تعبیر خواب طلا

دیدن طلا در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن طلا در خواب چیست؟

تعبیر خواب طلا

دیدن طلا در خواب برای مردان رنج و اندوه است و برای زنان نیکو است.

تعبیر دیدن یا پیدا کردن طلا در خواب
اگر مردی در خواب ببیند که مقداری طلا یافته یا در جیب و کیف خویش دارد به مقدار حجمی آن طلا ( نه به ارزش آن ) مالش از بین می رود و زیان می بیند.
نوشته اند اگر کسی در خواب ببیند طلا یافته و جسمی زرین پیدا کرده مجبور به پرداخت دیه می شود یا تاوان می دهد.
نفایس الفنون تصریح می کند که اگر بیننده خواب ببیند طلا می ریزد دلیل آفت و هلاکاست و اگر ببیند طلا به امانت می دهد آن کس که امانت می گیرد به او خیانت می کند طلا شنیدن سخن مکروه است.
مرحوم مجلسی نوشته اگر کسی سکه طلا به خواب ببیند که به او می دهند به ریاست می رسد و چنانچه ببیند گم کرده از بیماری شفا می یابد.
ابن سیرین می گوید اگر کسی دید که زر می گدازد بر زبان مردم می افتد

اگر ببیند که طلا به خانه می برد مال می یابد و ثروتمند می شود. اگر ببیند طلا می خورد مال خویش را هزینه می کند یا هدر می دهد.

هر جنسی و جسمی که از طلا ساخته شده باشد برای مردان خوب نیست و در خواب زنان نیکو است.
اگر کسی در خواب زرگری ببیند با مردی دروغ گو و لاف زن بر خورد می کند.

دیدن انگشتر طلا در خواب

امام صادق (ع) می‌فرمایند: تعبیر خواب انگشتر طلا خوب می‌باشد.

تعبیرگری می‌گوید:

 • دیدن انگشتر طلا در خواب برای مردان رسیدن به سختی و ناراحتی و ارتکاب به کاری حرام تعبیر شده است. اگر مردی خواب ببیند که انگشتر طلا دارد، احتمالا ضرر مالی خواهد دید.
  اگر مردی خواب ببیند که از زرگر انگشتر طلا می خرد، مردی لاف زن و دروغ گو قصد فریب او و گول زدن او را دارد.
 • اگر مردی خواب ببیند که به او انگشتر طلا دادند، از کسی سخنی مکروه خواهد شنید. اگر مردی خواب ببیند که انگشتر طلای خود را پیش کسی به امانت می گذارد، آن کس که انگشتر را به امانت گرفته است، در بیداری به او خیانت می کند و یا سخن ناروایی بین آنان رد و بدل خواهد شد.
 • پیدا کردن انگشتر طلا در خواب برای زنان، رسیدن به موفقیت و شادکامی است. اگر زنی خواب ببیند که شوهر او به او انگشتر طلا داد، مورد احترام او واقع می شود و به عزت و شادی می رسد.
 • اگر دختری خواب ببیند که برای او انگشتر طلا خریدند، شوهر می کند و شوهر او موجب سربلندی و افتخار او خواهد شد.
  اگر مردی خواب ببیند که انگشتر طلا پیدا کرد، با کاری مواجه می شود که به ضرر اوست.

تعبیرخواب گوشواره طلا

اگر مردی در خواب بیند گوشواره طلا برای همسر خویش خریده و به خانه آورده تا به او هدیه کند از همان زن صاحب دختر می شود.

اگر در خواب بیند گوشواره گران بهایی برای همسرش خریده که طلا نیست اما گران بهاست صاحب پسر می شود. زیرا گوشواره به این ترتیب فرزند است که آویزه گوش والدین می شود و طلایی آن دختر است.


همچنین ببینید: تعبیر خواب جواهرات

☺ تعبیر خواب «طلا» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «طلا» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


73 دیدگاه

 1. عبدالحسیب عطائی

  بعد از ظهر خاب بودم ودر خواب دیدم مقدار زیادی طلا را ازته رمین در حانه خود پیدا کردم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   انشالله که برای شما خوابی خیر است و در تعابیر خواب برای این خواب امده است که می تواند نشان از پیدا کردن چیزی خوب باشد و لزوما این چیز پول و یا چیزی مادی نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 2. شاهی

  خواب دیدم بعد مدتها رفتم عروسی،و ۲ تا النگوی طرح دار تازه دستم کرده بودم،و به هرکدوم از فامیل ها ک می‌رسیدیم میرفتم از پشت چشمشو میگرفتم با کلی شادی و خنده اطرافیان ازش میخاستن حدس بزنه که من کیم،بعد که رفتم نشستم دیدم النگو هام شکسته و هر تیکه از طرح هاش یه جایی افتاده،برگشتم تو همون مکان هایی که توقف کردم،تیکه های النگوهای میگشتمو به راحتی پیدا میکردم،اما چون زیاد بود،تصمیم گرفتم با جارو برقی انجام بدم،وقتی مهمونا میخاستن برن،جارو برقی رو برداشتم شروع به کشیدن کردم،اما در کمال تعجب در حین کشیدن جارو برقی،هی طلا پیدا میکردم،کلییییییییی طلا از اون مجلس پیدا شد،سرویس طلا،گوشواره ،زنجیر،و….،همشو ریختم تو یه ساک بزرگ ،در حین پیدا کردن،هی با وجدان خودمم درگیر بودم که آیا اعلام کنم یا نه،بعد کلی درگیری،اعلام میکردم به مهمونا ک طلا پیدا کردم هرکی نشونشون بده میدم بهش،همین حرف باعث شد همه فهمیدن که من کلیییی طلا پیدا کردم،داشتیم میرفتیم خونه که دیدم مامانم هم چندتا النگو پیدا کرده،تو رله دیدیم دوست آشنا مرداشون هیبت قصد دزدی طلای ما ،حمله می‌میکردنو میخواستن بگیرن طلاهامونو،حالت حسادت داشتن که چرا اینا این همه طلا پیدا کردن و ما نکردیم پس باید به ماهم بدن،منو مامان باهاشون درگیر شدیم اما نتونستن ازمون بگیرین و اومدیم خونه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   برای زنان در خواب طلا بسیار نیکو است و می تواند نشان از ان باشد که شما را در اینده موقعیتی دست دهد که بدون اختیار شما چیزی از شما برود و به جای ان ده ها برابر جای گیرد و از این رو بسیار خیر است و باید همیشه توکل کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. مریم

  سلام
  خواب دیدم طلا را یجا گزاشتم و دزد اونو برداشته و بعد خود همون دزد بهم برکردونده

  لطفا تعبیرش چی می‌تونه باشه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب طلا و دزد می تواند نشان از ان باشد که برای شما در اینده از دوستی که مدت هاست او را ندیده اید چیزی رسد که خیر است و از این رو این خواب را به فال نیک بگیرید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. حسن

  خانم صداقت چرا میگید پیدا کردن طلا برای مردان خوب نیست …سال گذشته خواب دیدم که با کلنگ به یک سنگی بزرگ میکوبم..بعد سنگ از وسط شکسته شد و از وسط سنگ طلا پیدا شد…واین کاملا تو زندگی من رخ داد و تو یک سال از بی پولی به ثروت رسیدم …

  • تعبیر خواب

   با سلام
   تعبیر هایی که در اینجا برای شما گذاشته می شود اشاراتی از تعابیر خواب مطرح بوده است که بر اساس خواب شما به آن اشاره شده است و این بهمعنای درست بودن آن نیست و به همین دلیل ممکن است هر کسی خوابی ببیند که به شکل دیگری تعبیر شود.
   سربلند و پیروز باشید

 5. میلاد

  سلام پسر هستم و مادرم خواب دیده رفتیم جایی وسیله ای پیاده کنیم ک مادرم یک انگشتر سنگین طلا پیدا کرده
  تعبیرش چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب پیدا کردن طلا می تواند بر این مبنا باشد که شما چیزی با ارزش در زندگی به دست خواهید اورد که می تواند هر چیزی باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 6. یلدا

  سلام خوبید. من تو خواب دیدم دو تا گوشواره اندازه کوچک و بچه گانه طلا ی زرد که جفت نبود ینی یک لنگه اش یه مدلی پیدا کردم یک لنگه اش طرح دیگه بود .اما مال بچه بود اندازه اش کوچولو بود مثلا برا بچه ۵ یا۶ ساله.. که توی خواب از یه جا پیداکردم.حتی حس کردم که اون بچه رو تو خواب دیدم.که داشت راهشو میرفت .فکرکردم حتما گوشواره اون هست که افتاده باخودم گفتم خب گناه نیست که پیداکردم خدا بهم داده. بعد تو خواب خوشحال شدم باخودم گفتم میبرم میفروشم به پول هم نیازدارم وخرجش میکنم.تروخدا زود تعبیرشو بگین.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای زنان بسیار به خیر امده است و از این رو امده است که اگر زنان در خواب طلا یابند به خیر در واقعیت انجامد و از این رو بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 7. فرشاد

  خواب دیدم در یک جای کهنه هستم و مار و عقرب در آنجا پیدا می‌شود و مار با خود جواهرات دارد میخواهم دست بزنم مار دور می‌شود.
  منتظر پاسخ شما هستم عزیز دل

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر دارد و اینکه و اینکه دشمن با ضررش از شما دور شده است بهتر است و نیک در این است چون طلا برای مرد خوب نیست.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. زینب

  سلام زنداداشم خواب دید مادرم طلا خریده تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن طلا برای زن نیک است و نشان بر خیر و منفعت دارد و اینکه مالی که به او می‌رسد.
   سربلند و پیروز باشید.

 9. سحر

  سلام من خواب دیدم تو حرم امام رضا هستم و یه کیسه پر از طلا پیدا کردم و پس از گشتن زیاد محل اشیا گمشده رو پیدا کردم و طلا ها رو به خادمین دادم که به صاحبشون برسونن. لطفا اگه میشه تعبیر خواب منو بگید ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما به سبب مراد دلتان به آن امام عزیز متوسل خواهید شد و اینکه در حاجت روایتان شما به اطرافیانتان خیر خواهید رساند و اینکه طلا پیدا کردن نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 10. فاطمه

  من خواب دیدم دو عدد النگویی که قبلا فروختم تو دستم بوده ولی به علت شستشوی زیاد با مواد خرد شد وریخت وقتی خواستم جمع کنم مامانم گفت نیازی نیست دیگه بدرد نمیخوره
  تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب دستبند نشان از از شوهر است برای زن و اینکه اگر متاهل هستید می‌تواند نشان بر اختلاف باشد. صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 11. الهه .ثبور

  سلام .من خواب دیدم روی زمین خود به خود هی طلا پیدا میشه و من جمعش میکنم .تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر و برکتی است که به دست خواهید آورد که نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 12. یاس

  شوهرم خواب دیده رفتیم طلا بخریم اما تو راه باهم دعوامون میشه و هر کدوممون تنها میریم طلا بخریم .من میرم یه سینه ریز بزرگ میخرم از روی چادر میندازم گردنم و وارد هر مغازه ای میشم که طلا بخرم همه مغازه دارا به احترامم بلند میشن و میگن طلا های ما در شان شما نیست و به درد شما نمیخوره ،تو همین فاصله همسرمم هم وارد مغازه ای میشن تا طلا بگیرن اما دلشون نمیاد بدون من بخرن وبرام گریه میکنن .برام دست تکون میدن که برم پیششون که میبینن همراه من داداش و زن داداشش هستن و منو بردن پیش همسرم و خودشون رفتن منو همسرمم رفتیم تا طلای مورد نظر ایشون رو بخریم
  میشه تعبیرشو بدونم
  ممنون میشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر دوستی و صمیمیتی است که بین شما و همسرتان ببیشتر خواهد شد و اینکه شما به وسیله عملتان در نزد مردم محترم خواهید شدو مقام و مرتبه بالایی پیداخواهیدکرد که بسیار نیک است و اینکه همسرتان از دیدن این وضعیت شما بسیار خورسند خواهند شد و گریه در خواب نشان بر شادی در بیداری است و شما و همسرتان در پی کار که خیر در ان است با هم همفکر و هم نظر خواهید شد و به نتیجه مطلوب خواهید رسید.
   سربلند و پیروز باشید.

 13. زهرا

  با سلام و خسته نباشید
  من خواب دیدم در گوشه یه باغچه ای در خیابان، چند تا انگشتر و ساعت زنانه پیدا کردم
  در خواب احساس کردم که توسط کسی دزدیده شده اند و آنها در آنجا پنهان کرده اند که بعد در فرصت مناسب بیایند و ببرند
  من سعی می کردم دنبال صاحبان اصلی انگشتر و ساعت ها بگردم تا اونها رو به صاحبانشان‌بر گردانم
  البته قبل از اینکه موفق به انجام اینکار بشم از خواب بیدار شدم
  اگر بفرمایید تعبیر این خواب چیست، ممنون میشوم
  با سپاس

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این امر است که شما خیری دریافت خواهید کرد که به وسیله عمل خودتان برایتان نیک است و دوس دارید آن را با دیگران هم تقسیم کنید اما تا آنجایی که می‌توانید از سود و منفعت آن با دیگران صحبت نکنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 14. Alireza

  سلام
  من خواب دیدم در حال رفتن با دوستم به خانه ام هستم بعد یک نفر یک سکه پرتاپ کرد و سکه رفت پیش کلی طلا افتاد و طلا ها را با دوستم تقسیم کردم
  ممنون میشم تعبیرش بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب طلا برای مرد خوب نیست و نشان از خوبی ندارد و به این صورت است که شما و دوستتان در امری منفی شریک هستید پس مراقب اعمال خود باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 15. نگار

  سلام
  خواب دیدم که یه جایی هستم نمیدونم مهمون داشتیم یا مهمون بودیم من هم با چادر بودم میخواستیم اونجا رو ترک کنیم رفتم وسایلم رو جمع کنم یه انگشتر طلا که خیلی سال بود داشتم ولی دوسال پیش بخاطر موضوعی فروختم اونرو دیدم ولی وقتی از اونجا دور شدیم , دیگه داخل وسایلم نبود من هم چون دوستش داشتم خیلی ناراحت شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر احساس شما نسبت به آن انگشتر است و نبود آن شما را ناراحت کرده و نا و آگاهتان آن را برای شما دلداری داده است و نمی‌تواند تعبیر خاصی داشته باشد. سربلند و پیروز باشید.

 16. سارا

  با سلام بنده باردار هستم، مادربزرگم قبل از اذان صبح مرا خواب دیده اند که گردنبندی طلا در گردن دارم، تعبیرش چیست؟ با تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب گردنبند امده است که به معنای رزق و روزی است که در قبال انجام وظیفه ای به شما داده خواهد شد ودر این خواب هم برای شما به همین صورت است و نشان از خیر دارد و بسیار خواب خوبی است و ممکن است نشان از فرزند شما باشد که شما در ازای بارداری و قبول زحمت او به خیری دست خواهید یافت.
   سربلند و پیروز باشید

 17. سعیده

  نزدیکای صبح خواب دیدم همسرم یکسری طلا داره و خوشحال هستش ولی نمیدونم پیدا کرده بود یا بهش داده بودن ولی خیلی طلا داشت.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب طلا امده است که به این معنا ممکن است باشد که ایشان را خوشحالی سبب خواهد شد که زودگذر است و این خواب برای ایشان و شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 18. زهره

  باسلام من همسرم فوت شده در خواب دیدم که امده وبه من کم محلی میکنه منم هرچی طلا بود که زیاد هم بود در کیفی ریختم تا همراه خود ببرم تعبیرش چی

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب در تعابیر خواب به این صورت امده است که ممکن است به این تعبیر باشد که شما در ذهن خود از ایشان گلگی از گذشته دارید که ددر این خواب به این صورت برای شما ممکن است دیده شده باشد و بدانید که این موضوع اگر در ناخوداگاه شما باشد شما از ان بی خبر خخواهید بود و دلیلی بر ان است که ان را ندانید.
   طلا هم در خواب نشان از چیز هایی است که برای ما خیر هستند اما بسیار زودگذر و مقطعی خواهند بود وممکن است در این خواب این اشاره برای شما باشد که این دلخوری از ان بابت است.
   سربلند وپیروز باشید

 19. فرید

  اولی خواب دیدم که زیز خاکی پیدا کردم که روش اعداد میخی نوشته شده و با دستم روشون پاک می کردم به رنگ قرمز؟
  دومی موقع خواب نزدیکای صبح بود داشتم ایات قران می خوندم(اذان)همراه اذان صبح بود؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب گنج به گفته آنلی بیتون:
   یافتن گنج در خواب، علامت آن است که ناگهان به ثروتی دست خواهید یافت.گم کردن گنج در خواب، علامت آن است که دوستان شما را ترک خواهند کرد.و اینکه خواندن قرآن نشان بر نیکی است و به معنی خیر برکت برای شما.
   سربلند و پیروز باشید.

 20. سارا

  با سلام من باردارم و خواب دیدم در یک میهمانی خانوادگی و در جمع اقوام دستبند طلای زیبایی با نگین های سبز به دست دارم و در حال نگاه کردن و لذت بردن از آن بودم و اقوام نیز در حال تماشای آن بودند و توجهشان به آن بود، تعبیرش چیست؟ ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما بسیار خیر است و به این تعبیر در تعابیر خواب امده است که شما کاری انجام خواهید داد که سبب خواهد شد تحسین دیگران را هم بر انگیزید و این بسیار خوب است و بدانید که این کار بستگی به هرچیزی میتواند داشته باشد و برای شما بسیار خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 21. Aty

  سلام خواب دیدم مادر بزرگم یک مهمانی بزرگ دارن و مامان و خالم دارن کمک میکنن ولی کارا عقبه و مهمونها میخوان بیان و من کمک کردم کارها افتاد روی غلتک و سریع انجام شد بعد مامانم گفت میخوام بهت یک چیز خوب بدم نذر کردم ببرم مسجد بدم اومدم موقع اذان بود رفت و من دیدم برگشت و بهم یک پسته از جنس طلا که زیبا بود داد تعبیرش چی هست لطفا
  در ضمن دیشب نه پریشبش خداب دیدم با مامانم مامان یکی از اقوام دید تو مکانی که بودیم بهم گفت راستی اینا امشب مراسم دارن ولی ادرسشون یادم نیست برم دنبالش ببینم ادرسشون کجاس منم دنبال مامان رفتم دیدم یک مخوطه خیلی بزرگ سفره غذا و اش و… مردم خوردن اخراشه دو تا سینی شیرینی بود من از یکی از شیرینیا خوردم و رفتم یک دری بود شبیه در ای حرم و خادماش رفتم گفتم منم میخوام یک سطل اش و یک سری چیز دیگه به من دادن و من اودم گفتم بزار ازین شیرینها برای بقیه ببرم یک پلاستیک برداشتن و شیرینی میریختم داخلش که بد دیگه چیزی یادم نیست تعبیرش چی هست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دوست عزیز با عرض پوزش خواب خود را در دفعات بعدی به صورت جداگانه در موضوع مورد نظر ثبت بفرمایید .
   خواب اول شما نشان بر خیر و منفتی است که احتمالا اول از طرف مادرتان به شما میرسد و بعد از دیگران . که نشان از خیر است برای شما
   و تعبیر خواب شیرینی در خواب شما احتمالا نشان بر این است که شما حاجتی بر دل دارید که به زودی بر اورده خواهد شد و بر ان جهت نذری ادا خواهد کرد که خیر است و کامتان شیرین خواهد شد به وسیله رسیدن به خواسته تان .
   سربلند و پیروز باشید .

 22. فاطی

  من در خواب بعد از اذان صبح دیدم ک شوهرم وبرادر شوهرم با ی کیسه بزرگ از طلا اومدن و من در خواب خیلی خوشحال بودم کیسه همش طلا و پول بود باهم کیسه را در باغمان بردیم میخواستیم اونارو در باغمان خاک کنیم ک از خواب بیدار شدم تعبیرخوابم چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که در تعبیر خوابهای دیگر گفته ایم که پول نشان بر خوبی ندارد و میتواند در خواب نشان بر ناراحتی باشد اما طلا خوب است اگر برای زن باشد و اینکه اگر مشکل مالی دارید این خواب به همین علت است و اینکه طلا در خواب نشان بر دست یابی به موقعیت خوب است . که انشالله در پی ان مشکل مالی میتواند حل شود .
   سربلند وپیروز باشید .

 23. رضاعقیلی

  خواهرم خواب دید که شش عدد دستبندطلا خریده واخونده به مادرم گفته هریکی یکیشو بزاره زیر فرش.ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کننم که بر اساس گفته ی معبران تعبیر خواب فرش به معنای ابرو و حیثیت بیننده ی خواب است و خریدن دستنبند طلا به معنای ان است که با همسرش و یا ان کسی که دوستش دارد روابطش به مقدار ان طلا حسنه خواهد شد و این خود خیر است.
   و بدانید که در این خواب نه تنها اشاره ای به همسر و یار ایشان شده است بلکه وعده ای برای بزرگ شدن در نزد مردم هم به ایشان داده شده است.
   سربلند و پیروز باشید

 24. زهرا

  سلام.
  ببخشید من خواب دیدم ک طلایی ک گم کردم روپیداش میکنم.ک غیر از طلای خودم طلای دیگه ای هم باهاش بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب داشتن طلا برای زنان بسیار خیر است و به معنای بهره مندی از نعمت و خیری است که در راه شماست و در این خواب هم میتواند به این معنا باشد که شما در اینده ی نه چندان دور چیزی را از دست خواهید داد ولی در فاصله ی بسیار کوتاهی به خیری بسیار بیشتر از ان دست خواهید یافت.
   سربلند و پیروز باشید

  • حجت

   با سلام
   بنده دو شب پیش در خواب دیدم که لنگه گوشواره زن دایی خود را بر روی زمین پیدا کردم، باز امشب هم ،همان خواب را دیدم که لنگه گوشواره طلا دیدم که با گوشواره قبل فرق داشت و نگین قرمز داشت، و با خوشحالی دایی خود را با خبر کردم
   « گوشواره شب قبل و گوشواره جدید را در کنار هم گذاشتم ،خواب جدید ادامه خواب قبل بود»

   • یاسین صداقت

    با سلام
    تعبیر این خواب به این صورت میتواند باشد که در تعابیر امده است که در تعابیر امده است که برای مرد خیر نیست امااین خواب چون اشاره ای به شخص دیگری داشته است میتواند برای شما نشان از ان باشد که ممکن است از ایشان خیری دریافت کنید که به اندازه ی خواب اول باشد.
    ولی باز هم در خواب دوم نشان از ضرری برای شما دارد که به واسطه ی ان خیر به شما خواهد رسید
    از این رو بسیار اگاه باشید
    سربلند و پیروز باشید

 25. سارا

  سلام من باردارم و خواب دیدم در یک میهمانی خانوادگی و در جمع اقوام دستبندطلای زیبا با نگین های سبز به دست دارم و اقوام در حال تماشای آن هستند و من دارم بهشون نشونش میدم، تعبیرش چیست؟ ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب دستبند برای زنان امده است که به معنا و تعبیر شوهر است و برای شما ممکن است به این تعبیر باشد که همسرتان کاری انجام خواهد داد که باعث افتخار شما خواهد شد و این خود بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید
   تعبیر خواب دستبند آلامتو

 26. Roya

  سلام خواب دیدم شوهرم به من قندان طلا هدیه داده و من روی آن نماز می‌خوانم بعد یک خانم به من گفت من پول ندارم قندان را بده من روی آن دعا بخوانم و آن را از من دزدید و من نمازم شکستم تا دنبال آن بروم تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   الگوی اصلی این خواب طلا است و باید بدانید که درخواب طلا برای زنان سراسر خیر است و موفقیت.
   تعبیر این خواب به این شکل میتواند باشد که شما چیزی را دریافت خواهید کرد که احتمالا به وسیله آن سستی در دین برای شما به وجود می‌آورد پس آگاه باشید اگر خیری به شما رسید حلال باشد. و گول افراد زبان باز را نخورید. که خودای ناکرده ایمانتان خدشه دار شود.
   سربلند و پیروز باشید

 27. Salah

  سلام ،در خواب من و دوستم باهم بودیم،که یک سینی طلایی از آسمان افتاد و من زودتر از دوستم در هوا اونو گرفتم و با هم بردیم پیش مادرم که اشک در چشمانش بود و مثل اینکه گریه کرده بود ،مادر گفت که ای طلا نیست و با دست قسمتی را کج کرد ومن ازش گرفتم و عصبانی شدم ک با دست می خواستم درستش کنم چون می دانستم که طلاست ،می خواستم دوستم نفهمه،و سینی که ورداشته بود و ازش گرفتمو بدروغ می گفتم می خوام قاپش کنم.
  باتشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب پیدا کردن طلا برای زن نشان از دولت و مال و اینکه همانطور آسمان در واقعیت منشا از رحمت است در خواب هم اگر بر خواب بیننده نشانی از خیر ببارد و یا بیفتد بسیار نیکو است. و و باعث شاد شدن دل شما می‌شود انشالله..واینکه طلا برای زنان در خواب بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 28. کورش

  سلام من خواب دیدم دست همسرم انگوی زیاد واسش خریدم ولی دستشم پر خون بود نشانه چیست

 29. Sima

  با سلام
  اگر خواب ببینیم مردی رو که دوست داشتیم
  گوشواره طلا دارد و دستبند و النگو به دستش تعبیرش چی میشه
  ممنون

 30. فاطمه

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم دتبند طلام از یه سمت تکه تکه شده بود و من با نگرانی خورده هاشو از رو زمین جمع میکردم
  هرچی جمع میردم هی ادامه داشت
  البته دستبند از دستم پاره نشده بود چون از یه سمتش خورد شده بود
  مرسی

 31. Niloofar

  سلام اگرمرده طلا(النگو)بهمون بدهدتعبیرش چیه؟؟

 32. مهرآذین

  باسلام من در خواب دیدم که به زیارت امام رضا(ع) رفته بودم که دم در حرم دو تا النگو و یک دستبند (طلا)جلوی پای من افتاد.ممنون میشم تعبیرش رو بگید

 33. مهدی

  سلام
  درساعت 7/55 دقیقه صبح فروردین 97 خواب دیدم
  تو باغی نشستم وقتی سرم را به سمت چپ چرخاندم
  چند علامت کنج و زیرعلامت چند نقطه علامت گذاشته شده هست
  بعد تو همان فاصله دیدم یه گوشه از آن خاک که مشخص بود گنج سنگینی هست سکه های طلا بزرگی هست بلا فاصله چند سکه برداشتم به نیت اینکه اگر کسی دید چند سکه برداشته باشم به طرف خانه رفتم تا گونی برای بردن سکه بیارم که از خواب بیدار شدم
  ممنون میشم برای تعبیرش کمک کنید

  • محمد

   لطفا دوباره بخواب تا گوني ببري بقيرو بياري الان خيلي گرون شده

 34. زهره

  خواب دیدم شوهرم برام چند تا النگو طلا آورد .بعد مادر شوهرم که فوت کرده یکی از اون النگو ها رو ازم گرفت و شکوند.

 35. نگین

  خواب دیدم که کسی انگشتر طلام رو میبره و به جایه اون بهم بدلیش رو میده و دفعه بعد خواب دیذم که کسی گردن بند طلامو میخواد ببره ولی من نمیزارم ممنون میشم پاسخ بدید

 36. سارا

  من خواب دیدم یه مشت سکه طلا و سنگ های سرخ و زرد براق پیدا کردم وطلاها رو دادمش به دیگران وسنگها رو خودم گرفتم .لطفا تعبیرش رو بگید .

 37. حمیده

  سلام من خواب دیدم مامانم سه تا سینه ریز طلا شکل قلب که یکیش کوچیک تر و با گوشوارش بود و یه جفت گوشواره طلا سفید یا نقره که توپی شکل بود بهم هدیه داد میخوام تعبیرشو بدونم ممنون

 38. مهران

  یه مرد خواب میدید که جایی تو کوه بود که طلا داشترفت طلا با سنگ و خاک قاطی بود جمع کرد و برد پیش یه نفر اونم ابش کرد طلا هارو جدا کرد ازش خرید

 39. نگار

  تعبير نشستن روي فرش وسط درياي ارام و ابي چيه؟؟

 40. mina

  باسلام, تعبیر خواب دختر مجردی که قسط فروش طلا و جواهراتشو دارن و برای فروش اونها خودش حضور نداره و اطرافیانش به این کار دخترراضی نیستن یا بی تفاوتن

 41. مهین

  اگر زنی خواب ببیند یک مدال پیدا کرده که روی آن عکس حضرت عیسی است ودنبال صاحب طلا میگردد تعبیرش چیست

 42. عظیمه

  اگر در ببینیم که مردی به ما طلاداده تعبیرش چی؟؟؟مرسی

 43. nazanin

  ممنون به دردم خورد فقط لطفا بگيد تعبير از کيه ممنون بازم

نظر خود را بیان کنید