تعبیر خواب قفس

دیدن قفس در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن قفس در خواب چیست؟

دیدن قفس پرنده در خواب

قفس در خواب گویای سختی و تنگی است.

اگر در خواب ببینید قفسی خالی در خانه دارید یا یک قفس بدون پرنده خریده اید گرفتار سختی می شوید و در آینده به بن بست می رسید.

اکر دیدید قفسی دارید که مرغی در آن نگه داری می کنید دو حالت دارد.

اگر مرغ شناخته شده باشد باید تعبیر مخصوص همان پرنده را بیابید و در تعبیر خود دخالت دهید و اگر شناخته شده نیست و مرغی مجهول است قفس به خودتان بر می گردد و مشکلی برای شما به وجود می آید که ذهنتان را مشغول می دارد.

قفس هر قدر بزرگ تر باشد نشان فضای آزاد بیشتر نیست بل که نشان سختی و تنگی بیشتر است و هر چه کوچک تر باشد از اهمیت مشکلات کاسته می گردد.

شکستن قفس در خواب رهایی و نجات از گرفتاری ها است.

ساختن قفس ایجاد گرفتاری است.

هدیه دادن قفس به وجود آوردن سختی و تنگی برای کسانی است که هدیه را می گیرد.

اگر کسی قفسی در خواب به شما داد برای شما مشکل به وجود می آورد.

ابن سیرین گرفتاری را حبس و زندان دانسته ولی در شرایط امروز می توان قفس را سختی و تنگی دانست.


تعبیر خواب دیدن پرندگان

گنجشکپرستو
خروسطوطی
کبکقرقاول
اردکسار
فنچسهره
سیمرغباز
شترمرغجوجه
چلچلهطاووس
کلاغقمری

همچنین بخوانید: تعبیر خواب لانه

☺ تعبیر خواب «قفس» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «قفس» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

12 دیدگاه

 1. Nastaran

  سلام خسته نباشید
  من خواب دیدم که پدرم مرده و اون رو روی یه سکوی بلند گذاشته بودیم و میخواستم اتیشش بزنیم(مثل مراسم تشع جنازه هندی ها) پدرم نمیتونست تکون بخوره و چشماش بسته بود ولی حرف میزد ازش پرسیدم بابا میتونی از اون بالا مارو ببینی و گفت نه بعد میگفت منو انداختن تو یه قفس این قفس خیلی کوچیکه بعد اونجایی که پدرم بود یه سگ هم بود سگه خوابیده بود و خیس بودم منم همش دنبال پتو بودم که بندازم رو سگه چون سردش بود ایا خواب من تعبیری داره؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای ایشان بر اساس تعابیر خواب نمی تواند خیر باشد و باید بسیار نسبت به آن اگاه باشید و ممکن است به این تعبیر باشد که ایشان عمر طولانی خواهند داشت اما برای ایشان بسیار خوب نخواهد بود.
   سربلندو پیروز باشید.

 2. فرید

  باسلام خواب دیدم که تو حیاط پدری ام هستم .همسرم بهم گفت قفسو بزار رو بالکن تا سهره بیاد بگیریم همین که قفس رو گداشتم چنند تا پرنده اومدن رفتند تو قفس.تعبیرش چی هست.ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعبیر خواب این خواب برای شما خیر نیست و باید بسیار آگاه باشید و ممکن است به معنای مشکلی برای شما باشد.
   حتما صدقه دهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. حمید

  دوستم خواب دیده من درقفس بودم و حیوانی سیاه رنگ تقربیا مثل پلنگ بالا سر قفس بوده ۳ بار امده طرفم اون حیوان حمله کرده بهش بعد رفته چوب پیدا کرده اورده گفت تا در قفسو باز کردم اون حیوان پنجه بهش زده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب نشان از ان می تواند داشته باشد که شما در اینده دچار مشکلی خواهید شد و دوستتان سعی بر آن خواهد کرد که شما را برهاند و بدانید که ممکن است این مشکل از جانب دشمنی باشد که ایشان تذکر آن را به شما داده اند.
   سربلند و پیروز باشید

 4. ماریا

  سلام .پدرم خواب دیده که من در قفسی بوده ام و کمک میخواستم و هر چه پدرم به صدای من نزدیک تر میشده صدای من دورتر میشده و تاریکی بوده و مرا نمیدیده فقط صدای کمک کمک ‌بابا بیا کمکم کن را میشنیده ولی نمی توانسته به دادم برسه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب زندان باید بدانید که خیر نیست واین خواب بیشتر به این موضوع اشاره دارد که پدر شما در خواب دیده است که ممکن است در اینده این نگرانی برای ایشان وجود داشته باشد که خدای ناکرده شما به واسطه ی عملی به مشکلی دچار شوید که ایشان دلیل ان را نداند و از حل ان مستاصل شود.
   بسیار در کارهایتان دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. مهران

  ۱ نفر خاب دید من از قفس نجات دادع قفسش دورش بسته انگاری شیشه مانند بود بعد ک من نجات داد انگاری من احساس خفگی بم دست داد میگ مثل ماهی اکسیژن بت رسید خفهشدی انگاری تو اب بودم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این شکل است که شما احساساتی سرکوب شده در درون خود دارید که آنها را محبوس کرده اید و هیچگاه به آنها پاسخی نداده اید و این خواسته ها به حالت خفگی در شما تبدیل شده اند و این که اگر همینطور ادامه بدهید از لحاظ روانی برای شما مشکلی پیش خواهد آمد و باید حرفهایتان را و احساساتتان را خفه و سرکوب نکنید و هر خواسته ای را پاسخی دهید تا درونتان خالی شود و احساس آرامش داشته باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. Alireza

  من دیشب خواب دیدم تو یه باغ وحش داریم قدم میزنیم با پسر عمم داشتیم میخندیدیم قفس هایه بزرگ که توش گوریل بود در قفس ها باز بود گورل ها شبیه ادم بودن بعضیا شون بعضیاشونم گوریل معمولی بودن ولی ازار نداشتن بعد همون جا ورزش کردیم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که ممکن است به این معناباشدکه شما در اینده ای نه چندان دور با مشکلی از طرف دشمنی ممکن است روبه رو شوید که باید بسیار اگاه باشید و بدانید که دشمن شما خیر شما را در هیچ صورتی نمی خواهد.
   سربلندو پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید