تعبیر خواب همبستر شدن

دیدن همبستر شدن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن همبستر شدن در خواب چیست؟

تعبیر خواب همبستر شدن

تعبیر خواب همبستر شدن

همانطور که می دانید به هنگام خواب روح از بدن جدا می شود و به همین دلیل است که ما رویای صادقه میبینیم. بنابراین بسیاری از خواب های ما تعبیر خودشان را دارند. دیدن خواب همبستر شدن نیز تعبیری دارد و تعبیر آن از نظر معبران مختلف در ادامه این مطلب نوشته شده است. دیدن رابطه جنسی یه همبستر شدن در خواب ممکن است نشان دهنده این باشد که شما باید به شیوه های عاطفی از خود مراقبت کنید که لزوماً جنبه جنسی ندارند. ممکن است لازم باشد برای مراقبت از خود یا یک رابطه تلاش بیشتری انجام دهید. در ادامه این مطلب از آلامتو شما می توانید معنی و تعبیر خواب همبستر شدن رابخوانید.


تعبیر خواب همبستر شدن با همسر

رویاها بهتر به ما کمک می کنند خودمان را درک کنیم و از طریق تعبیر خواب می توانیم دید متعادل تری از زندگی پیدا کنیم. تعبیر خواب همبستر شدن ممکن است به شما کمک کند موانع روانی را درک کنید که شما را در روابط خود در زندگی بیداری باز می دارند. چنانچه در خواب خود میبینید که با همسر خود همبستر شده اید اگر از شما منی خارج شود این خواب معنی ندارد ولی اگر منی خارج نشود معنی خواب داشتن عشق پاک و رسیدن مال است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب مدفوع، معنای واقعی دیدن مدفوع در خواب چیست؟

تعبیر خواب همبستر شدن با مرد نامحرم


تعبیر خواب همبستر شدن با مرد نامحرم

به طرز عجیبی، رویاهای همبستر شدن با افراد دیگر بیشتر به رابطه فعلی شما مربوط می شود تا خیال پردازی. اگر در یک شراکت هستید، سعی کنید روی رابطه ای که دارید و آنچه می خواهید تمرکز کنید. اگر رویای رابطه جنسی با شخص دیگری (غیر از شریک فعلی خود) دارید، این اشتباه را مرتکب نشوید. گاهی اوقات رویاها به ما کمک می کنند تا آنچه را که می خواهیم و نیاز داریم تعریف کنیم تا بتوانیم آن ویژگی ها را با عشقی که از قبل داریم پرورش دهیم.


تعبیر خواب همبستر شدن با همسر مرده

به تعبیر امام صادق(ع) : اگر در خواب دیدید که نزدیکی می کنید و بعد از بیداری دیدید که غسل لازم هستید این خواب هیچ معنایی ندارد. اگر در خواب دیدی که با زنی که مرده است نزدیکی می کنی معنی خواب تو این است که حاجت روا می شوی و به سود می رسی به شرط اینکه در خوئاب منی از تو خاج نشود اگر خارج شود خوب نیست. اگر در خواب ببینی که با مادر و یا خواهرت که مرده اند نزدیکی می کنی معنی خواب این است که به تو از مال آنها چیزی می رسد.


تعبیر خواب همبستر شدن با مرد آشنا

این خواب نشان می دهد که شما زندگی را به روش خود بررسی می کنید. رویاهای جنسی اغلب مربوط به ازدواج یا تعهد در زندگی است. در اصل، گرد هم آمدن تمایلات جنسی خود در دنیای بیداری. این رویا نمایانگر بخش‌هایی از زندگی شماست که با آنها ارتباط عاطفی دارید. با کمال تعجب، رویای همبستر شدن می تواند با ایجاد یک تغییر شغلی یا یک حرکت کاملاً جدید در زندگی مرتبط باشد. همچنین می تواند زنگ خطری برای داشتن اعتماد به نفس برای در دست گرفتن کنترل شغل و زندگی باشد.

همچنین بخوانید: مفهوم واقعی تعبیر انواع نان در خواب

تعبیر خواب همبستر شدن با مرد آشنا


تعبیر خواب همبستر شدن با زن غریبه

به تعبیر ابن سیرین:  اگر در خواب دیدی که با همسرت و یا هر کسی دیگری را به روشی غیر از روش معمول نزدیکی می کنی یعنی در گناه کردن روش های جدیدی پیدا می کنی و به سنت پیامبر عمل نمی کنی. اگر زنی در خواب دید که مرده ای با ازدواج کرده است و با او نزدیکی می کند معنی خواب او این است که اموالش کم می شود و ضرر مالی می بیند اگر در خواب دیدی که با زن مرده ازدواج و مجامعت می کنی معنی خواب رسیدن مالی از اموال مرده به تو است. اگر در خواب دیدی که با زن حائض نزدیکی می کنی معنی اش این است که در انجام کارهای دنیا توانمندی. نزدیکی با پیرمرد معنی اش این است که شانس و اقبال به تو رو میکند. نزدیکی با پیرزن سالخورده معنی اش این است که به حاحات دنیایی خود می رسی. اگر در خواب دیدی که با مردی جوان و ناشناس نزدیکی کرده ای معنی خواب این است که بین تو و جوانی دشمنی ایجاد می شود و سپس به محبت تبدلی می شود و از او به تو خیر می رسد. اگر با جوانی آشنا نزدیکی کنی معنی خواب این است که یعنی بر او پیروز می شوی. اگر ببینی سگ با تو آمیزش کرده است معنی خواب این است دشمن در تو طمع کرده است.


تعبیر خواب همبستر شدن با همسر سابق

به تعبیر حضرت دانیال(ع): نزدیکی و امیزش در خواب نشان دهنده این است که به خواسته و حاجت خود می رسید به خصوص اگر منی هم بیرون بیاید. اگر با کسی نزدیکی کنید او به تو خوبی میکند و حاجت روا می شوی. اگر در خواب با زن خود نزدیکی کنی و او بالا و تو پایین باشی یعنی ن دیگری می گیری و از او به تو خیر و برکت می رسد.


تعبیر خواب همبستر شدن با معشوق سابق

این نوع رویاها با نیازهای جنسی عمومی در زندگی بیداری مرتبط است. در اصل هر رویایی در مورد رابطه جنسی، ناامیدی محض در زندگی بیداری است. کارل یونگ معتقد بود که رویاهای ما نمایانگر خواسته ها و امیدها و آرزوهای ضمیر ناخودآگاه ما هستند. در اصل، بازتابی از زندگی بیداری است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب دعوا کردن، معنا و مفهوم واقعی دعوا در خواب

تعبیر خواب همبستر شدن با معشوق سابق


تعبیر خواب همبستر شدن با محرم

به گفته‌ی روانشناس معروف کارل یونگ، تمام خواب‌ها و رویاها مبتنی بر بافت و شرایط زندگی فرد هستند و دیدن نزدیکی با محارم ممکن است در یک یا چند رویا ظاهر شود. کارل یونگ اعتقاد داشت که نزدیکی با محارم در خواب منفی نیست. در یکی از کتاب‌های کارل یونگ یک بند وجود دارد در مورد این‌‌که چگونه سزار چندین خواب در مورد داشتن رابطه‌‌ی جنسی با مادرش دیده بود. در آن زمان، معبران خواب در امپراطوری روم استخدام شدند تا معنای این خواب را برای سزار توضیح دهند. مطابق با این افسانه، مادر سزار، نشان‌دهنده‌ی پادشاهی بود و عمل نزدیکی با او نماد بخشی از عزت نفس خودمان است.


تعبیر خواب همبستر شدن با دو زن

معبرین غربی گویند: اگر در خواب خودرا در رابطه با شخصی هم جنس خود دیدید این به این معنی نیست که شما همجنس باز و یا علاقه به هم جنس بازی دارید این به این معنی است که شما دوست داشتن را یاد میگیرید و خودرا می‌پذیرید.

☺ تعبیر خواب «همبستر شدن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «همبستر شدن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


12 دیدگاه

 1. شبنم

  سلام
  من خواب دیدم که دریک مهمانی هستم وعشق اولم وهمسرهم اونجابودن که اون اومد پیشمون، همسرش رفت ولی خواهرم و یک نفردیگه پیشمون بودن اومد نزدیکم به طوری که صدای نفساشوحس کردم طاقت نیوردم بغلش کردم اونم همینطور بغل کردوبوسیدولی یهوهولم داد (یه هول ریز) اماکنارنکشیدم ومجامعت کردیم ولی منی خارج نشدحتی بهم گفت که اب من نمیاد بهش گفتم من هیچی نمیخوام بجزخودتو

 2. Ahlam

  سلام من دخترم خواب دیدم با دو دختر رابطه دارم منم خیلی لذت میبردم ولی اذیت شدم

 3. زینب

  سلام ، من خانم مطلقه هستم ، دیشب خواب دیدم که با یکی از اقوام آشنا که آقا هستن و همسر دارم ، که قبلاً هم داماد خالم بود ، با هم جماع داشتیم ،که من به روی سینه خوابیدم و ایشون هم با من نزدیکی کردن ، به طوری که از پشت ولی از جلو دخول کرد ، بعد عاشق هم شدیم و هم و دوست داشتیم ، خیلی خواب عاشقانه و خوبی بود ، در صورتی که ما همدیگرو توی بیداری نمیبینیم اصلا ، خیلی به ندرت پیش میاد که هم و ببینیم.
  خواستم برام تعبیر کنید که به چه معنی هست ؟ ممنون از لطفتون

 4. M

  سلام من دوست پسر دارم الان ۸ سال هست که که باهم هستیم طوری که ا ماه یا هفته ای میام خونه ای ایشون میمونم وتمام خان دانشو میشناسم اونم همین طور ولی من خواب دیدم با برادر دوست پسرم رابطه ای جنسی دارم البته هر وقتی ما همدیگرو می‌بینیم میاد خونه ای برادرش یا میمیریم خونه اشون حالایابرای شام ویا یا ناهارورفتار معمولی هم باهم داریم زیاد صمیمی نیستیم میشه تعبیرش وبگید مرسی از شما

 5. علیرضا

  میشه تعبیر کنید خواب من رو؟ممنون میشم بخدا

 6. علیرضا

  درود بر شما
  من خواب دیدم که مادرم با فردی که اکنون خواستگارشونه ولی هنوز هیچ چیز ۱۰۰٪ نیست
  در سالن خانمون در حال کشتی گرفتن هستن و فقط من تنها درحال تماشا کردن هستم و داشتم مادرم رو تشویق میکردم
  ولی مادرم به زمین خورد و این آقا شروع کرد به نوازش مادرم
  پس از مدتی نمی‌دونم چرا ولی رفتم در آشپزخانه ک آب براشون بیارم
  درحالی که لیوان آب دستم بود و برگشتم دیدم لباس به تن ندارند و هردو درحال رابطه جنسی بودن و من دوباره نشستم و لیوان آب هارو خوردم
  همچنان داشتن کارشون رو انجام میدادن که این شخص ارضا شد ( منی بیرون اومد )
  به من گفتن که برم دوباره آب بیارم و وقتی که برگشتم دیدم یک فرزند دختر درکنارشونه و لباس به تن داشتند
  ببخشید که طولانی شد ولی خیلی کنجکاوم که تعبیرش رو بدونم
  اگه زحمت بکشید

 7. و

  سلام همسر من درخواب دیده با یکی از آشنای من رابطه جنسی میکنه تعبیرش چیه

 8. مریم

  سلام وقت بخیر من دیشب خواب دیدم با برادرم میوخاهم رابطه جنسی داشته باشم و لباس سکسی پوشیده بودم اما بعد بهو به او‌گفتم‌اینکار زشت است و ما خپاهرو برارد هستیم ولی انگار تو خوابم قبلا با او رابطه داشته بودم .خیلی برایم ازار دهنده است این‌خواب دلیلش چیست؟ گاهی هم به طور ناخوداگاه این افکار تو ذهنم میاد و همش میوخام از سرم بیرون کنم اما تو ذهنم هست در صورتی که هیجوقت در حالت عادی هیچ مشکلی یا اتفاق غیر عادی با برادرم نداشتم اما این افکار و خواب بسیار اذیتم میکند مشکل از کجاست؟

 9. ارش

  سلام
  میشه بگید چه خطایی؟ یعنی شاید با مردی غریبه رابطه جنسی داشته باشه؟

 10. ارش

  سلام خوبید؟
  دیشب خواب عجیبی دیدم
  خواب دیدم یه مرد غریبه کنار مادرم در سالن خونمون نشسته و درحال معاشرت با مادرمه من هم رفتم نشستم پیششون
  بعد از چند دقیقه دیدم مادرم با اون مرد غریبه دست تو دست رفتن تو اتاق خواب
  من نرفتم و وایستادم همینطوری داشتم نگاه میکردم
  بعد رفتم در اتاق رو باز کردم و دیدم رابطه جنسی داشتم با هم دیگه و اصلا به من اهمیت ندادن
  من هم نشستم شروع کردم به گریه کردن ولی باز داشتن ادامه می‌دادن
  میتونین تعبیرشو بگید؟اخه ساعت ۵ صبح بود

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب در تعابیر خواب به دو صورت می تواند معنی داشته باشد و اول انکه برای شما دارای تعبیر نیست و ممکن است فقط ترس شما برای از دست دادن ایشان را نشان داده باشد و دیگری هم انکه خدای ناکرده ایشان به خطایی به جز انکه در خواب دیده اید دست بزنند.
   سربلند و پیروز باشید

 11. سمیه

  من خواب دیدم ی مردی ک در واقعیت هم میشناسمش اومد طرفم و حوله من تنش بود وقتی حوله رو کنار زد لباس انش بود ولی باز اومد طرفم منو بغل گرفت و شروع ک بوسیدن و لب گرفتن با من ک یهو از لای در گفت کسی میبینه ک داره میاد و زن داداشم بود ک اون گفت برم ،تعبیرش میخواستم ببینم چیه ،ممنون

نظر خود را بیان کنید