تعبیر خواب شترمرغ

دیدن شترمرغ در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن شترمرغ در خواب چیست؟

تعبیر خواب شترمرغ

معبران شترمرغ را انسان بیابانی تعبیر و تعریف کرده اند.

عقیده عموم معبران این است که کسانی که در شهر ها زندگی نمی کنند و به لباس معمول و متداول شهر نشینان ملبس نیستند در خواب های ما به شکل و هئیت حیواناتی ظاهر می شوند که عجیب و نادرند و ما به ندرت ممکن است آن حیوانات را ببینیم.

شترمرغ یکی از آن ها است که معبران مردی بیابانی دانسته اند و بالطبع شترمرغ هم زنی است بیابانی.

این عقاید را می توانیم این طور توجیه کنیم که هر کس به نظر ما عجیب جلوه کند در خواب های ما به شکل این حیوانات متجلی می شود.

سوار شدن بر شترمرغ مسافرت به نقاط بسیار دور و عجیب است.

آوردن شترمرغ به خانه دعوت یا رسیدن مهمان غریب و بیگانه است.

اگر در خواب دیدید که برای گرفتن شترمرغی می دوید یا تمهید می کنید یا دام می نهید نشان آن است که برای انجام کاری ناگزیر می شوید با اشخاصی غریب و نا آشنا و مسلط تر از خودتان که توانا تر نیز هستند برخورد کنید و آشنا شوید و تلاش و تقلای بسیار بکنید.

پر شترمرغ سوغات است که از سرزمین های دور برای شما می رسد و اگر احیانا شما به کسی سوغات دادید این کار از جانب شما انجام می گیرد.

زینت کردن پر شترمرغ بر موی سر یا جامه نشان آن است که عادت و اخلاقی دارید نامطلوب که مورد پسند و تایید دیگران نیست و می تواند محل ایراد و ملامت باشد.


تعبیر خواب دیدن سایر پرندگان

گنجشکپرستو
خروسطوطی
کبکقرقاول
اردکسار
فنچسهره
سیمرغباز
پرندهجوجه
چلچلهطاووس
کلاغقمری

☺ تعبیر خواب «شترمرغ» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «شترمرغ» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


10 دیدگاه

 1. Me

  یادم رفت بگم که خیلی شترمرغا رو دوست داشت

 2. Me

  سلام
  من خواب دیدم که خالم توی حیاط خونشون دوتا شترمرغ نگهداری میکنه
  من از پشت پنجره یکی از شترمرغ هارو میبینم شبیه شترمرغ هست که روی سرش پرهای طاووس کوچیکی داره

 3. رضوان

  سلام من تو خوابم شتر مرغی را دیدم که سر و دست هایش قطع شده بود ولی زنده بود و به نظر میرسید که از جوجه خود مرا قبت میکند. تعبیر ای خوابی که من دیدم چیه ؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب بسیار عجیب است و می تواند نشانی از ان باشد که در اینده نه چندان دور برای شما به واسطه ی شخصی غریب شما چیزی را که نباید بینید ببینید و اما برای شما باز هم به خیر باشد و نباید از موقعیت هایی که برای شما در اینده رخ دهد بترسید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. سعید

  سلام خسته نباشید
  بنده خواب دیدم مزرعه پرورش شترمرغ دارم
  بعد از اینکه با میهمانی وارد مزرعه شدم یکی از شترمرغ ها به سمت ما آمد و شروع کرد به نوک زدن من…

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است بر اساس تعابیر خواب نشان از مهمانانی بسیار زیاد باشد که برای شما رسند و خیری اورند و از این رو نگران این خواب نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. وحید

  سلام خواب دیدم با دوستم تو حیاط شرکت بودیم کنار تپه یه لانه کوچکی بود که از داخلش دوتا شتر مرغ اولی ساه پر اومد بیرون و دومی پر قهوی داشت به ما نگا نکردند و رفتن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به این صورت تعبیر یابد که شما در اینده ممکن است از دو شخص که اصلا انتظار ندارید چیزی دریافت کنید که برای شما خیر است و باید بدانید که دیگران را اصلا از روی ظاهرشان قضاوت نکنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. محمد علی عابدینی

  خواب دیدم در خرابه ای من و همسرم یک شتر مرغ مرده دیدیم به همسرم گفتم نزدیکش نشود ولی با پا به شکم شتر مرغ زد و شتر مرغ زنده شد و اول همسرم را تا سر حد مرگ زد و بعد من را ولی آسیب زنم سریع خوب شد ولی من از درد زیاد از خواب بیدار شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شتر مرغ مرده نشان دهنده ضعف شخصیتی شماست. این ضعف بر وضعیت روحی شما تاثیر بدی گذاشته است. این ضعف ممکن است ناشی از مسائل کاری و یا سوء تفاهم های خانوادگی باشد.و این که همسرتان و شما را کتک زده است نشان بر این دارد که شما و همسرتان با فردی درگیر خواهد شد که ان شخص در بیابان تربیت شده است و یا فردی بسیار غریبه است چون شتر مرغ نشان بر افرادی هستن که در صحرا و بیابان بزرگ شده اند و افراد غریبه . و اینکه شما دربعد از خواب بدن درد داشته اید نشان بر بار روانی خوابتان بوده است که خدا رو شوکر ان را به سلامت پشت سر گذاشته اید .
   سربلند و پیروز باشید .

نظر خود را بیان کنید