تعبیر خواب کفش

دیدن کفش در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کفش در خواب چیست؟

تعبیر خواب کفش,دیدن کفش در خواب به چه معناست

کفش در خواب ما زن است و همسر. برای زنان دیدن کفش در خواب زندگی زناشویی است که شوهر اصل کلی آن است.

اگر زن دارید و در خواب کفش ببینید خواب شما به همسرتان بر می گردد و نویی و کهنگی و رنج و راحت آن اشاره ای است به روابط بیننده خواب و همسرش.

ولی اگر بیننده خواب ازدواج نکرده باشد و در خواب ببینید کفشی جدید و نو پوشیده ازدواج می کند.

اگر مردی در خواب ببیند کفش هایش لنگه به لنگه پوشیده از همسرش جدا می شود و چنانچه مرد مجردی این خواب را ببیند زنی کج خو و بد خلق نصیب او می شود.

اگر مردی در خواب ببیند کفش پایش را می زند با همسرش اختلاف پیدا می کند.

اگر ببیند کفش برای پایش کوچک شده همسرش از او تقاضایی می کند که قادر به بر آوردن آن نیست.

اگر مردی در خواب ببیند کفشش سوراخ شده زنش به او خیانت می کند و اگر ببیند کفشش آن قدر فرسوده است که نمی تواند بپوشد همسرش بیمار می شود. این تعابیر برای زنان نیز هست با این تفاوت که کفش زن به زندگی خانوادگی او نیز اشاره می کند و تنها شوهرش مطرح نیست.

خانم آیتانوس می گفت: جعبه کفش در خواب مادر زن است به همین علت مردان غربی کفش خود را بدون جعبه می خرند و به خانه می برند و شرقی ها علاقه دارند که حتما کفششان جعبه داشته باشد.

آن اشاره ای طنز آمیز به این نکته است که مردان غربی با مادر زن خویش رابطه صمیمانه و خوبی ندارند و در مغرب زمین بسیاری از جدایی ها به علت وجود مادر زن اتفاق می افتد اما زنان آسیایی داماد خویش را مانند پسر خود دوست دارند و به او محبت می کنند.

باز هم خانم اتیانوس می گفت: – اگر خانمی در خواب ببیند پاشنه کفشش کند شده شوهرش بیکار می شود و اگر زنی ببیند که کفش مردانه پوشیده صاحب پسر می شود.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب کیف | تعبیر خواب شلوار

☺ تعبیر خواب «کفش» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کفش» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


171 دیدگاه

 1. Namdari

  سلام خسته نباشید خواب دیدم میخوام جایی برم با دوستم دنبال کفشام میگشتم بعد پیدا کردم دیدم کسی کفشام شسته تمیز شسته بنداش باز بود کفشام پا کردم بنداش بستم راه افتادم کفشام ساقش بلند شده بود( درضمن من ۶ ماه طلاق گرفتم ) تعبیر خوابم چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است این خواب اشاره ای به همان موضوع باشد که نشانی از ان باشد که کاری درست کرده اید که به ان رابطه پایان داده اید و یا نوید بخش شروعی تازه برای شما باشد.و
   سربلند و پیروز باشید

 2. Ftme

  سلام وقتتون بخیر، خواب دیدم رفتم تو یه مسجد قدیمی که انگار یه ختم گرفتن بودن و شخصی ک قبلا باهاش تو روابط احساسی بودم (ولی در زمان حال اون شخص دیگه نیس)اون هم بامن به مسجد اومده بودبعد قرار شد از مسجد بیایم بیرون کلی راهرو کوچیک داشت ک من باس ازشون رد میشدم بعد فضای خیلی قشنگی هم داشت انگار سبز بود تا من رسیدم به یه در سفید اون اونجا منتظر بود هرچی دنبال کفشم گشتم اونجا پیدا نکردم بهم گفت بریم اون طرف مسجد شاید اونجا باشه اونطرف پراز کفشای مشکی و نو براق بود چنتا کفش آورد گقت ببین این مال توعه گفتم نه فک کنم کفشمو بردن بازم گشت تا یه لنگشو پیدا کرد یه کفش چرم مشکی تمیز پاشنه دار باز داشت دنبال لنگه دوم میگشت ک یهو از خواب پریدم این تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است اگر به ایشان فکر نکرده اید به این صورت باشد که در اینده دوباره ممکن است به همان رابطه بر گردید که ممکن است برای شما خیر نیز باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 3. آنا

  سلام وقت بخیر
  من خواب دیدم که با دوستم به جایی رفتم، و فکر میکردم که یک جفت کفش پاشنه بلند به پا دارم ولی وقتی به پاهام نگاه کردم دیدم که دو جفت کفش پامه، هر دو مشکی ولی یکی بوت و یکی پاشنه بلند. و وقتی کفش پاشنه بلند رو از پام در آوردم دیدم که پاشنه کفشام نصف شده و تو خواب ناراحت شدم و گفتم که این کفشا خیلی قشنگ بودن و پاشنه قشنگی داشتن و از شکستنشون ناراحت بودم.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب به شما تذکری می دهد که در انتخابتان در اینده باید دقیق باشید تا به نتیجه ای که می خواهید برسید و از این رو برای اینده بهترتان انتخابی دقیق داشته باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. ریحانه

  سلام
  کفش که به سختی پای چب پدر شوهر فوت شده کردن چه تعبیری دارد؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب کفش امده است که می تواند به این معنا باشد که رابطه ای نامناسب ایجاد شده است و از این رو می تواند نشان از ان باشد که شما کاری برای ایشان انجام داده اید که برای ایشان کم و ناچیز است.
   سربلند و پیروز باشید

 5. زینب شریفی

  سلام روز بخیر.من مجردم و خواهرم که متاهل است خواب دیده که من چند جفت کفش نو خریدم ویک جفت هم به او دادم . لطفا بگید تعبیرش برای من و خواهرم چیست و اگر تعبیرش ازدواج برای شخص مجرد باشد زمان دور یا نزدیکش قابل پیش بینی هست،؟ ممنون از شما.
  من تو نظرات دیدم جنین خوابی نبوده و شما هم متاسفانه جوابی به من ندادید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر خواب می تواند نشان از ان باشد که شما به ایشان مورد هایی برای ازدواج پیشنهاد دهید که برای شما انتخاب کنند و زمان ان هیچ گاه در حیطه ی سنجش انسان های عادی نیست. خوش بین باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. داریوش

  خواب دیدم تویک مجلسی کفشهای منو بردن و منم یک جفت کفش دیگری بجاش بردم تعبیرش چیه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   دزدیدن در خواب به معنای خیر است و ممکن است در خواب شما هم به همین معنا باشد اما بدانید که در تعبیر خواب کفش اشاره به همسر شده است که در اینجا برای شما می تواند نشانی از ان باشد که مشکلی برای رابطه ی شما پیش بیاید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. سوگند

  سلام خداقوت من چند باری هست خواب میبینم کسی که دوست دارم به منزل ما اومده و همیشه آخر سر با قهر دعوا از منزل ما رفته دیشب باز خواب دیدم با پدرم دعوا میکند و کفش هایش رو خونه ما جا گذشته و رفته هرچقدر دنبالش گشتم پیداش نکردم امکانش هست تعبیر خواب من رو بفرماید ممنون

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اگر این خواب ها را بسیار پرتکرار می بینید که دارای تعبیر نیستند و از این رو برای شما نشانی از ناخوداگاهتان هستند اما می تواند همزمان هم نشانی از ان باشد که به ایشان برسید اما سختی هایی را باید بپذیرید.
   سربلند و پیروز باشید

 8. سمانه

  سلام ۳ ابان ۱۴۰۱،خواب دیدم رفتم درب خونه فردی که دوستش دارم،خواهرش میگه مشغوله سرچ وسیله خارجی تو اینترنته،خم شدم بند کفشای کتونی سفیدمو)که در واقعیت دارمشون) بستم و برگشتم به مسیر خونمون‌

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب از انجایی که اشاره ای به کفش در ان شده است می تواند نشانه ای به رابطه شما داشته باشد که در ان باید بسیار اگاه باشید که هم ممکن است خیر باشد و هم نه. از این رو صدقه ای دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 9. مهشید

  سلام من خواب دیدم اون آقایی که من دوستش دارم در حال رقصیدن در راهروی ورودي خانه است و آنجا کفش مردانه ای بود که درون آن کفش مردانه یک کفش زنانه پلنگی زیبا بود و کنار آن کفش، کفش بچگانه پسرانه بود میشه لطفا تعبیرش رو بهم بگید ممنونم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   دیدن کفش دراین خواب می تواند تعبیر ان را بهتر هم بکند و به طرفی به این معنا باشد که شما در اینده می توانید به چیزی که می خواهید دست پیدا کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 10. شیرین

  سلام خواب دیدم رفتم پیش خواستگارم باهم حرف بزنیم ولی دیدم کفش هام پام نیست و دنبالشون میگشتم و بعدم که با هم راه میرفتیم و صحبت میکردیم کفش های هردوی ما رو یک نفر برداشته بود و نمی گذاشت با هم صحبت کنیم خواستگارم رفت دنبالش که ازش بگیره

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ممکن است تعبیری به این صورت داشته باشد که در اینده کسی بین شما کاری را خراب کندو از این رو حتما صدقه ای دهید و در روابطتان دقیق باشید./
   سربلند و پیروز باشید

 11. نگار

  دیشب خواب دیدم که مادرم کفش فروشی زده ودر ان اجناس خیلی کمیاب ومارک میفروشد از هر کفشی یا لباسی فقط یکی دو تا دارد ولی لباس های خیلی زیبا وگران قیمت من به محل کار اونی که بهش علاقه دارم رفتم وطرف را به محل کار مادرم اوردم وی تصمیم گرفت کفش ها بخرد همه را پوشید ولی هیچ یک سایزش نبود یک مانتوی مشکی برداشت وبرد برای مادرش

  • تعبیر خواب

   با سلام
   میتواند به دو منظور باشد. اول انکه نشانی از موفقیتی برای ایشان باشد که بسیار خیر است و خوب. دوم انکه نشانی از ان باشد که ایشان را در اینده قدرتی دست یابد که رابطه ی چند نفر را تحکیم بخشد که باز هم خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 12. حدیثه

  سلام .من چند سال پیش از اقای جدا شدم و ایشون الان ازدواج کردن اما من خودم مجرد هستم.دیشب خواب دیدم که ایشون با یه کفش سفید مجلسی زنانه و یه کفش مردانه وارد خانه ما شدن.چه تعبیری دارد؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب دقیقا می تواند نشانه ای از جدا شدن واقعی ایشان از شما باشد که ایشان حتی از دل هم از شما جدا شده اند و دیگری را برگزیده اند.
   سربلند و پیروز باشید

 13. Erella

  سلام تعبیر خواب من چیست خواب دیدم دیرو عصر ۱۴۰۱/۶/۶ که پدرم فوت شده کفشهای من را پوشیده که تو اشپزخونه بود گفتم بابا چرا کفشهای منو پوشیدی کفشم گشاد میشه خندید گفت که این گشاد بود کفشهات سایز من شد حالا بپوشی این کفشهارو سایز پای خودت میشه البته من پام کوچیک سایز ۳۶ کفشمو ا پاش دراورد پوشیدم کفشم گشاد شده بود واسم

  • تعبیر خواب

   باسلام
   همانگونه که در بالا هم خوانده اید کفش نشانی از همسر می تواند باشد که در اینجا هم ممکن است برای شما به این صورت باشد که همسر و یا کسی که برای شما حکم عشق دارد باید برای ایشان کاری را بدون چشم داشت انجام دهد.
   سربلند و پیروز باشید

 14. علی صفر

  من درخواب همسرم را که قبلا طلاق گرفته وشوهرکرده دیدم که با کفش‌هایی شبیه دمپایی راه می‌رفت. منم به مادرش گفتم میخوام برم وبراش یه خفت کفش اسپرت بخرم ومیخوام جهت خریدکفش همراه خودم ببرمش که مادرش گفت فلانی باهات نمیاد ومنم گفتم باهام میاد.بهش گفتم اونم حاضرشدکه بریم براش کفش بخرم ولی ازدوراه رفتیم.درضمن زن سابقم بیماری ام اس دارد.لطفا تعبیرخواب را به ایمیلم ارسال کنید.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند اشاره ای مستقیم به خود شما داشته باشد و در ان به این صورت نمایان شود که ایشان با از دست دادن شما ضرری بزرگ کرده اند و در خواب به این صورت نشان داده شده است.
   سربلند و پیروز باشید

 15. حمید

  سلام وقتتون بخیر ممنون از زحمات شما.در خواب خواهر همسرم را دیدم که یک لنگه کفش من رو پوشیده و انگار که داره فرار میکنه و میخنده به حالت شوخی.من هم اصرار میکردم کفشمو پس بده ولی میخندید و پس نداد.سپاس از پاسخ شما.بنده اولین بار هست که از سایت شما بازدید میکنم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خواب شما میتواند به این معنی باشد که خواهر همسر شمانیت به این دارد که بین شما و همسرتان فاصله بیاندازد و البته اگر شما نسبت به این شخص افکار منفی نداشته باشید.اگر غیر این باشد که خواب شما از افکار شما نشأت گرفته است و میتواند بدی نداشته باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 16. خورشید

  سلام من خواب دیدم که یک جفت کفش پوشیدم ولی کفشای خودم نبود شبیه به کفش مردانه بود و رنگ کفش باهم فرق می‌کرد یک لنگه ش سیاه بود یک لنگه ش قهوه‌ای ممنون میشم تعبیر خواب رو بگید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خواب شما میتواند بر این معنی باشد که اگر شما مجرد هستین خواستگارهای متعددی خواهید داشت که در انتخاب یکی از انها تردید دارید,و اگر متاهل هستید این امر برای شما ممکن است نشان بر خوبی نداشته باشد. صدقه بدهید که انشالله به خیر رفع شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 17. شیلا

  با سلام بنده مجردم و خواب شخصی متاهلی که یک سال عاشقانه همو دوست داشتیم و الان حدود سه ماهه به خواست اون از هم جدا شدیم رو دیدم که در خواب کفشی نو خریده با قیمت ارزان و با منو خواهرم در مورد کفش صحبت میکند و تمام حواسش به منه ولی من به اون بی محلی میکنم لطفاً تعبیر خواب چیست؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب کفش برای مردان امده است که می تواند نشان از ازدواج باشد و از این رو می تواند برای ایشان نشانی از انی موضوع باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 18. ارزو

  من توخواب دیدم دارم کفش میخرم جلو مغازه کفاشی براخواستگاری که قبلا تموم شده بودوطرف خودش هم کنار من بود حرف میزد ونوعی هم کدورت بینمون مونده ولی من فکرم بخاطر یه موضوعی درگیر اون بوده

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب خرید کفش به همین موضوع اشاره شده است و ممکن است نشان از رسیدن شما به کسی باشد که دوستش دارید.
   سربلند و پیروز باشید

 19. رویا

  سلام وقت بخیر .من متاهل هستم ..خواب دیدم کفش فروشی باعث شده بود کتونی من دچار آسیب بشه و رفتیم مغازش که جبران کنه ..یه جفت کفش ارزون گذاشته بود که میگفتم نمیخوام .. به همسرم یه جفت کفش مردونه مشکی داد و شوهرم راضی شد.. اومد بیرون که بریم .. من کلی بهش غر میزدم ..
  میشه تعبیر بفرمایید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ممکن است نشانی از ان باشد که شما بسیار سخت گیر تر از همسرتان هستید و این موضوع ممکن است در اینده شما را دچار مشکل کند.
   سربلند و پیروز باشید

 20. دنیا

  سلام خسته نباشید
  من تو خواب دیدم ب محل کارم رفتم همه لباس مشکی پوشیده بودن ولی میرقصیدن ولی من ناراحت بودم اینقدر ناراحت بودم ک صدام در نمی اومد
  بعد دیدم تو پام دمپایی هست بعد بلند ب همه میگفتم کتونیام جا مونده
  تعبیر اینو بگید ممنون میشم

  • تعبیر خواب

   باسلام
   در تعبیر این خواب بدانید که می تواند نشان از ان باشد که در تعبیر شادی به غم تعبیر شده است و در تعبیر غم به شادی و از این رو نشان از شادی برای شما دارد و از طرفی هم نشان از مشکلاتی بر سر راه رابطه عاشقانه شما دارد که قابل حل است.
   سربلند و پیروز باشید

 21. زهرا

  سلام من خواب دیدم باهمسر و پسرم به مغازه کفش فروشی رفتیم میخواستم برای پسرم و حودم کفش بخرم از مغازه بیرون آمدیم نگاه کردم یک جفت کفش سفید ک سایزهایش یکسان نبست خریدیم ک برگشتیم مغازه کفشها را پس دادیم صاحب مغازه میوه داد ک من آنرا به دختری ک انجا کار میکرد دادم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در این خواب المان های نامشخصی امده است که تعبیر ان را سخت می کند و ممکن است نشانی از ان باشد که شما برای خیری دست به انجام کاری میزنید اما باید بسیار تلاش کنید و دیگران را فراموش نکنید.
   سربلند و پیروز باشید

 22. lm

  سلام
  اگر خوب ببینیم کفشهایی نو به پا داریم ولی رنگ دولنگه کفش یکسان نیست تعبیر چی هست؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اگر متاهل هستید می تواند نشان از تغیرات فراواان در همسرتان باشد واگر متاهل هستید ممکن است نشان از انتخاب های خیر برای ازدواج باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 23. باران

  سلام و درود. من خواب دیدم معشوقم منزل ما بود و پا برهنه راه میرفت. من از پدر و برادرانم خواستم دمپایی بخرند و به منزل بیاورند. پدرم هم چند مدل کفش و دمپایی تهیه کرد تا ایشان بپوشد. خواهش میکنم تعبیرش رو لطف بفرمایید. امکان وصال وجود داره؟ من متاهل و در آستانه ی طلاقم. بدلیل خیانت همسرم. همه ی امیدم
  اینه که این ازدواج مجدد صورت بگیره تا غم های زندگی قبلم رو فراموش کنم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند هم خیر باشد و هم نه. از طرفی می تواند نشان از رسیدن ایشان به شما به واسطه ی پدرتان باشد و از طرفی هم ممکن است نشان از ان باشد که ایشان به شما حسی ندارند. این دو هر دو محتمل است و تشخیص ان برای ما ممکن نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 24. محمد

  سلام میشه تعبیر کنید من خواب دیدم یه مرده کفشاش شبیه کفش کنه تا حدودی ،.رنگ ش هم مثل مال من بود ولی وقتی جلو تر آمد یکی از پاهاش دمپایی سفید بود و دیگری کفش بود

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اگر ان مرده را می شناسید که می تواند اشاره ای به کسی که دوستش دارید باشد که ایشان را در شباهت ان شخص کند و اگر نمیشناسید می تواند نشان از ان باشد که شما با کسی که دوستش دارید ممکن است مشکلی پیدا کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 25. پری

  سلام من خواب دیدم کسی را دوست دارم در خانه من آمده یک کفش برایش می‌دهد میپوشد می‌رود

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خود کفش در خواب های ما نشان از دوست داشتن و کسی است که دوستش داریم. از این رو این خواب می تواند به این معنا باشد که در اینده برای شما ان کس که دوستش دارید ممکن است فراهم شود و این بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 26. ایدا

  سلام من خواب دیدم در یم مهمانی دوست صمیمی ام کفش هایی به پا داشتم که رویشان زرد و نارنجی بود و موقع رفت کفش ها گم شدند و هیچ کسی پیدا نمرد هرچی گشتم نبوددکه نبود و یک دفعه رفتم جایی که همسرم بود بعد همسرم را گم کردم تا جایی که انقدر گریه کردم به حق حق افتادم و اشکهایم را میدیدم بعد دوباره سراغ کفشهایم را گرفتم دوستم و اطرافیان گفتند پیدا نکردند دوباره برگشتم و همسرم پیدا شد و دیدم لباسی جدید که اصلا سایزش نبود پوشیده و پرسیدم این چیه تنت گفت لباسش کثیف شده بوده و رفته بوده عوض کنه و برگشته

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ممکن است نشان از یک چیزی باشد که برای شما خیر نیست و ان این است که در اینده بین شما و ایشان مشکلی پیش بیاید که حل شود اما زمان بر باشد و این خیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 27. Fgod

  سلام خواب دیدم سر از یه خونه خراب دراوردم با کسی که با دختری که علاقه دارم بهش تو اون خونه خرابه یه جفت کفش بود ، کفشتشو درآورد ، اون کفش کهنه ها رو پوشید
  گفتم بهش پات نکن، اما پا کرد ، بعد یهو دیدم یه سری اسکلت متحرک از اون خونه افتادن دنبالمون ، بلندش کردم ، بعد کفش ها تو پاش استخوانی شده بودن نمیتونست بدوعه ، گذاشتمش رو کمرم و فرار کردیم ، تو هوا کفش هارو از پاش در اوردم انداختم جلو اسکلته دیگه دنبالمون نیمیومد ، تعبیرش چیه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب برای شما خیر نیست و ممکن است نشانی از ان باشد که باید رابطیتان را با کسی که دوستش دارید به پایان رسانید تا از چیزی که برای شما خیر نیست رهایی یابید. از این رو بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 28. لیلا

  با سلام. میشه تعبیر خواب منو بگید خواب دیدم با همسرم. راه میریم همسرم. کفش منو گرفت دستش. وبرگردوند دیدم که کف کفشم پاره شده ‌هر جفتمون ناراحت شدیم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب برای شما ممکن است به این تعبیر باشد که در اینده نه چندان دوری ممکن است بین شما و ایشان مشکلاتی پیش بیاید که باید آن را رفع کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 29. Zhraa

  سلام روز بخیر. خواب خواهرمو دیدم که حدود دوماه پیش فوت کردن. در خواب غمگین بود و کفشهای صندل پدرم دستش بود میخواست با خودش ببره. پرسیدم چرا میخوای ببری جواب نداد. فقط میدونم ک کفشها رو برد و من متوجه رفتنش نشدم.
  میشه لطفا معنیشو بهم بگید؟!

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ممکن است برای ایشان خیر نباشد و نشان از اولا ناراحتی ایشان باشد و دومم انکه اشاره ای به مادر شما باشد و دلتنگی ایشان برای مادرتان.
   خیراتی دهید و اگر مادرتان در قید حیات است به ایشان گوشزد کنید که از ایشان بسیار یاد کنند.
   سربلند و پیروز باشید

 30. کامیاب

  سلام من در خواب دیدم دختر بچه ای با کفش های پاشنه بلند و بزرگتر از پایش که در خواب بهش گفتم کفش ها به من تعلق دارد بازی میکند آرایش کرده بود و در خواب انگاری که خواهرم بود در خوابم مادرم هم در کنارم بود از شیرینی دختر بچه او را در آغوش گرفتم که گفت بوس بدم میزاری برم بازی کنم دخترک شبیه خودم هم بود چشم و مو مشکی در صورتی مادرم بلوند است با چشم های رنگی در همان حال مادرم در حال صحبت با دو پسر خاله ام بود که هر کدام در واقعیت دختر بچه دارند،ضمنه اینکه مجرد هستم و تا حالا ازدواج نکردم لطفاً بگویید تعبیر این خواب چیست
  با تشکر

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب میتواند نشان از خیر باشد که در اینده برای شما موقعیت هایی را نشان دهد که برای ازدواج شما تعیین کننده است و ازاین رو از بابت این خواب نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 31. خزائی

  سلام و وقت بخیر
  ممنون میشم تعبیر خواب من رو بفرمایید
  من خواب دیدم از جایی انگار از سر کار برگشته بودم و رفتم خانه پدر بزرگم دم در متوجه شدم شلوغ است کفشهایم را با خودم بردم داخل که کسی نبرد و در یکی از اتاق ها پشت پرده گذاشتم که امن باشد(پشت پرده کفش های دیگری هم بود ) و قتی کفش را گذاشتم عمویمرا دیدم که با چند بچه نشسته بود
  در ضمن مجرد و دختر هستم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است برای شما به این تعبیر باشد که به واسطه ی حساسیتتان موقعیتی را از دست دهید و به همین دلیل کسی را که ممکن است همسر خیری برای شما باشد را از دست دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 32. زهرا

  سلام وقت بخیر
  من خواب دیدم در خونه رو باز کردم که برم بیرون کفشهام رو بپوشم ، کفش همسرم تمیز و واکس خورده جفت شده بود و کفش من کممی خاکی و روی هم بود لنگه هاش .
  تعبیرش چی میتونه باشه ؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خوابی خیر نیست و اشاره به خود شما دارد و از انجایی که کفش نشان از همسر است می تواند تفاوت دیدگاه شما به همسرتان را نشان دهد.
   سربلند و پیروز باشید

 33. Saharmln

  سلام وقتتون بخیر
  من یکبار عقد کردم جدا شدم و الان مجردم خواب دیدم خونه ی دوستمون کفشامو درآوردم وقتی خواستم برم کفشهای من نبود گفتن یه حیوون داریم مثل راگون که کفشهارو میبره زیر خاک قایم میکنه همه جمع شدن گشتن ولی پیدا نشد یهویی تگرگ شدیدی به پا شد و پام روی تگرگا لیز خورد و تا یه مسافت زیادی سر خوردم رفتم یجایی که ادما دور هم نشته بودن میخواستم برگردم دیدم پابرهنه ام و میگفتم حالا چجوری این راهو برگردم روم نمیشه پابرهنه برم
  میشه لطفا بگین تعبیرش چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که ممکن است به این معنا باشد که از طریق کسی به واسطه ی ایشان و یا شبیه ایشان شما دچار جدایی شده اید و از این رو باید بسیار اگاه باشید که اگر قصد ازدواج مجدد دارید کسی سبب جدایی شما نشود.
   سربلند و پیروز باشید

 34. maryam19

  سلام امروز دم صبح یا صبح زود خواب دیدم یه جفت کفش اسپرت سیاه کهنه و سوراخ که تو خواب حس میکردم اندازه پام هست ولی از اینکه اینجوری بود افسوس میخورم یه لنگش که سوراخ بود با خودم گفتم اون یکی لنگه هم سوراخ کنم که خودش یه نوع مدل بشه یا وقتی خواهرم که متأهله اومد خونه مون کفش خواست اینو بهش بدم در هر صورت ندیدم با هاش راه برم فقط تو خواب این یه جفت کفشو دیدم و اینکه خواب دیدم کمدم (تو واقعیت دو طبقه است که لباسام و وسایل دیگم توشه )تو خواب طبقه پایینی کمدم خالی بود تو خواب تعجب کردم که چه موقع و برای چی خالیش کردم ،،لطف میکنید تعبیرشو بگید ممنون

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که بر اساس تعابیر خواب خیر نیست و ممکن است به معنای آن باشد که شما در اینده از لحاظ رابطه ی عاطفی دچار مشکل شوید و ممکن است اگر دقت نکنید آن را به زندگی خواهرتان نیز سرایت دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 35. پروین میرزایی م

  سلام من خواب دیدم چند تا از خانمهایی رو که میشناسمشون اومدن خونمون و کفشمو تو جاکفشی بود برداشته و دزدید ازم وقتی نگاه کردم دیدم داخل جاکفشی یه لنگه کفشم هست اونم پاشنه افتاده و بعد رفتم از اون خانم آشنا با دعوا لنگه کفشمو پس گرفتم.جنس کفشم خیلی خوب و راحت و شیک بود و دوسش داشتم.بیزحمت بگید تعبیر خوابم چیه ممنون

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب کفش امده است که نشان از همسر دارد و این خواب ممکن است نشان از مشکلی برای همسرتان باشد که به واسطه ی دیگران ایجاد شودو از این رو حتما صدقه دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 36. فاطمه ام

  سلام خانم متاهل هستم چندین بار در خواب میبینم که کفش هایم گم شده و بدنبال آن میگردم ولی پیدا نمیشود کل خواب هایم پابرهنه هستم ممنون میشم تعبیرشو بگید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب کفش می تواند نشان از همسر باشد و گم کردن ان در خواب خیر نیست و نشان از گم شدن راستی باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 37. گل بهار

  سلام من خواب دیدم که رفتیم یک جایی که انگار کوه بود نمیدونم دقیق بعد با خواهر و دومادمون بودم یک دختر خاله داشتم که انکار خونه انها کوه بود بعد انگار خواستیم بریم بیرون و ناراحت بودیم از دستش که منم گفتم ببین کفشم چی کار کرده گشادش کرده آجیم گفت ببینم اشکال نداره یهو که درستش کرد که ببندش خیلی قشنگ و زیبا بود خیلی دوسش داشتم رنگ کفش شفید فیروزه ای بود پاشنه بلند بود

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است نشان از کسی باشد که به ایشان علاق دارید وبه واسطه ی کسی رابطه ی شما دچار مشکل شود اما رفع شود و از این رو از بابت ان نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 38. زهره

  سلام من خواب دیدم مهمون داریم یه کفش سفید مجلسی خیلی قشنگ تو اتاقه منم اونا رو پام کردم داشتم جلوی اینه به کفشا نگا می کردم که خواهرم اومد گفت این کفشا مال منه من اون لحظه کفشو بهش ندادم ولی بعد از چنددقیقه کفش رو بردم تو اتاقش که بهش بدم دیدم یه تیکه از دندونش شکسته و کفش رو نمی خواست وقتی منم رفتم جلوی اینه دیدم یه تیکه از دندونای بالای من افتاده
  ممنون میشیم تعبیر خواب منو بگین

  • سیمین فرهنگ

   با سلام
   تعبیر خواب شما بر دو وحج است. اول انکه خواب کفش نشان بر خواستگار و همسر برای شما است که نیک است و وجح دیگر خوابتان که دندان شما و خواهرتان است به معنی ناراحتی برای یکی از مردان خانواده شماست که این خواب نیازمند صدقه است.
   سربلند وپیروز باشید.

 39. آزیتا

  باسلام.در ابتدا ممنون و سپاسگزارم بابت تعابیر خوبتون که ما استفاده می کنیم.خدا خیرتون بده.

  من سه بار به فاصله یک ماه خواب کفش دیدم.

  بار اول خواب دیدم همسرم کفش کتانی زیبایی برایم خرید و من پوشیدم ولی همسرم گم شد و هرچه گشتم پیداش نکردم که بگم این کفشها رو نمی خوام.

  بار دوم خواب دیدم یک جفت دمپایی سبز رنگ دارم که ناگهان گم شد و هرچه گشتم پیدا نکردم.

  بار سوم خواب دیدم یک جفت کتانی خوشگل دارم می پوشم که اولیشو به راحتی پوشیدم ولی دومین پایم رو کمی با سختی داخل کفش کردم.

  ممنون میشم این سه خواب رو برام تعبیر کنید خیلی فکر منو درگیر کرده.
  باتشکر
  نظر شما در انتظار تایید مدیریت است

  • یاسین صداقت

   با سلام و سپاس از همراهی شما
   خواب شما نشان بر آن دارد که همسرتان بر او ناراحتی وارد می‌شود و باید مراقب او باشید و اینکه تا آنجایی که می‌توانید با ایشان هم بگو مگو نکنید که اختلافی پیش نیاید.
   سربلند و پیروز باشید.

 40. فاطمه

  سلام من خواب دیدم واردحرم امام رضاشدم وکفش هاموبه کفشداری دادم و واردحرم شدم جمعی ازدوستان گذشته ام آنجا بودندکه دخترعموم امدجلووگفت تورتبه دوم گرفته ای
  اماقبل ورود(من چندمدته بایکی قهرم اماقبلاباهم رفته بودیم حرم ومن وقتی واردحرم میخواستم بشم گفتم بهش زنگ میزنم سلام بده امامتأسفانه من اصلاازاین دوستم شماره وادرسی ندارم که عذرخواهی کنم ممکنه به این فردمربوط باشه وخودش بامن تماس بگیره؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خوابتان ربطی به قهر و آشتی ندارد و به این صورت است که شما مقام دوم در یک مرحله از کار و یا درس کسب خواهید مرد و یا خبری خوش به شما خوا د رسید که نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 41. زهرا

  اینم بگم که کفش خودم کهنه و راحت بود ولی کفش مغازه کفشهای شیک و گرون قیمت بودن ولی من ترجیح میدادم کفش راحت خودم رو بپوشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن دارد که شما همسر مورده علاقه خودتان را انتخاب خواهید کردو ملاک انتخاب شما راحتی شما با آن فرد است و نه مال و زرق و برق دنیا و این نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 42. Samira ammari

  سلام من در خواب ديدم همسر سابقم كه طلاق گرفتم بند كفشم مى بست تعبيرش چيه ؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که احتمالا همسرتان به شما دوباره رجوع کند و می‌تواند به فرد دیگری هم برای ازدواج هم تعبیر شود چون کفش نشان بر همس ر و خواستگار دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 43. Mati shahin

  من خواب ديدم كه از يك حوض عميقي كه آب كثيفي داشت و چيزي ديده نميشد،كفش هاي مختلف بود كفش ها را بيرون مياورم
  يكي از همكلاسيهاي بچهگيم كفشش را من دراوردم
  يك جفت كفش قرمز بود
  و باز سعي داشتم بقيه كفشها را درآورم
  تمامي كفش ها لنگه داشت ظاهرا
  فقط من ميبايست آنها را پيدا مي كردم
  كفش ها در اندازه هاي مختلف بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان بر آن دارد که برای فردی از دخترهای خانواده شما خواستگاری خواهید فرستاد و اینکه اگر آن کفها نو باشد تعبیر به خوبی دارد و اینکه اگر مجرد هستید دقت کنید که در بین خواستگار هایتان فرد که خصوصیات اخلاقی وه نه تنها مالی بهتری دارد را انتخاب کنید و اینکه آب کثیف نشان بر خوبی ندارد و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 44. زینب

  سلام من خواب دیدم کفشام رو یکی دیگه پوشیده بعدش بهش گفتم کفشام برای پیاده رو مناسب نیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی ندارد و به معنی آن است که اگر مجرد هستید خواستگار تان را جواب می‌دهید چون او را لایق نمی‌دانید و اگر متاهل هستید باعث اختلاف با همسرتان خواهید شد. که باید مراقب باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 45. مریم

  سلام وقت شما بخیر
  من مجرد هستم.اوایل صبح بود خواب دیدم به همراه عده ای خانم چادری وارد یک مرکز روان درمانی شدم انگار برای مجلسی اومده بودیم.(اینم بگم که پرستار هستم.)بعد انگار مجلس تموم شده همگی بلند شدیم من کفش هامو پام کردم داشتم میرفتم که یکی بهم گفت که کفش های اشتباهی پام کردم.در همون حین یه چیزی هم گم کرده بودم اما یادم نیست چی.رفتم که کفش هامو عوض کنم کفش های خودم هم نبود.البته کفش هایی که توی خواب پوشیده بودم کفش های مادرم در واقعیت هست که من از این مدل کفش ها نمیپوشم.توی خواب مدام به خودم میگفتم چرا دوباره باید کفشم گم بشه.همون موقع یکی از همکاران مَردم رو هم دیدم که اونجا کار می کردن.ممنون میشم جواب خواب من رو بدین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما برای بار دوم فردی را خواهید پسندید که مورده علاقه خودتان است و اینکه می‌تواند خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 46. Zeynab

  سلام
  من حدود ۳ ماه نامزد بودم بعد جداشدم .تو خواب دیدم کفش اسپورت سفید جدید پوشیدم ولی میدونم ارزون خریدم بعد به داییم میگم بریم عوضش کنیم یه تازشو بخریم بعد مامانم میگه کفش خاکیه اگه تمیزش کنیم خوب به نظر میرسه بعد منم گفتم باشه .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   کفش در خواب نشان بر همسر است که خود که احتمالا شمذ در مورد خواستگاران نظر منفی دارید و اما با صحبت های مادرتان راضی خواهید شد که نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 47. فرید

  سلام
  ممنون از مطالب مفید کاربردیتون و همچنین قابل قبول ترین تعابیری که وجود داره
  یه خوابی رو دو بار در فاصله ی زمانی متفاوت دیدم و برای من خیلی کنجکاوی ایجاد کرده
  ممنون میشم راهنماییم کنین چون بشدت ذهنم درگیرشه
  اون بخشی از خواب که تکراریه اینه:
  من به یه مکان وارد میشم (دفه اول حرم امام رضا بود – دفه دوم یه خیابون انحرافی بود که شهرداری داشت توش ساخت و ساز میکرد)کفشامو در میارم جفت میکنم و میرم یه مسیر کوتاهی که طی میکنم متوجه میشم که جورابام داره کثیف میشه و سریع پشیمون میشم و میام کفشامو برمیدارم و میپوشم

  ضمن اینکه کفشایی که تو خواب دیدم در واقعیت دارم یه جفت کفش کتونی خاکستریه
  و شخصی توی زندگیم بود که میخاستیم باهم ازدواج کنیم اما بنا به شرایط عجیبی نشد و مجرد هستم
  ممنون میشم لطفا راهنماییم کنین- بین نظرات هم خوندم خواب مشابهی نبود
  خیلی ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام و سپاس از همراهی شما
   تعبیر خواب شما می‌تواند بر این شکل باشد که شما به سمت آن کسی که کنار گذاشته اید بر خواهید گشت چون به نظرتان با او راحت تر از هر کسی هستید و احتمالا آینده را بدون این شخص لذت بخش نمیبینید. کفش برای مرد و زن نشان از جفت است.
   سربلند و پیروز باشید.

 48. علی

  سلام خوابدیدم که خونه یکی از بستگتن سببی که اختلاف داریم رفتیم موقع داخل شدن کفشهام جدا از هم از پام در آوردم موقع بیرون اومدن دیدم یکی از کفشام نیست پسرم یه کفش دیگه که تقریبا شبیه کفش خودم بود برام دادند منم پوشیدم در موقع فکر میکردم که قبلا هم یه لنگه کفشم همینجا دزدیدند یه نفر از آشناهاموم اومد براش گفتم که برو به خانم خونه بگو که می دونم کفشامو او (مادرشوهر دخترم )دزدیده . ضمن تشکر تعبیر خوابم چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان هم بر خوبی دارد و هم بدی و اینکه کفش برای مرد نشان از همسرش است و برای مرد نشان از خانومش و اینکه این خواب به شما هشدار میداد شخصی می‌خواهد در بین شما اختلاف بیندازد و اینکه نیک نیست و در این بین هم فردی هم به شما کمک می‌کند که افکار منفی و دهن بینی را کنار بگذارید و واقعیت را ببینید.که نیک است برای ادامه راهتان.
   سربلند و پیروز باشید.

 49. محسن

  سلام خواب دیدم که رفته بودم جایی امتحان بدم کفش رو دراورده بودم‌نشسته بودم بعد که امدم بلند بشم برم بدا امتحان دیدم کفش خودم نیست دزدیده بودن یدونه کفش کتانی کهنه ومندرس انطرفتر یود ناچار پوشیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی ندارد و به معنی اختلافی است که بین شما و همسرتان پیش خواهد آمد و اگر مجرد هستید باید در انتخابتان دقت بیشتری کنید که زن کج خلقی نصیبتان نشود.
   سربلند و پیروز باشید.

 50. غزل

  من مجرد هستم و خواب دیدم رفتم از یک جایی کفش خریدم و پدرم هم شاکی بود که فروشنده کفش را گران فروخته وقتی از آنجا بیرون آمدم دیدم که یک عده جادوگر کفش های سابقم رو دزیده اند و کفش های قدیمی ترم آنجا بود به دنبال کفش هایم گشتم و یک جفت کفش شبیه کفش خودم پیدا کردم که پاره بود در نهایت یک لنگه از یکی از کفش های قدیمی خود و یک لنگه از کفش قدیمی دیگری از خود را پوشیدم که ببینم کدام بهتر است که بپوشم اما ناگهان دیدم عده ای که انگار جادوگر بودند قصد آسیب به من را داشتند برای همین من سریعا سوار ماشین شخصی که دوستش دارم شدم و وقت نکردم کفشم را عوض کنم(یعنی کفش هایم لنگه به لنگه بود) و به او گفتم فقط سریع رانندگی کن و از چند در خارج شدیم که جادوگر ها قصد بستن آن را داشتند و ما در لحظه آخر از هر کدام از در ها خارج میشدیم و در نهایت از آن مکان بیرون رفتیم. تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما اشاره به زندگی زناشویی دارد و اینکه باید مراقب باشید که‌در انتخاب همسر دقت بیشتر را به خرج دهید و اینکه احتمالا پدرتان به انتخاب شما راضی نیست و شما هم باید مراقب باشید فرد بد خلقی را انتخاب نکنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 51. زهرا

  سلام
  دیدن کفشی ک پاشنش کنده شده برای دختران مجرد چیه؟
  من خواب دیدم کفشمم پاشنش کنده شده و با همون پاشنه کنده شده.تو مغازه ها دارم راه میرم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که باید هوشیار باشید که در انتخاب همسرتان دقت کنیید که دچار نقصی نباشد که شما از آن آزرده شوید و به معنی بیکار بودن همسر تان هم می‌تواند باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 52. زهره

  سلام باتشکرازشما وتعبیرات درستی که تاکنون از خوابهای قبلی من فرموده اید ومن به آن رسیده ام.
  عذرخواهم لطفا این خواب مراهم تعبیر بفرمایید ممنون میشم.
  درخواب با پسرم سوارماشین خودمون هستیم ومن درحال رانندگی هستم که در بین راه به یکباره تعدادزیادی کودک حدود ۳تا۵ساله درحاشیه وخودجاده می چرخند من و پسرم کنارزده میریم به اهل اون خونه بگیم مواظب ایناباشید درحالیکه احساس میکنیم موضوع مشکوکه مثل بچه دزدی یا… وقتی میخوایم برگردیم تو ماشین کفشهای من که خیلی هم باهاش راحت بودم وتمیز بودو دوستش داشتم نبود و بالاخره من مجبورشدم یکی از کفشهای پاره وکهنه که ازپام هم گشادبود واون خانواده دراختیارم گذاشته بودن درحالیکه ازشون ترسیده بودم رو بپوشم وبیرون بیام. نمیدونم توچه مسیری بودم اماپیاده خودم رودرحال بالا رفتن از یک سراشیبی میدیم که انگارپسرم باماشین اونجا منتظره دربین راه یک دختری به من چیزی میگه که من متوجه معنیش نمیشم ولی بعداسر درمیارم که انگارپسرم سرراه یک دنپایی خوشگل نو خریده برای من زیر درخت گذاشته که وقتی به آن درخت رسیدم بردارم و بپوشم که آن دخترآن دنپایی را برداشته بوده واون جمله رو به من گفته بودکه متوجه نشده بودم. خیلی این موضوع ذهنم رو درگیر کرده اگر راهنمایی بفرمائید ممنون میشم.

  • یاسین صداقت

   با سلام و سپاس از همراهی شما دوست گرامی.
   در تعبیر خواب کفش امده است که برای زن نشان از شوهر بیننده خواب است و اینکه کفشهای شما را دزدیده اند تعبیر به خوبی نداردو باید مراقب همسرتان باشیدو اینکه در اینده سراشیبی تندی که نشان از سختی است شما را درگیر خود خواهد کرد و اینکه در پایان ان سختی دستمزد خوبی به شما تعلق خواهد گرفت و اینکه شما باید بیشتر مراقب زندگی زناشویی خود باشید که خدای ناکرده فردی به رابطه شمل رخنه نکند صدقه بدهید که به خیر رفع شود.
   سربلند و پیروز باشید

 53. الین

  سلام من خواب دیدم که کتونی سفید راحتی پام هست و تو خواب احساس می‌کردم نو هستش و تو واقعیت همچین کتونی ندارم تو خواب باهاش راه میرم یه مسیریو بعد میرم خونه و از پام در میارمش وهمینجوری که تو دستام گرفتم و نگاهش میکنم فکر می کنم که چقدر این کتونی راحت هست و چقدر دوسش دارم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی دارد و به معنی این است که شرک زندگیتان را دوس دارید و با او زندگی راحتی خواهید داشت.
   سربلند و پیروز باشید.

 54. خانم الف

  سلام
  از بیابانی ناشناس گذر میکردم. پسر بچه ای را به همراه یک خانم که داخل یک محوطه بود, دیدم. پسر بچه درخواست خرید فال از من کرد ولی من نخریدم. پسر بچه مرا نفرین کرد بعد من ناراحت شدم و خانم همراه پسر بچه به من گفت که از چیزی شبیه به فال بخرم ولی نخریدم. من چند سکه سفید در کیفم بود که یکی از انها ر ا به او دادم. بعد که من حرکت کردم شنیدم که ان خانم به پسر بچه گفت که او سکه زیاد دارد و باید از او بگیریم. بعد من از اون بیابان خارج شدم. کفشهای من, سیاه, پاره و کهنه بودند که در داخل بیابان جا ماند و دور بیابان حصار بود و من نتونستم دوباره برگردم. هر چی انها را صدا کردم که کفشهایم را بدهید جوابم را ندادند.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما خوب است و نشان بر این دارد که شما زندگی ناخوشایند و همسری که لایق شما نیست را از خود دور خواهید کرد و نمیپسندید و. اگر مجرد هستید دلیل بر انتخاب و فرصت بهتر است و اگر متاهل هستید نشان بر این است همسرتان میتواند فرد قابل پسند شما باشد با صفات بهتر . و بدی از او دور خواهد شد.
   سربلندو پیروز باشید

 55. غزل

  سلام وققتون بخیر.من خواب دیدم توی یه محفل قرآنی هستم متوجه میشوم یه مراسم عقد هم اونجا برگزار میشه ومیرم که مراسمشونو ببینم بعدش یه بشقاب برنج گرفتم و اومدم که بیام بیرون اما هر چی دنبال کفشم گشتم پیدا نکردم خیلی نگران بودم که یه آقایی ازم پرسیدم چی شده ؟من هم ماجرا رو گفتم ایشون هم یه جفت نیم پوت چرم مشکی شیک وگرون قیمتی به من داد وگفت کفش های دار القرآن رو بپوش ولی من گفتم این کفش کوچیکه ولی اون آقا گفت بپوش پات میشه و وقتی پوشیدم اندازه بود..ممنون میشم خواب منم تعبیر کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر نیکی است و اینکه شما کفش برای دختر مجرد نشان بر همسر است که احتمالا ایشان فردی با دین و دیانت هستند که خیر است. و برنج در خواب نشان بر برکت زندگیتان است که این شخص مال حلال خواهند داشت و شما هم همانطور و .و انشالله قدر فرصت های تان را بدانید.
   سربلند و پیروز باشید.

 56. سوگل

  سلام…خیلی تعبیر این خواب برام مهمه کاش تعبیرش رو بگید مرسی.
  من توی واقعیت یکیو دوس داشتم ولی اون به من گفت ک کسی تو زندگیشه و دوست نشدیم باهم . حالا خیلی ازش گذشته و من خواب دیدم در موردش که رفتم پیششون و مامان همون پسره کفشای پسرو رو داد به من و خودمم یکی دیگه از کفشهاشو برداشتم ورفتم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر است و اینکه خواب کفش به معنی همسر است و اینکه شما ان را به دست اورده اید نشان بر این است که همسری را انتخاب خواهید کرد . که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 57. Alaleh

  سلام
  من خواب دیدم یه جفت کفش سفید تازه اسپرت پوشیدم. دختر خالم کنارم بود و بهم گفت این همونیه که پارسال داشتی؟ گفتم نه اینو تازه خریدم، گفت مبارکه. میشه تعبیرش رو بدونم؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما نشان بر ازدواج و همسر دارد و اگر مجرد هستید به شما خواستگاری می‌رسد که نظر شما را جلب خواهد کردو خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 58. زهرا

  سلام.خسته نباشید..ممنون ک وقت میذارید
  من نزدیک اذان صبح خواب دیدم،با پدرم داریم به جایی میریم.ولی مکانش معلوم نبود.شب بود و من و پدرم توی خیابون که کاملا خلوت بود داشتیم راه میرفتیم.من چهره ام تغیر کرده بود و شال روی سرم نبود و موهام کاملا باز بود.

  سه نفر از آشناهامون رو دیدم.بعد از سلام و احوالپرسی،از کنارمون رد شدن.یکیشون گفت:خوش بحالش ببین آزاده هر جور دلش میخاد میگرده…..بعدش این ماجراها کلا ناپدید شدن.من توی کفش فروشی بودم.میخواستم کفش تابستانه بخرم.فروشنده ۴ مدل کفش رو بهم نشون داد.گفتم اولی ک تابستانه نیست.

  دومی ک زنونه است.سومی هم بدرد من نمیخوره.چهارمی هم خوشگله هم تابستانه.ب رنگ مشکی.همون رو خریدم.پوشیدم و بعد از اینک بندهای کفش رو بستم،کمی راه رفتم.یهو بند کفش راست باز شد.من دوباره خم شدم و بستم….(مجرد هستم)

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که قمستت اول ان برای شما به این تعبیر خواهد بود که شما در ذهن خود اینگونه می پندارید و از این رو این خواب را به این صورت دیده اید و این نشان از رابطه ی خوب و حسنه یشما با خانوادیتان است و در قسمت دوم خواب شما هم باید عرض کنم که ممکن است به این تعبیر باشد که شما در ایندهه ای نه چندان دور کسانی را در زندگی خود خواهید داشت که باید بین ان ها انتخاب کنید و این موضوع برای شما خیر است و بدانید که انتخاب شما ممکن است که در اول برای شما بسیار خوب باشد اما پس از مدتی به صورت طبیعی مشکلاتی نیز خواهد بود و پس از آن برای شما خیر خواهد بود.
   سربلند و پیروز باشید

 59. فاطمه

  سلام.وقت بخیر
  من طرف های بعدظهرخواب دیدم جایی رفته بودم کلاس کنکور درصورتی که دانشجوهستم اونجاپسرهمسایمون دیدم که مجردبعدش من دیدم داره کمک میکنه انگار داشت برای خودش خونه میساخت بعدش دیدم کفش هاش لنگ به لنگ پاش خیلی یادم نیست چطوری بود من بهش خندیدم از خندیدن من متوجه شد کفش هایش لنگه به لنگه هست رفت کفش آبی پوشید که ست بود بالباس هاش البته اون لباس هارو بلوز آبی وشلوارسفید همون اول موقع کفش لنگه به لنگه تنش بود
  بعدش یادم کلاس تمام شدمن رفتم توی راهرو و روی پله ها این آقارودیدم
  من کفشام پاشنه بلند همیشه وقتی میپوشم ولی یادم نیست کفش پاشنه بلند داشتم یانه توی خواب پام یک دفع گرفت ومن بهش گفتم لطفا شمابرویک پله پایین ترتامن بیام ازپله پایین بدنم به شمانخوره
  ممنون ازتعبیرتون خیلی درگیرم کرده این خواب.
  ممنون میشم پاسخ تعبیر زود بدین.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب کفش همانگونه که خوانده اید اشاره ای به همسر و کسی که دوستش دارید امده است و از این رو باید اشاره کنم که ممکن است تعبیر کلی این خواب به این صورت باشد که ایشان در این زمینه دچار مشکل شوند و شما ممکن است نسبت به آن عکس العملی اشتباه نشان دهید که سبب شود که خودتان نیز به این موضوع دچار شوید. تمام این موضوعات مربوط به آینده است.
   سربلند و پیروز باشید

 60. فاطمه 71

  من ی خواب دیدم لطفا تعبیرش و بگین خواب دیدم برام خواستگار اومده و بابام تو همون جلسه اول گفتن دختر مال خودتونه فردا برین آزمایش خون فردا با تعدادی از خانواده اون و من خواستیم بریم آزمایشگاه ک کفشامو هر چی گشتم نبود ی چند تا کفش پاشنه بلند دادن ولی گفتم من نمیتونم با این کفشا راه بدم همونطور ک ناراحت بودم کفشامو نبود ی دفعه چشمم ب کفشای خودم خورد با خوشحالی,پوشیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این است که در آینده خواستگارانی خواهید داشت که تعدادی از آنها را رد خواهید کرد و به گفته و صحبت و مشوت هیچ کس گوش نخواهید داد و فقط به احساسات و علاقه خود توجه خواهید کرد و به آن شخص که مورد قبول و انتخاب خودتان است جواب مثبت خواهید داد که نشان بر خیر است و نیکی.
   سربلند و پیروز باشید.

 61. فاطمه 71

  عالی

 62. آتوسا

  سلام خواهش میکنم جواب منم بدین خیلی استرس گرفتم و درمونده شدم از استرس این خواب!!
  خواب دیدم با شوهرم میخوایم همراه یکی دو‌تا از دوستامون پیک نیک بریم بعد همسرم میره دو‌جفت کفش میخره که با پیراهنش ست هستن و رنگ تیشرتش قرمزه و کفش ها هم یکی کتونی قرمز هستش و یکی کفش مردانه کالج قرمز بعد همسرم وارد حمام میشه و وقتی از بالای در نگاش میکنم میبینم که داره کفشها رو میشوره بعد از حمام بیرون میاد و کفش ها رو ازش میگیرم که روی پشت بوم بذارم تا خشک بشن!!

  بعدشم خودم میرم کفش بپوشم همش توی کفش های سفید و کتونی ها دنبال کفش برای خودم هستم حتی کفش های بابام رو هم که برام بزرگ هستن رو هم امتحان میکنم و بعد از خواب می‌پرم!!! خواهش میکنم تعبیرش کنید خیلی نگرانم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در دیدن این خواب نباید نگرانی وجود داشته باشد و بدانید که به این صورت تعبیر خواهد داشت که شما در اینده ای نه چندان دور از جانب همسرتان ممکن است تغییری بسیار بزرگ ببینید که سبب خواهد شد زندگی شما بهتر شود و این موضوع برای شما و ایشان بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 63. WilSon

  سلام
  دیدن کفش سوراخ شده تو افراد مجرد ب چه معناست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر خواب ممکن است اشاره ای به اینده باشد و برای شما که هنوز متاهل نشده اید و یا اینکه اشاره ای به کسی که با ان در ارتباطید و همسر شما نیست و همان تعبیر خواب بالا را برای همین حالت دارد.
   سربلند و پیروز باشید

 64. عاطی

  میشه تعبیر خواب منو بگید لطفااا؟
  من دیشب خواب دیدم خونمون ی تعداد از دوستام اومدن مثل این ک تولدم بود یا همچین چیزی یکی از دوستام ک خیلی وقت بود ندیدمش برام ی جفت کفش پاشنه بلند (زیادم بلند نبود) مشکی اورده بود ک داشتمش ولی پاره شده بود
  اون دقیقا همون کفشه رو اورده بود ولی نو بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که اگر مجرد هستید بر شما خواسظتگاری وارد خواهد شد که میتواند نظر شما را جلب کند و اگر متاهل هستید نشان بر فرزندی دارد که بر شما خیر است .
   سربلند و پیروز باشید .

 65. هما

  سلام دخترم دیشب در خواب دیده که پدرش دو بار برایش کفش زیبا داده گفته بپوش و سومین بار من نگذاشتم که بپوشه ضمنا پدرش حدود سه ماه پیش فوت کردن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب ممکن است به این تعبیر باشد که دختر شما در اینده موقعیت هایی خواهد داشت که از طرف کسانی از خانواده ی پدر ایشان باشد که ممکن است شما با ان ها راضی نباشید و از این رو بدانید و در انتخاب هایتان دقت کنید.
   انشالله که خیر است
   سربلند و پیروز باشید

 66. سایه

  سلام
  وقت بخیر
  دوست من برای من خواب دیده
  به این صورت که برای من بوت خریده و برای من آورده وقتی به من داده من گفتم بوت های خودم مناسب تر هست. ممنون میشم تعبیرش رو بفرمایین. خانم هستم و مجرد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در خواب کفش اشاره به همسر دارد و برای شما اشاره به کسی دارد که ممکن است دوستش داشته باشید و در این خواب که ایشان دیده اند به این تعبیر ممکن است باشد که ایشان نسبت به این موضوع خود را از شما کمتر بدانند و در مقام قیاس قرار دهند که کار صحیحی نیست.
   این خواب جای نگرانی ندارد.
   سربلند و پیروز باشید

 67. امیری

  سلام …من خواب دیدم به مهمانی رفتم همه کفشاشونو با خودشون برداشتن من جلوی در درشون اوردم برگشتم بردارم دیدم کفشام نیست یه جفت کتونی سفید که کتونی خودم بود الانم دارمش ….بنظرم میمومد تد حیاط دوتا دختر بچه بودن اونا برداشتن هرچی میگفتم کفشامو بدین گوش نمیکردن ..اخرم پیداشون نکردم …تعبیرش چیه؟؟؟؟

  • امیری

   واقعا مطالبتون عالی و جامع هست مچکرم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که گم شدن کفش به معنای ایرادی در رابطه ی شما با شخصی است که دوستش دارید و باید حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 68. رها

  سلام.. خواب دیدم که با کسی ک قبلا بهم پیشنهاد ازدواج داده بیرون رفتیم… در این بین بارون گرفت.. ایشون کفششون تو بارون بود من واسش اوردم.. از اونور کفش من با آب بارون دورتر رفت.. ایشون سریع کفشه من اوردن و گفت بپوش.. تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب در ظاهر خوابی خیر است هم برای شما و هم برای ایشان و بدانید که در خواب دیدن کفش برای شما هردو به معنای همان یار و همسر است و در این خواب باید عرض شود که نشان از علاقه ی هر دوی شما نسبت به این موضوع دارد وباید سعی شود که د رجهت صلح اقدامی بشود.
   سربلند و پیروز باشید

   • رها

    سلام مرسی از پاسخگویتون.. ان شاءلله خیره.. من اقدام کردم اما ایشون گفتن چون پدرتون نه گفتن محاله باز بیام جلو… متاسفانه وحشتناک مغروره

 69. سروش

  خواب دیدم با یه عده ای که انگار آشنا هستن و یکی از دوستام که یادم نمیاد کی بود تو یه مسیری داریم راه میریم که سقف داشت (مثل بازار) بعد چندین پله رو میریم بالا تا به یه راهرو میرسیم که دو طرفش قفسه‌های کفش بود،

  جالب اینجا بود که به جای مارک برندهایی که کفش تولید میکنن، روی کفشها مارک ماشین‌ها بود مثل بنز و بی‌ام‌و، بعد اونی که همراهم بود بهم گفت : من که بهت میگم یه دونه از همینارو بردار اینا بهترن پاهات تو مسیر کمتر اذیت میشه! اون‌موقع نمیدونستم منظورش چیه، تا اینکه رفتیم جلوتر دیدم یه عده‌ آدم اونجان و یه سری کفشای دیگه هم که مارک نداشتن و به خوبی قبلیا نبودن روی هم چیده شده و یه سری دوچرخه هم اونجا بود و هرکی بدون انتخاب کردن همینجوری یه جفت از اون کفشارو برمیداره میپوشه بعد سوار یکی از اون دوچرخه ها میشه و از صاحب اونجا پول میگیره و میره!

  دوستمم به صاحب اونجا سلام کرد جوری که انگار با هم دوستن و یه جفت از اون کفشارو با یه دسته پول به من داد منم داشتم با بی میلی کفشارو میپوشیدم که بهم گفت: بهت گفتم یکی از همون کفش خوبارو بپوش گوش نکردی الانم دیگه دیر میشه سریع همینارو بپوش با بقیه برو گم نشی! منم پوشیدم یه دوچرخه برداشتم از اون محیط که اومدم بیرون و پشت بقیه راه افتادم دیدم تو یه منطقهء مرزی هستم و تو خواب فهمیدم از اول قرار بود این کفش ها و دوچرخه ها رو از مرز رد کنیم و در اصل قاچاق کنیم به یه کشور دیگه، اون پولارم واسه همین به من و بقیه دادن، ادامشو دیگه یادم نیست
  ببخشید طولانی شد،

  • یاسین صداقت

   با سلام
   باید عرض شود که این خواب را حتما باید قسمت به قسمت تعبیر کرد و در قسمت اول ان بدانید که نشان از پیشرفت شما دارد.
   در تعبیر خواب کفش هم امده است که برای مرد به معنای زن است. در تعبیر این خواب کلی این خواب باید بدانید که به این صورت است که در اینده ی نزدیک انتخاب هایی برای شما وجود دارد که اگر ان ها را بدون فکر انتخاب کنید و به ان ها اهمیت ندهید ممکن است سبب شوید پس از ان مجبور به انتخاب اجباری از سر ناچاری شوید و این خود برای شما در پایان خیر نیست.

   و بدانید که در المان های موجود در خواب شما ممکن است برخی از آن ها اشاره ای به یک واقعیت داشته باشند که ممکن است مرز از ان دست باشد و باید بدانید که این حالات مکن است برای شما پیش بیاید اما نه به صورت دقیق.
   بسیار اگاه باشید و باید بدانید که انتخابی صحیح در زمینه ای که ممکن است برای شما پیش اید داشته باشید زیرا ممکن است پس از ان انتخابی کنید که شمار را پایین بکشد.
   در اول خواب هم برای شما اشاره شده است که انتخاب صحیح سبب پیشرفت شما خواهدشد .
   سربلند و پیروز باشید

 70. مریم

  خواب دیدم یکی از دوستانم یک جفت کفش برای من گرفته من در ابتدا گفتم من کفش نمیخواستم و احتمال این که در ان راحت نباشم گفت حالا بپوش ، من کفشها را پا کردم ، بسیار کفش راحت و خوبی بود ، در صورتی که فکر میکردم اصلا مناسبم نیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب کفش برای زنان و مردان امده است که نشانه از خواهان است ودر اینجا هم برای شما همچنین است.
   اگر مجرد هستید به این معنا است که کسی را به طریق آشنایی با این دوستتان خواهید یافت و اگر متاهل هستید علاقه ی شما و همسرتان بسیار زیاد تر خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید

 71. Mah

  سلام وقت تون بخیر
  دیدن خواب آقایی آشنا و مجرد که بعنوان مهمان منزل ما باشند و در انتها یک خربزه بمن بدن چیه؟؟ درحالیکه اقوام دیگه مون هم بعنوان مهمان منزل ما باشند و مهمونی یجورایی حالت رسمی و محترم داشته باشه و من هم خربزه رو ببرم و بدم به پدر همون اقا که برش بزنند…
  درحالیکه فردای این خواب هم خواب های پریشونی ببینم (مثل اعدام کردن یک دختر جوان((در واقعیت هم به تازگی فوت شده))و یک اقا…) و مابین این پریشونی کفش هایی که در واقعیت هم جدید خریدم رو درخواب بپوشم…

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما بر این معنی میتواند باشد که شما اگر مجرد باشید نشان از خواستگار برای شما دارد که خانواده ایشان و یا فرد خارجی شما را مورد پسند قرار خواهند داد واینکه کفش هم در خواب نشان بر جفت و همسر دارد و اینکه نو . تمیز باشد دلیل بر جوان بودن و سالم بودن طرف برای شما است و اینکه دیدن خواب هاب پریشان دیگر نشان بر روان هر فرد است و بر این نیست که هر خوابی باید صادقه باشد و بر امور زندگی ما تعبیر بشود پس از ان جهت خودتان را نگران نکنید .
   سربلند و پیروز باشید .

 72. فرشته

  میخاستم جای برم اما هر چه گشتم کفشام رو پیدا نکردم تا اینکه بعد از کلی اذیت شدن و جستجوی زیاد پیداشون کردم برنگ سفید و تمیز لطفا جواب بدید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر مجرد هستید تعبیر این خواب به این شکل خواهد بود که شما پس از مدتی طولانی به شخصی خواهید رسید که برای شما خیر است و رنگ سفید هم به این اشاره دارد واگر هم متاهل هستید مشکلاتی در زندگیتان ممکن است پیش بیاید اما پس از حل اانها زندگی زناشوییتان بسیار بسیار نیکو تر خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید

 73. شادی

  با عرض معذرت یادم رفت ک اشاره کنم، اون کفش هارو من براشون خریده بودم تو خواب

  و چند شب خواب دیدم ک من تو راهی ک داشتم میرفتم ب دیدن ایشون کفشم پاره شد،و زنگ زدم ایشون اومدن من داشتم کفش ها و صندلهای زیبایی اونجا میدیم ک بخرم ایشون پول پرداخت کردن ک من برای خودم بگیرم!ولی خریدنشون رو ندیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام دوباره
   در این خواب اشارات بیشتری شده است که خواب قبلی شما اشاره ای دقیقا به همان موضوعی است که عرض کردم و ممکن است که مشکلی که برای رابطیتان پیش می اید از ارتباطی جدید باشد که با خانمی برقرار خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید

 74. شادی

  سلام وقت بخیر
  من خواب دیدم کفشهای عشقم رو ک حالا بگم نیم پوتین مشکی،ک تازه هم بودن ،گل و لای شده بود اب گرفته بودم میشستمشون و تمیز میکردم
  ممنون میشم تعبیر خوابم رو بفرمایید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب کفش برای مرد امده است که اشاره به زن و یا کسی که با اور در ارتباط است را دارد و در اینجا هم به همین شکل تعبیر می گردد و ممکن است با شما دچار مشکل بسیار بزرگی بشود که خدای ناکرده موجب اتمام رابطیتان بشود.
   صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 75. ایسان

  با سلام من خواب دیدم ی جفت کتونی سفید نو دستمه ک مال خواهرم بود داشتم میرفتم خونه پدرم ک پسر جوانی ک گویا منتظر خواهرم بود و منو اشتباه گرفته گفت بده گثکفش رو بند کنم ک بپوشی منم کفش رو دادم بندشو برام درست کرد ولی چون میدونستم مال خودم نیست نپوشیدم بعد متوجه شدم خودم کفش ندارم و جوارب سفید تمیزی پامه با همون جوراب رفتم خونه پدرم ولی چون بارون اومده بود جورابام گلی شد ممنون اگه تعبیرشو بفرمایین البته من مجردم و خواهرم متاهل ک تازگی خواستگار داره

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب امده است که دیدن کفش در خواب برای زن همسر و برای مرد زن است و این برای خواب شما هم صادق است که اشاره ای به این دارد که ممکن است شما را نوید اتفاقی خوش در اینده در این باره بدهد ولی اینکه در خواب دیده اید این کفش ها متعلق به خواهر شماست برای ایشان است و اشاره ای به همسر و یا کسی که در زنذگی ایشان وارد خواهد شد دارد.و برای ایشان خیری منفعت دار است.
   اما اینکه در خواب جوراب های خود را گلی دیده اید در تعبیر جوراب امده است که نشان از گرفتاری شخص بیننده ی خواب به مشکلی است و این مشکل ممکن است به خاطر فداکاری شما برای خواهرتان باشد.
   صدقه بدهید و همیشه حسن نیت را ملاک قرار دهید.
   سربلند و پیروز باشید
   تعبیر خواب جوراب

 76. لطیفه

  من خواب دیدم کفش نو پوشیدم خانه یکی از دشمن ها رفتم و اونا کفش منو گم کردن دزدیدن و بمن نداد
  منم در عوض از خانه شان لیوان برداشتم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب کفش آمده است که نشان از جفت و همسر است و این آن را از شما دزدیده اند نشان از این است که آن را فعلا از دست شما رفته است.و اینکه لیوان را آورده اید نماد از شانس است و این بسیار نیک است و خجسته و خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 77. N. F

  سلام وقتتون بخیر
  دیشب مادر من خواب دیدن که منزل مادر مرحومشون هستند و انگار مادر مرحومشون زنده بودن و در حال جفت کردن کفشهای پشت در بودن. ممکنه بفرمایید جفت کردن کفش به دست کسی که فوت شده چه تعبیری داره؟؟ ممنونم ازتون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیرخواب کفش برای زن مجرد ازدواج است اگر در خانواده مادرتان فردی مجرد مانده به مانند دایی و خاله برای او ازدواج احتمالا اتفاق می افتد و اگر نه در خانواده شما فرد مجرد هست باز هم همین معنی را می‌دهد و اگر کفش ها نو و سالم باشند نشان از جفت های خوب و با ارزش هستند. بر مادر بزرگتان خیرات بفرستید که بر شما خیر می‌خواهد.
   سربلند و پیروز باشید

 78. لیلا

  با سلام ..دوست من متاهل هست و با همسرش مشکل شدیدی دارد و انگار به فکر شاید جدایی باشن دوست من خواب دیدند که من و اون در بازار در حال قدم زدن هستیم و همسرش هم تو بازار بوده و مدام ازش فرار میکردیم و اون هم فرار میکرد بعد ما به مغازه شیرینی فروش می‌رسیم که بخاطر نداشتن پول دوستم بدون اجازه دو شیرینی بر میداده و ما میخوریم بعدش میریم تو مغازه ی کفش فروشی دوستم از کفش دست دوم که طوسی صورتی بود خوشش میاد و من پول کفش و حساب میکنم . ممنون میشم تعبیر کنید چون خیلی نگران شدم. نکته ای که هست دوستم متاهل و من مجرد هستم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب دارای چند بخش است و هرکدامم باید جداگانه گفته شود و برداشت شما از این خواب بسیار مهم است.
   اول انکه این خواب ممکن است نشانگر نیت همسر ایشان باشد که ممکن است دقیقا هممان معنای تعقیب را بدهد و ایشان را فردی شکاک معرفی کند.ثانیا در این خواب،تعبیر خواب شیرینی همان کامروایی است و اینکه ایشان توان خرید ان را ندارند نشانگر سختی ایشان در معاش در اینده ی نه چندان دور میتواند باشد.تعبیر خواب کفش هم به معنای رابطه است و اینکه ایشان کفشی دست دوم را انتخاب کرده اند ممکن است نشانگر اتفاقی در اینده برای ایشان باشد که اشاره ای به وضعیت تاهل ایشان دارد که ممکن است با شخصی که یک بار ازدواج کرده اشنا شوند و یا اینکه فرصت هایی را خود ایشان از دست بدهند چون مطلقه هستند.
   در کل باید ایشان در کاری که می کنند تجدید نظر کنند و یا باز هم فکر کنند.
   تعبیر خواب کفش
   سربلند و پیروز باشید

 79. مريم

  سلام
  در خواب آقايي كه ميشناسم و مجرد هست رو ديدم با هم رفتيم بيرون و من پشت ويترين مغازه گفتم كفشي قشنگ است و او هم كفش ميخواست رفت داخل مغازه يك جفت سرمه اي براي خود خريد و يك جفت صورتي براي من.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب ممکن است به معنای این باشد که ایشان به شما علاقه مند شوند و قصد بر ایحاد رابطه بکنند زیرا در تعبیر خواب کفش امده است که ببرای مرد به معنای زن و همسر است و این خود برای خواب شما هم صادق است و اگر شما متاهل هستید از ایشان خیری به شما ممکن است برسد.در هر صورت خوابی بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 80. مریم

  سلام و وقت بخیر
  مدتی هست یک خواب تکراری میبینم که در آن کفشهای تمیز و زیبایی به پا دارم که به مقدار جزیی برایم بزرگ هستند و به همین دلیل سریع راه رفتن را برایم اندکی دشوار میکنند و در ذهنم آنها را با کفشهای دیگری که در خانه دارم مقایسه میکنم.
  ممنون میشم تعبیر بفرمایید.
  اشاره کنم که من از همسر سابقم جدا شده و در حال حاضر مجرد هستم.
  سپاس

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر کفش در خواب شما نشان بر واردشدن فردی به زندکی شما دارد که در مورد ان شخص و انتخابتان تردید دارید و به صورت مداوم این فرد را با شخص قبلی که همسر شما بوده است مقایسه میکنید. به تعبیر معبران بزرگ کفش در خواب ادواج است
   سربلند و پیروز باشید .

 81. سحر

  سلام -خواب دیدم خواستگارم یه کفش پاره پاش بوده اومده خونمون و اونو توی پله ها زیر یه گونی قایم کرده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما کفش کهنه است که احتمالا خواستگار شما مبتلا به مریضی میباشد و میخواد ان را از شما پنهان کند پس بسیار اگاه باشید و در این امر حتما پیگیری های انجام دهید که انشالله به خیر رفع میشود.
   سربلند و پیروز باشید .

 82. تینا

  خواب دیدم یه جهت کفش پاشه دار رنگ بادمجونی نو داشتم عمهام درخواست کرد من اونا رو بهش بدم ومن هم دادم

  • یاسین صداقت

   با سلام تعبیر کفش به گفته کارل گوستاو یونگ:خواب دیدن اینکه شما پاشنه بلند می پوشید بیانگر زنانگی و دلبری است. شما حس اعتماد به نفس می کنید و به خودتان مطمئنید. تعبیر دیگر این است که پاشنه بلند بیانگر این است که حس می کنید در نقش خود به عنوان یک زن، محدود هستید. شما فکر می کنید که نمی توانید به طور آزادانه و کامل خود را ابراز کنید.و از دست کفشهایتان از یه جهت نشان از خواستگار است که شما آن را رد کرده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 83. ملیحه

  سلام وفت شما بخیرچند روز است تنهایی ادیتمومیکند الان ساعتد۴ صبح است خواب پریشان دبدم وبا ناله بیدار شدم . متوجه یه دمپایی مردانه غریبه و بزرگ و زرد در وردوی آپارتمانم شدم به شدت ترسیدم وبی سروصدا رفتم همسایه روبرویم را خبر کنم از گوشه در انها نگاه کردم مرد درشتی اروم از خونه ام زد بیرون.خیلی ترسیدم آقای صداقت,چه تعبیری داره?

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر این خواب را به معنای دزد ببینیم تعبیر ان به این شکل خواهد بود که شما را دوستی پیدا خواهد شد که برای شما نیک است و ممکن است که شما اشتباها ایشان را به عنوان دشمن و یا کسی که نمیتواند برای شما حق دوستی را ادا کند ببینید که این صحیح نخواهد بود.
   سربلند و پیروز باشید

 84. ناشناس

  آیا الامتوجواب تعبیر خوابتون رو دادن؟منم مرتب همچین خوابی میبینم البته رنگ خاصی ندیدم فقط میبینم مثل شما از مسجد یا مجلسی بیرون می‌آمد و کفشام نیس آخرشم دمپایی یا کفش کهنه مردم دیگه رو میپوشم که اغلب سایزم نیست ولی از مجبوری میپوشم.خیلی نگرانم .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر دیدن کفش در خواب به معنای همسر یا زن یا هر جنس مونثی است که با ما در ارتباط عاطفی است و اینکه شما ببینید در راه مسجد کفش هایتان را دزدیده اند ممکن است بدین تعبیر باشد که شما با ان شخص در رابطه با مسیل معنوی دچار مشکل شوید و مجبور بشوید که ایشان را یا ترک کنید و یا اینکه شروع به اصلاح ایشان نمایدد.
   سربلند و پیروز باشید

 85. رسول

  سلام خواب دیدم کفشهام دزدیده شده شب نوزدهم ماه لطفا تعبیرشرو برام بگید ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که در متن آمده است کفش به زندگی زناشویی مربوط میشود.
   اگر متاهل هستید و در خواب دیدی که کفشهایتان را دزدیده ایند به این معناست که بین شما و همسرتان مشکلی پیش آمده است و اگر مجرد هستید به این معناست که در آینده و یا در حال حاضر مشکلی در ازدواجتان پیش می آید اما تمام این تعابیر بسته به خود شخص بیننده خواب است.،زیرا تا زمانی که شما اگاه باشید و تمام اصول را رعایت کنید هیچ گزندی به شما نخواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید