تعبیر خواب خرید لباس

دیدن خرید لباس در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن خرید لباس در خواب چیست؟

تعبیر خواب خرید لباس

تعبیر خواب خرید لباس

خرید لباس جدید احتمالا بسیار خوشایند است، حتی اگر فقط در خواب اتفاق بیفتد. اما اگر می خواهید تعبیر این خواب را بدانید، دیدن خواب خرید لباس جدید اغلب به عنوان یک علامت بد در نظر گرفته می شود. رویای خرید یک لباس جدید نشانه درگیری در روابط عاشقانه یا مشکل اقتصادی است. به عنوان نماد خرید لباس در خواب در ارتباط با چیزهایی است که ما هر روز با آنها رو به رو می شویم. این خواب در رابطه با موضوع عاشقانه است. خرید لباس نو نمادی از جدایی یا طلاق است. در ضمن، اگر مربوط به مشکلات اقتصادی باشد، نشانه آن است که در حال حاضر از کار کردن دست کشیده اید. با این حال، به زودی شغل جدیدی پیدا خواهید کرد. در ادامه این مطلب از آلامتو معنی و تعبیر خواب خرید لباس را بخوانید.


تعبیر خواب خرید لباس امام صادق

امام صادق (ع) در تعبیر خواب خرید لباس فرموده اند:

معنی اول دیدن لباس در خواب دین پاک است.
معنی دوم دیدن لباس در خواب توانایی است.
معنی سوم دیدن لباس در خواب عزت و جاه و مقام است.
معنی چهارم دیدن لباس در خواب سود و منفعت است.
معنی پنجم دیدن لباس در خواب عیش و خوشی است.
معنی ششم دیدن لباس در خواب عمل کردن است.
معنی هفتم دیدن لباس در خواب عدل و داد است.


تعبیر خواب خرید لباس حضرت یوسف

حضرت یوسف (ع) در تعبیر خواب خرید لباس فرموده اند: خرید لباس سفید در خواب به معنای نیکوکاری فرد است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب لباس مشکی کادو گرفتن یا خریدن

تعبیر خواب خرید لباس سبز

تعبیر خواب خرید لباس دست دوم

هنگامی که خواب خریدن لباس دست دوم را می بینید، این تصور نشان می دهد که یک همسر یا شغل جدیدی پیدا خواهید کرد ، ممکن است شغل جدیدی که آن را پیدا میکنید به مراتب سخت تر از شغل قبلی شما باشد. اما به این مسئله توه کنید چیزی که در پیدا کردن شغل برای شما مهم است و قابل اهمیت است این است که شما باید در هر کاری که هستید احساس آرامش و رضایت را داشته باشید. بنابراین به دنبال شغلی باشید که در محیط کار بتوانید آرامش را بیابید و خوشحال باشید.


تعبیر خواب خرید لباس نامزدی

لوک اویتنهاو در تعبیر خواب خرید لباس نامزدی می گوید: اگر در خواب ببینی که لباس نامزدی و ازدواج می خری معنی خواب تو این است که به خوشبختی می رسی.
وقتی در خواب یک پیراهن سفید خریدید، این خواب به شما نشان می دهد که اگر نمی خواهید با مشکلات شدید مواجه شوید، باید تلاش کنید شخصیت خود را تغییر دهید تا بیش از این در درگیری ها نباشید. وقتی در خواب لباس نامزدی خریدید، این خواب نشانه  بدی است که به زودی مریض خواهید شد. مراقب سلامتی خود باشید و کیفیت عبادت خود را افزایش دهید.


تعبیر خواب خرید لباس سبز

لباس های بلند زیبا به رنگ سبز می تواند قضاوت های خوب دیگران را در مورد شما نشان دهد. در نتیجه دیدن خواب خرید لباس سبز در خواب می تواند خوابی امیدوار کننده و با معنای خوب باشد. هنگامی که در خواب یک لباس سبز خریدید، این نماد آن است که شادی قرار است برای شما و خانواده خودتان اتفاق بیفتد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب کفش

تعبیر خواب خرید لباس مشکی برای محرم

اگر در خواب لباس مشکی برای محرم می‌خرید، این بدان معناست که شما فقط به قرار گرفتن در یک محیط جدید نیاز دارید. شما نیاز به آرامش دارید و احساس میکنید غم و اندوه تمام وجود شما را در بر گرفته است. بنابراین شما باید در هر موقعیتی که هستید برای خودتان ارزش قائل باشید و در صورتی که احساس آرامش ندارید باید آن محیط را ترک کنید.


تعبیر خواب خرید لباس سفید زیبا

رنگ لباسی که در خواب می خرید برای خود واقعی شما مهم است. اگر لباس‌هایتان سفید است، به این معنی است که می‌خواهید در بیداری فردی مهربان تر به نظر برسید. شما قصد دارید در زندگی بیداری خود فردی مطرح تر باشید و دیگران از شما به مهربانی یاد کنند.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب لباس عروس سفید پوشیدن

تعبیر خواب خرید لباس سفید زیبا


تعبیر خواب خرید لباس نو از مغازه

خریدن لباس نو از مغازه اشاره به نیاز به تفریح ​​و لذت دارد. دیدن خواب خرید لباس نو از مغازه نشان می دهد که ایده ها و اهداف شما به زودی محقق خواهند شد. همچنین این خواب به معنای آن است که شما باید احساسات ، خواسته ها و علایق خود را مطرح کنید. این خواب نشان می دهد که شما در بسیاری از موارد جلوی ابراز احساسات خود را میگیرید اما دیدن این خواب به شما نشان می دهدکه برای راحتی وجدان خود می توانید احساسات خودتان را ابراز کنید.


تعبیر خواب خرید لباس برای مرده

منوچهر مطیعی در تعبیر خواب خریدن  لباس برای مرده می گوید: اگر در خواب مرده را در لباس خوب و چهره بشاش ببینید هم برای بیننده خواب خوب است و هم نشان آن است که روح مرده در آرامش به سر می برد.

☺ تعبیر خواب «خرید لباس» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «خرید لباس» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


6 دیدگاه

 1. زیبا

  با سلام وقت بخیر
  تعبیر خواب خرید کاپشن ست سبز رنگ با معشوق چی می‌تونه باشه؟
  ممنون

 2. H

  سلام من خواب دیدم رفتم لباس بخرم از اونجا ک همیشه مشکی برمیدارم این دف آبی بود و لباس مشکی رو گذاشتم کنار داشتم ولی نگاهش میکردم

 3. فلطمه

  سلام من خواب دیدم میخوام برم عروسی وبلوز،ودامن کوتاه به رنگ ابی ومشکی گرفتم که دراخر دامن کوتاه ابی وی،بلوز رنگی گرفتم تعبیرش چیه
  ممنونم

 4. محمد

  سلام من خواب دیدم تو یه مغازه دارم شلوار میخرم پرو میکنم ولی شلوار پاره میشه ومیرم مغازه دیگه

 5. زینب

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم مادر شوهرم برام لباس میخره منم باهاش بودم تو مغازه یه لباس سفید هم باهاشون بود که زیاد ازش خوشم نیومده بود میشه لطفا تعبیرشو بگید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب خرید لباس نو امده است که می تواند نشانی از مشکلی در اینده در وضعیت عاطفی و یا اقتصادی شما باشد و از این رو باید بسیار اگاه باشید و حتما هم صدقه ای دهید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید