مجله آلامتو

تعبیر خواب طلا

دیدن طلا در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن طلا در خواب چیست؟

تعبیر خواب طلا

دیدن طلا در خواب برای مردان رنج و اندوه است و برای زنان نیکو است.

تعبیر دیدن طلا در خواب
اگر مردی در خواب ببیند که مقداری طلا یافته یا در جیب و کیف خویش دارد به مقدار حجمی آن طلا ( نه به ارزش آن ) مالش از بین می رود و زیان می بیند.
نوشته اند اگر کسی در خواب ببیند طلا یافته و جسمی زرین پیدا کرده مجبور به پرداخت دیه می شود یا تاوان می دهد.
نفایس الفنون تصریح می کند که اگر بیننده خواب ببیند طلا می ریزد دلیل آفت و هلاکاست و اگر ببیند طلا به امانت می دهد آن کس که امانت می گیرد به او خیانت می کند طلا شنیدن سخن مکروه است.
مرحوم مجلسی نوشته اگر کسی سکه طلا به خواب ببیند که به او می دهند به ریاست می رسد و چنانچه ببیند گم کرده از بیماری شفا می یابد.

ابن سیرین می گوید اگر کسی دید که زر می گدازد بر زبان مردم می افتد

اگر ببیند که طلا به خانه می برد مال می یابد و ثروتمند می شود. اگر ببیند طلا می خورد مال خویش را هزینه می کند یا هدر می دهد.

هر جنسی و جسمی که از طلا ساخته شده باشد برای مردان خوب نیست و در خواب زنان نیکو است.
اگر کسی در خواب زرگری ببیند با مردی دروغ گو و لاف زن بر خورد می کند.

همچنین ببینید: تعبیر خواب جواهرات

تعبیر خواب «طلا» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «طلا» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

29 دیدگاه

 1. رضاعقیلی در

  خواهرم خواب دید که شش عدد دستبندطلا خریده واخونده به مادرم گفته هریکی یکیشو بزاره زیر فرش.ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کننم که بر اساس گفته ی معبران تعبیر خواب فرش به معنای ابرو و حیثیت بیننده ی خواب است و خریدن دستنبند طلا به معنای ان است که با همسرش و یا ان کسی که دوستش دارد روابطش به مقدار ان طلا حسنه خواهد شد و این خود خیر است.
   و بدانید که در این خواب نه تنها اشاره ای به همسر و یار ایشان شده است بلکه وعده ای برای بزرگ شدن در نزد مردم هم به ایشان داده شده است.
   سربلند و پیروز باشید

 2. سلام.
  ببخشید من خواب دیدم ک طلایی ک گم کردم روپیداش میکنم.ک غیر از طلای خودم طلای دیگه ای هم باهاش بود

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب داشتن طلا برای زنان بسیار خیر است و به معنای بهره مندی از نعمت و خیری است که در راه شماست و در این خواب هم میتواند به این معنا باشد که شما در اینده ی نه چندان دور چیزی را از دست خواهید داد ولی در فاصله ی بسیار کوتاهی به خیری بسیار بیشتر از ان دست خواهید یافت.
   سربلند و پیروز باشید

  • با سلام
   بنده دو شب پیش در خواب دیدم که لنگه گوشواره زن دایی خود را بر روی زمین پیدا کردم، باز امشب هم ،همان خواب را دیدم که لنگه گوشواره طلا دیدم که با گوشواره قبل فرق داشت و نگین قرمز داشت، و با خوشحالی دایی خود را با خبر کردم
   « گوشواره شب قبل و گوشواره جدید را در کنار هم گذاشتم ،خواب جدید ادامه خواب قبل بود»

   • یاسین صداقت در

    با سلام
    تعبیر این خواب به این صورت میتواند باشد که در تعابیر امده است که در تعابیر امده است که برای مرد خیر نیست امااین خواب چون اشاره ای به شخص دیگری داشته است میتواند برای شما نشان از ان باشد که ممکن است از ایشان خیری دریافت کنید که به اندازه ی خواب اول باشد.
    ولی باز هم در خواب دوم نشان از ضرری برای شما دارد که به واسطه ی ان خیر به شما خواهد رسید
    از این رو بسیار اگاه باشید
    سربلند و پیروز باشید

 3. سلام من باردارم و خواب دیدم در یک میهمانی خانوادگی و در جمع اقوام دستبندطلای زیبا با نگین های سبز به دست دارم و اقوام در حال تماشای آن هستند و من دارم بهشون نشونش میدم، تعبیرش چیست؟ ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب دستبند برای زنان امده است که به معنا و تعبیر شوهر است و برای شما ممکن است به این تعبیر باشد که همسرتان کاری انجام خواهد داد که باعث افتخار شما خواهد شد و این خود بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید
   تعبیر خواب دستبند آلامتو

 4. سلام خواب دیدم شوهرم به من قندان طلا هدیه داده و من روی آن نماز می‌خوانم بعد یک خانم به من گفت من پول ندارم قندان را بده من روی آن دعا بخوانم و آن را از من دزدید و من نمازم شکستم تا دنبال آن بروم تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   الگوی اصلی این خواب طلا است و باید بدانید که درخواب طلا برای زنان سراسر خیر است و موفقیت.
   تعبیر این خواب به این شکل میتواند باشد که شما چیزی را دریافت خواهید کرد که احتمالا به وسیله آن سستی در دین برای شما به وجود می‌آورد پس آگاه باشید اگر خیری به شما رسید حلال باشد. و گول افراد زبان باز را نخورید. که خودای ناکرده ایمانتان خدشه دار شود.
   سربلند و پیروز باشید

 5. سلام ،در خواب من و دوستم باهم بودیم،که یک سینی طلایی از آسمان افتاد و من زودتر از دوستم در هوا اونو گرفتم و با هم بردیم پیش مادرم که اشک در چشمانش بود و مثل اینکه گریه کرده بود ،مادر گفت که ای طلا نیست و با دست قسمتی را کج کرد ومن ازش گرفتم و عصبانی شدم ک با دست می خواستم درستش کنم چون می دانستم که طلاست ،می خواستم دوستم نفهمه،و سینی که ورداشته بود و ازش گرفتمو بدروغ می گفتم می خوام قاپش کنم.
  باتشکر

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب پیدا کردن طلا برای زن نشان از دولت و مال و اینکه همانطور آسمان در واقعیت منشا از رحمت است در خواب هم اگر بر خواب بیننده نشانی از خیر ببارد و یا بیفتد بسیار نیکو است. و و باعث شاد شدن دل شما می‌شود انشالله..واینکه طلا برای زنان در خواب بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 6. سلام من خواب دیدم دست همسرم انگوی زیاد واسش خریدم ولی دستشم پر خون بود نشانه چیست

 7. با سلام
  اگر خواب ببینیم مردی رو که دوست داشتیم
  گوشواره طلا دارد و دستبند و النگو به دستش تعبیرش چی میشه
  ممنون

 8. فاطمه در

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم دتبند طلام از یه سمت تکه تکه شده بود و من با نگرانی خورده هاشو از رو زمین جمع میکردم
  هرچی جمع میردم هی ادامه داشت
  البته دستبند از دستم پاره نشده بود چون از یه سمتش خورد شده بود
  مرسی

 9. مهرآذین در

  باسلام من در خواب دیدم که به زیارت امام رضا(ع) رفته بودم که دم در حرم دو تا النگو و یک دستبند (طلا)جلوی پای من افتاد.ممنون میشم تعبیرش رو بگید

 10. سلام
  درساعت 7/55 دقیقه صبح فروردین 97 خواب دیدم
  تو باغی نشستم وقتی سرم را به سمت چپ چرخاندم
  چند علامت کنج و زیرعلامت چند نقطه علامت گذاشته شده هست
  بعد تو همان فاصله دیدم یه گوشه از آن خاک که مشخص بود گنج سنگینی هست سکه های طلا بزرگی هست بلا فاصله چند سکه برداشتم به نیت اینکه اگر کسی دید چند سکه برداشته باشم به طرف خانه رفتم تا گونی برای بردن سکه بیارم که از خواب بیدار شدم
  ممنون میشم برای تعبیرش کمک کنید

 11. خواب دیدم شوهرم برام چند تا النگو طلا آورد .بعد مادر شوهرم که فوت کرده یکی از اون النگو ها رو ازم گرفت و شکوند.

 12. خواب دیدم که کسی انگشتر طلام رو میبره و به جایه اون بهم بدلیش رو میده و دفعه بعد خواب دیذم که کسی گردن بند طلامو میخواد ببره ولی من نمیزارم ممنون میشم پاسخ بدید

 13. من خواب دیدم یه مشت سکه طلا و سنگ های سرخ و زرد براق پیدا کردم وطلاها رو دادمش به دیگران وسنگها رو خودم گرفتم .لطفا تعبیرش رو بگید .

 14. حمیده در

  سلام من خواب دیدم مامانم سه تا سینه ریز طلا شکل قلب که یکیش کوچیک تر و با گوشوارش بود و یه جفت گوشواره طلا سفید یا نقره که توپی شکل بود بهم هدیه داد میخوام تعبیرشو بدونم ممنون

 15. مهران در

  یه مرد خواب میدید که جایی تو کوه بود که طلا داشترفت طلا با سنگ و خاک قاطی بود جمع کرد و برد پیش یه نفر اونم ابش کرد طلا هارو جدا کرد ازش خرید

 16. باسلام, تعبیر خواب دختر مجردی که قسط فروش طلا و جواهراتشو دارن و برای فروش اونها خودش حضور نداره و اطرافیانش به این کار دخترراضی نیستن یا بی تفاوتن

 17. اگر زنی خواب ببیند یک مدال پیدا کرده که روی آن عکس حضرت عیسی است ودنبال صاحب طلا میگردد تعبیرش چیست

نظر خود را بیان کنید