تعبیر خواب خوابیدن کنار مرده

دیدن خوابیدن کنار مرده در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن خوابیدن کنار مرده در خواب چیست؟

تعبیر خواب خوابیدن کنار مرده

تعبیر خواب خوابیدن کنار مرده

مانند دیدن هر خواب دیگری دیدن خواب خوابیدن کنار مرده نیز معنی و تعبیر خودش را دارد. هر گاه شما خواب ببینید که در کنار مرده ای از نزدیکانتان خوابیده اید باید بدانید که این خواب نیز تعبیر خودش را دارد و این خواب معانی برای زندگی بیداری و حقیقی شما خواهد داشت. در رویایی که شما می بینید بخشی از افکار و مسائل شما وجود دارد. به هنگام خواب روح از از جسم شما خارج می شود و عالم صادقانه دیگری را می بیند و شما آن را به عنوان خواب دیدن تجربه می کنید. دیدن خواب خوابیدن کنار مرده نیز یکی از خواب های شایع است و ممکن است بسیار از افراد این خواب را تجربه کرده باشند و به دنبال معنی و تعبیر این خواب باشد. در ادامه این پست از آلامتو شما می توانید معنی و تعبیر خواب خوابیدن کنار مرده را بخوانید.


تعبیر خواب خوابیدن کنار پدر مرده

به تعبیر جابر مغربی:دیدن خواب خوابیدن کنار مرده میتواند نشانگر چند معنی مختلف باشد اگر ببینی آن شخص غریبه است و تو او را نمیشناسی تعبیر شنیدن اخبار بد و یا کسل کننده است مثلا بیماری یکی از عزیزان و یا صدمه دیدن و ضربه خوردن شخصی اگر آن شخص را بشناسی و چهره اش برایت آشنا باشد این خوب است و می تواند نشان گر خبرهای امیدوار کننده و یا خوشی مثلا جشن عروسی وصلت کردن جوانان پیدا کردن شغل مناسب و …باشد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب ریزش مو خودم و دیگران چیست؟

تعبیر خواب خوابیدن کنار مرده


تعبیر خواب خوابیدن کنار مادر مرده

به تعبیر خالد اصفهانی: به طور کلی هم آغوشی با مرده یا خوابیدن در کنارش به شرطی که آشنا باشد و به او دلداری بدهی یا کمکش کنی نیازش را براورده سازی و کار خیری برایش انجام دهی دارای معانی بسیار نیک و مثبتی است و می تواند سبب کم شدن شر و یا بدی ها از تو و خانواده ات باشد می تواند سبب ایمن شدن جان تو و فرزندانت در مقابل خطرات و یا حوادث باشد حتی میتواند باعث زیاد شدن مالت و یا رزقت بصورت یکباره باشد.


تعبیر خواب خوابیدن کنار قبر مرده

خوابیدن در قبر و یا خوابیدن در قبرستان می تواند نشان دهنده امیدها و آرزوهای از دست رفته شما باشد. شما هنوز حسرت گذشته خود را می خورید ولی بخوبی می دانید که هیچ راهی برای رسیدن به آرزوهای خود ندارید و به آخر خط رسیده اید.

به تعبیر منوچهر مطیعی تهرانی: دیدن قبر در خواب به هیچ وجه وحشتناک نیست. بسیاری از معبران نوشته اند که قبر در خواب زندان است و گرفتاری های شدید زندگی است.
اگر بیننده خواب ببیند روی قبری سنگ می نهد یا آن را آجر و سیمان می کند، خبر از این می دهد که بیننده خواب خرابی را آباد می کند یا بنائی می سازد، یا خانه ای می خرد یا باغی احداث می نماید.
اگر بیننده خواب ببیند که او را در قبر می نهند گرفتار مشکلات می شود و معاش او تنگ می گردد.
اگر بیننده خواب ببیند که مرده است و دارند او را در قبر قرار می دهند و هر چه می گوید کسی صدایش را نمی شنود به شدت گرفتار سختی و تنگی می شود و کسی به یاری او نمی شتابد و دستش را نمی گیرد.
اگر کسی در خواب ببیند که بر بام خانه اش قبر می کنند عمر بیننده خواب دراز می شود.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب عسل، تعبیرخواب موم و شانه عسل

تعبیر خواب خوابیدن کنار مرده


تعبیر خواب خوابیدن کنار همسر مرده

اگر در خواب ببینید که همسر مرده شما در خواب دوباره می میرد معنی خواب این است که به کمک شما نیاز دارد و جایش در آن دنیا خوب نیست. همانطور که گفته شد خوابیدن کنار فردی که مرده است در خواب در صورتی که آن را بشناسید و غریبه نباشد برای شما به معنی است که در آینده ای نزدیک خبر خوبی از یکی از نزدیکانتان میشنوید که برای شما بسیار خوشحال کننده خواهد بود.


تعبیر خواب خوابیدن کنار مرده ابن سیرین

به تعبیر ابن سیرین: هر کس در خواب ببیند که در خواب با شخص مرده در تختخواب خوابیده است ، عمر او طولانی خواهد بود
خوابیدن در رختخواب مردگان در خواب نشانگر وراث است
هرکس ببیند که در خواب در رختخواب فرد متوفی می خوابد ، این خواب نشانه این است که خواب بیننده خوش شانس خواهد بود و در زندگی خود پول و درآمد بالایی کسب می کند.

☺ تعبیر خواب «خوابیدن کنار مرده» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «خوابیدن کنار مرده» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


9 دیدگاه

 1. لیلت

  خواب دیدم در مکانی چند نفری کنار مادرم خوابیدیم

 2. مجید

  تصحیح مطلب
  پهلوی زیر زمین چادرشو (پهلوی پدرم زیر همان چادر شب)

 3. مجید

  باسلام
  من پدرم فوت کرده خواب دیدم کنار پدرم خوابیدم وپدرم یک چادرشب رویاهاش بود من اونو کشیدم روش کامل و خودم پهلوی زیرزمین چادرشو خوابیدم مثل بچه بودم عادت داشتم همیشه کنار پدرم میخوابیدم پاهاشو با پاهام میگرفتم تو خواب هم همان کار بچگی رو کردم تو خواب احساس خوبی داشتم خونه خیلی بزرگ بود خواستم تعبیرش بدونم چیه. ممنون ازشما

 4. نیره

  سلام خواب دیدم که مادرم مرده اومده تو تخت کنارم خوابیده تعبیرش چیه

 5. برنامه نویس

  سلام من خواب دیدم بعد از اینکه کنار یک دریاچه که پر از حیوانات وحشی هست رد میشم به مدت 11 سال به خواب میرم و بیدار میشم.
  شاید ربطی به خوابیدن کنار مرده نداشته باشه ولی اگه تعبیرش کنید خیلی ممنون میشم.

 6. جمیله

  سلام !
  خواب دیدم که پسرم خواب بود رفتم او را از خواب بیدار کنم وقتی پتو را کشیم دیدم پدر پسرم است که سالها است که از او جدا شده ام . من رفتم و جا برایش پهن کردم که بخوابد . ایشان گویا از سفری دور بر گشته و جای نداشته که برود . لطفا تعبیر آن چیست

 7. جمیله

  سلام ! خواب دیدم که رفتم پسرم از خواب بیدار کنم وقتی پتو را کنار زدم دیدم پدرش است و نه او . پدر پسرم سالهاست که از او جدا شده‌ام. من جا خوردم از دیدن ایشان و رفتم و برایش جا پهن کردم . گویا ایشان مسافرت بوده وبرگشتم وجای نداشته برود و به خانه من آمده بود . ممنونم برای تعبیر آن

 8. ذاکره

  با عرض سلام و احترامات ، امشب نزدیک صبح خواب دیدم که مادرم که زنده پهلوی پدرم که فوت کرده است خوابیده در خانه شان.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعابیر خواب برای این خواب امده است که می تواند خیر باشد و نشان از ان باشد که خبری خوش در اینده به شما و ایشان رسد.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید