مجله آلامتو

تعبیر خواب پرواز کردن

دیدن پرواز کردن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن پرواز کردن در خواب چیست؟

پرواز کردن dream-fly

پرواز در خواب نیکو است مگر این که مستقیم تا اعماق آسمان بالا بروید که دیگر زیر پای خود را نبینید…

این را معبران بد دانسته اند و معتقدند که حیات بیننده خواب را خطری حتمی تهدید می کند. پریدن بیشتر سفر کردن تعبیر شده یا زن گرفتن. اما اگر دیدید که پرواز می کنید و از جایی برمی خیزید و به آرامی جای دیگر فرود می آیید تحول و دگر گونی در زندگی شما به وجود می آید که دل خواه است.

اگر جای سبز و خرمی فرو آمدید از این تحول و دگر گونی سود می برید. پرواز در شب تحولی است آمیخته به اندوه و غم یا سفری است که خستگی و رنج دارد و و سود ندارد.

گاه در خواب می بینید که پرواز می کنید اما می خواهید خود را به لبه دیوار یا بالای برج و یا نقطه دیگری برسانید و هر چه تلاش می کنید نمی توانید. این نشانه آن است که در تحولات آینده زندگی برای رسیدن به هدف های تعیین شده دچار مشکل و سختی می شوید و یا اصلا نمی رسید.

مجلسی نوشته اگر کسی ببیند که حین پرواز به زمین می افتد زن خود را طلاق می دهد و زنی دیگر می گیرد اما سقوط در خواب نمایانگر سقوط حرفه ای و شغلی است و گویای این واقعیت که برای ایجاد تحول با ناکامی رو به رو می شوبد. مجموعا دیدن پرواز در خواب بد نیست و بهبود امور را نوید می دهد.


تعبیر خواب سقوط

اگر شما کسی هستید که بسیار خواب سقوط از بلندی را می بینید، به احتمال زیاد وقتی که به زمین برخورد می کنید، فورا بیدار می‌ شوید. این امر باعث می ‌شود که بسیاری از مردم فکر کنند که در تلاش برای گریز از شرایط خاص هستند، اما این یک تفسیر نادرست از معنای این خواب است. در مقابل، سقوط مداوم در خواب، عمدتا نمایانگر ناتوانی یک فرد در کنترل زندگی است. با تقویت اعتماد به نفس خود، می ‌توانید مطمئن شوید که زمانی که زندگی پیچیده ‌تر می ‌شود، چیزی برای چنگ زدن به آن دارید.


اگر یک پروانه پرواز کنان آمد و بر دست و سر شما نشست جذبه ای و هوسی شما را اغوا می کند و فریب می دهد.

تعبیر خواب «پرواز کردن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «پرواز کردن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

3 دیدگاه

 1. سلام من دوباره دارم خواب میبینم که یهو از جایی که هستم بلند میشم وبدون بال پرواز میکنم ولی زیاد بالا نمیرم در حدی که زیر پامو نگاه میکنم وخونه ها رو میبینم دیشبم خواب دیدم پرواز کردم زیرپامو نگاه میکردم همه جا اسم پیامبر وصلوات بود با نور چراغای رنگی نوشته میشد منم مستقیم رفتم بالای کعبه پرواز میکردم میشه تعبیر خوابمو بگید مرسی

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خوابی بسیار نیکو است که تعبیر پرواز کردن در خواب به معنای ترقی کردن است و اینگه در خوابتان به واسطه ی پرواز کردن به بالای کعبه رفته اید هم به این معنا میتواند باشد که شما در هر صورتی که ترقی کنید خداوند در کنار شماست و این موضوع را از خاطر نخواهید برد.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید