تعبیر خواب قورمه سبزی

دیدن قورمه سبزی در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن قورمه سبزی در خواب چیست؟

تعبیر خواب قورمه سبزی نذری

قورمه گوشت، نعمت یا پولی است مانده که دیگری اندوخته و ذخیره کرده ولی به شما که بیننده خواب هستید می رسد اما این نعمت پول ملال انگیز و دردسر آور است.

قورمه اگر گوشت خالی باشد نعمت و پول بی دردسر است.

اگر چربی داشته باشد دردسر آور است.

اگر شور و نمک سود باشد غم انگیز و ملال آور می باشد.

در اصطلاح قورمه گوشتی است نیم بریان که با چربی خود گوشت و نمک فراوان در خیک و کیسه می کنند و برای زمستان باقی می گذارند.

قورمه هر چه بیشتر چرب و نمک سود باشد دردسر و غم و اندوه آن بیشتر است.

اما قورمه سبزی نعمتی است تفنن آمیز و سرگرم کننده و شادی بخش. مثل مجانی به یک تور گردشی رفتن.

اگر در خواب ببینید که قورمه سبزی می خورید، به خصوص اگر این غذا را دوست داشته باشید، به چنین نعمتی می رسید.

قورمه سبزی چون آمیخته ای است از سبزی های معطر و مختلف و گوشت، نعمت تفنن آمیز تعبیر می شود به شرطی که ترش و شور نباشد.

همچنین بخوانید: تعبیر سبزی خوردن | طرز تهیه قورمه سبزی

☺ تعبیر خواب «قورمه سبزی» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «قورمه سبزی» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


27 دیدگاه

 1. زینب

  سلام وقت بخیر
  خواب برنج‌نذری با قورمه‌سبزی قاتی شده روی ملافه سفید روی تختم به اندازه ی نفر پخش شده بود یادم نیست گوشت داشت یانه
  از اون طرفم خواهرم رفته بود بالای کمدو روی یک قاب که اسماءالهی بود تکه میکشد

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند نشانی از ان باشد که شما در اینده به واسطه ی نعمتی که دیگری برای شما به جای گذارد در دردسری داخل شوید که برای شما سخت نخواهد بود.
   سربلند و پیروز باشید

 2. فاطمه

  سلام در خواب دیدم که بین دسته های امام حسین موندم و دارن از کوچه رد میشن در حالیکه رو سرشون ظرفای پر از قورمه سبزی میبرند و من یک لحظه چشمم بهشون افتاد و به بهی گفتم با خودم گفتم حتماً میبرند برای هیأت و میخواستم بدونم کجا میرن تا همسرم رو بفرستم اون هم بره بگیره برامون

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر اساس تعبیر خواب قرمه سبزی می تواند به این تعبیر باشد که شما در اینده به منبعی از رزق ممکن است دسترسی داشته باشد و باید از ان حداکثر استفاده را ببرید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. فاطمه یاس

  سلام من دیشب خواب دیدم مادرم یه سینی پر گوشت گوساله میذاره جلوم بعد بهش میگم اخ جون این گوشت جون میده برا قرمه سبزی بعد قرمه سبزی رو درست کردم به اندازه ۳۵نفر ولی دیدم یهویی تعداد مهمونا زیادن ب مامانم گفتم مهمونا زیادن گفت اشکال نداره غذا کم نمیاد نذر حضرت زهرا ان شالله تا ماه دیگ این موقع بااین نذری ازدواج میکنی همینطور بین همه پخش کردم بازم غذا اضافه کرد

 4. هانیه

  خواب دیدم در یک کوهی که امامزاده دارن هستم اونجا نذری قورمه سبزی امام حسین بهم دادن تو یا کاسه به حدی شور بود من اونو برا خانوادم اوردم

  • تعبیر خواب

   باسلام
   می تواند بسیار به خیر باشد و از جهتی نشان از نعمتی باشد که برای شما خوب است اما خیلی نه و باید ان را به دیگران دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. نصیری

  سلام
  من در شب تاسوعا خواب دیدم دوستم برام نذری قرمه سبزی آورده تعبیر چیست؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خوابی خیر است و در برخی تعابیر امده است که می تواند نشان از خیری باشد که به شما رسد که در اینده است. ممکن است حتی به واسطه ی ان شخص هم باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 6. زینب

  سلام من خواب دیدم که شوهرم یک بسته گوشت نذری میاره و من با خودم میگم اینو فردا قرمه سبزی درست میکنم و میذارمش تو یخچال دوباره شوهرم میره بیرون و یک دیگ قرمه سبزی میاره با خودش انقدر خوشحال میشم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند نشان از ان باشد که شما در اینده نه چندان دور از جانب کسی بی انتظار خیری دریافت کنید که بسیار خوب و خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 7. بهرامی

  باعرض سلام امروز خواب میدیدم به دستور رییسمون برای همکاران قورمه سبزی میپزم ولی انگشتم خون اومد وریخت تو خورشت به اطلاع رییس، رسوندم گفتند پخش کن خورشرو بره.ومن هم همین کار رو کردم. لطفا تعبییر بفرمایید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   دیدن خواب قورمه سبزی را در بالا به تعبیر رسانده اند و این خوابی که شما دیده اید ممکن است به این معنا باشد که شما در اینده به کاری نهاده شوید که پایانی خیر در ان نیست و به همین دلیل سعی کنید که بسیار در انتخاب هایتان دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 8. بهناز

  سلام من خواب دیدم چند غذا بود داخل مهمونی دیگ قرمه سبزی ریخت روم و سوختم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که ممکن است به این معنا باشد که برای شما در اینده نعمتی و رزقی رسد که برای شما آزاری به همراه دارد و ممکن است آن قدر که شما را خوشحال کند برای شما اذیت هم داشته باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 9. الینا

  باسلام
  من دیشب خواب دیدم ک داخل پارکینگ خونمون هستیم همون لحظه زن همسایمون یه دیگ قرمه سبزی نذری آورد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب قرمه سبزی نذری می تواند به این معنا باشد که شما در اینده به خیری که دیگری اندوخته است و به شما رسد خواهید رسد که بسیار خیراست.
   سربلندو پیروز باشید

 10. راضیه

  سلام وقت بخیر تو بخش مربوطه امکان ارسال پیام نبود
  من خواب دیدم عزرائیل با لباس سبز ولی خودش سیاه پشت سرم ایستاده تادیدمش جیغ زدم وجونم انگار گرفته شد تو همون حال به خدا گفتم غلط کردم برگردونن جبران کنم اول سبک بودم مثل روح بعد جونم بهم داده شد و من برگشتم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب دیدن عزرائیل تعابیر خواب بسیار متفاوت است و از این رو این خواب برای شما باید بر اساس تعبیر خواب عزرائیل تعبیر شود که به ان مراجعه کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 11. Shohreh

  سلام‌من خواب دیدم تو یه مسجد خیلی بزرگ دارن نذری قرمه سبزی میدن .همه ی خواهرا و بجه هاشونو مادرم و خودمم جمع شدن سر سفره داریم میخوریم.که برنجم تموم شد ولی خورشتم تو کاسه هنوز مونده بود.بی نهایت هم خوشمزه بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب قرمه سبزی به این صورت می تواند باشد که شما در اینده خیری و رزقی را ممکن است دریافت کنید که برای شما خیر باشد و ممکن است از طرفی به این صورت باشد که شما در اینده به خیری برسید ولی چیز دیگری را از دست دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 12. سارا

  سلام! خواب دبدم مادرم در خانه من قرمه سبزی نذری درست کرده ولی من حواسم نبود و سبزی درسته درسته و خرد نشده در ان ریخته بودم و خودم داشتم با تعجب نگاهش میکردم و در فکر این بودم که چطور باید سبزی ها را جدا کرده و سبزی خرد شده در ان بریزم ولی دد کل یه قورمه سبزی خوشگلی بود با سبزیهای خرد نشده.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اینخواب برای شما ممکن است به این تعبیر باشد که شما در اینده خیری را ممکن است که به شما رسد حیف و میل کنید و از این رو باید بسیار اگاه باشید که خدای ناکرده این اتفاق برای شما نیفتد.
   سربلند و پیروز باشید

 13. مهناز محمدی

  سلام پدرومادرم ب رحمت خدا رفتن خواب دیدم در منزل پدری هییت اومده بینهاااایت تعدادشون زیاد بود تو عالم خواب میگفتم چرا انقد زیادن این جمعیت تموم نمیشد قورمه سبزی پخش میکردیم غذا ب همه رسید یادمه ک اضافه هم اومد تعبییرش بهم بگین ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که ممکن است به این معنا باشد که خیری برای شما در ان است و این خواب برای شما خیر است و ممکن است به این معنا باشد که شما در اینده باید برای ایشان خیراتی دهید که به واسطه ی آن به خود شما هم خیری برسد که انشالله روح آن ها هم در ارامش باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 14. محمد

  سلام وقت بخیر
  با الان شد دومین باری که از خانواده ما قرمه سبزی به خانواده پدرم که رابطمون خوب نیس باهاشون داده میشه، این سری مادرم حالت نذری میخواس ببره براشون اما توی دوتا حالتشم خوردن اونارو ندیدم داخل خواب

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعیبر این خواب بدانید که نشان از ان می تواند داشته باشد که از شما خیری به ایشان رسد و این خواب برای شما خیر است و ممکن است مبین آن باشد که شما و ایشان به خیر و صلاح به صلح برسید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید