهای هم اتاقیم پشت سرم به ناحق حرف زده بود ویکی از روسا راتحریک کرده بود بقیه که متوجه شدند از من حمایت کردند وسرکوب شدلطف خداوند همیشه بامن بوده وهست

 4. در خواب دیدم که وارد دستشویی خراب و کثیفی شدم که یک موش خاکستری بزرگ و تعداد زیادی سوسک قهوه ای بودند ومن آنهارا فراری دادم اما پایم داخل چاه میترا رفت و کثیف شد

 5. ميثاق در

  سلام
  من خواب ديدم از تو پاركي رد ميشدم مردم با موش ها ابگوشت درست كردن بودن وميخوردن وضعيت ظاهرشون اسف ناك بود وصحنه چندش اوري بود واقعا تو خواب داشتم بالا ميوردم تعبير ش چيه

 6. فرزانه در

  سلام
  من خواب دیدم توخونمون خیلی شلوغه خانواده همسرم که رابطه ی خوبی باهاشون ندارم و خانواده خودم و دیدم خواهرهمسرم که به شدت بامامشکل داره یک پیچ گوشتی برواشته و داره در رو سوراخ میکنه بعدم کلی موش کوچیک میومدن سمت خونه من همه رو یکی یکی میکشتم لط میکنید بگید چیه تعبیر کشتن موش

 7. عارفی در

  خواب دیدم یه موش تو رختخوابمون بود بعد برادرم که فوت شده اون موش از شلوار خودش بیرون اورد وسعی میکرد بکشتش تعبیرش چی هست

 8. فرحناز در

  با سلام ! من در خواب ديدم كه خيلى زياد موش كوچلو در اطراف جاده كه ما با ماشين مي رفتيم مرده بودند و هو روش بودٌ شايد بگم ميليونها موش روى هم مرده بودند در دو طرف جاده و شايد كوچه بزرگ يك ماهه پيش با تشكر !!

 9. من خواب دیدم که یک موش روی وسایل خانه ام هستش بعد موش به صورت فورانی ادرار کرد و به پشت کمر من ریخت…تعبیرش چیه یعنی

 10. سلام
  من خواب دیدم ک موشی خاکستری زیر کابینت خونمونه و داره چیزی زرد رنگ میخوره،لطفا جواب بدین ممنونم

 11. سلام خواب دیدم موشی سیاه مایل به خاکستری اومد خونمون و دنبالش کردم اونقدر زدم تا اخرش ضربه ای زدم مخش مثل شیشه متلاشی شد و همه جا خون پاشید تعبیرش چیه.ممنون

 12. همسرم در خواب یک موش سفید دیده که جایی پیدا نکرده بره و می آید بسوی او و من بلافاصله موش را از روی تن ایشان برداشتم

  • همسرم در خواب یک موش سفید دیده که جایی پیدا نکرده بره و می آید بسوی او و من بلافاصله موش را از روی تن ایشان برداشتم

 13. سلام
  من خواب دیدم که یه موش به صورت مرده جلوم هست و باد کرده و خون و عفونت ازش بیرون زد تعبیر چیع

 14. سلام ممنون از سایت شما ادمین عزیز

  من خواب دیدم که موشی در اتاق من هست و موش رو با دوتا دستم گرفتم و کمرشو شکوندم در حالی که از موشه خون میومد سعی می کرد با دندوناش منو گاز بگیره و چن دفه دندونش به انگشتام خورد ولی منو گاز نگرفت بعد از خواب بیدار شدم باتشکر از سایت خوبتون!

نظر خود را بیان کنید