تعبیر خواب خریدن کفش

دیدن خریدن کفش در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن خریدن کفش در خواب چیست؟

تعبیر خواب خریدن کفش

تعبیر خواب خریدن کفش تفاسیر متفاوتی دارد و نشان دهنده اتفاقات خاص در زندگی شخص است که به امور خیر اشاره دارد. در ادامه به تشریح کامل تعبیر خواب خریدن کفش اشاره می کنیم.

تعبیر خواب خریدن کفش

تعبیر خواب خرید کفش ممکن است نشانه های زیادی برای بینندگان خواب داشته باشد که برخی از آنها بد و برخی دیگر خوب هستند و بسته به رنگ کفش، وضعیت آن و موقعیت اجتماعی صاحب خواب تعابیر متفاوت است. تفاسیر بسیاری از علما و مفسران در این زمینه صورت گرفته است که در این مقاله به برخی از مهمترین این تفاسیر خواهیم پرداخت.

وقتی فرد در خواب ببیند که در حال خریدن کفش جدید است، بیانگر دستیابی او به دستاوردهای مادی بزرگ در دوره آتی در نتیجه کار بسیار سخت است. همچنین خرید کفش نو در خواب، بیانگر جاه طلبی بی حد و حصر فرد و میل او همیشه به رشد خود و کسب بهترین از همه است. اگر صاحب خواب ببیند که در خواب کفش می خرد و اندازه او مناسب است و بسیار راحت است، نشانه آن است که همیشه کارهایی را که می خواهد انجام می دهد، موفق خواهد شد.

 

تعبیر خواب دقیق براساس قرآن


تعبیر خواب خریدن کفش از امام صادق

تعبیر خواب خریدن کفش از امام صادق اشاره بر هفت وجه دارد، از جمله:

 • اول: زن
 • دوم: مال
 • سوم: سفر
 • چهارم: قوت و نيرومندي
 • پنجم: معيشت
 • ششم: خادم
 • هفتم: كنيزك

تعبیر خواب خریدن کفش از ابن سیرین

تعبیر خواب خریدن کفش از ابن سیرین نشانه آغاز مرحله جدیدی از زندگی او است که بهتر و آرامتر می شود و خرید کفش خواب بیننده در خواب بیانگر آن است که در خواب جایگاه برجسته ای خواهد داشت. چشم انداز خرید کفش همچنین نمادی از فرض یک شغل جدید، فراوانی تجارت و موفقیت های پی در پی به دست آمده توسط بیننده است.

خریدن تعداد زیادی کفش نو در خواب به این معنی است که خواب بیننده سعی در بهبود شرایط مالی و زندگی خود دارد و از زندگی فعلی خود راضی نیست و اما دیدن خریدن کفش زرد به معنای ازدواج با زن بیمار است و یا نشان دهنده بیماری خود بیننده خواب است. کفش از طلا به معنای ازدواج با مردی با اعتبار و موقعیت عالی در خواب یک زن مجرد است.


تعبیر خواب خریدن کفش مشکی

تعبیر خواب خریدن کفش مشکی است، گواه موفقیت او در دستیابی به دستاوردهای زیادی در حرفه اش و موفقیت او در اثبات خود به همه اطرافیانش است.


تعبیر خواب خریدن کفش سفید

تعبیر خواب خریدن کفش سفید در خانه دلیل بر وقوع اختلافات فراوان بین اهل این خانه است و اگر مردی در خواب كفش سفید بخرد و سایزش مناسب نباشد، نشان دهنده این است که او در مسیری قدم می زند که هیچ سودی برای او نخواهد داشت و باید به دقت در قدم هایش تجدید نظر کند.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب خرید لباس نو یا دست دوم

تعبیر خواب خریدن کفش قهوه ای

تعبیر خواب خریدن کفش قهوه ای برای زن، نشانه آن است که در زندگی با شوهرش اصلاً احساس راحتی نمی کند و می خواهد هر چه زودتر از او جدا شود.

اگر خواب بیننده در خواب دید که کفش های قهوه ای می خرد، این نشان دهنده این است که او از بسیاری از چیزهایی که او را احاطه کرده اند راضی نیست و می خواهد تغییرات زیادی در آنها ایجاد کند.

اگر بیننده در خواب ببیند کفش قهوه‌ای می‌خرد، این نشان می‌دهد که به پاس قدردانی از زحماتش، جایگاه بالایی در محل کار خود به دست خواهد آورد.


تعبیر خواب خریدن کفش کهنه

تعبیر خواب خریدن کفش کهنه نشان دهنده بازگشت فرد به یک رابطه عاطفی قدیمی یا شغل قدیمی یا بازگشت رابطه او با یک دوست قدیمی است.

تعبیر خواب خریدن کفش برای دختر مجرد


تعبیر خواب خریدن کفش برای دختر مجرد

تعبیر خواب خریدن کفش برای دختر مجرد، بیانگر موفقیت او در رسیدن به چیزی است که مدتها به دنبال آن بوده و از این بابت احساس خوشبختی زیادی می کند، اما اگر بیننده خواب در خواب کفش مشکی بخرد، بیانگر این است که او در آستانه گذراندن دوره ای پر از آشفتگی و مسائل ناپایدار است و باید خود را برای رویارویی با این موارد آماده کند و بداند چگونه با کمترین ضرر ممکن بر آن غلبه کند و اگر دختر نامزد دار ببیند کفشی می خرد و نقره ای رنگ است، پس این نشانه نزدیک شدن به تاریخ عقد ازدواج با نامزدش است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب خرید خانه جدید کوچک و قدیمی یا بزرگ

تعبیر خواب خریدن کفش برای دیگران

 • تعبیر خواب خریدن کفش برای دیگر، نشان دهنده صفات خوبی است که او از خود متمایز می کند و او را بسیار مورد علاقه اطرافیان خود قرار می دهد.
 • اگر شخصی در خواب ببیند که برای دیگری کفش نو می‌خرد، نشانه آن است که به زودی به او لطف بزرگی می‌کند و به او کمک می‌کند تا از مشکلی که با آن روبرو بود خلاص شود.

