مجله آلامتو

تعبیر خواب نان

دیدن نان در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن نان در خواب چیست؟

نان bread

ديدن نان در خواب خوب است و نعمت و برکت تعبير مي شود. ديدن و خوردن نان تازه فراخي روزي است ولي اگر در خواب ببينيد نان خشک مي خوريد گرفتار تنگي معاش مي شويد. نان گرم و تازه عيش و خوشي و لذت است. اگر کسي نان به شما داد نعمت مي رساند و خدمت مي کند اما نوع و کيفيت نان چگونگي خدمت و محبت او را تعيين مي نمايد. اگر نان تازه است خوب است. نان گندم نيز خوب است به شرطي که تازه باشد و نان جو تنگ نظري و بي رغبتي دهنده نان را بازگو مي کند. اگر ناني را که دوست داريد از جلوي شما بر دارند يا از دستتان قاپ بزنند و بگيرند حق شما را سلب مي نمايند.

تعبیر خواب «نان» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «نان» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

11 دیدگاه

 1. سلام
  شوهرم چندروز پیش در خواب دیده که کنار نانوایی من مغازه دارم و موقع برگشتن از سرکار میاد مغازه و میبینه من با دختر کوچکم نان تازه میخوریم و میره از همون نانوایی بغل چهار پنج تا نان تازه دیگه میگیره و میاره و میگه نانها انقدر درشت بودن خوشحال بودم بربری بودن تعبیرش چی میشه ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیراین خواب بسیار خیر است و به این معنا میتواند باشد که از جانب شما ممکن است به ایشان خیری برسد که ممکن است یا خودتان این کار را انجام دهید و یا اینکه فکری از شما به ایشان داده شود که سبب فراخی روزی برای شما گردد.
   سربلند و پیروز باشید

 2. رضاعقیلی در

  سلام من خواب دیدم که نان خوردم وپس ازساعتی ازدهنم نان خشک درمیاوردم.تفسیرش چی میشه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما بر این معنا است که نان نشان از رزق و روزی حلال است که به نان تازه بودن ان بسیار مربوط است و اینکه شما نان میخوردید و ان نان از گندم باشد نشان بر ان دارد که روزی کسب خواهید کرد و از ان که مال حلالی است استفاده میکنید و این که نان خشک از دهان دراوردید نشان بر این است که تنگدستی از شما دور میشود و در امور مالیتان گشایش حاصل خواهد شد .
   سربلند و پیروز باشید .

 3. عاطفه در

  سلام
  من خواب دیدم تو صف نانوایی سنگک هستم، چند نفر مونده بود به نوبت من پخت تموم شد و من با ناراحتی از نانوایی اومدم بیرون. ممنون میشم تعبیرش رو بفرمایید.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از روزی حلال است که در ان روز به شما نرسیده است و شما را ناراحت کرده و از جهتی میتواند نشان از امری باشد که شما برای به دست اوردن ان تلاشی نکرده اید و بدیر به فکره به دست اوردن ان افتاده اید که زمان ان گذشته است . که جای نگرانی نست .
   سربلند و پیروز باشید .

 4. سلام امروز خواب ديدم پدرم بهم نون تازه داد
  ممنون ميشم تعبيرش رو بگين

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   همانگونه که در متن نیز خوانده اید دیدن نان در خواب به این معناست که شما رزق و برکتی را دریافت خواهید کرد و این احتمالا از سمت همان طرفی است که در خواب به شما این رزق و روزی را عطا کرده است.
   سربلند و پیروز باشید

 5. من در خوابم دندان پلنگی که کشته بودم دیدم اما تعبیرش رانمیتوانم پیدا کنم

نظر خود را بیان کنید