مجله آلامتو

تعبیر خواب غذا

(63 رای, امتیاز میانگین: 3٫11 از 5)

تعبیر دیدن غذا در خواب چیست؟

غذا

غذا نعمت و خیرو برکت و روزی است ولی نوع و رنگ و طعم و مزه و مکان صرف آن در تعبیر تاثیر مثبت و منفی می گذارد که باید مورد توجه قرار بگیرد.

البته معبر هم این نکات را در نظر می گیرد ولی اگر خودتان خواستید تعبیر کنید و از این کتاب کمک بخواهید باید این جهات را به یاد داشته باشید من هم مختصرا توضیح می دهم: گفتم غذا به طور کلی نعمت و روزی است و خیر و خوبی ولی اگر غذائی که پیش روی داشته باشید بد رنگ و متعفن و بد بو باشد در شما کراهت پدید آورد تعبیر غذای سالم را ندارد و بیماری و رنجوری تعبیر می شود.

اگر از آن غذا بخورید شور باشد گرفتار ندامت یا خشم می شوید و اگر ترش باشد غم می آوردچنانچه تلخ باشد تلخ کامی و شکست است.

اگر غذایی که می خورید دارچین و فلفل داشته باشد همین تعبیر را دارد یعنی گرفتار تلخ کامی می شوید و چنانچه زردی زعفران و زردچوبه را تشخیص دهید غمگین می شوید. به کار گرفتن زعفران و زردچوبه اگر ندانید و به شما نگویند و زردی آن را نبینید مهم نیست و تعبیر بد ندارد.

محل صرف غذا هم اثر می گذارد. برای غذا تعابیر گفته شده قطعی است اما اگر در خواب دیدید که در بیابان سفره گسترده اید و غذا می خورید و از آن غذا خوشتان می آید در سفر مالی به دست می آورید. اگر محل صرف غذا در خانه یک دوست باشد در شهر یا محلی مشابه به پول می رسید که تامین دارید و احساس آرامش می کنید که این را البته خود بیننده بهتر می تواند تشخیص دهد.

اگر دیدید که در آشپزخانه غذا صرف می کنید به وسیله همسرتان پولی به دست می آورید. روی هم رفته دیدن غذا در خواب خوب است به شرطی که سالم و ماکول باشد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب میوه

تعبیر خواب «غذا» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «غذا» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

22 دیدگاه

 1. علیرضا در

  سلام خواب دیدم در مجلسی بودم مثل حسینیه بعد از اتمام غذا دادن و نشستیم غذا خوردن که قیمه بود و بعضی هام غذا را با خودشان بیرون می اما من نشستم چهار زانو و با دست راست شروع کردم به خوردن تعبیرش را می خواستم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر غذا نعمت و خیرو برکت و روزی است و این که شما همچنین خوابی دیده اید بسیار خیر و نیکو است و باید برای آن اهمیت قایل باشید و این خواب به این تعبیر کلی است که انشالله که ان مسیری که به شما نشان داده اند برای شما خیر و برکتی دارد اما هیچ گاه نباید فراموش کنید که سهمی که از رزق و روزی میگیرید فقط برای شما نیست و همیشه صدقه بدهید و به ان چه که شما را به ان رزق رسانده است شکر کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. با سلام من حدود نزدیک ساعت ۱ شب خواب دیدم که عموی مامانم واسه مراسم چندمین سالگرد خانومش مهمونی داده.موقغ غذا شد که دیگ و اوردن دیدم ران مرغ اما یهوو دیدم دست دایی و پسرعموی مامانم ماهی .تعبیرش چی میشه .

 3. علیرضا در

  سلام در خواب دیدم مرغ پخته ی زعفران شده ی ما را از وسط سفره یک گرگ آمد وبرداشت و رفت کنار در ورودی خانه خورد وکم کم گرگ کوچک شد و آرام سرش را گذاشت زمین

 4. سلام در خواب دیدم توی کوچه محله ای که زندگی می کردم نذری می دادن و من هرچه اسرار کردم به من ندادن گفتن نمی شه دوبار دوبار گرفت گفتم نگرفتم قبول نکردن من هم نفرین کردم به خانه رفتم دیدم همان سفره نذری در خانه من هم بدون اطلاع من پهن و انجا توی خونه خودم هم هر چه گفتم و خواستم از اون نذری به من ندادن

 5. عظیمی در

  سلام جاری من حامله هست و در خواب دیده ک ابگوشت پخته که روش روغن زیادی داره و رنگش قرمز قرمز هست بعد دیده که با شوهرش دوتایی دارن میخورن تعبیرش چیه؟؟

 6. سلام من مجرد هستم و یک برادر کوچکتر از خودم دارم، من تنها زندگی میکنم و برادرم همراه خانواده، در دو شهر مجزا، من ساعت 4 صبح خوابم برد و ساعت 7 صبح به بعد از خواب پاشدم، خواب دیدم برادرم اومده خونه من هوس کوکوسبزی کرده ولی من زیاد پول نداشتم براش اگر فلان رستوران نداشت براش یه غذای بهتر تهیه کنم خواب دیدم کل حسابم شده 16000 تومن، ولی توی خواب بهش نگفتم که من پول ندارم هرچی بخوای برات میخرم و خواستم خودجوش براش یک غذا بخرم که از خواب پریدم، خواستم بپرسم تعبیرش چیه، اصلا تعیبیری هم داره یا خیر؟ ممنون میشم، چون از خواب که پاشدم حس عذاب وجدان و غم داشتم

 7. یگانه در

  سلام من الان چند روزه پشت سر هم خواب می بینم که دارم با دستم غذا میخورم تمام اون غذا ها هم برنج که روش زعفران داره یا دارم شیرینی میخورم ولی نمیدونم تعبیر خوردن غذا با دست چی

 8. شکیلا در

  سلام مامانم خواب دیده زن عموم که تازه فوت شده داره مرغ رو بصورت درسته در روغن سرخ میکنه و به مامانم میگه واسه دختراش درست میکنه چون دوس دارن بچه هاا. میشه تعبیر این رو بفرمایین.
  ممنون

 9. رحیم ساکی در

  سلام خواب دیدم رفتم خانه مادرم خورشت قیمه نذری درست کرده بود خوردم وبعدهم به یک نفر هم غذا دادم مقداری انجا خورد وبقیشم باخودش برد وخواب دیدم پوست و کله وپاچه گاو در گوشه ای بود که اورا برای نذری قربانی کرده بودند بد هم گوسفند سفید درازی دیدم که میخواستند قربانیش کنند ممنون خواهشن تعبیرشو بهم بگید با تشکر

 10. Soheil ghorbani در

  با سلام خواب دیدم غذایی برای من آورده شد اما تا میخواستم دست هایم‌را بشویم فرد دیگری آمد و شروع کرد به خوردن غذایم ممنون میشم تعبیرش‌رو‌بگید

 11. من خواب دیدم مشغول رریختن غذای دست نخورده ب سطل زباله بودم. بعد از اینکه برنج های ظرف ریخته شد کف ظرف یه لایه کامل خرما چیده شده بود و اونارو هم کامل دور ریختم! سطل زباله هم در اشپزخونه بود خیلی بهم ریختم لطفا جوابمو بدید. ممنون

 12. فرزانه در

  من در خواب دیدم از سطلی در توالت که فقط جوجه و کباب داخلش بود غذا میخوردم

 13. مراذی در

  سلام من در خواب دیدم که در منزل مادر همسرم هستیم و سفره پهن شد و چند بشقاب قیمه که خیلی خوش رنگ و لعاب بود در سفره بود

 14. ستاره در

  سلام. خوابی دیده ام که اینجوری بود که از خواب بیدار شدم و رفتم طرف دستشویی درو که باز کردم یک گربه خیس توی روشویی نشسته بود از دیدنش فریاد کشیدم و گربه ترسید و فرار کرد . من برای مادرم توضیح دادم و ماددم گفت گربه خواهرته و دوباره که رفتم دستشویی دیدم یک گربه دیگه له همون حالت نشسته خیلی ترسیدم چدن این یکی گربه خواهرم بود که در واقعیت گم شده. دوباره داد زدم و با ترس گفتم این که چند ساله گم شده. بعد اومدم برای مادرم تعریف کردم این گربه بود یکدفعه چند تا بطری که از نصفه بریده شده بود شروع به حرکت کردن. من دیگه از ترس به مادرم چسبیده بودم و میگفتم دارم از ترس میمیرم. از جیغ و شدت طپش قلب از خواب پریدم ولی حتی توی بسدادی وهم برم داشته بود و طپش قلبم ادامه داشت. تعبیرش رو میخواستم.

 15. ستاره در

  سلام. من خواب دیدم که امتحان دارم اما در حین امتحان عمم برای همه یک میز حیلی بزرگ غذاهای خوش رنگ و لعاب و حوشمزه تدارک دیده. من برای خودم غدا کشیدم و ولی بشقاب از دستم افتاد و دقیقا چپه شد. اما دوستم فوری برام دوباره از همه غذا ها کشید. من خوردم و حیلی لذت بردم. عمه من کمی با من تازگیا در واقعیت مشکل داره اما توی خواب بینهایت مهربون بود با من و هی میگفت از این غدا و از اون یکی بحور

 16. مژگان در

  با سلام و تشکر من خواب دیدم به سالنی رفتم خواهر کسی که دوستش داشتم اونجا بود و انگار سخنرانی میکرد زیبا و خوش بیان بود… بعد دیدم کسی از بین جمع برای من دوتا بشقاب غذا اورد که داخلش مرغی زیبا تزیین شده و خیلی خوشبو خوشمزه بودن بمن گفت این غذا رو مادر کسی که دوستش داری برای تو آماده کرده و برات فرستاده… بعد ی تلفن بمن داد گفت ک اون آقا منتظر باهات حرف بزنه منم صدای ایشونو شنیدم و باهاش صحبت کردم و توی خواب خیلی دلتنگش شدم. تعبیر خوابم چی میشه؟

 17. سلام خواب دیدیم که دختر دایی غذا نذری میداد به مردم ولی غذاش نصف سوخته اس با گوجه و پیاز کبابی میزاشتیم تو کارتون و به مردم میدادیم مردم تو خونه دایی جمع بودن….

 18. فاطمه در

  سلام من خواب دیدم در یک محل همه جمع شدند وقتی دیدم غذایی به ظاهر خوشمزه و شیرین تقسیم میگردند من فقط یک قاشق از آن را خوردم بعدش دیدم گلویم شروع به خارش گرفت وقتی دست خود را در گلوی خود میکنم کرم های رنگی بسیار زیادی را میبینم کوشش میکنم با دستانم آنها را از گلوی خود بیرون کنم . خواهشا بگید تعبیرش چیست؟

 19. سلام.ممنون از مطالب خوبتون. من خواب دیدم که غذای نذری گرفته بودم ولی برادرم و خانومش اومدن خونمون و همه رو به اونا دادم تعبیر چی میشه ؟ ممنون میشم جوابمو بدید.

نظر خود را بیان کنید