تعبیر خواب کفش

دیدن کفش در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کفش در خواب چیست؟

تعبیر خواب کفش چیست

کفش در خواب ما زن است و همسر. برای زنان دیدن کفش در خواب زندگی زناشوئی است که شوهر اصل کلی آن است.

اگر زن دارید و در خواب کفش ببینید خواب شما به همسرتان بر می گردد و نویی و کهنگی و رنج و راحت آن اشاره ای است به روابط بیننده خواب و همسرش.

ولی اگر بیننده خواب ازدواج نکرده باشد و در خواب ببینید کفشی جدید و نو پوشیده ازدواج می کند.

اگر مردی در خواب ببیند کفش هایش لنگه به لنگه پوشیده از همسرش جدا می شود و چنانچه مرد مجردی این خواب را ببیند زنی کج خو و بد خلق نصیب او می شود.

اگر مردی در خواب ببیند کفش پایش را می زند با همسرش اختلاف پیدا می کند.

اگر ببیند کفش برای پایش کوچک شده همسرش از او تقاضایی می کند که قادر به بر آوردن آن نیست.

اگر مردی در خواب ببیند کفشش سوراخ شده زنش به او خیانت می کند و اگر ببیند کفشش آن قدر فرسوده است که نمی تواند بپوشد همسرش بیمار می شود. این تعابیر برای زنان نیز هست با این تفاوت که کفش زن به زندگی خانوادگی او نیز اشاره می کند و تنها شوهرش مطرح نیست.

خانم آیتانوس می گفت: جعبه کفش در خواب مادر زن است به همین علت مردان غربی کفش خود را بدون جعبه می خرند و به خانه می برند و شرقی ها علاقه دارند که حتما کفششان جعبه داشته باشد. آن اشاره ای طنز آمیز به این نکته است که مردان غربی با مادر زن خویش رابطه صمیمانه و خوبی ندارند و در مغرب زمین بسیاری از جدایی ها به علت وجود مادر زن اتفاق می افتد اما زنان آسیایی داماد خویش را مانند پسر خود دوست دارند و به او محبت می کنند.

باز هم خانم اتیانوس می گفت: – اگر خانمی در خواب ببیند پاشنه کفشش کند شده شوهرش بیکار می شود و اگر زنی ببیند که کفش مردانه پوشیده صاحب پسر می شود.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب کیف | تعبیر خواب شلوار

تعبیر خواب «کفش» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کفش» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

62 دیدگاه

 1. فاطمه 71 در

  من ی خواب دیدم لطفا تعبیرش و بگین خواب دیدم برام خواستگار اومده و بابام تو همون جلسه اول گفتن دختر مال خودتونه فردا برین آزمایش خون فردا با تعدادی از خانواده اون و من خواستیم بریم آزمایشگاه ک کفشامو هر چی گشتم نبود ی چند تا کفش پاشنه بلند دادن ولی گفتم من نمیتونم با این کفشا راه بدم همونطور ک ناراحت بودم کفشامو نبود ی دفعه چشمم ب کفشای خودم خورد با خوشحالی,پوشیدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این است که در آینده خواستگارانی خواهید داشت که تعدادی از آنها را رد خواهید کرد و به گفته و صحبت و مشوت هیچ کس گوش نخواهید داد و فقط به احساسات و علاقه خود توجه خواهید کرد و به آن شخص که مورد قبول و انتخاب خودتان است جواب مثبت خواهید داد که نشان بر خیر است و نیکی.
   سربلند و پیروز باشید.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر خواب ممکن است اشاره ای به اینده باشد و برای شما که هنوز متاهل نشده اید و یا اینکه اشاره ای به کسی که با ان در ارتباطید و همسر شما نیست و همان تعبیر خواب بالا را برای همین حالت دارد.
   سربلند و پیروز باشید

 2. میشه تعبیر خواب منو بگید لطفااا؟
  من دیشب خواب دیدم خونمون ی تعداد از دوستام اومدن مثل این ک تولدم بود یا همچین چیزی یکی از دوستام ک خیلی وقت بود ندیدمش برام ی جفت کفش پاشنه بلند (زیادم بلند نبود) مشکی اورده بود ک داشتمش ولی پاره شده بود
  اون دقیقا همون کفشه رو اورده بود ولی نو بود

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که اگر مجرد هستید بر شما خواسظتگاری وارد خواهد شد که میتواند نظر شما را جلب کند و اگر متاهل هستید نشان بر فرزندی دارد که بر شما خیر است .
   سربلند و پیروز باشید .

 3. سلام دخترم دیشب در خواب دیده که پدرش دو بار برایش کفش زیبا داده گفته بپوش و سومین بار من نگذاشتم که بپوشه ضمنا پدرش حدود سه ماه پیش فوت کردن

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب ممکن است به این تعبیر باشد که دختر شما در اینده موقعیت هایی خواهد داشت که از طرف کسانی از خانواده ی پدر ایشان باشد که ممکن است شما با ان ها راضی نباشید و از این رو بدانید و در انتخاب هایتان دقت کنید.
   انشالله که خیر است
   سربلند و پیروز باشید

 4. سلام
  وقت بخیر
  دوست من برای من خواب دیده
  به این صورت که برای من بوت خریده و برای من آورده وقتی به من داده من گفتم بوت های خودم مناسب تر هست. ممنون میشم تعبیرش رو بفرمایین. خانم هستم و مجرد

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در خواب کفش اشاره به همسر دارد و برای شما اشاره به کسی دارد که ممکن است دوستش داشته باشید و در این خواب که ایشان دیده اند به این تعبیر ممکن است باشد که ایشان نسبت به این موضوع خود را از شما کمتر بدانند و در مقام قیاس قرار دهند که کار صحیحی نیست.
   این خواب جای نگرانی ندارد.
   سربلند و پیروز باشید

 5. امیری در

  سلام …من خواب دیدم به مهمانی رفتم همه کفشاشونو با خودشون برداشتن من جلوی در درشون اوردم برگشتم بردارم دیدم کفشام نیست یه جفت کتونی سفید که کتونی خودم بود الانم دارمش ….بنظرم میمومد تد حیاط دوتا دختر بچه بودن اونا برداشتن هرچی میگفتم کفشامو بدین گوش نمیکردن ..اخرم پیداشون نکردم …تعبیرش چیه؟؟؟؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که گم شدن کفش به معنای ایرادی در رابطه ی شما با شخصی است که دوستش دارید و باید حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. سلام.. خواب دیدم که با کسی ک قبلا بهم پیشنهاد ازدواج داده بیرون رفتیم… در این بین بارون گرفت.. ایشون کفششون تو بارون بود من واسش اوردم.. از اونور کفش من با آب بارون دورتر رفت.. ایشون سریع کفشه من اوردن و گفت بپوش.. تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب در ظاهر خوابی خیر است هم برای شما و هم برای ایشان و بدانید که در خواب دیدن کفش برای شما هردو به معنای همان یار و همسر است و در این خواب باید عرض شود که نشان از علاقه ی هر دوی شما نسبت به این موضوع دارد وباید سعی شود که د رجهت صلح اقدامی بشود.
   سربلند و پیروز باشید

   • سلام مرسی از پاسخگویتون.. ان شاءلله خیره.. من اقدام کردم اما ایشون گفتن چون پدرتون نه گفتن محاله باز بیام جلو… متاسفانه وحشتناک مغروره

 7. خواب دیدم با یه عده ای که انگار آشنا هستن و یکی از دوستام که یادم نمیاد کی بود تو یه مسیری داریم راه میریم که سقف داشت (مثل بازار) بعد چندین پله رو میریم بالا تا به یه راهرو میرسیم که دو طرفش قفسه‌های کفش بود،

  جالب اینجا بود که به جای مارک برندهایی که کفش تولید میکنن، روی کفشها مارک ماشین‌ها بود مثل بنز و بی‌ام‌و، بعد اونی که همراهم بود بهم گفت : من که بهت میگم یه دونه از همینارو بردار اینا بهترن پاهات تو مسیر کمتر اذیت میشه! اون‌موقع نمیدونستم منظورش چیه، تا اینکه رفتیم جلوتر دیدم یه عده‌ آدم اونجان و یه سری کفشای دیگه هم که مارک نداشتن و به خوبی قبلیا نبودن روی هم چیده شده و یه سری دوچرخه هم اونجا بود و هرکی بدون انتخاب کردن همینجوری یه جفت از اون کفشارو برمیداره میپوشه بعد سوار یکی از اون دوچرخه ها میشه و از صاحب اونجا پول میگیره و میره!

  دوستمم به صاحب اونجا سلام کرد جوری که انگار با هم دوستن و یه جفت از اون کفشارو با یه دسته پول به من داد منم داشتم با بی میلی کفشارو میپوشیدم که بهم گفت: بهت گفتم یکی از همون کفش خوبارو بپوش گوش نکردی الانم دیگه دیر میشه سریع همینارو بپوش با بقیه برو گم نشی! منم پوشیدم یه دوچرخه برداشتم از اون محیط که اومدم بیرون و پشت بقیه راه افتادم دیدم تو یه منطقهء مرزی هستم و تو خواب فهمیدم از اول قرار بود این کفش ها و دوچرخه ها رو از مرز رد کنیم و در اصل قاچاق کنیم به یه کشور دیگه، اون پولارم واسه همین به من و بقیه دادن، ادامشو دیگه یادم نیست
  ببخشید طولانی شد،

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   باید عرض شود که این خواب را حتما باید قسمت به قسمت تعبیر کرد و در قسمت اول ان بدانید که نشان از پیشرفت شما دارد.
   در تعبیر خواب کفش هم امده است که برای مرد به معنای زن است. در تعبیر این خواب کلی این خواب باید بدانید که به این صورت است که در اینده ی نزدیک انتخاب هایی برای شما وجود دارد که اگر ان ها را بدون فکر انتخاب کنید و به ان ها اهمیت ندهید ممکن است سبب شوید پس از ان مجبور به انتخاب اجباری از سر ناچاری شوید و این خود برای شما در پایان خیر نیست.

   و بدانید که در المان های موجود در خواب شما ممکن است برخی از آن ها اشاره ای به یک واقعیت داشته باشند که ممکن است مرز از ان دست باشد و باید بدانید که این حالات مکن است برای شما پیش بیاید اما نه به صورت دقیق.
   بسیار اگاه باشید و باید بدانید که انتخابی صحیح در زمینه ای که ممکن است برای شما پیش اید داشته باشید زیرا ممکن است پس از ان انتخابی کنید که شمار را پایین بکشد.
   در اول خواب هم برای شما اشاره شده است که انتخاب صحیح سبب پیشرفت شما خواهدشد .
   سربلند و پیروز باشید

 8. خواب دیدم یکی از دوستانم یک جفت کفش برای من گرفته من در ابتدا گفتم من کفش نمیخواستم و احتمال این که در ان راحت نباشم گفت حالا بپوش ، من کفشها را پا کردم ، بسیار کفش راحت و خوبی بود ، در صورتی که فکر میکردم اصلا مناسبم نیست

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب کفش برای زنان و مردان امده است که نشانه از خواهان است ودر اینجا هم برای شما همچنین است.
   اگر مجرد هستید به این معنا است که کسی را به طریق آشنایی با این دوستتان خواهید یافت و اگر متاهل هستید علاقه ی شما و همسرتان بسیار زیاد تر خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید

 9. سلام وقت تون بخیر
  دیدن خواب آقایی آشنا و مجرد که بعنوان مهمان منزل ما باشند و در انتها یک خربزه بمن بدن چیه؟؟ درحالیکه اقوام دیگه مون هم بعنوان مهمان منزل ما باشند و مهمونی یجورایی حالت رسمی و محترم داشته باشه و من هم خربزه رو ببرم و بدم به پدر همون اقا که برش بزنند…
  درحالیکه فردای این خواب هم خواب های پریشونی ببینم (مثل اعدام کردن یک دختر جوان((در واقعیت هم به تازگی فوت شده))و یک اقا…) و مابین این پریشونی کفش هایی که در واقعیت هم جدید خریدم رو درخواب بپوشم…

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما بر این معنی میتواند باشد که شما اگر مجرد باشید نشان از خواستگار برای شما دارد که خانواده ایشان و یا فرد خارجی شما را مورد پسند قرار خواهند داد واینکه کفش هم در خواب نشان بر جفت و همسر دارد و اینکه نو . تمیز باشد دلیل بر جوان بودن و سالم بودن طرف برای شما است و اینکه دیدن خواب هاب پریشان دیگر نشان بر روان هر فرد است و بر این نیست که هر خوابی باید صادقه باشد و بر امور زندگی ما تعبیر بشود پس از ان جهت خودتان را نگران نکنید .
   سربلند و پیروز باشید .

 10. فرشته در

  میخاستم جای برم اما هر چه گشتم کفشام رو پیدا نکردم تا اینکه بعد از کلی اذیت شدن و جستجوی زیاد پیداشون کردم برنگ سفید و تمیز لطفا جواب بدید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اگر مجرد هستید تعبیر این خواب به این شکل خواهد بود که شما پس از مدتی طولانی به شخصی خواهید رسید که برای شما خیر است و رنگ سفید هم به این اشاره دارد واگر هم متاهل هستید مشکلاتی در زندگیتان ممکن است پیش بیاید اما پس از حل اانها زندگی زناشوییتان بسیار بسیار نیکو تر خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید

 11. با عرض معذرت یادم رفت ک اشاره کنم، اون کفش هارو من براشون خریده بودم تو خواب

  و چند شب خواب دیدم ک من تو راهی ک داشتم میرفتم ب دیدن ایشون کفشم پاره شد،و زنگ زدم ایشون اومدن من داشتم کفش ها و صندلهای زیبایی اونجا میدیم ک بخرم ایشون پول پرداخت کردن ک من برای خودم بگیرم!ولی خریدنشون رو ندیدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام دوباره
   در این خواب اشارات بیشتری شده است که خواب قبلی شما اشاره ای دقیقا به همان موضوعی است که عرض کردم و ممکن است که مشکلی که برای رابطیتان پیش می اید از ارتباطی جدید باشد که با خانمی برقرار خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید

 12. سلام وقت بخیر
  من خواب دیدم کفشهای عشقم رو ک حالا بگم نیم پوتین مشکی،ک تازه هم بودن ،گل و لای شده بود اب گرفته بودم میشستمشون و تمیز میکردم
  ممنون میشم تعبیر خوابم رو بفرمایید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب کفش برای مرد امده است که اشاره به زن و یا کسی که با اور در ارتباط است را دارد و در اینجا هم به همین شکل تعبیر می گردد و ممکن است با شما دچار مشکل بسیار بزرگی بشود که خدای ناکرده موجب اتمام رابطیتان بشود.
   صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 13. ایسان در

  با سلام من خواب دیدم ی جفت کتونی سفید نو دستمه ک مال خواهرم بود داشتم میرفتم خونه پدرم ک پسر جوانی ک گویا منتظر خواهرم بود و منو اشتباه گرفته گفت بده گثکفش رو بند کنم ک بپوشی منم کفش رو دادم بندشو برام درست کرد ولی چون میدونستم مال خودم نیست نپوشیدم بعد متوجه شدم خودم کفش ندارم و جوارب سفید تمیزی پامه با همون جوراب رفتم خونه پدرم ولی چون بارون اومده بود جورابام گلی شد ممنون اگه تعبیرشو بفرمایین البته من مجردم و خواهرم متاهل ک تازگی خواستگار داره

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعابیر خواب امده است که دیدن کفش در خواب برای زن همسر و برای مرد زن است و این برای خواب شما هم صادق است که اشاره ای به این دارد که ممکن است شما را نوید اتفاقی خوش در اینده در این باره بدهد ولی اینکه در خواب دیده اید این کفش ها متعلق به خواهر شماست برای ایشان است و اشاره ای به همسر و یا کسی که در زنذگی ایشان وارد خواهد شد دارد.و برای ایشان خیری منفعت دار است.
   اما اینکه در خواب جوراب های خود را گلی دیده اید در تعبیر جوراب امده است که نشان از گرفتاری شخص بیننده ی خواب به مشکلی است و این مشکل ممکن است به خاطر فداکاری شما برای خواهرتان باشد.
   صدقه بدهید و همیشه حسن نیت را ملاک قرار دهید.
   سربلند و پیروز باشید
   تعبیر خواب جوراب

 14. لطیفه در

  من خواب دیدم کفش نو پوشیدم خانه یکی از دشمن ها رفتم و اونا کفش منو گم کردن دزدیدن و بمن نداد
  منم در عوض از خانه شان لیوان برداشتم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب کفش آمده است که نشان از جفت و همسر است و این آن را از شما دزدیده اند نشان از این است که آن را فعلا از دست شما رفته است.و اینکه لیوان را آورده اید نماد از شانس است و این بسیار نیک است و خجسته و خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 15. سلام وقتتون بخیر
  دیشب مادر من خواب دیدن که منزل مادر مرحومشون هستند و انگار مادر مرحومشون زنده بودن و در حال جفت کردن کفشهای پشت در بودن. ممکنه بفرمایید جفت کردن کفش به دست کسی که فوت شده چه تعبیری داره؟؟ ممنونم ازتون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیرخواب کفش برای زن مجرد ازدواج است اگر در خانواده مادرتان فردی مجرد مانده به مانند دایی و خاله برای او ازدواج احتمالا اتفاق می افتد و اگر نه در خانواده شما فرد مجرد هست باز هم همین معنی را می‌دهد و اگر کفش ها نو و سالم باشند نشان از جفت های خوب و با ارزش هستند. بر مادر بزرگتان خیرات بفرستید که بر شما خیر می‌خواهد.
   سربلند و پیروز باشید

 16. با سلام ..دوست من متاهل هست و با همسرش مشکل شدیدی دارد و انگار به فکر شاید جدایی باشن دوست من خواب دیدند که من و اون در بازار در حال قدم زدن هستیم و همسرش هم تو بازار بوده و مدام ازش فرار میکردیم و اون هم فرار میکرد بعد ما به مغازه شیرینی فروش می‌رسیم که بخاطر نداشتن پول دوستم بدون اجازه دو شیرینی بر میداده و ما میخوریم بعدش میریم تو مغازه ی کفش فروشی دوستم از کفش دست دوم که طوسی صورتی بود خوشش میاد و من پول کفش و حساب میکنم . ممنون میشم تعبیر کنید چون خیلی نگران شدم. نکته ای که هست دوستم متاهل و من مجرد هستم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب دارای چند بخش است و هرکدامم باید جداگانه گفته شود و برداشت شما از این خواب بسیار مهم است.
   اول انکه این خواب ممکن است نشانگر نیت همسر ایشان باشد که ممکن است دقیقا هممان معنای تعقیب را بدهد و ایشان را فردی شکاک معرفی کند.ثانیا در این خواب،تعبیر خواب شیرینی همان کامروایی است و اینکه ایشان توان خرید ان را ندارند نشانگر سختی ایشان در معاش در اینده ی نه چندان دور میتواند باشد.تعبیر خواب کفش هم به معنای رابطه است و اینکه ایشان کفشی دست دوم را انتخاب کرده اند ممکن است نشانگر اتفاقی در اینده برای ایشان باشد که اشاره ای به وضعیت تاهل ایشان دارد که ممکن است با شخصی که یک بار ازدواج کرده اشنا شوند و یا اینکه فرصت هایی را خود ایشان از دست بدهند چون مطلقه هستند.
   در کل باید ایشان در کاری که می کنند تجدید نظر کنند و یا باز هم فکر کنند.
   تعبیر خواب کفش
   سربلند و پیروز باشید

 17. سلام
  در خواب آقايي كه ميشناسم و مجرد هست رو ديدم با هم رفتيم بيرون و من پشت ويترين مغازه گفتم كفشي قشنگ است و او هم كفش ميخواست رفت داخل مغازه يك جفت سرمه اي براي خود خريد و يك جفت صورتي براي من.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب ممکن است به معنای این باشد که ایشان به شما علاقه مند شوند و قصد بر ایحاد رابطه بکنند زیرا در تعبیر خواب کفش امده است که ببرای مرد به معنای زن و همسر است و این خود برای خواب شما هم صادق است و اگر شما متاهل هستید از ایشان خیری به شما ممکن است برسد.در هر صورت خوابی بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 18. سلام و وقت بخیر
  مدتی هست یک خواب تکراری میبینم که در آن کفشهای تمیز و زیبایی به پا دارم که به مقدار جزیی برایم بزرگ هستند و به همین دلیل سریع راه رفتن را برایم اندکی دشوار میکنند و در ذهنم آنها را با کفشهای دیگری که در خانه دارم مقایسه میکنم.
  ممنون میشم تعبیر بفرمایید.
  اشاره کنم که من از همسر سابقم جدا شده و در حال حاضر مجرد هستم.
  سپاس

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر کفش در خواب شما نشان بر واردشدن فردی به زندکی شما دارد که در مورد ان شخص و انتخابتان تردید دارید و به صورت مداوم این فرد را با شخص قبلی که همسر شما بوده است مقایسه میکنید. به تعبیر معبران بزرگ کفش در خواب ادواج است
   سربلند و پیروز باشید .

 19. خواب دیدم یه جهت کفش پاشه دار رنگ بادمجونی نو داشتم عمهام درخواست کرد من اونا رو بهش بدم ومن هم دادم

  • یاسین صداقت در

   با سلام تعبیر کفش به گفته کارل گوستاو یونگ:خواب دیدن اینکه شما پاشنه بلند می پوشید بیانگر زنانگی و دلبری است. شما حس اعتماد به نفس می کنید و به خودتان مطمئنید. تعبیر دیگر این است که پاشنه بلند بیانگر این است که حس می کنید در نقش خود به عنوان یک زن، محدود هستید. شما فکر می کنید که نمی توانید به طور آزادانه و کامل خود را ابراز کنید.و از دست کفشهایتان از یه جهت نشان از خواستگار است که شما آن را رد کرده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 20. ملیحه در

  سلام وفت شما بخیرچند روز است تنهایی ادیتمومیکند الان ساعتد۴ صبح است خواب پریشان دبدم وبا ناله بیدار شدم . متوجه یه دمپایی مردانه غریبه و بزرگ و زرد در وردوی آپارتمانم شدم به شدت ترسیدم وبی سروصدا رفتم همسایه روبرویم را خبر کنم از گوشه در انها نگاه کردم مرد درشتی اروم از خونه ام زد بیرون.خیلی ترسیدم آقای صداقت,چه تعبیری داره?

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اگر این خواب را به معنای دزد ببینیم تعبیر ان به این شکل خواهد بود که شما را دوستی پیدا خواهد شد که برای شما نیک است و ممکن است که شما اشتباها ایشان را به عنوان دشمن و یا کسی که نمیتواند برای شما حق دوستی را ادا کند ببینید که این صحیح نخواهد بود.
   سربلند و پیروز باشید

 21. سلام خواب دیدم کفشهام دزدیده شده شب نوزدهم ماه لطفا تعبیرشرو برام بگید ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   همانگونه که در متن آمده است کفش به زندگی زناشویی مربوط میشود.
   اگر متاهل هستید و در خواب دیدی که کفشهایتان را دزدیده ایند به این معناست که بین شما و همسرتان مشکلی پیش آمده است و اگر مجرد هستید به این معناست که در آینده و یا در حال حاضر مشکلی در ازدواجتان پیش می آید اما تمام این تعابیر بسته به خود شخص بیننده خواب است.،زیرا تا زمانی که شما اگاه باشید و تمام اصول را رعایت کنید هیچ گزندی به شما نخواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید

 22. الماس در

  من ی خواب دیدم ک انگار من وخواهرم داشتیم راه میرفتیم بعد یهویی نگاه ب پاهام کردم دیدم ی لنگه کفش پاشنه بلند مشکی پوشیدم ولنگه ی دیگم هم کفش مردونه بود انگار مثل کنهه بود بعد ابجیم ک باهام بود هم لنگه لنگه کفشش بود بعد رفتم خونه انگار همسایمون هرچه دنبال کفش پاشنه بلندم ک شبیه اونی ک پوشیدم بگردم پیداش نکردم شبیهشون بود ولی مثل مثلش پیدا نکردم

 23. خواب دیدم یه جفت کفش تیره تمیز پاهامه یکی ازم خرید باقیمت بالاتر ولی به خودم گفتم زیاد سود نکردم همش ۳۰تومن بیشتر از قیمت خریدم سود کردم ممنون می شم تعبیرش رو بگید

 24. سلام ميشه زود تَر تعبير جواب من رو بگين
  تاحالا دو دفعه شده خواب ميبينم كه كفشم گم شده هر چه دنبالش ميگردم خسته ميشم ولي پيدا نميكنم آخر يك كفش جديد ميگيرم يا نو يا از قاطي كفش هايه مردم يكي انتخاب ميكنم رنك زرشكي ياكه قرمز ميگيرم ميرم اندازشم فكر ميكنم كوچيكه جالب اينجاست كه از دختره ٤ساله منم گم شده بود دنبال كفش هر دومون ميكشتم ولي پيدا نكردم
  جاهاي كه كفشم گم شده تو خواب يا حرمه امام رضا هست يا مسجد يا ختم

  • ناشناس در

   آیا الامتوجواب تعبیر خوابتون رو دادن؟منم مرتب همچین خوابی میبینم البته رنگ خاصی ندیدم فقط میبینم مثل شما از مسجد یا مجلسی بیرون می‌آمد و کفشام نیس آخرشم دمپایی یا کفش کهنه مردم دیگه رو میپوشم که اغلب سایزم نیست ولی از مجبوری میپوشم.خیلی نگرانم .

   • یاسین صداقت در

    با سلام
    تعبیر دیدن کفش در خواب به معنای همسر یا زن یا هر جنس مونثی است که با ما در ارتباط عاطفی است و اینکه شما ببینید در راه مسجد کفش هایتان را دزدیده اند ممکن است بدین تعبیر باشد که شما با ان شخص در رابطه با مسیل معنوی دچار مشکل شوید و مجبور بشوید که ایشان را یا ترک کنید و یا اینکه شروع به اصلاح ایشان نمایدد.
    سربلند و پیروز باشید

 25. خواب دیدم کتونی قرمز نو پوشیدم.اولش لنگه به لنگه بود ولی سریع جاشو پوشیدم.
  در ضمن در زندگی واقفیم با زنم درگیری و دادگاه بازی داریم
  تعبیرش چیه لطفا

 26. خواب دیدم یک جفت کفش اسپرت سفید و نو داشتم که یه دختر اونارو ربوده بود ولی بهم برگردوند که گلی بودن و تمیزشون کردم ولی بعد متوجه شدم که هردو لنگه پای راسته و من سعی داشتم دخترو پیدا کنم و لنگه خودمو ازش بگیرم و ف میکردم میتونم
  خواهش میکنم راهنماییم کنید

 27. نیلوفر در

  خواب دیدم توی خونه نامزدم یه کفش مردونه بزرگ پا که احساس میکردم مال خودش نیست و کفش زنونه قرمز رنگ بود که مال من نبود؟!؟!؟!؟!

 28. صبا صابری در

  خواب دیدم یه مرد جوان کفش سیاه پوشیده بود البته اوت اقا رو میشناختم یه کفش سیاه مردونه پاش بود

 29. مهنازحسن زاده در

  خواب دیدم مانتو و شلوار شیک و نو که رنگ سبززیبایی بود تنم کرده بودم.ولی دمپایی لنگه به لنگه پوشیده بودم.یکی از دمپایی ها جلوباز و دیگری جلو بسته واز پاهام بزدگتر بودن

  • خواب دیدم یه مرد جوان که البته اشنا هست به من یه عالمه کفش تابستانی البته مردانه میدهد

   • سلام -خواب دیدم خواستگارم یه کفش پاره پاش بوده اومده خونمون و اونو توی پله ها زیر یه گونی قایم کرده

    • یاسین صداقت در

     با سلام
     تعبیر خواب شما کفش کهنه است که احتمالا خواستگار شما مبتلا به مریضی میباشد و میخواد ان را از شما پنهان کند پس بسیار اگاه باشید و در این امر حتما پیگیری های انجام دهید که انشالله به خیر رفع میشود.
     سربلند و پیروز باشید .

نظر خود را بیان کنید