تعبیر خواب مردن مادر

دیدن مردن مادر در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن مردن مادر در خواب چیست؟

تعبیر خواب مردن مادر

تعبیر خواب مردن مادر

خواب دیدن مرگ مادر خواب خوبی نیست. با این حال، این چندین جنبه مهم از زندگی شما دارد. این به نحوه زندگی شما و مادرتان نیز مربوط می شود. تعبیر مرگ مادر در خواب همیشه بیانگر این نیست که مادرتان خواهد مرد، بلکه نشانه آن است که باید قدر آن را بیشتر بدانید. رویای مرگ مادر نیز با نیاز به پاکسازی روحی مرتبط است. شما می توانید با حمایت و کمک مادرتان خود را از احساسات بد رها کنید. در ادامه این مطلب از آلامتو معنی و تعبیر خواب مردن مادر را بخوانید.


تعبیر خواب مردن مادر از حضرت یوسف

حضرت یوسف در تعبیر خواب مردن مادر فرمودند:  این خواب نشانه آن است که مرحله تغییر به زندگی شما می انجامد. اگر بیمار هستید، پس این خواب نشانه آن است که هر چه زودتر بهبود خواهید یافت.


تعبیر خواب مردن مادر از امام صادق

امام صادق (ع) در تعبیر خواب مردن مادر فرموده اند: اگر در خواب ببینید که مادر شما مریض شده است معنی خواب شما این است که روزی تان کم می شود و غم و ناراحتی وارد خانه شما می شود. اگر در خواب ببینید که از مادر مریض خود پرستاری می کنید معنی خواب می تواند یکی از گزینه های زیر باشد. معنی اول پرستاری کردن از مادر مریض در خواب زن خوب است. معنی دوم پرستاری کردن از مادر مریض در خواب فرزند صالح است. معنی سوم پرستاری کردن از مادر مریض در خواب مال و دارایی است. معنی چهارم پرستاری کردن از مادر مریض در خواب عیش و خوشی است. معنی پنجم پرستاری کردن از مادر مریض در خواب کامروایی و رسیدن به مراد است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب مرده دوباره بمیرد ازحضرت یوسف

تعبیر خواب مردن مادر از امام صادق 


تعبیر خواب مردن مادر از ابن سیرین

در تعبیر خواب ابن سیرین می گوید: اگر در خواب ببینید که مادرتان که اکنون زنده است ، مرده است معنی خواب این است که هم عمر شما طولانی است و هم عمر مادرتان و همچنین پر برکت بودن زندگی اهل خانواده شما.


تعبیر خواب مردن مادر رفیق

اگر شما در خواب خود مردن مادر رفیق را میبینید باید بگوییم این رویا زیان های مادی را پیش بینی می کند که نیاز به کنترل کمی بیشتر بر امور مالی دارد. اگر در مورد بودجه مالی برنامه ریزی بهتری داشته باشید به شما کمک می کند. همچنین هشدار می دهد که شما بیش از حد نگران آینده هستید. پذیرش واقعیت برای شما دشوار است. این خواب نشان می دهد که شما از وضعیت فعلی زندگی خود ناراضی هستید زیرا احساس می کنید تحت فشار هستید.


تعبیر خواب مردن مادر شوهر

دیدن خواب مردن مادر شوهر زنده نیز ممکن است نمادی از عدم تصمیم گیری شما باشد. خواب حکایت از این واقعیت دارد که شما قادر نیستید در زمان مناسب تصمیمات درستی بگیرید. این ممکن است نمادی از این باشد که شما احساس مادری یا غرایز مادرانه را از دست داده اید. شما به قلب سنگی تبدیل شده اید و در زندگی بیداری خود احساس مهربانی ندارید و به دیگران اهمیت نمی دهید. چنین تغییری در رفتار شما ممکن است بازتابی از فریب یا خنجر زدن از پشت یکی از نزدیکانتان باشد.


تعبیر خواب مردن مادر بزرگ

دیدن خواب مردن مادربزرگ در خواب معمولا نمادی از خرد و تجربیات زندگی است. این رویا به طور نمادین نشان دهنده دانشی است که در دسترس شماست. رویاهای مربوط به مادربزرگ می تواند هشداری در مورد سلامتی شما و یادآوری توجه بیشتر به آن باشد. گاهی اوقات، این رویاها بیانگر مشکلات سلامتی در آینده است. اگر در خواب مادربزرگ خود را دیدید که خسته و مریض به نظر می رسید، این خواب نشانه خوبی نیست و بیانگر ناتوانی شما در تغییر برخی شرایط زندگی است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب دعا نویس مرد و زن یا سید و دعا گرفتن

تعبیر خواب مردن مادر بزرگ


تعبیر خواب مردن مادر زن

اگر در خواب خود مردن مادر زن را ببینید ، مقابله با حوادث نامطلوب در زندگی دشوار است. با این حال، اگر بپذیرید که اتفاقات بد هم نیز جزئی از زندگی هستند می توانید به راحتی جلو بروید و آن ها را یکی پس از دیگری برطرف نمایید.


تعبیر خواب مردن مادر که قبلا مرده

اگر  خواب مردن مادر که قبلا مرده را ببینید نشان می دهد که باید کنترل زندگی خود را حفظ کنید. علاوه بر این، این خواب همچنین نشان می دهد که مادر شما همیشه در قلب شما حضور دارد اما ممکن است با برخی از رفتارهایتان او را برنجانید.

☺ تعبیر خواب «مردن مادر» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «مردن مادر» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


10 دیدگاه

 1. زینب

  سلام من مادرم زنده هستش
  خواب دیدم مادرم توی طابوت هستش ولی هی با ما حرف می‌زد
  لباس عوض می‌کرد
  لباس می‌بردیم براش
  لباساشو میشستیم
  ولی جسمی ناتوان بود
  ک ساعت ها ما کنارش بودیم ولی هرچی اصرار میکردیم بلند نمیشد
  اصلا شبیه مرده ها نبود

 2. مجید

  سلام من مادرم زنده است درخواب دیدم خبر فوتش را ب من دادند گریه زیادی درخواب می کردم ولی همزمان زنده بودنش را درخواب میدیدم

 3. منیره

  سلام مادرم زنده است ولی خواب دیدم مادرم مرده است وخودش درغصال خانه داشت دستهای مرده خودش راتمیزمیکردومیشست ومن دنبال لباس مشکی میگردم بپوشم برای مادرم وهواسردوبرفی بود لباس گرم مشکی پوشیدم ومنتظرم بودم تااورابشوییند

 4. ارسلان فرهادی

  سلام من بعد از نماز صبح خوابیده بودم مادرم که چند سال پیش فوت کرده در خواب دیدم که برایش مجلس ترحیم گذاشتم ولی کسی به من تسلیت نگفت تعبیرش چیست ؟؟ البته من همیشه برایش فاتحه وذکر صلوات دارم

 5. عصمت امیری

  مادرم جندین سال پیش فوت کرده در خواب دیدم مادرمرده ام رادیدم که سرش را از خاک بیرون است و با پارچه ای صورتش پوشیده شده ومن برسر خاکش زانو زده و بشدت گریه میکنم و در همان حالت احساس کردم شخصی در پشت سر من میگوید فرصتی دیگر به تو داده شده تعبیرش چیست؟

 6. فاطمه

  سلام ..من 5ماه ک مادرم فوت شده..خواب دیدم ک مادرم بیهوش شد ومن داشتم اماده میشدم ک ببرمش بیمارستان پدرم نشسته بود کاری نکرد و بعد من اومدم بالا سرش صداش زدم چندبار دستشو گرفتم دستمو فشار داد مادر بزرگمم ک فوت شده بالا سرش بود من سر مادرمو آوردم بالا مادر بزرگمم گردنشو فشار میداد ک مثلاً نفس بکش چشمای مادرم ب حالت جان دادن چپ شد .پدرمم می‌گفت ولش کن ب حالتی ک ینی دیگه تموم کرده…میشه جواب بدید سومین باره همچین خوابی میبینم

 7. زهرا محمدی

  سلام خاب دیدم جایی رفته بودیم که یه استاد نقاشی اونجا بود با شاگردانش که خانماي تقریبا مسن بودن به مادر شوهرم گفت بیا نقاشی بکش من گفتم نمیتونه گفت بیا بکش و قلم رو داد دستش اون شروع کرد روی بوم نقاشی رنگ سیاه رو با قلم مو حرکت دادن استاد هرچی میگفت بکش نمی تونست بعد بهش گفت هرچی دوس داری بکش اونم شروع کرد به خط خطی کشیدن من یه لحظه صورتمون چرخوندم دیدم یه تابلوی بی نظیر از طیف رنگ سبز کشیده با انگشتش داشت میکشید عالی بود من تعجب کرده بودم اونا کلی تحسينش کردن ومن بهش گفتم بريم دیگه ورفتيم ممنون از تعبیر شما

 8. شالی

  مادرمن زنده هستش …
  درخواب دیدم مادرم پیشمه ویه مرتبه احساس کردم مرده ودیدم تکون نمیخوره و فوراشروع شداول انگشت دستانش به اسکلت شدن ومن ازصورتش گرفتم تکونش دادم وبلند صداش کردم وچشمان در لحظه بازشد من رو زانو نشستم گریه کنان دستاموبلندکردم ازخدا خواستم ازم نگیره وازخواب باگریه بلند شدم

 9. پیام

  باسلام خواب دیدم پدرم فوت کرده ،‌ ،/درحال حاضر درقید حیات هستند،,,/ درهنگام تشییع ایشان بطری اب معدنی کوچک در دهان ایشان میباشد و با همان حال تشیع و تدفین گردیدند، ممنون میشم تعبیر فرمایید

 10. شفیق نجفی

  عالی بود ممنونم

نظر خود را بیان کنید