تعبیر خواب قفس

دیدن قفس در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن قفس در خواب چیست؟

دیدن قفس پرنده در خواب

قفس در خواب گویای سختی و تنگی است.

اگر در خواب ببینید قفسی خالی در خانه دارید یا یک قفس بدون پرنده خریده اید گرفتار سختی می شوید و در آینده به بن بست می رسید.

اکر دیدید قفسی دارید که مرغی در آن نگه داری می کنید دو حالت دارد.

اگر مرغ شناخته شده باشد باید تعبیر مخصوص همان پرنده را بیابید و در تعبیر خود دخالت دهید و اگر شناخته شده نیست و مرغی مجهول است قفس به خودتان بر می گردد و مشکلی برای شما به وجود می آید که ذهنتان را مشغول می دارد.

قفس هر قدر بزرگ تر باشد نشان فضای آزاد بیشتر نیست بل که نشان سختی و تنگی بیشتر است و هر چه کوچک تر باشد از اهمیت مشکلات کاسته می گردد.

شکستن قفس در خواب رهایی و نجات از گرفتاری ها است.

ساختن قفس ایجاد گرفتاری است.

هدیه دادن قفس به وجود آوردن سختی و تنگی برای کسانی است که هدیه را می گیرد.

اگر کسی قفسی در خواب به شما داد برای شما مشکل به وجود می آورد.

ابن سیرین گرفتاری را حبس و زندان دانسته ولی در شرایط امروز می توان قفس را سختی و تنگی دانست.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب پرندگان

تعبیر خواب «قفس» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «قفس» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

4 دیدگاه

 1. ماریا در

  سلام .پدرم خواب دیده که من در قفسی بوده ام و کمک میخواستم و هر چه پدرم به صدای من نزدیک تر میشده صدای من دورتر میشده و تاریکی بوده و مرا نمیدیده فقط صدای کمک کمک ‌بابا بیا کمکم کن را میشنیده ولی نمی توانسته به دادم برسه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب زندان باید بدانید که خیر نیست واین خواب بیشتر به این موضوع اشاره دارد که پدر شما در خواب دیده است که ممکن است در اینده این نگرانی برای ایشان وجود داشته باشد که خدای ناکرده شما به واسطه ی عملی به مشکلی دچار شوید که ایشان دلیل ان را نداند و از حل ان مستاصل شود.
   بسیار در کارهایتان دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. مهران در

  ۱ نفر خاب دید من از قفس نجات دادع قفسش دورش بسته انگاری شیشه مانند بود بعد ک من نجات داد انگاری من احساس خفگی بم دست داد میگ مثل ماهی اکسیژن بت رسید خفهشدی انگاری تو اب بودم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این شکل است که شما احساساتی سرکوب شده در درون خود دارید که آنها را محبوس کرده اید و هیچگاه به آنها پاسخی نداده اید و این خواسته ها به حالت خفگی در شما تبدیل شده اند و این که اگر همینطور ادامه بدهید از لحاظ روانی برای شما مشکلی پیش خواهد آمد و باید حرفهایتان را و احساساتتان را خفه و سرکوب نکنید و هر خواسته ای را پاسخی دهید تا درونتان خالی شود و احساس آرامش داشته باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید