تعبیر خواب دعا نویس

دیدن دعا نویس در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن دعا نویس در خواب چیست؟

تعبیر خواب دعا نویس

تعبیر خواب دعا نویس

خواب هایی که ما میبینیم نتیجه گذر در ضمیر ناخود آگاه ماست. تعبیر خواب ها می توانند به ما نشان دهند که چه حوادثی در زندگی ما اتفاق افتاده است و یا قرار است اتفاق بیفتد. تعبیر خواب از نماد ها و اشکالی که در خواب های خود مشاهده می کنیم می تواند به ما در جهت بهبود سازی زندگی کمک ساز و مارا برای توسعه و بهبود مسیر زندگی آماده سازد. هنگام خواب ممکن است نماد ها یا اشخاص مختلفی دیده شود برای مثال ممکن است درخواب خود یک دعانویس را ببینید. همانطور که میدانید خواب ها تعابیر مثبت و منفی دارند. برخی از خواب ها مثبت و برخی دیگر ممکن است منفی باشد. دیدن دعا نویس در خواب، خواب خوبی نیست بنابراین پس از دیدن آن در خواب خود صدقه بدهید. در ادامه این مطلب از آلامتو معنی و تعبیر خواب دعا نویس را بخوانید.


تعبیر خواب دعا نویس زن

به تعبیر خواب ابن سیرین: اگر در خواب دعا نویس زن ببینید معنی خواب شما این است که به خواسته خود می رسید و حاجت روا می شوید. اگر در خواب ببینید که خودتان دعا می کنید و طلب آمرزش از خدا دارید معنی خواب این است حاجت روا می شوید و همچنین عاقبت به خیر. اگر در خواب دیدید که در حق کسی دعا می کنید معنی خواب شما این است که به سمت ظلم و ستم می روی و امر به معروف را انجام نمی دهی. اگر در خواب ببینی که برای آدم مظلومی دعا می کنی معنی خواب تو این است که نسبت به همه خوش اخلاق می شوی و هرگز بد کسی را نمی خواهی و نیاز هر کسی را بتوانی برآورده می کنی. اگر در خواب ببینی که دعای خاصی می کنی خدا به تو فرزند می دهد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب همبستر شدن با مرد آشنا و نامحرم

تعبیر خواب دعا نویس زن


تعبیر خواب دعا نویس مرد

به تعبیر ابراهیم کرمانی : تعبیر خواب دعا نویس مرد این است که اگر انسان با ایمانی باشی خدا حاجت تو را برآورده می کند و تو را می آمرزد و اگر گناهکار باشی خدا گناهان تو را می آمرزد و او در نهایت توبه می کند و اگر کافر باشد مسلمان می شود. اگر در خواب دیدی که دعا می خوانید معنی خواب این است که دشمنان پنهانی شما را ترغیب می کنند و شما نیاز به حمایت دوستان خود دارید. اگر در خواب دیدید که دیگران دعا می کنند معنی خواب این است که خطی دوستان شما را تهدید می کند.


تعبیر خواب دعا نویس سید

به تعبیر کتاب سرزمین رویا ها : اگر در خواب دیدید که دعا نویس سید برای شما دعای خیر می کنند معنی خواب شما این است که به زودی ازدواج می کنید. اگر در خواب دیدید که برای بچه ها دعا می کنند معنی خواب شما این است که به خوشبختی می رسید. اگر در خواب ببینید که دعای خیر برای خانواده می کنید معنی خواب شما این است که شادی بزرگ و ناخواسته ای به شما می رسد. اگر در خواب دیدید که یک مرد روحانی برای شما دعای خیر می کنید معنی خواب شما این است که سانش فراوانی خواهید داشت.


تعبیر خواب رفتن پیش دعا نویس

اگر در خواب ببینید که نزد دعا نویس می روید، این هشدار است که کسی سعی خواهد کرد از شما در زندگی واقعی سوء استفاده کند. ما در مورد شخصی صحبت میکنیم که خود را به عنوان دوست یا شریک تجاری شما معرفی می کند، ممکن است آنها بخواهند از شما به نفع سود تجاری خود استفاده نمایند ولی کمک هایی که شما به آن ها می کنید می تواند شما را در دردسر بزرگتری بیندازد.


تعبیر خواب دعا گرفتن از دعا نویس

در تعبیر خواب دعا نویس رفتن چنانچه شما در خوابتان ببینید که از دعا نویسی دعا می گیرید به این معنا است که شما در موقعیتی قرار میگیرید که به دیگران حسادت می کنید و می خواهید جلوی پیشرفت دیگران را بگیرید و این سبب خجالت زدگی شما در میان دیگران خواهد شد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب خوابیدن کنار پدر و مادر و قبر مرده چیست؟

تعبیر خواب دعا گرفتن برای شخصی


تعبیر خواب دعا گرفتن برای شخصی

چنانچه در خواب خود می بینید که قصد گرفتن دعا برای شخص دیگری را دارید این نشان می دهد ک شما در این تصور هستید که زندگی او ازشما بهتر است و او در مسیر پیرشفتی قرار دارد که شما می خواهید جای آن باشید. بنابراین در خود می بینید که برای آن شخص دعا می گیرید.


تعبیر خواب دعا نویس شدن

تعبیر خواب دعا نویس شدن به این معنی است که شما غرق شده اید. بسیاری از مردم احتمالاً از نظر مالی به شما وابسته هستند، به همین دلیل است که شما هر کاری که می توانید انجام می دهید تا چیزهایی را که می خواهند برای آنها فراهم کنید. این برای شما بار سنگینی می‌شود و شما حتی نمی‌دانید قدرت چنین کاری را از کجا می‌گیرید. دوست دارید برای چند روز ناپدید شوید و از واقعیت تلخ دور شوید.

☺ تعبیر خواب «دعا نویس» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «دعا نویس» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


16 دیدگاه

 1. مریم

  سلام لطفا کمکم کنید من دیشب خواب دیدم ک وارد یه مغازه ای میشم اونجا متوجه میشم شخصی ک مرد هم بود دعا نویس هست ازش کمک میخوام و بهش میگم مادرم پیش کسی رفته و بهش گفتن ک مادر شوهرم دعا گرفته ک شوهرمو ازش دور کنه و خانواده منو حتی نگاه هم نکنه اون شخص ی دعایی خوند و گفت دروغ میگی خودت اینکارو کردی و اینکه من ازش خواستم کمکم کنه تو خوابم فقط میگفتم خدایا خودت قوی ترینی خودت کمکم کن بعد یه سگ سفید دیدم پشتم میومد و برام وسیله ای ک گم کردمو میاورد و شبیه سگ خودم بود از دیشب تو هول و ولا هستم البته بگم قسمت مادرم واقعیته واقعا کسی بهش گفته کمککککک

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بدانید که دیدن این خواب به این صورت تعبیر می شود که اگر در خواب خیر بوده است در واقعیت هم خیر خواهد بود و اگر نه می تواند برای شما خیر نباشد و بدانید که توکل شما باید به خدا باشد و حتما هم صدقه ای دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. ماهور

  سلام من خواب دیدم که ناخواسته وارد مغاذه ای شدم بعد دیدم که انجا دعا نویس هست و برای عده ای زن دعا مینویسید و شخص مرد است
  به نوبت برای همه کتاب بازمیکرو‌دعا مینوشت تا کارشان حل شود
  نوبت به من رسید من گفتم نه من نمیخواهم دعا بدهی به من من به فالگیری اعتقاد ندارم ولی اصرار داشت که دعاهاش خوبه فقط بهش گفتم که کناب باز کنه و نتونست و حس کرد کتابش اتش گرفته و من بیدارشدم قبل ان هم درخواب حضرت فاطمه را مورداهانت قرار داد درخواب!!

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب این خواب می تواند برای شما خیر باشد و نشانی از ان باشد که شما در اینده به چیزی که از ان دور شده اید بسیار نزدیک خواهید شد اما باید در انتخاب هایتان وسواس به خرج ندهید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. نورا

  سلام من خواب دیدم یکی از اتاق های خونمون ب ی اتاق مخفی راه داشت که اونجا یک دعا نویس و چندتا کتاب دینی و قرآن برای دعا بود و چندتا خانم هم بودن دعا می‌دیدم منم میرم مشکلم بهش میگم که تو واقعیت دارم اون بهم میگه ببین برات دعا گرفتن گفتم خوب چرا طلسم رد نمیشه هرکاری کردم باطل نشد گفت آخه اونی ک دعا گرفته برات خودش مخفی کرده بعد ی حیاط داشت پر درخت بود ک میوه های بزرگی داشتن ی سیب قرمز از درخت می‌چینم گاز میزنم میبینم اون باغ طلسم شده بود با چیدن سیب من از اون درخت طلسم باغ باطل میشه میشه بگین تعبیرش چی هست

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب دعانویس امده است که اگر ایشان به خیر در خواب شما بود پس خیر است و اگر نه خیر نیست و در این خواب می تواند نشانی از ان باشد که شما ممکن است در اینده کاری کنید که برای شما پایانی خیر دارد و چیزی که در زندگی شما سالها مایه عذاب بوده است دور شود.
   سربلند و پیروز باشید

 4. mana

  خواب دیدم دنبال مرد سید دعا نویسی میگردم ولی دولت های همه کشور ها نمیزارن پیداش کنم با سختی اون مرد رو پیدا میکنم خانمی بیرون خانه اون مرد بود با سختی راضیش کردم بزاره پیش ان سید برم قبول میکنه اما قبل از اینکه بزاره برم داخل به من میگه پشت سرتو نگاه کن من نگاه مردم و بهش گفتم چیزی دیدم که بهم دست تکان میداد گفت فرشته هست که بعد خواستم وارد خانه بشم که جنگ شد و ما فرار کردیم و یهو از تلویزیون شنیدم که من حاکم کشوری شدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب به این صورت بدانید که المان های زیادی در خواب شما موثر بوده اند و به همین دلیل برای تعبیر ان کار را سخت خواهد کرد اما می تواند نشانی از اتکایی به خیر برای شما باشد که به سختی به دست اید و به احتمال قوی از دست شما رود./
   سربلند و پیروز باشید

 5. خدیجه

  سلام من خواب دیدم همراه خانواده ام همسر و پدر و مادر و خواهرانم نزد دعا نویس سیدی هستیم ایشان درباره اتفاقات پیش رو برای اعضای خانواده ام میگوید من هم در قسمتی از خانه توسط خواهرم حجامت میشوم و باران شدیدی میبارید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعابیر خواب دعانویس بسیار به خیر امده است و در هر صورت برای شما به خیر امده است و نشانی از بخشودگی دران است
   سربلند و پیروز باشید

 6. ناشناس

  سلام من خواب دیدم که یه زن داره پشت در خونمون دعا میخونه ووردهای عجیب و غریب میگه و من خیلی وحشت کردم و اینکه اجیم گفت که این دعا برای اینکه ما ازدواج نکنیم و اسم یکی از فامیلمون اورد که که اون داره برای ما دعا مینویسه ممنون میشم تعبیرشو بگید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعابیر خواب برای این خواب امده است که می تواند نشانی از ان باشد که در اینده به چیزی که می خواهید برسید و از این رو بسیار برای شما خیر است و از بابت ان نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. زهرا

  سلام من در خواب دیدم که یک شخص سید یک دعا به فرزند خواهرم داده و گفته این دعا را در سبد خرید خاله ات بینداز

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند خوابی خیر باشد ومی تواند هم نه و از این رو سعی بر ان کنید که صدقه ای دهید و فقط به خدا ایمان داشته باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 8. شبنم

  سلام من خواب دیدم پیش یک دعا نویس مرد رفتم اون دعا نویس اولش غیب بود ولی من بعدش چھرشو دیدم و من از ترس تو خواب میلرزیدم ولی اون مرد بہ برادرم و زنداداشم دعا داد
  میشہ لطفا تعبیر این خوابو بھم بگین

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب بیشتر می تواند برای ان دو شخص در خواب شما خوب باشد و نشان از ان باشد که خیری به ایشان رسد که بسیار خوب است و می تواند نمادی از ان باشد که چیزی را که خواسته اید به ان رسید به خدا نزدیکتر شوید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید