مجله آلامتو

تعبیر خواب کفش

(85 رای, امتیاز میانگین: 2٫93 از 5)

تعبیر دیدن کفش در خواب چیست؟

کفش shoes

کفش در خواب ما زن است و همسر. براي زنان ديدن کفش در خواب زندگي زناشوئي است که شوهر اصل کلي آن است. اگر زن داريد و در خواب کفش ببينيد خواب شما به همسرتان بر مي گردد و نوئي و کهنگي و رنج و راحت آن اشاره اي است به روابط بيننده خواب و همسرش. ولي اگر بيننده خواب ازدواج نکرده باشد و در خواب ببينيد کفشي جديد و نو پوشيده ازدواج مي کند. اگر مردي در خواب ببيند کفش هايش لنگه به لنگه پوشيده از همسرش جدا مي شود و چنانچه مرد مجردي اين خواب را ببيند زني کج خو و بد خلق نصيب او مي شود. اگر مردي در خواب ببيند کفش پايش را مي زند با همسرش اختلاف پيدا مي کند. اگر ببيند کفش براي پايش کوچک شده همسرش از او تقاضائي مي کند که قادر به بر آوردن آن نيست. اگر مردي در خواب ببيند کفشش سوراخ شده زنش به او خيانت مي کند و اگر ببيند کفشش آن قدر فرسوده است که نمي تواند بپوشد همسرش بيمار مي شود. اين تعابير براي زنان نيز هست با اين تفاوت که کفش زن به زندگي خانوادگي او نيز اشاره مي کند و تنها شوهرش مطرح نيست. خانم آيتانوس مي گفت: – جعبه کفش در خواب مادر زن است به همين علت مردان غربي کفش خود را بدون جعبه مي خرند و به خانه مي برند و شرقي ها علاقه دارند که حتما کفششان جعبه داشته باشد. آن اشاره اي طنز آميز به اين نکته است که مردان غربي با مادر زن خويش رابطه صميمانه و خوبي ندارند و در مغرب زمين بسياري از جدايي ها به علت وجود مادر زن اتفاق مي افتد اما زنان آسيائي داماد خويش را مانند پسر خود دوست دارند و به او محبت مي کنند. باز هم خانم اتيانوس مي گفت: – اگر خانمي در خواب ببيند پاشنه کفشش کند شده شوهرش بيکار مي شود و اگر زني ببيند که کفش مردانه پوشيده صاحب پسر مي شود.

تعبیر خواب «کفش» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کفش» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

17 دیدگاه

 1. ملیحه در

  سلام وفت شما بخیرچند روز است تنهایی ادیتمومیکند الان ساعتد۴ صبح است خواب پریشان دبدم وبا ناله بیدار شدم . متوجه یه دمپایی مردانه غریبه و بزرگ و زرد در وردوی آپارتمانم شدم به شدت ترسیدم وبی سروصدا رفتم همسایه روبرویم را خبر کنم از گوشه در انها نگاه کردم مرد درشتی اروم از خونه ام زد بیرون.خیلی ترسیدم آقای صداقت,چه تعبیری داره?

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اگر این خواب را به معنای دزد ببینیم تعبیر ان به این شکل خواهد بود که شما را دوستی پیدا خواهد شد که برای شما نیک است و ممکن است که شما اشتباها ایشان را به عنوان دشمن و یا کسی که نمیتواند برای شما حق دوستی را ادا کند ببینید که این صحیح نخواهد بود.
   سربلند و پیروز باشید

 2. سلام خواب دیدم کفشهام دزدیده شده شب نوزدهم ماه لطفا تعبیرشرو برام بگید ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   همانگونه که در متن آمده است کفش به زندگی زناشویی مربوط میشود.
   اگر متاهل هستید و در خواب دیدی که کفشهایتان را دزدیده ایند به این معناست که بین شما و همسرتان مشکلی پیش آمده است و اگر مجرد هستید به این معناست که در آینده و یا در حال حاضر مشکلی در ازدواجتان پیش می آید اما تمام این تعابیر بسته به خود شخص بیننده خواب است.،زیرا تا زمانی که شما اگاه باشید و تمام اصول را رعایت کنید هیچ گزندی به شما نخواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. الماس در

  من ی خواب دیدم ک انگار من وخواهرم داشتیم راه میرفتیم بعد یهویی نگاه ب پاهام کردم دیدم ی لنگه کفش پاشنه بلند مشکی پوشیدم ولنگه ی دیگم هم کفش مردونه بود انگار مثل کنهه بود بعد ابجیم ک باهام بود هم لنگه لنگه کفشش بود بعد رفتم خونه انگار همسایمون هرچه دنبال کفش پاشنه بلندم ک شبیه اونی ک پوشیدم بگردم پیداش نکردم شبیهشون بود ولی مثل مثلش پیدا نکردم

 4. خواب دیدم یه جفت کفش تیره تمیز پاهامه یکی ازم خرید باقیمت بالاتر ولی به خودم گفتم زیاد سود نکردم همش ۳۰تومن بیشتر از قیمت خریدم سود کردم ممنون می شم تعبیرش رو بگید

 5. سلام ميشه زود تَر تعبير جواب من رو بگين
  تاحالا دو دفعه شده خواب ميبينم كه كفشم گم شده هر چه دنبالش ميگردم خسته ميشم ولي پيدا نميكنم آخر يك كفش جديد ميگيرم يا نو يا از قاطي كفش هايه مردم يكي انتخاب ميكنم رنك زرشكي ياكه قرمز ميگيرم ميرم اندازشم فكر ميكنم كوچيكه جالب اينجاست كه از دختره ٤ساله منم گم شده بود دنبال كفش هر دومون ميكشتم ولي پيدا نكردم
  جاهاي كه كفشم گم شده تو خواب يا حرمه امام رضا هست يا مسجد يا ختم

  • ناشناس در

   آیا الامتوجواب تعبیر خوابتون رو دادن؟منم مرتب همچین خوابی میبینم البته رنگ خاصی ندیدم فقط میبینم مثل شما از مسجد یا مجلسی بیرون می‌آمد و کفشام نیس آخرشم دمپایی یا کفش کهنه مردم دیگه رو میپوشم که اغلب سایزم نیست ولی از مجبوری میپوشم.خیلی نگرانم .

   • یاسین صداقت در

    با سلام
    تعبیر دیدن کفش در خواب به معنای همسر یا زن یا هر جنس مونثی است که با ما در ارتباط عاطفی است و اینکه شما ببینید در راه مسجد کفش هایتان را دزدیده اند ممکن است بدین تعبیر باشد که شما با ان شخص در رابطه با مسیل معنوی دچار مشکل شوید و مجبور بشوید که ایشان را یا ترک کنید و یا اینکه شروع به اصلاح ایشان نمایدد.
    سربلند و پیروز باشید

 6. خواب دیدم کتونی قرمز نو پوشیدم.اولش لنگه به لنگه بود ولی سریع جاشو پوشیدم.
  در ضمن در زندگی واقفیم با زنم درگیری و دادگاه بازی داریم
  تعبیرش چیه لطفا

 7. خواب دیدم یک جفت کفش اسپرت سفید و نو داشتم که یه دختر اونارو ربوده بود ولی بهم برگردوند که گلی بودن و تمیزشون کردم ولی بعد متوجه شدم که هردو لنگه پای راسته و من سعی داشتم دخترو پیدا کنم و لنگه خودمو ازش بگیرم و ف میکردم میتونم
  خواهش میکنم راهنماییم کنید

 8. نیلوفر در

  خواب دیدم توی خونه نامزدم یه کفش مردونه بزرگ پا که احساس میکردم مال خودش نیست و کفش زنونه قرمز رنگ بود که مال من نبود؟!؟!؟!؟!

 9. صبا صابری در

  خواب دیدم یه مرد جوان کفش سیاه پوشیده بود البته اوت اقا رو میشناختم یه کفش سیاه مردونه پاش بود

 10. مهنازحسن زاده در

  خواب دیدم مانتو و شلوار شیک و نو که رنگ سبززیبایی بود تنم کرده بودم.ولی دمپایی لنگه به لنگه پوشیده بودم.یکی از دمپایی ها جلوباز و دیگری جلو بسته واز پاهام بزدگتر بودن

  • خواب دیدم یه مرد جوان که البته اشنا هست به من یه عالمه کفش تابستانی البته مردانه میدهد

نظر خود را بیان کنید