تعبیر خواب برنج پختن

دیدن برنج پختن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن برنج پختن در خواب چیست؟

تعبیر خواب برنج پختن

تعبیر خواب برنج پختن

تعبیر خواب برنج به گفته ابن سیرین کسب مال و اموال با مشقت زیاد است. همچنین می توان گفت برنج در خواب تعابیر متفاوتی دارد که در ادامه این پست به معانی آن از نظر معبران مختلف پرداخته ایم. برنج در خواب معمولا با حالت های مختلف دیده می شود برای مثال: برنج و کباب، برنج شفته، برنج نذری اما در اکثر موارد برنج به صورت پخته و یا پلو در خواب دیده می شود. برای تفسیر این گونه رویاها باید از شرایط زندگی بیننده خواب آگاه بود تا بتوان تفسیری نزدیک به واقعیت بیان کرد. در ادامه این پست از آلامتو تعبیر خواب برنج پختن را بخوانید.


تعبیر خواب برنج

برنج در خواب نمادی از مراقبت در سطوح مختلف است. خوردن برنج نشانه تغذیه و رزق و روزی است و آنچه را که نیاز دارید دارید. ممکن است در جایی باشید که هر آنچه از زندگی می‌خواهید نداشته باشید، اما مطمئناً نیازهای اصلی خود را برآورده کرده‌اید. این زمانی از زندگی شماست که می‌خواهید دنبال اهداف بروید و مسئولیت به دست آوردن جنبه‌هایی از زندگی مشترک خود را که می‌خواهید، مانند شروع یک رابطه جدید، استحکام بخشیدن به مسیری در حرفه‌تان یا برنامه‌ریزی برای آینده، در نظر بگیرید. وقتی خواب برنج می بینید روان شما می گوید که شانس و اقبال با شماست تا به اهدافتان برسید و انرژی مثبت یا شانس در اطراف شما وجود دارد. وقتی برنج را با دیگران به اشتراک می گذارید، این نماد شادی و شادی است که در اطراف پخش می شود و نوید خوبی برای جشن است که در آن می توانید انتظار داشته باشید تغییرات مثبتی در زندگی شما رخ دهد. صبر کنید، زندگی در شرف خوب شدن است. برنج نمادی از گرد هم آمدن است زیرا اغلب در عروسی ها پخته می شود.

همچنین بخوانید: مفهوم واقعی تعبیر انواع نان در خواب

تعبیر خواب برنج ابن سیرین 


تعبیر خواب برنج ابن سیرین

محمدبن سیرین: تعبیر دیدن برنج به دست آوردن مال و اموال با سختی و مشقت است (به مقداری که در خواب مشاهده کرده‌اید).
همچنین برنج نشانه این است که این زمان خوبی در زندگی شما برای ارتباط با دوستان، شبکه، یا امتحان کردن راه های اجتماعی است. مردم در این زمان پذیرای شما خواهند بود و شما می خواهید به دنبال ارتباطات جدیدی باشید که می توان ایجاد کرد.


تعبیر خواب برنج امام صادق (ع)

از دیدگاه امام صادق تعبیر خواب برنج بر سه وجه است : خیر و منفعت ،مال ،حاجت


تعبیر خواب برنج آنلی بیتون

به تعبیر آنلی بیتون: معنای خواب برنج برای تجار نشانه معامله ای سودآور است و دیدن برنج در خواب برای کشاورزان نشانه بدست آوردن محصولات فراوان است.
معنای خواب برنج پخته خوردن نشانه رضایت خواب ببیننده از آسایش و شادمانی خانوادگی اش است.


تعبیر خواب برنج منوچهر مطیعی تهرانی

به تعبیر منوچهر مطیعی تهرانی : دیدن برنج پخته در خواب نشانه حاجت است و اگر فردی در خواب ببیند که برنج می پزد و یا فرد دیگری برنج پخته است و پیش روی وی نهاده است نشانه این است حاجت خواب بیننده روا می شود و به آرزویی که دارد می رسد که این آرزو بیشتر دارای جنبه مالی است.
اگر فردی در خواب ببیند که به دیگران برنج پخته می دهد نشانه این است که حاجت او برآورده می شود.
خوردن برنج پخته در خواب نشانه بدست آوردن خیر و نیکی و نعمت برای خواب بیننده است.
اگر فردی در خواب ببیند که روی برنچ پخته زعفران ریخته شده است نشانه این که در راه رسیدن به هدفی که دارد اندوه و ملالی پیش می آید که بزودی رفع می شود.
تفسیر خواب خوردن برنج پخته با ماست نشانه خشم است و تفسیر خواب خوردن برنج پخته با ترشی نشانه غم است.
اگر دختری در خواب ببیند که برنج پخته می خورد و یا بر سر سفره ای نشسته است که روی سفره ظرف های برنج پخته چیده شده اند نشانه این است که بزودی شوهر می کند.
اگر فردی در خواب ببیند که برنج پخته می خورد و برنج دارای شلتوک و شن و ریگ است نشانه این است فردی برای خواب بیننده زحمتی بوجود می آورد و علاوه بر این فردی در زندگی خواب بیننده وجود دارد که به وی دروغ می گوید و خیانت می کند.
معنای خواب خوردن برنج پخته به همراه دوغ نشانه رسیدن غم و اندوهی به خواب ببینده است.
اگر فردی در خواب ببیند که برنج خام می خورد نشانه این است که در بهره گیری از نعمتی تعجیل می کند که حق و سهم او است.
اگر فردی در خواب ببیند که برنج می فروشد نشانه این است که دیگران را در آسایش و رفاهی که دارد شریک می کند و اگر فردی در خواب ببیند که برنج می خرد نشانه این است که در نشاط و خرمی دیگران شریک می شود.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب کله پاچه خام خوردن، شستن و یا هدیه گرفتن

تعبیر خواب برنج منوچهر مطیعی تهرانی


تعبیر خواب برنج ابراهیم کرمانی

به تعبیر ابراهیم کرمانی: اگر فردی در خواب ببیند که برنج پخته می خورد نشانه این است که حاجات و خواسته هایش برآورده می شود و به وی خیر و نیکی می رسد.
اگر فردی در خواب ببیند که برنج را با دوغ می خورد نشانه این است که غم و اندوهی به وی می رسد.


تعبیر خواب برنج نذری

اگر کسی در عالم خواب ببیند که برنج نذری به همسایه و یا کسی که نیازمند است، می دهد به نشانه آن است که حاجت وی برآورده خواهد شد.
در صورتی که ببیند برنج نذری می گیرد نیز به نشانه افزایش برکت و نیز روی آوردن خوشبختی برای بیننده خواب و اطرافیانش می باشد.
اگر ببیند که برنج نذری می خورد نیز به نشانه زیاد شدن روزی و برکت و نعمت برای اهالی آن خانه می باشد.

☺ تعبیر خواب «برنج پختن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «برنج پختن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


10 دیدگاه

 1. زهرا

  سلام من یک هفته است که سقط کردم توخواب دیدم که بچم بدنیا اومده بغلم گرفتم رفتم داخل اتاقی اجاق گازداشت روش یه ظرف بزرگ بود داخلشم مقدلرزیادی برنج بود بهم گفتن بایدبپزی منم بچم بغلم بود داشتم برنج میپختم
  میشه لطف کنید تعبیرش بگین

 2. afsharkhanimhmd@gmail.com

  سلام

  خوب بودولی خواب ددم که برنج پخته جلوم برای خوردن دارم به محض خوردن دیدم چند سوسک کوچک از بشقابم بیرون امد

 3. سلیمی

  سلام ،من خواب دیدم برنج پختم و دم دادم ،بعد مرغ ها رو پختم اما رب گوجه نداشتم، با این وجود رنگ خورشتم بد نبود ، ولی وقتی مهمونام اومدن برنجم خوب دم نکشیده بود ،بطوری که نمی شدجلوی مهمون گذاشت ، پدرم چیزی نگفت ولی توی چهرش ناراحتی مشخص بود ،منم خیلی ناراحت بودم ،برنج رو برداشتم رفتم توی کوچه نشستم ،هی به برنج نگاه می کردم و غصه می خوردم، بعد که برگشتم انگار مهمونا غذا تخم مرغ می خوردن، مهمونام انگار چن تا معلم با خانوادهاشون بودن

  لطفا برام تعبیر کنید ،ممنون میشم

 4. نینا

  خواب دیدم مادرشوهرم برای مادرم برنج آورده و مادرم در ازا بهش پول داد

 5. محمد

  سلام من خواب دیدم دارم برنج نذری پخت میکنم بعد عده ای امدن خوردن ورفتن وبعد پول دادم یکی از دوستانم بره ظرف یک بارمصرف بگیره تا به همسایه ها نذری بدیم وخود هم از برنج نذری مقداری که با زعفران مخلوط بودکمی خوردم

 6. Moones

  سلام من خواب دیدم مادرم رفته کربلا و برگشته من برای برگشت مادرم پلو و مرغ درست کردم برای مهمانی

 7. کیمیا

  سلام خواب دیدم جایی هستم و ماشین بزرگی آمد و گفتند میخوان غذای نذری بدن. همه رفتند توی صف. من به مادرم گفتم شما همین جا باشید من و خواهر زاده‌ام میریم غذا میگیریم. چون من غذا نمیخوام، دوتا برای شما کافیه! رفتیم سرصف دیدم به هر کس به ظرف میدن بعد مثل سلف سرویس همینجور که جلو میرن چیزای مختلف تو ظرفشون میذارن. دیدم به اندازه چند قاشق خیلی کم ته ظرف برنج ریختند. با خودم فکر کردم این خیلی کمه سیر نمیکنه، سه تا بگیرم شاید کمی بیشتر بشه بهتره. به آقایی که آنجا بود گفتم ما سه نفریم میشه بجای دوتا سه تا غذا بهم بدید؟ دیدم ظرفها را از ما گرفت و به ما گفت باهام بیایید. رفتیم جلو، به مسئول آنجا گفت اینا غذا نمی‌خوان، چوب میخوان!! اونم می‌گفت چوب گرونه! من گفتم نه، من چوب نمیخوام غذا می‌خوام. مرده گفت بهشون غذا بدید. مدتی طول کشید و بالاخره به ما دوتا ظرف کوچک، غذا داد. دیدم برنج و بعضی مخلفات بود ولی درست متوجه نشدم چی بود!
  من و خواهر زاده‌ام شروع کردیم به خوردن برنج. من تقریبا تمام کرده بودم یادم افتاد قرار بود برای مادرم غذا ببریم و من همه رو خورده بودم
  یکم برنج تو طرفم بود ریختم تو ظرف خواهرزاده م و رفتم طرف جایی که نذری میدادن، دیدم کامل جمع کرده‌اند دارن میرن
  موقعی که ما تو صف بودیم می‌دیدم بعضیا دیسای بزرگ برنج و خورشت و … دارن میبرندبرای پذیرایی. انگار برای بعضیا میز گذاشته بودن یا سفره انداخته بودن خودشون ازشون پذیرایی میکردن.
  رفتم کمی اطراف گشتم دیدم از اون دیسا یه دیس بزرگ که توش کباب جوجه بود باقی مونده که همون طوری گذاشته‌اند و از روش که برداشتن تمام نشده بوده. یه بشقاب گرفتم اول کوچک بعد پس گذاشتم و یه بشقاب بزرگ برداشتم. رفتم از دیس کباب بردارم نمیدونم از کجا کباب کوبیده که مادرم خیلی دوست داره اومد تو دستم، اونو با جند تا کباب جوجه و چندتا میگو بود فکر کنم سرخ شده بود، با قدری مخلفات دیگه گذاشتم تو بشقاب. رفتم جاوتر، یه دیس بزرگ برنج دیدم، از اون هم کلی برنج ریختم تو بشقاب تا برای مادرم ببرم. یه بشقاب خیلی شیک و بزرگ و پر از کلی برنج و مخلفات شد.
  ممنون میشم تعبیرش را بهم بگید.

 8. آذرپناه

  مطالب بسیار خوب و مفید بود
  من خواب میدیدم دارم برنج آبکش میکنم و خانواده ام قراره مهمون بیان،درحالی که برنج آبکش کردن در واقعیت خوب بلد نیستم تو خواب به خوبی از پس کار براومده بودم و ته قابلمه ته دیگ هم انداختم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعابیر خواب برای این خواب به خیر امده است و نشانی از ان می تواند باشد که شما به چیزی که خواهید رسید که بسیار خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 9. عبدالله

  خواب دیدم خونه پدر خانومم رفتم و کلی مهمون اومده خونشون که هیچ کدوم رو نمی‌شناسم و غریبه ان، و همش در حال رفت اومد تو خونه هستن ، سلام کردم پدرخانومم زیاد محل نداد و مشغول بحث بود رفتم تو اتاق پدر مادر خانومم دیدم رو زمین دوتا جای خواب پهنه که یه کاسه توالت کنارش هست انکار دستشوییشون همونجا بود ولیکن از کنار تشک به ماسه توالت گرفته بود و خیس شد و من روی صندلی خوابیدم خانمم با برادرش اومدن،خانمم شروع کرد به ور رفتن با پاهام با حالت خنده و شیطونی که سربه سرم بذاره من بیدار شدم

نظر خود را بیان کنید