تعبیر خواب فلفل

دیدن فلفل در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن فلفل در خواب چیست؟

تعبیر خواب فلفل

ديدن فلفل در خواب خوب نيست. غم و رنج و تلخ کامي و شکست است. چه خشک باشد و چه تر، چه در غذا پخته و آميخته باشيم و چه سبز آن را سر سفره بنهيم.

تعبير فلفل را در زمره چاشني ها و سس ها گفتيم به حرف س کلمه سس نگاه کنيد ولي اين در صورتي است که فلفل محور خواب ما باشد و اگر فلفل محور خواب و مهره اساسي رويا نباشد نبايستي به آن اهميت داد. فلفل قرمز بدتر است و شر و فساد و خونريزي همراه دارد.

تعبیر دیدن فلفل در خواب در کتب غربی

دیدن فلفل در خواب به معنی سود و پولی است که از طریق بلندپروازی بدست می آید.

خوردن فلفل در خواب ، نمادی از پولی است که شما ان را به سختی به دست می آورید و یا از شخص مهربانی دریافت می کنید.

دیدن و خوردن یک فلفل تازه در خواب نشان می دهد که موفقیت هایتان رو به افزایش خواهند بود و درامد شما به لطف عملکرد منحصر به فردتان روز به روز بیشتر خواهد شد.

خوردن ترشی فلفل سبز در رویاهایتان نشان می دهد که به دلایل مختلفی از پول خود استفاده خواهید کرد.

اگر در خواب دیدید که در حال جمع آوری فلفل هستید این خواب به شما نشان می دهد که به دلیل جاه طلبی در زندگی تجاری تان اتفاقات بدی در انتظار شما خواهد بود.

دیدن فلفل سبز شکم پر در خواب نشان می دهد که با افرادی تجارت خواهید کرد که از خلق و خو و رفتارشان خوشتان نمی اید و در نتیجه این کار ، درامد زیادی را کسب خواهید کرد.

دیدن فلفل خشک در خواب بر بر این امر دلالت دارد که چیزهای ارزشمند خود را به فروش خواهید رساند.

خرید فلفل در خواب نشان دهنده این امر است که در کارهایتان شکست خواهید خورد ، اما به زودی با سعی و تلاش بر مشکلات غلبه خواهید کرد.

فروش فلفل در خواب به شما نشان می دهد فردی که رابطه ی نزدیکی با او دارید در یک مسئله خانوادگی به شما کمک خواهد کرد

دیدن رب فلفل قرمز در خواب به روابط شما با اعضای خانوادهتان اشاره دارد.

دیدن فلفل تند در خواب نشان دهنده این است که خبرهای خوبی در انتظارتان می باشد. اگر در خواب، فلفل دلمه ای ببینید ، اتفاقات بدی برایتان پیش می اید اما به زودی بر روزهای بد غلبه خواهید کرد.

دیدن مزرعه فلفل در خواب نشان می دهد که به زودی به وسیله پس انداز خود صاحب خانه می شوید.

دیدن دانه فلفل در خواب نمادی از اختلاف با شریک زندگی است.

دیدن نهال فلفل در خواب نشان دهنده این است که یک سفر کاری خواهید داشت و به لطف این سفر ، درامد و سودتان افزایش پیدا خواهد کرد.

☺ تعبیر خواب «فلفل» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «فلفل» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


42 دیدگاه

 1. باران

  سلام
  من خواب دیدم ک با جاریم داشتیم دور میزدیم ک یکی از اقوام شوهرامونو دیدیم ک وقتی مارو دید ب جاریم ب سبد (از اینا ک باهاش نون میگیرن ابی ها ) فلفل دلمه ایی داد میگف واس باغ خودمونه ببره خونه ولی ب من نداد منم داشتم فکر میکردم چرا ب جاریم داده ولی ب من نداده

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب برای شما خیر است و برای ایشان نه و می تواند نشانی از ان باشد که در اینده به واسطه ی کسی برای ایشان مشکلاتی پیش بیاید و برای شما نه.
   سربلند و پیروز باشید

 2. علی

  باسلام خواب دیدم به همراه ه چند نفر از اقوام به پول فروانی که اسکناس های سبز رنگ خیلی فروانی بود دست پیدا کرده بودیم مقدارش زیاد بود بعد آن هارا نصف تسم کردیم نصف برای من نصف دیگری برای آن ها بعداز چند لحظه همه آن پولها به ترشی کلم سفید وفلفل دلمه تبدیل شد من احساس خیانت کردم وگفتم همین ها هم برای خودتان باشد۰۰۰

 3. علی

  باسلام خواب دیدم به همراه ه چند نفر از اقوام به پول فروانی که اسکناس های سبز رنگ خیلی فروانی بود دست پیدا کرده بودیم مقدارش زیاد بود بعد آن هارا نصف تسم کردیم نصف برای من نصف دیگری برای آن ها بعداز چند لحظه همه آن پولها به ترشی کلم سفید وفلفل دلمه تبدیل شد من احساس خیانت کردم وگفتم همین ها هم برای خودتان باشد

 4. شیوا

  سلام من باردارم و امشب تو خواب دیدم با پسرعمه ام که قهریم یه جایی هستیم و داریم قدم میزنیم و صحبت میکنیم خانوادم و فامیلا هم هستن ولی ما دو تا قدم میزنیم و همش درخت های بلند و قطور خیلی سرسبز هست و محصولشون فلفل دلمه ای های رنگی هستش، له پسر عمه ام میگم که عمه چقدر فلفل دلمه ای هاش پرباره برگشت گفت که مال تو هم اینطوری میشه ممکنه تعبیرشو بفرمایین؟

 5. سارا

  سلام
  من خواب دیدم مقداری خیار سبز و یک عدد فلفل دلمه ایی سبز میچینم و دخترعمو و یکی از دوستام پبشم هست و کمی پول هم مادرم بهم میدهد و از آنجا با دخترعمو و دوستم میرویم شیرینی فروشی و دختر عموم علی رغم اینکه من چیزی نمیخواستم بخرم یک لیوان آب میوه و یا دسر خوش مزه برام میخره . تعبیرش چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر اساس تعبیر خواب فلفل سبز که خیر نیست، این خواب می تواند نشان از ان باشد که در اینده برای شما مشکلاتی و سردی پیش بیاید اما در نهایت شیرین کام شوید و باید صبر پیشه کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. مهدی

  سلام خواب دیدم سه تا دونه فلفل دلمه ای سبز میخواستم بخرم وقتی روی ترازو گذاشتم خیلی گرون شد ومن داشتم همینطور با خودم فکر میکردم چرا انقدر گرونه من خیلی از فلفل دلمه ای خوشم نمیاد زیادم تو فکرش نبودم تعبیرش چیست

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اینکه در خواب ان را نخریده اید برای شما بهتر است و میتواند به معنای خیر باشد و از این رو نگران ان نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. سمیرا

  سلام من امروز ساعت ۵ تا ۶ خواب دیدم تو حیاط خونمون درخت گوجه سبز هست کلی میوه داره ولی کمی زرد وچرک شدن میرفتم بچینم چیدنشون نمیدیدم از زیر همون درخت از خاک نخود جمع کردم خوردم ودوتا فلفل دلمه سبز پیدا کردم درخت انار هم بود یدونه میوه داشت اونم سبز بود خواستم بچینم گفتم نرسیده نچیدم .
  ممنون میشم تعبیرشو بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در خوابی که دیده اید المان هایی وجود دارد که برای شما خیر نیست و از این رو در تعبیر خواب فلفل و تعبیر خواب نخود هردو باید بدایند که خیر نیست و حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 8. حدیث

  سلام خسته نباشید. ببخشید من خواستم تعبیرخوایمو بدونم. ته کوچه مون ی پلنگ با زنجیر بسته بودن. من و بابام و داداشم که داشتیم از کنارش میرفتیم. اون پلنگ حمله کرد داداشم و برد.
  بابام باهاش جنگید نجاتش داد. بعد خواهرم و بعد ی آقایرغریبه رو گاز گرفت ولی همه رو بابام نجات داد. پدرم ۱۱ ساله فوت شدن. خیلی کم خواب ما میاد‌. بعدش رفتیم تو ی خونه ناشناس پربود از فلفل دلمه ای و ی دونه هم به بود که بابام ی عالمه فلفل و اون یدونه به رو واسه من چید و گفت ببرم واسه خودم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما به این صورت می تواند تعبیر داشته باشد که شما در اینده با کسی به مشکلی بر خواهید خورد و باید از چیزی که پدرتان به جا گذاشته است کمک بگیرید و بدانید که ایشان در این موقعیت چگونه رفتار می کردند.
   فلفلی هم که در خواب دیده اید نشانه از همان رفع مشکل است.
   سربلندو پیروز باشید.

 9. Mahla

  سلام من.خواب دیدم که دارم برای پسری که در بیداری میشناسمش و منو دوست داره ولی من ندارم غذا اماده میکنم اومده خونمون و من داشتم تویه خواب براش فلفل دلمه ای سبز و تازه ای رو برش میزدم میزاشتم تو بشقابش که بخوره و همین طور گوجه فرنگی بشقابو گذاشتم جلوش که بخوره غذاشو تو بشقابش خیارم بود و اون اول خیارو خورد تو خواب یه پسر دیگم بود که نمیشناختم داشت به غذاش نگا میکرد انگار که دلش اون غذارو میخاست تعبیرش چی میتونه باشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب میتواند برای ایشان به معنای مشکلی باشد که به واسطه ی شما برای ایشان به وجود خواهد آمد و شما باید سعی بر آن کنید که خدای ناکرده برای کسی مشکلی به وجود نیاورید.
   سربلندو پیروز باشید.

 10. سلی

  سلام حواب دیدم یه گونی فلفل سبز از توی باغمون چیدم تعبیرش چیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب در تعبیر به این صورت آمده است که ممکن است در اینده نه چندان دور صاحب خانه شوید.
   سربلند و پیروز باشید.

 11. N z

  سلام وقت بخير

  خواب ديدم باغ سيب هاي قرمزرو ميبينم، سيبهاي خيلي بزرگ و تازه و آبدار
  بعد توي كوچه بازم ديدم ، دوتا درخت با سيبهاي درشت و قرمز و تازه ، درختشم پراز برگهاي سبز و پرطراوت بود

  وقتي رفتم كارم رو انجام دادم برگشتم كه از سيبها بكنم چيزي نديدم روي درختها، اما روي درخت سمت چپ خيابونه فلفل دلمه اي هاي سبز و تازه و بزرگ ديدم
  بيشتر كه دقت كردم بعضي شاخه ها با درخت ليمو ترش سبز و خيلي بزرگ قلمه زده شده بود كه همه قلمه ها هم ليمو داشتن و گرفته بودن.

  ممنون ميشم نظرتون رو بدونم
  من براي بارداري اقدام كردم برام خيره يا …

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب نشانی از خیری در حال تغییر برای شما دارد که انشالله اشاره ی به بزرگ شدن فرزندتان است و از این رو می توان گفت که انشالله که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 12. نگین

  خواب دیدم یه مزرعه داریم فلفل دلمه ایی سبز پره توش منو مامانم داریم جم میکنیم اونارو اینم بگم ک مزرعه واس خودمون بود و تعجب کرده بودم ازینک ایون همه فلفل دلمه ایی سبز دراومده بود همشونم با نظم کنار هم ردیفی در اومده بودن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما بسیار خیر است و در تعبیر خواب آمده است که می تواند به این معنا باشد در آینده به ملکی دست خواهید یافت.
   سربلند و پیروز باشید.

 13. سارین

  سلام خسته نباشید
  من خواب دیدم دختر خالم یه مشت فلفل دلمه ایی و فلفل سبز بزرگ شست اورد گفت بخورید
  میشه لطفا تعبیرشو بیان کنید ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما خیر نیست و در تعبیر آمده است که می تواند نشان از ان باشد که مشکلاتی برای شما پیش می آید که حل می شوند و باید بسیار در حل آن ها دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 14. Paria

  سلام خواب دیدیم یکی فلفل دلمه ای سبز یخ زده به من داد تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   باسلام
   باید بسیار در کسانی که در اطراف شما هستند دقیق باشید و بدانید که چه کسانی و چگونه برای شما دلسوزی می کنند که خدای ناکرده به مشکلی دچار نشوید.
   سربنلد و پیروز باشید.

 15. اسماAsma

  سلام. من خواب دیدیم به همراه خانواده ام با ماشین به جایی میرویم، در راه کنار جاده من یک درخت عناب دیدم که خیلی بلند نبود اما پر از عنابهای رسیده و براق بود با هیجان به مادرم گفتم، نگاه کن چه درخت عناب پرباری و کمی جلوتر در طرف دیگر جاده یک درخت فلفل که فلفل‌های بزرگ و قرمز رنگی داشت قرار گرفته بود اما فقط تعداد کمی از فلفل‌ها تازه بودند و بیشترشون مثل فلفلهای خشک شده ی درسته، از درخت آویزان بودند، از این فلفل های بزرگ که شیرین و قرمزرنگ هستند و بعد رسیدیم به محل مورد نظر و از ماشین پیاده شدیم. لطفا تعبیرشو بگید مرسی

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب عناب به گفته معبرین نشان از خیر دارد و برای بیننده خواب به معنی روا شدن حاجت است و اینکه شما در اینده رویاهای خود را به واقعیت خواهید دید . و بسیار نیک است و دیدن فلفل هم به کفته مغبرین غربی نشان بر پولی است که از طریق بلند پروازی به دست خواهید اورد .
   سربلند و پیروز باشید .

 16. زهرا

  سلام خواب دیدم یک درخت بزرگ فلفل دلمه بود همش سبز خیلی پرثمر بود جا نداشت از بس ثمرش زیاد بود نشانه چی.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دوست عزیز این خواب نشان از ان دارد که مشکلاتی که در زندگی شما وجود دارد و یا اینکه دراینده برای شما به وجود خواهد امد از بین خواهند رفت و همانگونه که قبلا هم ذکر شده است دیدن این خواب در مجموع برای بیننده ی ان خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 17. سایه

  خواب دیدم عشقم (شرح حال در واقعیت: هنوز نامزد نکردیم، و کلا رابطون بلاتکلیف هنوز) منو برد پیش یه ساختمون نیمه کاره گفت این خونمونه
  یکم دورافتاده بود ولی جای خوبی بود فقط پر از ساختمونای نیمه کاره که قرار بود زود ساخته بشن
  درِ مثلا خونمون سفید بود
  من با کلید در خونه رو باز کردم طبقه دوم بود ولی اون بالا پر از آدمهایی بود که در حال بازدید بودن از همون جا
  انگار که اون ساختمون یه مکانی بود که فقط درای خونه ها نصب و همه مردم همونجا داشتن فقط نگاه میکردن
  من تعجب کردم چون انتظار داشتم حداقل یه واحد مجزای خودمون رو ببینم…. انگاری همه هم از همون در خونمون رد میشدن و من خیلی حیران بودم
  یه خانمی دست بچشو گرفته بود نگام کرد و یه لبخند زد انگار که از تعجب من و اینکه من هیچی نمیدونم و خودش میدونه لبخند میزد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از این دارد که رابطه شما احتمالا هنوز برای ازدواج کامل نیست و شما در حال تلاس برای ساختن این رابطه هستید و اینکه که به زودی ان را سامان خواهید داد و اینکه مردم ار یک در رفت عبور کرده اند میتواند نشان ب این باشد که شما و شریک عاطفیتان هر دو به امر زندگی وفادار هستید و رابطه تان را بر پایه زندگی در اینده پایه ریزی خواهید کرد .
   سربلند و پیروز باشید .

 18. یلدا

  خواب دیدم خاله ام داخل باغچه خونمون( البته توخواب خونمون خانه قدیمی ما بود که الان ساکن آن نیستیم) بوته بادمجان و بوته فلفل دلمه ای سبز کاشته بود . بعد خالم مهمان ما بود که موقع رفتن چنتا بادمجان و فلفل دلمه چید برا خودشون که با خودش ببره. من تو خواب از دیدن بادمجان و فلفل دلمه ای قرمز تو خواب خیلی ذوق کرده بودم چون قبلا بوته بادمجان و فلفل ندیده بودم. ولی نه به آنها دست زدم و نه چیدم و نه خوردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب هم برای شما و هم برای ان شخص دیگر خیر است و به این معنا میتواندباشد که در تعبیر خواب امده است اگر در خواب، فلفل دلمه ای ببینید ، اتفاقات بدی برایتان پیش می اید اما به زودی بر روزهای بد غلبه خواهید کرد.
   درتعبیر خواب بادمجان هم امده است که به معنای انجام کاری از روی تعقل و منطق است و این خود به معنای این است که برای شما ایشان و ممکن است خود شما پیش اید که با تعقل و منطق بر ان غلبه خواهید کرد و پس از ان خیر می بینید.
   تعبیر خواب بادمجان آلامتو
   سربلند و پیروز باشید

 19. بنفشه

  سلام ،ببخشید میخواستم بپرسم اگر دختر مطلقه خواب ببینید مراسم عقدش هست تعبیرش چی میشه ؟،چند نفر دیگه هم همین خواب رو دیدند ،با تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر امده است که اگر زنی بیوه در خواب ببیند دوباره ازدواج کرده است به خیر و ثروتی دست خواهد یافت که لزوما پول نیست.
   تعبیر خواب ازدواج زن مطلقه آلامتو
   سربلند و پیروز باشید

   • بنفشه

    تشکر از لطف شما

 20. بنفشه

  سلام ،دیشب خواب دیدم مهمون دارم ،فامیلهای همسرم هستند ،میخواستم مرغ درست کنم همه چیز داشتم غیراز فلفل دلمه ،هرچی به پسرم میگفتم ،میگفت میرم میخرم، داشت ظهر میشد ،ظرف کثیف زیادی داشتم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب به این صورت خواهد بود که در کتب تعبیر خواب غربی امده است که فلفل دلمه نشان از تلاش برای اهداف بلند پروازانه ی فرد است و اینکه شما در خواب تقاضای ان را کرده اید و اما عملی نشده است میتواند به این تعبیر باشد که شما برای رسیدن به اهدافی که دارید خودتان انگونه که باید تلاش نمیکنید و به دگیران چشم دوخته اید که این سبب نرسیدن به اهدافتان و همان شرایطی که در خواب فرمایش کردید میشود.
   سربلند و پیروز باشید

 21. محسنی

  سلام من خواب دیدم که مزرعه را همراه پدرم آبیاری میکردیم نوبت ما برای آبیاری تمام شد و مزرعه ما سیر آب شد به من به پدرم گفتم به عمو زنگ زن بیا آب مزرعه خودشو ببره بعد مادرم و عروس بزرگمون و برادر کوچکم آمدند چند تا میوه درسته دستشان بود که آنجا بکارند چند تاش یادم نیست ولی مادر م شلغم آورده بود ولی چون خراب بود انداخت آن ور عرسمون فلفل آورده بود آن سالم بود وکاشت خواهرم بهش گفت تو خانه میکاشتی مادرم و عروس خندیدن و گفتند محل اصلی رشد فلفل همین جاست حالا یادم نیست ولی مادرم یک نهال دیگش خراب بود ولی یکش سالم بود که کاشت در همین میان من و بابام راه جلو آب را به مزرعه بسته بودیم و آب به مزرعه عموم می‌رفت ولی بین راه یکم راه خراب بود و مقداری آب به مزرعه ما می‌رفت آنقدر که سر رفت و به مزرعه عموم آب رفت

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب دارای دو تعبیر است .یکی از دیدگاه معبران شرقی که تعبیر فلفل را در خواب خوب نمیدانند و این خواب نمایانگر ان است که احتمالا شما و پدرتان تلاشی را انجام خواهید داد و به وسیله ی ان سعی بر رسیدن به هدفی مشخص دارید که در ان هدف نیز قطعا تمام حقوق دیگران را رعایت میکنید.اما پس از مدتی شخصی که میتواند مادرتان باشد خدای ناکرده و ی شخص دیگری این زحمات را بر باد میدهد و این خود دلیلی است تا شما اگاهی هرچه بیشتر خود را در تلاش هایتان حفظ کنیدو
   اما از نظز معبیرن غربی این خواب به معنای بر عکس است که شما تلاشی را به سختی به سرانجام خواهید رساند و مادرتان نیز د راین زمینه کمک کننده ی شماست.
   سربلند و پیروز باشید

 22. Fatima

  چیدن فلفل دلمه ایی سبز چی هست؟
  همه رنگش بود اما من سبز چیدم و تو جیبم گذاشتم ازش هم نخوردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر فلفل دلمه ای در خواب نشان از مالی است که از طریق بلند پروازی به دست میاورید
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید