تعبیر خواب کله پاچه

دیدن کله پاچه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کله پاچه در خواب چیست؟

تعبیر خواب کله پاچه

هستند کسانی که اصلا کله پاچه نمی خورند و دوست نمی دارند.

نه خوردن آن را دوست دارند و نه مشاهده کله پاچه خوردن دیگران را می پسندند و تحمل می کنند این ها اگر کله پاچه در خواب ببینند چه خود بخورند و چه شاهد پاچه خوردن دیگران باشند خواب می گوید که حادثه ای ناخوشایند پیش می آید ولی چندان زیان بخش و آزار رساننده نیست.

آن ها که به خوردن کله پاچه عادت دارند تعبیر خواب کراهت و حادثه ناخوشایند نیست و بستگی به نوع پاچه و نحوه آن تعابیر مختلف دارد.

اگر کسی در خواب ببیند که کله پاچه گوسفند می خورد از چیزی متمتع می شود که جنبه مالی دارد و نعمتی به او می رسد، به اندازه همان مقدار پاچه که خورده یا پیش روی دارد.

اگر کسی ببیند که کله پاچه گاو می خورد فراخی معاش و روزی برای او پیش می آید و به پول و ثروتی که دارد افزوده می شود.

چنانچه تهی دست است پولدار می شود و به رفاه و نعمت می رسد و اگر مالدار است مال او افزونی می یابد.

خوردن کله پاچه گاو خیلی خوب است و خوردن کله پاچه شتر نشانه ای است از این که بیننده خواب به مسافرتی سود بخش می رود و جایی می رود که با پول بر می گردد.

خوردن کله پاچه پخته مجموعا خواب خوبی است و جنبه بد آن این است که بیننده خواب ببیند که پاچه نپخته و خام می خورد.

این نشانه تجاوز به مال دیگران است و بهره مندی از چیزی که به شما تعلق ندارد و خودتان به نادرستی کاری که می کنید آگاهی دارید.

معبران اسلامی نوشته اند که خوردن کله پاچه خام خوردن مال یتیم است.


تعابیر مرتبط با خوردن کله پاچه

☺ تعبیر خواب «کله پاچه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کله پاچه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

32 دیدگاه

 1. زینب

  سلام.زن همسایه ی ما چند سال پیش مرده است.او را در خواب دیدم بسیار خوشحال و سرزنده. و گفتند که ما عروسی پیش رو داریم.من به خانه ی خودمان آمدم و بعد دیدم که در خانه را می زنند.رفتم و در را که باز کردم دیدم که پسر همان زن با یک فرغون که دو عدد کله پاچه ی گوسفند در آن بود، گفت مادرم اینهارا برای شما فرستاده است.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب کله پاچه نشان بر ان دارد که به شما و یا خانوادتان مالی که برای یتیم میباشد پیشنهاد خواهد شد که پذیرفتن ان نیک نیستو باید از ان پرهیز کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. قاصدک

  سلام.من خواب دیدم کله پاچه را شستم میخواستم ببرم بار بذارم که کسی مانع شد،بعد اونو توهمون جا رها کردم وقتی برگشتم دیدم یه لاشخور اونو خورده بود،لاشخوره هنوز همون جا بود و داشت رو زمین چیزی میخورد.تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر ندارد و بر این تعبیر است که فردی به شما ضرر مالی خواهند رساند و باید به گفته و نیت ان شخص اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. علی اصغر

  سلام خسته نباشید من در خواب دیدم کله پاچه داخل دیگ گذاشتم روش آب ریختم و مقدار قابل توجهی پیاز و یه مقدار کم هم گوجه و نمک شروع به پختن کرد می خواستم ببینم تعبیرش چیه ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان بر علاقه شما به آشپزی و نوع غذا است و اینکه کله پاچه نشان از خیر و برکت است اگر برای حلال گوشت باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. من

  سلام
  خواب دیدم مقداری کله پاچه درست کرده بودم بنده خدایی (که آشنا بودند) امدند گفتند مقداری غذا به من بده و من قابلمه ای را از آب و مقداری کله پاچه پر کردم و بهشون دادم
  خواهرم خانه من بود به این کارم اعتراض کرد در جواب بهشون گفتم اشکالی نداره تا الان هر چی کمک کردیم به مالمون برکت داده .
  بعد سفره را انداختم و خواستم برای همسرم کله پاچه بکشم (من و خواهرم علاقه ای به کله پاچه نداریم) تا در قابلمه را باز کردم دیدم بجای کله پاچه سه یا چهارتا آلت تناسلی مردانه پخته شده داخل قابلمه است
  من از دیدنشون حالم بد شد ولی همسرم شروع کردند با اشتها بخورند و میگفتند اتفاقا خوشمزست و پر از گوشت
  تعبیرش چی میشه ؟
  خواب بین ساعت ۳ تا ۵ صبح دیده شده

  ازتون خواهش میکنم خوابمو تعبیر کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما بر چند وجح است که به این صورت است که شما به اطرافیانتان خیر خواهید رساند و همانگونه که بر خودتان آشکار است برکت بر زندگیتان آشکار خواهد شد و اینکه نباید عقیده تان را عوض کنید و همیشه خیر خواه و خیر رسان دیگران باشید و به حرف دیگران توجه نکنید. و به حدی که به خودتان ضرر نرسانید. دیدن آلت تناسلی مرد در خواب شما به معنی این است که همسرتان فرزندانی خواهند داشت که خیر است و مال و منفعت تان وسعت پیدا خواهد کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. Mm

  سلام دیشب خواب دیدم کله پاچه خام را ب دختر همسایه دادم ک او هم یتیم هست تعبیرش چیست؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نان بر خیر است و کله پاچه چه گوسفند باشد چه گاو نشان بر مالو فراخی نعمت است و اینکه از آن مال شما به یتیم هم کمک خواهید کرد که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. amir

  سلام من همسرم خواب دیده من نشستم زمین سوپ دنبلن و چشم با لذت میخورم. لطفا راهنمایی کنید. ممنونم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما می‌تواند جز خواب کله پاچه باشد واگر این ها را که نام برده اید از حلال گوشت بوده اند نشان بر این است که خیری به شما خواهد رسید که شما از آن خیر و برکت منفعت به دست خواهید آورد و بهره مند خواهید شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. Maryam

  سلام دیشب خواب دیدم دوتا کله سفید وخیلی تمیز وقشنگ گوسفندی رومیخواستم بخرم یکیش واسه مامانم نصف یع کله واسه خودم .خیلی قشنگ وسفیدوتمیز وکوچیک بودن اخساس بدی توی خواب نداشتم لطفا واسم تعبیر کنید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر کسی در خواب ببیند که کله پاچه گوسفند دارد و یا میخورد از چیزی متمتع می شود که جنبه مالی دارد و نعمتی به او می رسد، به اندازه همان مقدار پاچه که پیش روی دارد.
   اگر کسی ببیند که کله پاچه گاو می خورد فراخی معاش و روزی برای او پیش می آید و به پول و ثروتی که دارد افزوده می شود. چنانچه تهی دست است پولدار می شود و به رفاه و نعمت می رسد و اگر مالدار است مال او افزونی می یابد.
   سربلند و پیروز باشید .

 8. یاسین صداقت

  با سلام
  با توجه به نوع ارسالتان قطعا تایید نشده است . در اینجا هیچ تعبیری پاک نخواهد شد . لطفا با دقت شرح خوابتان را ارسال بفرماید .
  با تشکر از شما دوست عزیز .

 9. آرش

  سلام ببخشید من یک خانم هستم چندروز پیش خواب دیدم که دارم کله پاچه گوسفند سیاهی رو پاک میکنم تعبیر این خواب چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که اگر به این کار و خوردن کله پاچه عادت ندارید برای شما خیر است و نشان از خبر خوشی به وسیله ی تلاش خودتان دارد و باید برای ان تلاش کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 10. سلام من خواب دیدم در خونمونو زدند وقتی درو باز کردم دیدم چند تا ظرف غذا پشت در خونه است تو یکی از ظرفا کله پاچه گوسفند را با برنج لایه به لایه پخته بودند . تو ی ظرف دیگه دو تا قلوه خام گوسفند و اگه اشتباه نکنم ی تیکه از گوشت یا جگر گوسفند بود اونم به صورت خام
  تو ی ظرف دیگشم فکر میکنم ی تیکه از گوشت خام همراه با چربی چسبیده به گوشت بود
  بعد مامانم اومد خونمون و گفت اینا را اون داده درواقع داده به خواهرم و خونوادش تا مقداریشو خودشون بردارند و باقیشو بدند به ما ولی خواهرم تماما آورده بود پشت در خونه ما گذاشته بود و مادرم خیلی از دستشون ناراحت بود به خاطر این کارشون بعدم خواستم پولشو بدم قبول نکرد
  البته نه گوشتا را خوردم و نه غذای کله پاچه را ( کله پاچه را هم دوست ندارم ولی برنجشو چون چربی کله پاچه را به خودش میگیره دوست دارم )
  تعبیر خاصی داره ؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر کسی در خواب ببیند که کله پاچه گوسفند می خورد از چیزی متمتع می شود که جنبه مالی دارد و نعمتی به او می رسد، به اندازه همان مقدار پاچه که خورده یا پیش روی دارد.و این مال میتواند از طرف مادرتان باشد که به شما میرسد .
   سربلند و پیروز باشید .

 11. صفورا

  سلام.من حول حوش ساعت 8/30تا 10 صبح خواب دیدم که توی یه قابلمه بزرگ کله پاچه هست که باید اونو میپختیم.اون کله رو یکی از اقوام به ما هدیه داده بودن.ماهم اونو گذاشتیم تا بپزه بعد وقتی پخت میخواستیم درش بیاریم اما من میترسیدم.
  تعبیر چیه؟؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که اگر کسی در خواب ببیند که کله پاچه گوسفند می خورد از چیزی متمتع می شود که جنبه مالی دارد و نعمتی به او می رسد، به اندازه همان مقدار پاچه که خورده یا پیش روی دارد.
   از این رو احتمالا تعبیر این خواب به این صورت باشد که ان خیر و رزق از طرف شخصی برای شما خواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید

 12. خانم محمدی

  سلام من یه خانم هستم خواب دیدم یه سینی استیل مستطیل شکل داشتم که توش گوشت بدون استخون بود ( گوشت گوسفندی یا گاو بود البته من همش از گوشت گوسفند برای پخت و پز استفاده می کنم. احتمال میدم گوشت گوسفند بود .)

  در اثر عجله ای که داشتم توی ازدحامی مربوط به مدرسه اونو دست یه نفر دادم و اونو نشناختم بعد از چند دقیقه یادش افتادم رفتم دنبالش می گشتم که دو تا سینی پر از گوشت که جفت هم بودن و شبیه سینی و گوشت من بودن رو زمین قرار داشت ولی اونا مال من نبود مطمئن بودم . از اونجا رفتم دنبال گوشتم بگردم ولی گم شده بود. لطفا تعبیرش رو برام بگید ممنون میشم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از وجود یک اتفاق میتواند برای شما باشد که خیر نیست به این دلیل که گوشت حلال گوشتی از دست داده اید احتمالا به همان قدر مالی از شما گم شود و شما از گمشدن ان مال سر در گمی برایتان پیش خواهد امد و برای رفع بلا و ارامش خودتان صدقعه دهید .
   سربلند و پیروز باشید .

 13. آرزو صیدی

  سلام خواب دیدم یه قابلمه کله پاچه وسط سفره بود و پدرم که فوت شده و خواهرم سرسفره بودن و خواهرم داشت مواد تو قابلمه رو تو دیس می کشید و جلو پدرم میگذاشت یدفه کله رو انداخت تو سینی کله گوسفند بود ولی اندازه کله گاو و یهو بیدارشدم

 14. Fawti

  سلام من خواب دیدم ک یه دیگ پر لز کله پاچه توی یه آشپزخونه بزرگ داشت میجوشید و یه عالمه مرد دور دیگ بودن و اونو هم میزدن و من فقط نگاه میکردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر ان مردها اشنا بوده اند برای ان ها غمی دچار میشود که بسیار سخت نیست و قابل حل است و اگر هم نااشنا بوده اند اشاره ای به مردهای اطراف شماست که برای ان ها این موضوع پیش خواهد امد.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید