تعبیر خواب قورمه سبزی

دیدن قورمه سبزی در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن قورمه سبزی در خواب چیست؟

تعبیر خواب قورمه سبزی نذری

قورمه گوشت، نعمت یا پولی است مانده که دیگری اندوخته و ذخیره کرده ولی به شما که بیننده خواب هستید می رسد اما این نعمت پول ملال انگیز و دردسر آور است.

قورمه اگر گوشت خالی باشد نعمت و پول بی دردسر است.

اگر چربی داشته باشد دردسر آور است.

اگر شور و نمک سود باشد غم انگیز و ملال آور می باشد.

در اصطلاح قورمه گوشتی است نیم بریان که با چربی خود گوشت و نمک فراوان در خیک و کیسه می کنند و برای زمستان باقی می گذارند.

قورمه هر چه بیشتر چرب و نمک سود باشد دردسر و غم و اندوه آن بیشتر است.

اما قورمه سبزی نعمتی است تفنن آمیز و سرگرم کننده و شادی بخش. مثل مجانی به یک تور گردشی رفتن.

اگر در خواب ببینید که قورمه سبزی می خورید، به خصوص اگر این غذا را دوست داشته باشید، به چنین نعمتی می رسید.

قورمه سبزی چون آمیخته ای است از سبزی های معطر و مختلف و گوشت، نعمت تفنن آمیز تعبیر می شود به شرطی که ترش و شور نباشد.

همچنین بخوانید: تعبیر سبزی خوردن | طرز تهیه قورمه سبزی

☺ تعبیر خواب «قورمه سبزی» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «قورمه سبزی» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


12 دیدگاه

 1. الینا

  باسلام
  من دیشب خواب دیدم ک داخل پارکینگ خونمون هستیم همون لحظه زن همسایمون یه دیگ قرمه سبزی نذری آورد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب قرمه سبزی نذری می تواند به این معنا باشد که شما در اینده به خیری که دیگری اندوخته است و به شما رسد خواهید رسد که بسیار خیراست.
   سربلندو پیروز باشید

 2. راضیه

  سلام وقت بخیر تو بخش مربوطه امکان ارسال پیام نبود
  من خواب دیدم عزرائیل با لباس سبز ولی خودش سیاه پشت سرم ایستاده تادیدمش جیغ زدم وجونم انگار گرفته شد تو همون حال به خدا گفتم غلط کردم برگردونن جبران کنم اول سبک بودم مثل روح بعد جونم بهم داده شد و من برگشتم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب دیدن عزرائیل تعابیر خواب بسیار متفاوت است و از این رو این خواب برای شما باید بر اساس تعبیر خواب عزرائیل تعبیر شود که به ان مراجعه کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. Shohreh

  سلام‌من خواب دیدم تو یه مسجد خیلی بزرگ دارن نذری قرمه سبزی میدن .همه ی خواهرا و بجه هاشونو مادرم و خودمم جمع شدن سر سفره داریم میخوریم.که برنجم تموم شد ولی خورشتم تو کاسه هنوز مونده بود.بی نهایت هم خوشمزه بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب قرمه سبزی به این صورت می تواند باشد که شما در اینده خیری و رزقی را ممکن است دریافت کنید که برای شما خیر باشد و ممکن است از طرفی به این صورت باشد که شما در اینده به خیری برسید ولی چیز دیگری را از دست دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. سارا

  سلام! خواب دبدم مادرم در خانه من قرمه سبزی نذری درست کرده ولی من حواسم نبود و سبزی درسته درسته و خرد نشده در ان ریخته بودم و خودم داشتم با تعجب نگاهش میکردم و در فکر این بودم که چطور باید سبزی ها را جدا کرده و سبزی خرد شده در ان بریزم ولی دد کل یه قورمه سبزی خوشگلی بود با سبزیهای خرد نشده.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اینخواب برای شما ممکن است به این تعبیر باشد که شما در اینده خیری را ممکن است که به شما رسد حیف و میل کنید و از این رو باید بسیار اگاه باشید که خدای ناکرده این اتفاق برای شما نیفتد.
   سربلند و پیروز باشید

 5. مهناز محمدی

  سلام پدرومادرم ب رحمت خدا رفتن خواب دیدم در منزل پدری هییت اومده بینهاااایت تعدادشون زیاد بود تو عالم خواب میگفتم چرا انقد زیادن این جمعیت تموم نمیشد قورمه سبزی پخش میکردیم غذا ب همه رسید یادمه ک اضافه هم اومد تعبییرش بهم بگین ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که ممکن است به این معنا باشد که خیری برای شما در ان است و این خواب برای شما خیر است و ممکن است به این معنا باشد که شما در اینده باید برای ایشان خیراتی دهید که به واسطه ی آن به خود شما هم خیری برسد که انشالله روح آن ها هم در ارامش باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. محمد

  سلام وقت بخیر
  با الان شد دومین باری که از خانواده ما قرمه سبزی به خانواده پدرم که رابطمون خوب نیس باهاشون داده میشه، این سری مادرم حالت نذری میخواس ببره براشون اما توی دوتا حالتشم خوردن اونارو ندیدم داخل خواب

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعیبر این خواب بدانید که نشان از ان می تواند داشته باشد که از شما خیری به ایشان رسد و این خواب برای شما خیر است و ممکن است مبین آن باشد که شما و ایشان به خیر و صلاح به صلح برسید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید