تعبیر خواب پول

دیدن پول در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن پول در خواب چیست؟

تعبیر خواب پول money

پول در خواب خوب نيست همان قدر که به چشم عده اي در بيداري خوب است. در بيداري داشتن پول زياد هم موجب رفاه است و هم علتي براي نشان دادن تشخص و بزرگي اما در خواب درست عکس اين است و…

داشتن پول چه اندک و چه بسيار نشان ابتلا و گرفتاري از نوع کثيف آن است. پول خرد و سکه غم و غصه کوچک است از آن نوع که روزانه براي ما پيش مي آيد و چه بسا شب هنگام فراموش مي کنيم ولي پول به طور کلي نشان دهنده ناراحتي هائي است که پيش مي آيد و زندگي انسان را زشت و نامطلوب مي کند. در مورد مسکوک طلا به حرف (ط) کلمه طلا مراجعه کنيد. اينجا فقط سکه هاي رايج و اسکناس مورد نظر است که مجموعا پول مي شناسيم. چنان چه در خواب ببينيد که مقدار زيادي پول مقابل خود ريخته ايد و سرگرم شمارش آن هستيد خواب شما مي گويد که در آينده گرفتاري هائي براي شما پيش مي آيد. چنان چه از کسي پولي گرفتيد آن شخص براي شما دردسر درست مي کند و اگر خودتان به کسي پول داديد شما براي او ناراحتي هائي را به وجود مي آوريد که شايد خودتان هم نمي خواستيد. روي هم رفته پول و چرک و ابتلا و بد بختي است و اگر در کتاب هاي تعبير چيز ديگري جز اين نوشته شده باشد به نظر من درست نيست چون آن چه در اين کتاب آمده غير از نقل قول ها همه مبتني بر تجربه است. چه شخصي و چه تجربيات ديگران که موثق و معتمد هستند و بودند. براي مثال اين خواب را نقل مي کنم که نمونه خوبي براي اثبات نظر بالا است. دو نفر دوست قديمي يک ملک مشاع داشتند. اين باغ بزرگي بود که از يک ضلع به مزارع شهريار کرج متصل مي شد. موردي پيش آمد که يکي از دو رفيق قديمي و شريک ملکي که خويشاوندي هم داشتند تصمصم گرفت سهم خودش را بفروشد. خريدار حاظر نبود ملک مشاع را بخرد. در مورد تفکيک هم مشکلات ثبتي وجود داشت. قرار شد يکي از دو دوست صميمي سهم دوست ديگر را بخرد و بعد يک جا به خريدار سوم بفروشد. بر سر همين بين دو دوست و دو شريک و دو خويشاوند اختلاف افتاد و دعوا شد و کارشان به نزاع خانوادگي رسيد. شبي يکي از آن ها در خواب ديد که دوست و شريکش که حالا با هم قهر بودند و به خانه او آمده و يک صندوق پول آورده که فلاني بيا اين پول را بگير و سهم خودت را به من بده. صبح کسي که خواب ديده بود خواب خود را براي خانم آتيانوس تعريف کرد و تعبير خواست. او گفت (دوستت به تو تهمت مي زند و گرفتاري بزرگي براي تو به وجود مي آورد) سه روز بعد اتومبيل مسروقه را در مدخل باغي متعلق به همان مرد بيننده خواب يافتند و او را که صاحب باغ بود به اتهام سرقت اتومبيل و همه چيزهائي که در آن بوده بازداشت کردند. سه چهار ماه طول کشيد تا او توانست ثابت کند که دزد اتومبيل نيست و اصلا دزد نمي تواند باشد. در اين فاصله مجبور شد سهم باغش را هم به شريکش بفروشد. سال بعد که سرو صدا ها خوابيد و موضوع تقريبا فراموش شده بود آشکار شد که شريکش اين توطئه را ترتيب داده و به وسيله پسرش اتومبيلي را دزديده و در مدخل باغ او گذاشته بودند. هدف از نقل اين ماجرا اين است که بدانيم پول نشان ابتلا و گرفتاري است و تعبيري که خانم آتيانوس يوناني کرد چه قدر درست و دقيق بود.

تعبیر خواب «پول» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «پول» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

67 دیدگاه

 1. سلام
  خواب دیدم از مغازه ایی بستنی یا آبمیوه خرید میکنم پولش رو به دلار دادم اونم بقیه پول را به دلار داد با خودم میگفتم همه چی گرون شده !!!!!!!

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب بستنی نشان از خوبی است و به معنی رسیدن به آرزو و اینکه لذت های زود گذر هم بعضی معبران تعبیر نموده اند. و اینکه خواب شما نشان از افکار روزانه شما نشات گرفته است که این موضوع ذهن شما را درگیر کرده است.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. سلام من خواب دیدم یکنفر برام پول واریز کرده به حسابم بعدش بهم پی ام میده میگه برو واسه خودت چیزی بگیر تعبیرش چی میشه البته درست یادم نیست

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما می‌تواند خیر باشد و نشان از کمک یک دوست و یا فردی که از شرایط شما آگاه است.
   و نشان از خیر. دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. فرشته در

  سلام من های دیدم به کسی مثل فروشنده تراول ۵۰ هزار تومنی دادم و اون برای من باقی پول رو طوری حساب کرد ک انگار تراول ۵۰۰هزار تومانه .از طرفی تو ذهنم بود تراول ۵۰۰هزار نداریم اخه اما از طرفی هم خوشحال بودم که پول زیاد دارم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما خوب نیست و نشان ناراحتی دارد که خودتان آگاهانه آن را برای خود فراهم خواهید آورد پس حتما صدقه بدهید و بر رفتار و اعمالتان تمرکز داشته باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. Hasan bigdeli در

  سلام و خسته نباشید خدمت شما
  در خواب دیدم که مادرم با من تماس تلفنی گرفت و به من گفت که 1میلیون تومان به حساب من واریز کرده و من به او گفتم که چرا این کار را کردی و او گفت تو که خونه ما نمیایی اینو زدم تا خرج خودت کنی (من هم چون در واقعیت اجاره‌ام عقب افتاده)من هم گفتم خوبه اجازه خونه ام رو میدم
  (در واقعیت هم به خاطر بعضی مشکلات خانوادگی خانه مادرم نمیرم)
  ممنون از محبت شما

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر کدورت و ناراحتی است که بین شما و مادتان پیش امده است که ایشان برای رفع کدورت خیری به شما خواهند رساند و ایا ان را حل خواهند کرد و اینکه پول در خواب نشان بر خوبی نیست و اینکه ان را ندیده اید میتواند خیر باشد .
   سربلند و پیروز باشید .

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب پول شمردن در خواب خوب نیست و نشان بر این دارد که به دنبال غمی میرود و ان را برای خود می اورد . برای دفع بلا صدقه بدهید .
   سربلند و پیروز باشید .

 5. سلام پسرم دیشب خواب دبده که همراه من و پدرش توی یک اتوبان تاریک می رفتیم که کنار اتوبان کلی کیف سامسونت بوده ما میریم سراغ کیف ها و اونا را باز می کنیم توی یکی از اونا کلی طلا پیدا می کنیم وبر می داریم و توی یکی دیگش کلی دلار پیدا می کنیم اونا را هم بر می داریم.و بقیه کیف ها خالی بودند ما همراه طلا ودلارهایی که پیدا کردیم میریم خونه مادرم اونجا جریان را که به اونا میگیم مادرم وخواهرم هم از ما می خواند که ببریمشون اون جا شاید اونا هم دلار و طلا پیدا کنند

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   باید خدمت شما عرض کنم که دیدن این خواب نشان بر امیال و ارزوهای بیننده خواب است . و اینکه این خواب برای همه ما خوشایند است و اگر شما دچار مشکل مالی نیستید خوابتان قابل تعبیر است و اینکه طلا در خواب خیر است و نشان بر این است که کار و اکور کارتان به نتیجه خواهد رسید اما دلار که نشان بر پول دارد خوب نیست .و برای دفع بد بودن ان صدقه بدهید .
   سربلند و پیروز باشید

 6. مهرزاد در

  سلام
  خواب دیدم پسر کوچکم که فوت کرده یه کیسه دستشه و از توی کیسه ۳ بسته پول در آورد و داد بهم و گفت بده به برادرم .
  ممنون میشم تعبیرش رو بگید .

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما خیر است و اینکه پول در خواب نشان بر خوبی ندارد ولی میت هر هدیه به شما و یا هر کسی در خواب بدهد نشان بر خیر است که بر فرزند شما خیری خواهد رسید .. برای فرزند فوت شده خیرات هدیه بفرماید .
   سربلند و پیروز باشید .

 7. فاطمه رضایی در

  سلام خواب دیدم پدرم که فوت کرده اند برایم هشت یا نه تا آبمیوه با طعم های مختلف در بسته بندی های خیلی خاص و نقره ای آورده بودند و انگور بنفش و سبز و تمشک را واضح می دیدم . خواهرم گفت اینها چیه و پدرم گفتند اینها را برای فاطمه آوردم مال شما نیست . پدرم را به زمان میانسالی و آراسته می دیدم . از آن شب در کل احساس آرامش بیشتری دارم . این خواب را چند روز بعد از سالگردشان دیدم . تعبیرش چیست

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از این دارد که شما از جانب پدرتان خیری به شما خواهد رسید و اینکه شما پدرتان دعا های خیرش را برایتان در ان دنیا دارد و اینکه در خواب دیدن میت به شما هدیه بدهد بسیار نیک است و نشان بر خیری دارد که میتواند از هر جایی به شما برسد و اینکه انگور نشان بر مال و سلامتی دارد .
   سربلند و پیروز باشید .
   تعبیر خواب تمشک الامتو

 8. سلام.من در خواب دیدم که مقدار بسیار بسیار زیادی دلار جلوم هست.این تعبیرش چی هست

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما به گفته معبران داشتن پول چه اندک و چه بسيار نشان ابتلا و گرفتاري از نوع کثيف آن است. پول خرد و سکه غم و غصه کوچک است از آن نوع که روزانه براي ما پيش مي آيد و چه بسا شب هنگام فراموش مي کنيم ولي پول به طور کلي نشان دهنده ناراحتي هائي است که پيش مي آيد و زندگي انسان را زشت و نامطلوب مي کند.
   سربلند و پیروز باشید .

 9. با سلام خواب دیدم پیرمردی نیازمند از همه درخواست کمک می‌کرد ولی کسی پولی بهش نمی‌داد وقتی به من رسید حس کردم دهانش کمی بو میداد خواستم بهش آدامس بدم گفتم ناراحت میشه و بهش دو تا 500 تومانی دادم او هم کتاب فالی را باز کرد و من دیدم متن شعر در مورد غم بابا بود او سعی داشت صفحه فالو عوض کنه ولی من اجازه ندادم و همینطور اشکهام روی میز می‌ریخت. ممنونم از لطف شما

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از این دارد که شما فردی دل رح هستید و به اطرافیانتان توجه خاصی دارید و اینکه بسیار متوجه هستید که دل کسی را نرنجانید و اینکه اگر پدرتان در قید حیات هستند بیشتر مراقبشان باشد و اینکه اگر نیستن برای ارامش روح ایشان فاتحه هدیه دهید و اینکه تعبیر دیگر به این شکل است که شما در حاضر حس میکنید شخصی از شما حمایت نمیکند و تنها هستید و احساس تنهایی دارید که انشالله رفع خواهد شد .
   سربلند و پیروز باشید .

 10. حسین کرمی در

  سلام خواب دیدم از یه منطقه ای آب داره میاد مثه رودخانه سیل یا همچین چیزی مقداری چوب کنار زدم اسکناس دوتومنی بود و بعد پول بیشتری با خودم برداشتم و اومدم تعبیرش رو نمیدونم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب پول به تنهایی نشان از غم و ناراحتی است که زود از بین می‌رود و ماندگاری ندارد ولی اینکه شما آن را در آب روشن یافته باشید نشان بدی ندارد و پیدا کردن آنها در آب زلال بهتر است و اینکه ناراحتی را بر شما کمتر می‌کند و بر شما خیر و نیکی روا پیدا می‌کند و اینکه مقدار پول هم در خواب مهم است اگر کم باشد ناراحتی کمتر است.صدقه بدهید رفع بلا شود. انشالله
   سربلند و پیروز باشید.

 11. اشور علي در

  مادر در خواب ديده كه دختر عمويم كه يك سال پيش فوت شدن به خانه ما مي ايد و گويا ناراحت و دلشوره داره و در حال گفتگو با من به من مقداري پول ميدهد و مادرم ازش ميخواهد كه بماند ولي او ميگويد كه كار دارد و ديرم شده و بايد برود . معنيش چي ميشه ؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما می‌تواند بر این معنی باشد که از طرف فرد فوت شده به شما خیری می‌رسد که شما را خوشحال می‌کند و یا از جایی که فکرش را نمی‌کنید و برای آرامش روحشان خیراتی هدیه بفرمایید.
   سربلند و پیروز باشید.

 12. فاطمه رضایی در

  سلام خواب عجیبی دیدم که هیچکس تعبیر درستی درباره آن نداشت . خواب دیدم در آینه به دندانهایم نگاه می کردم که دیدم دندانهای ردیف بالا سمت راست از دندان جلو تا عقب آیت الکرسی به رنگ زعفران روی آنها نوشته شده است . تعبیرش چیست .

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب به چند المان مروبط می شود که یکی از ان ها دندان است.در تعابیر خواب امده ایت که تعبیر دندان به منای نزدیکان است و دیگری زعفران است که در خواب به معنای انچ است که برای ان تلاش میکنید.
   و دیگری هم آیه الکرسی است که همیشه خیر و نیکو است و این خواب در مجموع خوابی خیر و نیکو است و می توان ان را به این شکل تعبیر کرد که در احتمالا اینده ی نه چندان دور صلاح کاری از نزدیکانتان به دست شما خواهد افتاد که شما با توکل ه خدا و تلاش خیلی زیاد از ان گذر خواهید کرد و بعد از ان شما در چشم خاواده بسیار مهم تر و قویتر خواهید بود.
   تعبیر خواب زعفران آلامتو
   تعبیر خواب آیه الکرسی الامتو
   سربلند و پیروز باشید

 13. فاطمه رضایی در

  سلام من خواب دیدم رفتم بانکی که حساب دارم و متصدی بانک یک چک سیاه رنگ که مبلغ 8 میلیارد تومان به رنگ طلایی نوشته شده بود را به من داد و گفت فقط در مورد 1/900 از چک اجازه داشتن به حساب بریزند و برای بقیه خودم باید تصمیم بگیرم . فیش مبلغ 1/900 سفید و معمولی بود که دست متصدی بانک بود و چک سیاه و طلایی دست خودم بود . تعبیرش چی میشه ؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب چک به گفته انلی بیتون : اگر در خواب چکی را دریافت کردید نشان از این است
   که از عهده کارهای خود به درستی بر می ایید. ورنگهای طلایی در خواب رنگ درخشش است که انشالله در کارهایتان میدرخشید
   سربلند و پیروز باشید

 14. سلاام همسرم خواب ديده كه به خاله پدرش كه فوت شده بايد پولي بدهد ، مبلغ ١٠٠٠ تومن و داره پول و ميشمره ولي از خواب ميپره . (همسرم اين خاله پدرشون رو در زماني كه زنده بودن يك بار از مرگ نجات دادن.) ساعت خواب هم ٨/٩ صبح بود

  • یاسین صداقت در

   با سلام تعبیرخواب شمردن پول درخواب نیکو نیست و خیراتی بر ان شخص فوت شده برسانید.
   سربلند و پیروز باشید .

 15. علی شهرتی در

  سلام
  من خواب دیدم که یه باغ خریدیم توش دوتا صندوق پول هست و یکیش درش بازه و یکیش بسته من کنجکاو میشم که بدونم توی صندوق چی هست سه چهار روز روی صندوق کار میکنم که درش رو باز کنم بعد سه چهار روز موفق میشم درش رو که باز کردم توش پره تراول بود پول هارو میریزم تو قاب نان ور میدارم میرم از اونجا اولش میرم یه ماشین شاسی بلند میخرم خونه میخرم مغازه میخرم هر چی دلم میخواد میخرم.خلاصه جاتون خالی خیلی حال میداد از خواب که یهو پریدم دیدم دارم خفه میشم اب گلوم پریده بود گلوم دو ساعت سرفه کردم درست شد حالا این تعبیرش چیه استاد؟

 16. الیاس در

  سلام وقت بخیر ..خواب دیدم به اتفاق دوتا از دخترهای فامیل ویه پسر مشغول صحبت بودیم بیرون از خونه که یکدفعه …زنی پیش ما اومد و به ما پول تعارف کردن .. که یکی از دخترها گرفت ..ده هزار تا پنج هزار تومن.وبا اسرار به پسر هم که مشغول احتمالا درست کردن وسیله ای بود…مثل موتور…داد..و بعد از ان هرچه اسرار کرد دختر دومی پول را نگرفت مدام میگفت دلم برای ان زن میسوزد .. که من چون فرصت را به خیال خودم خوب میدیدم پیشدستی کردم و گفتم بده به من و خواستم پنچاه هزار تومنی هایی که در دست داشت را بکشم از دستش که ان زن پولش را محکم گرفت و ده هزار تومنی یا فقط یک پنجاه تومنی بهم تعارف کرد که من با تمع دسته پول پنجاهی که در دستش بود را محکم گرفته بودم و سعی میکردم متقاعدش کنم کع انها را به من بدهد…..که توی این بکش مکش ها گوشه های پول ها پاره شد…خلاصه در اخر راضی شد پولها رو رها کرد من هم نشمردمو کردم تو جیبم …همین موقع زن که داشت از ما دور میشد گفت یه روزی ازت میگیرم …با لحنی که یعنی یه روزی بهم پس بده….و اون پولی هم که به پسر داده بود پسر به من داد که باز یک پنجاه هزار تومنی بود…..صبح زود بود که این خواب و دیدم… …اتفاقا باید نقل کنم که در شب گذشته یکی از دوستان قدیمی که زن هم هست را بعد از مدتی دیدم …واز ان دختر دومی که پول از ان زن نگرفت چند وقت پیش من مطالبه وامی که به اون تعلق گرفته بود رو کردم….قرار بود از همون پسر توی خواب کمک بگیرم با بت ضامن..ممنون میشم راهنماییم کنید…ایا برای وام اقدام کنم یا از ان دوست قدیمی دوری کنم یا نه؟؟؟؟؟خیر باشه ان شاءالله.الهی امین

 17. فاطمه در

  خواب دیدم پدر بزرگ برادرم به من مقداری پول دادع که بریزم تو کارتم تعبیرش چیه لطفا بفرستید به ایمیلم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   به گفته امام صادق پول در خواب نشان از براوردن حاجات و خواسته است .
   سربلند و پیروز باشید .

 18. خواب دیدم بابام که تاجر هست چنتا تراول پنجاهی دستش بود از مشتری گرفته بود من پولارو برداشتم بهشون نگا کردمو گفتم بابا اینا تقلبی هست که بهت دادن.تعبیرش چی میشه؟؟

 19. سلام خواب دیدم ک مقدار زیادی اسکناس مدرسه بمن و همسرم داد و در خواب من وهمسرم هم کلاسی بودیم همسرم قصد داشت پول را برای پدرش خرج کند ولی من میگفتم ن برای خودم است شاید ب پدرم بدهم و مدرسه در قبال اگر ادرار داشته باشم و ادرار کنیم از پولم کم میکرد ولی من با پولی همسرم این کار را کردم و تمام پولش دست من بود و باز ب خودش دادم. ممنون میشم تعبیر خوابمو ب ایمیلم ارسال کنین تشکر

 20. بهزاد عباسی در

  سلام در خواب ساعت ۱۱ صبح دیدم جلوی دستگاه عابر بانک پول میخواستم بگیرم … دستگاه یهو کلی پول تراول و اسکناس بهم میداد که نمی‌دونستم چه جوری تو جیبهام پولها رو جا بدم با کلی کارت بانکی ملت و من فقط جمع میکردم
  …این دومین بار است این مدل خواب رو میبینم لطفاً به ایمیل من تعبیر را ارسال فرمایید
  بهزاد

 21. سلام ،من خواب دیدم ک مادرم ب داخل اتاق آمد وبلوز شلوار مرا بایک لباس ماکسی بلند تعویض کرد ،و بعد پدرم آمد ،اسکناس ۱۰۰۰تومنی بر سرم ریخت ب طوری ک داخل اتاق پر از پول شد ،یعنی چه ؟

 22. سلام من خواب دیدم ک ی ردیف پول ریخته زمین منم همشونو جم کردم ب اخرش ک رسیدم ی نامه گذاشته بودن نامه رو باز کردم ولی سر درنیوردم ازش فق نوشته البته ی کلماتی بودن یادم نیس درهم بودن مث این ت-م-ن-د.خواهش میکنم تعبیرش کنین واسم

 23. خواب دیدم که لای قرآن که آن جا یک بسته پول کم و بسته دوم پول زیاد در یک صفحه از قرآن دیدم که کسی میگوید آن را ببر و رنگشان به حالت پول های هزاری به چشم خورد و گفت آنرا ببند منظورش قرآن بود که خود به خود بسته شد. با تشکر لطفاً هر چه زود تر جواب تعبیر خوابم را به ایمیلم ارسال کنید.

 24. حاتمي در

  سلام تعبيرتون اصلا خوب نيس خود خدا هم ميگه بگين ايشالا خير ولي شما از بس نوشته بوديد كه صددرصد موجب منفيش همه را ميگيره و به بد تعبير ميشه

 25. مژگان در

  سلام ممنون بابت سات خوبتون
  من خواب دیدم که ته چمدونم چند تا اسکناس بود.لباسامو که برداشتم از توی چمدون ته چمدون زیر لباسام چندتا اسکناس دیدم.میخواستم بدونم چه تعبیری داره؟
  اگه امکان داشت به ایمیلم بفرستید
  با تشکر

 26. سلام
  خواب دیدم شوهرم بهم ۸۰تومن پول داده برای شادباش عروسی دختر دایی بدم بهشون پول تو پاکت بود تا از پاکت دراوردم کنارم ی رود بود ک ی سرش میرسید ب فاضلاب ی ۱۰ تومنی افتاد اونجا تعبیرش چی میتونه باشه؟؟؟؟

 27. محبوبه در

  خواب ديدم كه برادر بزگم برايم پول كاغدي ميدهد يعني پول خورد ني

 28. بهرام اسماعیلی در

  یکی در خواب دیده که من دارم پول (اسکناس) جمع میکنم بین مردم از من سوال میکنند این پول را میخواهی چکار در جواب میگم که برای نظر کردن برای فلان شیخ و مرجع دین لطف کنید تعبیر این خواب را برایم بنویسید قبلا از لطف شما سپاسگذارم؟

 29. پانته ا در

  مادرم خواب دیده که مادر بزرگم که فوت شده به من و مادرم پول میدهد به مادرم پنجاه هزار تومان و به من دو هزار تومان تعبیرش چیست

 30. سلام برتویی که می توانی شاهکاری از خلقت خداوند باشی ….دعوت از شما عزیزان برای پیوستن در تجارت پرسود و قانونی و شرعی وبا درآمد بالا ومادام العمر (( Network Marketing )) مجموعه بزرگ ACE TEAM BIZ شما همان چیزی که دنبالش بودید پیدا کردید… با پیوستن و عضویت در شرکت کاملا معتبر وقانونی BIZ نه تنها میتوانید از محصولات کیفی وخاص موجوددرسایت شرکت یا فروشگاههای بزرگBIZ در تهران وسایر شهرهای ایران مایحتاج زندگی خودرا تامین نمائید بلکه میتوانید از پلن سوددهی که در شرکت BIZ به جهت خرید و عضویت شما وزیرمجموعه شما نیز بهرمند شوید.
  مراحل ثبت نام :1- وارد سایت شرکت به آدرس bizmlm.ir/register شوید.
  2- درمحل نام کاربر معرف aceasnad68 کد کاربر معرف91378971 را تایب نمائید .
  3- بعد اتمام ثبت نام با مراجعه به پنل فروشگاه مرکزی مایحتاج خودرااز آنجا به صورت اینترنی خرید کنید
  4- چنانچه از خرید وکار در این شرکت رضایت داشتید میتوانید به سایر اقوام ودوستان خود نیز این شرکت را معرفی نمائید وآنها را با نام کاربری وکد کاربری خودتان ثبت نام نمائید و آنها هم همین کاررا با سایر دوستان خود واقوام خود انجام دهند تا بدین وسیله سازمان کاری شما فعال شود و به امید خدا وند رزاق علاوه بر رفع وتهیه مایحتاج مصرفی زندگی خودتان از خرید زیرگروه های خودتان نیز از شرکت بیز بابت خرید ماهانه پورسانت عالی دریافت نمائید. موفق باشید %

 31. سلام.خواب دیدم پدرم که تازه فوت شدن از ما میخواستند مجلس قران برایش بگیریم ولی این بار به او پول بدهیم.برادرم گفت من 30تومن میدهم.من هم گفتم 2تومان.البته پولی درمیان نبود ولی قول دادیم.تعبیرش چیست.ممنونم

 32. نازنین در

  خواب دیدم که عشقم واسم عروسک فرستاده،تو یه جا مدادی که فرستاده بود تعداد زیادی تراول پنجاه تومنی و صد تومنی بود با یه دفترچه خاطرات….تعبیرش چی میتونه باشه؟لطفا بگید

 33. سلام
  خواب دیدم خانواده ام ( همسر و فرزند نوجوانم ) مقداری اسکناس و تراول داخل پاکت گذاشته اند.
  نمیدونم بابت برگشت از سفر بود یا قبل از سفر..
  در هر حال داشتم محتویات اون چند پاکت رو دسته بندی میکردم.

 34. باسلام.خواب دیدم مادرم مقدار زیادی تراول چک بمن داد ولی من قهر کرده و پولارو همونجا رها کردم.لطفا تعبیرش را برایم ایمیل کنید.با تشکر.

 35. خواب دیدم خالم پول اندکی بدون آنکه بخواهم در لباسم گذاشت و من از دیدن مقدار کمش تعجب کردم

 36. فاطمه در

  درخواب ديدم دخترم كه فوت كرده ازطرف پدرش يك چك بادوبرگه به من دادومن يك ١٠٠٠٠هزار تومانى به دخترم دادم تابه مدرسه برود

 37. یه مدت قبل یه نفر کلاهبرداری کرد،از منم یه مقدار پول پیشش هست،امروز خواب دیدم که تو بازار اونو دیدم،اول خواست بره یه نفر با خودش گذاشته بود بعنوان محافظ.اون نفر جلو اومد من ساکت شدم،وقتی حرکت کردن من همون یارو رو قسم دادم برگشت ،همه پولو به دلار تبدیل کرده بود،750 دلار بهم داد،باهاش صحبت کردم که برو خودتو معرفی کن و بخاطر بعضیا خودتو تو دردسر ننداز.خواستم بدونم تعبیرش چیه؟لطفا روی ایمیلم جوابو بفرستین.با کمال تشکر

 38. مهدی اکبری در

  خواب دیده شده از پدربزرگم که بتازگی مرده و پنج روز از مرگش میگذره: مشغول شمردن اسکناس هست مادر من یمقدارشو برمیداره و میگه پدر اینابرا من و پدربزرگم میگه بزارین اول بشمارمشون خواستم تعبیرش بدونم مرسی هرجا رفتم نتونستم تعبیرش دربیارم

 39. سمیرا در

  خواب دیدم شخصی به خانه ما امده و بابته طلبی که از اشناهای ما داشته چند تراول 50 تومانی از صندوق صدقات خانه ما یرداشت ولی من ان ها را پس گرفتم و دباره داخل صندوق صدقات انداختم تعبیر این خواب چبست

 40. نازنین شبانه در

  من خواب دیدم که عمو کارت عابر بانک اش به من داد 500هزار تومان پول بگیرم برای دادن به معلمی که میخواهد خصوصی تدریس کنند .درهمین خواب بودم نشه بقیه انرا ببینم که پول گرفتم از عابر بانک یانه

  ممنون میشم جواب برام ایمیل کنید

 41. مبینا در

  من خواب دیدم کسی میخواد پول به من بده ولی قبول نمیکردم تعبیرش چیه؟

 42. مرجان در

  خواب ديدم يه چوب جادويي دارم كه هر چى ميخوام با اون چوب بدست ميارم كه اون چوب و زدم به لبه قفسه كمد واون جا پر شد از اسكناسهاى نو بعد زدم يه ماشين خوشگل اومد تعبيرش چيه

 43. رحمان در

  سلام،خواب دیدم مقداری اسکناس در دست داشتم که از دستم توی جوی اب ریخت ولی من تونستم پول ها رو از اب بگیرم.لطفا برام تعبیرش کنید

 44. خواب دیدم سکه های 100و200 را از روی سر عروس وداماد جمعکرده ام.تعبیرش چی میشه؟

نظر خود را بیان کنید