تعبیر خواب خریدن کفش بچگانه

تعبیر خواب خریدن کفش بچگانه، نشان از اعمال نادرستی است که در آن دوران در زندگی خود انجام می دهد که اگر فوراً آن را ترک نکند، هلاک می شود.

اگر کسی در خواب ببیند که کفش بچگانه می‌خرد، نشان می‌دهد که پول خود را از راه غیرقانونی به دست آورده است و اگر موضوع او فاش شود، مستوجب مجازات قانونی و مجازات شدید می‌شود.


تعبیر خواب کفش خریدن زن

تعبیر خواب کفش خریدن زن متاهل در خواب بیانگر آن است که در نتیجه دستیابی شوهرش به شغلی جدید با موقعیت بالا و موقعیت ممتاز در جامعه، با تغییر عمده ای در شرایط زندگی خود به سمت بهتر شدن مواجه خواهد شد.

خریدن کفش برای شوهرش در خواب نشان دهنده این است که با او زندگی پایدار و سرشار از دوستی و عشق دارد و این باعث می شود زندگی آرام و به دور از آشفتگی و مشاجره داشته باشند و فرزندان خود را در فضایی گرم خانوادگی تربیت کنند.

همچنین تعبیر خواب کفش خریدن زن این است که به زودی حامله می شود و در نتیجه احساس خوشبختی زیادی خواهد کرد و زندگی مناسبی برای فرزندانش فراهم می کند و اجازه نمی دهد چیزی بر شرایط آنها تأثیر منفی بگذارد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب خرید طلا برای زن یا مرد، عروس و یا دختر مجرد

تعبیر خواب کفش خریدن زن


سخن آخر

امیدواریم این مطلب از آلامتو با موضوع تعبیر خواب خریدن کفش برای زن، تعبیر خواب خریدن کفش برای دختر مجرد، تعبیر خواب خریدن کفش برای از ابن سیرین، تعبیر خواب خریدن کفش از امام صادق و … برای شما مفید بوده باشد و توانسته باشید معنای خواب خود را پیدا کنید.

☺ تعبیر خواب «خریدن کفش» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «خریدن کفش» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


10 دیدگاه

 1. سحر حامدیان

  سلام‌
  خواب دیدم برادرم در حال پوشیدن کفش نو است یه کفش سورمه ای و یه کفش شتری رنگ هر دو لوفر نو اورده بود منزل و داشت امتحان میکرد کدوم و بخره من خواهرش هستم‌ این خواب ۵ صبح دیدم‌.
  من‌ اولین بار چنین سوالی میپرسم و وارد چنین اپی شدم چطور مبگن تکراری

 2. سحر حامدیان

  سلام‌
  خواب دیدم برادرم در حال پوشیدن کفش نو است یه کفش سورمه ای و یه کفش شتری رنگ هر دو لوفر نو اورده بود منزل و داشت امتحان میکرد کدوم و بخره من خواهرش هستم‌ این خواب ۵ صبح دیدم‌.

 3. عادل

  سلام خواب دیدم۲جفت کفش مشکی وچرم وخوشکل خریدم اولی روپازدم بعدش متوجه شدم به شلوارم نمیخوره کنارخیابان وایسادم واون جفت دومیه روپازدم خوشم اومدم کفتم آره این به شلوارم میخوره یه آقایی ایستاده بوداونم خوشش اومد

 4. نادر

  با سلام
  خواب دیدم دختر یکی از آشناها کفش سفید برای خودش خریده و دقیقا همون کفش رو برای یکی از دوستام خریده بودم

 5. مریم

  سلام خواب دیدم داخل مغازه پول دادم کفش بخرم یه شماره بزرگ تر اورد نخریدم گفت برای شماره پای تو پنج شنبه اینده میاریم بیا بگیر.

 6. مریم

  سلام من خواب دیدم داخل مغازه کفشی خریدم هزینه پرداخت کردم ولی شماره کفش بزرگ هست مغازه دار میگه هفته اینده بیا شماره کفش برای تو میاد

 7. Nazila

  سلام بر شما من خاب دیدم کفش سیاه جدید برای پدرم خریدم

 8. لیدا مجد

  درود ، من خواب دیدم که شخصی از فامیل برای من و خواهرم کفش سفید خریده بود و ما آن کفشها را با خوشحالی پا کردیم و تست می کردیم که اندازه باشد و اندازه بود

 9. عباسعلی کوهستانی

  سلام من خواب دیدم کفشهام را گم کردم ودنبال کفشهام میکشتم که خواهر زاده ام آمد و گفت که کفشهات را من قائم کردم و رفت از یه جایی که اشغال و یه بوته علف خشکید بود کفشهام را درآورد ولی کفشهام خیلی کنه شده بود ممنون میشم تعبیر خوابم را بگید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است بر اساس تعبیر خواب کفش نشانی از ان باشد که شما در اینده به واسطه ی دخالتی از طرف دیگران کسی را که دوست دارید از خود دور ببینید که سبب شود در اینده دیگر نتوانید به رابطه ی قبلی خود بازگردید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید