مجله آلامتو

تعبیر خواب قفس

دیدن قفس در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن قفس در خواب چیست؟

قفس cage

قفس در خواب گوياي سختي و تنگي است. اگر در خواب ببينيد قفسي خالي در خانه داريد يا يک قفس بدون پرنده خريده ايد گرفتار سختي مي شويد و در آينده به بن بست مي رسيد. اکر ديديد قفسي داريد که مرغي در آن نگه داري مي کنيد دو حالت دارد. اگر مرغ شناخته شده باشد بايد تعبير مخصوص همان پرنده را بيابيد و در تعبير خود دخالت دهيد و اگر شناخته شده نيست و مرغي مجهول است قفس به خودتان بر مي گردد و مشکلي براي شما به وجود مي آيد که ذهنتان را مشغول مي دارد. قفس هر قدر بزرگ تر باشد نشان فضاي آزاد بيشتر نيست بل که نشان سختي و تنگي بيشتر است و هر چه کوچک تر باشد از اهميت مشکلات کاسته مي گردد. شکستن قفس در خواب رهائي و نجات از گرفتاري ها است. ساختن قفس ايجاد گرفتاري است. هديه دادن قفس به وجود آوردن سختي و تنگي براي کساني است که هديه را مي گيرد. اگر کسي قفسي در خواب به شما داد براي شما مشکل به وجود مي آورد. ابن سيرين گرفتاري را حبس و زندان دانسته ولي در شرايط امروز مي توان قفس را سختي و تنگي دانست.

تعبیر خواب «قفس» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «قفس» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

4 دیدگاه

 1. ماریا در

  سلام .پدرم خواب دیده که من در قفسی بوده ام و کمک میخواستم و هر چه پدرم به صدای من نزدیک تر میشده صدای من دورتر میشده و تاریکی بوده و مرا نمیدیده فقط صدای کمک کمک ‌بابا بیا کمکم کن را میشنیده ولی نمی توانسته به دادم برسه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب زندان باید بدانید که خیر نیست واین خواب بیشتر به این موضوع اشاره دارد که پدر شما در خواب دیده است که ممکن است در اینده این نگرانی برای ایشان وجود داشته باشد که خدای ناکرده شما به واسطه ی عملی به مشکلی دچار شوید که ایشان دلیل ان را نداند و از حل ان مستاصل شود.
   بسیار در کارهایتان دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. مهران در

  ۱ نفر خاب دید من از قفس نجات دادع قفسش دورش بسته انگاری شیشه مانند بود بعد ک من نجات داد انگاری من احساس خفگی بم دست داد میگ مثل ماهی اکسیژن بت رسید خفهشدی انگاری تو اب بودم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این شکل است که شما احساساتی سرکوب شده در درون خود دارید که آنها را محبوس کرده اید و هیچگاه به آنها پاسخی نداده اید و این خواسته ها به حالت خفگی در شما تبدیل شده اند و این که اگر همینطور ادامه بدهید از لحاظ روانی برای شما مشکلی پیش خواهد آمد و باید حرفهایتان را و احساساتتان را خفه و سرکوب نکنید و هر خواسته ای را پاسخی دهید تا درونتان خالی شود و احساس آرامش داشته باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید