تعبیر خواب شترمرغ

دیدن شترمرغ در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن شترمرغ در خواب چیست؟

تعبیر شترمرغ
معبران شترمرغ را انسان بیابانی تعبیر و تعریف کرده اند. عقیده عموم معبران این است که کسانی که در شهر ها زندگی نمی کنند و به لباس معمول و متداول شهر نشینان ملبس نیستند در خواب های ما به شکل و هئیت حیواناتی ظاهر می شوند که عجیب و نادرند و ما به ندرت ممکن است آن حیوانات را ببینیم.
شترمرغ یکی از آن ها است که معبران مردی بیابانی دانسته اند و بالطبع شترمرغ هم زنی است بیابانی.
این عقاید را می توانیم این طور توجیه کنیم که هر کس به نظر ما عجیب جلوه کند در خواب های ما به شکل این حیوانات متجلی می شود.
سوار شدن بر شترمرغ مسافرت به نقاط بسیار دور و عجیب است.
آوردن شترمرغ به خانه دعوت یا رسیدن مهمان غریب و بیگانه است.
اگر در خواب دیدید که برای گرفتن شترمرغی می دوید یا تمهید می کنید یا دام می نهید نشان آن است که برای انجام کاری ناگزیر می شوید با اشخاصی غریب و نا آشنا و مسلط تر از خودتان که توانا تر نیز هستند برخورد کنید و آشنا شوید و تلاش و تقلای بسیار بکنید.
پر شترمرغ سوغات است که از سرزمین های دور برای شما می رسد و اگر احیانا شما به کسی سوغات دادید این کار از جانب شما انجام می گیرد.
زینت کردن پر شترمرغ بر موی سر یا جامه نشان آن است که عادت و اخلاقی دارید نامطلوب که مورد پسند و تایید دیگران نیست و می تواند محل ایراد و ملامت باشد.

تعبیر خواب «شترمرغ» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «شترمرغ» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

2 دیدگاه

 1. محمد علی عابدینی در

  خواب دیدم در خرابه ای من و همسرم یک شتر مرغ مرده دیدیم به همسرم گفتم نزدیکش نشود ولی با پا به شکم شتر مرغ زد و شتر مرغ زنده شد و اول همسرم را تا سر حد مرگ زد و بعد من را ولی آسیب زنم سریع خوب شد ولی من از درد زیاد از خواب بیدار شدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شتر مرغ مرده نشان دهنده ضعف شخصیتی شماست. این ضعف بر وضعیت روحی شما تاثیر بدی گذاشته است. این ضعف ممکن است ناشی از مسائل کاری و یا سوء تفاهم های خانوادگی باشد.و این که همسرتان و شما را کتک زده است نشان بر این دارد که شما و همسرتان با فردی درگیر خواهد شد که ان شخص در بیابان تربیت شده است و یا فردی بسیار غریبه است چون شتر مرغ نشان بر افرادی هستن که در صحرا و بیابان بزرگ شده اند و افراد غریبه . و اینکه شما دربعد از خواب بدن درد داشته اید نشان بر بار روانی خوابتان بوده است که خدا رو شوکر ان را به سلامت پشت سر گذاشته اید .
   سربلند و پیروز باشید .

نظر خود را بیان کنید