تعبیر خواب فلفل

دیدن فلفل در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن فلفل در خواب چیست؟

فلفل Pepper

ديدن فلفل در خواب خوب نيست. غم و رنج و تلخ کامي و شکست است. چه خشک باشد و چه تر، چه در غذا پخته و آميخته باشيم و چه سبز آن را سر سفره بنهيم.

تعبير فلفل را در زمره چاشني ها و سس ها گفتيم به حرف س کلمه سس نگاه کنيد ولي اين در صورتي است که فلفل محور خواب ما باشد و اگر فلفل محور خواب و مهره اساسي رويا نباشد نبايستي به آن اهميت داد. فلفل قرمز بدتر است و شر و فساد و خونريزي همراه دارد.

تعبیر دیدن فلفل در خواب در کتب غربی

دیدن فلفل در خواب به معنی سود و پولی است که از طریق بلندپروازی بدست می آید.

خوردن فلفل در خواب ، نمادی از پولی است که شما ان را به سختی به دست می آورید و یا از شخص مهربانی دریافت می کنید.

دیدن و خوردن یک فلفل تازه در خواب نشان می دهد که موفقیت هایتان رو به افزایش خواهند بود و درامد شما به لطف عملکرد منحصر به فردتان روز به روز بیشتر خواهد شد.

خوردن ترشی فلفل سبز در رویاهایتان نشان می دهد که به دلایل مختلفی از پول خود استفاده خواهید کرد.

اگر در خواب دیدید که در حال جمع آوری فلفل هستید این خواب به شما نشان می دهد که به دلیل جاه طلبی در زندگی تجاری تان اتفاقات بدی در انتظار شما خواهد بود

دیدن فلفل سبز شکم پر در خواب نشان می دهد که با افرادی تجارت خواهید کرد که از خلق و خو و رفتارشان خوشتان نمی اید و در نتیجه این کار ، درامد زیادی را کسب خواهید کرد

دیدن فلفل خشک در خواب بر بر این امر دلالت دارد که چیزهای ارزشمند خود را به فروش خواهید رساند.

خرید فلفل در خواب نشان دهنده این امر است که در کارهایتان شکست خواهید خورد ، اما به زودی با سعی و تلاش بر مشکلات غلبه خواهید کرد.

فروش فلفل در خواب به شما نشان می دهد فردی که رابطه ی نزدیکی با او دارید در یک مسئله خانوادگی به شما کمک خواهد کرد

دیدن رب فلفل قرمز در خواب به روابط شما با اعضای خانوادهتان اشاره دارد.

دیدن فلفل تند در خواب نشان دهنده این است که خبرهای خوبی در انتظارتان می باشد. اگر در خواب، فلفل دلمه ای ببینید ، اتفاقات بدی برایتان پیش می اید اما به زودی بر روزهای بد غلبه خواهید کرد.

دیدن مزرعه فلفل در خواب نشان می دهد که به زودی به وسیله پس انداز خود صاحب خانه می شوید.

دیدن دانه فلفل در خواب نمادی از اختلاف با شریک زندگی است.

دیدن نهال فلفل در خواب نشان دهنده این است که یک سفر کاری خواهید داشت و به لطف این سفر ، درامد و سودتان افزایش پیدا خواهد کرد.

تعبیر خواب «فلفل» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «فلفل» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

17 دیدگاه

 1. اسماAsma در 1399/04/25در4:34 ب.ظ

  سلام. من خواب دیدیم به همراه خانواده ام با ماشین به جایی میرویم، در راه کنار جاده من یک درخت عناب دیدم که خیلی بلند نبود اما پر از عنابهای رسیده و براق بود با هیجان به مادرم گفتم، نگاه کن چه درخت عناب پرباری و کمی جلوتر در طرف دیگر جاده یک درخت فلفل که فلفل‌های بزرگ و قرمز رنگی داشت قرار گرفته بود اما فقط تعداد کمی از فلفل‌ها تازه بودند و بیشترشون مثل فلفلهای خشک شده ی درسته، از درخت آویزان بودند، از این فلفل های بزرگ که شیرین و قرمزرنگ هستند و بعد رسیدیم به محل مورد نظر و از ماشین پیاده شدیم. لطفا تعبیرشو بگید مرسی

  • یاسین صداقت در 1399/04/28در9:29 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب عناب به گفته معبرین نشان از خیر دارد و برای بیننده خواب به معنی روا شدن حاجت است و اینکه شما در اینده رویاهای خود را به واقعیت خواهید دید . و بسیار نیک است و دیدن فلفل هم به کفته مغبرین غربی نشان بر پولی است که از طریق بلند پروازی به دست خواهید اورد .
   سربلند و پیروز باشید .

 2. زهرا در 1399/04/06در7:34 ق.ظ

  سلام خواب دیدم یک درخت بزرگ فلفل دلمه بود همش سبز خیلی پرثمر بود جا نداشت از بس ثمرش زیاد بود نشانه چی.

  • یاسین صداقت در 1399/04/19در1:33 ب.ظ

   با سلام
   دوست عزیز این خواب نشان از ان دارد که مشکلاتی که در زندگی شما وجود دارد و یا اینکه دراینده برای شما به وجود خواهد امد از بین خواهند رفت و همانگونه که قبلا هم ذکر شده است دیدن این خواب در مجموع برای بیننده ی ان خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 3. سایه در 1399/02/29در1:26 ق.ظ

  خواب دیدم عشقم (شرح حال در واقعیت: هنوز نامزد نکردیم، و کلا رابطون بلاتکلیف هنوز) منو برد پیش یه ساختمون نیمه کاره گفت این خونمونه
  یکم دورافتاده بود ولی جای خوبی بود فقط پر از ساختمونای نیمه کاره که قرار بود زود ساخته بشن
  درِ مثلا خونمون سفید بود
  من با کلید در خونه رو باز کردم طبقه دوم بود ولی اون بالا پر از آدمهایی بود که در حال بازدید بودن از همون جا
  انگار که اون ساختمون یه مکانی بود که فقط درای خونه ها نصب و همه مردم همونجا داشتن فقط نگاه میکردن
  من تعجب کردم چون انتظار داشتم حداقل یه واحد مجزای خودمون رو ببینم…. انگاری همه هم از همون در خونمون رد میشدن و من خیلی حیران بودم
  یه خانمی دست بچشو گرفته بود نگام کرد و یه لبخند زد انگار که از تعجب من و اینکه من هیچی نمیدونم و خودش میدونه لبخند میزد

  • یاسین صداقت در 1399/03/07در9:09 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از این دارد که رابطه شما احتمالا هنوز برای ازدواج کامل نیست و شما در حال تلاس برای ساختن این رابطه هستید و اینکه که به زودی ان را سامان خواهید داد و اینکه مردم ار یک در رفت عبور کرده اند میتواند نشان ب این باشد که شما و شریک عاطفیتان هر دو به امر زندگی وفادار هستید و رابطه تان را بر پایه زندگی در اینده پایه ریزی خواهید کرد .
   سربلند و پیروز باشید .

 4. یلدا در 1399/02/13در11:37 ق.ظ

  خواب دیدم خاله ام داخل باغچه خونمون( البته توخواب خونمون خانه قدیمی ما بود که الان ساکن آن نیستیم) بوته بادمجان و بوته فلفل دلمه ای سبز کاشته بود . بعد خالم مهمان ما بود که موقع رفتن چنتا بادمجان و فلفل دلمه چید برا خودشون که با خودش ببره. من تو خواب از دیدن بادمجان و فلفل دلمه ای قرمز تو خواب خیلی ذوق کرده بودم چون قبلا بوته بادمجان و فلفل ندیده بودم. ولی نه به آنها دست زدم و نه چیدم و نه خوردم

  • یاسین صداقت در 1399/02/17در10:54 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر این خواب هم برای شما و هم برای ان شخص دیگر خیر است و به این معنا میتواندباشد که در تعبیر خواب امده است اگر در خواب، فلفل دلمه ای ببینید ، اتفاقات بدی برایتان پیش می اید اما به زودی بر روزهای بد غلبه خواهید کرد.
   درتعبیر خواب بادمجان هم امده است که به معنای انجام کاری از روی تعقل و منطق است و این خود به معنای این است که برای شما ایشان و ممکن است خود شما پیش اید که با تعقل و منطق بر ان غلبه خواهید کرد و پس از ان خیر می بینید.
   تعبیر خواب بادمجان آلامتو
   سربلند و پیروز باشید

 5. بنفشه در 1399/01/22در8:55 ق.ظ

  سلام ،ببخشید میخواستم بپرسم اگر دختر مطلقه خواب ببینید مراسم عقدش هست تعبیرش چی میشه ؟،چند نفر دیگه هم همین خواب رو دیدند ،با تشکر

  • یاسین صداقت در 1399/01/23در1:19 ب.ظ

   با سلام
   در تعابیر امده است که اگر زنی بیوه در خواب ببیند دوباره ازدواج کرده است به خیر و ثروتی دست خواهد یافت که لزوما پول نیست.
   تعبیر خواب ازدواج زن مطلقه آلامتو
   سربلند و پیروز باشید

   • بنفشه در 1399/01/23در10:51 ب.ظ

    تشکر از لطف شما

 6. بنفشه در 1399/01/22در8:50 ق.ظ

  سلام ،دیشب خواب دیدم مهمون دارم ،فامیلهای همسرم هستند ،میخواستم مرغ درست کنم همه چیز داشتم غیراز فلفل دلمه ،هرچی به پسرم میگفتم ،میگفت میرم میخرم، داشت ظهر میشد ،ظرف کثیف زیادی داشتم

  • یاسین صداقت در 1399/01/23در1:16 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر این خواب به این صورت خواهد بود که در کتب تعبیر خواب غربی امده است که فلفل دلمه نشان از تلاش برای اهداف بلند پروازانه ی فرد است و اینکه شما در خواب تقاضای ان را کرده اید و اما عملی نشده است میتواند به این تعبیر باشد که شما برای رسیدن به اهدافی که دارید خودتان انگونه که باید تلاش نمیکنید و به دگیران چشم دوخته اید که این سبب نرسیدن به اهدافتان و همان شرایطی که در خواب فرمایش کردید میشود.
   سربلند و پیروز باشید

 7. محسنی در 1399/01/07در6:47 ق.ظ

  سلام من خواب دیدم که مزرعه را همراه پدرم آبیاری میکردیم نوبت ما برای آبیاری تمام شد و مزرعه ما سیر آب شد به من به پدرم گفتم به عمو زنگ زن بیا آب مزرعه خودشو ببره بعد مادرم و عروس بزرگمون و برادر کوچکم آمدند چند تا میوه درسته دستشان بود که آنجا بکارند چند تاش یادم نیست ولی مادر م شلغم آورده بود ولی چون خراب بود انداخت آن ور عرسمون فلفل آورده بود آن سالم بود وکاشت خواهرم بهش گفت تو خانه میکاشتی مادرم و عروس خندیدن و گفتند محل اصلی رشد فلفل همین جاست حالا یادم نیست ولی مادرم یک نهال دیگش خراب بود ولی یکش سالم بود که کاشت در همین میان من و بابام راه جلو آب را به مزرعه بسته بودیم و آب به مزرعه عموم می‌رفت ولی بین راه یکم راه خراب بود و مقداری آب به مزرعه ما می‌رفت آنقدر که سر رفت و به مزرعه عموم آب رفت

  • یاسین صداقت در 1399/01/10در8:20 ق.ظ

   با سلام
   این خواب دارای دو تعبیر است .یکی از دیدگاه معبران شرقی که تعبیر فلفل را در خواب خوب نمیدانند و این خواب نمایانگر ان است که احتمالا شما و پدرتان تلاشی را انجام خواهید داد و به وسیله ی ان سعی بر رسیدن به هدفی مشخص دارید که در ان هدف نیز قطعا تمام حقوق دیگران را رعایت میکنید.اما پس از مدتی شخصی که میتواند مادرتان باشد خدای ناکرده و ی شخص دیگری این زحمات را بر باد میدهد و این خود دلیلی است تا شما اگاهی هرچه بیشتر خود را در تلاش هایتان حفظ کنیدو
   اما از نظز معبیرن غربی این خواب به معنای بر عکس است که شما تلاشی را به سختی به سرانجام خواهید رساند و مادرتان نیز د راین زمینه کمک کننده ی شماست.
   سربلند و پیروز باشید

 8. Fatima در 1397/07/21در11:13 ق.ظ

  چیدن فلفل دلمه ایی سبز چی هست؟
  همه رنگش بود اما من سبز چیدم و تو جیبم گذاشتم ازش هم نخوردم

  • یاسین صداقت در 1399/01/19در6:04 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر فلفل دلمه ای در خواب نشان از مالی است که از طریق بلند پروازی به دست میاورید
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید