تعبیر خواب کله پاچه

دیدن کله پاچه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کله پاچه در خواب چیست؟

تعبیر خواب کله پاچه

تعبیر خواب کله پاچه

تعبیر خواب کله پاچه و خوردن آن می تواند مرتبط با فراخی رزق و روزی و یا تنگدستی باشد. البته تعبیر چنین خوابی به آگاهی بیشتر از جزئیات خواب بستگی داشته و بایستی کیفیت و نوع کله پاچه مورد بررسی قرار گیرد. چرا که خام بودن کله پاچه و یا پخته بودن آن ارتباط مستقیمی با تعبیر آن داشته و می تواند تعابیر متفاوتی داشته باشد. ولیکن بسیاری از معبرین برجسته اسلامی به طور متفق القول رویت خواب کله پاچه لذیذ و خوشمزه را گشایش در رزق و کسب و کار بیننده خواب دانسته اند. امروز تعبیر خواب کله پاچه که حاصل تلاش تیم تعبیر خواب آلامتو می باشد را برای شما همراهان عزیز تهیه و تنظیم نموده ایم. امید است که مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته و مفید و موثر واقع گردد.

تعبیر خواب کامل و واقعی

هستند کسانی که اصلا کله پاچه نمی خورند و دوست نمی دارند. نه خوردن آن را دوست دارند و نه مشاهده کله پاچه خوردن دیگران را می پسندند و تحمل می کنند این ها اگر کله پاچه در خواب ببینند چه خود بخورند و چه شاهد پاچه خوردن دیگران باشند خواب می گوید که حادثه ای ناخوشایند پیش می آید ولی چندان زیان بخش و آزار رساننده نیست.

آن ها که به خوردن کله پاچه عادت دارند تعبیر خواب کراهت و حادثه ناخوشایند نیست و بستگی به نوع پاچه و نحوه آن تعابیر مختلف دارد.

اگر کسی در خواب ببیند که کله پاچه گوسفند می خورد از چیزی متمتع می شود که جنبه مالی دارد و نعمتی به او می رسد، به اندازه همان مقدار پاچه که خورده یا پیش روی دارد.

اگر کسی ببیند که کله پاچه گاو می خورد فراخی معاش و روزی برای او پیش می آید و به پول و ثروتی که دارد افزوده می شود. چنانچه تهی دست است پولدار می شود و به رفاه و نعمت می رسد و اگر مالدار است مال او افزونی می یابد.

تعبیر خواب کله پاچه 

خوردن کله پاچه گاو خیلی خوب است و خوردن کله پاچه شتر نشانه ای است از این که بیننده خواب به مسافرتی سود بخش می رود و جایی می رود که با پول بر می گردد.

خوردن کله پاچه پخته مجموعا خواب خوبی است و جنبه بد آن این است که بیننده خواب ببیند که پاچه نپخته و خام می خورد.

این نشانه تجاوز به مال دیگران است و بهره مندی از چیزی که به شما تعلق ندارد و خودتان به نادرستی کاری که می کنید آگاهی دارید. معبران اسلامی نوشته اند که خوردن کله پاچه خام خوردن مال یتیم است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب نان تازه یا نان خشک خوردن

تعبیر خواب کله پاچه حضرت یوسف

رویت خواب کله پاچه از دیدگاه حضرت یوسف چنانچه کاملا پخته شده و لذیذ باشد تعبیر نیکویی داشته در حالی که ایشان برای خواب کله پاچه نپخته و خام تعبیری مثبت ارائه ننموده اند. از نظر حضرت یوسف چنانچه بیننده خواب ببیند که در حال خوردن کله پاچه پخته و خوشمزه است بشارت حصول نعمت و رزق و روزی بسیار به زندگی و کسب و کار وی بوده ولیکن چنانچه بیننده خواب در عالم رویا با کله پاچه نپخته روبرو باشد نشان دهنده رزق ناسالم خواهد بود. اگر مشغول خوردن کله پاچه خام باشد نمایانگر خوردن مال حرام و به عقیده برخی مفسرین خوردن مال یتیم خواهد بود.


تعبیر خواب کله پاچه ابن سیرین

خواب کله پاچه از نظر ابن سیرین از تعبیر نیکویی برخوردار است چنانچه بیننده خواب ببیند که در حال تناول کله گوسفند است صاحب عمری طولانی شده و مال و منالی از راه حلال بدست خواهد آورد. بطوریکه هرچقدر زیاد بخورد مال بیشتری حاصل خواهد شد. خوردن پاچه گوسفند از دیگاه ابن سیرین نیز نمایانگر افزایش رزق و روزی و ورود خیر و برکت در زندگی بیننده خواب خواهد بود. اما رویت تناول پاچه گاو توسط بیننده خواب می تواند به معنای ازدیاد رزق در آن سال برای بیننده خواب باشد.


تعبیر خواب کله پاچه برای زن باردار

خواب کله پاچه برای زن باردار بشارت پایان دوران بارداری بوده و در برخی فرهنگ ها چنین خوابی برای زن باردار را نمادی از جنین در شکم مادر دانسته اند. زمانی که زن باردار کله پاچه در خواب می بیند نشانه نزدیک شدن به زایمان و آمادگی برای فارغ شدن می باشد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب مدفوع

تعبیر خواب کله پاچه 


تعبیر خواب کله پاچه گوسفندی خام

رویت خواب کله پاچه گوسفندی خام تعبیر چندان خوشایندی نداشته و هرچقدر که تعبیر خواب خوردن کله پاچه پخته خوب و نیکو است خوردن کله پاچه خام در خواب تعبیر نیکویی نداشته و به عنوان خوردن مالی که متعلق به بیننده خواب نباشد معرفی شده است. بیساری از معبرین تناول نمودن کله پاچه خام در خواب را مال یتیمی می دانند که بینده خواب روی آن دست گذاشته و با آنکه به حرام بودن مال واقف است آن را می خورد.


تعبیر خواب کله پاچه پختن

خواب کله پاچه پختن به اموری اشاره دارد که نیازمند تلاش بیننده خواب برای احقاق آن می باشد. از آنجا که پختن کله پاچه امری پرتلاش ولیکن دارای نتیجه مثبت است نشان دهنده چالش هایی در زندگی واقعی بیننده خواب است که با تلاش و کوشش مستمر و مداوم بیننده خواب محقق شده و از نتیجه بسیار خوشایندی برخوردار خواهد بود.


تعبیر خواب کله پاچه با مو

خواب کله پاچه با مو بیانگر شکست و ناکامی در زندگی و کسب و کار بیننده خواب بوده و تعبیر ناخوشایندی به همراه خواهد داشت. از آنجا که مو سمبل زیبایی بوده و آسیب به مو نماد ضعف و عدم موفقیت است و از طرفی کله پاچه نیز نشانه قدرت و اعتماد به نفس می باشد ترکیب آنها در خواب می تواند نمایانگر عدم موفقیت و شکست در امور محوله و یا زندگی بیننده خواب باشد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب گوشت خام

تعبیر خواب کله پاچه 


تعبیر خواب کله پاچه خوردن با مرده

تعبیر خواب خوردن کله پاچه با مرده نیز مرتبط با رزق و روزی برای بیننده و خیرات برای متوفی خواهد بود. خوردن کله پاچه در خواب موجب گشایش رزق و ورود خیر و برکت در زندگی بیننده خواب است ولیکن در حالی که فرد مرده با بیننده خواب در حال خوردن کله پاچه باشد نشان می دهد که متوفی از بیننده خواب درخواست خیرات داشته و بهتر است بیننده خواب و یا نزدیکان او برای متوفی صدقه ای خیرات نمایند.


تعابیر مرتبط با خوردن کله پاچه

☺ تعبیر خواب «کله پاچه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کله پاچه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


107 دیدگاه

 1. نازنین

  سلام دیشب خواب دیدم که زن عموی پدرم که چند سالی میشه فوت کردن تو حیاط خانه قدیمی مادربزرگم دارن کله پاچه پاک میکنن و خیلی هم تمیز و سفید بود و ایشونم با دقت پاک میکردن و منو پدرم و مادرم و شوهرم اونجا بودیم لطفا تعبیرش را بفرمایید ممنون میشم

 2. zahra

  سلام
  خواب دیدم خونه پدربزگ (پدری) هستیم و اونجا دونوع کله پاچه درست کردن کله پاچه ها اونقدر پخته بودن که استخوناشون له میشد بعد یکی از ظرفای کله پاچه رو دادن من بکشم کله پاچه خیلی بوی خوب و خوشمزه ای داشت ظاهر خیلی خوبی هم داشت اومدیم بخوریم یهو مامانم و بابام نمیدونم کجا رفتن مادر بزرگم رفت دنبالشون و فقط منو پدر بزرگم بودیم بابا بزرگم شروع کردن خوردن به منم گفت بخورم اونا میان منم شروع کردم خوردن انقد خوشمزه بود دلم میخواست همشو بخورم در صورتی که من در واقعیت اصلا از کله پاچه خوشم نمیاد حتی نمیتونم ببینم کسی هم داره میخوره
  میشه تعبیرشو بگید ممنون

 3. مهدی

  مادر من خواب دیده پدرش که مرده است به او کله پاچه خام با شکمبه گوسفندی براش تو حیاط خانه پدرش میاره بعد گربه اول شکمبه را میبرد و بعد پا ها را و بعد از سر آن دو یا سه لقمه میخورد تعبیر خوابش چیه؟! لطفا بگین ممنون

 4. السا بانشی

  سلام شوهرم خواب دیده با پدرش که فوت کرده رفتن یه کله پاچه کامل خریدن تعبیرش چیه

 5. احمد نوری

  خانم من خواب دیده داره کله پاچه پاک میکنه میبینه کله انسانه وموی زیادودرازی داره لطفا جواب ارسال فرمایید با احترام

 6. ح.م

  سلام خواب دیدم تو یک حیاط کلی کله و پاچه های تمیز شده گوسفتد است تعدادش زیاد بود .یکی از پاچه هار رو تودستم دیدم کمی مو داشت .خیلی کم و کله ها برق میزدنند . حیاط،پراز کله پاچه های تمیز شده بود .

 7. دلبر خانجانی

  خواب دبدم پدر شوهرم ی کله پاچه گرغت ب من داد م پاک کنم بعد بپزم ک من هم این کارو انجام دادم

 8. حبیب

  سلام ، من امروز صبح بین ساعت 5 تا 6:30 خواب دیدم دارم با ماشینم میرم ، بعد نگه داشتم رفتم داخل یک مغازه دیدم اونجا یک دیگ بزرگی هست که داخلش یک کله پاچه بود

 9. صالح

  سلام . خواب دیدم از یک کله پاچه فروش مقداری بنا گوش ودیگر مخلفات کله پاچه خریدم وباخود بردم در حالی که خانه من پر از گوشت گوسفند بوده . میخواستم تعبیرش را بدانم . تشکر

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر اساس تعبیر خواب کله پاچه می تواند خوابی خیر باشد و نشان از ان باشد که چیزی خیر به شما رسد که باید قدر ان را بدانید و از این بابت مطمئن باشید که از چیزی بهره مند خواهید شد که از جنبه مالی برای شما مفید است.
   سربلند و پیروز باشید

 10. آمنه

  سلام من در خواب دیدم که گفته شد که دو تا گوسفند کشته شده است اما من گوشت آن ها را ندیدم فقط درون یک سینی مستطیل شکل بزرگ دو سری کله پاچه گوسفند دیدم که یکی کوچکتر و یکی بزرگتر بود که خواستم یک سری از آن را به کسی بدهم که یکی گفت اونی که کوچکتر است بده و بهتر و بزرگ تر را برای خودت بردار.
  ممنون میشم اگه تعبیر خواب را بهم بگید

 11. Mina

  من خواب دیدم جاریم داره کله پامه هارو تمیزمیکنه پوستی ک روش مو هستو جدا کرد من ی گازازقسمتی زدم و توف کردم،کله پاجه میشست و تمیزمیکرد خام

 12. مینا

  سلام من خواب دیدم جاریم توی اب جوش داره کله وپاچه هارو میشوره و موهاشو جدامیکنه من ی لحظه ی گاز ب ی قسمت ازکله زدم و توف کردم بیرون.تعبیرش چی میشه؟خام بود داشت تمیزمیکرد.

 13. سوسن

  سلام و درود برشما
  مادرم در خواب دیدن که شهید صیاد شیرازی به منزل ما اومدن و یه کله نذری برای مادرم میارن،مادرم نگران تمیز کردن کله بودن و بالاخره کله رو تمیز میکنن ،که از خواب بیدار میشن ممنونم از تعبیر شما.

 14. فلاح

  سلام وخسته نباشید من خانم هستم امشب خواب دیدم که یک مردی که میشناسم به من کله گوسفند که داخل سینی بزرگ گداشته ورویش راپارچه گداشت بهم هدیه داد.خانه پدریم بود .منم همراه همسرم داخل منزل پدرم نشسته بودیم.مرد همون خواستگار قدیم خواهرم بود امابه خواستگاری خواهرم نیامد.الان اولین بار که به خوابم امد بهم سینی گله گوسفندی هدیه داد .گله هم پخته نبود تا سر بریده بود.ممنونم میشوم پاسگو باشید.

 15. بهار کریمی

  سلام من خانم هستم مادرم فوت شده خواب دیدم که شخصی که در خواب آشنا بوده توی یک فرغون ۷ عدد کله پاچه بز برای ما به مناسبتی که نمیدونم چی بوده هدیه فرستاده مادرم حضور داشت وداشتم با هم تصمیم می‌گرفتیم که کله پاچه هارو چه کارکنم مادر سر حال و راصی بود ما هممون کله پاچه دوستداریم توی خ خواب به خودم میگفتم یکیشو میدیم به دایی بقیه رو هم فر یز میکنیم من دوتا خواهر مجرد دارم فکر میکنم انگار توخوابم یکی خواستگار بوده رسمشون این بوده کله پاچه هدیه بفرستن و اینو فرستاده

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در کل خوابی خیر دیده اید و همانطور که در بالا هم اشاره شده است می تواند نشانی از ان باشد که در اینده خیری برای شما در ان است که رزقی به شما و ایشان رسد.
   سربلند و یپروز باشید

 16. جعف

  سلام دیشب درخواب دیدم درمکانی کله پاچه میفروشند ویا هدیه میدهند اما هرچه سعی کردم نتوانستم از آن کله پاچه‌ها بخرم الطفا تعبیر آنرا بفرمائید متشکرم

 17. rozina

  سلام من خواب دیدم که همسایمون برامون کله پاچه اورده و میگه این نذری هست کله پاچه هم فقط دهن گوسفنده بود ممنون میشم تعبیرش رو بگین

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تبعیر خواب کله پاچه در تعبیر خواب به خیر امده است و از طرفی هم ممکن است برای شما هم به همین صورت باشد و از این رو بدانید که خوابی خیر می تواند باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 18. rozina

  سلام من خواب دیدم همسایمون برامون کله پاچه اورده و میگه این نذری است ولی فقط دهن گوسفنده بود ممنون میشم تعبیرش رو بگین

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند خوابی بسیار خیر باشد و از این رو بدانید که ممکن است نشانی از خیری باشد که در اینده برای شما اماده شده است و ممکن است به ان برسید.
   سربلند و پیروز باشید

 19. محسن

  سلام.
  من با کیس عاطفیم و معشوقم که از جانب ایشون بینمون جدایی و فاصله افتاده و نفر سوم وارد رابطه شده و الان هم نامزد هستن..خوابی دیدم که با همان حال نگران و آشفته میرم جلو خونشون و حتی داخل حیاطشون… و معشوقه مون میاد و یه پیراهن سفید و خونه خونه بهم میده و میپوشم.
  تعبیر این خواب چیست؟؟
  چن روز پیش هم یکی از دوستان که ادم با ایمانی هم هست گفت خوابی ازت دیدم که روی لباست و پیراهنت چند تا تار موی زن هستش..و داخل پلاستیک دو تا کله پاچه تو دستت هست و با هم هستیم. و کنار جاده یه خانمی ازت درخواست میکنه و کله پاچه ها رو بهش میدی و گفت جالب یه جوجه کوچیک چند روزه هم تو دستت اونم بهش میدم..
  واقعأ تعبیر این خواب ها چی هستش؟؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که ممکن است به علت آن باشد که از ایشان دور شده اید و به اینصورت دیده اید. اما می تواند به این صورت هم باشد که ایشان برای شما در اینده کاری انجام دهند.
   سربلند و پیروز باشید

 20. محمد

  سلام
  ممنون از مطالب خوب شما
  من بعد از نماز صبح خواب دیدم که منزل یکی از برادرزاده های من ظاهرا یک مراسم ولیمه نوزاد هست . مادر که چندین سال هست فوت کرده در کوچه و بیرون منزل برادر زاده ام یک کله پاک شده گوسفندی دستش هست و دارد میرود .
  من کله را از او گرفتم و او همانجا ماند و من رفتم به جایی که پر از نهرها ی آب بود و دیدم آن کله پاک شده را روی زمین کنار یک نهر گذاشتم و دیدم که آن کله توسط زمین بلعیده شد .
  تعبیر آن چیست ؟

 21. حسن شفاعت

  سلام وقت بخیر خواب دیدم پدرم که چندین سال پیش فوت کردند تویه خونه هستیم امگارب همه اشنا هستند مثل خانواده لعدپدرم که هم جوون شده بودوسرحال وخوشتیپ اومد یک دفعه گفت من دیرشدم میرم ظهرواسه ناهار میام کله پاچه رومیخوریم الان دیگه نمیشه وخیلی سرحال رفت ممنون میشم اگاهم کنید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خوابی خیر است و اولا انکه دیدن مرده به حال خوب در خواب بسیار خوب است و نشان از حال خوب او دهد و از طرفی هم می تواند نشان از ان باشد که شما در اینده باید به ایشان خیری رسانید که همان خیراتی هستید که باید بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 22. Me

  سلام، من امروز بعد از ظهر حدود ساعتای 4تا5 عصر خواب دیدم که کله شِرِک(کارتون تلویزیون بوده) دقیقا وسط خونمون بود(من یه دختر مجردم و اینم بگم که از کله پاچه بدم میاد) بعد مامانم انگار اونو پاک کرده بود ولی بعوه چند دقیقه شروع کرد به تکون خوردن و حتی راه رفتن بعد از روی موهای سرش که به تعداده انگشت شماری در جلوی سرش بود دود بلند میشد انگار که در حال سوختن بودن اما اثری از آتش نبود و اون دود یه دود سفید رنگ بود که خونرو پر کرده بود اما من چندبار فوت کردم تمامه دود به یکباره از بین رفت…
  میخواستم بیینم چیه تعبیرش، شاید هم اصن مسخره باشه اما کنجکاوم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اولا خوابی که دیده اید المان های معقولی ندارد اما در کنار ان می توان به این نکته رسیدگی کرد که دیدن این خواب نشان از ان باشد که حادثه ای بینید که برای شما خوشایند نیست اما قابل رفع است و از این از بابت آن نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 23. خانم شاکرمی

  سلام من یه خانم هستم دیشب در خواب دیدم که شوهرم یه دونه کله پاچه تمیز می کرد و در حالی که یه دونه کله پاچه در خونه داشتیم وقتی که تمیز شده بودن ۵ تا شده بودند و از شوهرم پرسیدم ما یه دونه کله پاچه داشتیم پس چرا ۵ تا هستند اونم در جواب به من گفت نمی دونم من یه دونه پاک کردم اونا رو نمیدونم کی آورده لطفاً خواب منو تعبیر کنید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اگر در واقعیت عادت کله پاچه خوردن دارید که این خواب برای شما مشکلی ندارد و بسیار هم خیر است و می تواند نشان از ان باشد که در اینده بر خلاف انتظارتان چیزی بیش از ان چه که می خواهید به شما رسد که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 24. مریم

  سلام ممنونم از پاسخگویی شما
  دیشب خواب دیدم مادرشوهرم کله پاچه پخته بود ماهم اونجا بودیم بعدش ریخت داخل یه کاسه و بردش برای خواهر شوهرم به ما نداد
  به قدری ناراحت بودم که دم به گریه بودم از رفتارش
  داشتم به شوهرم گلایه میکردم که به ما چرا نداد
  شوهرم گفت داد تو نبودی
  گفتم شاید به تو داده اما به منو بچه ها نداده
  چرا اصلا مهمون دعوت کرده؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب را می توان به دور از تعبیر خواب کله پاچه دانست و به این تعبیر باشد که بین شما و ایشان در درون ناخوداگاه شما مشکلی وجود دارد که در خواب به این صورت دیده اید که دارای تعبیر عینی نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 25. سحر

  سلام من در خواب دیدم که دختر عموم نصف کله پاچه تمیز شده را برد به یک مغازه و گفت پارچه میخوام از جنس این
  تعبیرش چیه؟؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که ممکن است به خیر باشد و نشان از عوض کردن چیزی بد با خیری باشد که از این رو تعبیر این خواب برای ایشان خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 26. سمیرا

  سلام .وقت بخیر.بنده خانمی هستم که خواب دیدم زنی به من کله پاچه خام و درشت و گوجه های قرمز و یک خوشه انگور بزرگ زرد داده اگه تعبییر خواب رو لطف بفرمایید ممنون میشم.باتشکر

 27. شهربانو

  سلام من خاب دیدم ک دخترم داره کله پاچه پاک میکنه میشه تعبیرش بگید. دخترم تو واقعیت اصلا کله پاچه دوست نداره

 28. شهربانو

  سلام من خواب دیدم ک دخترم داره کله پاچه گوسفند پاک میکنه میشه تعبیر کنید. در واقعیت دخترم اصلا کله پاچه دوست نداره و نمیخوره.

 29. زهرا

  سلام چند شب پیش خواب دیدم که درجای شلوغ هستم مثل بازار یا یک جای شلوغ بود توی سبدها پر از کله پاچه بود یک عالمه کله بز وبره توی یک سبد بزرگ بود توی یک سبد پاچه گوسفند توی سبد دیگه سیرابی بود منم سبد دستم بود از هرکدام یک کله چهار پاچه ویک سیرابی برداشتم لطفا تعبیر خواب منو بگین ممنون میشم

 30. مهران

  سلام
  من خواب دیدم یکی از بستگان که فوت کرده با کله خام گوسفند که نصف هم شده بود خیلی خوشحال امد خونمون و خیلی خوشحال یود فقط هم کله خالی بود پاچه نداشت خام هم بود

 31. اسما

  سلام وقتتون بخیر من خواب دیدم که میهمان دارم وکله پاچه جلوی انها گذاشتم وان میهمان مدیرکل بوده

 32. لیلا

  سلام خسته نباشید … ببخشید خواهرم خواب دیدن که رفتیم مشهد و از اشپزخانه حضرت یه کله پاچه گوسفندی که تمیز شده خادم انجا دادن گفتن ببر بده ب داداشت و به خودشون بگو هرموقع امدی بیا پولشو حساب کن و دوتا غذا که چلو گوشت هم بوده دادن یکی برا من یکی برا خود خواهرم که غذا خود خواهرم بین راه گم میشه و چون خیلی ناراحت بوده یه خادم دیگه بهش میگن بیا یه کتاب داستان بهت بدیم جا غذایی که گم کردی الان میخوام بدونم تعبیر این خواب چیه
  ممنون میشم جواب بدین

 33. ابراهیم فنودی

  سلام من خواب دیدم دوستم کله پاچه پخته روی دیس و منو تعارف میکنه میگه بیا کله پاچه بخوریم.لطفا تعبیرش رو برام بفرستید.

 34. منا

  سلام وقت بخیر من باردار هستم خواب دیدم که به جایی رفتم شلوغ همه داشتن کله پاچه میخوردن من و همسرم هیچ کس را نمیشناختیم همسرم نشست به خوردن کله پاچه ولی چون من دوست نداشتم نخوردم

 35. سمیه

  سلام خسته نباشید من الان خاب دیدم مادرشهرم بهم گفتن برو از داخل یخچال کله پاچه بردار بیا پاک کنیم و درست کن و منم درستش کردم بدش ب مادرشوهرم میرقصیدم و بغلش کردمو گفتم دوسش دارم تعبیرش چی میشه ممنون میشم جواب بدین الانساعت ۵ صحبه

 36. بکرانی

  سلام،خدا قوت ،من دیشب خوابدیدم به پیشنهاد کسی دیگر که گفت توکله پاچه میخواستی ،یکی از این کله ها را بخر ،موقع خریدن کله پاچه قسمتهای اون مثل چشم وکله ،زبون و غیره را جدا جدا در سینی من میگذاشت ،و در ضمن کله ها تمیز و سفید بودند ،فقط تا همین جا بود ،لطفا تعبیر اون را بفرمائید

 37. نیلوفر

  سلام
  من خواب دیدم یه دوست نزدیکم برام کله گوسفند تمیز شده آورده یعنی مو نداره من میرم که بشورمش و از وسط به دو قسمت میخواهم بکنم
  تعبیرش چیه؟ ممنون

 38. شایلین

  سلام وقت بخیر خواب دیدم مادرم ک رحمت خدارفت گوسفندتمیزمیکنن اول کله ش رو خیلی خوب تمیز کرد بعد دل و جگرش رو درآورد منم داشتم نگا میکردم ولی اصلا نخوردیم، فقط مادرم داشتن تمیزش میکردن، ممنون از سایت خوبتون

 39. دانیال

  با سلام، من مرد هستم و دوستدار کله پاچه. خواب دیدم کله و پاچه گوسفند توسط دوست دختر من خریداری شده و در خانه من روی اجاق گاز گذاشته و در حال پخته شدن هس ولی کله گوسفند هنوز زنده بود و نفس می‌کشید و چشمانش خیلی آرام باز و بسته میشد. با تشکر.

 40. ا

  سلام وقت بخیر خواب دیدم گوسفند کشته بودیم بعد مهمان برامون امد(مادر وخواهر کسی که قراره بیاد خواستگاری) روی حیاط هنوز کله ودوتا پاچه به رنگ طلایی پررنگ وروده شکنبه گوسفندبودندتعبیر ش چیه

 41. خانم کریمی

  سلام شبتون بخیر من چند وقت پیش:خواب دیدم که خواهرم برام کله پاچه سوغاتی آورده و من اون رو در قابلمه گذاشته بودم پخته بود ولی از توی قابلمه یه طناب سیاه رنگ آویزون بود که به خواهرم گفتم که داخل اون مار هست اون تعجب کرد ولی طناب تبدیل به بک مار سیاه شد و از قابلمه بیرون آمد من اصلا نترسیدم و به خواهرم گفتم بریم به آتش نشانی زنگ بزنیم تا اون رو بگیره ما سیاه کبری ممنون میشم تعبیرش رو بگید

 42. یا حسین

  سلام خسته نباشید
  من خواب دیدم که یکی که تو بیدارز نمی‌شناسم ولی تو خواب میشناختمش بهم کله پاچه پخته توی یک ظرف داد اما من چون کله پاچه دوست ندارم درست مثل بیداری اون ظرف کله پاچه رو بهش پس دادم (البته توی بیداری و واقعیت هم زیاد خوانواده اصرار میکنند من کله پاچه بخورم )

 43. Meysam

  من خواب دیدم پدر بزرگم که سلهاس فوت کرده است برایمان کله پاچه خام اورده بود

 44. مهدی

  من خواب دیدم ک فک بائین کله گوسفند ب همراه بانگوشش دستم بود و کنار رود آب یا دریا بودم و ب خانومم گفتم چیکارش کنم ایشون گفتم با چاقو روی زبانش بکش تا پرزهاش گرفته بشه.لطفا خوابم رو تعبیرش رو بگین ممنونم.

 45. آذرلاهوتی

  سلام خدا قوت وقت بخیر نظارات همه دوستان درمورد طبخ وپاک کردن وخوردن کله پاچه است
  اما همکارپسر من خواب دیده که پسرمن مغازه کله پاچه فروشی داره اون که خواب دیده متاهل وپسرمن مجرداست
  به نظرم پسرم آدم مقیدی است وحلال وحروم خیلی براش مهمه.
  ممنون از اظهارنظرتون راهنمایی بفرمایید لطفا

 46. مهدی

  با سلام خواب دیدم کله پاچه من را دزدیدن تعبیرش چیست

 47. کمایی

  من در خواب دیدم که با پدر دوستم که فوت شده اند و مادر دوستم در خانه ی آنها نشسته ایم و در حال کله پاچه خوردن هستیم دوستم از راه می‌رسد که اون دوست ندارد اما می گوید همه را شما خوردید برای من هم بزارید تعبیرش چیست؟ممنون میشم پاسخ بدین به سوالم:)

 48. محمدی

  سلام وقت بخیر. همسر بنده خواب دیده من یه کله پاچه پخته شده خیلی بزرگ گوسفند دستمه دارم میخورم و یکی از چشمهاشم دارم میخورم و پاچه هاشم دست برادر همسرمه. تعبیر این خواب چی میشه

 49. رضایی

  با سلام، ممنون میشم در خصوص تعبیر خواب زیر من را راهنمایی فرمائید:
  مادرم زنگ زد که خواب دیده من یک وانت پر از کله پاچه خام را برای کسی هدیه می بردم. ممنون

 50. زینب

  سلام.زن همسایه ی ما چند سال پیش مرده است.او را در خواب دیدم بسیار خوشحال و سرزنده. و گفتند که ما عروسی پیش رو داریم.من به خانه ی خودمان آمدم و بعد دیدم که در خانه را می زنند.رفتم و در را که باز کردم دیدم که پسر همان زن با یک فرغون که دو عدد کله پاچه ی گوسفند در آن بود، گفت مادرم اینهارا برای شما فرستاده است.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب کله پاچه نشان بر ان دارد که به شما و یا خانوادتان مالی که برای یتیم میباشد پیشنهاد خواهد شد که پذیرفتن ان نیک نیستو باید از ان پرهیز کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 51. قاسمی

  سلام من خواب دیدم مادرم در دیگ بزرگ کله گاو گذاشته که هر وقت من میرم جلو کله گاو بهم حمله میکنه

 52. سکینه

  خواب دیدم هونه دوستم به مهمانی رفته بودیم که امد از دوست دیگرم پریید که چه طور تقسیمش کنم بعد به من گفت که برم اشپزخانه بعد رفتم ویک کله پاچه بزرگ گاو در یک قابلمه بزرک دیدم که گفتم کاری نداره با این قیچی به حالت تکه تکه ببرش

 53. فاطمه

  سلام پدر شوهرم حدودا 3ماهه فوت شدند ومن دیشب خواب دیدم یه جمعیت زیادی از خانمهای مذهبی باچادر مشکی به ترتیب ومنظم آمدند ودر خانه پدر شوهرم همه نشستند یکی از اونا بنابر رسمی که داشتند یه کله سفید بزرگ نپخته رادر یک سینی به صورت تشریفاتی آوردند وگفتند ما این کله را باز میکنیم اگه داخلش تمیز بود پدر شوهرت اون دنیا وضعیت خوبی داره وبدش که کله رو باز کردن گفتن پدرشوهر ت جاش تو اون دنیا خوبه؟؟؟؟

 54. فاطمه

  عالی

 55. بنفشه

  با سلام من در خواب دیدم که کله پاچه ای در حال پخته شدن است لطفا اگر میشه تعبیر آن را بگویید ممنون

 56. ارسلان بهمنی

  سلام من در خواب دیدم در یک مجلس شادی است خانواده همه جمع هستندیک عده دارند مشروب میخورند ولی مادر که مرحوم شده یک کله کله گوسفندبدون پاچه پخته شده داد به من هرچه میخورم این کله انقدر گوشت داشت کله پاچه به این خوشمزگی من نخورده بودم

 57. نفیسه

  سلام من خواب دیدم کله پاچه ای درون قابلمه در حال پخت بود و من کله را به شکل صورت یکی از نزدیکانم دیدم

 58. قاصدک

  سلام.من خواب دیدم کله پاچه را شستم میخواستم ببرم بار بذارم که کسی مانع شد،بعد اونو توهمون جا رها کردم وقتی برگشتم دیدم یه لاشخور اونو خورده بود،لاشخوره هنوز همون جا بود و داشت رو زمین چیزی میخورد.تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر ندارد و بر این تعبیر است که فردی به شما ضرر مالی خواهند رساند و باید به گفته و نیت ان شخص اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 59. فرح

  سلام لطفا برایم تعبیر کنید من همه ی خواب هایی که یادم میمونه برام‌اتفاق میفته خواب دیدم یه دورهمی بودیم باخانواده داشتیم کله پاچه میخوردیم که یهو یه نفر گفت اره این فلانیه که کشتند کله شو داریم میخوریم من همون موقع دست کشیدم و خواستم مابقی را هم بیرون کنم که از خواب پریدم

 60. وحید

  سلام قبل نماز صبح خواب کله پاچه دیدم به تعداد خیلی زیاد که با دیدن خواب هم بیدار شدم دقیقا قبل اذان صبح سه دقیقه مانده بود .
  تعداد خیلی زیادی کله پاچه گوسفند بود و مادرم و پدرم داشتن به کس دیگه میدادن من عاشق کله پاچه ام بعد به اخر تقسیم رسید حتی دو تا کله پاچه بره هم مانده بود که کوچکتر بود و معلومه گوشتش لذیذتره گفتم نگه دار برای خودمون پخته کنیم بخوریم همونها رو هم دادبه برادرم بعد این از خواب بیدار شدم در ضمن همه کله پاچه ها خام بود و فقط کله گوسفند بود پاچه اش نبود .بعدش هم با دیدین این خواب بیدار شدم برای نماز صبح.

  لطفا هر چی هست تعبیرش بهم بگید فقط راستش رو بگین

  لطفا تعبیرش رو بگید

 61. جابر

  سلام من خواب دیدم دنبلان گوسفند رو میخورم
  جایی براش تعبیر ندیدم

 62. سپیده

  سلام من خانم هستم و دیشب خواب دیدم که میخوام زبان گوسفندی پخته بخورم تعبیرش چی میشه؟ ممنون

 63. عطیبه عزیزی

  سلام وقتتون بخیر خاب دیدم که رفتم دکتر چندتا دکتر پرستار اومدن بالای سرم بهم میکن تو مریزی من با اونا دعوا میکنم میگم من خوبم

 64. نسرین

  سلام و وقتبخیر..من خواب دیدم یکی از همسایه ها ک آقا هم هستند و چند سالی است فوت شدند ب خواب من آمدند و نصف کله پاچه و نان بمن دادن و نصف دیگر ب دختر همسایه ک بتازگی ایشان هم مادرشان را از دست دادند ممنون میشم تعبیر خواب من رو هم بگید سپاس

 65. Tahereh

  سلام
  من در واقعیت کله پاچه دوست ندارم اصلا و تا حالا لب نزدم بهش .
  توی خواب دیدم نشستم و با علایقه زیادی در حال خوردن کله پاچه هستم و با خودم میگفتم من کله پاچه دوست نداشتم چی شد که دارم میخورم؟
  تعبیرش چیه؟

 66. علی اصغر

  سلام خسته نباشید من در خواب دیدم کله پاچه داخل دیگ گذاشتم روش آب ریختم و مقدار قابل توجهی پیاز و یه مقدار کم هم گوجه و نمک شروع به پختن کرد می خواستم ببینم تعبیرش چیه ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان بر علاقه شما به آشپزی و نوع غذا است و اینکه کله پاچه نشان از خیر و برکت است اگر برای حلال گوشت باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 67. من

  سلام
  خواب دیدم مقداری کله پاچه درست کرده بودم بنده خدایی (که آشنا بودند) امدند گفتند مقداری غذا به من بده و من قابلمه ای را از آب و مقداری کله پاچه پر کردم و بهشون دادم
  خواهرم خانه من بود به این کارم اعتراض کرد در جواب بهشون گفتم اشکالی نداره تا الان هر چی کمک کردیم به مالمون برکت داده .
  بعد سفره را انداختم و خواستم برای همسرم کله پاچه بکشم (من و خواهرم علاقه ای به کله پاچه نداریم) تا در قابلمه را باز کردم دیدم بجای کله پاچه سه یا چهارتا آلت تناسلی مردانه پخته شده داخل قابلمه است
  من از دیدنشون حالم بد شد ولی همسرم شروع کردند با اشتها بخورند و میگفتند اتفاقا خوشمزست و پر از گوشت
  تعبیرش چی میشه ؟
  خواب بین ساعت ۳ تا ۵ صبح دیده شده

  ازتون خواهش میکنم خوابمو تعبیر کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما بر چند وجح است که به این صورت است که شما به اطرافیانتان خیر خواهید رساند و همانگونه که بر خودتان آشکار است برکت بر زندگیتان آشکار خواهد شد و اینکه نباید عقیده تان را عوض کنید و همیشه خیر خواه و خیر رسان دیگران باشید و به حرف دیگران توجه نکنید. و به حدی که به خودتان ضرر نرسانید. دیدن آلت تناسلی مرد در خواب شما به معنی این است که همسرتان فرزندانی خواهند داشت که خیر است و مال و منفعت تان وسعت پیدا خواهد کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 68. Mm

  سلام دیشب خواب دیدم کله پاچه خام را ب دختر همسایه دادم ک او هم یتیم هست تعبیرش چیست؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نان بر خیر است و کله پاچه چه گوسفند باشد چه گاو نشان بر مالو فراخی نعمت است و اینکه از آن مال شما به یتیم هم کمک خواهید کرد که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 69. amir

  سلام من همسرم خواب دیده من نشستم زمین سوپ دنبلن و چشم با لذت میخورم. لطفا راهنمایی کنید. ممنونم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما می‌تواند جز خواب کله پاچه باشد واگر این ها را که نام برده اید از حلال گوشت بوده اند نشان بر این است که خیری به شما خواهد رسید که شما از آن خیر و برکت منفعت به دست خواهید آورد و بهره مند خواهید شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 70. ی بنده خدا

  سلام
  خواب دیدم مقداری کله پاچه درست کرده بودم بنده خدایی (که آشنا بودند) امدند گفتند مقداری غذا به من بده و من قابلمه ای را از آب و مقداری کله پاچه پر کردم و بهشون دادم
  خواهرم خانه من بود به این کارم اعتراض کرد در جواب بهشون گفتم اشکالی نداره تا الان هر چی کمک کردیم به مالمون برکت داده .
  بعد سفره را انداختم و خواستم برای همسرم کله پاچه بکشم (من و خواهرم علاقه ای به کله پاچه نداریم) تا در قابلمه را باز کردم دیدم بجای کله پاچه سه یا چهارتا آلت تناسلی مردانه پخته شده داخل قابلمه است
  من از دیدنشون حالم بد شد ولی همسرم شروع کردند با اشتها بخورند و میگفتند اتفاقا خوشمزست و پر از گوشت
  تعبیرش چی میشه ؟
  خواب بین ساعت ۳ تا ۵ صبح دیده شده

 71. رها

  خواب دیدم شوهرم و باباش تو یه خونه قدیمی که نمیدونم کجا بود تو زیر زمین تو اشپزخونه پای گاز وایسادن و از تو قایلمه بزرگی کله گوسفند پخته در میارن.
  کله ها هم بسیار سیاه بودن به طوری که یادم مونده و با خودم میگفتم چرا سیاه هستن؟

 72. Maryam

  سلام دیشب خواب دیدم دوتا کله سفید وخیلی تمیز وقشنگ گوسفندی رومیخواستم بخرم یکیش واسه مامانم نصف یع کله واسه خودم .خیلی قشنگ وسفیدوتمیز وکوچیک بودن اخساس بدی توی خواب نداشتم لطفا واسم تعبیر کنید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر کسی در خواب ببیند که کله پاچه گوسفند دارد و یا میخورد از چیزی متمتع می شود که جنبه مالی دارد و نعمتی به او می رسد، به اندازه همان مقدار پاچه که پیش روی دارد.
   اگر کسی ببیند که کله پاچه گاو می خورد فراخی معاش و روزی برای او پیش می آید و به پول و ثروتی که دارد افزوده می شود. چنانچه تهی دست است پولدار می شود و به رفاه و نعمت می رسد و اگر مالدار است مال او افزونی می یابد.
   سربلند و پیروز باشید .

 73. یاسین صداقت

  با سلام
  با توجه به نوع ارسالتان قطعا تایید نشده است . در اینجا هیچ تعبیری پاک نخواهد شد . لطفا با دقت شرح خوابتان را ارسال بفرماید .
  با تشکر از شما دوست عزیز .

 74. آرش

  سلام ببخشید من یک خانم هستم چندروز پیش خواب دیدم که دارم کله پاچه گوسفند سیاهی رو پاک میکنم تعبیر این خواب چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که اگر به این کار و خوردن کله پاچه عادت ندارید برای شما خیر است و نشان از خبر خوشی به وسیله ی تلاش خودتان دارد و باید برای ان تلاش کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 75. سلام من خواب دیدم در خونمونو زدند وقتی درو باز کردم دیدم چند تا ظرف غذا پشت در خونه است تو یکی از ظرفا کله پاچه گوسفند را با برنج لایه به لایه پخته بودند . تو ی ظرف دیگه دو تا قلوه خام گوسفند و اگه اشتباه نکنم ی تیکه از گوشت یا جگر گوسفند بود اونم به صورت خام
  تو ی ظرف دیگشم فکر میکنم ی تیکه از گوشت خام همراه با چربی چسبیده به گوشت بود
  بعد مامانم اومد خونمون و گفت اینا را اون داده درواقع داده به خواهرم و خونوادش تا مقداریشو خودشون بردارند و باقیشو بدند به ما ولی خواهرم تماما آورده بود پشت در خونه ما گذاشته بود و مادرم خیلی از دستشون ناراحت بود به خاطر این کارشون بعدم خواستم پولشو بدم قبول نکرد
  البته نه گوشتا را خوردم و نه غذای کله پاچه را ( کله پاچه را هم دوست ندارم ولی برنجشو چون چربی کله پاچه را به خودش میگیره دوست دارم )
  تعبیر خاصی داره ؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر کسی در خواب ببیند که کله پاچه گوسفند می خورد از چیزی متمتع می شود که جنبه مالی دارد و نعمتی به او می رسد، به اندازه همان مقدار پاچه که خورده یا پیش روی دارد.و این مال میتواند از طرف مادرتان باشد که به شما میرسد .
   سربلند و پیروز باشید .

 76. صفورا

  سلام.من حول حوش ساعت 8/30تا 10 صبح خواب دیدم که توی یه قابلمه بزرگ کله پاچه هست که باید اونو میپختیم.اون کله رو یکی از اقوام به ما هدیه داده بودن.ماهم اونو گذاشتیم تا بپزه بعد وقتی پخت میخواستیم درش بیاریم اما من میترسیدم.
  تعبیر چیه؟؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که اگر کسی در خواب ببیند که کله پاچه گوسفند می خورد از چیزی متمتع می شود که جنبه مالی دارد و نعمتی به او می رسد، به اندازه همان مقدار پاچه که خورده یا پیش روی دارد.
   از این رو احتمالا تعبیر این خواب به این صورت باشد که ان خیر و رزق از طرف شخصی برای شما خواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید

 77. خانم محمدی

  سلام من یه خانم هستم خواب دیدم یه سینی استیل مستطیل شکل داشتم که توش گوشت بدون استخون بود ( گوشت گوسفندی یا گاو بود البته من همش از گوشت گوسفند برای پخت و پز استفاده می کنم. احتمال میدم گوشت گوسفند بود .)

  در اثر عجله ای که داشتم توی ازدحامی مربوط به مدرسه اونو دست یه نفر دادم و اونو نشناختم بعد از چند دقیقه یادش افتادم رفتم دنبالش می گشتم که دو تا سینی پر از گوشت که جفت هم بودن و شبیه سینی و گوشت من بودن رو زمین قرار داشت ولی اونا مال من نبود مطمئن بودم . از اونجا رفتم دنبال گوشتم بگردم ولی گم شده بود. لطفا تعبیرش رو برام بگید ممنون میشم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از وجود یک اتفاق میتواند برای شما باشد که خیر نیست به این دلیل که گوشت حلال گوشتی از دست داده اید احتمالا به همان قدر مالی از شما گم شود و شما از گمشدن ان مال سر در گمی برایتان پیش خواهد امد و برای رفع بلا و ارامش خودتان صدقعه دهید .
   سربلند و پیروز باشید .

 78. آرزو صیدی

  سلام خواب دیدم یه قابلمه کله پاچه وسط سفره بود و پدرم که فوت شده و خواهرم سرسفره بودن و خواهرم داشت مواد تو قابلمه رو تو دیس می کشید و جلو پدرم میگذاشت یدفه کله رو انداخت تو سینی کله گوسفند بود ولی اندازه کله گاو و یهو بیدارشدم

 79. یاسین صداقت

  با سلام
  دیدن کله پاچه پخته با ابب و پاچه و هر انچه هست در خواب نیک است و به همان قدر به شما از ان رسیده باشد مال به شما ارزانی میشود
  سربلند و پیروز باشید

 80. Fawti

  سلام من خواب دیدم ک یه دیگ پر لز کله پاچه توی یه آشپزخونه بزرگ داشت میجوشید و یه عالمه مرد دور دیگ بودن و اونو هم میزدن و من فقط نگاه میکردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر ان مردها اشنا بوده اند برای ان ها غمی دچار میشود که بسیار سخت نیست و قابل حل است و اگر هم نااشنا بوده اند اشاره ای به مردهای اطراف شماست که برای ان ها این موضوع پیش خواهد امد.
   سربلند و پیروز باشید

 81. احسان

  سلام به نظر بنده درحال حاضر شما ثروتى داريد يا نصيبتان خواهد شد كه بچهايتان به آن اهميت نميدهند ، و پسفردا كنايه از آينده اى دور است كه بعد از حياط شما به سراغ آن خواهند آمد و سر آن مال با هم دعوا خواهند كرد. انشالله كه اينگونه نباشد.

 82. سارا

  سلام لطفا تعبیر خواب منو بگید خیلی حالم بده،من حدود ۳ ساله بخاطر خیانت همسرم جدا شدم البته اون خودش وادارم کرد به طلاق،دراین مدت هم بارها وبارها ازم خواسته برگردم که قبول نکردم،هم ازش متنفرم هم هرگز دلم نمیخواد ازدواج کنه،دیشب خواب دیدم یه آشنا برام گفت که فلانی دخترشو میخواد بهش بده اون خانم آشنا برام تعریف کرد که شوهرش گفته شوهر سابق من تعریف کرده که دختره رو برده خونشو نشونش داده بعد بردش بستنی خوردند …من با حرص و اشتیاق از اون خانم سوال میکردم ومیخواستم بدونم دیگه چه رابطه ای داشتند وآیا صیغه یا عقدی هم کردند.من حتی تو خواب اون دختر رو دیدم که نسبتا زشت بود ودماغ بزرگی داشت وفقط حسنش جوونیش بود..درواقع همه این اتفاقات تو خونه یه آشنا که نمیشناختم بود وحتی شوهر سابقم هم اونجا بود.خلاصه خیلی به هم ریختم هم توی خواب هم بیداری،خواهش میکنم تعبیر خوابم رو بگید ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب به معنای این خواهد بود که شما احتمالا چون به این موضوع بسیار فکر کرده اید این خواب را دیده اید .اما در وهله ی دوم هم میتواند به این معنا و تعبیر باشد که احتمالا ایشان در صدد ازدواجی دیگر باشند اما همه میدانند که در مقایسه ی با ازدواج اولشان با شما ان فرد شخص مناسبی نخواهد بود و این خواب بدین شکل نمایان شده است.
   نترسید و صلاه کار ها را به خداوند بسپارید.
   سربلند و پیروز باشید

   • کورش

    سلام
    یکی از اقوام من (خانم هستند) خواب دیده که من و خانمم در حال پاک کردن تعداد زیادی کله پاچه هستیم . لطفا راهنمایی کنید

    • یاسین صداقت

     با سلام
     تعبیر پاک کردن کله پاچه با توجه به تعبیر بالا میتواند به این معنا باشد که شما از نظر ایشان مالی و رزقی دارید و دریافت خواهید کرد که باید پاک و منزه شود و به هیمن دلیل احتمالا این خواب دیده شده است.
     انشالله که خیر است و تعداد زیاد ان هم ممکن است اشاره ای به مقدار ان چیزی باشد که شما قرار است از ان منتفع گردید.
     سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید