تعبیر خواب پرستو

دیدن پرستو در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن پرستو در خواب چیست؟

دیدن پرستو در خواب نشانه چیست

پرستو پیام آور بهار است و دیدن پرستو در خواب نوید و امید و خوشدلی است و خواب میمون و مبارکی است.


تعبیر شنیدن صدای پرستو

صدای پرستو در خواب صدای دوست عزیز سفر رفته است.

اگر در خواب صدای پرستو شنیدید اما خودش را ندیدید از کسی که او را دوست دارید و مدتی دور مانده اید خبری خوشحال کننده دریافت می دارید یا از سفر رفته ای نامه می رسد که شما را شاد می کند.


دیدن لانه پرستو در خواب

اگر پرستو در خانه شما لانه کرد عاشق می شوید یا چنان انگیزه شوق آمیزی در زندگی شما پدید می آید که سر از پا نمی شناسید.

چنانچه لانه خالی پرستو را در سقف ایوان و اتاق دیدید و در خواب دانستید که آن اتاق یا ایوان به شما تعلق دارد عشق و محبتی در دل شما ضعف و سستی می گیرد.

اگر کسی ببیند که پرستو را کشت یا پرستوئی در دست داشت و از دستش گریخت و رفت و در هوا ناپدید شده و یا پرستو را از لانه اش با چوب و تکان دادن دست راند خوب نیست و نشان آن است که بیننده خواب امید بزرگی را از دست می دهد یا بین او و کسی که زیاد دوستش دارد جدایی می افتد.

دیدن جوجه های پرستو در لانه نیز همین تعابیر را دارد و دارای میمنت است.

برای دختران جوان بهترین خواب این است که ببینند پرستویی بر سقف اتاق یا ایوان خانه آن ها لانه می کند. این خواب نوید عشق و ازدواج است و همچنان که آن پرستو لانه سازی می کند کانون گرمی برای بیننده خواب تدارک می شود. برای مردان مجرد و پسران جوان نیز دیدن پرستو نوید عشق و ازدواج است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب لانه

ابن سیرین می گوید اگر کسی در خواب دید که از دیگری پرستو گرفت نشان آن است که با عزیزی انس و الفت می گیرد. به کسی که دوستش دارد نزدیک می شود.


خانم ایتانوس معبر یونانی می گفت: پرستو سمبل تمام چیزها و حوادث خوبی است که به طور غیر منتظره و ناگهانی در زندگی بیننده خواب ظاهر می شوند.

این درست است چون پرستو در پرواز بسیار سریع است و در یک لحظه می آید و به درون لانه خود می رود، این سرعت پرواز می تواند نمود خارق عادات در زنگی ما باشند.


از کرمانی نقل است که پرستو در خواب مرد عاقل و خردمند است و پرستوی ماده زن.

دیدن پرستو خوب است ولی مشاهده تعداد زیادی پرستو در پهنه آسمان که از سویی به سویی پرواز می کنند حسرت خوردن است و مشهده کامروایی دیگران.


تعبیر خواب «پرستو» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «پرستو» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

7 دیدگاه

 1. پوریا در

  سلام تعبیر خواب پرستو که شبیه فرشته شده بود و وقتی منو دید خیلی خوشحال بود چی میشه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   همانگونه که در متن بالا نیز خوانده اید تعبیر خواب پرستو به معنای خبر است و این که این پرستو به فرشته بدل شده است هم به معنای آن است که خبری بسیار خیر به شما خواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. پوریا در

  خواب دیدم که پرستویی از ترس شکار شدن به من پناه برد و روی شانه ام نشست .بعد هم شاهینی که میخواست او را شکار کند امد و با زدن شاهین او را به سختی دور کردم بعد پرستو را رها کردم و از دم پرستو یک عقرب بیرون امد اما منو نیش نزد بعد هم اون رفت

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب پرستو بسیار نیک و میمون است و پرستو نشان از خبرهای خوب و امید است و اینکه شما از آن محافظت کرده اید بسیار خوب است و نشان از آن دارد که شما به صورت غیر منتظره ای روال زندگیتان به خیر عوض می‌شود و باید حافظ آن باشید و اینکه عقرب نشان از دشمنی دارد که می‌خواهد شما را از اهدافتان دور کند ولی کارش به جایی نمی رسد.
   سربلند و پیروز باشید

 3. سجاد شوریده در

  سلام من خواب دیدم که توی یه جلسه na با پدرم کنار هم نشسته بودیم که یهو یه پرنده ای شبیه به قناری دم بلند بی نهایت خوشگل قرمز رنگ رفت چسبید به دیوار.و بقیه که میشناختن گفتن پرنده اسمش الله و همه بهش دوبار سجده کردن
  بعد یه دو سه نفری اومدن داخلو از همون پرنده برای فروش داشتن.اسباب بازیش ۱۰ تومن زندش ۱۰۰ تومن.که بعد که هیچی نخرید همشون رفتن ولی یکی از فروشندها پیشم نشستو گفت بهت ۳۰ تومن میدم.منم گفتم ۲۰ تومن اونم قبول کرد.ولی بعد که گفتم قفسش رو هم بده نداد گفت قفس نمیدم بهت.به بابام گفتم چرا گفتی بگیرم گفت که برای مسجد خوبه تو آشپز خونش بزاریم که بعدش بیدار شدم.ممنون میشم یه توضیحی بدید.

  • فهیمه در

   سلام تعبیر خواب پرستویی سفید که لب دیوار حیاط نشست و شروع به رقصیدن کرد و بال هایش را باز می کرد و زیر بالهایش قرمز رنگ بود و انها را با حرکات گردن می چرخاند

   • یاسین صداقت در

    با سلام
    خوابی بسیار نیکو است و به معنای رسیدن خبری بسیار خوشحال کننده برای شما میتواند باشد.
    سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید