تعبیر خواب تحت تعقیب

دیدن تحت تعقیب در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن تحت تعقیب در خواب چیست؟

تعبیر خواب dreams

کسانی که خواب می بینند که در رؤیاهای خود تعقیب می شوند ، در حقیقت سعی در دوری از چیزی ندارند. تعقیب در خواب شما می تواند به معنای مردد بودن در انتخاب یا نزدیک شدن به انتخاب های زندگی فردی باشد و از شما خواسته می شود تا روش های جدیدی برای کنترل سرنوشت خود پیدا کنید.

دستگیر شدن

بسیاری از افراد وقتی خواب دستگیر شدن خودشان را می بینند عصبی می شوند زیرا این می تواند یک تجربه وحشتناک باشد. با این وجود ، با این حال، بازداشت شدن در خواب های شما این واقعیت را تایید می‌ کند که شما به شدت زندگی خود را موشکافی می‌ کنید و اغلب قضاوت های عجولانه دارید.

☺ تعبیر خواب «تحت تعقیب» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «تحت تعقیب» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


4 دیدگاه

 1. پژمان خورانی

  سلام من خواب دیدم که گروهی من را تعقیب می کنند و قصد کشتن من را دارند و در حین فرار مرتب در محل هایی پنهان می شوم ولی باز آنها مرا پیدا میکنند و من باز فرار می کنم و در آخر در خانه ی خودمان پنهان میشوم که در این مرحله از خوابم از پشت در به من بار ها و بارها شلیک می‌شود.
  این خواب با این جزئیات را برای بار دوم است که می بینم.ممنون میشوم کمکم کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب تعقیب شدن می تواند به این معنا باشد که شما از چیزی فرار می کنید که باید ان را انتخاب کنید و با توجه به تعبیر خواب شلیک کردن مممکن است به این معنا باشد که باید با قاطعیت چیزی را انتخاب کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. فراز

  سلام وقت بخیر من دوتا دوست دارم که خیلیی رابطه خوبی داریم ولی پلیس نیستن من توی خواب دیدم توسط همین دو دوستم دستگیر شدم بدون اینکه جرمی مرتکب شده باشم کلی هم عصبی بودم ولی بعدش یواش یواش توی خواب آروم شدم حسش میکردم با اینکه خوابم ولی خشم دارم و حسش کردم که دارم آروم میشم. تعبیرش رو پیدا نکردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب می توان گفت که می تواند به این معنا باشد که شما بر سر دوراهی برای تصمیم گیری هستید که ممکن است به لطف دوستانتان این کار را به پایان برسانید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید