مجله آلامتو

تعبیر خواب پرستو

(4 رای, امتیاز میانگین: 2٫00 از 5)

تعبیر دیدن پرستو در خواب چیست؟

پرستو Swallow

پرستو پيام آور بهار است و ديدن پرستو در خواب نويد و اميد و خوشدلي است و خواب ميمون و مبارکي است…

صداي پرستو در خواب صداي دوست عزيز سفر رفته است. اگر در خواب صداي پرستو شنيديد اما خودش را نديديد از کسي که او را دوست داريد و مدتي دور مانده ايد خبري خوشحال کننده دريافت مي داريد يا از سفر رفته اي نامه مي رسد که شما را شاد مي کند. اگر پرستو در خانه شما لانه کرد عاشق مي شويد يا چنان انگيزه شوق آميزي در زندگي شما پديد مي آيد که سر از پا نمي شناسيد. چنانچه لانه خالي پرستو را در سقف ايوان و اتاق ديديد و در خواب دانستيد که آن اتاق يا ايوان به شما تعلق دارد عشق و محبتي در دل شما ضعف و سستي مي گيرد. ابن سيرين مي گويد اگر کسي در خواب ديد که از ديگري پرستو گرفت نشان آن است که با عزيزي انس و الفت مي گيرد. به کسي که دوستش دارد نزديک مي شود. خانم ايتانوس معبر يوناني مي گفت: پرستو سمبل تمام چيزها و حوادث خوبي است که به طور غير منتظره و ناگهاني در زندگي بيننده خواب ظاهر مي شوند. اين درست است چون پرستو در پرواز بسيار سريع است و در يک لحظه مي آيد و به درون لانه خود مي رود، اين سرعت پرواز مي تواند نمود خارق عادات در زنگي ما باشند. اگر کسي ببيند که پرستو را کشت يا پرستوئي در دست داشت و از دستش گريخت و رفت و در هوا ناپديد شده و يا پرستو را از لانه اش با چوب و تکان دادن دست راند خوب نيست و نشان آن است که بيننده خواب اميد بزرگي را از دست مي دهد يا بين او و کسي که زياد دوستش دارد جدائي مي افتد از کرماني نقل است که پرستو در خواب مرد عاقل و خردمند است و پرستوي ماده زن. ديدن جوجه هاي پرستو در لانه نيز همين تعابير را دارد و داراي ميمنت است. ديدن پرستو خوب است ولي مشاهده تعداد زيادي پرستو در پهنه آسمان که از سوئي به سوئي پرواز مي کنند حسرت خوردن است و مشهده کامروايي ديگران. براي دختران جوان بهترين خواب اين است که ببينند پرستوئي بر سقف اتاق يا ايوان خانه آن ها لانه مي کند. اين خواب نويد عشق و ازدواج است و همچنان که آن پرستو لانه سازي مي کند کانون گرمي براي بيننده خواب تدارک مي شود. براي مردان مجرد و پسران جوان نيز ديدن پرستو نويد عشق و ازدواج است.

تعبیر خواب «پرستو» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «پرستو» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

۱ دیدگاه

  1. سجاد شوریده در

    سلام من خواب دیدم که توی یه جلسه na با پدرم کنار هم نشسته بودیم که یهو یه پرنده ای شبیه به قناری دم بلند بی نهایت خوشگل قرمز رنگ رفت چسبید به دیوار.و بقیه که میشناختن گفتن پرنده اسمش الله و همه بهش دوبار سجده کردن
    بعد یه دو سه نفری اومدن داخلو از همون پرنده برای فروش داشتن.اسباب بازیش ۱۰ تومن زندش ۱۰۰ تومن.که بعد که هیچی نخرید همشون رفتن ولی یکی از فروشندها پیشم نشستو گفت بهت ۳۰ تومن میدم.منم گفتم ۲۰ تومن اونم قبول کرد.ولی بعد که گفتم قفسش رو هم بده نداد گفت قفس نمیدم بهت.به بابام گفتم چرا گفتی بگیرم گفت که برای مسجد خوبه تو آشپز خونش بزاریم که بعدش بیدار شدم.ممنون میشم یه توضیحی بدید.

نظر خود را بیان کنید